Kā es varu iegūt bezmaksas domēnu vārdus vietnēm?

Tīmekļa vietnes izveidošana pirmo reizi var šķist biedējošs uzdevums. Ja jūs neesat pieradis pie šī procesa, pat izvēloties domēna vārdu, jūs varat mazliet iekāpt. Cik jums vajadzētu maksāt, no kurienes jūs to iegūstat – šie un daudzie jautājumi var ienākt prātā.


Ir bijuši pāri Reģistrēti 348 miljoni domēna vārdu līdz šim (no 2018. gada beigām), un to skaits strauji pieaug. Mūsdienu digitālajā laikmetā ikviens pērk savus domēna vārdus, sākot no lieliem uzņēmumiem līdz personām, kuras vienkārši vēlas savu tiešsaistes identitāti.

Lai iegūtu labāku priekšstatu no augšas uz leju par tīmekļa mitināšanas un domēnu nosaukumiem, iesakām jums izlasīt šo rakstu par Web mitināšana un 101 domēns vispirms. Šī raksta ietvaros es apspriedīšu, kā jūs varat iegūt BEZMAKSAS domēna vārdu.

Jā, tieši tā. Es esmu pārliecināts, ka jūs, iespējams, esat dzirdējis par domēna vārdiem, kas tiek pārdoti utt., Bet vai jūs zinājāt, ka ir vietnes, kurās varat pieprasīt bezmaksas domēna vārdu? Jā, daži nāk ar brīdinājumiem, taču ir dažādi apstākļi, un šodien es ar tiem dalīšos pāris.

Ir vairāki veidi, kā iegūt bezmaksas domēna vārdus, un daži no tiem nenozīmē, ka jūs tērējat centu. Tomēr katram ir savs loms, un tas, ko izvēlēsities, būs atkarīgs no tā, ko esat gatavs upurēt pretī. Neuztraucieties, tas nav nekas draudīgs, bet pārliecinieties, ka pievēršat uzmanību katras metodes detaļām.

1. metode: bezmaksas domēni no hostinga uzņēmumiem

Izmantojot šo metodi, iegūstiet bezmaksas domēnu .com / .org / .net / .store / .xyz

Neskatoties uz manu mīlestību pret bezmaksas reklāmām, es personīgi uzskatu, ka šajos domēnu nosaukumos ir daudz lielāks risks, salīdzinot ar domēnu iegādi. Ja arī jūs jūtaties tāpat, ieteicams apsvērt tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kurš kopā iesaiņo bezmaksas domēna vārdu ar tīmekļa mitināšanu. Galu galā jums joprojām ir nepieciešama vietnes mitināšana, vai ne?

Nozveja – Tam vajadzētu būt nedaudz acīmredzamam. Nozveja ir tā, ka bezmaksas nav bezmaksas; jums ir jāmaksā par komplekso darījumu. Tomēr tā ir laba izvēle, jo vietnes pārvaldīšanai ir nepieciešams gan hostings, gan domēna vārds.

1. Hostinger

Hostinger - bezmaksas domēna vārds ar mitināšanu

Vietne: https://www.hostinger.com/

Hostinger ir lielisks piemērs tam, jo ​​viņiem ir ļoti izdevīgas paketes, no kurām dažās ir iekļauts bezmaksas domēna nosaukums. Viņu Premium un Business kopīgotajos tīmekļa mitināšanas plānos (kas mēnesī maksā tikai attiecīgi 2,15 USD un 3,45 USD) tiek reģistrēta bezmaksas domēna vārda reģistrācija..

Tas palīdz arī tam, ka tie ir ārkārtīgi cienījami resursdatori, un domēna vārdi, kurus jūs saņemat par brīvu, ir augstākās kvalitātes TLD, piemēram, .com vai .net.

2. GreenGeeks

Greengeeks

Vietne: https://www.greengeeks.com/

GreenGeeks darbojas tīmekļa mitināšanas biznesā jau vairāk nekā 11 gadus un piedāvā lietotājiem unikālas pārmaiņas digitālajā vidē, vienlaikus būdams videi draudzīgs. Viņi pērk enerģijas kredītus par tik daudz enerģijas, cik nepieciešama jūsu tīmekļa mitināšanai, un tādējādi pozitīvi ietekmē enerģijas patēriņu.

