21 produktivitātes padomi ceļojumu emuāru autoriem: kā darīt vairāk, ceļojot pa pasauli

Daudzi emuāru autori sapņo pelnīt pienācīgu naudu, blogojot kamēr viņi vienlaikus ceļo pa pasauli.


To nevar noliegt: tā ir jautra lieta.

Neatkarīgi no tā, vai jūs dodaties pārgājienā pa Torres del Paine Patagonijā vai atpūšaties Bali pludmalē, jūs varēsit redzēt pasauli, nobaudīt jaunus ēdienus un satikt jaunus cilvēkus, kamēr jūsu dīkstāves blogos..

Man paveicās, ka man bija šāda veida pieredze. Es diezgan plaši ceļoju pa visu Āziju; un blogoju savu ceļu cauri visam. Man jāsaka, ka elastība spēlēties darba laikā un efektīvi strādāt atskaņošanas laikā, iespējams, ir lielākais ieguvums, strādājot kā pilna laika emuāru autors.

(Tas nozīmē, ka šajās dienās es daudz neceļoju. Un kad es to daru, man ir bērni – 5 gadus vecs un 18 mēnešus vecs.)

Lai gan es vairs nerunāju par pasauli, es domāju, ka šajā amatā es varētu dalīties ar jums labākajiem produktivitātes padomiem. Vai domājat, kā jūs varat nodrošināt efektīvu darbu, kamēr esat ceļā? Šie padomi varētu būt tikai atslēga, lai to izdomātu.

Apbruņojoties ar šiem 21 produktivitātes padomiem, es esmu pārliecināts, ka jums nebūs nekādu problēmu atrast perfektu darba un spēles līdzsvaru, maksimāli palielinot produktivitāti, vienlaikus baudot visu ceļojuma piedāvāto pieredzi..

Iestatiet pareizo domāšanas veidu

Nezināms budistu templis Phūketā, 2013. gadā.Budistu templī Phuketā, Taizemē; 2013. gads.

1. izturieties pret savu emuāru kā pret reālu biznesu

Uztveriet savu emuāru nopietni. Pārvaldiet un attīstiet savu emuāru kā biznesu.

Izturieties pret saviem domubiedriem, ieskaitot savus emuāru autorus, redaktorus, grafiskos dizainerus utt., Tāpat kā izturētos pret jebkuru citu biznesa partneri, un tam ir mērķis visā, ko darāt.

Atcerieties, ka jums ir nepieciešami reāli partneri, kuri var jūs atbalstīt grūtos brīžos.

Iedomājieties, ka nokavējat savienojošo reisu uz Limu un naktī nokļūsit ieslodzījumā Bogotas lidostā. Kā jūs plānojat ievērot šo plkst. 9:00 termiņu, ja jums nav Wi-Fi un jums jāiekāpj lidojumā plkst. 8:00? Kad jūs negaidīti atrodaties saitē, jums ir nepieciešami uzticami partneri, kas var uzņemt jūsu ļenganumu. Tas nozīmē, ka jāpieliek laiks un pūles profesionālo attiecību nodibināšanai ar domubiedriem.

Es tērēju naudu Facebook reklamēšanai. Es tērēju naudu reklamēšanai Twitter. Patiesībā es darīšu abus par šo rakstu, kuru jūs šobrīd lasāt. Es maksāju arī par sludinājumiem citos emuāros. Izturieties pret savu emuāru kā pret biznesu, ja vēlaties ar to nopelnīt iztiku. – Metjū, eksperts Vagabond

Lasīt arī: 6 lietas, kas jums jādara, lai pārvērstu jūsu emuāru biznesā

2. Skaidri atdaliet savu darba un spēles laiku

Kad esat uz ceļa, robežas starp darbu un rotaļām mēdz aizmiglot.

Kāpēc gan neiznest savu klēpjdatoru uz pludmali un sērfošanas sesiju laikā strādāt pie sava jaunākā sludinājuma? Tas ir ne tikai nepraktiski, bet arī samazina jūsu produktivitāti.

