5 padomi, kā izvēlēties pareizo e-pasta pakalpojumu sniedzēju jūsu biznesam

Pēdējo vairāku gadu laikā vairums uzņēmumu ir paļāvušies uz e-pasta mārketingu, lai palielinātu jūsu biznesu un palielinātu ieņēmumus.


E-pasta mārketinga ROI ir 4400%. Par katru dolāru, ko uzņēmumi iztērē e-pasta mārketingā, viņi pretī saņem 44 USD. Dati arī norāda, ka e-pasts ir lielākais reklāmguvumu avots ar reklāmguvumu līmeni 4,38%..

Salīdzinājumam uzņēmumi vidēji veido 2 USD ieņēmumi par katriem 1 USD viņi tērē apmaksātai reklāmai. Tikmēr sociālo mediju IA var būt ārkārtīgi grūti izmērīt. Patiesībā, 52% tirgotāju atzīst, ka, pārskatot savus ieņēmumus sociālajos medijos, piedzīvo izaicinājumus.

Skaitļi nemelo. E-pasta mārketings ir uzticams un pierādīts jebkura veida zīmolu ieņēmumu gūšanas līdzeklis no maziem ģimenes uzņēmumiem vai globāliem e-komercijas veikaliem.

Lai gan ir taisnība, ka e-pasta mārketinga efektivitāte ir atkarīga no dažādiem faktoriem, viens no vissvarīgākajiem ir pareizā e-pasta pakalpojumu sniedzēja (ESP) izvēle, ko bieži vien ir daudz vieglāk pateikt nekā izdarīt.

Veiciet meklēšanu Google vietnē ar vārdu “e-pasta mārketings”, un jūs redzēsiet neskaitāmus e-pasta mārketinga rīkus, kurus varat izmantot – katram ir savas funkcijas, mērķa lietotāji un cenu punkti. Tas var padarīt jūsu uzņēmumam vislabākā ESP izvēli par ļoti grūtu lēmumu.

Šajā rakstā mēs aprakstīsim visas darbības, kas jums jāveic, lai izvēlētos pareizo e-pasta pakalpojumu sniedzēju jūsu uzņēmumam neatkarīgi no tā, vai pirmo reizi izmēģināt e-pasta mārketingu vai arī meklējat labākas alternatīvas jūsu pašreizējam e-pasta pakalpojumu sniedzējam.

Izlasiet – 5 svarīgi padomi, kā izvēlēties pareizo e-pasta pakalpojumu sniedzēju biznesam, izmantojot @campaignmonitor, pastāstiet draugam

Padomi, kā izvēlēties pareizo e-pasta pakalpojumu sniedzēju

1. Ieskicējiet savu stratēģiju

Pirmais solis pareiza ESP izvēlē ir izdomāt, kā tas iederēsies jūsu vispārējā e-pasta mārketinga stratēģijā. Jūs varat izklāstīt savu stratēģiju, uzdodot sev jautājumus, kas ietver (bet ne tikai):

 • Kādus mērķus es gribu sasniegt ar e-pasta mārketingu?
 • Kā es izmantošu savu izvēlēto ESP, lai sasniegtu šos mērķus?
 • Vai es sūtu biļetenus? Reklāmas e-pasti? Pasākumu ielūgumi?
 • Vai es gribu izveidot e-pastus, izmantojot mobilajām ierīcēm optimizētas pielāgojamas veidnes? Vai arī es gribu izveidot e-pastus no nulles un pats tos kodēt?
 • Kura e-pasta metrika man ir būtiska, lai izmērītu?
 • Kāda veida funkcijas man atvieglos mērķa sasniegšanu? Vai tā ir automatizācija? Segmentācija? Vai arī kāda cita funkcionalitāte?

Jums ir pieejams ļoti daudz e-pasta mārketinga rīku. Katram no šiem rīkiem ir savas unikālās iespējas, cenu plāni, integrācija un mērķa lietotāji. Uzdodot sev jautājumus, piemēram, iepriekš uzskaitītos, jūs varēsit sašaurināt savu iespēju sarakstu un jums būs daudz vieglāk izlemt.

2. Apsveriet, kuras funkcijas jums ir vajadzīgas

Tas ir būtisks ESP izvēles aspekts. Uzņēmumi prioritēs dažādas funkcijas atkarībā no mērķiem, taču tās ir tās funkcijas, kuras e-pasta tirgotāji izmanto visbiežāk.

