Emuāri iesācējiem – kāpēc emuāriem vajadzētu būt jūsu izaugsmes plāna daļai

Ja jūs tikai sākat ar uzņēmējdarbību, ir daudz iemeslu, kāpēc jums nepieciešama klātbūtne tiešsaistē. Vislabākā vieta, kur sākt, ir emuārs. Saskaņā ar KISSmetrika, starta mārketingam ir nepieciešami citi mērķi un plāni nekā parastajam mārketingam. Daļai plānā jāietver “pareiza pamata izveidošana”.


Tikai kā jūs varat ievietot pareizu pamatu? Ir daudz elementu, kas nonāk jūsu uzņēmuma pirmspalaišanas fāzē. Tomēr viens ir skaidrs, jo emuāra izveidošana ļauj platformai sākt dalīties ar informāciju ar potenciālajiem lasītājiem / klientiem. Tas arī dod jums vietu, kur sazināties ar ietekmētājiem jūsu nozarē.

Padoms: nezināt, kur sākt? Izlasiet Džerija ceļvedi no Z līdz, sākot emuāru.

1. Mērķauditorijas veidošana

Kā minēts iepriekš, spēcīgs pamats ir spēcīgs pamats. Pirms sākat reklamēšanu tiešsaistē, jums ir nepieciešama auditorija, kurai jāveicina. Tomēr jūs nevarat vienkārši uzmest emuāra lapu un gaidīt, ka cilvēki nāks lasīt to, ko jūs rakstāt.

Pirmkārt, jums ir jāsaprot iemesli, kādēļ cilvēki apmeklē vietni.

Pētījumiem

Saskaņā ar Intuitīvas vietnes, galvenais iemesls, kāpēc cilvēki apmeklē vietni, ir tas, ka viņi internetu izmanto kā pētījumu instrumentu. Tomēr jums jāpārliecinās, ka esat šīs tēmas autoritatīvais avots numur viens.

 • Vai esat atbalstījis savas idejas, citējot domu vadītājus?
 • Vai jūs pētījāt statistiku??
 • Vai jūsu ziņa ir pabeigta? Vai vietnes apmeklētājs no jūsu lapas var iegūt visu, kas viņiem jāzina par tēmu?

Izslēgt konkursu

Šis iemesls nedrīkst jūs šokēt, jo jūs, iespējams, darījāt to pašu pirms biznesa uzsākšanas. Ir saprātīgi izsvītrot konkurenci un redzēt, ko viņi var piedāvāt, kas jums nav, un tad piedāvāt to, bet labāk.

Kad konkurents apmeklē jūsu vietni, viņam vajadzētu padomāt:

 • Kā es kādreiz gatavojos sacensties ar šo puisi?
 • Šis bizness ir spēcīga konkurence?
 • Viņam ir daudz unikālu ideju un viņš nezaudē materiālus no konkurentiem.

Kā papildu piemaksu, ja jūs izpildīsit šos punktus, to pamanīs arī jūsu klienti.

Potenciālie klienti, kas meklē informāciju

Vēl viens iemesls, kāpēc cilvēki apmeklē vietnes, ir tas, ka viņi meklē informāciju par produktu vai pakalpojumu. Jūsu vietne tiek parādīta meklēšanas vaicājumā. Ja jūs praktizē stabilu SEO taktiku, jūsu vietnei vajadzētu pielīdzināt noteiktu atslēgvārdu meklēšanu. Kad esat piesaistījis klientus savai vietnei, jums tie jāiesaista.

 • Iepazīstieties ar Luana Spinetti rakstu, kurā apskatīti 37 Lietotāju iesaistes elementi.
 • Lieciet viņiem reģistrēties adresātu sarakstam. Piedāvājiet bezmaksas grāmatu, bezmaksas konsultācijas vai ko citu, lai vilinātu apmeklētājus pierakstīties.
 • Pārliecinieties, ka ir viegli atrast informāciju par jūsu pakalpojumu vai biznesu, un tajā ir pieejama pilnīga informācija.

Tāpēc, ka draugs viņiem to pateica

Saskaņā ar Forbes, 1 no 3 vietņu apmeklētāji apmeklē vietni, jo to ieteica kāds no viņu draugiem. Ko tas tev nozīmē?

