e-komercijas mārketinga stratēģijas: 6 padomi, kā palielināt pārdošanas apjomus

Visā pasaulē analītiķi prognozē, ka 2019. gadā būs 1,92 miljoni globālo digitālo pircēju un sasniegs e-komercijas pārdošanas apjomus Līdz 2021. gadam USD 4,9 triljoni. Lietpratīgi uzņēmumu īpašnieki aktīvi strādā, lai iegūtu savu daļu no šī negaidītā rezultāta.


E-komercijas mazumtirdzniecības pārdošanas apjomi visā pasaulē pieaug (avots: Darbs mārketingā)

Ja jūs vadāt e-komercijas veikalu, vēlaties uzzināt labākās pārdošanas veicināšanas stratēģijas. Gan jauniem, gan augošiem uzņēmumiem ir vajadzīgas pārdošanas stratēģijas.

Šajā rakstā ir parādīta 6 taktika, kā palielināt pārdošanas apjomus tiešsaistē.

6 e-komercijas mārketinga idejas, lai palielinātu pārdošanu tiešsaistē

1. Ietekmētāja mārketings

48% tirgotāju apgalvo, ka ietekmētāju mārketings ir augstāks nekā citiem kanāliem. Tikmēr 41% šo tirgotāju piekrīt, ka ietekmētāju mārketings ir tikpat efektīvs kā citi labākie kanāli.

Turklāt, 49% patērētāju uzticas ietekmētājiem, bet 40% pērk lietas pēc tam, kad tos ir redzējis sociālajos medijos.

e-komercijas mārketinga stratēģija89% tirgotāju uzskata, ka ietekmētāju mārketings viņiem dod rezultātus (Mediakix).

Stratēģijā vēlaties izmantot efektu, ko ietekmētāji atstāj uz saviem sekotājiem.

Ietekmētāja mārketings ir novirzīšanas mārketinga veids. Kaut arī rezultāts, ko jūs iegūstat no vienas personas, ir daudz lielāks. Tādējādi, kad ietekmētājs runā par jūsu zīmolu, fani klausās.

Ja esat iesācējs ietekmētāju mārketingā, tad šeit ir īss pārskats par tā darbību.

Vispirms atrodiet pareizos ietekmētājus. Pareizā inficētāja nolaišanās var būt daudz darba. Jūs vēlaties būt drošs par tādiem svarīgiem rādītājiem kā

 • Tie ir vērsti uz jūsu potenciālajiem pircējiem,
 • Inficentam ir cilvēku sekotāji, nevis roboti, un
 • Ietekmīgais personāls efektīvi izplatīs jūsu ziņas ar savu auditoriju.

Pēc tam jūs vedīsiet sarunas ar mērķa ietekmētājiem un vienosities par veicināšanas stimuliem un citiem noteikumiem.

Kad esat ieguvis ietekmētājus un esat vienojies, kā ar viņiem strādāt, jūs ģenerēsit kupona kodu ietekmētāja sekotājiem..

Pēc tam jūsu mērķa ietekmētāji izmanto šos kodus, lai reklamētu jūsu produktu. Atcerieties savlaicīgi iesaistīties ietekmētāju auditorijās, lai pievērstos jautājumiem un bažām.

Vienā ziņojumā teikts, ka skaistuma ietekmētāji ģenerējiet 11,38 USD par katriem 1,29 USD jūs tērējat. Tas ir gandrīz 800% IA! Vai nav tik skaisti?

Ietekmējamais mārketings darbā

@nknaturalz ir frizūru veidojošs Instagram ietekmētājs no Kanādas. Viņas reklāmas eksemplārs jūtas kā dabiska saruna starp viņu un lasītājiem. Viņa iesaista savus sekotājus un šajā gadījumā liek viņiem tos iegādāties no saviem sponsoriem, @ kurjerministrs

Lai sāktu darbu ar Influencer mārketingu, vienkārši atrodiet ietekmētājus savā telpā un pēc tam sazinieties ar viņiem, lai uzzinātu, kādi ir viņu pakalpojumi. Varat arī meklēt Google meklētājā “populāri ietekmētāji vietnē [YOUR NICHE]”, lai atrastu ietekmētājus, uz kuriem mērķējat.

2. Apmaksāta reklāma

Apmaksāts mārketings veicina ievērojamu e-komercijas pārdošanas daļu. Saskaņā ar Merkle ziņojumu, 60% no klikšķiem uz reklāmas Google tīklā un 31% vietnē Bing ir paredzētas iepirkšanās reklāmām.

