Audzējiet savu biznesu: kas jāpaveic, lai paplašinātu savu biznesu tiešsaistē

Bieži vien ir atdalīts veids, kā cilvēki skata vietnes un uzņēmumus. Viena tendence, ko esmu pamanījis, uzskata vietni par tikai vienu noņemamu biznesa sastāvdaļu, lai gan patiesībā tā ir daudz vairāk.


Vismaz vietnei vajadzētu darboties kā jūsu biznesa paplašinājumam, palīdzot jums sazināties ar klientu bāzi, kas lielākajai daļai fizisko veikalu nav viegli pieejama. Ja jūs labi pārvaldāt vietni, tai ir potenciāls ne tikai pārņemt jūsu fizisko veikalu kā ienākumu avotu, bet arī samazināt jūsu kopējās izmaksas, to darot..

Tuvošanās visai vietnei kā biznesa vienībai atsevišķi ir labs veids, kā virzīties pareizajā virzienā. Šodien es sniegšu jums īsu ieskatu par to, kā šī pieeja darbojas un kas jums jādara, lai tā būtu.

1. Iegūstiet savu domēnu

Vietnes ievietošana bezmaksas domēnā ir vissliktākais biznesa lēmums, kādu jūs jebkad varat pieņemt. Noklikšķiniet uz To Tweet

Vietnes izveidošana bezmaksas domēnā, piemēram, mysaloon.wix.com, ir vissliktākais biznesa lēmums, kādu jūs jebkad varat pieņemt. Cilvēki, kuri biznesa vietnes pārvalda bezmaksas domēnā, manā grāmatā ietilpst šādās kategorijās:

 • iesācējs vai
 • krāpnieks, kas veic lidošanu katru nakti, vai
 • visu trīs iepriekšminēto kombinācija.

… Par ko es domāju trīsreiz, pirms no viņiem kaut ko pērku.

Domēnu vārdi ir lēti. .Com vai .net domēns maksā 10 USD – 20 USD gadā. Bezmaksas domēni ir paredzēti skolu projektiem, bezpeļņas organizācijām un hobijiem. Ja jūs paplašināt savu biznesu tiešsaistē, pārliecinieties, ka darāt visu, ko darītu viss likumīgais bizness – dodieties uz domēnu reģistratūru (ti, NameCheap) un iegādājieties domēnu, kas atbilst jūsu firmas zīmei.

Domēna cenas vietnē NameCheap (ekrānuzņēmums uzņemts 2019. gada aprīlī).

2. mitiniet savu vietni uzticamā tīmekļa mitinātājā

Jūsu domēna vārda iegūšana ir puse no vienādojuma. Otra puse ir mitināt to uzticamā tīmekļa resursdatorā.

Jūsu vietnei jābūt pieejamai 24×7, lai apmeklētāji varētu jūs sazināties, kad vien vēlas. Tiem, kas sāk gatavoties, izvēlieties tīmekļa mitinātāju, kas piedāvā vismaz 99,9% darbības laiku un labu veiktspēju. Tiem, kas jau darbojas esošā vietnē, regulāri pārraugiet savas vietnes darbību. Nepieļaujiet tos hostinga pakalpojumu sniedzējus, kuri bieži vien zaudē norunu. Izdariet lielu troksni atbalstam, lai viņi jūs pārvietotu uz stabilu serveri vai, ja nepieciešams, pārslēgtos uz citu mitināšanas uzņēmumu.

Ja jūs meklējāt uzticamu tīmekļa mitinātāju, šeit ir mans ieteikto biznesa mitināšanas saraksts.

Šajā vietnē jūs lasāt (BuildThis.io) – es mitinu to vietnē SiteGround. Viņu darbspējas laiks ir bijis vienmērīgs kā klints. Šī vietne, kuru jūs šobrīd lasāt, ir mitināta vietnē SiteGround, un es pēdējos gadus cieši uzraugu tās darbības laiku. Šis ir viens BuildThis.io pagātnes ierakstu ekrānuzņēmums.

Ekrānuzņēmums 2019. gada 15. jūlijs – 100% darbspējas laiks pēdējām 7 dienām. Uzziniet vairāk par SiteGround manā pārskatā.

3. Ieviesiet HTTPS

Kā darbojas SSL.

