Darbs no mājām: Kur atrast tiešsaistes darbus un kā sākt

Darbs no mājām agrāk bija greznība, bet šodien tas kaut kādā veidā ir kļuvis par obligātu normu. Tomēr starp iedzīvotājiem pastāv cita kategorija ļaužu, kuri ir izvēlējušies veikt karjeru pilnīgi mājās.


Protams, ir gan plusi, gan mīnusi, strādājot no mājām, bet, lai tas tiešām izdotos, nepieciešama sagatavošanās un zināšanas. Ja tas izklausās pēc jūsu tējas tases vai arī kaut kā esat atradis darbu, kas nepieciešams no mājas, lasiet.

Contents

Šeit ir potenciālo darba iespēju saraksts, strādājot mājās

Darīt to, kas jums patīk, un nopelnīt no mājām vienlaicīgi ir mērķis. Atcerieties, ka šo izmaiņu veikšana var būt ārkārtīgi izaicinoša ne tikai tāpēc, ka jūs parasti strādājat viens pats, bet arī jūs būsiet atbildīgs par vēl daudz vairāk.

To apskatot, apskatīsim dažus populārākos un izplatītākos darbus, kuros varat strādāt no mājām, un redzēsim, kas nepieciešams, lai to sasniegtu.

Piezīmes:

 1. Lai šīm lomām pievienotu zināmu nozīmi, es esmu pievienojis dažas atsauksmes, kuras apkopojuši gan ārštata darbinieki, gan uzņēmumu īpašnieki, kuri nāk no dažādas pieredzes un strādā dažādās pasaules pilsētās..
 2. Darba alga tiek lēsta, pamatojoties uz nesenajiem darba piedāvājumiem, ko veikuši darbinieki ar vismaz 10 darbā pieņemšanas ierakstiem vietnē UpWork.

1. Grafikas dizainers

Piemērs – Icon Finder ir brīva tirgus vieta, kur varat izveidot savu portfeli un tiešsaistē pārdot savu ikonu mākslu.

Paredzamā samaksa: 10 USD – 50 USD / stundā

Grafikas dizaineri vai jebkura cita veida mākslinieki, kas strādā, lai radītu kaut ko vizuāli saziņu, iespējams, vislabāk atbilst darbam no mājas profila. Neatkarīgi no tā, vai veidojat logotipus, plakātus vai cita veida mākslu, parasti darbu sāk ar īsu klienta ziņojumu.

Kad esat saņēmis no klientiem to, kas jums nepieciešams, pārējais gandrīz viss ir atkarīgs no jums. Sākot no aprīkojuma un beidzot ar izejvielām un talantiem – tas ir viss, kas jums var būt uz rokas mājās.

Faktiski ir daudz gadījumu, kad darbs no mājām patiesībā ir izdevīgs, jo tas nozīmē, ka jums katru dienu nevajadzēs pārvietot tirdzniecības instrumentus uz un no biroja telpas. Protams, tas, cik izdevīgi tas ir, ir atkarīgs no tā, kāds mākslinieks esi.

Kā sākt, ja esat iesācējs

Ja jūs interesē grafiskais dizains, jūs varētu sākt sākt, izvēloties kādu no kursiem, piemēram, a bakalaura grāds grafiskajā dizainā. Ja tas kaut kādu vai citu iemeslu dēļ jums nav praktiski, varat arī patstāvīgi mācīties un praktizēt.

Aprīkojumā esiet gatavi dakšot ievērojamu summu par jaudīgu datoru, iespējams, klēpjdatoru vai planšetdatoru, kā arī dizaina programmatūras oriģinālās kopijas..

Čārlzs Jarbords

Čārlzs Jarbords, Webhost.pro prezidents izmanto ārštata darbiniekus dažādiem uzdevumiem, ieskaitot grafisko dizainu. Viņam, pirmkārt, ārštata grafiskajiem dizaineriem ir jāsniedz visaugstākās kvalitātes darbs.

“Laiks, kas nepieciešams kļūdu labošanai vai kāda jauna atrašanai, ir daudz grūtāks, nekā maksāt vairāk naudas vai gaidīt ilgāk. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc mēs tik daudz koncentrējamies, lai nodrošinātu, ka ārštata darbiniekiem, ar kuriem mēs strādājam, būtu pienācīga pieredze līdzīgā darbā, ”saka Yarbrough.

Viktors Tomass

Viktors Tomass, Vietnes dizaina firmas Thomasdigital.com īpašnieks tam piekrīt. Dzīvojot ārpus Sanfrancisko, Tomass uzskata, ka ir svarīgi pierādīt panākumus līdzīgā darbā. Viņš tomēr piebilda, ka ir svarīgi arī, lai ārštata darbinieki labi pārvaldītu cerības.

“Es gribētu skaidru priekšstatu par to, ko var un tiks darīts, kā arī to, kas nav iespējams. Tas ir svarīgi, kā arī skaidra un pastāvīga komunikācija par to, kā viss notiek projekta laikā, ”komentēja Tomass.

2. Video redaktors

Piemērs. Filmu un video producēšanas darba vietas ir pieejamas ražošanas HUB.

Paredzamā samaksa: 20 USD – 120 USD / stundā

Līdzīgi kā grafikas dizainerim, arī video redaktoriem ir prieks strādāt no mājām. Videoredaktori ir tie, kas strādā pie neapstrādātiem videomateriāliem, noskaņojot tos gala, slīpētā izstrādājumā, kuru ir gatava skatīties sabiedrība.

Lai arī tas var šķist forši, tas arī nav vieglākais pasaulē, jo tas prasa daudzu elementu, piemēram, dialoga, skaņas, specefektu un neapstrādāta video, kas dažkārt nav nosakāms, integrāciju.

Kā sākt, ja esat jauns

Tiem, kas vēlas iesaistīties video rediģēšanā, varat sākt mācīties ar filmu saistītu izglītību, piemēram, apraidi vai multivides sakari. Ir arī daži specializēti kursi, kurus varat uzņemt kinematogrāfija vai pat tos, kas ir specifiski programmatūrai.

