23 Gudri veidi, kā pelnīt naudu no jūsu emuāra

Man tiešsaistes biznesa skaistums ir tāds, ka jūs 1) varat nopelnīt iztiku jebkur ar interneta savienojumu un 2) jūsu ienākumiem nav ierobežojuma..


Joprojām daudzi cilvēki cīnās, lai nopelnītu naudu tiešsaistē un no tā nopelnītu iztikas algu.

Tāpēc Džerijs sastādīja izcilu ceļvedi kā nopelnīt naudu blogošana, ieskaitot to, kā izveidot emuāru, izvēlēties nišu un piesaistīt datplūsmu uz to.

Lai papildinātu Džerija ceļvedi, šis raksts jums iemācīs 23 veidus, kā gūt peļņu no šīs datplūsmas. Tāpat kā ir svarīgi dažādot savus ieguldījumus, ir svarīgi dažādot arī ieņēmumus.

Tas tā ir, ja kādas ienākumu plūsmas iet uz dienvidiem, jums būs citi, no kuriem atgriezties.

Plus, kurš nevarēja izmantot nedaudz (vai LOT) vairāk naudas?

Sāksim:

Contents

1. Uzrakstiet e-grāmatu

E-grāmatas pārdošana ir klasiska emuāru monetizācijas tehnika.

E-grāmatas piedāvā daudz priekšrocību:

 • Lai tos izveidotu, viss, kas jums nepieciešams, ir zināšanas, kas jums jau ir
 • Apmaksāti e-grāmatas veido jūsu kā eksperta autoritāti
 • Jūs varat tos pārdot vairākās platformās (piemēram, Amazon un Maksājums)
 • Viņi var kļūt par lieliskiem pasīvo ienākumu avotiem
 • Viņi var veikt efektīvus papildinājumus jūsu pārdošanas piltuvē kā zemākas vērtības piedāvājumi

Daudzi eksperti sāka sevi dēvēt, izmantojot e-grāmatu. Remit Sethi, grupas dibinātājs Es iemācīšu tev būt bagātam un viens no galvenajiem ekspertiem tiešsaistes biznesā, pārdots viņa pirmā e-grāmata par 4,95 dolāriem.

Tā nosaukums bija “Ramitas 2007. gada ceļvedis Kicking Ass”.

1. attēls 1. grāmata

Šī e-grāmata noveda pie: New York Times labākais pārdevējs un 14 dažādi premium klases produkti, kas viņu padarīja par ļoti bagātu cilvēku – visi pilnīgi tiešsaistē un galvenokārt pārdoti caur viņa emuāru.

Šis ir process, kuru ievēroju, rakstot e-grāmatas:

 1. Izvēlieties tēmu. Rakstiet par kaut ko tādu, ko jūsu auditorija vēlas iemācīties, bet ko nevar iemācīt vienā emuāra ziņojumā. Daudzi ir gatavi maksāt par vienas informācijas iegūšanu par šo informāciju.
 2. Izveidojiet kontūru. Tas palīdzēs sakārtot idejas, rakstot.
 3. Katru dienu bloķējiet laiku, lai rakstītu. Neesiet tas, kurš sāk e-grāmatu un nekad to nepabeidz. Bloķējiet stundu katru dienu, divas stundas, 15 minūtes – nav svarīgi, cik ilgi. Vienkārši uzrakstiet to.
 4. Pārsūtiet to uz izskatīgu e-grāmatas veidni. Šeit ir daži no HubSpot.
 5. Noformējiet pārsegu (es izmantoju Canva) vai maksā kādam par toFiverr).
 6. Fotografējiet savu vāku 3D e-grāmatas attēlā. Pat Flynn kopā a lielisks video par to, kā to izdarīt.

Jūs esat pabeidzis! Tagad reklamējiet to savā sirds saturā.

2. Izveidojiet kursu

Nākamais loģiskais solis lielākajai daļai emuāru autoru ir kursa izveidošana.

Lai arī jūs savā emuārā, iespējams, piedāvājat tonnu bezmaksas vērtības, kurss var novirzīt jūsu ieņēmumus pilnīgi jaunā līmenī.

Vai nedomājat, ka cilvēki maksās par šīm zināšanām? Padomā vēlreiz.

