3 populārākie mārketinga padomi e-komercijas pārdošanas palielināšanai

Neatkarīgi no tā, vai tikko sākat savu pirmo tiešsaistes veikalu vai esat veterāns, ir dažas lietas, kuras jums vajadzētu pārbaudīt mārketinga ietvaros, lai palielinātu pārdošanas apjomus. Saskaņā ar statistiku, pasaules mazumtirdzniecības e-komercijas pārdošanas apjomi 2019. gadā sasniegs USD 3,45T. Iepirkšanās tiešsaistē strauji palielinās, taču tāpat pieaug konkurence, tāpēc jums jāpaliek soli priekšā – jāskrien uz miera..


Zemāk ir 3 prakses, kuras jāizmanto, lai palielinātu pārdošanas apjomus.

Mārketinga padomi, kā palielināt e-komercijas pārdošanu

1. Jūsu veikala dizains

Ja jūsu iepirkumu grozā ir elastīgas veidnes, jums būs lielas priekšrocības salīdzinājumā ar daudziem konkurentiem. Ja meklējat iepirkumu groza programmatūru, vēlaties, lai jums būtu produkts, kas piedāvā veidnes, kas ir gan vizuāli pievilcīgas, gan klientam viegli orientējamas, gan viegli maināmas..

Apmeklētāji sākotnējos iespaidus veido mazāk nekā 10 sekundēs. Ja viņi redz kaut ko neglītu vai vietne neizskatās profesionāla, viņi vairs nebūs. Navigācija ir svarīga jūsu apmeklētājiem – jūs vēlaties, lai apmeklētājam būtu tik viegli atrast to, ko viņi meklē, iepirkties, lai veiktu muitošanu vai pārdošanu, atrastu pareizos izmērus, krāsas vai stilus..

Pārliecinieties, ka pogas Pirkt tagad, groza grozu pogas un jūsu vietnes produktu pārdošana vienmēr atrodas vietā, kas ir dabiska un ko pircējs var atrast, kad vēlas izrakstīties. Jūs vēlaties, lai apmeklētāju pirkšanas pieredze būtu pēc iespējas vienmērīgāka un bez piepūles. Pārliecinieties, lai pārbaudītu savu dizainu dažiem draugiem. Ikviens jums pateiks, cik viegli to lietot, bet, vērojot, kā cilvēki to izmanto, acis atvērs.

2. Piedāvājiet ārkārtas klientu apkalpošanu

Iepirkumu grozu sistēmas, piemēram, Volusion, ļauj jums pievienot “Live Chat”. Ja kādam ir jautājums, varat nekavējoties atbildēt un pat piedāvāt papildu palīdzību vai pārdošanas padomus. Ne tikai tiešsaistes tērzēšana palīdz palielināt jūsu reklāmguvumu līmeni, bet arī palielina attiecības ar klientiem.

Pārliecinieties, ka piedāvājat naudas atmaksu un padariet atgriešanas procesu skaidri dokumentētu un pēc iespējas vieglāku. Piedāvājot “30 dienu atmaksas” politiku, tas iedvesmos uzticību un veicinās pirkšanu, neskatoties uz to, ka ļoti nedaudzi klienti kādreiz izmantos atgriešanas politiku.

Darījumos ar klientiem atcerieties šajos sociālo mediju dienās, ka, lai sasniegtu tūkstošiem ausis, ir nepieciešams tikai viens negatīvs klienta komentārs. Pārliecinieties, ka esat nonācis ceļā, piedāvājot “klientu atzinības” kuponus viņu e-pastos, kad viņi ir iepirkušies pie jums, e-pastu izsūtīšana sniedzot sīku informāciju par visām notiekošajām atlaidēm un pārdošanu, kā arī vienmēr rīkojieties laipni un pieklājīgi, strādājot ar saņemto e-pastu par jautājumiem vai bažām.

3. Izmantojiet sociālā tīkla vietņu jaudu

Sociālie mediji izrādās viens no jautrākajiem un ienesīgākajiem veidiem, kā uzzināt vārdu par savu biznesu.