Ņemiet vērā, ka, ja vien jūs skatāties tikai uz tirgus lejasdaļu, piemēram, rediģējat personīgus videoklipus vai citus korporatīvus pamata video, video rediģēšanas prasības var ātri kļūt aizliegtas.

Lai pārvaldītu filmu rediģēšanu vai sarežģītākus seansus, jums, iespējams, būs jāveic ievērojami ieguldījumi rediģēšanas studijā.

3. Grāmatvedis / grāmatvedis

Piemērs - vietnē Freelancer.com pieejami grāmatvedības darbi.Piemērs – vietnē Freelancer.com pieejami grāmatvedības darbi.

Paredzamā samaksa: 20 USD – 50 USD / stundā

Kamēr grāmatvedība un grāmatvedība Abas ir būtiskas biznesa funkcijas, ir dažas galvenās atšķirības. Grāmatvedis ir atbildīgs par finanšu darījumu reģistrēšanu, savukārt grāmatvedis ir atbildīgs par finanšu datu interpretāciju, klasificēšanu, analīzi, ziņošanu un apkopošanu.

Neatkarīgi no tā, kuram jūs varētu dot priekšroku, abas šīs darba vietas šodien ir ļoti vajadzīgas gandrīz katrā nozarē. Vēl viens plus ir tas, ka šos darbus var arī viegli izdarīt, ērti izmantojot savas mājas – vai citas vietas, ja vēlaties.

Darba sākšana

Lai gan grāmatvežiem ir vajadzīga tikai pamata izpratne par kontiem, lai sāktu šo lomu, grāmatvežiem jābūt sertificētiem. Precīzi sertifikāti būs atkarīgi no tā, kur jūs dzīvojat, taču vismaz ir vajadzīgs pamata zinātņu bakalaurs grāmatvedībā. Turpmāk varat izvēlēties specializēties vēlāk.

Pateicoties interneta skaistumam, klienti var viegli koplietot dokumentus un failus ar jums, un šodien ir daudz grāmatvedības pakalpojumu, kuru pamatā ir mākoņi. Faktiski jums, visticamāk, katru gadu būs jāapmeklē klienta telpas ierobežotā laika posmā – galvenokārt nodokļu sezonā.

Grāmatvedības programmatūru parasti apmaksā arī klienti atkarībā no viņu uzņēmuma vajadzībām, tāpēc viss, kas jums nepieciešams, ir dators, interneta savienojums un tas, kas ir jūsu galvā.

4. Virtuālais palīgs

Piemērs - virtuālā asistenta darba piedāvājums UpWork.Piemērs – virtuālā asistenta darba piedāvājums UpWork.

Paredzamā samaksa: 5 USD – 15 USD / stundā

Kā jūs varētu pateikt no amata nosaukuma, virtuālā palīga loma ir kaut kas tāds, ko jūs viegli varat uzņemties mājās. Tik daudzām nozarēm nepieciešami virtuālie palīgi, nekustamo īpašumu firmas, IT firmas vai pat grāmatvedības un finanšu firmas.

Kā virtuālajam palīgam jums jābūt gatavam vislielākajai elastībai, pildot savu lomu. Tas, ko jūs darāt, var ietvert atbildi uz tālruņa zvaniem, grafiku pārvaldību vai pat ceļojuma organizēšanu. Protams, daudz kas no tā ir atkarīgs tieši no tā, kāds palīgs tu esi.

Kā sākt strādāt par virtuālo palīgu no mājām

Lai gan jums, iespējams, nav jābūt grādam, lai pieteiktos kā virtuālais asistents, daži no augstākas klases izvietojumiem to var izvirzīt kā prasību. Varat arī izlemt apmeklēt citus kursus, lai palielinātu prasmju kopumu un padarītu profilu vēlamāku.

Atslēga, lai būtu veiksmīgs virtuālais palīgs, ir tā, lai darbs tiktu paveikts pēc iespējas ātrāk un efektīvāk. Jums jābūt arī ļoti organizētam, ar labām komunikācijas prasmēm, prasmīgam darbam un jāspēj vienlaikus veikt vairākus uzdevumus.

Aprīkojuma beigās virtuālais palīgs ir tīrs “datora darbs”. Nozīmē, ka jums būs nepieciešams dators, daži sakaru rīki, piemēram, austiņas ar mikrofonu, uzticams interneta savienojums un programmatūra, kas palīdzēs uzturēt jūsu darbu – un tas viss par to.

Maikls Navals atrodas Filipīnās, bet viņš atbalsta dažādus klientus visā pasaulē kā virtuāls ārštata speciālista palīgs. Viņš iesaka tiem, kas apsver virtuālā asistenta darbu, vienmēr balstīties uz prasmēm un, pats galvenais, pozitīvi izturēties pret “var darīt”.

Pirmais palīdzēs jums veikt dažādus uzdevumus, savukārt otrais palīdzēs jums rīkoties ar prasīgiem klientiem. Uzskatiet to par “līdzības” faktoru, kas var palīdzēt pagarināt līguma termiņu uz nenoteiktu laiku.

“Ir grūti ieteikt, cik jāmaksā par VA darbu, jo atkarībā no klienta darba apjoms var būt diezgan liels. Galvenās lietas, kas jums jāizstrādā, būtu laika ieguldīšana, visi papildu rīki, kas jums varētu būt nepieciešami, lai spēlētu noteiktu lomu, kā arī papildu prasmes, kuras jums, iespējams, vajadzēs uzlabot, ”saka Naval.

5. Rakstnieks / redaktors / tulks

Piemērs - Problogger Jobs pieejami rakstnieka darbi.Piemērs – Problogger Jobs pieejami rakstnieka darbi.

Paredzamā samaksa: 15 USD – 60 USD / stundā

Tā kā daudzus gadus esmu rakstnieks un redaktors, es jums viegli varu pateikt, ka šis, iespējams, ir viens no elastīgākajiem darbiem, kas pastāv, strādājot mājās. Dažādos laikos esmu strādājis birojos, uz lauka un kādā brīdī mājās.