Šeit ir 5 iemesli, kāpēc cilvēki nopirktu jūsu kursu:

 1. Viņi vēlas rezultātus, kurus māca jūsu emuārs, bet ātrāk.
 2. Viņi vēlas iegūt papildinformāciju, kuru jūs nepiedāvājat emuārā.
 3. Viņi vēlas, lai process tiktu turēts aiz rokas.
 4. Viņi vēlas vairāk piekļuves jums, izmantojot e-pastu, telefona sarunas vai ekskluzīvus tīmekļa seminārus.
 5. Viņi pietiekami uzticas jums (izmantojot bezmaksas vērtību, kuru jūs sniedzat savā emuārā), lai iegādātos kursu, un zina, ka, iespējams, iegūs savas naudas vērts.

Piedāvājam ātru kursu izveides vadlīnijas:

Pārliecinieties, ka atrodama informācija iepakojums kopā izceļas virs jūsu emuāra satura. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc viņi no jums nopirks kursu. Viņi iegūst vēl lielāku vērtību, nekā viņi var iegūt, izmantojot jūsu emuāru.

Izplānojiet loģiskos soļus mērķu sasniegšanai. Parasti tos sadala “moduļos”. Katrā modulī ir īss ievads, pamatinformācija un veids, kā palīdzēt jūsu studentiem rīkoties.

Lai viņi rīkotos, izveidojiet lejupielādējamas darbību lapas, kurās precīzi aprakstīts, kas viņiem jādara, lai pabeigtu moduli.

Iekļaut video. Lielākajā daļā tiešsaistes kursu pasniedzējs runā kameras priekšā. Ja jums tas nav ērti, ierakstiet savu balsi un izmantojiet slaidus, lai parādītu informāciju.

Jūsu skolēni iegūs informāciju divos veidos: mutiski un vizuāli. Tas viņiem palīdzēs saglabāt informāciju, iegūt labākus jūsu kursa rezultātus un norādīt uz to vairāk cilvēku.

Izmēģiniet šos pakalpojumus, lai vadītu savu kursu:

3. Reklamējiet saistītos produktus jūsu ziņās

Ja jūs jau apspriežat un ieteikāt produktus un pakalpojumus auditorijai, kāpēc nepelnīt naudu no jūsu norādītajiem cilvēkiem?

Jūsu lasītājiem tas neko nemaksā, un jūs nopelnāt komisiju, kad kāds no viņiem pērk produktu.

Filiāļu mārketings var būt lielisks ienākumu avots nelielam papildu darbam. Iepazīstieties ar šīm idejām par filiāļu pārdošanas iekļaušanu savos ieņēmumos:

1. ideja: atrodiet iespējas pašreizējā saturā

Vispirms iepazīstieties ar jau publicētajiem rakstiem un meklējiet produktus vai pakalpojumus, kurus esat pieminējis. Kad esat tos atradis, vienkārši dodieties uz katru vietni un meklējiet lapu “Filiāles”.

Pēc tam izpildiet norādījumus, lai kļūtu par filiāli. Kad esat kļuvis par tādu, parasti iegūsit unikālu izsekošanas ID, kas jāievieto katra URL beigās.

Kad apmeklētājs noklikšķina uz šī URL ar jūsu ID un pērk produktu, jūs nopelnīsit naudu.

2. ideja: atrodiet iespējas jūsu izmantotajos produktos / pakalpojumos

Izveidojiet visu izmantoto produktu un pakalpojumu sarakstu. Es izmantoju daudz tiešsaistes programmatūras, kas attiecas uz manu biznesu. Tās var būt lieliskas iespējas iegūt filiāles ieņēmumus.

Dodieties uz katra produkta vietni un pārbaudiet, vai viņiem ir saistīta lapa. Ja viņi to dara, reģistrējieties programmā.

Tā kā jums vēl nav šo saturu, jums tas būs jāizveido. Es iesaku:

 1. Pierakstiet, kā izmantojat produktu vai pakalpojumu. Vai tas palīdz pilnveidot jūsu darbu? Vai tas jums palīdz ar SEO? Vai tas palīdz jums sazināties ar ietekmīgiem emuāru autoriem?
 2. Izveidojiet emuāra ziņas apmācību, kurā iemācīsit auditorijai sasniegt tos pašus rezultātus, izmantojot šo produktu vai pakalpojumu.
 3. Pievienojiet saiti uz produktu vai pakalpojumu un pievienojiet savu unikālo izsekošanas ID.
 4. Reklamējiet šo ziņu savai auditorijai sociālajos medijos un visos tiešsaistes centros, kas piepildīti ar cilvēkiem, kuri varētu vēlēties tos pašus rezultātus.

Jūs mācāt cilvēkiem noderīgu bezmaksas informāciju un pretī saņemat naudu.

3. ideja: atrodiet iespējas produktā / pakalpojumā, kuru vēlaties izmantot

Vai vēlaties izmantot noteiktu produktu, bet nevarat to atļauties? Ko darīt, ja jūs varētu atgūt naudu salīdzinoši īsā laikā?