Ar iespēju ar Twitter palīdzību sasniegt miljonus, Facebook, YouTube un Mana vieta tikai dažus nosaucot, jūs varētu eksplodēt visus savus pārdošanas apjomus, izmantojot tikai dažus ierakstus pareizajā veidā un īstajā laikā. Ja jūsu klienti ir vietnē Twitter, viņi varētu retweetēt jūsu ziņojumus saviem sekotājiem un palīdzēt jums atrast jaunus klientus. Jūs varat arī ieviest sociālo kuponu klientiem, kuri kopīgo jūsu sociālo mediju saturu.

Jūs varat kļūt pazīstams kā savas nozares eksperts, rakstot emuāru ierakstus un ievietojot tos sociālā tīkla vietnēs. Nav labāka veida, kā informēt klientus par nozares tendencēm, jauniem produktiem tirgū vai varbūt produktu atsaukšanu.

Labākā daļa no izmantošanas sociālo tīklu vietņu spēks ir tas, ka tos visus var brīvi izmantot.

Turklāt jūs varat integrēt savu tiešsaistes veikalu ar šīm sociālā tīkla vietnēm, lai paplašinātu savu pārdošanas kanālu. Piemēram, jūs varat pārdot vairāk vietnē Facebook, izmantojot Shopify Facebook veikalu, un BigCommerce “Omni-Channel” var savienot jūsu produktus ar dažādām tirgus vietām.

Ko saka eksperti

Kristīne Fergusone, kurai ir spēcīga pieredze grāmatvedībā, projektu vadībā un mārketingā, ar mums saka, ka Facebook reklāmas viņiem labi darbojas.

Kristīne, The Markey Group pārstāve, tālāk skaidro savus mārketinga padomus, kas palīdz palielināt e-komercijas pārdošanas apjomus,

Mēs esam bijuši ļoti veiksmīgi ar Facebook reklāmām un Facebook Lead Form reklāmām, lai pēdējā laikā maksimāli palielinātu e-komercijas pārdošanas apjomus.

Maksa par klikšķi ir ļoti pieņemama, ļaujot gan informētībai, gan vadošajiem darbiniekiem par efektīvu cenu. Bonusa punkti, ja jums ir video saturs, ko dalīties savās reklāmās!

Kristīne Fergusona – Markeru grupa.

Tabitha Naylor, veiksmīgas Startup 101 dibinātājs, domā, ka “e-komercijas vietnes var ņemt lapu no Amazon, kas patiešām virzīja mājās ideju par produktu savstarpēju pārdošanu un pārdošanu.”

Starp savstarpējo pārdošanu un palielināšanu pastāv atšķirības. Tabitha, arī TabithaNaylor.com mārketinga firmas īpašniece, savas domas apraksta dziļāk,

Šķērspārdošana nozīmē pircēju aksesuāru vai līdzgaitnieku pārdošanu jau nopirktam. Ja klients pērk, piemēram, planšetdatoru, jums nekavējoties jāpiedāvā šīs planšetdatora aizsargpols.

Pārdošana ir nedaudz atšķirīga, jo jūs klientiem piedāvājat kaut ko jauninātu. Piemēram, ja klients nopirka tālruni, kas iznāca pirms diviem gadiem, jūs viņu pārdosit uz jaunāko tālruņa versiju, ko ir viegli izdarīt, jo jūs jau zināt, ka klients, iespējams, reaģēs uz labāku kaut ko tādu, kuru viņš vai viņa jau nopirka.

Tabitha Naylor – TabithaNaylor.com

Iesaiņošana

Viena no vissvarīgākajām lietām, kas jāpatur prātā, ieviešot jaunas mārketinga tehnikas savā ikdienā, ir pārliecināties, ka izsekojat visam. Noskatieties, no kurienes nāk jūsu apmeklētāji (Google Analytics tam ir lielisks), lai redzētu, kuras mārketinga metodes jums ir vislabākās, un pēc tam izstrādājiet stratēģiju, lai no šīs metodes iegūtu tik daudz, cik iespējams..

Raksta oriģināls pirmo reizi tiek publicēts WHSR emuārs; to tagad pārvalda un atjaunina BuildThis.io personāls.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map