Apkārt ir daudz dažādu rakstnieku – emuāru autori, rakstu autori, tekstu rakstītāji, romānu autori un vēl daudz vairāk. Atcerieties, ka praktiski visu, ko redzat internetā vai uz papīra, ir izveidojis rakstnieks!

Ja doma par to, ka jūsu vārdi parādās visur, pievilina jūs, šī ir viena loma, kas jums varētu būt piemērota. Atkarībā no tā, kāda veida rakstnieks vēlaties kļūt, prasības var atšķirties diezgan daudz.

Piemēram, tehniskajam rakstniekam obligāti jābūt zinošam par tehniskām detaļām, savukārt zinātniskajam rakstošajam darbiniekam var būt nepieciešama pieredze šajā jomā, kurā notiek pētījums. Tomēr visu šo specialitāšu kopīgā sastāvdaļa ir spēja komunicēt..

Kā iegūt apmaksātu rakstīšanu tiešsaistē

Spēja piesaistīt auditorijas uzmanību un skaidri nodot ziņu ir viena no vissvarīgākajām prasmēm, kāda jums var būt kā rakstniekam. Lai gan jūs varat uzzināt šī specifiku kursos, piemēram, žurnālistikas bakalauram, ideālā gadījumā jūs izvēlēsities mentoru, kurš var dalīties savos noslēpumos, kas iegūti, izmantojot pieredzi.

Neskatoties uz to, rakstnieks, redaktors vai tulks, jūsu inventāra galvenie elementi būs dators, rediģēšanas programmatūra un interneta savienojums..

Muhameds Rubīns Ernava

Muhameds Rubīns Ernava ir tulks indonēziešu un angļu valodā, kurš visu savu biznesu ir veidojis no ārštata darba.

Ar vairāk nekā 5 gadu pieredzi ārštata darbos, tagad viņš ir Diamondo Translation īpašnieks. Iesācējiem šajā biznesā viņš iesaka viņiem pārāk neuztraukties par to, cik liela pieredze jums ir, piesakoties darbā, ja vien jums ir stabila prasmju un komunikācijas platforma.

“Spēja labi komunicēt ar klientiem ir kritiska, tā nozīme darba nodrošināšanā, kā arī precīza sarunu un prasību izpratne. Ja jums tas neizdodas, labākās pasaules prasmes, iespējams, neglābs jūs no nepatikšanām. ” saka Muhameds

Muhameds arī brīdina, ka par iekļūšanu šajā arēnā var būt saistītas izmaksas, piemēram, ieguldījumi jūsu vietnes tīmekļa mitināšanā, datorizētu tulkošanas rīku abonēšana vai pat biznesa e-pasta mitināšana.

Šarona Hērlija zāle, profesionāls ārštata B2B rakstnieks un emuāru autors strādā gan klientiem, gan kopā ar citiem ārštata darbiniekiem.

Ar 30 gadu profesionālu rakstīšanu drukātajiem un tiešsaistes plašsaziņas līdzekļiem, viņa uzskata, ka veiksmīgas ārštata rakstnieces galvenā iezīme ir darba kvalitāte un pieredze īpašās nišās..

“Mani klienti no manis sagaida kvalitāti un tādu pašu kvalitāti no visiem ārštata darbiniekiem, ar kuriem es strādāju. Es uzskatu, ka ir kļūda piešķirt prioritāti ātrumam, nevis kvalitātei, ”viņa uzsver. Kā redzat, neatkarīgi no jūsu darba līnijas vai nodarbinātības stāvokļa, kvalitātei ir liela nozīme.

6. Pētniecības palīgs / biznesa analītiķis

Piemērs - Pētniecības analītiķu darba vietas, kas patiešām pieejamasPiemērs – Pētniecības analītiķu darba vietas, kas patiešām pieejamas.

Paredzamā samaksa: 25 USD – 150 USD / stundā

Iedomājieties, ka par to visu saņemat samaksu – un jūs kļūdītos par to, ko dara pētniecības palīgs.

Kā norāda nosaukums, pētniecības asistenti palīdz tādās lietās kā fona darbs, piemēram, faktu vākšana, datu vākšana un daudzas citas lietas, kas saistītas ar atbalsta sniegšanu galvenajam darba producentam.

Kā daži varētu teikt, Google ir jūsu draugs, taču atcerieties, ka ir daudz lietu, kuras jūs, iespējams, nevarēsit atrast internetā. Tā kā jūs vēlaties būt pētnieka palīgs, jums jābūt gatavam laiku pa laikam iziet laukā un, ja nepieciešams, iedziļināties ne-digitālos arhīvos..

Lai gan pētījumi parasti ir ļoti specializēti, asistentam, iespējams, nav vajadzīga visa pētnieka izglītība. Tomēr, iespējams, būs nepieciešama kvalifikācija jomā, kas saistīta ar veiktajiem pētījumiem.

Piemēram, ja jūs piesakāties kā pētniecības palīgs projektā, kas saistīts ar iespējamo reakciju uz ģenētiski modificētiem augiem izpēti, tas jums noderētu, ja jums būtu formāls pamats gēnu inženierijā vai bioķīmijā..

Darba sākšana

Diemžēl šīm izglītības vidēm ir nepieciešams laiks un nauda, ​​lai strādātu, tāpēc jūsu kā pētnieka palīga loma, visticamāk, tiks ierobežota ar noteiktām jomām. Tomēr tas ir kaut kas tāds, ar kuru var strādāt attālināti, atkarībā no tā, kādas iespējas darba vajadzībām varētu būt vajadzīgas.

Gaidiet, ka strādāsit ar viegli pārnēsājamu ierīci, piemēram, klēpjdatoru, un digitāli varēsit sazināties, izmantojot projektu pārvaldības programmatūru, vai reizēm vienkārši nosūtot e-pastu.

7. Tiešsaistes treneris / skolotājs

Piemērs – tiešsaistes kursu varat viegli izveidot un pārdot vietnē Teachable.

