20 obligāti nepieciešami rīki tiešsaistes biznesam (+ bonusa rīki)

Kā neliela uzņēmuma īpašnieks, paplašinot savu biznesu, tas jādara efektīvāks un jāatrod rīki, kas var palīdzēt aizstāt simtiem darbinieku, kuru jums nav un ko nevarat atļauties nolīgt..


Par laimi tiešsaistes biznesa īpašniekam ir vairākas lietas, kas palīdzēs visam, sākot no tīmekļa mitināšanas līdz laika pārvaldībai līdz rēķinu izrakstīšanai un beidzot ar e-pasta mārketingu. Mēs ietaupījām laiku un pūles, meklējot šos instrumentus. mēs apskatījām dažus populārākos rīkus un izvēlējāmies 20 labākos nepieciešamos rīkus.

Viņā Forbes 20 labāko instrumentu saraksts, Tanya Prive dalījās:

“Ierobežots laiks, darbaspēks un budžeti visi var būt faktors, jo sāk pieaugt darba slodze un pieaug rēķini. Ar stabilu komandu un pareizajiem instrumentiem jūs drīz varēsit sasniegt savu biznesa potenciālu. . ”

20 obligāti nepieciešami rīki jūsu biznesam

1 – pieprasījuma bāze

Pieprasījuma bāze

Inc emuāra ziņas vietnē 12 lieliski tīmekļa rīki maziem uzņēmumiem aplūko Demandbase kā patiesi vērtīgu rīku vietņu īpašniekiem.

Pieprasījuma bāze tuvāk aplūko tos, kuri apmeklē jūsu vietni, ņemot vērā viņu IP un salīdzinot to vairākos informācijas avotos, piemēram, Dun & Bradstreet un LexisNexis. Demandbase ne tikai norāda, kādos uzņēmumos jūsu vietnes apmeklētāji, iespējams, strādā, bet arī nodrošinās jums uzņēmuma vadītāja kontaktinformāciju, lai jūs varētu tālāk pārdot savus pakalpojumus. Tas ir lielisks veids, kā reklamēt demogrāfiskos datus, kuri jau interesējas par jūsu produktu.

2 – Inky Bee

Inky Bee

Emuāra ziņojumā par Emuāru veidošanas vednis, HostScore dibinātājs Džerijs Lows iesaka izmantot Inky Bee, lai izveidotu savienojumu ar citiem emuāru autoriem.

Tīkla izveide ar citiem emuāru autoriem ir atslēga, lai uzzinātu vairāk par savu emuāru. Kopš emuāru veidošanas sākuma dažas emuāru mārketinga lietas nav mainījušās, un viena no tām ir tīklošana ar citiem emuāru autoriem. Tomēr ir mainījies veids, kā mēs savstarpēji savienojamies Inky Bee ir lielisks rīks, kas palīdz jums viegli izveidot savienojumu, ietaupot laiku un pieskaņojot jūs emuāru autoriem ar līdzīgām interesēm.

3 – galvenais izsekotājs

galvenais pārbaudītājs

Šis ir viens rīks, par kuru jūs, iespējams, vēl neesat dzirdējuši, bet Galvenais izsekotājs palīdzēs jums saglabāt noslogoto grafiku uz pareizā ceļa. Apskatot 40 mazie uzņēmumi un tiešsaistes rīki, bez kuriem nevar iztikt, Maikls P. Daughertijs no “Bespoke Row” stāsta, ka šis ir viņa mīļākais rīks. Var viegli redzēt, kāpēc. Tas ir viegli lietojams projektu vadības rīks, kas visus komandas darbiniekus iesaistīs reāllaika tiešsaistes vidē. Izveidojiet uzdevumu izpildes grafiku, ļaujiet citiem augšupielādēt atjauninājumus un atstāt piezīmes, kā arī mijiedarboties ar klientiem no viena paneļa..