Dodoties ceļojumā, jums jānosaka stingras robežas starp darba laiku un spēles laiku.

Spēle ir spēle. Darbs ir darbs.

Divus skaidri atdaliet, jo mūsu smadzenes nav paredzētas vairāku uzdevumu veikšanai. Netici man? Pārbaudiet šo videoklipu sagatavoja doktors Sanjay Gupta. Realitāte ir tāda, ka 99% no mums, jo vairāk mēs uzdodam uzdevumu, jo mazāk produktīvi mēs esam.

Rakt dziļāk: Apmāciet savas smadzenes, lai koncentrētos uz emuāru veidošanas uzdevumiem

Koncentrējies

Smilšu dēlis Moreton salā, Brisbenā (garš ceļš uzkāpšanai pēc slidkalniņa!), 2013. gads.Smilšu dēlis Moreton salā, Brisbena Austrālijā; 2007. gads.

Lai saglabātu produktivitāti, galvenais ir koncentrēties. Tas nozīmē, ka jāsamazina uzmanības novēršana un troksnis. Protams, jums, iespējams, nav biroja, taču tas nenozīmē, ka nevarat atrast labvēlīgu darbvietu. Mēģiniet strādāt klusā kafejnīcā vai nomierināties viesnīcas istabā, ja tai ir rakstāmgalds.

3. Izslēdziet jaunus e-pasta paziņojumus.

Šī ir absolūti pirmā lieta, ko es daru katru reizi, kad iestatu Outlook jaunā klēpjdatorā. Lai būtu produktīvs, jums jābūt koncentrētam un jānovērš tik daudz uzmanības novēršanas, cik vien iespējams.

Nav nekas sliktāks, kā ik pēc 5 minūtēm saņemt jaunu e-pasta paziņojumu, kamēr jūs mēģināt pabeigt rakstīt ziņojumu par piecām Bali visievērojamākajām pludmales pludmalēm – Bali.

Atcerieties, ka, emuāros rakstot pa ceļam, jums nav viegli pieejama biroja, kur varat meklēt mierinājumu no uzmanības novēršanas, tāpēc, ja vēlaties iegūt darbu, jums pašam ir jādara daudz “novēršanas no uzmanības novēršanas”. darīts.

4. Pārbaudiet savu e-pastu tikai dažas reizes nedēļā.

Tā ir jūsu e-pasta iesūtne, un jūs varat brīvi iestatīt savus noteikumus.

Jums katru dienu nav jāpārbauda savs e-pasts.

Strādājot pie svarīga projekta, es izvēlos nepārbaudīt savus e-pastus darba laikā, jo es uzskatu, ka tas dramatiski palielina manu produktivitāti. Pat atbildot uz to, kas varētu šķist vienkāršs e-pasts, var nonāvēt pusstundu laika un izjaukt darba ritmu. Atcerieties, ka lielāko daļu laika e-pasti var gaidīt. Labāk jau vispirms veiciet svarīgo lietu.

5. Pārtrauciet sociālo mediju pārbaudi ik pēc 15 minūtēm.

Netērējiet dārgas dienas stundas, ritinot caur jūsu Instagram un Facebook plūsmām. Sociālie mediji ir lielisks rīks, kas palīdz jums uzturēt sakarus ar tuviniekiem mājās ceļojuma laikā, taču galvenais ir to izmantot mērenībā.

Pārbaudot sociālos saziņas līdzekļus ik pēc 15 minūtēm, tas kļūst par lielu laika sūkli, un tas kavēs jūsu produktivitāti. Ja nevarat samazināt laiku, ko tērējat sociālajiem medijiem, tas ir daudz lietotņu, kas var palīdzēt.

Izmēģiniet Pārtraukums vai Paškontrole laika gaitā bloķēt sociālo mediju vietnes, lai tas nekļūtu par uzmanības novēršanu.

Uzlabot efektivitāti

Brienzā, Šveicē; 2012. gads.Brienzā, Šveicē; 2012. gads.