Paredzamā samaksa: –

Lai arī var būt vecs joks, ka “tie, kas nevar darīt, māca”, patiesībā skolotāja loma ir ļoti cienījama. Tomēr, pateicoties internetam, jūs varat būt skolotājs arī tiešsaistē, ja vien jums ir vērtīgas prasmes nodot tālāk.

Daži no šo specializēto prasmju piemēriem ir WordPress, ziedu kārtošana, dārzkopība, adīšana – gandrīz jebkas faktiski. Tas nozīmē, ka tiešsaistes trenera vai skolotāja loma var būt ārkārtīgi vērtīga plašam cilvēku lokam. Kamēr jums ir vēlme to darīt, varat izveidot un pārdot kursus tiešsaistē.

Liels digitālo kursu izveidošanas pluss ir tas, ka tam nav jābūt pilna laika darbam. Varat strādāt un izveidot tos brīvajā laikā, kā arī mainīt grafiku atkarībā no tā, kura konkrētajā laikā ir jūsu prioritāte.

Lai uzlabotu jūsu izveidotos kursus, mēģiniet iemācīties dažas iemaņas, piemēram, publisku uzstāšanos, saziņu vai ko citu, kas var palīdzēt uzlabot pieredzi, kas iegūta jūsu izveidotajos kursos. Kad esat tos ieguvis, varat sākt veidot digitālos kursus.

Atkarībā no tā, ko jūs nolemjat, jums var būt nepieciešama sava veida tīmekļa kamera vai ekrāna ierakstītājs, kā arī interaktīvie digitālie rīki, ar kuriem mācīties.

Īpašā iezīme: Kyle jumts

Kīls Jumts

Tiešsaistes kursu topošajiem veidotājiem mums ir īpašs cienasts – īss fragments, kurā ar Kilu Roofu tiek pārrunāti lietu pamati. Līdzdibinātājs Interneta mārketinga zelts, PageOptimizer Pro, un dažas citas vietnes, Jumts ir diezgan labi pazīstams ar savu veiksmi tiešsaistes kursu izveidē, tāpēc ņemiet vērā viņa komentārus!

Pēc viņa teiktā, iesācējiem, veidojot tiešsaistes kursus, ir jākoncentrējas uz savas reputācijas veidošanu biznesā – jo atpazīstamāks nosaukums, jo labāk kursi tiks pārdoti. To var panākt, izveidojot dažus bezmaksas sarunu kursus, kas kopumā rada pievienoto vērtību kopienām.

“Kad esat nodibinājis sevi (un tas var aizņemt gadus), jums būs vesels pulks cilvēku, kas vēlēsies iegādāties jūsu kursu. Ja jūs labi darbojāties kāda cita YouTube kanālā vai apraidē, viņi ar prieku atgriezīsies jūs, lai runātu par savu jauno kursu, ”saka Jumts.

„Iepazīstinot jūs varat sākt pilnveidot sava kursa koncepcijas. Pirms veltāt laiku videoklipu ierakstīšanai, varat izmēģināt to, kas darbojas un kas ne. ”

Jumts gan brīdina, ka pat videoklipu izveidošana var prasīt daudz laika, neņemot vērā rediģēšanas laiku (ko viņš nodod ārpakalpojumos). Katra video sagatavošana viņam prasa apmēram vienu līdz divas stundas – neatkarīgi no tā, cik ilgi tie parasti ir.

“Videoklipu un satura augšupielāde mācāmā vai citā platformā prasīs daudz ilgāku laiku, nekā jūs domājat, ka tas notiks,” viņš piebilst.

8. Programmētāji / tīmekļa izstrādātāji

Piemērs - tīmekļa izstrādātāju darbu saraksts vietnē SimplyHired.Piemērs – tīmekļa izstrādātāju darbu saraksts vietnē SimplyHired.

Paredzamā samaksa: 15 USD – 100 USD / stundā

Iespējams, ka visizcilākie no darba lomiem nav zināmi, ka programmētāji un tīmekļa izstrādātāji strādā sabiedriskākos darbos. Tas, kā arī paša darba raksturs dod gandrīz ideālu scenāriju darbam no mājām.

Neatkarīgi no tā, vai strādājat ar uzņēmuma pielāgotiem projektiem vai pat pārdodat savas vispārējās lietojumprogrammas, tas viss ir iespējams no paša mājas komforta. Būtībā jūs būsit ārštata izstrādātājs.

Visgrūtākā darba daļa būs jūsu vārda iegūšana, iespējams, izmantojot tiešsaistes portfeli, un mārketings sevī, cik labi vien iespējams. Protams, tas palīdzēs, ja jūs potenciālajiem klientiem spēsit nodrošināt spēcīgu to projektu portfeli, kurus esat jau veiksmīgi izpildījis vai piedalījies iepriekš..

Kā sākt darboties kā tīmekļa izstrādātājam, kurš strādā no mājām

Lai gan programmēšanu var mācīt pats, vienmēr vislabāk ir kaut kāda formāla fona. Esmu redzējis daudzus lieliskus programmētājus, kuri daudz zina par kodēšanas specifiku, bet vājo pamatkoncepciju dēļ paliek viduvēji.

Neskatoties uz to, neatkarīgi nolemjat, lai izveidotu un pārbaudītu savu kodu, jums būs nepieciešama īpaša darba mašīna, kuru, iespējams, neiejauksies personīgās lietojumprogrammas, kuras jūs varētu vēlēties instalēt.

Džūlija dziesma

Džūlija dziesma, Malaizijas brīvmākslinieku izstrādātājs, jau vairāk nekā desmit gadus ir neatkarīgs. Spēja to izdarīt viņam piešķir, pateicoties iepriekšējās darba dzīves laikā gūtajai pieredzei un sievas atbalstam.

“Vienmēr pārliecinieties, ka katrs ieguldītais projekts ir jāpieliek 101% pūļu. Pārliecinieties, ka nepārprofilē, bet piegādā vislabāko iespējamo produktu. Ja esat spējīgs, ierosiniet idejas, kā arī palīdzēt, ”saka Daina.