Katram viņu plānam ir bezmaksas domēna vārds, sākot no viņu pamata Ecosite Starter plāna – tikai USD 2,95 mēnesī. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, kādu plānu jūs izvēlaties kopā ar viņiem, uz domēna vārdu jūs attiecas!

3. TMD mitināšana

TMD hostings

Vietne: https://www.tmdhosting.com/

TMDHosting ir vēl viens nozares veterāns, kuram ir daudz ko darīt. Viņi pārdod lielu ātrumu, uzticamību un, pats galvenais, drošību. Viņu hostinga pakotnēs ir arī bezmaksas domēna vārdi, sākot ar visvienkāršākajiem plāniem.

Viņiem ir plašs tīmekļa mitināšanas iespēju klāsts, tāpēc neatkarīgi no tā, vai nolemjat izvēlēties viņu kopīgos mitināšanas plānus vai pat mākoņa vai VPS mitināšanu, jums ir vērts doties. Koplietojamais mitināšana ar TMDHosting sākas no USD 2,95 mēnesī.

2. metode: bezmaksas domēnu no bezmaksas domēna vārdu sniedzējiem

Izmantojot šo metodi, iegūstiet bezmaksas .tk / .ga / .gq / .cf / .ml domēna vārdus

Bezmaksas domēna vārda nodrošinātāji ir tie, kas nopietni nodod domēna vārdu velti. Katram parasti ir savi ierobežojumi attiecībā uz to, kādu domēna paplašinājumu jūs varat reģistrēt, taču parasti no jums tas netiek iekasēts par centu.

Nozveja – Šajos bezmaksas domēnos bieži ir daudz smalku druku, kas jums ir jāizlasa. Piemēram, ar paplašinājumu .tk, ja jūsu vietne nereaģē uz novirzīšanas mērķiem, jūsu domēnu reģistrators ņems atpakaļ. Pēc tam datplūsma uz šo domēnu tiek pārdota reklāmas tīkliem.

4. Freenom

Freenom - bezmaksas domēna vārdu nodrošinātāji

Vietne: https://www.freenom.com

Freenom ir domēna vārdu reģistrators niecīgā Tokelau sala, attālā un ļoti reti apdzīvotā valstī, kurā ir aptuveni 1500 cilvēku. Tas dod domēna vārdus bez maksas prom, un tāpēc, ka eksplodēja popularitāte.

.tk domēni ir piektais reģistrētākais domēna paplašinājums pasaulē, un jūs varat iegūt savu caur Freenom. Bez tam, meklējot šeit savu domēna vārdu, sistēma bieži ieteiks citus domēna paplašinājumus, pie kuriem varētu reģistrēties.

5. Biz.NF

.Biz.nf - bezmaksas domēna vārdu nodrošinātājs

Vietne: https://www.biz.nf

Piederība citai attālai un atrašanās vietai .nf domēna paplašinājumi attēlo Norfolkas salas. Tomēr ņemiet vērā, ka, kaut arī .nf TLD ir bezmaksas, par otro un trešo līmeņa paplašinājumiem, piemēram, .com.nf vai .net.nf, ir jāmaksā.

Biz.nf tagad piedāvā tikai bezmaksas domēnus domēnā .c1.biz – kas faktiski ir apakšdomēns. Ja jūs interesē, viņi piedāvā arī citus bezmaksas piedāvājumus, piemēram, tīmekļa mitināšanu un SSL sertifikātu izsniegšanu.

6. Punkts TK

Dot TK - iegūstiet bezmaksas domēna vārdu

Vietne: http://www.dot.tk

Dot TK ir Freenom meitasuzņēmums sejā, turklāt nedaudz atšķirīgai krāsu shēmai ir vienāds izkārtojums un funkcijas. Par Dot TK šeit nav daudz jāpagaršo, izņemot pieminējumus, ka varat izmantot vai nu šo Freenom vietni ar vienādiem rezultātiem.

Veicot to pašu meklēšanu, es atgriezos pie tieši tādiem pašiem rezultātiem, kādus ieguvu ar Freenom – nepieejamu vārdu un alternatīvu ieteikumu apvienojums. Saraksts mainās, kad atkal veicat meklēšanu, tāpēc dažreiz tas var palīdzēt to palaist pāris reizes, ja jums nepatīk tas, ko redzat.

