Kā ieviest universālo kanālu mazumtirdzniecību jūsu tiešsaistes veikalā

Pārdošanā jūs negūsit panākumus, ja mazumtirdzniecības veikalā paļaujaties uz vienu kanālu.


Jums ir jādažādo, atrodot dažādus veidus, kā piegādāt savu produktu vai pakalpojumu jūsu mērķauditorijas priekšā. Tāpēc nāk ar paaugstinātu redzamību un klātbūtni lielāks pārdošanas potenciāls.

Protams, es neatsaucos tikai uz tiešsaistes līdzekļiem. Ja jums ir jāveic pārdošana, atlaižot dibenu no krēsla un pārdodot no durvīm līdz durvīm, tad jūs obligāti dari to! Peļņas gūšana ir saistīta ar došanos ārpus jūsu komforta zonām, lai cilvēkiem būtu ērtāk pirkt no jums.

Tāpēc jums ir jāapsver universālā kanāla mazumtirdzniecība, ja vēlaties to padarīt bagātu ar savu mazumtirdzniecības veikalu.

Šajā amatā jūs uzzināsit, kas ir universālā kanāla mazumtirdzniecība un ko tas nozīmē nodrošināt saviem klientiem universālā kanāla iepirkšanās pieredzi ar mērķi palielināt pārdošanas apjomus un ieņēmumus.

Kas ir universālais kanāls??

Universālā kanāla mazumtirdzniecība ir pieeja, kas patērētājiem nodrošina vienotu iepirkšanās pieredzi vairāki pārdošanas kanāli. Papildus savam e-komercijas veikalam un ķieģeļu un javas veikalam varat veikt pārdošanu no sociālajiem saziņas līdzekļiem, klientu atbalsta, mobilajām lietotnēm un citiem. Visi kanāli arī darbojas kopā lai cilvēkiem būtu vieglāk veikt pirkumus no jūsu veikala.

Tā kā universālā kanāla mazumtirdzniecības pieeja prasa piedāvāt savu biznesu vairākās platformās, krājums ir jāpārvalda daudz labāk. Jūs nevarat paļauties tikai uz sarakstiem un tabulas formāta lapām, kuras darbinieks ir manuāli pierakstījis.

Tāds populārs tiešsaistes veikalu veidotājs kā BigCommerce ļauj jums izveidot savienojumu un pārdot savus produktus dažādās tirgus vietās.

Universālā kanāla mazumtirdzniecības dēļ jums tas ir jādara sinhronizēt savus krājumus, pārvaldot tos no viena informācijas paneļa. Katra pārdošana no dažādiem kanāliem automātiski nonāk krājumu platformā. Tas novērš krājumu pārvaldības manuālo procesu un ļauj jums koncentrēties uz netraucētu universālā kanāla iepirkšanās iespēju klientiem.

Pareizi veiktas universālā kanāla mazumtirdzniecības pieejas piemērs ir Nike. Ikreiz, kad klienti ieiet kādā no saviem veikaliem vai apmeklē viņu vietni, viņi to apmeklē pieredze sporta apģērbu zīmols novatoriskā veidā.

Piemēram, tā tiešsaistes veikals NikeID piedāvā cilvēkiem veidu, kā piekļūt ekskluzīviem produktiem, kurus nevar iegādāties no vietējiem veikaliem.

Izmantojot Nike pieeju universālā kanāla mazumtirdzniecībai, viņi pārveido klientu pirkšanas paradumus. Pieprasot viņiem reģistrēties NikeID kontā, lai iegādātos noteiktus produktus, viņi izveido tiešsaistes ekosistēmu, lai klienti varētu attīstīties un izbaudīt tos. Tajā pašā laikā viņi izglīto klientus pirkt tiešsaistē, nevis doties uz veikaliem, jo ​​iepriekšējais ir daudz ērtāk.

Kā attīstīt universālā kanāla mazumtirdzniecības pieredzi

Jūsu universālā kanāla mazumtirdzniecībai nav nepieciešama sarežģīta iestatīšana, piemēram, Nike. Svarīgi ir tas, ka jūs izveidojat dažādas iespējas, kā cilvēki var iegādāties no jūsu uzņēmuma, un sinhronizējiet visus savus kanālus, lai nodrošinātu konsekvenci.

Zemāk ir idejas, kā jūs varat sākt:

1- Izmantojiet krājumu pārvaldības platformu

Kā minēts iepriekš, jums ir jāapkopo visi pārdošanas apjomi no dažādiem mazumtirdzniecības kanāliem. Tādā veidā jūs iegūstat precīzus datus ne tikai par krājumiem un produktu krājumiem, bet arī par to, cik labi katrs kanāls pārdod. Inventarizācijas platforma ļauj daudz vieglāk uzskaitīt pārdošanas apjomus un pārvaldīt preces.

veikals veikal

Šādas platformas piemērs ir Shopify POS. Platforma ļauj jums arī pieņemt dažādus maksājuma veidus, piemērot atlaides un nodokļus, kā arī nosūtīt e-pastu vai īsziņu klientiem ar pirkuma kvīti. Shopify POS darbojas vislabāk, ja savu e-komercijas vietni izmantojat Shopify (uzziniet vairāk par Shopify šeit). Tomēr platformu var izmantot arī tad, ja jūtaties ērti to lietojot.