Merkle Q1 2018 digitālā mārketinga ziņojums

Šie skaitļi rāda, ka cilvēki biežāk noklikšķina uz e-komercijas reklāmām nekā cita veida reklāmas. Interesantāk ir tas, ka tendence pieaug, tāpēc lietpratīgi biznesa cilvēki vairāk tērē reklāmām un piedzīvo vairāk klikšķu.

Redzēsim, kā tas darbojas dažos sociālo mediju kanālos.

Facebook reklāmas

Beigās Aktīvi ir 2,7 miljardi lietotāju katru mēnesi vietnē Facebook. Turklāt tīklā ir vairāk datu par cilvēku ikdienas aktivitātēm nekā citās platformās.

Facebook reklāmas var komandēt tikpat daudz kā 152% IA. Jūs nevēlaties palaist garām tā potenciālu palielināt sava biznesa trafiku un pārdošanu.

Facebook reklāmas veidos ietilpst:

 • Lappuse patīk
 • Iesaistīšanās reklāmas
 • Pēcreklāma
 • Zīmolu informētību
 • Lokalizētas reklāmas
 • Vietņu reklāmguvumi
 • Vietnes klikšķi
 • Pasākumu akcijas
 • Svina paaudzes reklāmas

Dodieties uz Facebook bizness lai sāktu savas reklāmas. Atveriet kontu, pievienojiet maksājuma veidu, pievienojiet savu Instagram kontu un pēc tam noformējiet un palaidiet savu reklāmu.

Atkarībā no mērķiem jūs varat iestatīt reklāmas, kas vienkārši rada izpratni par jūsu produktu, liek pircējiem apmeklēt jūsu e-komercijas veikalu vai pirkt no jums.

Lai sāktu, noklikšķiniet uz Reklāmu pārvaldnieks.

Noklikšķiniet uz Izveidot. Izvēlieties reklāmas veidu, kuru vēlaties rādīt, un pēc tam izpildiet norādījumus, lai to iestatītu.

YouTube reklāmas

YouTube lietotāji tērē viens miljards stundu YouTube videoklipos dienā. Šis skaitlis ne tikai pietuvojas TV, bet arī pārsniedzis Netflix un Facebook video apvienojumu. Netflix tajā laikā bija 116 miljoni, bet Facebook – 100 miljoni.

Šie skaitļi jūsu biznesam neko nenozīmē, ja cilvēki to neinteresē. Bet, ja vēlaties gūt panākumus ar šo metodi, videoklipam jābūt unikālam. Vienmēr sāciet ar elementiem, kas izraisa interesi un zinātkāri.

Instagram reklāmas

2017. gada aprīlī Instagram paziņoja, ka ir sasniedzis 700 miljoni aktīvo lietotāju.

Izmantojot satriecošus attēlus un video, jebkurš uzņēmums var reklamēties vietnē Instagram. To kontu skaits, kas reklamē Instagram, pieauga no 200 000 2016. gadā līdz vienam miljonam 2017. gadā. Tas var notikt tikai tāpēc, ka Instagram reklāmas darbojas.

Par laimi e-komercijas uzņēmumi var gūt labumu no Instagram reklāmām. Reklāmas izskatās kā tipiskas ziņas, tāpēc neviens nejūtas kā jūs tām reklamējat. Jūs varat mijiedarboties ar lietotājiem un mērķauditorijas atlasei varat izmantot datus no Facebook.

Šeit ietvertās reklāmas:

 • Foto reklāmas
 • Slaidrādes reklāmas
 • Video reklāmas
 • Karuseļa reklāmas

Pārmarķēšana

Klienti, visticamāk, iegādāsies no jums vēlāk, ja viņi iepriekš ir mijiedarbojušies ar jūsu saturu vai sociālo mediju lapām.

Tādējādi atkārtota atlasīšana izseko jūsu apmeklētājus un rāda viņiem jūsu reklāmas, kad viņi ir tiešsaistē. Mērķis ir likt viņiem atkal apmeklēt, un šoreiz veikt pirkumu. Varat arī atkārtoti atlasīt savu konkurentu auditoriju.

Darba sākšana ar atkārtotu marķēšanu

Lai veiktu atkārtotu mērķauditorijas atlasi, jūsu vietnes galvenei vai kājenei ir jāiestrādā JavaScript kods. Ja, piemēram, veicat atkārtotu mērķauditorijas atlasi, jums būs nepieciešami Facebook pikseļi.

Ja vēlaties izmantot pikseļus Facebook, kā reklāmas mērķi izvēlieties “Reklāmguvumi” un pēc tam izpildiet norādījumus.