 4 – Dropbox

Šis vienkāršais tiešsaistes glabāšanas risinājums ir lieliski piemērots svarīgāko dokumentu uzskaitei. Ja notiek neiedomājams un jūsu dators avarē vai ugunsgrēks izceļas jūsu mājas birojā, visus datus varat atgūt Dropbox. Uzņēmums piedāvā vairākus risinājumus, ieskaitot bezmaksas iespēju ar 2 GB lielu atmiņas vietu. Jūs varat arī izmantot Dropbox, lai koplietotu failus ar līdzstrādniekiem.

piliens kastē

5 – ābolu pīrāgs

ābolu pīrāgs

Appy pīrāgs ir platforma, kas ļauj uzņēmumiem izveidot savu lietotni un augšupielādēt to iTunes vai Google Play. Klienti var lejupielādēt lietotni un pēc tam katru dienu sūtīt paziņojumus par push pakalpojumiem. Appy Pie gatavojas pievienot iespēju arī produktus pārdot, izmantojot lietotni.

6 – Hootsuite

Hootsuite tam ir divkāršs mērķis mazā uzņēmuma īpašniekam. Pirmkārt, Hootsuite informācijas panelī varat redzēt, kuras tēmas ir tendences jūsu biznesa nišā. Par ko cilvēki runā? Kā jūs to varat izmantot emuāra ziņās vai produktu piedāvājumos? Ja cilvēki runā par filmas zvaigznes nāvi, vai jums ir kādi produkti, kas saistīti ar šo zvaigzni, kurus jūs varētu izcelt savu produktu lapā? Varat arī izmantot Hootsuite, lai ieplānotu sociālo mediju ziņas savam biznesam.

Nacionālā neatkarīgā biznesa federācija (NFIB) to ierosina kā: Būtu jāizmanto 6 labākie tiešsaistes rīki mazo uzņēmumu īpašniekiem un uzskaitīti šādi: “Ir arī citi Hootsuite līdzīgi pakalpojumi, taču mēs esam secinājuši, ka tas gandrīz visos līmeņos pārspēj tos visus.” —Kari DePhillips, satura rūpnīca, Pitsburga ”

Hootsuite

7 – vilnis

vilnis

Sekošana rēķiniem, maksājamajiem kontiem, saņemtajiem maksājumiem un pat algu uzskaitei par nelielu biznesu dažkārt var šķist milzīga. Wave ir visaptverošs risinājums mazā uzņēmuma īpašniekam, un programmatūra dzīvo tiešsaistes vidē. Quickbooks Pro tiešsaistē ir vēl viena iespēja, bet Wave ir mazliet pieejamāks mazajam puisim, jo ​​tas ir bez maksas.

Maza biznesa darītājs Emuāru autors Gregs Lams ieguva interesantu ieskatu par šīs programmatūras plusiem un mīnusiem. Kaut arī viņš uzskatīja, ka tas ierobežo viņa biznesu, kādam, kurš katru mēnesi veic uzņēmējdarbību kā individuālais īpašnieks un bez lieliem izdevumiem, šī programmatūra, iespējams, darbosies labi. Tomēr viena no labākajām viņa raksta daļām ir pašā beigās, kur viņš piedāvā sarakstu ar dažādām tiešsaistes grāmatvedības programmām, kuras var izmantot uzņēmumu īpašnieki.

8 – plānošana

grafiks

Ja jūs vadāt uzņēmumu, kurā tiešsaistē vai klātienē satiekaties ar klientiem, jūs vēlēsities izrakstīties Plānošana automatizētai plānošanai.

Šī programmatūra ļauj jūsu klientam apmeklēt vietni un redzēt, kurās dienās un laikos esat pieejams tikšanās. Piemēram, ja jūs piedāvājat individuālu apmācību, jūs ievadāt pieejamās stundas un paziņojat klientiem, ka viņi var apmeklēt vietni, lai ieplānotu tikšanos. Plānošana jums nosūtīs e-pastu, kad būsit norunājis, parādīs noteikto laika rezervāciju kā rezervētu un pat nosūtīs automatizētus atgādinājumus klientam pirms tikšanās..