9. Dropshipper / Affiliate Marketer

Piemērs – dropshipping veikals, kas izveidots, izmantojot Shopify.

Paredzamā samaksa: –

Tagad daudzi no jums, iespējams, ļoti ticēs e-komercijas varai. Lielās platformas ir izveidojušās lielos veidos, un pat mazie uzņēmumi ir uzlēkuši uz klāja, pateicoties tehnoloģiju maiņai.

Vai jūs zinājāt, ka pat jūs varat iesaistīties e-komercijā? Viens no veidiem, kā to izdarīt, ir kravas nosūtīšana. Šis e-komercijas režīms ļauj jums pārdot produktus tiešsaistē, ja jums faktiski nav produkta.

Izveidojiet vietni, kas darbojas kā pārdošanas priekšdaļa, un pēc tam iegādājieties savus produktus no tādiem piegādēm, kas saistīti ar piegādi, piemēram, AliExpress, SaleHoo, Doba vai daudziem citiem. Vietni var izveidot ātri un bez tehniskām zināšanām, ja izmantojat tādu vietņu veidotāju kā Shopify.

Lai gan jums būs jāmaksā par sākotnējiem ieguldījumiem savas vietnes mitināšanā un veidošanā, jums nav jāpasūta preces bez taras vai pat jāveic piegādes. To visu var paveikt jūsu labā, izmantojot savus kravas piegādes avotus.

Filiāļu tirgotāji darbojas līdzīgi, taču viņi galvenokārt rada saturu, kas palīdz pārdot produktus. Par katru klientu, uz kuru atsaucas tirgotājs, viņš nopelnīs komisiju par šo pārdošanu.

Kā sākt, ja esat jauns

Kad jūs nolemjat strādāt no mājām kā pilotu veikals vai tirgotājs, jūs galvenokārt uzņematies uzņēmuma īpašnieka lomu – tam, kuram jāvalkā daudz cepuru. Tādēļ dažreiz jums var nākties nodot ārpakalpojumus atsevišķām jūsu biznesa jomām, vai tā būtu tīmekļa izstrāde vai satura veidošana.

Džerijs Zems, WHSR, BuildThis.io un HostScore dibinātājs ir veterināru filiāļu mārketings. Paveicot 15 stabilos uzņēmējdarbības gadus, viņš dalījās pārdomās par potenciālo jaunpienācēju lomu, kuriem vajadzīgi ārpakalpojumi.

“Pieņemot talantu, es dodu priekšroku maksāt ieturētājam, nevis iesaistīt ārštata darbiniekus, jo tas ir izdevīgāk. Tomēr ir svarīgi, lai viņiem būtu nepieciešamās prasmes un pieredze, lai pabeigtu darbu, kas viņiem tika pieņemts darbā. Svarīguma secībā es prasu kvalitāti, saprātīgu cenu un ātrumu.

Tā kā mēs visi strādājam attālināti, viens no kritiskajiem aspektiem, ko es pieņemu darbā, ir tas, ka viņiem jābūt ārkārtīgi uzmanīgiem pret detaļām. Šis galvenais aspekts var nozīmēt lielas atšķirības tajā, ko domājat iegūt un ko galu galā iegūstat, ”sacīja Zems.

10. Sociālo mediju vadītājs

Piemērs - Fiverr ir populārs tirgus laukums, kurā brīvmākslinieks piedāvā savus pakalpojumus potenciālajiem īrniekiem.Piemērs – Fiverr ir populārs tirgus laukums, kurā brīvmākslinieks piedāvā savus pakalpojumus potenciālajiem īrniekiem.

Paredzamā samaksa: 10 USD – 50 USD / stundā

Kā mēs visi zinām, sociālie mediji ir visi, par kuriem visi tagad runā. Daudziem zīmoliem, gan lieliem, gan maziem, ir nepieciešams kāds, kurš varētu rīkoties ar savu digitālo informēšanas aktivitāšu palīdzību – liela daļa no tiem ir sociālie mediji.

No ikdienas aktivitāšu vadīšanas līdz satura veidošanai uzņēmuma mērķa klientiem, jūsu galvenā loma sociālo mediju pārvaldībā ir palīdzēt palielināt zīmola atpazīstamību, cerams, izraisot pārdošanas uzplaukumu.

Darba sākšana par sociālo mediju vadītāju

Lai izceltos ar sociālo mediju vadības lomu, jums vislabāk būs pieredze komunikācijā, sabiedriskajās attiecībās vai varbūt pat mārketingā. Vissvarīgākais ir tas, ka jums vajadzētu būt jautram stāvoklim un spēt saglabāt vēsu spiedienu. Atcerieties, ka jūs esat uzņēmuma publiskā seja noteiktos galvenajos kanālos.

Par laimi, to visu var izdarīt arī no komforta jūsu mājās, ja vien jums ir ierīce, pie kuras strādāt, atbilstoši sociālā multivides satura plānošanas rīki un, iespējams, kāda integrācijas programmatūra, kas ļaus jums viegli pārvaldīt vairākus sociālos multivides kanālus vieglāk.

Kur atrast likumīgus tiešsaistes darbus?

Fiverr

Pats labākais Fiverr ir tas, ka tas attiecas ne tikai uz plašu darbu klāstu no mājas lomām, bet arī var palīdzēt tiem, kuri ir daudzos savas karjeras līmeņos. Piemēram, neatkarīgi no tā, vai jūs esat rakstnieks, kurš cieš badu, tikai sākot darbu pats, vai profesionālis ar 30 gadu pieredzi – šeit jums ir iespējas.

Fiverr klienti piedāvā jūsu pakalpojumus, pamatojoties uz iepriekš iestatītām projekta definīcijām, kuras jūs izveidojat. Tiek atbalstīti arī pielāgoti pieprasījumi, un jūs varat citēt potenciālo klientu, pamatojoties uz viņa precīzām projekta specifikācijām.

Fiverr ir piemērots daudzām darba lomām, un tā ir piemērota vieta, kur sākt darbu no mājas.

