Cik liela daļa interneta ir WordPress

Ja esat pavadījis saprātīgu laika sprīdi internetā (ja jūs lasāt, tad esat. Vienkārši atzīsti to), es esmu par 99,99% pārliecināts, ka jūs zināt vai esat dzirdējis par WordPress. Patiesībā es būtu vairāk satriekts, ja jūs nebūtu saskāries ar vietni, kuru nav darbinājis WordPress.


Ņemot vērā to, cik populāra WordPress ir CMS (satura pārvaldības sistēma), nav pārsteigums, ka viņi būtu uzkrājuši veselu virkni statistikas un datu, kas ir diezgan pārsteidzoši.

Tātad, mēs nolēmām pārmeklēt internetu un apkopot dažus WordPress vietņu statistus un citus interesantus WordPress lietošanas statistus šajā lielajā sarakstā. Turklāt, ja esat satura veidotājs, varat pat izmantot dažus no šiem datiem, lai izveidotu infografiku, rakstus vai citu atdzist saturu

Nepievērsīsimies WordPress statistikai!

Contents

Cik liela daļa interneta ir WordPress?

1. WordPress nodrošina 34% interneta piekļuves

Internets ir plaša telpa. Miljoniem vietņu ir miljoniem – neatkarīgi no tā, vai tas ir biznesa emuārs vai personīga vietne, kuru pašlaik varat apmeklēt, un apmēram ceturtdaļa (vai 34,5%, lai būtu precīzi) no tiem izgatavo un nodrošina WordPress. Tas būtībā nozīmē, ka 1 no katrām 4 vietnēm noteikti ir WordPress vietne, kas parāda, cik liela interneta daļa ir WordPress!

WordPress lietošanas statistika un popularitāte

2. WordPress vietņu skaits palielinājies par 3,2%

Ir pārsteidzoši, ka WordPress nodrošina 31,9% interneta piekļuves, bet vēl pārsteidzošāks ir tas, ka tas bija saistīts ar lietošanas pieaugumu par aptuveni 3,2%. Ņemot vērā to, cik spēcīga šobrīd ir CMS konkurence, ir pārsteidzoši, ka WordPress joprojām to spēj un parāda, cik cilvēku līdz šai dienai izmanto WordPress.

3. WordPress pieder 59,3% no satura pārvaldības sistēmas daļas

Lai turpinātu izcelt WordPress dominanci CMS nozarē, šī WordPress statistika rāda, ka šobrīd WordPress tur 59,3% no satura vadības sistēmas daļas. Tā ir milzīga plaisa salīdzinājumā ar visām pārējām CMS platformām!

4. WordPress izmanto lielvārdu vietnes

WordPress kā CMS platforma ir ļoti spēcīga un spēj radīt un apstrādāt jebkura veida vietnes. Tas joprojām mani pārsteidz, cik daudz vietņu izmanto WordPress kā savu izvēlēto CMS, un dažas no šīm lielajām vietnēm arī ietver Kvarcs, Techcrunch(!), Facebook Newsroom, BBC America, Venturebeat un citas.

VentureBeat ir viena no daudzajām vietnēm, kuras darbina WordPress. Kredīts: Vietne VentureBeat.com.

5.WordPress.com lepojas ar Alexa globālās vietnes rangu 60

Alexa, Amazon analītikas rīks, visā pasaulē uzrauga vietņu trafiku. WordPress.com ir vienīgais CMS uzņēmums, kuram izdodas ieņemt vietu 60 zem viņu Alexa globālā tīmekļa ranga.

6. WordPress ir lejupielādēts daudz reižu

Mēs zinām, ka WordPress kopš to darbības sākuma ir nodrošinājis lielu vietņu darbību, taču ir pārsteidzoši redzēt, cik daudz cilvēku ir izmantojuši WordPress kā platformu un lejupielādējuši tās. Pašlaik to skaits ir satriecoši 157 563 262 lejupielādes, un tas ir joprojām rēķinos!