Facebook sadarbojas ar lielāko daļu e-komercijas un satura pārvaldības platformu, piemēram, WordPress, BigCommerce, Wix, Shopify un citām. Tātad pikseļu integrēšana tagad ir brīze. Piemēram, izmantojot WordPress, viss, kas jums jādara, ir pievienot pikseļus Facebook spraudnim. Arī Facebook sniedz norādes šeit.

3. Satura mārketings

Aptaujā 72% tirgotāju piekrita, ka izaicinājums ir stratēģiski pārvaldīt saturu. Turklāt 59% no šiem tirgotājiem teica, ka stratēģiski ir uzlabojuši savu IA.

Avots: Satura mārketinga institūts

Jūs vēlaties izmantot satura mārketingu, lai izglītotu auditoriju par savu produktu. Turklāt jūs veidosit satiksmi un veidosit izpratni par saviem piedāvājumiem, jo ​​vairāk cilvēku piekļūs jūsu izglītības materiāliem un tos izmantos.

Konkrēti, jūs varētu izveidot šāda veida saturu

 • Video,
 • Emuāra ziņas,
 • Infografika,
 • Sociālo mediju ziņas (ieskaitot attēlus un GIF)

Ir dzirdēts par satura mārketingu: izmantot savu saturu potenciālo pircēju piesaistīšanai un pēc tam tos pārveidot par pircējiem.

Tēmas un atslēgas vārdi

Liela satura radīšana ļauj jums ierindoties meklētājprogrammās, un tas nozīmē, ka meklēšanas trafiks jūsu vietnē. Tāpēc, izvēloties tēmas un atslēgvārdus, pārliecinieties, ka viņu meklēšanas prasības ir augstas.

Jums vajadzētu mērķēt uz vārdiem vai frāzēm, kas raksturo jūsu produktu vai pakalpojumu.

Ja jūs pārdodat svara zaudēšanas produktus, atslēgvārdu rīkā jūs varētu meklēt frāzi “zaudēt svaru”. Zemāk redzamajā attēlā meklēšanas vaicājumam “zaudēt svaru” vidējie meklēšanas rezultāti mēnesī ir 36 000.

Atslēgvārdu rīks, piemēram, Ahrefs, sniedz jums papildu informāciju par jūsu atslēgvārdu, piemēram, meklēšanas apjomu, grūtībām, klikšķiem utt.

Atkārtojiet šo procesu ar citām frāzēm, lai noteiktu, vai tām ir ievērojams meklēšanas apjoms. Tālāk jūs prioritizējat atslēgvārdus ar viszemākajām grūtībām un lielāko meklēšanas apjomu.

Izveidot saturu

Atslēgvārdu rīks sniedz arī idejas par izveidojamo saturu.

Kad esat izveidojis nepieciešamos atslēgvārdus, turpiniet, lai izveidotu savu saturu. Ir labi pārbaudīt, ko citi saka par jūsu tēmu, taču neapstājieties pie tā. Atrodiet leņķi, kas dod jums malu.

4. Novirzīšanas programmas

Novirzīšana vai mutisks mārketings ir spēcīgs e-komercijā. Loģika ir vienkārša. Izbaudot pieredzi, vēlaties to dalīties ar cilvēkiem, kurus mīlat.

Saskaņā ar uzņēmuma datiem, 81% klientu uzticas sava drauga ieteikumam par produktu, salīdzinot ar uzņēmuma apgalvojumiem HubSpot.

Atgādinu; cilvēki mēdz arī brīdināt savus mīļos par sliktu pieredzi. Tavs uzdevums ir dot viņiem kaut ko labu, ko apspriest.

Ja vēlaties kaut ko unikālu, varat nolīgt izstrādātāju, lai pielāgotu jūsu novirzīšanas programmu. Vai arī iegūstiet novirzīšanas programmas lietotni ātrumam. Pēc tam izlemiet, kādu stimulu dot un reklamēt programmu.

Stimuli

Stimuli piesaista klientus novirzīšanas programmām. Tāpēc jūs vēlaties plānot šo soli pirms rīkoties.

Lēts piedāvājums nepiesaistīs jūsu auditoriju, turpretī dārgs piedāvājums var kropļot jūsu biznesu vai padarīt programmu neefektīvu.

Tādējādi pareizā līdzsvara iegūšana sākotnēji jūs varētu uzsvērt, bet jūs tomēr varētu izdomāt rentabilitātes un izaugsmes vietu.