Ja produktam ir saistīta programma, tā ir reāla iespēja.

Vispirms izveidojiet to produktu / pakalpojumu sarakstu, kurus vēlaties izmantot. Pēc tam dodieties uz viņu vietnēm un noskaidrojiet, vai viņiem ir saistīta programma.

Ja viņi to dara, nopērciet produktu un reģistrējieties. Pēc tam izmantojiet to, izveidojiet gadījuma izpēti / apmācību un reklamējiet ziņu savai auditorijai tāpat kā jūs iepriekš.

Šīs ziņas ilgu laiku var palikt aktīvas, nodrošinot pasīvus ienākumus katra raksta laikā.

4. Reklamējiet saistītos produktus e-pasta automātiskajā atbildētājā

E-pasts ir spēcīgs mārketinga rīks. Tas ir viens no nedaudzajiem kanāliem cilvēki katru dienu pārbauda un ir vēlas pārdot uzņēmumam.

E-pasta automātiskais atbildētājs ir automatizēta e-pasta secība, kas tiek nosūtīta cilvēkiem, kad viņi abonē jūsu e-pasta sarakstu.

Šie ir mani iecienītie pakalpojumi:

 1. AWeber
 2. MailChimp
 3. ConstantContact

Abas no tām ļauj iestatīt automātisko atbildētāju.

Tāpat kā saistīto produktu reklamēšana savā emuārā, šo produktu reklamēšana e-pasta automātiskajā atbildētājā var radīt pasīvus ienākumus.

Varat tos reklamēt tieši e-pasta ziņojumos vai izveidot emuāra ziņu apmācības un reklamēt tās. Jebkurā gadījumā ir iespēja veikt skaidru naudu.

Lūk, ko es iesaku ar jūsu automātisko atbildētāju:

 • Sāciet dažus pirmos e-pastus ar noderīgu saturu, kas neko nepārdod. Tas palīdzēs jums nodibināt uzticēšanos jauniem abonentiem.
 • Pārlūkojiet attiecību veidošanas e-pastus, piemēram, jautājiet abonentiem, vai varat viņiem palīdzēt. Tas arī radīs uzticību un samazinās abonementu skaitu.
 • Reklamējot produktu, koncentrējieties uz rezultātiem, ko viņi var iegūt, nevis uz pašu produktu. Ja esat ieguvis rezultātus, izmantojot to, noteikti izskaidrojiet tos sīkāk. Tas darīs jūsu vietā pārdošanu.

5. Pārdodiet e-pasta piedāvājumus

Ja jums ir apjomīgs e-pasta saraksts, tas ir satiksme, kurā varat iesaistīties, kad vien vēlaties. Tas ir arī pilnībā jūsu kontrolē.

Apmaiņā pret samaksu jūs varat piedāvāt reklamēt citu cilvēku saturu savā e-pasta sarakstā. Tas prasa no jums nedaudz papildu pūles, un jūs varat filtrēt reklamēto saturu, lai pārliecinātos, ka tas ir visaugstākais.

Lūk, līdzīga paaugstināšana Metjū Vudvards piedāvā:

Metjū Vudvards

Paziņojiet abonentiem, ka, iespējams, jūs reklamējat citu cilvēku ziņas. Saglabājiet pārredzamības politiku.

Ja jūs nolemjat pāriet uz šo, izveidojiet savā emuārā lapu, kurā izskaidro pakalpojumu, cik tas maksā, un trafiku, ko viņi var sagaidīt.

Cilvēki, kuri apmeklē jūsu emuāru, zinās, ka šī ir iespēja, kad viņiem nepieciešama ātra satiksme.

6. Sāciet tiešsaistes apmācības pakalpojumu

Jebkura veida apmācība var būt ļoti ienesīga.

Jon Morrow, viens no labākajiem emuāru autoriem, saka, ka pat iesācējs emuāru autors var iekasēt USD 90 stundā par tālruņa apmācības pakalpojumu. Un viņš ir palīdzējis tūkstošiem emuāru autoru!

Tālruņa apmācība piedāvā virkni priekšrocību:

 • Jums ir jāizveido intīmas saites ar studentiem. Tas var ilgt visu mūžu un piesaistīt jums nemainīgu jaunu biznesu.
 • Tas palīdz jums izveidot autoritātes reputāciju.
 • Jūs sākat saprast savas auditorijas dziļākās, visdziļākās vajadzības un neapmierinātību. Šī informācija ir mārketinga zelts citiem jūsu radītajiem un pārdotajiem produktiem.
 • Jūs varat pārtraukt piedāvāšanu vai turpināt piedāvāt pakalpojumu, kad vien vēlaties.
 • Kad jūs kļūstat labāk un labāk pazīstams, varat palielināt likmes, vienlaikus piedāvājot to pašu precīzu pakalpojumu.