7. WordPress katru mēnesi rada vairāk nekā 70 miljonus ziņu un 50 miljonus komentāru

Traks skaitlis, par kuru jādomā, ir satura / komentāru daudzums, kas katru mēnesi tiek ražots WordPress. Šis WordPress vietnes stat liecina, ka katru mēnesi ir 70,5 miljoni jaunu ziņu un 52,1 miljons jaunu komentāru. Burtiski tas nozīmē 27 jaunus amatus un 198 jaunus komentārus katru sekundi!

Lielākais ziņu skaits vietnē WordPress bija vairāk nekā 70 000 000. Kredīts: WordPress.com

8. WordPress sasniedza 100 punktu Google tendencēm

Lai sniegtu jums priekšstatu par to, cik ļoti populārā WordPress tiek salīdzināta ar konkurentiem, viņi bija vienīgā CMS platforma, kurai izdevās sasniegt 100 (visaugstāko popularitāti) vietnē Google tendences. Citām platformām, piemēram, Drupal, Blogger un Sharepoint, tik tikko izdevās sasniegt 50.

9. WordPress tika meklēts vairāk nekā 2 miljardus reižu (!)

Lai turpinātu meklētājprogrammu un WordPress statistiku, atslēgvārds “WordPress” joprojām ir populārs termins, ko cilvēki izmanto meklēšanai. KWFinder rāda, ka katru mēnesi atslēgvārds “WordPress” tiek meklēts 2 739 999 reizes mēnesī.

Atslēgvārds “WordPress” ir meklēts vairāk nekā 2 miljardus reižu. Kredīts: KWFinder.

Uzņēmuma WordPress fons

10. WordPress darbojas tikai aptuveni 700 darbinieku

Neskatoties uz to, ka tā ir milzīga korporācija, kas pārvalda apmēram ceturto daļu interneta, WordPress darbinieku skaits ir palielinājies apmēram 798 cilvēki tikai. Tas ir ievērojami mazāks nekā daudziem citiem tehnoloģiju uzņēmumiem.

11. Viņi ir 721 reizes mazāki nekā Amazon

Mēs zinām, ka Amazon salīdzināšana ar WordPress ir kā ābolu salīdzināšana ar apelsīniem, taču patiesībā abi ir tehnoloģiju uzņēmumi. Un, neskatoties uz to, ka WordPress ir 721 reizes mazāks nekā Amazon, joprojām izdodas pievilkt 149 miljoni mēnesī unikālo apmeklētāju (ASV), salīdzinot ar Amazon 199 miljoniem.

WordPress lietošanas statistika: spraudņi un motīvi

12. Ir pieejami vairāk nekā 50 000 WordPress spraudņu

Spraudņi ir lielisks rīks, kas vietņu īpašniekiem palīdz pievienot pievienojumprogrammas un nodrošina funkcijas bez kodēšanas. Runājot par spraudņiem, WordPress joprojām ir karalis, kā viņi piedāvā 56 201 spraudņi savā bibliotēkā, kas viegli rūpējas par visiem pārējiem konkurentiem.

13. Trīs WordPress motīvi tiek izmantoti vairāk nekā 30 000 populārāko vietņu

Genesis Framework, Divi un Avada ir WordPress populārākās tēmas, un katru no tām ir izmantojušas attiecīgi vairāk nekā 15 839 vietnes, 10 397 vietnes un 7 308 vietnes. Tas ir pavisam 3,35% no populārākajām 1 miljona vietnēm, kurās tiek izmantotas tās pašas tēmas!

Avada, Genesis Framework un Divi ir trīs no WordPress visbiežāk izmantotajām tēmām. Kredīts: BuiltWith.