9 – MailChimp

mailchimp

Ja jums ir tiešsaistes bizness, jūs vēlaties sākt biļetenu, lai uzturētu kontaktus ar vietnes apmeklētājiem. Biļetens kalpo daudziem mērķiem, tostarp ļauj jums paziņot abonentiem par īpašiem izpārdošanas vai jauniem produktiem. WHSR rakstā 15 tīmekļa mitināšanas gudrības pērles, Luana Spinetti norāda:

“Ierobežotajā tīmekļa mitināšanas kontā instalējiet biļetenu programmatūru, un tas sāks iztērēt jūsu disku un joslas platumu. Diemžēl ar to nav daudz darāmā, un mazākais pieejamais biļetenu skripts – OpenNewsletter – joprojām ir 640 KB, un jums būs jāņem vērā arī visi saglabātie izdevumi. ”

MailChimp ir ideāls risinājums. varat sākt ar bezmaksas kontu un, pieaugot abonentu skaitam, ērti pārejiet uz apmaksātu kontu. MailChimp piedāvā gatavas ziņu veidnes vai arī varat izveidot pielāgotu sava biznesa izskatu.

Piezīme: Ja jūs meklējat alternatīvu MailChimp, jums vajadzētu izlasīt mūsu pastāvīgo kontaktu pārskatu.

10 – Google disks

Google disks piedāvā ērtu veidu, kā sekot dokumentiem. Varat koplietot saturu ar līdzstrādniekiem. Viena no labākajām Diska funkcijām ir tā, ka varat iestatīt failu tikai lasāmam vai ļaut citiem rediģēt failu. Vide atbalsta gan tekstapstrādes dokumentus, gan arī uz datu bāzēm balstītus dokumentus. Turklāt varat lejupielādēt veidnes, ko citi ir izveidojuši un kurām jau ir izveidotas formulas. Pieņemsim, ka vēlaties datu bāzi, kas palīdzētu izsekot jūsu līgumdarbinieku nostrādātajām stundām. Viņi var pieteikties veidnē, pievienot savas stundas un saglabāt. Vienkāršs risinājums daudziem dažādiem koplietošanas uzdevumiem.

11 – SlideShare

slideshare

SlideShare ļauj augšupielādēt prezentāciju un sasniegt jaunus klientus, izmantojot PowerPoint tipa formātu. Iekšā SlideShare izmantošana, lai sasniegtu jaunus klientus, Es runāju par šo augošo tirgu, kas mēnesī jau saņem apmēram 120 miljonus skatījumu. Viena no lielākajām priekšrocībām, pievienojot šo tiešsaistes rīku savam biznesa mārketinga modelim, ir tas, ka jūs automātiski uzlabosit savas vietnes rangu meklētājprogrammās..

12 – Google tīmekļa pārziņa rīki

Ja vēlaties uzlabot savas vietnes izvietojumu meklētājprogrammās un uzlabot vietnes lietojamību, vienīgais labākais, ko varat darīt, ir izmantot Google tīmekļa pārziņa rīki. Papildus tam, lai redzētu, kā jūsu vietne vērtē Google, jūs uzzināsit arī svarīgu informāciju par vietnes apmeklētāju demogrāfiju. Piemēram, ja atklājat, ka lielākā daļa apmeklētāju uz jūsu vietni ierodas laikā no pusdienlaika līdz plkst. 15:00. katru piektdienu, šajā laikā varat piedāvāt pārdošanas apjomus vai citus stimulus, lai palīdzētu palielināt reklāmguvumu līmeni. No otras puses, ja apmeklētāji aiziet no otrā, kad viņi nolaižas noteiktā lapā, šī lapa, iespējams, ir jāpārskata un jāpadara lipīga..