6. Vispirms dari svarīgas lietas.

Pirms darba dienas sākuma izveidojiet visu nepieciešamo darbu sarakstu.

Pēc tam atzīmējiet kritiskākos uzdevumus un vispirms veiciet tos. Jūs esat produktīvāks darba dienas sākumā, tāpēc varēsit paveikt vairāk, ja ķersities pie lielākajiem, vissvarīgākajiem projektiem, kamēr jūsu koncentrēšanās un motivācija ir maksimālā..

Jūs nevarat izveidot ar nemitīgu galvas drāmu. Nav iespējams novirzīt spēcīgu enerģiju divās dažādās vietās vienlaikus.

Jums ir jāstrādā, lai notīrītu prātu. Izveidojiet dažas stratēģijas, nokaujiet galvas īrniekus, meditējiet katru dienu un praktizējiet prātu. Jūs atvērsit milzīgu laika telpu skaidrībai un produktivitātei. – Caz, Y ceļojumu emuārs

Lasiet arī: Kā izveidot ceļojumu emuāru un nopelnīt naudu

7. Izmantojiet Pomodoro tehniku.

Pomodoro tehnika ir lielisks veids, kā paaugstināt produktivitātes līmeni visā darba laikā.

Kāds ir šīs tehnikas noslēpums? Uzturiet fokusētu lāzeru 25 minūtes un atpūtieties 5 minūtes. Atkārtojiet četras reizes, pēc tam veiciet ilgāku 15 minūšu pārtraukumu un sākiet procesu no jauna.

Ideja ir tāda, ka biežas, konsekventas pauzes palīdz jums koncentrēties uz prātu, uzlabojot vispārējo koncentrēšanos un, savukārt, produktivitāti. Jūs varat atrast vairāk informācijas par šo lielisko tehniku šeit.

Pomodoro tehnikaPar Pomodoro tehniku ​​īsi.

8. Plānojiet uz priekšu.

Negaidiet, līdz jūs parādīsities autoostā Santjago, lai izlemtu, vai dodaties ziemeļu virzienā uz San Pedro de Atacama vai uz dienvidiem līdz Puerto Montt.

Iepriekš izveidojiet ceļojuma plānu un mēģiniet to ievērot. Tikai tā piestiprināšana uz ceļa jums izmaksās laika, enerģijas un naudas resursu izteiksmē. Jūs būsiet daudz produktīvāks, ja jums būs plāns ar noteikto darba laiku un termiņiem.

Iepazīstieties ar KeriLynn rakstu par kā uz pusi samazināt mārketinga laiku ar pareizajiem instrumentiem un plānošanu.

9. Veikt piezīmes vienmēr.

Pēc dažām nedēļām jūs, iespējams, neatceraties tā lieliskā restorāna nosaukumu, kuru ēdāt Korfu laikā, kad ceļojat caur Grieķiju.

Vienkāršākais risinājums ir vienmēr paņemt līdzi piezīmju grāmatiņu un pildspalvu, lai jūs varētu pierakstīt būtisku informāciju par pieredzi.

Mūsdienās manā iPhone tālrunī ir piezīmjdators (papīra tips, nevis klēpjdators) un Evernote. Padomus un ieteikumus, kā veikt lieliskas ceļojuma piezīmes, noteikti apskatiet šo lielisko Kevina Muldona pastu.

10. Saglabājiet galveno virsrakstu sarakstu.

Virsraksti neapšaubāmi ir vissvarīgākais katras emuāra ziņas aspekts.

Pētījumi rāda, ka 8 no 10 cilvēkiem lasīs jūsu virsrakstu. Bet tikai 2 no 10 cilvēkiem faktiski prasīs laiku, lai izlasītu visu jūsu ziņu.

Labi virsraksti pievērsīs lielāku uzmanību un palīdzēs izveidot stabilu lasītāju sekošanu.

Pro padoms: vienmēr ir a virsrakstu hacks saraksts uz rokas laikiem, kad jums ir jāizstrādā perfekts virsraksts laika krīzē.