2. Kļūsti par vadītāju

Piemērs - Peep Laja 2011. gadā izveidoja Conversion XL Blog un tagad ir viens no vadošajiemPiemērs – Peep Laja 2011. gadā izveidoja Conversion XL Blog un tagad ir viens no vadošajiem UX dizaina un tīmekļa optimizācijas “zīmoliem”..

Ja jūs izvēlētos HVAC remontdarbu, kādu, kurš detalizētu jūsu automašīnu, vai pat atrastu instruktoru golfa nodarbībām, vai jūs vēlaties kādu, kam ir liela pieredze un zināšanas, vai kādu, kurš tikai sāk darbu bez akreditācijas datiem?

Viena no lieliskajām lietām, sākot emuāra izveidi, ir tā, ka jūs varat sākt sevi pierādīt kā nozares līderi.

Emuārs ir ideāla vieta, kur:

 • Iezīmējiet savas zināšanas, kuras citiem nav. Un parādiet savu personību.
 • Dalieties ar sevi, saviem darbiniekiem un pat citiem savas nozares līderiem iekšējās informācijas padomiem. Demonstrējot citus labi zināmus vārdus, jūs parādāt, ka nebaidāties meklēt informāciju no citiem, ja ir kaut kas, kas jums nav pazīstams.
 • Uzrakstiet padziļinātus ceļvežus, kas ir noderīgi potenciālajiem klientiem, un parādiet viņiem, ka jums ir vislielākā interese un zināt problēmas, kuras viņi satrauc.
 • Atbildiet uz jautājumiem, izmantojot komentārus vai forumus.

Pieņemsim, ka jūs sākat uzņēmējdarbību, kas palīdz organizēt skapjus. Jebkurā laikā, kad kāds no jūsu trīs valstu apgabala Googles “skapju organizators ir trīs valsts”, uzvārds ir jāuzlec. Pārlūkprogrammai vajadzētu redzēt jūsu rakstus par šo tēmu, jūsu organizēto skapju attēlus, sociālo mediju profilus, YouTube videoklipus ar padomiem. Jūs to nosaucat, un jūsu vārdam vajadzētu parādīties zem šī meklēšanas vārda. Atkal laba SEO prakse palīdzēs jums ierindoties meklētājprogrammu rezultātu augšgalā. Labākais veids, kā iegūt augstus vērtējumus, ir izveidot regulāru un vērtīgu saturu.

3. Sasniedziet citus ietekmētājus

Vēl viens iemesls emuāra izveidošanai ir sasniegt citus ietekmētājus ar papildinošiem uzņēmumiem.

Piemēram, es uzturu emuāru par mājas un dārza tēmām. Esmu sazinājusies ar kolēģi rakstnieku, kurš raksta par amatniecības tēmām. Viņa nesen pieminēja rakstu, ko es rakstīju par konfekšu bufetēm, un manas vietnes trafiks vairākas dienas palielinājās. Es plānoju atgriezt labvēlību un ieteikt kādu no viņas rakstiem ar nelielu pierakstu.

Tomēr, lai izveidotu savienojumu šādā veidā, vispirms ir jāuzsāk emuārs un jāraksta vērtīgs saturs, ko citi vēlēsies dalīties. Jums arī jāpatur prātā, ka emuāru veidošanas kopiena dažos veidos ir ļoti “saskrāpējusi man muguru, es ieskrāpēšu jūsu” atmosfēru. Ja kāds jūs retweet, dalās ar jūsu ziņu, piemin jūs, vai jūs esat kā viesis viņu emuārā, jums jādara viss iespējamais, lai atgrieztos labvēlību. Protams, vispirms vēlēsities pārliecināties, vai viņu saturs / ieguldījums ir vērtīgs lasītājiem. Vismaz jums vajadzētu viņiem publiski pateikties par pieminēšanu.

Izrakt dziļāk: ceļvedis iesācējiem, lai izveidotu pārtikas emuāru.

4. Sarunu tēma

Kad esat ārpus mājas un atrodaties sabiedrībā, emuāra izveidošana atvieglo saziņu ar citiem un viņus interesē par jūsu biznesu.

Šeit ir scenārija piemērs:

Jūs tikko sākāt konsultāciju biznesu, palīdzot medicīnas birojiem kļūt efektīvākiem laika ziņā. Jūs nolemjat apmeklēt pāris vietējās vakariņas, kurās piedalīsies daudz ārstu un medicīnas biroja vadītāju. Sēžot pie galda ar desmit medicīnas darbinieku galvenajiem skaitļiem, viens no ārstiem vēršas pie jums un jautā, ko jūs darāt iztikai.