13 – infografika

“Saskaņā ar Sociālo zinātņu pētījumu tīkls, apmēram 65% cilvēku ir vizuāli apguvēji. Izmantojot tādu statistiku, jūs varat redzēt, kāpēc infografiku popularitāte pieaug. ” Pievienojot infografiku, jūsu mazajam biznesam var būt divas lietas. Pirmkārt, tas var padarīt jūsu piedāvāto skatītājam daudz skaidrāku. Otrkārt, ja infografika ir vērtīga, apmeklētāji to piesprauž Pinterest, dalās ar to Facebook un Tweet par to. Tas nozīmē, ka jūsu potenciālā sasniedzamība eksponenciāli palielinās par draugu skaitu, kas katram ir viņa sociālo mediju lokā.

14 – Viks

Wix mājas lapa

Wix ir viens no mūsu ieteiktajiem vietņu veidotājiem tirgū. Tas ir arī viens no visnovatoriskākajiem vietņu veidotājiem tirgū.

Izmantojot Wix, ir viegli izveidot vietni. Tajā ir vairāk nekā 500 skaistu veidņu. Izmantojot funkcijas “noklikšķiniet un noklikšķiniet, velciet un nometiet”, dažu minūšu laikā varat ātri izveidot lielisku vietni.

Varat arī uzlabot savu vietni, savā vietnē integrējot noderīgas lietotnes. Jūs varat ienirt viņu lietotņu tirgū. Tajā ir vairāk nekā 260 lietotņu, no kurām izvēlēties. Varat izpētīt gan bezmaksas, gan maksas lietotnes, lai precīzi atcerētos.

15 – apavu kastē

kurpju kastē

Vai, atrodoties veikalā, jūs kādreiz satvert papīra rāmi un nekavējoties pazaudējat kvīti? Ir diezgan grūti izsekot šiem izdevumiem, kaut arī nelieliem, kad nevarat atrast to kvīti. Šajā vietā Kurpju kastē ir iesaistīts mazo uzņēmumu īpašnieku atbildības uzturēšanā. Šī ir lietotne, kuru lejupielādējat savā viedtālrunī. Pēc tam jūs varat nofotografēt kvīti, un pārējo veiks Shoeboxed, saglabājot kvīts kopiju un izsekojot izdevumus jums. Rūpīgi izmantota programma nodrošinās, ka jūs nekad nepalaidīsit garām citu biznesa izdevumu atskaitījumu no nodokļiem.

16 – bezmaksas konferences zvana

Kā tiešsaistes biznesa īpašnieks jūs, iespējams, daudz komunicējat pa tālruni vai pa e-pastu. Ir gadījumi, kad būtu noderīgi, ja visi cilvēki, kas strādā pie projekta, piezvanītu pa tālruni. Tieši tur Bezmaksas konferences zvana stājas spēlē. Saņemiet visus pa tālruni, un sistēma pat reģistrēs zvanu turpmākai uzziņai. Varat arī izmantot šo sistēmu informatīva veida zvanam saviem klientiem. “Istabas” vienlaikus uzņems līdz 1000 zvanītāju. Kā moderators jūs varat atļaut konkrētu lietotāju jautājumiem vai klusēt, kamēr runājat par noteiktu tēmu.

17 – Kad ir labi

Ja jūs kādreiz esat mēģinājis organizēt tikšanās laiku vairāk nekā trim cilvēkiem, jūs zināt, kāds murgs var būt, lai izdomātu dienu un laiku, kas der visiem. Kad ir labi ir lielisks rīks, lai noskaidrotu, kad visi var satikties tiešsaistē vai pa tālruni. Katrs cilvēks ievieto pieejamo laiku, un sistēma izvēlas tādu, kas der visiem.

18 – Atslēgvārds Spiegs

atslēgvārdi

Viens no labākajiem veidiem, kā mācīties no konkurences, ir spiegot viņiem – labi, viņu atslēgvārdi vienalga. Šis analīzes rīks apskata, kuri atslēgvārdi vislabāk darbojas jūsu konkurentiem, lai jūs varētu mācīties no tā, ko viņi dara. Emuārā Satiksmes salāti, Raiens Krūzs par Atslēgvārdu spiegu lietošanu saka: “Mans vispārīgais noteikums ir tāds, ka, ja cilvēki reklamē (tērē samaksu par klikšķi) par šo konkrēto atslēgvārdu vai frāzi, tas ir labs atslēgvārds, kuru mērķēt, jo pastāv komerciāls nodoms.”

