5 satura optimizācijas padomi jūsu filiāļu mārketinga vietnei

Affiliate mārketings plaukst uzticību un reputāciju. Ja apstrādājat savu saturu virspusēji, visticamāk, tas tiks noraidīts, kā rezultātā tiks veikti slikti reklāmguvumi un maz trafika. Galvenais iemesls tam ir fakts, ka cilvēki meklē kādu zinošu, kas viņiem sniegtu jēgpilnu un patiesībā noderīgu informāciju.


Bet patiesība ir tāda, ka mēs augam, virzoties tālāk. Ar laiku mēs iegūstam vairāk zināšanu un pieredzes par to, kas veido labu rakstīšanu un uzticamu saturu. Ir daudzi veidi, kā laba rakstīšana un atbilstoša satura optimizācija var uzlabot jūsu filiāles vietnes veiktspēju. To var izmantot gaidāmajos rakstos un ceļvežu pirkšanā, kā arī vecāka satura atjaunošanā.

Saskaņā ar 99 firmas, filiāļu mārketinga programmas rada 15–30% no visiem reklāmdevēju pārdošanas apjomiem, 81% zīmolu un 84% izdevēju jau īsteno filiāļu mārketingu savos digitālā satura centienos. Šajā rakstā mēs vēlamies sniegt jums būtiskus padomus, kas palīdzēs uzlabot reklāmguvumus un ievērojami palielināt trafiku.

Satura optimizācijas padomi filiāļu mārketinga vietnei

1. Dziļums diapazonā

Tas ir atkārtot, ka cilvēki meklē vērtīgu saturu, kas viņiem dod tiešu labumu. Neatkarīgi no tā, kādu demogrāfiju jūs plānojat sasniegt, vispirms ir svarīgi pievērsties auditorijas vajadzībām.

Cilvēki nerūpējas par sašķidrinātu saturu. Saskaņā ar 2. darba prieks, 38% tirgotāju apgalvo, ka saistītais mārketings ir viņu galvenā klientu piesaistīšanas metode, savukārt 57% apgalvo, ka emuāru veidošana un satura veidošana ir viņu iecienītākā metode satiksmes plūsmas palielināšanai..

Lai filiāles mārketinga vietne būtu pārliecinoša, tai jābūt rūpīgai un informatīvai. Vai jūs apsvērtu tāda produkta iegādi, kuru reklamē vietne, kas nav pietiekami zinoša? Satura optimizācijai jācenšas ne tikai padarīt rakstus garākus un plašākus, bet arī daudz rūpīgākus un rūpīgākus.

2. Uzlabot lasāmību

Kopija lasīšanas vieglumu nosaka dažādi faktori. Vispopulārākais tā mērīšanas veids ir Flesch-Kincaid rezultāts.

“Uzturot augstu salasāmības rādītāju, jūsu vietne no daudzām perspektīvām gūs lielu labumu. Pirmkārt – acīmredzams. Labi izkārtots eksemplārs nešķiet neizdzēšams. Tas lasās nevainojami un neprasa pārāk daudz skaitļošanas. Otrkārt, lasāmība ir būtiska SEO. ”

Christopher K. Mercer, digitālais uzņēmējs un Citatiors.

Nav garantijas, ka Google aprēķinās vietnes satura Flesch-Kincaid rezultātu. Tomēr viegli lasāmam saturam meklēšanas rezultātos ir tendence pakāpties augstāk. Iemesls tam ir arī cilvēciskais faktors. Cilvēki vienkārši nevēlas lasīt ļoti sarežģītu tekstu, kad tas nav pieprasīts. Ja cilvēki noklikšķināja uz jūsu saites Google un neilgi pēc tam atstāja jūsu lapu, Google vietni “sodīs”, jo tā lietotājam nenodrošināja meklēto vērtību. Tāpēc tam nevajadzētu būt augstajam meklēšanas rezultātos.

Yoast lasāmības analīzes rīksYoast lasāmības analīzes rīks (avots)

Tātad, kā jūs optimizējat savu tekstu labākai lasāmībai? Šeit ir daži ieteikumi:

 • Turiet teikumus īsus. Jo īsāki tie ir, jo vieglāk parasti ievērot teksta punktu. Turot teikumus līdz 15 vārdiem, tas būtu jādara.
 • Turiet savus rindkopas īsus. Lieli teksta bloki iebiedē un bieži vien atbaida lasītājus no lasīšanas. Turot rindkopas zem 5–6 rindām, tās būs ērti lietojamas.
 • Izmantojiet savienotājus, piemēram, “tomēr”, “turklāt”, “turklāt” utt. Tie palīdz nodibināt loģisku saikni starp idejām, kas tekstu padara vieglāk lasāmu.
 • Izmantojiet sarakstus ar aizzīmēm, lai rakstu būtu vieglāk skenējams.
 • Cik vien iespējams, izvairieties no pasīvas balss.