Veidnes

Šī ir galvenā iezīme daudziem e-pasta tirgotājiem. Veidnes palīdz e-pasta tirgotājiem dažu minūšu laikā izveidot profesionālas kvalitātes e-pastus. Ja prioritāte ir spēja ātri izveidot e-pastus, jums jāmeklē ESP, kam ir plašs dizainu klāsts, kuru var pielāgot atbilstoši jūsu e-pasta prasībām, neatkarīgi no tā, vai tas ir biļetens, sveiciena e-pasts vai darījuma e-pasts.

Avots: Tiešām labas e-pasta vēstules

Mobilo ierīču optimizācija

Mūsdienās aptuveni 53% no visiem e-pasta ziņojumiem tiek atvērti mobilajās ierīcēs. Tāpēc e-pasta tirgotājiem ir svarīgi sūtīt e-pastus, kas lieliski tiek parādīti gan galddatoros, gan mobilajās ierīcēs. Izmantojot ESP ar veidnēm, kas reaģē uz mobilajām ierīcēm tieši pie nūjas, jūs neļausit atsavināt ievērojamu auditorijas daļu un zaudēt vērtīgus reklāmguvumus..

Analytics

Vienīgais veids, kā precīzi izmērīt e-pasta mārketinga veiktspēju, ir analītika. Meklējiet ESP, kam ir analītikas informācijas panelis, kurā parādīti visi e-pasta mārketinga rādītāji, kas jums jāpārrauga, piemēram, e-pasta atvēršana, klikšķi, abonentu pārtraukšana, iesaistīšanās un, protams, IA. Tādā veidā jūs varat izsekot gan kopējam, gan noteiktu kampaņu veiktspējai.

Avots: Kampaņu monitors

Automatizācija

Tāpat kā jebkuram digitālajam tirgotājam, iespējams, ka jūsu plate ir daudz. Jūs esat aizņemts cilvēks, kurš katru dienu nevar atļauties pavadīt daudz laika, sūtot e-pastus. Tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties ESP ar stabilām automatizācijas iespējām. Vienu reizi var iestatīt darbplūsmas, un par pārējo rūpēsies ESP. Piemēram, gada sākumā varat iestatīt visus savus brīvdienu e-pastus un tikai tad gaidīt, kad notiks reklāmguvumi..

Efektīvai e-pasta mārketinga stratēģijai ir ļoti svarīgi, lai jūsu ESP būtu pareiza funkciju kombinācija.

3. Nosakiet savu budžetu

Lieliska lieta par ESP ir tā, ka ir pieejama ESP gandrīz jebkuram budžetam un uzņēmuma lielumam. Ir bezmaksas rīki, kas piedāvā bezkaulu funkcijas, un ir dārgāki, uzņēmuma līmeņa ESP ar sarežģītākām funkcijām..

Jums ir ESP, kas rūpējas par maziem uzņēmumiem ar ierobežotu budžetu, vidējiem uzņēmumiem, kuriem ir nedaudz lielāki budžeti, un Fortune 500 uzņēmumiem, kuriem nav problēmu katru mēnesi tērēt desmitiem tūkstošu dolāru ESP.

Ja esat neliela ķieģeļu un javas veikala e-pasta tirgotājs, jums nebūtu praktiski izmantot ESP, kas maksā milzīgu naudas summu.

Jums jāatceras, ka e-pasta mārketings nenozīmē lielus tēriņus. Tas drīzāk ir par to, lai iegūtu faktiski nepieciešamās funkcijas un saglabātu salīdzinoši zemas izmaksas. Visdārgākais ESP var nebūt vislabākais jūsu biznesam un konkrētajam mērķu kopumam.

Lai arī jums varētu rasties kārdinājums izmantot un maksāt par uzņēmuma līmeņa ESP, jūs tērēsit vērtīgus resursus, ja neizmantojat papildu funkcijas.