2- Iestatiet kampaņas, izmantojot mārketinga automatizāciju

Ir grūti sekot līdzi savam mazumtirdzniecības biznesam, ja plānojat manuāli pārdot savus pakalpojumus cilvēkiem pa e-pastu vai zvanot. Pat ja jūs plānojat nolīgt kādu, kas izdarītu darbu jūsu vietā, šai personai ir vajadzīgs vairāk nekā tikai laiks un pūles, lai darbu paveiktu.

Mārketinga automatizācijas rīks ļauj jums daudz ērtāk sazināties ar cilvēkiem. Jums nevajadzēs katru dienu rakstīt savus e-pastus sūtīšanai un noteikt, kura pārdošanas piltuves daļa ir jūsu potenciālie pircēji. Izmantojot mārketinga automatizācijas rīku, varat iepriekš plānot e-pasta kampaņas savā e-pasta sarakstā. Varat arī precīzi profilēt visus potenciālos klientus un klientus, lai jums būtu skaidrāks priekšstats par to, kā panākt, lai viņi atkal no jums iegādātos.

mailchimp mārketinga automatizācija

Hubspot un Marketo ir divas no ievērojamākajām mārketinga automatizācijas programmatūrām tirgū. Tomēr, ja jūs sākat, MailChimp ļauj bez maksas savākt līdz 2000 abonentiem. Pēc tam jūs varat iestatīt e-pasta kampaņas, kuras varat izsekot un izmērīt, lai noteiktu, kā uzlabot to veiktspēju.

Kad esat gatavs pāriet uz mārketinga automatizācijas funkcijām, MailChimp sinhronizējas ar e-komercijas platformām, piemēram, Shopify un Magento, lai jūs varētu iegūt klientu datu bāzi un izmantot rīku pārdošanas piltuves pārvaldīšanai..

3 – Pārvērtiet pieprasījumus par pārdošanu, izmantojot klientu atbalstu

Klientu atbalsts nav tikai atbildēšana uz jautājumiem vai bažām, kas cilvēkiem ir par jūsu biznesu. Jūs varat izmantot šo iespēju, lai atvieglotu cilvēkiem iespēju iegādāties produktus no sava veikala, ja ne uzlabot attiecības ar saviem aizstāvjiem. Paņemiet šo lielo Virgin Atlantic fanu, kurš pauda savas bažas par zīmola sabiedrību Twitter. Tā vietā, lai kautrētos prom no jautājuma, Virgin klientu atbalsts tika sasniegts lai ne tikai atvieglotu problēmu, bet arī lika viņam justies novērtētam un svarīgam.

Labu attiecību veidošana ar klientiem un potenciālajiem klientiem var radīt labu jūsu zīmolam. Tā kā cilvēki galvenokārt izrāda savu neapmierinātību sociālajos medijos, jums jāuzrauga viņu ziņas un jāizveido sakari ar katru no viņiem. Piemini ir rīks, kas palīdz atklāt šos pieminējumus, lai jūs varētu pieskarties bāzei un uzlabot attiecības ar viņiem.

zendesk

Jums jāapsver arī tas, kā atvieglot cilvēku saziņu ar jums tiešsaistē vai pa tālruni. Ar kontaktinformācijas lapu vairs nepietiek, jo ne visas problēmas, ar kurām viņi sastopas ar jūsu zīmolu, nav vienādas. Tāpēc tāds rīks kā Zendesk padariet saziņas līnijas atvērtas un pieejamas cilvēkiem un jūsu zīmolam. Papildus tiešsaistes tērzēšanai un zvaniem varat izveidot zināšanu bāzi. Tas ļauj dokumentēt atbildes uz visiem cilvēku uzdotajiem jautājumiem, lai jūs varētu likt atbalsta komandai norādīt uz viņiem.

Secinājums

Daudzas detaļas veido efektīvu universālā kanāla mazumtirdzniecību. Jums ir nepieciešams arī jūsu bizness, lai veiktu pāreju no bezsaistes režīma uz tiešsaistes režīmu un otrādi. Universālā kanāla mazumtirdzniecības pieeja pati par sevi ir izaicinājums jūsu mazumtirdzniecības veikalam.

Piedāvājot vairāk iespēju, kā klienti var iegādāties no jums, visas pūles ir tā vērts. Pasaulē, kur patērētāji nosaka, kā jums vajadzētu viņiem apkalpot, universālā kanāla iepirkšanās pieredzes sniegšana palīdz jūsu biznesam gūt uzvaras, skaidru un vienkāršu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map