Lai piedāvātu apmācību pa tālruni, vienkārši sakiet, ka stundu ilgi pa tālruni vedīsit pa tālruni un palīdzēsit viņiem radušos problēmu risināšanā.

Ja viņi ir ieinteresēti, atsūtiet potenciālajiem studentiem anketu. Ar šo anketu būtu jāizraisa viņu lielākie sāpju punkti. Kad viņi to jums atdos, iestatiet laiku sarunai.

Laikā no tā brīža līdz tālruņa zvanam izpētiet viņu sāpju punktus un precīzi izdomājiet, kā palīdzēt jaunajiem studentiem tos atrisināt. Vissliktākais, ko varat darīt, ir tērēt laiku un naudu zvanam.

Kad veicat sarunu, vienkārši iziet visu, kas viņiem jādara, lai pārvarētu viņu problēmas. Pēc tam dodiet viņiem veicamās darbības. Pēc tam jūs pat varat nosūtīt viņiem atsevišķu dokumentu.

Visbeidzot, pajautājiet, vai viņi vēlas izveidot vēl vienu zvanu, lai uzzinātu, kā viņiem klājas, un, ja viņi vēlas, pārceltu viņu uz nākamo posmu.

Tad izrakstiet viņiem rēķinu.

7. Piedāvājiet konsultāciju pakalpojumu Gatavs jums

Pakalpojums, kas izdarīts jūsu labā, ir līdzīgs koučinga pakalpojumam. Jūs personīgi palīdzat saviem klientiem atrisināt problēmu (vai vairākas problēmas).

Izņemot to, ka viņi veic noteiktas darbības, jūs tos veicat viņu vietā.

Dažās nozarēs tas nedarbojas, piemēram, personāla apmācība. Bet tas noteikti var darboties tiešsaistes mārketingā, tīmekļa dizainā un jebkurā citā nišā, kur nav nozīmes tam, kurš šo darbu veic.

Tā kā jūs veicat darbu, jūs varat iekasēt daudz vairāk par pakalpojumu, kas izdarīts jums, nekā tālruņa apmācība. Jūs, visticamāk, strādāsit arī ar viņiem ilgāku laika periodu, tāpēc ikmēneša ieturējumi (maksājumi) ir izplatīti.

Jums gatavs pakalpojums var svārstīties no USD 100 mēnesī līdz USD 10 000 mēnesī. Tas ir atkarīgs no tā, cik vērtīgs ir jūsu pakalpojums un cik daudz autoritātes jums ir telpā. Un arī – cik liels ir jūsu klienta budžets.

Lieki piebilst, ka tas var ātri palielināt jūsu ieņēmumus un uzturēt tos ilgtspējīgus.

8. Instalējiet dalības zonu

Dalības apgabali var būt lieliski pasīvo ienākumu avoti.

Viss, kas jums jādara, ir bloķēt premium saturu aiz dalības barjeras un esat gatavs. Tad jūs izlemjat, vai likt cilvēkiem maksāt vienreizēju vai ikmēneša maksu.

Šeit ir daži pakalpojumi, kurus varat izmantot:

Viens no dalības apgabalu kritumiem ir tas, ka tie parasti ir jāuztur un jāatjaunina, lai cilvēki būtu iesaistīti (un maksātu)..

Ja jums nav laika to izdarīt pats, varat izmantot daļu no saviem ieņēmumiem, lai nolīgtu kādu personu, kas to izdarītu jūsu labā.

9. Sāciet privātu forumu

Privāts forums ir līdzīgs dalības zonai.

Tā ir tikai apmaksāta kopiena, kas ir pieejama tikai ekskluzīviem biedriem.

Piemēram, StackThatMoney ir populārs premium filiāļu mārketinga forums. Viņi iekasē USD 99 mēnesī.

STM

Parasti forums ir mazāk vērtīgs nekā dalības zona, jo tas galvenokārt balstās uz lietotāju ģenerētu saturu. Un lielākajā daļā dalības zonu ir arī forumi.

Jums parasti ir jāmaksā mazāk, lai vadītu maksas forumu, bet jūs arī veicat mazāk tehniskās apkopes nekā dalības zona.