Zīmols
Sākumcena
Par 2000 kontaktiem
Vislabāk
Uzņēmuma vietne
Kampaņu monitorsUSD 9 mēnesīUSD 29 mēnesīEmuāri no maziem līdz lieliem uzņēmumiem un aģentūrām.Apmeklējiet tiešsaistē
GetResponseUSD 15 mēnesīUSD 25 mēnesīMazi un lieli uzņēmumiApmeklējiet tiešsaistē
Pastāvīgs kontaktsUSD 20 mēnesī45 USD / mēnesīNo maziem līdz lieliem uzņēmumiem un uzņēmumiem, kuriem ir noteiktas nišas prasības, piemēram, pasākumu vadībaApmeklējiet tiešsaistē
MailChimpUSD 9,99 mēnesīUSD 29,99 mēnesīEmuāri, uzņēmēji un mazie uzņēmumiApmeklējiet tiešsaistē
AWeber19 USD / mēnesīUSD 29 mēnesīEmuāri, mazie uzņēmumi un uzņēmējiApmeklējiet tiešsaistē
SendinblueUSD 81 mēnesīPar katru kontaktu netiek iekasēta maksaEmuāri, uzņēmēji, mazie uzņēmumiApmeklējiet tiešsaistē

Lemjot par ESP, galvenais ir rūpīgi pārskatīt viņu cenu shēmas. Lielākajai daļai ESP šodien ir daudzpakāpju mēneša plāni, kur cenu pieaugums ir tieši proporcionāls iegūtajām funkcijām un ieslēgumiem. Ja regulāri nesūtāt e-pastus, varat izvēlēties ESP, kas piedāvā priekšapmaksas plānus vai “maksas par kampaņu” plānus.

Daži ESP pat piedāvā pielāgotu cenu noteikšanu atkarībā no jūsu unikālajām prasībām. Tātad, ja jūs atradīsit, ka jūsu vajadzības neietilpst nevienā iepriekš iestatītā plānā, tad labāk ir meklēt šāda veida pakalpojumu sniedzējus.

4. Pārbaudiet klientu atbalstu

Klientu apkalpošana nekad nedrīkstētu būt pārdomāta. Būs gadījumi, kad jums būs nepieciešami nelieli norādījumi – un šādos gadījumos ir svarīgi, lai jūs varētu viegli sazināties ar zinošiem un izpalīdzīgiem klientu atbalsta pārstāvjiem, kuri var jums palīdzēt visos iespējamajos jautājumos..

Šeit ir daži veidi, kā pārbaudīt ESP klientu atbalsta kvalitāti.

 • Apmeklējiet ESP vietni un pārbaudiet, vai pakalpojumu sniedzējs visā pasaulē piedāvā atbalstu visu diennakti.
 • Zvaniet uz klientu atbalsta numuru vai nosūtiet viņiem e-pastu un uzziniet, cik ilgs laiks nepieciešams atbildes saņemšanai.
 • Pārlūkojiet ESP vietni un pārbaudiet, vai viņiem nav rokasgrāmatu vai citu resursu, kas sīki aprakstītu ESP funkciju darbību. Daudz ESP augšupielādē apmācības videoklipus, tāpēc meklējiet arī tos.
 • Pārbaudiet, vai ESP vietnē ir speciāla FAQ sadaļa.

Biežāk nekā nav, atšķirība starp bezmaksas rīku un apmaksātu ESP slēpjas klientu atbalstā. Jā, jūs ietaupāt naudu, izmantojot bezmaksas ESP. Šeit ir norādīts, ka jūs nesaņemsit atbalstu gadījumā, ja kaut kas noiet greizi. No otras puses, ja jūs maksājat, lai izmantotu ESP, viena lieta, kas vienmēr ir iekļauta jūsu plānā, ir klientu atbalsts.

Satīt

Cerams, ka izlasot šo rokasgrāmatu, jums būs daudz skaidrāks priekšstats par to, kas tieši jums vajadzīgs no ESP. Vienkārši paturiet prātā, ka nav tādas lietas kā “labākais ESP”. Katram ESP ir savas priekšrocības un trūkumi. Jūs varat izvēlēties tikai to, kas vislabāk atbilst jūsu mērķiem, mērķiem un budžetam.

Ešs Sallehs ir SEO direktors Campaign Monitor, kur viņš cieši sadarbojas ar satura, kopēšanas un analītikas komandām, lai uzlabotu vietnes optimizāciju. Pirms laika Campaign Monitor viņš arī sniedza SEO un digitālā mārketinga zināšanas Zappos un Axiata Digital. Sazinieties ar ieslēgto kampaņas monitoru Facebook un LinkedIn.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map