14. Akismet noķēra 400 miljardus surogātpastu komentāru vietnē WordPress

Ņemot vērā to, cik populāra ir WordPress un cik daudz vietņu izmanto WordPress, ir tikai laika jautājums, pirms emuārs vai vietne saņem komentārus par surogātpastu. Un vai jūs to nezināt, to parādīja Akismet 400 miljardi surogātpastu komentāri ir noķerti vietnē WordPress. Tas ir kā miljons komentāru par surogātpastu ik pēc pāris minūtēm! Pati WordPress statistika par to ir saņēmusi diezgan daudz atsauksmju Twitter arī.

15. Yoast SEO ir lejupielādēts 130 miljonus reižu

Tā kā WordPress piedāvā milzīgo spraudņu bibliotēku, noteikti ir daži, kas izceļas starp pārējiem. Šis spraudnis ir Yoast SEO, kas ir rīks, kuru varat izmantot, lai palīdzētu optimizēt meklētājprogrammas. Pašlaik Yoast SEO var lepoties ar: lejupielādēt skaits 130 801 289.

16. Akismet ir otrs populārākais spraudnis ar 117 miljoniem lejupielāžu

Mēs jau iepriekš esam runājuši par Akismet un par to, kā viņiem izdevās noķert vairāk nekā 400 miljardus surogātpastu komentāru. Varat pievienot šim sarakstam otro populārāko spraudni, jo pašlaik to ir 118 069 141 lejupielādes vietnē WordPress.

17. WordPress populārajiem spraudņiem katrā ir vairāk nekā 5 miljoni aktīvu instalāciju

WordPress piedāvā dažus no labākajiem tirgū pieejamajiem spraudņiem. Spraudņi, piemēram, 7. kontaktu forma, Yoast SEO, Akismet, Jetpack un citi, ir no populārākie WordPress spraudņi kas lepojas ar dažām no lielākajām aktīvajām instalēšanas bāzēm – apmēram +5 miljoni, pamatojoties uz WordPress lietošanas statistiku.

18. WordPress populārākā tēma, kas pārdota vairāk nekā 450 000 eksemplāru

Avada, WordPress tēma no Themeforest, ir viena no populārākajām maksas tēmām platformā. Par 60 USD, tēmu izdevās pārdot vairāk 450 000 eksemplāru kas pārdeva un skaitīja vairāk nekā 27 000 000 USD.

Avada ir WordPress vislabāk pārdotā tēma ar vairāk nekā 450 000 eksemplāru. Kredīts: TēmaForest.

WordPress e-komercijas statistika

19. WooCommerce nodrošina 28% tiešsaistes veikalu ar vairāk nekā 50 miljoniem lejupielāžu

Domājot par WordPress, pastāv izredzes, ka domājat arī par emuāriem. Tomēr WordPress ir tik elastīga platforma, jūs pat varat izveidot tiešsaistes veikalu, izmantojot spraudņus. WooCommerce ir viens no šādiem spraudņiem, un pašlaik tie nodrošina 28% no WordPress tiešsaistes veikaliem ar 51 563 803 lejupielādes.

20. WooCommerce šobrīd ir vispopulārākā e-komercijas tehnoloģija vietnē WordPress

Runājot par WooCommerce, vai jūs zinājāt, ka WooCommerce ir arī viena no mūsdienās populārākajām e-komercijas tehnoloģijām? No 1 miljona e-komercijas vietņu WooCommerce darbojas augšgalā, nodrošinot enerģiju virs 20 000 no šodien populārākajām 1 miljona vietnēm.

WooCommerce šobrīd ir vispopulārākā e-komercijas platforma WordPress. Kredīts: Vietne WooCommerce.com

Cik vietnes izmanto WordPress?

21. Vairāk nekā 300 000 vietņu 1 miljons vietņu izmanto WordPress

WordPress neapšaubāmi ir populāra platforma daudzām vietnēm. Balstoties uz šiem skaitļiem ar BuiltWith, 310 599 no 1 miljona populārākajām vietnēm pašlaik izmanto WordPress kā galveno CMS platformu. Ja jūs sadalīsit WordPress statistiku no 100 000 populārākajām vietnēm, WordPress joprojām pilnvaras 33 283 no viņiem. Dodieties vēl tālāk līdz 10000 vietnēm un vismaz 3 388 no tām izmanto WordPress. Tas parāda, cik daudz vietņu izmanto WordPress.

