7 ātri veidi, kā reklamēt sevi (un savu emuāru)

Jā, jā – es zinu, ka mums nevajadzētu lielīties. Tomēr pastāv atšķirība starp lielīšanos un mazliet nekaunīgu šiliņu vai pašreklāmu. Iesācējiem lielīšanās liek cilvēkiem justies slikti. Pašreklāma – ja tā tiek veikta pareizi – liek viņiem vēlēties to, ko mēs pārdodam. Nemaz nerunājot par to, ka pašreklāma mūsu biznesā ir vienkārši nepieciešamība – un tas diez vai ir grēks.


Padomājiet par to šādi: uzņēmumi izliek reklāmas, restorāni izplata ēdienkartes un kuponus. Emuāru autori varētu (teorētiski) izmantot šos reklāmas veidus … bet es nedomāju, ka IA būtu lieliska. To sakot, ir svarīgi, lai mēs, emuāru autori, izmantotu to, kas mums ir pieejams (ar pienācīgu atdevi) – pašreklāmas spēku …

Galu galā, ja jūs sevi nereklamējat, kurš to darīs?

Kā emuāru autori mūsu bizness pastāv tīmeklī – tāpēc ir tikai jēga, ka mums arī sevi vajadzētu reklamēt tīmeklī. Šeit ir dažas lieliskas vietas pašreklāmas veicināšanai.

1. Sociālie mediji

Sociālie mediji ir lielisks veids, kā sazināties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem un atrast savus fanus. Twitter, Facebook un LinkedIn ir visas plaši pazīstamās vietas – tas nozīmē, ka ir daudz potenciālo savienojumu, kas gaida izveidi.

Ja jūs tikko sākat darbu, ieteicams apsvērt iespēju iesaistīties citu ietekmētāju tīklos, lai uzzinātu, kā viņi sevi veiksmīgi reklamē. Noskatieties, ko viņi dara – kā viņi mijiedarbojas ar saviem sekotājiem, kā saites un biznesu komentāros un kā viņi izmanto savas plūsmas? Noskatieties, lai redzētu, kas darbojas, un pēc tam izmantojiet savas zināšanas sociālajos medijos.

Rīkojieties: atrodiet ietekmētājus savā nozarē

Protams, lai skatītos šos ietekmētājus, jums jāzina, kas viņi ir. Buzzsumo ir lielisks līdzeklis, lai iemācītos tieši to. Izmantojot Buzzsumo, jūs varat filtrējiet ietekmētājus savā nozarē pamatojoties uz viņu sekotāju skaitu un Twitter retweetiem.

buzzsumo-meklēšanaBuzzSumo Influencer meklēšana (tīmekļa mitināšana)

2. Forumi

Izņemot interneta mārketinga forumu, forumu dalībnieki citās nišās parasti ir ļoti draudzīgi un uztverīgi pret citiem, ievietojot kvalitatīvu, noderīgu, atbilstošu saturu. Turklāt moderatoriem parasti ir taisnība, ja vecākie dalībnieki sniedz ieguldījumu – un saiknes pārtrauc (ja, protams, saites un ieguldījumi ir atbilstoši).

Forumu izmantošanai savā labā ir būtiska atbilstība.

Piemēram, ja jūs vadāt vietni, kurā tiek runāts par māmiņu, jūs varētu apsvērt ēdiena gatavošanas vai bērnu aprūpes forumu pārbaudi – viņiem, iespējams, ir tēmas, kas attiecas uz jūsu emuāru, un lasītājiem, kuri interesējas par šīm tēmām. Jūs varētu atrast pavedienu, kurā apspriež darīšanas un ko nevajadzētu darīt zīdīšanas laikā, vai ātru, ērtu un veselīgu vakariņu recepšu apmaiņu – iespējams, jums būs kaut kas būtisks un interesants, lai jūs varētu dot savu ieguldījumu. Šajā gadījumā jūs varat pievienot savu ieguldījumu kopā ar saiti atpakaļ uz jūsu emuāru, kur viņi var atrast vairāk informācijas.

Galvenais ir arī izvairīties no surogātpasta – neizvietojiet saiti uz savu emuāru katrā pavedienā.

Jūsu mērķis ir būt noderīgam sabiedrībai un atmet šo saiti tikai tad, kad tā vai nu likumīgi palielina pievienoto vērtību pašreizējai diskusijai, vai kad kāds no dalībniekiem to prasa.

Rīkojieties: atrodiet aktīvus forumus savā nišā

Atkal, lai ievietotu atbilstošos foruma pavedienos, jums tie vispirms jāatrod. Mēģiniet meklēt:

“Inurl: / forums + galvenie termini”, “inurl: / vbulletin / + galvenie termini” utt..

Piemēram, ja jūs piedāvājat burgera recepti, jūs meklējat “inurl: / vbulletin / + burgera recepte” – vai, ja vēlaties dalīties ar emuāru veidošanas padomiem, meklējiet “inurl: / forum / + blogošanas padomi ”- un tā tālāk.

3. Biļetens

Biļeteni ir lielisks veids, kā sazināties ar lasītājiem ārpus jūsu faktiskā emuāra, tādējādi palielinot viņu vērtību viņiem.