Šī ir jūsu iespēja dalīties ar savu jauno biznesu. Protams, jūs viņam nodosit savu karti, taču jums šajā kartītē vajadzētu būt arī emuāra adresei. Tā vietā, lai tikai pateiktu viņam, ka varat padarīt viņa darbiniekus labākus, jūs viņam sacīsit, ka tikko ievietojāt rakstu par to, kā ārsti var ietaupīt 20 000 USD gadā ar vienu vienkāršu izmaiņu viņu lietvedībā.

Jūs labāk ticat, ka viņš apmeklēs jūsu emuāru, kad viņam radīsies izdevība. Iespējams, ka viņš par to arī runās ar citiem cilvēkiem. Šī viena kontaktpersona var izraisīt vairākus zvanus uz jūsu konsultāciju pakalpojumiem. Galu galā, ja jūs varat ietaupīt viņu tūkstošiem ar 800 vārdu rakstu, cik daudz jūs varat ietaupīt viņu kā viņa konsultantu?

5. Emuāri arī optimizē jūsu vietni

Papildus tam, ka esat izveidojis sevi kā autoritāti un sasniedzat jaunus klientus, sākot emuāru, jūsu vietne var būt svaiga, aktuāla un lieliska satura pilna..

Tas palīdzēs jums pakāpties augstāk meklētājprogrammās. Kaut arī Google pastāvīgi maina viņu algoritmu, viena lieta nekad nemainās – Google vēlas regulāru, stabilu, vērtīgu saturu lasītājiem.

Ko saka eksperti

Sharon Hurley Hall, profesionāls rakstnieks un satura mārketings, uzskata: “Kad jūsu klātbūtne jūtama tiešsaistē, emuāru veidošana joprojām ir vērtīgs rīks jaunizveidotiem uzņēmumiem un visiem uzņēmumiem. Ir vairākas priekšrocības. ”

Viņa sīkāk izstrādā,

Šarona

Piemēram, kad veidojat izcilu saturu, kas ir optimizēts, lai palīdzētu cilvēkiem to viegli atrast, jūsu bizness var parādīties meklēšanas rezultātos, lai palielinātu trafiku un palielinātu auditoriju..

Un, kad cilvēki jūs atrod, jaudīgāks emuāru saturs var jums palīdzēt nodibināt saikni ar apmeklētājiem, izceļot jūsu kompetenci un dodot jums platformu, kurā pastāstīt par jūsu darbības sākšanu..

Šarons, kurš ir arī vietnes Sharonhh.com dibinātājs, domā, ka jaunajiem uzņēmumiem nevajadzētu pielikt visas pūles sociālo mediju platformām,

Daudziem jauniem uzņēmumiem ir kārdinājums koncentrēties tikai uz noteiktām sociālo mediju vietnēm.

Kaut arī sociālo mediju platformām ir milzīgs lietotāju skaits, tām ir savi noteikumi par to, kāds saturs jums jānosūta un cik redzams tas būs.

Un, ja jūs paļaujaties uz vienu sociālo platformu un viņi piesprauž jūsu satura spraudni, visi iegūtie ieguvumi vienā mirklī iztvaiko. Kad jūs kontrolējat platformu, jūs varat veidot savu auditoriju un iegūt mieru tāpat kā jūs.

Šeit Šarona ir dalījusies ar mums, ko bizness var darīt ar emuāru veidošanu,

Protams, emuāru veidošana šajās dienās nav tikai vārdu pierakstīšana.

Jūs varat iegūt vēl lielāku sasniedzamību, izmantojot emuāra saturu kā sākumpunktu, lai sarunātos ar galvenajiem klientiem vairākos formātos un citās vietās.

Kad esat izveidojis emuāra saturu, to ir viegli izmantot, lai izveidotu videoklipus, prezentācijas, aplādes, infografikas un daudz ko citu.

Apakšējā līnija: emuāru veidošana joprojām ir būtisks un svarīgs rīks jebkurai startēšanai.

Šarona Hērlija zāli varat atrast vietnē Sharonhh.com

Raksta oriģināls pirmo reizi tiek publicēts WHSR emuārs; to tagad pārvalda un atjaunina BuildThis.io personāls.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map