19 – Mojo palīdzības dienests

mojohelpdesk

Tiešsaistes biznesa tirgus ir ļoti konkurētspējīgs. Pat ja jūs šodien esat vienīgā spēle šajā pasaules pilsētā, varat būt pārliecināti, ka kāds pamanīs jūsu panākumus un nokopēs jūsu paveikto. Kad esat apskatījis visu pārējo (optimizēšana SEO, labas galvenās lapas, pamatīga konvertēšana utt.), Klientu apkalpošana ir vienīgais veids, kā tikt uz priekšu no konkurences. Mojo palīdzības dienests ir viens no veidiem, kā uzturēt kontaktus ar klientiem un pārliecināties, ka visas viņu iespējamās problēmas tiek ātri un veiksmīgi atrisinātas. Lai gan ir pieejams daudz palīdzības dienestu platformu, tas vienmēr saņem augstas atsauksmes. GetApp kopiena pārskatīja šo programmatūru un piešķīra tai piecas no piecām zvaigznēm.

20 – CrashPlan

avārijas plāns

CrashPlan ir mākoņa rezerves risinājums. Programma darbojas jūsu datora fonā, nepārtraukti dublējot svarīgus failus datora avārijas gadījumā. Ja neiedomājams notiks, jūs nezaudēsit svarīgus projektus vai klienta kontaktinformāciju. Tā vietā jūs vienkārši pārinstalējat šos datus no dublētiem failiem uz CrashPlan mākoņa.

Bonusa rīki

Plerdijs

Plerdy rīki – daudzfunkcionāls SaaS risinājums reklāmguvumu līmeņa un UX uzlabošanai vietnēs. Lai sasniegtu maksimālo reklāmguvumu līmeni, jums jāanalizē vesela virkne svarīgu statistiku. Ir jāzina trafika avoti, ritiniet dziļumu, jāsaprot, uz kuriem vietnes elementiem lietotāji visbiežāk noklikšķina, un jāuzrauga lietojamība.

Heatmaps, PopUp viedās formas un SEO pārbaude ir 3 produkti, kas var palīdzēt sasniegt mērķi. Balstoties uz savākto informāciju, jūs varat izstrādāt rīcības plānu, lai palielinātu reklāmguvumu, izmantojot visu to vienā CRO platformā.

Qwilr

Qwilr ir rīks, kas ļauj ērti izveidot un pārvērst biznesa dokumentus skaistās un intuitīvās tīmekļa lapās, kas savukārt lietotājiem ļauj piekļūt analītikai un citiem noderīgiem rīkiem. Atjauniniet vecos PowerPoint klājus un PDF failus un sapņojiet par radošiem, iedvesmojošiem sakariem, kas izskatās profesionāli un kurus ir viegli izveidot.

Pārbaudiet to, izmēģinot Qwilr dokumentu ģenerators – Tas ir bezmaksas rīks, kas dažu minūšu laikā automātiski ģenerē personalizētu priekšlikumu, gadījumu analīzes, rēķinu un brošūru paketi uzņēmumiem. Vienkārši atbildiet uz dažiem jautājumiem, un dokumenti ir pielāgoti jūsu biznesam un zīmolam.

Moosend

Ja jūs vadāt e-komercijas veikalu, jums noteikti jāpārbauda Moosend, viena no jautrākajām, iedomātākajām un noderīgākajām platformām, kas tur atrodas. Vai varbūt pārbaudiet to neatkarīgi, jo Moosend mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem augt un katru reizi sasniegt šo iesūtni.

Izmantojot uzlaboto analītiku, mārketinga automatizācijas funkcijas, kas ir tieši no nākotnes, un spīdīgs e-pasta redaktors ar vilkšanu un nomešanu biļetenu veidnes kuru darbībai vispār nav nepieciešams kods, Moosend nodrošina mārketinga automatizācijas rīku, kas var likt justies kā ārstējamam, neatkarīgi no jūsu nišas.