22. No visa interneta vairāk nekā 20 miljardi izmanto WordPress

Apskatot visu internetu, WordPress acīmredzami pieder lielākā daļa akciju, jo tie pašlaik tiek izmantoti 26 938 805 vietnes. Tas pamatā veido vairāk nekā 50% interneta!

WordPress lietojums ir visvairāk izplatīts 55% interneta. Kredīts: BuiltWith.

23. Vairāk nekā 50 000 ir saņēmuši paziņojumus par DMCA noņemšanu

Ņemot vērā to, cik daudz vietņu izmanto WordPress, noteikti ir dažas, kas pārkāpj uzņēmuma intelektuālā īpašuma līgumu. Vismaz kopš 2014. gada janvāra 53 718 noņemšana WordPress ir publicējis paziņojumus, ka 39% vietņu daļēji vai pilnībā tika noņemts saturs.

WordPress drošība un ievainojamības

24. 83% no 34 371 inficētajām vietnēm 2017. gadā izmanto WordPress

Tā kā WordPress ir visvairāk izmantotā CMS platforma internetā, tas padara tos lielākus, lai uzbruktu un inficētos ar hakeriem un vīrusiem. Sucuri ziņojums rāda, ka no 34 271 inficētajām vietnēm 83% no tām izmanto WordPress.

Ievainojamības WordPress kodolā parādījās 2019. gadā, kad tika atklāts, ka tika ievadīta ļaunprātīga programmatūra skimmers. Tā pati ļaunprātīgā programmatūra ietekmēja arī Magento lietotājus un ļāva hakeriem nozagt kredītkaršu informāciju no ietekmētajām sistēmām. Mēs iesakām visiem regulāri skenējiet vietnes kaitīgajai programmatūrai kā šī.

38% inficēto vietņu nāk no WordPress lietotājiem. Kredīts: Sucuri.

25. 39,3% no uzlauztajām WordPress vietnēm bija novecojušu instalāciju dēļ

WordPress piedāvā ļoti daudz drošības, un viņi pastāvīgi atjaunina savu platformu, lai nodrošinātu lietotāju aizsardzību pret iespējamiem draudiem. Tomēr, 39,3% no WordPress vietnēm, kuras tika uzlauztas, bija novecojušas platformas instalāciju dēļ. Tāpēc vienmēr atcerieties atjaunināt instalācijas, ja vēlaties būt drošs!

Novecojusi platforma bija nozīmīgs iemesls, kāpēc WordPress tika uzlauzts. Kredīts: Sucuri.

26. Pašlaik WordPress ir 11 632 ievainojamības

WPScan sagatavoja ziņojumu par ievainojamībām, no kurām WordPress cieš kā CMS platforma. Ārā no 11 632 ievainojamības, 2944 no tiem ir unikāli, un ievainojamības veidu sadalījums ir 74,27% novecojušu versiju dēļ, 22,69%% spraudņu dēļ un 3,04% motīvu dēļ.

Trīs galvenās ievainojamības, no kurām WordPress cieš, ir platforma, spraudņi un motīvi. Kredīts: wpvuldb.com.

27. 40,9% WordPress ievainojamību ir vietņu skriptu veidošana (XSS)

Starpvietņu skripti (XSS) ir datora drošības ievainojamības veids, kas parasti ir atrodams tīmekļa lietojumprogrammās. Pētījums KeyCDN parāda, ka 40,9% no viņu ievainojamības nāk no XSS, piemēram, SQLI, augšupielāde, CSRF, RCE, FPD utt..