7. Apakšdomēns.com

Apakšdomēns - bezmaksas domēna nosaukums jūsu vietnei

Vietne: http://www.subdomain.com/

Pēdējais mūsu vietu sarakstā, kurā varat saņemt bezmaksas domēna vārdus, ir apakšdomēns.com. Šeit jūs varat reģistrēties bezmaksas domēna vārdam ar paplašinājumu .nu (Niue). Šīs vietnes priekšrocība salīdzinājumā ar tiem, kas piedāvā .nu, ir tāda, ka jūs varat arī bez maksas iegūt otrā un trešā līmeņa domēnus.

Ir daži .nu domēni, par kuriem jāmaksā, un tie parasti ietilpst augstākās kategorijas kategorijā, piemēram, viena rakstzīmes domēna vārdi, kuru cena var sasniegt pat 500 eiro..

3. metode: bezmaksas apakšdomēni, izmantojot vietņu veidotāju

Izmantojot šo metodi, iegūstiet bezmaksas apakšdomēnus

Vietņu veidotāji ļauj ātri un ērti izveidot vietnes ar nelielu tehnisko zināšanu vai bez tās. Tie nodrošina daudz noderīgu rīku, lai palīdzētu šajā jautājumā, un tas ir nedaudz vairāk par cenu, kāda varētu maksāt standarta tīmekļa mitināšana. Papildus tam dažiem ir bezmaksas plāni, kurus varat sākt, ieskaitot jūsu vietnes bezmaksas apakšdomēnus.

Nozveja – Apakšdomēniem ir tendence uz zināmu “lētumu” vietnēm, un lietotājiem tas šķitīs it kā jūs neesat pietiekami nopietns, lai iegūtu pat savu domēna vārdu. No otras puses, apakšdomēns plus vietņu veidotājs un mitināšana sniedz jums lielisku sākumpunktu jūsu vietnes īpašnieka karjerai.

8. Wix

Wix - bezmaksas apakšdomēna nosaukums jūsu vietnei

Vietne: https://www.wix.com

Wix ir vietņu veidotāju karalis šobrīd, un to vērtē daudzu iemeslu dēļ. Viens no Wix galvenajiem akcentiem ir tas, ka tam ir bezmaksas sākuma līmeņa plāns, kas kopā ar bezmaksas apakšdomēnu ir pieejams jūsu vietnei..

Lai gan varētu būt taisnība, ka plāns ir ierobežojošāks nekā kaut kas, ko varētu piedāvāt kopīgots resursdators, – tas ir bezmaksas! Ja jums šķiet, ka jums tas patīk, jūs pat varat nonākt jaunībā uz kādu no viņu apmaksātajiem plāniem. Es ļoti iesaku Wix kā vienu no top vietņu veidotāju biznesā.

Tiem, kas plāno bezmaksas plānu, jūsu domēna vārds izskatīsies šādi:

lietotājvārds.wixsite.com/sitename

9. Weebly

Weebly - bezmaksas apakšdomēna nosaukums ar kontu

Vietne: https://www.weebly.com/

Weebly ir vēl viens spēcīgs sāncensis vietņu veidošanas biznesā, kas piedāvā arī bezmaksas apakšdomēnu ar kontu. Protams, tā kā šis apakšdomēns nav saistīts ar jūsu lietotājvārdu, kā to dara Wix, tas var būt nedaudz izaicinošs, lai atrastu piemērotu vārdu.

Ja pievienosities Weebly, jūsu domēna vārds izskatīsies kaut kas līdzīgs;

sitename.weebly.com

10. WordPress.com

WordPress.com - bezmaksas apakšdomēns jūsu vietnei

Vietne: https://wordpress.com

Visu satura pārvaldības sistēmu (CMS) bastions, WordPress.com, ir tas, kur tas viss sākās, un tā joprojām ir populāra izvēle pirmo reizi pat šodien. Konts vietnē WordPress.com, kas izveidots uz savas CMS platformas, ļaus jums mitināt, kā arī bezmaksas apakšdomēnu.

Daudzi cilvēki izmanto WordPress kā sākumpunktu topošajā tīmekļa karjerā, gan tāpēc, ka tas ir bezmaksas, gan sniedz labu pieredzi ar populāro WordPress platformu.