Apmeklējiet: https://www.fiverr.com/

Upwork

Upwork faktiski ir ļoti līdzīgs Fiverr, jo tas arī nodrošina plašu darba meklētāju loku. Galvenā atšķirība ir tā, kā jums maksā par Upwork. Kur Fiverr ļauj iestatīt aptuvenās projekta izmaksas, Upwork ļauj citēt klientus stundā.

Tas ļauj daudz precīzāk izrakstīt rēķinus, jo jūs varat norēķināties par savu laiku. Ja rodas papildu pieprasījumi vai citi, jūsu maksa tiks vienkārši palielināta, jo palielināsies darbam veltītais laiks.

Upwork ir labs gandrīz jebkurai amata lomai, bet tas palīdz, ja jums ir kāda pieredze pirms darba uzsākšanas šeit.

Apmeklējiet: https://www.upwork.com/

Toptal

Toptal mērķis ir piesaistīt ārštata ražas krējumu labākajiem uzņēmumiem, kas vēlas ārpakalpojumus. Patiesībā par savu lomu cilvēku savienošanā, izmantojot savu platformu, pašam Toptal nav galvenā biroja un tas ir patiesi digitālais.

Lai izmantotu Toptal, jums ir jāspēj nokārtot vairākus testus, tas ir, kā tas nodrošina tikai labāko iespējamo. Sākotnēji inženieriem piedāvājot pakalpojumus, šodien Toptal ir paplašinājis savu punktu skaitu, iekļaujot dizainerus, grāmatvežus, statistiķus, konsultantus un citu..

Toptal ir labs inženieriem un dažiem citiem specializētiem profesionāliem pakalpojumiem, un tajā tiek pieņemti tikai 3% labāko pretendentu.

Apmeklējums: https://www.toptal.com/

Vienkārši nolīgts

Iespējams, ka SimplyHired ir darba portāls, taču tajā ir arī diezgan daudz atvērtu ārštata darbinieku, kuri var strādāt no mājām. Unikāli, tas piedāvā vairāk darbavietu, nekā ir vienkārši reģistrēts tās platformā, bet apkopo darbavietas arī no desmitiem citu avotu.

SimplyHired ir piemērots lielākajai daļai darba meklētāju, bet tas ne vienmēr ir specializējies attālinātiem darbiniekiem. Tomēr ir iespējas.

Apmeklējums: https://www.simplyhired.com/

Writer pieeja

Ja esat rakstnieks vai satura speciālists, jūs varētu interesēt Writer pieeja. Šī platforma palīdz savienot rakstniekus ar viņiem piemērotajiem darbiem, kā arī piedāvā uz AI balstītu darbu saskaņošanu. Protams, šīs priekšrocības nerodas bez vairākiem brīdinājumiem.

Pirmkārt, darba meklētāji, kas izmanto piekļuvi Writer, tiek iegūti tikai no dažām valstīm, tostarp no Amerikas Savienotajām Valstīm, Apvienotās Karalistes, Austrālijas, Kanādas, Īrijas vai Jaunzēlandes. Ja jūs atbilstat šiem kritērijiem, jums būs jāveic Writer Access novērtējums. komandai beidzot kvalificēties.

Apmeklējums: https://www.writeraccess.com/

Ikonu meklētājs

Šī vietne ir īpaši paredzēta dizaineriem, kuri vēlas vienkāršu veidu, kā panākt savu darbu pārdošanu. Viss, kas jums jādara, ir reģistrējieties kopā ar viņiem un augšupielādējiet preces, kuras vēlaties pārdot. Tā kā Icon Finder ir viens no lielākajiem tiešsaistes ikonu tiešsaistes tirgiem, jums būs pieejams gatavs savu dizainu tirgus.

Tomēr ir panākumi. Ikona Finder sadalīs visu, ko jūs nopelnīsit viņu vietnē, 50-50. Tas nozīmē, ka jūs saņemat tikai pusi no tā, ko pārdodat kādam produktam. Tomēr tas ir vienkāršs un ātrs veids, kā nopelnīt naudu, nemeklējot savus klientus.

Apmeklējums: https://www.iconfinder.com/

ProBlogger darbavietas

ProBlogger ir vairāk emuāru veidotāju kopiena, nevis īpaša darba platformas vietne. Tomēr, pateicoties tās dalībnieku resursiem, jūs tur varat piekļūt īpašai darba vietu sadaļai.

Lielākā daļa šeit pieejamo darbu ir saistīta ar satura veidošanu, neatkarīgi no tā, vai tā ir spoku rakstīšana vai rediģēšana. Jauniem rakstniekiem tas noteikti jāpārbauda, ​​lai būtu viegli piekļūt, kā arī milzīgais atbalsta resursu daudzums.

Apmeklējums: https://problogger.com/jobs/

Ražošanas centrs

Darbu atrast kā video redaktoru var būt grūti, jo, neskatoties uz popularitāti, tas daudzos aspektos var būt neticami niša lauks. Par laimi mums ir ProductionHub, kas ir īpaši paredzēta video redaktoriem un producentiem.

Šī platforma ļauj jums ne tikai pieteikties darbiem, bet arī augšupielādēt un parādīt savu darbu, lai klienti jūs varētu atrast.

Apmeklējums: https://www.productionhub.com/

Mācāms

Tiem, kas vēlas izveidot kursus un mācīt lietas, Teachable ir viens no labākajiem veidiem, kā iet. Tas darbojas kā vietņu veidotājs, ļaujot jums izveidot kursus uz tās platformas, pēc tam rīkojot kursu un ļaujot to pārdot studentiem, kuri vēlas mācīties.

Piedāvājot lietotājiem iespēju ātri un ērti sākt darbu, tam ir daži trūkumi. Lai izmantotu pakalpojumu, jums jāmaksā par abonementu, kā arī Teachable ņem vērā visu jūsu veikto pārdošanu.

Apmeklējums: https://teachable.com/

Vietējās Facebook grupas

Vēl viens resurss, kuru nedrīkst aizmirst vai par zemu novērtēt, ir Facebook, jo tajā ir daudz lapu vai grupu, kas veltīta darbam. Ja esat dizainers vai cits speciālists, meklējiet Facebook vietnes, kur pulcējas jūsu darba līnijas pārstāvji.