11. Efektīvi izsekojiet jaunumiem un jauniem emuāra ierakstiem

Izmantojiet tādus rīkus kā Feedly un Flipboard, lai vienuviet iegūtu svaigu saturu un ziņas. Izvairieties no emuāru biļetenu pārmērīgas abonēšanas, jo tas tikai sabojā jūsu iesūtni.

12. Ārpakalpojumi

Nav nepieciešams visu darīt pats.

Personīgi es daļu savu rakstīšanas un dizaina darbu nododu ārpakalpojumiem. Idejas vienmēr ir manas, taču parasti es izvēlos kādu, kurš raksta daudz labāk, nekā es varu, lai patiesībā noliktu vārdus.

Arī tas, ka jums ir kāds, kuram varat uzticēties, lai pārbaudītu savu darbu, ir ļoti noderīgs! Man ir paveicies, ka man ir mana redaktore Lori Soard, kura gadiem ilgi atbalsta manu blogošanas darbību.

13. Ieplānojiet savu sociālo mediju ziņas.

Manuāla ievietošana sociālajos medijos ir laiks. Izmantojiet automatizētu plānošanu, lai atbrīvotu šo laiku.

ES izmantoju Čivināt klājs un Buferis mūsdienās.

Ir arī citi rīki, kurus iesaka vairums emuāru autoru HootSuite un SocialOomph.

Iegremdieties dziļāk: sociālo mediju mārketinga padomi iesācējiem. 

14. Strādājiet ar mobilo tālruni jebkurā vietā un laikā

Izturieties pret savu viedtālruni kā ar savu darbstaciju.

Runājot par jūsu produktivitātes saglabāšanu uz ceļa, viedtālrunis ir viens no lielākajiem sabiedrotajiem.

Iestatiet viedtālruni tā, lai jūs maksimāli izmantotu tā kā darba rīka potenciālu. Pārliecinieties, ka esat instalējis visas nepieciešamās lietotnes, lai varētu efektīvi strādāt, izmantojot tālruni, un pārliecinieties, ka esat to konfigurējis tā, lai varētu strādāt jebkurā laikā un vietā, kur nepieciešams, izmantojot Wi-Fi savienojumu.

Izmēģiniet šīs lietotnes:

Pārbaudiet: tiešsaistes biznesam nepieciešamo rīku saraksts.

15. Ir liela vīzija, bet izvirziet īstermiņa mērķus

Izvirziet lielus dzīves mērķus, bet aktīvo darbu sarakstā vienmēr koncentrējieties uz maziem, kvantitatīviem soļiem.

Dzīve ir maratons, nevis sprints. Ir labi, ja dzīvē ir lieli mērķi, taču jums ir jākoncentrējas uz to, lai vienu kāju nostādītu priekšā otrai un progresētu vienu jūdzi vienlaikus, ja vēlaties nokļūt jebkur.

Tātad, lai gan liels dzīves mērķis varētu būt nopelnīt 10 000 USD mēnesī, tieši mazie soļi jūsu uzdevumu sarakstā (uzrakstiet trīs jaunus ierakstus pirms X datuma, sazinieties ar pieciem emuāru autoriem, lai viesus iesūtītu pirms Y datuma utt.) faktiski ļaus sasniegt šo lielo mērķi.

Rīkojieties: Viegli uzsāciet tiešsaistes biznesa idejas iesācējiem.

Izbaudi un nodzīvo dzīvi līdz galam

Santorini, Grieķijā; 2010. gads.Santorini, Grieķijā; 2010. gads.

16. Sviniet gan mazus, gan lielus sasniegumus.

Kad esat sasniedzis mērķi, veltiet laiku svinībām, pat ja sasniegums nebūt nav liels. Tam nav jābūt kaut kā sarežģītam. Tas varētu būt kaut kas tik vienkāršs kā dienu pavadīt, izpētot jaunu pludmali vai dodoties naktī uz kādu alu kopā ar draugiem.