28. 36,28% WordPress vietņu izmanto HTTPS

Google nesen ir sākusi vietņu drošību ņemt vērā, klasificējot vietnes. Tāpēc 36,28% WordPress vietņu ir sākuši lietot HTTPS, kas ir Pieaugums par 14% salīdzinot ar iepriekšējo gadu.

WordPress darba statistika

29. WordPress izstrādātāji var veikt jebkur no 10 līdz 300 USD stundā

WordPress ir izveidojis vairākas jaunas darba vietas tīmekļa izstrādātājiem un kodētājiem, kuri pārzina sistēmu. Šie WordPress izstrādātāji parasti veiks kaut ko starp No 10 līdz 300 USD stundā, pamatojoties uz UpWork statistiku.

30. WordPress izstrādātāja vispārējā likme ir USD 10 – USD 30 stundā

WordPress izstrādātāja nolīgšana lielākoties ir salīdzinoši pieejama. Balstoties uz UpWork, ārštata vietne, vispārējā likme par WordPress izstrādātāja algošanu darbam jūsu vietnē ir aptuveni USD 10 līdz USD stundā.

31. Vidējā alga WordPress darbiem ir 66 775 USD

Ja domājat strādāt WordPress, varat cerēt uz diezgan pienācīgas algas saņemšanu. Vienkārši nolīgtais izpētīja vidējo darba algu WordPress un samazināja to līdz apmēram 66 775 USD.

WordPress darba devējs nopelnīs aptuveni USD 60 000 gadā. Kredīts: Vienkārši nolīgts.

32. Kopā ar WordPress ir 344 750 darba vietu

Freelancer.com ir vietne, kurā jūs varat nolīgt ārštata darbiniekus, kas strādātu pie projektiem / vienreizējiem uzdevumiem. Kad meklējat darbus, kas saistīti ar WordPress, redzēsit, ka tādu ir bijis 344 750 darba vietas ievietots (gan atvērts, gan slēgts) vietnē.

33. WordPress būtu izmaksājis apmēram 151 cilvēka gadu

Saskaņā ar Atveriet centra projektu izmaksu kalkulatoru, Tiek lēsts, ka WordPress pieprasa vairāk nekā 151 personas gadu. Tas ir balstīts uz 560 648 koda rindām, un paredzamās izmaksas ir lielākas par 8,2 miljoniem USD, lai finansētu šāda lieluma projektu.

WordPress instalēšana

34. WordPress instalēšana prasa tikai 5 minūtes

WordPress ir pazīstams ar to, ka tā ir vienkārša un ērti lietojama platforma. Acīmredzot WordPress lietošana ir tik intuitīva, ka jūs pat varat instalēt visu platformu tajā tikai 5 minūtes! Tas noteikti padara to par vienu no ātrāk instalējamajiem.

35. WordPress iesaka tikai 3 tīmekļa mitinātājus

Jūs varat izmantot jebkuru tīmekļa mitinātāju, ja vēlaties izmantot WordPress, Tomēr ir tikai tādi 3 tīmekļa mitinātāji ko WordPress iesaka savā oficiālajā vietnē. Šie 3 ir Bluehost, Dreamhost un SiteGround.

Šīs vietnes, kuru lasāt, darbību nodrošina WordPress.org, un tā ir mitināta vietnē SiteGround. No otras puses, BlueHost ir viens no lētākajiem WordPress mitināšanas risinājumiem tirgū.

36. WordPress JetPack spraudnim ir vairāk nekā 93 miljoni lejupielāžu

WordPress spraudnis JetPack ir populārs rīks dažādu uzdevumu veikšanai, piemēram, ieskats par satiksmi, sociālo mediju integrācija, dublējumi un drošība. Tas ir viens no WordPress populārākajiem bezmaksas spraudņiem ar vairāk nekā 93 miljoniem lejupielādes tik tālu.