Daudzos gadījumos darba devēji arī atradīs šīs grupas, lai piedāvātu iespējas. Tāpat ir ierasts, ka grupas dalībnieki paši dalās darba iespējās sabiedrībā kopumā.

Apmeklējums: https://www.facebook.com/

Rīki, kas jums / var būt nepieciešami, lai strādātu no mājām

Tā kā galvenā tēma šeit ir attālais darbs, jums vajadzētu saprast, ka ir pamataprīkojums, kas jums ir jābūt jūsu pusē, lai lietas darbotos. Šiem visiem būs jāiznāk no kabatas, jo būtībā jūs sniedzat pakalpojumu.

Daži no instrumentiem, kas jums varētu būt nepieciešami, var ietvert:

Datorsistēmas

Daudzām lomām tā var būt vienkārši vispārīga sistēma, kuru varat izmantot, lai izveidotu dokumentus, nosūtītu un saņemtu sakarus vai izmantotu tīmekļa rīkus. Tomēr dažos gadījumos jums var būt nepieciešams mazliet papildu.

Piemēram, video redaktoriem vai grafiskajiem dizaineriem var būt vajadzīgas jaudīgākas iekārtas, jo video rediģēšana ir ļoti izsalkusi pēc resursiem.

Cita aparatūra

Web kameras, austiņas ar mikrofoniem, lielāki monitori – atkarībā no jūsu uzdevuma, iespējams, būs nepieciešami visi šie vai visi šie elementi. Piemēram, jums kā virtuālajam palīgam jums bieži jāzvana vai kā citādi jāsazinās, tāpēc ieguldījumi stabilās austiņās būs nenovērtējami.

Rēķinu programmatūra

Tiem, kas strādā, izmantojot tādas platformas kā Fiverr vai Toptal, visi maksājumi un rēķini tiek apstrādāti jūsu vietā. Ja jūs nolemjat strādāt ar saviem klientiem, jums būs jāspēj viņiem izrakstīt rēķinu par paveikto darbu.

Šajā nolūkā jūs varat izmantot jebko, sākot no Excel lapām vai rēķinu veidnēm līdz profesionālākiem risinājumiem, piemēram, mākoņa grāmatvedības un rēķinu sagatavošanas risinājumiem. Zoho un Freshbooks ir labi to piemēri, un par tiem var maksāt katru mēnesi.

Pārbaudiet arī: Rēķinu autobuss, Aynax, Rēķinu ģenerators.

Sadarbības rīki

Lai arī darbs mājās parasti ir solo darbs, jums var būt iespējas strādāt kopā ar citiem atbalstošā veidā. Ja rodas šāda situācija, izvēlieties izmantot dažus rīkus, kas ļauj nemanāmi strādāt kopā.

Labi to piemēri ir Google dokumenti un Izklājlapas (pieejami atsevišķi vai kā daļa no G Suite instrumentu komplekts), Microsoft komandas, un Plūdoņa.

Pārbaudiet arī: Calendly, Jēdziens, Google kalendārs

Grafiskie rīki

Grafiskajiem dizaineriem būs vajadzīga kāda programmatūra, kas agrāk bija diezgan dārga, bet tagad tā, par laimi, ir pieejama kā abonēšana uz mākoņa bāzes un pārlūka bāzes “fremium” rīki. mājas idejas par to, kas varētu būt nepieciešams, varētu ietvert Adobe Cloud CC un, iespējams, tādu resursu krātuvi kā Bigstock.

Pārbaudiet arī: Canva, Procreate, Skice, Affinity Designer

Sociālo mediju / e-pasta mārketinga rīki

Atkarībā no tā, kāda veida darbu no mājas jūs nolemjat izvēlēties, dažreiz jums var būt nepieciešami īpaši rīki, kas ir veltīti noteiktiem uzdevumiem. Piemēram, HootSuite ļauj sociālo mediju vadītājiem strādāt vairākos kanālos vienlaikus un ļauj pat plānot ziņas.

Pārbaudiet arī: TweetDeck, IFTTT, Ikviena ziņa, Iepazīstieties ar Edgaru, Hubspot

Rakstīšanas rīki

Rakstniekiem Grammarly (mans pārskats šeit) var palīdzēt jums izlabot vai izcelt apgabalus, kuri ir jālabo, veidojot tekstu lidojuma laikā. Ir pieejami desmitiem specializētu rīku gandrīz jebkurai vajadzībai, un daudziem pat ir pieejami bezmaksas plāni.

Pārbaudiet arī: Hemingveja lietotne, Raksti vai mirsti

Darbplūsmas pārvaldība

Spēja koordinēt savu darbu un daudzos jūsu iesāktos projektus var būt sarežģīta. Lai par to parūpētos, iesaku meklēt kādu darbplūsmu vai projektu pārvaldības programmatūru..

Mūsdienās tos var atrast arī kā mākonī balstītus pakalpojumus, piemēram Asana vai Zapier. Tie ne tikai palīdz jums pārvaldīt darbu, bet vajadzības gadījumā ļauj arī sazināties ar klientiem un pat līdzstrādniekiem.

Pārbaudiet arī: Trello, Pirmdien, Wrike

Drošība

Tāpat kā ar savu datoru, darba ierīču drošība ir viena no vissvarīgākajām lietām, kas jums jādara. Iedomājieties, ja vīruss iznīcinātu jūsu darbu vai hakeris varētu nozagt jūsu klienta informāciju no jūsu sistēmas.

Vienmēr palaidiet atjauninātu interneta drošības programmatūru, piemēram Norton 360. Vislabāk būtu arī, ja vienmēr varat izmantot a Virtuālā privātā tīkla pakalpojums lai šifrētu visus datus, kas ienāk vai nonāk ārpus ierīces, it īpaši tāpēc, ka strādājat attālināti.