HTTPS savienojums šifrē visus datus, kas tiek pārsūtīti no lietotāja datora uz jūsu vietni. Tas aizsargā lietotāju sensitīvos datus (piemēram, kredītkaršu numurus un pieteikšanās akreditācijas datus) un piedāvā lietotājiem drošības sajūtu (Tagad pārlūks Google Chrome vietnēs bez HTTPS ir apzīmēts kā “nav drošs”.).

Lai ieviestu HTTPS, jums ir nepieciešams SSL sertifikāts.

Koplietots SSL sertifikāts ir bezmaksas, un to parasti nodrošina vairums hostinga uzņēmumu. Varat arī iegūt bezmaksas SSL no Let’s Encrypt un manuāli instalēt to savā vietnē. Lielākajai daļai mazo uzņēmumu pietiek ar bezmaksas koplietojamu SSL

Īpaši ieteicams SSL sertifikāts ir ieteicams, kad savā vietnē apstrādājat lietotāju maksājumus. Pastāv trīs īpašu SSL sertifikātu veidi – domēna apstiprināts (DV), organizācijas apstiprinātais (OV) un paplašinātais apstiprinātais (EV). DV, visvienkāršākais SSL sertifikāts, maksā apmēram USD 20 – USD 30 gadā; savukārt minimālās OV un EV izmaksas ir attiecīgi apmēram 60 USD / gadā un 150 USD / gadā.

Neskatoties uz validācijas veidiem, visiem sertifikātiem ir vienādi datu šifrēšanas līmeņi. Vienīgā atšķirība ir pārliecība par vietnes identitātes biznesu.

 • Lai uzzinātu vairāk par SSL un tā ieviešanu, izlasiet mūsu SSL rokasgrāmatu šeit.
 • Lai iegādātos īpašu SSL sertifikātu, apmeklējiet SSL.com.

4. Optimizējiet savas vietnes ātrumu

Lapas ielādes aizkavēšanās par vienu sekundi var radīt 7% zaudējumu klientu reklāmguvumos.

Jūsu vietnes ātrums ir neatņemama vietnes sastāvdaļa, pārsniedzot tikai ātru ielādi. Piemēram, Google vietņu, kurās tiek ielādēts ātri, vērtējums ir lielāks nekā vietņu, kurās nav. Augsta ranga Google noteikšana noteikti palīdzēs jūsu vietnei piesaistīt lielāku trafiku un vairāk pārdošanas.

Turklāt pētījumi parādīja, ka 40% cilvēku pametīs jūsu vietni, ja tās ielādēšana ilgst vairāk nekā 3 sekundes. Iedomājieties, ka zaudējat 40% sava biznesa tikai tāpēc, ka neesat optimizējis savas vietnes ātrumu. Tas ir liels potenciālo pārdošanas gadījumu skaits kanalizācijas tīklā!

Neiedziļinoties tehniskajās detaļās, zemāk ir lietas, kuras varat darīt, lai paātrinātu vietnes darbību.

Vairāk vietņu optimizācijas padomu atradīsit šeit.

Servera līmenī

Vietnes līmenī

 • Kešatmiņā saglabājiet savu vietni
 • Pievienojiet beidzas galvenes, lai pārlūkprogrammas kešatmiņā izmantotu vairāk
 • Neizmantojiet pārāk liela izmēra attēlus
 • Saspiediet savus attēlus
 • Veidojiet savu vietni PHP7
 • Lieto PHP paātrinātājs
 • Nepieļaujiet citiem karsti saistīt jūsu attēlus
 • Izlabojiet visas bojātās saites savā vietnē
 • Samaziniet Javascript un CSS failus

Padoms – izmantojiet Google PageSpeed ​​Insights, lai analizētu savas tīmekļa lapas ātrumu un saņemtu noderīgus optimizācijas ieteikumus.

5. Pievienojiet vietnes izsekošanu un iestatiet vietnes mērķus

Jūsu bizness izvirza mērķus, kā turpināt pilnveidoties un turpināt darbu.

Tas pats attiecas uz jūsu vietnes mērķiem.