10. Saimnieku aptaujas no citiem uzņēmumiem / vietnēm

Ja jums ir vietne, daži uzņēmumi jums maksās, lai jūsu vietnē organizētu aptaujas.

Viņi saņem vērtīgu mārketinga informāciju, un jūs saņemat nedaudz naudas.

Vienkārši veiciet meklēšanu Google jūsu nišā esošajiem uzņēmumiem un pārbaudiet, vai tie piedāvā apmaksātu aptaujas filiāļu programmu.

11. Instalējiet e-komercijas veikalu

e-komercijas veikali ir tieši tādi paši kā Amazon. Viņi pulcē lielu daudzumu produktu, ko cilvēki var iegādāties tiešsaistē.

Ja jums ir emuārs, jo īpaši WordPress, varat instalēt e-komercijas veikalu tieši savā esošajā vietnē.

Šajos veikalos var vai nu pārdot savus produktus, ja jūs saņemat visus ieņēmumus, vai arī tos var veidot no saistītiem produktiem (vai abiem).

Šie spraudņi var palīdzēt instalēt e-komercijas veikalu savā WordPress vietnē:

12. Izveidojiet un pārdodiet savu fizisko produktu

Lielākā daļa emuāru autoru neuzskata par sava fiziskā produkta izveidi un pārdošanu, taču tā ir iespēja.

Vai esat kādreiz gribējuši kļūt par izgudrotāju? Šī ir jūsu iespēja.

Jauda slēpjas jūsu auditorijā. Ja jums ir auditorija, kas jūs klausās, varat pārdot gandrīz jebko, jo viņi uzticas jūsu spriedumam un kompetencei.

Teiksim, ka jūs esat pārtikas blogeris un jūs izgudrojāt jaunu virtuves priekšmetu, kas ābolus sagriež šķēlēs divpakāpju procesā. Jūs varat to projektēt, ražot un patentēt. Tad jūs varat izmantot savu esošo auditoriju, lai sāktu pārdošanu, pierādītu, ka pēc produkta ir pieprasījums, un iegādājieties to veikalos.

Tas nav parasts maršruts, taču tas varētu būt jums piemērotākais.

13. Piesaistiet filiāles saviem produktiem / pakalpojumiem

Vai jums ir e-grāmata? Kurss? Koučinga pakalpojums?

Jūs varat pasīvi piesaistīt jaunu uzņēmējdarbību, izveidojot savu filiāles programmu un piesaistot citus cilvēkus, lai reklamētu jūsu produktu.

Kad jums ir savs produkts, tas ir efektīvs veids, kā palielināt pārdošanas apjomus un uzturēt tos. Šeit ir viens veids, kā to izdarīt:

Vispirms augšupielādējiet savu produktu mapē Clickbank vai Udemy (ja tas ir kurss). Pēc tam veiciet meklēšanu Google meklēšanas tīklā:

 • “Tava niša” + “emuārs”
 • “Jūsu niša” + “vietne”

Atrodiet pēc iespējas vairāk vietņu un sazinieties ar katru no tām, vaicājot, vai viņi vēlas nodot komisijas naudu par jūsu produktu.

Pēc tam dodieties uz Alltop.com, meklējiet savu nišu un atkal atrodiet pēc iespējas vairāk vietņu.

Alltop

Pēc tam sazinieties ar viņiem tāpat kā jūs agrāk.

Jūs pat varat izveidot mārketinga komplektu, ko dot katram. Šis komplekts viņiem iemācīs labākos veidus, kā reklamēt jūsu produktu un nopelnīt naudu. Tas kļūst abpusēji izdevīgs.

14. Sāciet klātienes apmācības pakalpojumu

Tieši tāpat kā tiešsaistes apmācība, klātienes apmācība var nopelnīt stabilu stundas likmi.

Šis apmācības veids var būt efektīvāks arī jūsu studentiem, jo ​​jūs strādājat kopā intīmākā vidē. Ja jūsu studenti iegūs jūsu apmācības rezultātus, viņi izplatīs jūsu pakalpojumus un palīdzēs jums attīstīt jūsu biznesu.

Vienkārši piedāvājiet pakalpojumu savā vietnē, reklamējiet to savai auditorijai un reklamējiet to vietējā reģionā. Jūsu emuārs darbosies kā jūsu kompetences pierādījums.

15. Iestatiet pārdošanas piltuvi un veiciet apmaksātu trafiku

Kad esat atradis produktu vai pakalpojumu, viss, kas jums jādara, lai palielinātu ieņēmumus, ir jāpārliecinās, vai jūsu satiksme pārveido un palielina šo datplūsmu.