Pārbaudiet arī: ExpressVPN, AVG Antivirus, Ļaunprātīga programmatūra

Konferenču programmatūra

Papildus austiņām jums būs nepieciešama uzticama saziņas programmatūra, kas darbosies attālināti. Tās var atšķirties atkarībā no jūsu vajadzībām, sākot ar vienkāršiem videozvana risinājumiem, piemēram Google Duo prezentāciju lietojumprogrammām, kurām ir tādas funkcijas kā TeamViewer vai Webex.

Pārbaudiet arī: Tālummaiņa, Jitsi, Microsoft komandas

Piezīme: Atcerieties, ka šis vienumu un lietojumprogrammu saraksts kalpo tikai kā vadlīnijas. Jūsu precīzās vajadzības var ievērojami atšķirties, atkarībā no konkrētās lomas un apstākļiem, kādos jūs atrodaties.

Vai karjera mājās ir piemērota jums?

Kādi ir ieguvumi, strādājot mājās??

Ieguvumi no darba mājās - nav satiksmes sastrēgumu!

Pirmkārt, neatkarība. Pašmotivācija, pašdisciplīna, uzmanība un koncentrēšanās. Četras lietas, kuras jūs iegūsit, strādājot no savas mājas (un ne tikai nokļūstot darbā pidžamās plkst. 8:00). Tas var būt jūsu motivācijas avota atrašanas posms. Viens svarīgs padoms būtu mēģinājums izveidot savu darba vietu (nevis savu gultu!).

Es pieminēju “jūsu mājas”, bet jūsu darba telpa var būt absolūti jebkur. Vai vēlaties strādāt iecienītajā kafejnīcā pa ielu? Iespējams. Vai vēlaties strādāt, izmantojot savas automašīnas ērtības? Iespējams. Jebkurā vietā, kur jūs jūtaties ērti un kas ļauj jums paveikt darbu, tā var būt jūsu darbvieta.

Skursteņi izmaksas var tikt sagriezts arī krasi. Iedomājieties, cik daudz jūs varat ietaupīt gan laikā, gan naudā, ja jums katru dienu nav jāmēro stundām ilgi katru ceļu uz biroju. Tā vietā ņemiet šos ietaupījumus laikā un naudā un vienādi ieguldiet tos savā darbā un ģimenē.

Prokuratoriem, kas tur atrodas, ir vairums attālo darbu elastīgs grafiki (mēs tajā drīz iesaistīsimies – turpiniet lasīt!).

Negatīvās puses, strādājot no mājām

Prokurori vai tie, kas ir reaktīvs Tā vietā, lai aktīvi darbotos, darbs mājās var atrast izaicinājumu. Skaidras atšķirības trūkums starp darbu un brīvo laiku ir vairāk piemērots “pašgājējiem”, kuri ir ļoti motivēti.

Kam nav seju pret seju attiecības ar kolēģiem var būt smagas. Ja jums patīk, ka darba laikā esat apkārt ar cilvēkiem, strādājot no mājām, dažreiz var kļūt mazliet vientuļi. Ja esat kāds, kurš plaukst fiziskā saiknē, strādājot mājās, var rasties fiziskās mijiedarbības trūkums – tas, iespējams, var apdraudēt jūsu garīgo veselību..

Pašdisciplīna ir atslēga darbam no mājām (un atklāti sakot, jebkur). Robežu noteikšana un atbildības uzņemšanās ir sarežģīta it īpaši vidē, piemēram, mājās, kur to ir daudz uzmanības novēršana.

Pārvaldīt savu laiks un grafiks grūts ir ļaut jums būt produktīvam. Nav neviena, kas jūs katru dienu sauktu pie atbildības. Jūs varat gulēt, atlikt darbu, strādāt, kad vien tas jums patīk. Izklausās lieliski, bet tā nav.

Mēs bieži sūdzamies par parasto struktūru, kurā 9–5 darba vietas ieceļ mūs, taču tas palīdz mums ievērot grafiku. Tomēr mēs esam pārliecināti, ka, ja izvēlēsities veidot savu grafiku, jūs noteikti centīsities to ievērot.

Izvairīšanās no krāpšanas, kas notiek darbā

Tā kā lielāko daļu darba mājās darbu veic tiešsaistē, jums jāapzinās iespējas, kur jūs varētu nokļūt krāpniecībā vai citādi saskarties ar problēmām. Darbs ar darba platformām var sniegt zināmu drošības veidu, jo pati platforma darbojas kā starpnieks un var nodrošināt samaksu par paveikto darbu.

Esiet īpaši piesardzīgs, ja uzdodaties par patstāvīgiem darbiem, izmantojot publiskos kanālus, piemēram, Facebook vai forumus, jo tie praktiski nesniedz nekādu aizsardzību. Tāpat kā visā tiešsaistē, ievērojiet dažus piemērotus piesardzības pasākumus, piemēram;

 • Dažu iepriekšēju potenciālo darba devēju pārbaužu veikšana.
 • Neizsniedzot pārāk daudz personisku informāciju.
 • Pieprasot depozītu darbam.
 • Vienmēr skaidri norādiet darba specifikāciju.

Vienmēr ņemiet vērā krāpšanos – cienījamiem darba devējiem jums nekad nevajadzēs maksāt viņiem kaut ko, lai iegūtu darbu!

Satīt

Šī raksta laikā esmu apspriedis potenciālā darba sarakstu, izmantojot iespējas mājām un kur atrast potenciālo darbu. Tomēr vienmēr atcerieties, ka darbs mājās var ļoti atšķirties no fiksēta darba veikšanas biroja vidē.

Ņemiet vērā, ka, lai izdzīvotu, jums būs nepieciešams daudz vairāk nekā pamata darba prasmes – jūs galvenokārt vadīsit savu biznesu ar visu to, ko tas nozīmē. Dažus mēnešus jūs varētu veikt slepkavību finansiāli, bet citos – slepkavas.

Iemācieties plānot ilgtermiņā, un, uzkrājot pieredzi, jūs, iespējams, pamanīsit, ka laika gaitā esat izveidojis ļoti veiksmīgu savu tiešsaistes biznesu..

* Tulkojums: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map