Dati ir galvenie, kad jūs mēģināt sekot līdzi progresam un uzlabot vietņu veiktspēju. Izmantojot pareizos datus, varat precīzi pielāgot vietni sava lietotāja uzvedībai un vajadzībām.
Šajā gadījumā noderīgi ir tādi tīmekļa analītiskie rīki kā Google Analytics (GA). GA ir brīva, ārkārtīgi spēcīga un izmanto vairāk nekā 40% no visām zināmajām vietnēm visā pasaulē. Lai instalētu GA un sāktu vietnes datu izsekošanu, izlasiet šo Google dokumentu.

Piemērs – Google Analytics ekrānuzņēmums.

Lai atšifrētu milzīgo datu daudzumu, ko nodrošina Google Analytics, iesaku sākt vienkārši un koncentrēties uz šiem četriem galvenajiem rādītājiem:

 1. Iegūtās sesijas / lietotāji: Jūsu vietnes apmeklēto sesiju / lietotāju skaita izsekošana ir viens no veidiem, kā izmērīt izaugsmi. Ideālā gadījumā jūs vēlaties iegūt vairāk sesiju, jūsu vietnei pieaugot.
 2. Satiksmes kanāli / novirzīšana: Izprotiet, no kurienes nāk jūsu satiksme, un koncentrējiet savus centienus uz svarīgām platformām.
 3. Atlēcienu līmenis: Tas palīdz novērtēt jūsu satura vai trafika kvalitāti un norāda, vai jūs rādāt pareizu saturu vai mērķauditoriju atlasāt nepareizu auditoriju.
 4. Vidējais lappuses ilgums lapā: Zinot, cik ilgi apmeklētājs pavada jūsu vietnē, varat palīdzēt izdomāt veidus, kā uzlabot vietnes noturīgumu.

Ņemot vērā šos datus, jūs varat sākt izpētīt un noteikt konkrētus mērķus, kas palīdzēs attīstīt jūsu biznesu. Daži vietnes iestatīto mērķu piemēri:

 • Palielināt iegūto sesiju / lietotāju skaitu par 25%
 • Palieliniet vidējo lapas laiku par 5%
 • Palieliniet apmeklējumus no noteiktiem satiksmes kanāliem par 20%
 • Samaziniet vietņu atlēcienu līmeni par 10%

6. Sagādājiet apmeklētājiem prieku

Kad jūsu apmeklētāji jūsu vietnē iegūst labu pieredzi, viņi ir priecīgi.

Kad viņi ir laimīgi, viņi, visticamāk, ilgāk uzturas jūsu vietnē, dalās ar jūsu saturu ar draugiem un tērē naudu jūsu pārdotajam produktam / pakalpojumam.

Kā padarīt mūsu viesus laimīgus?

Ir neskaitāmas lietas, ko mēs varam darīt, lai padarītu mūsu vietni par laimīgāku vietu mūsu apmeklētājiem.

Vienam – pārliecinieties, vai vietne tiek ielādēta ātri (skat. 4. punktu).

Otrkārt, noformējiet savu vietni labākai UX. Ja jūs pārdodat produktu tiešsaistē, pārliecinieties, ka jūsu norēķinu process ir viegli sekojams un drošs. Noņemiet visus traucējumus un izrakstīšanās laikā izmantojiet progresa indikatoru. Apsveriet arī iespēju ietaupīt klientu nosūtīšanas un norēķinu informāciju nākamajiem pirkumiem.

Pārskats, ko veica Ārons Markuss no AM + A, liecina vietņu lietotāju pieredzes uzlabošana (UX) vēlāk uzlabos jūsu kopējos ieņēmumus. Markuss veica vairāku uzņēmumu gadījumu izpēti, un tas parādīja skaidru korelāciju starp labu UX un veselīgu biznesa ienākumu.

Lietotāju pieredzes elements (avots).

1. gadījuma izpēte 

IBM Web klātbūtni tradicionāli veido grūti orientējams atšķirīgu apakšvietņu labirints, bet pārprojektēšana padarīja to saliedētāku un lietotājam draudzīgāku. Saskaņā ar IBM teikto, masveida pārveidošanas centieni ātri samaksāja dividendes. Kompānija paziņoja, ka mēnešos pēc 1999. gada februāra atkārtotas atklāšanas datplūsma uz Shop IBM tiešsaistes veikalu palielinājās par 120%, bet pārdošanas apjomi pieauga par 400% (avots).