Viens no labākajiem datplūsmas konvertēšanas veidiem ir pārdošanas piltuve. Pārdošanas piltuve potenciālajiem pircējiem iziet cauri pirkšanas procesu un beidzas ar galīgo pārdošanu.

Katra fāze ir loģisks solis ceļā uz apmaksātu produktu vai pakalpojumu.

Viena no labākajām pārdošanas piltuvēm, ko es zinu, ir no Ryan Deiss vietnē Digitālais tirgotājs.

Šeit ir 4 galvenie soļi:

 1. Piedāvājiet svina magnētu
 2. Piedāvājiet tripwire
 3. Piedāvājiet savu galveno produktu
 4. Piedāvājiet maksimālu peļņu

Pārdošanas piltuve lielākajai daļai emuāru autoru ir automātiskais atbildētājs pa e-pastu.

Svina magnēts

Svina magnēts vilina apmeklētājus izvēlēties jūsu pārdošanas piltuvi.

Tas ir bezmaksas resurss, kuru jūs atdodat apmaiņā pret potenciālā klienta e-pasta adresi un atļauju sazināties ar viņiem.

Daži no labākajiem svina magnētiem ir:

 • Bezmaksas e-grāmatas
 • Tīmekļa semināri
 • Kontrolsaraksti
 • Domu kartes
 • Bezmaksas minikursi

Pēc tam bezmaksas resurss tiek piegādāts automātiski pēc tam, kad kāds izvēlas jūsu sarakstu, parasti sveiciena e-pasts.

Tripwire

Pēc svina magnēta jūs piedāvājat tripwire.

Tripwire ir lēts piedāvājums, kas gandrīz nerada prātu. Šis produkts var būt ļoti lēts (USD 1 – 3 USD). Mērķis ir pārvērst savus abonentus no potenciālajiem pircējiem.

Tas maina pamata attiecības starp jums abiem un pieprasa jūsu lasītājiem redzēt jūs kā mazumtirgotāju.

Pamata produkts

Pēc tripwire jūs pārdodat savu galveno produktu. Šis ir produkts, kas ir pieejams lielākajai daļai cilvēku – parasti e-grāmata, kurss, apmācības pakalpojums, pakalpojums, kas izdarīts jūsu labā, utt..

Peļņas maksimizētājs

Visbeidzot, jūs piedāvājat peļņas maksimizētāju. Tas ir jūsu pamatprodukta piedāvājums.

Ja jūsu pamatprodukts ir e-grāmata, jūsu peļņas maksimizētājs varētu būt tālruņa apmācības pakalpojums. Tālruņa apmācības pakalpojumam tas varētu būt pakalpojums, kas veikts jūsu labā, un tā tālāk.

Pārdošanas piltuves mērķis ir sākt ar ļoti zemu cenu, bet vērtīgu piedāvājumu un radīt augstākas cenas / augstākas vērtības preces, kas, protams, seko viena otrai.

Ja jūs izmantojat e-pasta automātisko atbildētāju, es iesaku viņiem nosūtīt arī noderīgu bezmaksas saturu no jūsu emuāra, lai palīdzētu veidot attiecības ar potenciālajiem klientiem un izveidotu savu autoritāti.

Visbeidzot, lai ievadītu pārdošanas piltuvi, nepieciešama satiksme. Ja jūsu vietnē jau ir ienācis daudz trafika, jums vajadzētu doties uz to.

Ja jums nav, viens no labākajiem piltuves izmēģināšanas veidiem ir maksas trafika nosūtīšana. Mans mīļākais avots ir Facebook reklāmas, jo viņiem to ir viegli izdarīt sāciet ar.

16. Pārdod reklāmas laukumu

Reklāmas vietas pārdošana ir klasisks veids, kā gūt peļņu no gandrīz jebkura veida tīmekļa vietnes.

Vai pēdējā laikā esat apmeklējis lielās ziņu vietnes, piemēram, New York Times vai Business Week? Viņi ir IEPIRKTI ar reklāmām un no tiem gūst daudz ieņēmumu.

Dažiem cilvēkiem reklāmas, it īpaši emuāros, šķiet pievilcīgas. Viņi redz viņus par surogātpastu.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir vispārējs noskaņojums, viņiem ir vērts izmēģināt, lai redzētu, vai:

 1. Ieņēmumi no citiem jūsu produktiem / pakalpojumiem samazinās
 2. Jūsu reklāmguvumu līmeņi samazinās

Ja jūsu ieņēmumi nesamazinās un reklāmguvumu līmeņi nemainās, tad jūs tikko palielinājāt ieņēmumus, neupurējot citus svarīgus rādītājus. Booyah!

