7 veiksmīgākie e-komercijas triki, kas jāievieš jūsu biznesā

Šo rakstu rakstīja Lori H Morris


Katram uzņēmējam ir liela vēlme uzsākt biznesu un ļaut tam darboties ar autopilotu. E-komercija ir labākais veids, kā vadīt biznesu, kas darbojas pats par sevi. Izmantojot šos veiksmīgos padomus, pārveidojiet savu mazo e-komercijas biznesu veiksmīgā uzņēmumā.

igor-miske-207639e-komercijas padomi, kas jāievieš jūsu biznesā.

Citi noderīgi raksti tiem, kas uzsāk e-komercijas biznesu:

 1. Atveriet e-komercijas veikalu, izmantojot WordPress
 2. Sāciet tiešsaistes preču piegādes biznesu ar Shopify
 3. Izmantojot Wix, izveidojiet tiešsaistes izskatu
 4. Sāciet ceļojumu emuāru un nopelniet naudu
 5. Vislabākā tīmekļa mitināšana maziem un vidējiem uzņēmumiem

1. Palutiniet savu kaisli kā biznesu

Ja jūsu e-komercijas bizness ir radies no hobija vai kaut kas, ko jūs darāt brīvajā laikā, paņemiet savu aizraušanos nākamajā līmenī. Sāciet domāt par to kā hobiju un domājiet par to kā funkcionējošu biznesu. Pirmā kļūda, ko biznesa īpašnieki pieļauj uzņēmējdarbībā, ir domāt, ka viņu bizness ir pārāk mazs, lai sevi dēvētu par biznesu. Tā tas nemaz nav. Stratēģiski domājiet par to, kā jūs varat attīstīt savu biznesu

Tas sākas ar šo:

 • Biznesa plāna izstrāde izaugsmei. Kad jums ir plāns, jūs varat strādāt pie tā sasniegšanas.
 • Finansējuma iegūšana savam jaunuzņēmumam. Runājiet ar investoriem vai apmeklējiet banku aizdevuma saņemšanai. Lai sāktu savu hobiju uzņēmējdarbībā, jums būs nepieciešams kapitāls.
 • Izveidojiet mārketinga plānu. Katram uzņēmumam, gan lielam, gan mazam, ir mārketinga plāns. Sāciet sava produkta vai pakalpojumu mārketingu jau šodien. Tas ir pirmais solis uz biznesa izaugsmi.

2. Izvēlēties labu e-komercijas platformu

Tā kā esat uzņēmuma īpašnieks, jums ir nepieciešams padziļināts redzējums, lai identificētu visas iespējamās problēmas pirms to rašanās. Novērtējiet dažādus e-komercijas platformas tiešsaistes biznesam jo tas būs pamats jūsu visai operācijai. Jums jāpavada laiks, lai meklētu vislabāko vietņu mitināšanas pakalpojumu mazajiem uzņēmumiem, kas atbilstu jūsu vajadzībām.

Izvēloties programmatūru, jums jāņem vērā mērogojamība, drošības apsvērumi, mārketinga rīki un lietojamība. Tomēr šeit ir dažas citas lietas, kas jāņem vērā:

 • Cenu noteikšana un samaksa
 • Integrācijas
 • SEO un draudzīgums mobilajām ierīcēm
 • Klientu apkalpošana

3. Nosakiet, kas ir jūsu klienti

Pirmais jebkura biznesa noteikums ir zināt un saprast savus mērķa klientus. Jums jāzina viņu paradumi, intereses un tas, kā viņi pavada savu brīvo laiku. Daudzi uzņēmēji pieļauj kļūdu, ignorējot šo svarīgo soli biznesā. Tā rezultātā mārketinga stratēģiju veidošanā tiek tērēts daudz laika un resursu.

Apsveriet iespēju strādāt ar kuponu vietnēm, lai sasniegtu savu mērķauditoriju. Šī stratēģija darbojas, ja identificējat savus biznesa motīvus, mērķauditoriju un jums ir skaidrs produktu piedāvājums.

Šajā posmā jūs varēsit noteikt, kuri mārketinga resursi nodrošinās vislabāko IA.

Ja esat padziļinājies klientu vajadzībās, varat apsvērt arī šādus nosacījumus:

 • Sākot ar esošajiem datiem
 • Klienta ceļojuma kartēšana
 • Intervē klientus
 • Klientu aptauju veikšana
 • Jūsu konkurences analīze

4. Atvieglojiet norēķinu procesu

Vai vēlaties tiešsaistē pārdot vairāk savu produktu??

Pārliecinieties, ka klienti neapmierinās un atsakās no saviem groziem. Ja norēķinu process ir grūts, viņi to vietā var iegādāties no citas e-komercijas vietnes.

Vienkāršojiet norēķinu procesu, lai ikvienam būtu vieglāk iegādāties jūsu vietni. To var izdarīt, atceļot prasību lietotājam izveidot kontu un samazinot to lapu skaitu, kuras lietotājam ir jāpārbauda pirms pirkuma veikšanas..