2. gadījuma izpēte

Staples.com noteica, ka tiešsaistes veiksmes un palielinātas tirgus daļas atslēga ir padarīt tās e-komercijas vietni pēc iespējas izmantojamu. Staples.com pavadīja simtiem stundu, lai novērtētu lietotāju darba vidi, vajadzības pēc lēmumu pieņemšanas un tendences, pārlūkojot un pērkot biroja produktus un mazo uzņēmumu pakalpojumus tīmeklī. Metodēs ietilpa datu vākšana, heiristiski novērtējumi un lietojamības pārbaude (avots).

7. Pievienojiet savai vietnei sociālo pierādījumu

Piemērs – Drift klientu veiksmes lapā tiek parādīts spēcīgs sociālais pierādījums (avots).

Īstas atsauksmes palielina uzticamību jūsu pārdotajiem produktiem vai pakalpojumiem. Un cilvēki, veicot pirkumus, parasti paļaujas uz tiešsaistes pārskatiem.

Trīs lietas, ko varat darīt:

 1. Nosūtiet aptauju saviem klientiem. Apsveriet iespēju nosūtīt viņiem kuponu vai bezmaksas dāvanu, lai mudinātu uz atbildēm.
 2. Mudiniet klientus dalīties ar atsauksmēm sociālo mediju platformās. Izmantojiet atsauces, lai izsekotu klientu reakciju uz jūsu produktiem.
 3. Nosūtiet savus produktus vai piedāvājiet bezmaksas izmēģinājuma versiju emuāru autoriem vai sociālo mediju ietekmētājiem un aiciniet viņus pārskatīt jūsu produktus / pakalpojumus.

Pievienojiet šīs atsauksmes un pārskatus savai vietnei.

Izmantojot lapu Par

Lapa “Par mums”, iespējams, ir otrā svarīgākā lapa jūsu vietnē, kas bieži tiek aizmirsta. Redzi, efektīva lapa “Par mums” var kalpot par “pārdošanas lapu”, ja tā tiek pareizi veikta.

Ja jums ir lapa “Par mums”, kurā runā ar lietotājiem un tiek noteikts, ka jūsu zīmols ir uzticams un sasniedzams, tad šis lietotājs, visticamāk, darīs ar jums.

Bet kas padara labu lapu “Par mums”? Nav stingru noteikumu, kas jums jāievēro, taču iesācējiem viņiem ir jāatbild uz šādiem jautājumiem:

 • Kas tu esi?
 • Kāpēc viņiem vajadzētu izvēlēties jūs par kādu citu
 • Ar ko tu nodarbojies?
 • Kad jūs sākāt?
 • Kā jūs to izdarījāt?

Tam vajadzētu dot labu pamatu, no kura sākt. Pēc tam tas ir par lapas noformēšanu atbilstoši jūsu tirgum. Atkal nav stingru noteikumu, kas jāievēro, un jūs varat mēģināt eksperimentēt ar savu dizainu, lai tas atbilstu jūsu zīmolam.

Šis ir labas Canva lapas “Par mums” piemērs:

Vietnes Canva About Us ekrānuzņēmums.

8. Optimizējiet augstākai meklēšanas kategorijai (SEO)

Organiskie meklējumi veidoja apmēram vienu trešdaļu no uzņēmuma tīmekļa vietnes trafika saskaņā ar Hubspot pētījums.

Vairāk nekā 90% tiešsaistes pieredzes sākas ar meklētājprogrammu.

Vietnes optimizēšana augstākai meklēšanas pakāpei – it īpaši Google ranžēšana, vairs nav izvēles iespēja.

Lai šajā rakstā ietvertu visu par SEO, būtu pārāk daudz informācijas, tāpēc es pievērsīšos trim vissvarīgākajām lietām, kas jums jādara.

Saturs / nodoms

Izveidojiet noderīgu saturu, kas atbilst jūsu mērķauditorijas nodomiem. Jūsu apmeklētāji atrodas jūsu vietnē iemesla dēļ – vai tas ir paredzēts, lai iegūtu informāciju, salīdzinātu produktu vai veiktu pirkumu. Jūsu vietnei efektīvi un lietderīgi jākalpo mērķa auditorijas nodomiem, tai skaitā, izmantojot:

 • Skaidrs aicinājums uz darbību (CTA) komerciālai lapai,
 • Numerēts saraksts, lai parādītu pakāpeniskas procedūras,
 • Skaidri virsraksti ērtai tīmekļa lasīšanai,
 • Viegli saprotamas diagrammas un grafikas, lai skaidri parādītu informāciju.