Parasti jūs izvēlaties reklāmas, kas tiek rādītas jūsu vietnē. Jūs varat izvēlēties tos, kas patiesībā varētu sniegt vērtību jūsu auditorijai.

Jūs varat pārdot reklāmas laukumu daudzos veidos, taču divi no tiem ir visvienkāršākie Google Adsense un Vienkāršs Ads Manager spraudnis programmai WordPress.

17. Piedāvājiet ārštata rakstīšanas pakalpojumu

Tas ir pakalpojumu blogeri gandrīz jebkurā nišā, ko var piedāvāt.

Jūsu emuāra saturā cilvēkiem tiek parādītas 4 lietas:

 1. Jūs saprotat publicēšanu tiešsaistē
 2. Jūs varat rakstīt labi
 3. Jūs esat pieradis sekot rakstīšanas procesam
 4. Jums ir zināšanas savā jomā

Šīs ir īpašības, kas nepieciešamas ikvienam ārštata rakstniekam. Jūsu emuāra saturs automātiski paziņo potenciālajiem klientiem, ka jums ir šīs īpašības.

Uzņēmumi alkst satura. Tiešsaistes pasaulē tā gandrīz ir nepieciešamība, taču uzņēmumi vienmēr sūdzas, ka nevar atrast labus rakstniekus, kuri pieturētos.

Ir vajadzība, un jūs varat to aizpildīt.

Vienkārši izveidojiet “Nomāt mani” lapu savā vietnē, paskaidrojiet, ka varat rakstīt rakstus, kas līdzīgi jūsu emuārā, nosauciet cenu un pastāstiet, kā ar jums sazināties.

18. Apmaksāta vebināra rīkošana

Tīmekļa semināri ir lieliski veidi, kā stundā vai mazāk nodot lielu informācijas daudzumu.

Lielākā daļa no tiem tiek atdoti bez maksas, bet, ja jums ir kopīgota augstākās kvalitātes informācija, jūs varat iekasēt maksu no jums, lai jūs klausītos (līdzīgi kā maksas tiešraides seminārs)..

Izmēģiniet šos pakalpojumus, lai mitinātu jūsu tīmekļa semināru:

19. Uzņemiet darba padomi

Darba dēļi darba meklētājus saskaņo ar darba devējiem. Viņi var piedāvāt pilna laika koncertus, nepilnu darba laiku vai darbu līgumā.

Piemēram, ProBlogger’s vakances sakrīt emuāru autori ar uzņēmumiem, kas vēlas nolīgt kādu, lai viņiem izveidotu saturu.

Ja jums ir autoritāte jūsu telpā un jūs varat saskaņot darba meklētājus ar darba devējiem, varat uzņemt darba padomi un nopelnīt naudu katru reizi, kad darba devējs vēlas ievietot darba piedāvājumu.

Jūs varat arī iekasēt maksu no darba meklētājiem par piekļuvi padomei.

Problogger darba padomeProblogger darba padome

20. Pārdodiet programmatūras gabalu

Tas prasa ievērojamu sākotnējo kapitālu un / vai tehnisko kompetenci, taču daudzi no labākajiem emuāru autoriem ir pārgājuši uz savas programmatūras pārdošanu..

Šī programmatūra pārus dabiski veido ar sava emuāra saturu. Tas palīdz viņu lasītājiem ātrāk un efektīvāk sasniegt to, ko viņi māca.

Copyblogger to ir izdarījis ar vairākiem produktiem:

Copyblogger

21. Pieņemt ziedojumus

Cilvēki novērtē to, cik daudz laika un pūļu emuāru autori ieliek katrā rakstā.

Nav viegli būt blogerim, un lasītāji to var redzēt.

Daudzi no viņiem vēlēsies ziedot jums, pat ja tā ir neliela summa, lai palīdzētu jums pārvaldīt vietni un turpināt ražot saturu.

Varat izveidot vienkāršu Paypal pogu “Ziedot” un pievienot to savam emuāram, sekojot šim šī rokasgrāmata autors Višnu.

22. Piedāvājuma uzstāšanās

Pieaugot jūsu sasniedzamībai un autoritātei, jums, iespējams, tiks lūgts uzstāties pasākumos.

Šie notikumi var būt jūsu vietējā reģionā vai pat visā pasaulē. Cilvēki maksās, ka esat tur un uzrunājat viņu auditoriju.

Lai pārliecinātos, ka cilvēki zina, ka esat atvērti sarunvalodas veidošanai, izveidojiet emuārā lapu, kurā precīzi aprakstīts, kā sazināties ar jums sarunvalodas jautājumos un sarunas.