Izveidojiet noklusējuma un lētu piegādes iespēju, kas automātiski tiek parādīta pirkuma lapā. Lai aizpildītu veidlapas ātrāk, jāizmanto automātiskā aizpildīšana.

Tā ir arī laba ideja, lai saglabātu klientiem nosūtīšanas, norēķinu un maksājuma informāciju.

Pārliecinieties, ka klientiem ir daži veidi, kā veikt maksājumus par pasūtījumiem, un iekļaujiet tādas izplatītas maksāšanas iespējas kā Amazon un PayPal.

Varat pat apsvērt šādus veidus, kā uzlabot norēķinu procesu:

 • Padariet izrakstīšanos draudzīgu mobilajām ierīcēm
 • Apsveriet progresa indikatora izmantošanu
 • Izvairieties no dalības vai pieteikšanās
 • Ievietojiet drošības elementus visur
 • Pieprasiet mazāk, bet tikai būtisku informāciju

carlos-muza-84523-1Palieliniet e-komercijas pārdošanu, uzlabojot norēķinu procesu.

5. Padariet klientus par zīmola vēstniekiem

Vai jūs meklējat veidu, kā savam biznesam palielināt ticamību?

Jūs to varat sasniegt, pozitīvi kvēlojot iepriekšējā klienta atsauksmes. Jums regulāri jādalās un jāapkopo atsauksmes un atsauksmes, tādējādi veicinot vietnes apmeklētāju pārdošanas apjomus.

Saņemot atsauksmes, atrodiet veidu, kā to dalīties ar klientiem. Jo vairāk viņi zina par jūsu biznesu, jo lielāka ir iespēja, ka viņi no jums iegādāsies. Klienti ir vislabākā vērtība jūsu biznesam; attiecīgi piesaistiet tos.

Turklāt šeit ir dažas papildu darbības, ko varat darīt:

 • Dodieties papildu jūdzē, lai klientiem radītu zvaigžņu iespaidu – pat mazi, personiski žesti radīs ņirbošu efektu.
 • Klausieties klientu sūdzības – parādiet viņiem, ka jums rūp klientu jūtas un vēlmes.
 • Piedāvājuma atlīdzība – apbalvojiet klientus. Tas viņiem liks aizdomāties vairāk par tevi

6. Izmantojiet bezmaksas izmēģinājumu priekšrocības

Izmantojiet jebkuru bezmaksas lietotņu izmēģinājumu, lai jūsu vajadzībām atrastu labākos.

Kā jauna uzņēmuma īpašniekam eksperimentam vajadzētu būt jūsu procesa sastāvdaļai. Turpiniet lietot jūsu biznesam visnoderīgākās lietotnes, it īpaši tad, kad bizness kļūst aizņemtāks.

7. Īstenojiet stingru mārketinga procesu

Apsveriet dažādas mārketinga metodes savam biznesam.

Papildus sociālo mediju izmantošanai novietojiet produktus populāros žurnālos un citos emuāros. Izmantojiet e-pasta biļetenus, lai jūsu abonenti būtu informēti par jūsu biznesa piedāvājumiem.

Izmantojot meklētājprogrammu optimizāciju, jūs iegūsit vislabāko ekspozīciju. Pārliecinieties, ka jūsu tīmekļa lapas ir optimizētas atslēgvārdiem, lai palielinātu dabisko datplūsmu. Jo augstāks ir jūsu vietnes reitings meklētājprogrammās, jo vieglāk klienti jūs atradīs.

Šeit ir daži padomi, kā uzlabot e-komercijas mārketinga pasākumus:

 • Satura mārketinga stratēģija – izveidojiet satura stratēģiju, lai izveidotu savu auditoriju un iegūtu mērķtiecīgu meklēšanas trafiku
 • Izveidojiet autoritāti – izmantojiet savus e-komercijas veikalus kā autoritatīvu platformu klientu diskusijai
 • Koncentrējieties uz vietējo zīmolu – ja jums ir ķieģeļu un javas veikals, varat koncentrēties uz vietējo zīmolu un mārketingu
 • Sekojiet līdzi nozares jaunumiem – izmantojiet nozares jaunumus kā saturu, lai dalītos ar klientiem.
 • Produktu pārdošana / savstarpēja pārdošana – ja to pareizi lieto, efektīvas ir pārdošanas un savstarpējas pārdošanas metodes. Piesaistiet apmeklētājus ar atbilstošām produktu saitēm.

Secinājums

Ienākoša e-komercijas biznesa vadīšana ir iespējama, ja izmantojat pareizos rīkus un taktiku sava biznesa izaugsmei. Viss, kas nepieciešams, ir smags darbs un stratēģija, lai panāktu tā izaugsmi.

Lori H. Moriss ir digitālā mārketinga speciāliste un satura autore a Toronto tīmekļa attīstības uzņēmums un kas specializējas mārketingā, SEO un sociālajā darbībā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map