Mailigen

Mailigen palīdz izveidot cilvēku savienojumus, izmantojot e-pasta mārketinga automatizāciju. Instrumenta komanda zina, ka cilvēka acij patīk skaistums un vienkāršība. Tāpēc Mailigen estētiski izveidotie e-pasti tiek atvērti un palīdz jums atstāt paliekošu iespaidu.

Sākot ar e-pasta datu analīzi un A / B testēšanas iespējām un beidzot ar dažādu integrāciju – Mailigen tas ir viss.

Omnisend

Kad tiešsaistes mazumtirgotāji pāriet no vienkāršām e-pasta kampaņām un iegūst pilnīgu universālā kanāla pieredzi, viņi vēršas pie Omnisend. Atšķirībā no citām tirgū esošajām mārketinga automatizācijas platformām, Omnisend vienā un tajā pašā automatizācijas darbplūsmā ļauj pievienot vairākus mārketinga kanālus. E-pasta mārketings, SMS, Facebook Messenger un tīmekļa push paziņojumi – jūs iegūsit visu no šī visa vienā mārketinga automatizācijas platformas..

Dziļā integrācija ar e-komercijas platformām nozīmē, ka jūs varat iestatīt automatizācijas darbplūsmas, galvenās lapas un izejas nodomu logus bez jebkādas attīstības prasmes. Šī integrācija ļauj arī savākt vērtīgus datus par klientu iepirkšanās paradumiem un izmantot tos labākai personalizēšanai un segmentēšanai, galu galā nodrošinot vairāk pārdošanas un lielākus ieņēmumus. Tiešsaistes rīkam, kas ietaupīs jūsu laiku un palīdzēs nopelnīt vairāk ieņēmumu, Omnisend noteikti ir vērts apskatīt.

Buddy Punch

buddypunch

Runājot par uzņēmuma vadīšanu, ļoti svarīgi ir precīzi izsekot darbinieku laikam. Ja jūs meklējat laika uzskaites programmatūru, kas ir vienkārša, taču jaudīga un visu jūsu labā paceļ, tad Buddy Punch varētu būt jūsu risinājums.

Tie piedāvā plašu funkciju klāstu, ieskaitot jūgvārpstas izsekošanu un uzkrājumus, virsstundu aprēķinus un uzlabotas funkcijas, piemēram, sejas atpazīšanu, lai novērstu draugu sadursmi. Viņiem ir plaši algu uzskaites rīki, kurus var pielāgot atbilstoši jūsu biznesa vajadzībām.

Buddy Punch nodrošina vieglu integrāciju ar visaugstākajām grāmatvedības programmām, piemēram, Quickbooks un Paychex, kā arī ar citām pielāgotajām norēķinu vai rēķinu izrakstīšanas sistēmām – nodrošinot pārvaldību ar iespēju sinhronizēt darbinieku stundas pēc pieprasījuma..

Kopā ar visu to Buddy Punch darbojas tiešsaistē, tāpēc tam varēs piekļūt ikviens, kam ir interneta savienojums. Neatkarīgi no tā, vai lietotne vai tīmekļa pārlūks ir ērti lietojams, gan administratoriem, gan darbiniekiem tiek piedāvāta iespēja izvēlēties, kura skatīšanās preference viņiem ir vislabākā.

Automizy

automatizācija

Es esmu sazinājies ar mūsu draugiem Automizy, lai iekļautu viņu rīku šajā rakstā. Mors Mesters mums atbildēja ar sekojošo,

Automizy mērķis ir atvieglot jūsu kā tirgotāja / mazā biznesa īpašnieka dzīvi, dodot jums iespēju efektīvi rīkoties ar jūsu e-pasta mārketingu. Jūs varat viegli ieviest mūsu risinājumu, un funkcijas palīdz sasniegt vēlamo rezultātu ar mazāku cīņu. Mūsu sistēmā nav jāizmanto vairāki e-pasta saraksti, jo tā pamatā ir kontaktpersonu marķēšana un segmentēšana. Tā rezultātā jūsu e-pasta datu bāzē nebūs dublējumu, kas nozīmē, ka jums jāmaksā mazāk.