23. Facebook atkārtotā marķēšana

Visbeidzot, visi šie emuāru monetizācijas padomi ir nekas bez trafika un reklāmguvumiem.

Bieži vien jūsu datplūsma ar vislielāko reklāmguvumu būs cilvēki, kuri jau ir apmeklējuši jūsu vietni un ar jums pazīstami. Ja jūs varat tirgoties tieši viņiem, atnest tos atpakaļ uz savu vietni un pārveidot, jūs varat ievērojami palielināt savus ieņēmumus.

Viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir Facebook atkārtotās mērķauditorijas atlase. Šīs reklāmas tiek nosūtītas to cilvēku lokam, kuri apmeklējuši jūsu vietni pēdējo 30–180 dienu laikā.

Šie cilvēki jūs pazīst un ir gatavi pirkt no jums.

Lai iestatītu Facebook atkārtota mērķauditorijas atlases reklāmu, rīkojieties šādi:

Vispirms dodieties uz savu Facebook Ads Manager, kas parasti ir plkst www.facebook.com/ads/manager/. Pēc tam noklikšķiniet uz Rīki -> Pikseļi:

Facebook reklāmas 1 1

Jūs izveidosit pielāgotu mērķauditoriju. Tā ir cilvēku grupa, kuru varat atlasīt savās Facebook reklāmās.

Noklikšķiniet uz pogas “Izveidot pielāgotu mērķauditoriju”. Šis logs parādīsies:

Facebook reklāmas 3

Vietnes trafikai iestatiet to ikvienam, kurš apmeklē jūsu vietni.

Facebook reklāmas 4Mainiet diapazonu uz 180 dienām. Tas nodrošinās, ka jūsu pielāgotā auditorija ir pēc iespējas lielāka. Pēc tam pārbaudiet “Iekļaut iepriekšējo vietnes trafiku”.

Visbeidzot nosauciet to kā vien vēlaties, iekļaujiet aprakstu, ja vēlaties, un noklikšķiniet uz “Izveidot mērķauditoriju”.

Pēc tam noklikšķiniet uz Darbības -> Skatīt pikseļu kodu:

Tas parādīs kodu (pikseļu), kas jums būs jāiekļauj savā vietnē. Šis kods izsekos visus apmeklētājus, kuri apmeklē jūsu vietni, un pēc tam pārsūtīs šos datus atpakaļ uz Facebook.

Facebook reklāmas 5

Ja jums ir WordPress vietne, iegult to ir vienkārši. Vispirms instalējiet Izsekošanas koda pārvaldnieka spraudnis.

Kad tas ir instalēts, dodieties uz spraudni un noklikšķiniet uz “Pievienot jaunu izsekošanas kodu”. Pēc tam ielīmējiet kodu šādā veidā:

Facebook reklāmas 6

Un izvēlieties šīs iespējas:

Facebook reklāmas 7

Pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt.

Var paiet dažas dienas, līdz jūsu pielāgotā mērķauditorija tiek apdzīvota, bet, kad tā notiek, varat izveidot reklāmas, kas tieši vērstas uz šiem cilvēkiem.

Veidojot reklāmas, vienkārši nomainiet “Mērķauditorija” uz iepriekš izveidoto pielāgoto mērķauditoriju:

Facebook reklāmas 8

Tagad jūs varat pārdot savu saturu, produktus, pakalpojumus – visu, ko vēlaties – cilvēkiem, kuri, visticamāk, pērk nekā izlases apmeklētāji.

Tas ir arī viens no lētākajiem trafikiem, ko varat iegādāties.

Palieliniet savus ieņēmumus

Šie ir daži no visspēcīgākajiem emuāru monetizācijas paņēmieniem. Es ceru, ka tie palīdzēs jums sākt pelnīt naudu tiešsaistē, palielināt savus ieņēmumus un dzīvot apbrīnojamu dzīvesvietu, kas atkarīga no atrašanās vietas.

Atcerieties, ka neaizmirstiet dažādot savus ienākumus. Kad esat ieguvis vienu straumi, sāciet strādāt pie nākamās. Kad tas ir iestatīts, strādājiet pie nākamā.

Tas palīdzēs jūsu ienākumiem augt eksponenciāli un nodrošinās risku jūsu derībām, ja viena neizdosies.

Un, ja jums patika ziņa, neaizmirstiet to dalīties ar saviem sekotājiem ��

Maikla Karpa raksts; sākotnēji parādījās WHSR emuārs; to tagad pārvalda un atjaunina BuildThis.io personāls.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map