Pirmkārt, jums būs nepieciešams veids, kā savākt šīs e-pasta adreses – jūsu emuārs tam ir lielisks. Vienkārša viena lauka veidlapa, kurā viņi var ievadīt savu e-pasta adresi, izmantojot ātru vienrindu, būs viltība. Kas attiecas uz pašu biļetenu, jums jāatrod veids, kā padarīt to interesantu, lai cilvēki to patiesībā lasa… un vēlas turpināt lasīt.

Lasītājiem nekas nav interesantāks par iespēju iepazīties ar rakstnieku – tāpēc nebaidieties dalīties ar personisko informāciju. Tāpēc es nekad nepalaidu garām Web Hosting Talk biļetenu – tas ir vienmēr interesants un jūtos kā es iepazīstu rakstniekus.

Reālās dzīves piemērs: Deniss Džonsons no Web Hosting Talk

Tā Deniss Džonsons nesen abonentiem rakstīja par dzimumzīmēm savā pagalmā –

wht-biļetens

Citēts no Web Hosting Talk Newsletter (2014. gada oktobris, The Whole Mole)

… Es tikai vēlos, lai tajā būtu padomi, kā atbrīvoties no dzimumzīmēm no sava pagalma. Es domāju, ka es viņus kontrolēju – un es to arī izdarīju. Pēc tam – pēkšņi – pēc dažiem gadiem, kad viņiem nebija mola, viņi atgriezās apmēram pirms mēneša. Viņi vienkārši neatgriezās, viņi atveda visu ģimeni! Visi bērni, tantes un onkuļi, vecvecāki, visi! Es gandrīz nevaru staigāt pa savu pagalmu visu mola taku dēļ, pa kurām izkritu. Man ir pietiekami grūts laiks, ejot bez pievienotajiem šķēršļiem pēkšņi stabilajai pamatnei ir daudz tālāk, nekā parādījās…

Jūs varat reģistrējieties Web Hosting Talk šeit.

4. Apmeklējiet konferenci

Konferences ir lielisks veids, kā satikt potenciālos lasītājus – un, tā kā jūs bez šaubām apmeklējat konferenci, kas attiecas uz jūsu emuāra tēmu, visi šie potenciālie lasītāji ir attiecīgie potenciālie lasītāji. Paplašiniet šīs pašreklāmas iespējas iespējas, atceļot šīs vizītkartes no 5. numura un apzīmējot šos sociālo mediju ierakstus no 1. ieteikuma..

Šī ir mana vārda karte. To var izdarīt arī jūs - pat jums nav uzņēmuma nosaukuma, uz kura to drukāt.

5. Vizītkartes

Jā, jūsu bizness pastāv tiešsaistē, bet jūs dzīvojat fiziskajā pasaulē.

Jums noteikti jāsatiekas ar nozares darbiniekiem, it īpaši, ja apmeklējat tīkla veidošanas pasākumus vai nozares profesionāļus. Vizītkaršu glabāšana uz rokas nav tikai ērts veids, kā dalīties ar kontaktinformāciju – tas jūsu emuāram nodrošina likumības un profesionalitātes līmeni.

Šī ir mana vārda karte. Tas jādara arī jums – pat jums nav uzņēmuma nosaukuma, lai uz tā drukātu.

6. Tīkls izstādēs

Izstādes notiek gandrīz katrā konferencē un dažreiz pat kā atsevišķas.

Vai zināt, kas ir lieliski tirdzniecības izstādēs? Visi tur vai nu vēlas pārdot, vai vēlas pirkt. Jums kā dalībniekam ir iespēja sākt diskusiju ar visiem pārdevējiem – nemaz nerunājot par citiem apmeklētājiem, kuri tur darbojas iepirkšanās režīmā. Vai šīs vizītkartes ir gatavas.

7. Izdod paziņojumu presei

Preses relīzes ir lielisks salīdzinoši lēts (un reizēm arī bezmaksas) veids, kā reklamēt savu emuāru. Ikviens var atrast izlaidumus tiešsaistē, un, ja jūsu ir vērts saņemt ziņu, tas var pat tikt uzņemts un ietverts ziņu noieta tirgus. Lai paplašinātu savas tirdzniecības vietas sasniedzamību un palielinātu tās saņemšanas iespējamību, personīgi ar īsu pārsūtījumu nosūtiet to attiecīgajiem plašsaziņas līdzekļiem – nozares izdevumi vai vietnes, kā arī vietējie plašsaziņas līdzekļi ir visas labas iespējas.

Galvenais ir piedāvāt kaut ko vērtīgu jaunumiem – vai tas būtu jauns pakalpojums vai piedāvājums, pasākums, paziņojums, ka runāsit kādā pasākumā, dāvanā vai totalizatorā – jums rodas ideja.

Pār jums

Ir neskaitāmi veidi, kā reklamēt sevi un piesaistiet jaunu datplūsmu savam emuāram – un kas vēl labāk, daudziem no tiem nav cenu zīmes.

Ko tad jūs gaidāt? Izejiet no turienes un sāciet shillēt savā vārdā.

Džerija Lova raksts; sākotnēji parādījās WHSR emuārs; to tagad pārvalda un atjaunina BuildThis.io personāls.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map