Izejošās / ienākošās saites

Saites, gan ienākošās, gan izejošās, ir bijušas viens no galvenajiem faktoriem, ko meklētājprogrammas izmanto vietņu klasificēšanai. Dabiski iegūstiet saites no attiecīgām uzticamām vietnēm; saistiet ar citiem uzticamiem avotiem no savas vietnes, kad vien tas ir nepieciešams.

Lapas SEO

Iekļaujiet saistītos atslēgvārdus lapas nosaukumā un apakšvirsrakstos (

,

), visiem attēliem izmantojiet aprakstošos alt tekstus, izmantojiet shēmas marķējumu, lai meklētājprogrammām palīdzētu saprast jūsu saturu, bieži saistīt ar jūsu svarīgajām lapām un noņemt vai apvienot lapas ar dublētu saturu.

9. Esiet klāt sociālo mediju tīklos

Tas ir 2020. gads, jums nav nepieciešams, lai es jums saku, ka sociālajiem medijiem ir liela loma biznesa mārketinga stratēģijā.

Tā kā gandrīz 3,5 aktīvi miljardi lietotāju izmanto sociālos medijus, ir svarīgi, lai jūs aktīvi iesaistītos sociālo mediju klātbūtnē jūsu mērķauditorijai atbilstošās platformās..

Sociālo mediju izmantošanas priekšrocības, lai izveidotu savu zīmolu, ir nenoliedzamas. Ņemot vērā, ka 60% Instagram lietotāju platformā atklāj jaunus produktus, sociālie mediji ir dabiska vieta, kur sasniegt jaunus un ļoti mērķtiecīgus potenciālos klientus.

Lai gan jūs varat izvēlēties, lai konts būtu pieejams katrā pieejamajā sociālo mediju platformā, daudz prātīgāk ir koncentrēties uz vietām, kur parasti darbojas jūsu galvenie demogrāfiskie dati..

Piemēram, ja jūs mērķējat uz jaunākām auditorijām, jums ir jābūt kontiem populārās platformās, piemēram, SnapChat un Instagram. FaceBook ir lieliski piemērots vecāku demogrāfijas mērķauditorijas atlasei, savukārt Linkedin galvenokārt koncentrēsies uz strādājošajiem speciālistiem.

Šis ir sociālo mediju piemērs, kas izdarīts pareizi:

Laurena vietne, Ar cieņuLauren.com, efektīvi integrējas ar viņas sociālo mediju lapu.

Mammu emuāru autore Laurena koncentrējas uz savu sekmju veidošanu Instagram no savas mājas lapas – Instagram ir īstā vieta, kur Laurena koncentrējas uz “vecāku stilu”, un dominējošais dzimums Instagram ir sievietes.

10. Izveidojiet e-pasta sarakstu

E-pasta mārketinga padoms – segmentējiet abonentus dažādās grupās, lai jūs varētu atsevišķi nosūtīt viņiem visatbilstošāko saturu. Noklikšķiniet uz To Tweet

E-pasta mārketings var būt efektīvs veids, kā palielināt jūsu uzņēmuma ieņēmumus un peļņu.

E-pasta mārketinga paredzamā ieguldījumu atdeve (IA) ir 3800%, kas nozīmē, ka vidēji katrs e-pasta mārketingā ieguldītais dolārs atdod 38 USD. Papildus finanšu perspektīvai, ir arī daudz citu labvēlīgu e-pasta mārketinga aspektu, piemēram:

 • Paplašināta pieeja: Vietņu apmeklētāji nāk un iet, bet, kad viņi ir aizgājuši, daudzi nekad neatgriežas. Apkopojot e-pasta informāciju no apmeklētājiem, jūs nākotnē varēsit sazināties ar viņiem vēlreiz. Izmantojot e-pasta sarakstu, jūs sūtāt visu sarakstu ar vērtīgu saturu, kas viņiem citādi varētu pietrūkt. Jūs varat arī iegūt papildu trafiku, ja daži izvēlas sekot saitēm uz jūsu vietni, pamatojoties uz viņiem nosūtīto informāciju.
 • Palielināt pārdošanas apjomus: Tika novērots, ka e-pasta reklāmguvumi pārspēj gan sociālās, gan dabiskās meklēšanas trafiku. Faktiski statistika rāda, ka sociālo mediju kopējais iesaistes līmenis ir tikai 0,58%, salīdzinot ar 3,71% vidējo klikšķu skaitu (VKS) e-pastam.
 • Precizējiet savas darbības: Tā kā e-pasta mārketings ir balstīts uz statistiku, šos datus ir iespējams savākt un analizēt. Pēc tam šo informāciju var izmantot, lai vēl vairāk uzlabotu jūsu e-pasta kampaņas, lai palielinātu efektivitāti. Piemēram, uzziniet par savas lietotāju grupas patiku, nepatiku un interesēm un nosūtiet viņiem atbilstošus materiālus.

“Unbounce e-pasta saraksts ir lielākais ieguvums, kas mums ir, lai virzītu jaunieguvumus.” – Kerijs Deilijs, Unbounce mārketinga vadītājs (avots).

Lai apkopotu apmeklētāju e-pastus

 • Reģistrējieties e-pasta mārketinga pakalpojumam, lai palīdzētu izveidot un pārvaldīt jūsu e-pasta mārketinga kampaņu. Piedāvājam e-pasta mārketinga pakalpojumu sarakstu.
 • Pārliecinieties, vai tajā ir kaut kas jūsu lietotājiem – apmaiņā pret viņu e-pastiem izdaliet zināšanu produktus, bezmaksas kuponus un jaunākās produktu ziņas (kas viņiem ir noderīgas)..
 • Palaidiet Facebook atkārtota mārketinga reklāmas, lai izveidotu savienojumu ar esošajiem vietnes apmeklētājiem.
 • Izmantojiet “halo joslu” vai logus vietnē, lai veicinātu e-pasta abonēšanu.

Lai uzturētu aktīvo e-pasta sarakstu

 • Segmentējiet abonentus dažādās grupās, lai jūs varētu atsevišķi nosūtīt konkrētu saturu, kas viņiem ir visatbilstošākais.
 • Piedāvājiet lielu vērtību jūsu e-pastiem (piemēram, noderīgu saturu, produktu atlaidi utt.).
 • Vienkārši pieskārieni, piemēram, adresēšana viņiem ar vārdu un uzvārdu, var palīdzēt padarīt jūsu e-pastus personīgākus.
 • Maksimāli iesaistieties, ieplānojot e-pastus, izmantojot trīs galvenās vietas: no rīta, agri pēcpusdienā vai vakarā.
 • Amatniecības tēmu rindas, kas vilinās lasītājus atvērt jūsu ziņojumu. Nebaidieties kļūt radošs un izmēģināt kaut ko jaunu.

11. Ievērojiet noteikumus

Tāpat kā uzņēmuma vadīšana, izmantojot ķieģeļu un javas darbību, ir arī noteikumi un noteikumi tādas vietnes vadīšanai kā bizness. Un, tāpat kā uzņēmuma vadīšanai, jums ir jābūt sava veida grāmatvedībai.

Dažas no šīm tēmām varētu šķist nedaudz sarežģītas, taču jums kā uzņēmumam un vietnes īpašniekam noteikti ir svarīgi tos zināt un saprast..

Pārbaudiet savu grāmatvedību

Viens svarīgs aspekts, kuru vairums uzņēmēju tiešsaistes biznesā mēdz aizmirst, ir finanses. Kad jūsu vietne un jūsu bizness sāk kļūt lielāks, ieteicams ņemt līdzi labu grāmatvedi, lai pārliecinātos, ka vietnes finanses ir labas.

Ja jums ir tiešsaistes bizness, kas ir atjaunināts ar labāko grāmatvedības praksi, tas palīdzēs jūsu biznesam augt finansiāli un, iespējams, piešķirs jums vairāk iespēju paplašināties.
Bet kur jūs sākat?