11. Pārsteidzoši

Pārsteidzoši - bezmaksas domēna vārds ar mitināšanas paketi

Vietne: https://www.strikingly.com

Pārsteidzoši ir sava veida sajaukums starp komplektētu vietņu mitināšanu ar domēna vārdu, izņemot to, ka galvenā loma ir vietņu veidotājai. Kamēr izvēlēsities paketi ar ikgadēju maksājuma iespēju, jūs saņemsit bezmaksas domēna vārdu pēc jūsu izvēles (ja vien tas ir pieejams).

Maksa sākas no USD 8 mēnesī, kas ir labi, ņemot vērā, ka jūs vienā domēnā iegūstat domēna vārdu, vietņu veidotāju, tīmekļa mitināšanas un e-komercijas iespējas.!

Bieži uzdotie jautājumi par bezmaksas domēniem

Kas ir domēna vārds??

Domēna vārds ir jūsu vietnes adrese. Visi domēni ir unikāli – jūs nevarat reģistrēt domēna vārdu, kad citi to ir reģistrējuši. Organizācija, kas pārvalda globālo domēnu reģistrāciju, ir pazīstama kā ICANN.

Uzziniet vairāk par domēna vārdu šajā rokasgrāmatā.

Vai ir 100% bezmaksas domēna vārdu??

Jā. Kā minēts šajā rakstā – ir trīs veidi, kā iegūt bezmaksas domēna vārdu savai vietnei.

Kurš bezmaksas domēns ir vislabākais?

Katram šajā rakstā minētajam bezmaksas domēnu veidam ir sava nozveja. Tas, ko izvēlēsities, būs atkarīgs no tā, ko esat gatavs upurēt pretī. Personīgi es uzskatu, ka vai nu bezmaksas domēna vārda iegūšana ar tādu hostinga paketi kā Hostinger, vai pat bezmaksas apakšdomēna iegūšana ir daudz labāka izvēle.. 

Kā es varu iegūt bezmaksas domēnu mūža garumā?

Domēni, kas beidzas ar paplašinājumiem .tk, .nf un .nu, ir pieejami visu mūžu. Lai iegūtu vienu no šiem bezmaksas mūža domēniem, reģistrējiet to pie viena no bezmaksas domēna vārdu nodrošinātājiem, kā minēts 2. metodē.

Kā es varu iegūt bezmaksas .com domēnu?

Lai iegūtu bezmaksas .com domēnu – reģistrējieties mitināšanas plānā, kas tiek piegādāts ar bezmaksas .com. Hostinger, GreenGeeks un TMD Hostings, piemēram, kopīgajos mitināšanas plānos piedāvā bezmaksas .com.

Secinājums: esiet piesardzīgs attiecībā uz bezmaksas biedriem

Šajā pasaulē nav neviena īsta bezmaksas maltītes, un tāpat kā visur, kas apzīmēti kā “bezmaksas”, daudzas no šīm iespējām dienas beigās ir ar “noķeršanu”. Piemēram, tādi bezmaksas domēni kā .tk un .nu ir kļuvuši nedaudz gadu gaitā nožēlojami. Smalkajā drukāšanā ir arī daudz uzmanības, kurai jāpievērš uzmanība, piemēram, ja reģistratūra var izslēgt jūsu vietni un novirzīt trafiku uz reklāmām vai citiem avotiem, ja pārkāpjat kādu no viņu noteikumiem un nosacījumiem.

Personīgi es uzskatu, ka vai nu bezmaksas domēna vārda iegūšana ar tādu hostinga paketi kā Hostinger, vai pat bezmaksas apakšdomēna iegūšana ir daudz labāka izvēle. Tas, ko jums piešķir Hostinger, ir reāls domēns, kas ir labi pieņemts visā pasaulē, piemēram, .com.

Apakšdomēna iegūšana ar vietnes veidotāju var būt bezmaksas, taču tā iznīcina jūsu vietnes zīmolu un dienas beigās, kas ir jūsu vietnes vērtības sastāvdaļa, vai ne? Gudri izvēlieties kādu no šīm iespējām, pretējā gadījumā jūs varētu nodarīt pāri savam digitālajam reputācijai vairāk nekā domājat.

* Tulkojums: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map