Akcijas

Ja vēlaties, lai cilvēki dzirdētu par jūsu novirzīšanas programmu, jums šī programma ir jāreklamē. Informējiet par to savus pašreizējos klientus un paziņojiet jaunajiem klientiem, tiklīdz viņi apmeklē jūsu vietni.

5. Lojalitātes programmas

Ir apmierināts klients un pastāvīgs klients ir divas dažādas lietas. Ne visi jūsu laimīgie klienti pieturētos tikai pie jūsu zīmola.

Tomēr, ja jūs vadāt e-komercijas vietni, jums ir nepieciešami lojāli klienti.

Lojalitātes programmas kādreiz bija grūti pārvaldāmas, taču digitalizācija to ir padarījusi vienkāršu. Neatkarīgi no viegluma, tai ir daudz sulīgu virsotņu. Piemēram, 73% lojalitātes programmas lietotāji norāda savus draugus uz lojalitātes programmu.

Tagad, kādos citos veidos jūs varat gūt labumu no lojalitātes programmām?

Jūsu klienti paliek pie jums

Klienti, kuru pirkumi balstās uz atalgojumu, parasti turpina pirkt no jums, lai iegūtu šo atlīdzību. Viņu pirkumu biežums ir par 90% lielāks nekā lojalitātes programmu dalībniekiem.

Klienti tiecas pirkt vairāk

Vienā pētījumā, 61% no mazajiem un vidējiem uzņēmumiem aptaujātie apgalvo, ka vairāk nekā 50% no viņu pārdošanas apjoma notiek no atkārtotiem klientiem. Turklāt šie klienti tērē par 67% vairāk nekā jaunie.

Klienti norāda jūsu biznesu citiem

Klienti bieži atsauc savus draugus uz lojalitātes programmām, kuras viņi mīl. Lojalitātes programmas dalībnieki 50 reizes biežāk veic pirkumu, un viņi ātri stāsta citiem par programmu.

6. E-pasta mārketings

Adobe reģistrē, ka Amerikas tūkstošgadnieki pārbauda savus e-pastus, veicot citas darbības. Šī atkarība no e-pasta lietošanas ir tik spēcīga, ka 18% lietotāju brauciena laikā pārbaudiet viņu e-pastus!

Avots: Adobe

Īsāk sakot, cilvēki sazinās ar savu e-pastu, un jūs varat izmantot šo rīcību jūsu e-komercijas biznesā. Acīmredzams pirmais solis šeit ir sākt vākt savu veikala apmeklētāju e-pasta adreses.

Tā kā 68% Gen Z lasīs uzņēmumu e-pastus, jums ir jāsniedz kaut kas vērtīgs apmaiņā pret klientu e-pastiem. Jūs varat tos piedāvāt,

 • Atlaides
 • Bezmaksas e-grāmata
 • Špikeris
 • Lejupielādējami dāvanu ieteikumi un
 • Bezmaksas rokasgrāmatas

E-pasta mārketings instrumentu ir daudz. Būtībā jums ir nepieciešams

 • Pieteikšanās formas
 • Automātiskie atbildētāji
 • Sarakstu pārvaldības sistēma
 • Kampaņu izsekošanas un ziņošanas rīki

Šos rīkus var iegūt neatkarīgi vai kā komplektus komplektus, kā jūs atradīsit tādās platformās kā Constant Contact un MailChimp. Lielākā daļa šo e-pasta mārketinga platformu piedāvā dalītas pārbaudes funkcijas, surogātpasta filtrēšanas iespējas un API, lai integrētu un paplašinātu to veiktspēju.

Lai iesaiņotu

Atcerieties, ka tas, kas darbojas citu labā, ne vienmēr derēs jums. Vislabāk ir pārbaudīt lietas, līdz atrodat to, kas pielīp.

Tomēr mūžzaļajām idejām, piemēram, e-pasta mārketingam, jābūt daļai no jebkura sajaukuma, kuru jūs beidzot nolemjat izpildīt. Ja jūs pārdodat apģērbus vai citus priekšmetus, kas pavēl atkārtot pirkumus, lojalitātes programma ir lielisks veids, kā palielināt peļņu.

Izvēlieties taktiku un sāciet tūlīt!

Tulip ir Snewscms satura un ienākošā mārketinga eksperts. Gadu gaitā viņa ir palīdzējusi desmitiem uzņēmumu, nosakot satura stratēģiju. Viņa uzskata, ka radošums vairs nemudina klientus. Lai izveidotu savienojumu, pietiek ar patiesu stāstu, ja tas ir labi deklamēts. Savienojiet ar ieslēgtu Snewscms Facebook.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map