Ja jūs joprojām esat mazs uzņēmums, vislabāk ir tikai nolīgt ārštata grāmatvedi uz līguma pamata, lai laiku pa laikam apstrādātu visas jūsu finanses. Jebkurš lielāks, un jums būs jāizmanto pilna grāmatvedības aģentūra, lai palīdzētu izsekot jūsu finansēm.

 • Jūs varat izvēlēties grāmatvedības programmatūras paketi, piemēram, QuickBooks, lai apstrādātu savas finanses. Dažas funkcijas, kuras piedāvā QuickBooks, ietver grāmatvedības programmas uz vietas, algas funkcijas un pat rēķinu pārvaldību.
 • Ja vēlaties vienkārši sagatavot vienkāršu rēķinu, varat meklēt bezmaksas rēķinu veidnes, piemēram, Invoiceto.me vai Invoice Generator.

Izpratne par GDPR

GDPR nozīmē Vispārīgā datu aizsardzības regula. Tas būtībā ir likums, kas nosaka, kā personas dati jāapkopo, jāizmanto, jāaizsargā vai ar tiem jādarbojas. Lai arī tas galvenokārt koncentrējas uz ES, tas var ietekmēt ikvienu organizāciju, kas arī neatrodas ES.

Tiem, kas tiek atzīti par neatbilstošiem GDPR prasībām, visticamāk, tiks uzlikti naudas sodi līdz 4% no uzņēmuma gada kopējiem ieņēmumiem vai 20 miljoni EUR (atkarībā no tā, kurš ir lielāks)..

Ja jūs atrodaties ES vai plānojat veikt uzņēmējdarbību ES, ieteicams, lai jūsu vietnes GDPR atbilstu prasībām, lai izvairītos no soda naudas.

Atrunas nozīme & Privātuma politika

Tā kā ES izvirza prasību par GDPR, jebkuram uzņēmējam vai uzņēmumam, kurš sāk tīmekļa vietni, ir nepieciešama atteikšanās vai privātuma politika. Parasti konfidencialitātes politikā būtu jāatklāj, kādu personisko informāciju jūs savācat no lietotāja un kā jūs plānojat to izmantot, kā arī saglabāt to privātu..

Dažās valstīs jums būs jāpiemēro privātuma politika saskaņā ar likumu un citreiz, to var pieprasīt trešo pušu pakalpojumi, piemēram, Google Adsense vai Amazon filiāles. Jebkurā gadījumā tā ir laba ideja.

Ideālā gadījumā jūs sadarbotos ar izstrādātāju, lai izstrādātu tīmekļa sīkfailu sistēmu un dotos pie jurista, lai izstrādātu visiem piemērojamajiem likumiem atbilstošu privātuma politiku. Tomēr, ja jums nav laika un budžeta, iubenda ir pieejama alternatīva.

12. Nolīgt cilvēkus, lai palielinātu

Kad jūsu vietne kļūs lielāka, varētu būt laiks apsvērt iespēju nolīgt cilvēkus veikt noteiktus darbus vai funkcijas.

Pieņemsim, ka jūs vadāt emuāru sava uzņēmuma vietnē. Kad emuārs kļūst lielāks, var būt grūtāk konsekventi radīt saturu, jo jums, iespējams, nāksies žonglēt citus uzdevumus, piemēram, jaunu emuāru veidošanu un tīkla izveidošanu ar citiem emuāru autoriem.

Šeit noderēs ārštata darbinieki vai nepilna laika darbinieki. Uzdevumu deleģēšana citiem ļaus jums koncentrēties uz lielākiem un svarīgākiem uzdevumiem.

Tādas platformas kā Upwork, Freelancer.com un pat Fiverr atvieglo cilvēku pieņemšanu darbā uz laiku vai uz projekta pamata kā jebkad agrāk. Protams, pašnodarbinātā nolīgšanas izmaksas mēdz atšķirties un dažreiz varētu būt labāk vienkārši paplašināt savu apģērbu un tā vietā nolīgt pastāvīgos darbiniekus. Ja vēlaties nolīgt pastāvīgu personālu, tādas vietnes kā Vietne Monster.com vai Vietne CareerBuilder.com ir populāra iespēja mazākiem uzņēmumiem. Viss, kas jums jādara, ir tikai ievietojiet darba sludinājumu vai meklējiet atsākumus platformā.