Varat izmantot segmentus, lai nosūtītu pielāgotus lielapjoma e-pastus abonentiem, pamatojoties uz jūsu datiem. Mūsu vilkšana & Pilienu redaktors ļauj jums izveidot skaistus, atsaucīgus e-pastus, kas jūsu abonentiem patiks. Jūs varat dot saviem abonentiem pilnīgi personalizētu pieredzi ar Automizy. Vienkārši noformējiet savu pilienu kampaņu mūsu vizuālās darbplūsmas redaktorā, kas palīdz segmentēt auditoriju, pamatojoties uz viņu saistību ar jūsu e-pastiem.

Izmantojot mūsu uzlaboto analītiku, izsekojiet veiktspēju un izveidojiet lielapjoma un automatizēto kampaņu pārskatus.

Apmēram sešu mēnešu laikā mēs izlaidīsim atjauninātu AI versiju. Tas jums ļaus:

 • sūtīt e-pastus, kad abonenti faktiski atrodas iesūtnē,
 • uzrakstiet labākas tēmu rindas (lai palielinātu atvērto kursu),
 • sadalīt testa e-pastus automatizētās kampaņās (lai palielinātu reklāmguvumus).

Toggl

Toogl

Jūsu laiks ir vērtīgs un Toggl palīdz jums izsekot tam, cik ilgi jūs tērējat katram uzdevumam. Toggl piedāvā gan bezmaksas, gan maksas iespējas. Vienkārši pavelciet rīku tiešsaistē, piesakieties un sekojiet savam klientam, projektam vai uzdevumam. Ja jums ir klienti, kuri maksā jums pa stundām, izmantojot Toggl, lai izsekotu katra uzdevuma laikā pavadīto laiku, var arī atvieglot norēķinus.

Laika ārsts

Laika ārsts

Time Doctor ļauj ērti uzraudzīt savus darbiniekus. Tas var izsekot, kā jūsu darbinieki pavada laiku – strādā vai strādā, vai tērē laiku kaut kam citam?

Tope Longe, Time Doctor satura mārketinga speciāliste, ir dalījusies ar mums, kā Time Doctor var uzlabot jūsu organizēšanas produktivitāti,

Laika ārsts ir laika uzskaites programmatūra darba vietas produktivitātes izsekošanai un palielināšanai. Gan privātpersonām, gan uzņēmumiem ir noderīgi precīzi izsekot darba laikam un kopējai produktivitātei. Tas ļauj iegūt laika uzskaites datus par darbinieka darba paradumiem un sniedz vienkāršu analīzi par galvenajām jomām, kurās var uzlabot produktivitāti..

Tam ir vairākas funkcijas, lai uzlabotu jūsu komandas produktivitāti, piemēram, vietņu un lietojumprogrammu uzraudzība, uzmanības novēršanas kontroles uznirstošais logs, lai palīdzētu lietotājiem turpināt darbu, algas iespējas un daudz integrācija ar trešo personu lietotnēm..

Laika ārsts arī nav klāt un nav novēloti ziņojumi, lai palīdzētu darbiniekiem darboties sastrēgumstundās un atvieglotu viņu saziņu par brīvajām vajadzībām. Kā izvēles līdzeklis ekrānuzņēmumus var veikt ik pēc dažām minūtēm, lai apstiprinātu, ka darbinieki strādā.

Aisberga redzamā daļa

Šie ir tikai daži iecienītākie rīki tiešsaistes mazajiem uzņēmumiem. Runājot par mazo uzņēmumu efektivitāti, pastāv bezgalīgas iespējas izmantot rīkus.

Raksta oriģināls pirmo reizi tiek publicēts WHSR emuārs; Tagad to pārvalda un atjaunina BuildThis.io personāls.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map