37. WordPress JetPack spraudnis reģistrēts vairāk nekā 20 miljardu lapas skatījumu

WordPress reģistrēja to lapu skatījumu skaitu, kas tika uzkrāts emuāros, kas tika mitināti viņu vietnē un kuri izmantoja Jetpack spraudni. Lielākais lapu skatījumu skaits? 24 567 344 460 atpakaļ 2017. gada maijs.

JetPack un WordPress savā platformā izdevās ierakstīt vairāk nekā 20 miljardus skatījumu. Kredīts: WordPress.

WordPress valodas un tulkojumi

38. WordPress ir vairāk nekā 180 oficiālo tulkojumu

Tā kā WordPress ir starptautiska auditorija, tas bija jātulko daudzās dažādās valodās. Līdz šim ir bijuši vairāk nekā 180 oficiālo tulkojumu WordPress versija ar 48 lokalizāciju 100% tulkojumu un 25 lokalizāciju tulkojumu vairāk nekā 95%.

39. WordPress tiek izmantotas vairāk nekā 120 valodas

WordPress ir globāla platforma, kas nozīmē, ka viņiem ir jārūpējas par starptautisku auditoriju, kas lasa un runā dažādās valodās. No šodienas WordPress tiek atbalstīts vairāk nekā 120 valodās angļu valoda ir visvairāk lietota 71%, kam seko spāņu un indonēziešu attiecīgi par 4,7% un 2,4%.

WordPress kopiena

40. 71 pilsētā visā pasaulē ir 898 Wordcamps

WordCamp ir WordPress seminārs / konference, kas koncentrējas uz tēmām un jautājumiem, kas saistīti ar WordPress. Pašlaik ir 898 WordCamps notiek vairāk nekā 71 pilsētā visā pasaulē, notiek tādas sesijas kā uzlabotas WordPress tehnikas, iesācēju spraudņi un citas.

WordCamp ir sarīkojuši vairāk nekā 800 WordPress nometnes visā pasaulē. Kredīts: WordCamp.

41. Pirmais WordCamp sākās 2006. gadā

Matt Mullenweg organizēja pirmais WordCamp atpakaļ 2006. gadā Sanfrancisko. Toreiz pasākums bija daudz mazāks un ilga tikai 1 dienu. Neskatoties uz to, ka tas bija neliels pasākums lietotājiem un izstrādātājiem, konferenci apmeklēja apmēram 500 simti cilvēku.

42. WordPress ir atbildīgs par 21 populāru produktu

Lai gan WordPress lielākoties ir pazīstams kā CMS platforma, viņi ir arī atbildīgi par to 21 populārs produkts / pakalpojums kas ir pieejami tiešsaistē. Daži no tiem ietver Gravatar, PollDaddy, WooCommerce, Akismet un citas.

43. WordPress 2017. gadā guva apmēram 4,3 miljonus USD ieņēmumus

WordPress ir diezgan caurspīdīgs attiecībā uz viņu finansēm un 2017. gada ziņojums, tas parādīja, ka uzņēmums guva ieņēmumus 4,3 miljonu dolāru apmērā. Pārskats parāda WordPress ieņēmumus no divām dažādām plūsmām, WordPress fonda un WordPress kopienas atbalsta, PBC.

44. WordPress uzsāk jaunu programmu 2018. gadā

WordPress nesen paziņoja, ka viņi sāks jaunu programmu ar nosaukumu Paisums, kādreiz 2018. gadā. Programma tiek izmantota, lai veiktu automatizētu testu sērijas, kas darbojas pret tēmu un spraudņiem.

Iesaiņošana

WordPress ir pārsteidzošs CMS, un gadu gaitā viņi ir sasnieguši daudzus atskaites punktus un panākumus, kas mūs turpina modināt. Mēs ceram, ka visa mūsu iesniegtā statistika parāda WordPress jums atšķirīgā gaismā un ka viņi miljoniem lietotāju ir palīdzējuši sākt ceļojumu tīmekļa vietnē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map