Protams, dažas bažas, kas saistītas ar cilvēku pieņemšanu darbā, ir tas, ka jums ir vairāk izmaksu. Ja jūs esat mazs uzņēmums, jums, iespējams, nāksies mikro vadīt personālu, un jums būs mazāk laika koncentrēties uz jūsu biznesu.

Piemērs – ārštata darbinieki, kurus varat atrast Fiverr

Fiverr ir resurss, kas ļauj pārlūkot ārštata portfeļus jebkam, sākot no satura radīšanas un beidzot ar sociālo mediju atbalstu.

Tie ļauj ārštata darbiniekiem izveidot piedāvājumus, kurus pēc tam jūs varat izvēlēties. Alternatīvi, jūs varat izveidot speciāli nepieciešamo darbu (publicēt “pieprasījumu”) un ļaut Fiverr ārštata darbiniekiem piedāvāt solījumus par to. Par katru darījumu Fiverr veiks samazinājumu maksājuma veidā, kas piestiprināts līdz galīgajai cenai. Maksa mainās atkarībā no darījuma vērtības. Reputācijas sistēmas dēļ Fiverr ārštata darbinieki var būt agresīvi, cenšoties izpildīt darba prasības.

Web izstrādātāji

Fiverr talanti programmēšanā un tehnoloģijās – nolīgt ārštata tīmekļa izstrādātājus, lai jūsu vietnei optimizētu, pārvaldītu vai pat pievienotu jaunu funkcionalitāti (skatiet to tiešraidē šeit).

Rakstnieki

fiverr rakstniekiFiverr talanti vietnes saturā – nolīgt ārštata rakstniekus, lai izveidotu jaunu saturu jūsu vietnei (skatiet to tiešraidē šeit).

13. Pārdodiet savu vietni (izejiet!)

Kādā brīdī jūs varētu vēlēties apsvērt iespēju pārdot savu vietni pēc tam, kad būsit to izveidojis.

Tiklīdz jūsu vietne sāk kļūt liela un tā kļūst par vērtīgu vērtību, varat to pārdot citiem cilvēkiem, tāpat kā fiziskā veikalā.

Vietnes pārdošana var būt divos veidos:

 1. Jūs sazināsies ar citu uzņēmumu vai uzņēmumu, kurš ir ieinteresēts iegādāties jūsu vietni.
 2. Jūs to pārdodat izsoļu vietnēs cilvēkiem, kuri vēlas iegādāties jūsu vietni.

Variants A varētu nebūt dzīvotspējīgs vairumam vietņu īpašnieku, taču jūs noteikti varat izpētīt B. variantu. Tiešsaistes tirgus, piemēram, Flippa un BuySellWebsite īpaši nodarbojas ar vietņu pirkšanu un pārdošanu.

Ja jūsu vietne sāk piesaistīt pienācīgu trafiku, teiksim, apmēram 20 000 unikālo apmeklētāju mēnesī, jūs to varat viegli pārdot vietnē Flippa pat par 7000 USD! Ja vēlaties atbrīvot savu vietni, tās pārdošana izsoļu vietnēs noteikti ir reāla iespēja.

Reālās dzīves piemērs: vietne ar vidēji 18 790 unikālu apmeklējumu mēnesī, kas vietnē Flippa tiek pārdota par 7000 USD (avots).

Secinājums

Pateicoties digitālajam vecumam, klātbūtne tiešsaistē vairs nav obligāta papildus, bet gan ļoti reāla nepieciešamība. Šeit aprakstītajiem soļiem vajadzētu sniegt labu priekšstatu par jūsu vietnes potenciālo potenciālu.

Vienīgais jautājums, kas jāpaliek pēc šīs rokasgrāmatas iepazīšanas, ir loma, kuru vēlaties, lai jūsu vietne spēlētu jūsu biznesa panākumos. Vai jūs meklējat no tā atbalstu savam galvenajam biznesam, vai arī vēlaties veikt attālumu un izmantot to pēc iespējas pilnīgāk??

Patīk šis raksts? Atbalstiet mūs, daloties

13 darīšana, kas jāpaplašina jūsu biznesam tiešsaistē, noklikšķiniet uz čivināt

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map