17. Palieciet motivēti.

Neatkarīgi no tā, vai guļamies naksnīgajā autobusā no Mendozas uz Buenosairesu, vai arī jūs nokavējāt lidojumu uz Honkongu un meklējat citu, atrodoties ceļā, viss notiks nepareizi.

Būs laiks, kad jums vajadzēs ļauties dažiem ceļojuma plāniem un vienkārši pavadīt visu dienu hostelī vai viesnīcas istabā. Galvenais ir neļaut tam aizkavēties.

Vienmēr esiet gatavs stāties pretī jauniem izaicinājumiem un neļaujiet neveiksmēm jūs noturēt!

Lasīt arī: 7 ļoti efektīvu emuāru autoru ieradumi

18. Regulāri vingrojiet vai meditējiet.

Konsekvents, regulārs vingrinājumu vai meditācijas režīms var radīt brīnumus jūsu produktivitātei. Es regulāri vingroju, pat dodoties ceļojumā, no garām pastaigām pludmalē līdz balles spēlēm ar vietējiem.

Ir svarīgi ievērot skaidru prātu, un es uzskatu, ka vingrinājums man to ārkārtīgi palīdz.

Daudzi cilvēki arī uzskata, ka meditācija ir nenovērtējams līdzeklis skaidra, koncentrēta prāta uzturēšanai. Kongresmene Nensija Pelosi savu brīvdienu sāk ar 45 minūšu gājienu, savukārt Starwood Hotels & Resorts izpilddirektors Frits van Paaschen veic 10 jūdzes. Kondolīza Rīza pieceļas pulksten 4:30 rītā, lai trenētos neatkarīgi no tā, kur pasaulē viņa atrodas, un magnāts Ričards Brensons uzstāj, ka viņa vingrinājumu režīms dod viņam 4 papildu stundas produktivitātes dienā.

Apakšējā līnija? Ļoti veiksmīgiem cilvēkiem parasti ir vingrinājumu kārtība, kas viņiem der. Tā jums vajadzētu.

19. Neuztraucieties par daudz, ko citi dara.

Smagi strādājiet, kad ir darba laiks; nešaubies par sevi.

Galu galā ideja ir dzīvot brīvi un baudīt savu dzīvi. Tas, ko citi dara ar savu dzīvi, ir viņu bizness, nevis jūsu. Pastāvīga salīdzināšana ar citiem radīs nevajadzīgu satraukumu un novērsīs uzmanību no jūsu darba.

20. Izvairieties no izdegšanas

Ja jūs mēģināt izsist darbu 12 stundas pēc kārtas, jūs nevarat būt produktīvs.

Tik ilgi vari koncentrēties tikai uz vienu lietu. Plānojiet savu darba dienu ar pārtraukumiem, lai dotu savam prātam visu nepieciešamo. Jūs uzlabosit koncentrēšanos un produktivitāti.

Jūs, iespējams, vēlēsities iemest dvieli, bet ne. Šis [emuāru veidošana] ir bizness, kas atalgo izturību. Pirmā dolāra ievietošana savā emuārā prasīja gadu, un tas bija pilnīgi negaidīts un gaidīts pārsteigums. Visi mani galvenie pagrieziena punkti ir smagi izcīnīti un grūti uzvarēti. Tas ir niecīgu cīņu un nerimstoši lēna kāpiena uz augšu un uz augšu bizness. Tas nav viegls ceļš, bet cilvēki, kuri to gatavojas veikt, ir tie, kas nepadodas. – Steph, Twenty Something Travel

21. Izklaidējies.

Visbeidzot, veltiet laiku, lai izbaudītu visu brīnišķīgo pieredzi, ko ceļojumi var piedāvāt.

Es domāju – tā ir visa jēga iztikai nopelnīt, izmantojot ceļojumu blogošanu, vai ne?

Nekad neaizmirstiet izklaidēties, kamēr esat ceļā.

Džerija Lova raksts; sākotnēji parādījās WHSR emuārs; to tagad pārvalda un atjaunina BuildThis.io personāls.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map