Jūs varat arī ierobežot izmantojamo adverbu skaitu. Tā vietā, lai izvēlētos adververus, labāk ir lietot aprakstošākus darbības vārdus. Tas saglabā tekstu saistošāku. Šis ir īss piemērs:

 • Dženifera ātri gāja
 • Dženifera pasteidzās

Otrā versija ir daudz aprakstošāka un kodolīgāka, kas padara to vieglāk lasāmu un saistošāku.

3. Izmantojiet multividi

Filiāles mārketinga vietnes panākumus daļēji nosaka tas, cik saistošs ir tās saturs. Ņemot vērā mūsdienu tehnoloģiju ekosistēmu, šķiet, ka mums ir īsāks uzmanības loks un, šķiet, ka mums nepatīk lasīt garus rindkopus vai garus tekstus kopumā. Tāpēc mums laiku pa laikam jāpapildina mūsu raksti ar attēliem un video.

Šeit ir daži veidi, kā jūs varat ievērojami palielināt lasītāju iesaisti savā saturā:

 • Izmantojiet attēlus ar sejām. Mūs evolucionāri virza sejas. Viņi piesaistiet mūsu uzmanību un iesaistiet mūs, kas var palīdzēt jums uzsvērt svarīgas teksta sadaļas un aicinājumus uz darbību.
 • Izmantojiet attēlus un infografikas, kas atvieglo teksta izpratni.
 • Kopīgais ieteikums ir izmantot attēlu 200 teksta vārdu. Tomēr Blog Pros ir analizējuši populārākos 100 emuāru ierakstus internetā un secinājuši, ka tajos ir attēls aptuveni 350 vārdi.

4. UX virs atslēgvārdiem

SEO standarti laika gaitā daudz mainās, un bieži vien tas, kas mēdz būt augstas kvalitātes optimizācijas pamats, dažu mēnešu laikā kļūst novecojis. Tas notika ar atslēgvārdiem, kas joprojām ir intensīvi diskutēts temats lapas optimizācijā.

James Daily, satura nodaļas vadītājs plkst Vietne Flashessay.com dalījās ar to

“Pirms dažiem gadiem rakstniekiem nācās izlēkt visdīvainākās stīpas, lai saprātīgi integrētu atslēgvārdus tekstā. Viņi bieži atgādināja nogrieztus un nedabiskus teksta fragmentus, ko neviens prātīgs cilvēks nekad neizteiks.

SEO standarti tomēr ir ievērojami mainījušies, un tagad atslēgvārdu ielikšana tiek uzskatīta par mākslīgo pastu, nevis par labāko praksi. ”

Labi izstrādāta lietotāja pieredze (UX) tagad ir kļuvusi par būtisku sastāvdaļu augsta ranga meklētājprogrammās, kas faktiski nodrošina vietnēm veselīgu trafika pieplūdumu. Saskaņā ar Top Tal, 88% klientu, visticamāk, neatgriezīsies vietnē ar sliktu UX; 62% apgalvo, ka ir sākuši aktīvi izvairīties no šī zīmola UX neatbilstības dēļ..

Tas nenozīmē, ka atslēgvārdi tagad nav svarīgi, tie joprojām ir viens no kritiskajiem signāliem, ko meklētājprogrammas ņem vērā, klasificējot vietnes meklēšanas rezultātos. Tomēr UX tagad ir galvenā SEO optimizācijas stratēģija.

Bet ko tas nozīmē vietņu īpašniekiem?

Vienkārši sakot, mums ir jākoncentrējas uz klientu vajadzību apmierināšanu pirms kaut kā. Tāpēc potenciālo klientu bombardēšana ar atkārtotām un nedabiskām sintēzēm ir slikta prakse. Koncentrējieties uz uzticamām atbildēm uz klienta jautājumiem, tikai tad mēģiniet tekstam piemērot atslēgvārdus.

5. Pastāsti stāstu

Viens no filiāļu mārketinga vietnes galvenajiem mērķiem ir uzticamu attiecību veidošana ar auditoriju. Liels skaits uzņēmumu izmanto stāstīšanu, lai izveidotu jēgpilnu saikni ar klientiem. Stāstu veids, kuru jūs izmantojat personīgā konta vēstules rakstīšana.

Sāksim ar zinātni, kas tajā ir.

Pārsteidzoši, saskaņā ar nesen publicēts pētījums, stāstīšana paaugstina oksitocīna līmeni organismā – vienu no “justies labi” hormoniem. Cilvēkiem parasti ir paaugstināts oksitocīna līmenis fiziskās un sociālās mijiedarbības laikā, piemēram, ķērieni, rokasspiedieni utt.

Pieaugums par 300%Rezultātu rezultāti parāda, ka stāstījuma ievadam bija liela ietekme gan uz pilnas lapas lasītājiem, gan vidējo lapas ilgumu (Buferis)

Rezultātā nav pārsteidzoši, ka raksti, kuros stāstīts par stāstiem, salīdzinot ar vienkāršu reportāžu, nodrošina lielāku iesaisti un daudz lielāku auditoriju. Faktiski, ievadot rakstu ar dažiem stāstīšanas elementiem, tas palielinās lasītāju skaitu trīskārši, pēc paša Bufera testa.

Lai uzlabotu teksta stāstīšanas īpašības, apsveriet iespēju konsultēties Šaelins raksta, Diane Callahan, un tādiem pakalpojumiem kā Eseja.

Kļūdas, no kurām jāizvairās

Tagad, kad mums ir labāka izpratne par to, kā optimizēt saturu saistītajā mārketinga vietnē, apskatīsim dažas kļūdas, no kurām ir vērts izvairīties. Ņemiet vērā, ka tas var nopietni kaitēt jūsu centieniem un pārdošanas apjomiem, tāpēc vienmēr no tiem izvairieties:

Specializācijas trūkums

Savā filiāļu mārketinga vietnē ir grūti aptvert katru nozari un nišu, kas atrodas zem saules. Saskaņā ar Hostinga tribunāls, Starp populārākajām filiāļu tirdzniecības nišām ir mode (18,7%), veselība (11,1%) un ceļojumi (8,6%). Neatkarīgi no tā, vai tā ir IT, veselība, mode vai kaut kas pavisam cits, noteikti lēnām specializējieties vienā vai otrā virzienā. Tas ļaus paaugstināt cenas, piesaistīt vairāk ekskluzīvu klientu un attīstīt padziļinātas zināšanas par noteiktām filiāļu mārketinga nišām.

SEO trūkums

Neatkarīgi no tā, vai piesaistāt klientus vai vienkārši atrodaties augstāk globālajās meklētājprogrammās, piemēram, Google un Bing, jums jāpārliecinās, vai jūsu SEO spēle ir paredzēta uzdevumam. Tādus rīkus kā Google atslēgvārdu plānotājs, SEMrush un Ahrefs var palīdzēt jums noteikt populārākos atslēgvārdus, frāzes un optimizācijas sistēmas, kas labi darbojas jūsu saistītajā mārketinga nišā.

Nepietiekamas inovācijas trūkums

Visbeidzot, filiāļu mārketinga mērķis ir dot arvien vairāk un vairāk iespēju jebkuram, ar kuru partneris esat. Pārliecinieties, lai izveidotu dažāda veida saturu, paplašinātu savu pakalpojumu portfeli un pastāvīgi iesaistītu auditoriju. Neuzņemieties rutīnā un periodiski nemēģiniet darīt kaut ko jaunu un aizraujošu, lai jūsu filiāļu mārketinga vietne būtu pievilcīga.

Secinājums

Satura optimizācijas koncepcija pēdējos piecos gados ir dramatiski mainījusies. Pārliecinieties par savas saistītās mārketinga vietnes un satura izveidošanu, lai piesaistītu pēc iespējas vairāk potenciālo pircēju un klientu. Tiklīdz jūs atradīsit savam zīmolam piemērotu satura optimizācijas sistēmu, īstā mērķauditorija atradīs ceļu pie jums, izmantojot meklētājprogrammas un mutiski..

Par Leonu Henrisonu – ārštata rakstnieks un UX dizainers. Viņa ir arī dažādu emuāru autore. Kad viņa neraksta un nestrādā, viņa peldējas, pārgājienos un, ja laika apstākļi atļauj, snovbordu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map