15 (bezmaksas) Favicon ģeneratori, kurus mēs absolūti iesakām

Tātad jūs esat gatavs sākt emuāru vai vietni. Jūs esat izpētījis, kuru vietņu veidotāju izmantot. Jūs esat izlēmuši par patiešām saistošu savas vietnes nosaukumu. Heck, iespējams, jūs pat esat pabeidzis un vēlaties sākt pelnīt no sava emuāra.


Bet pagaidiet, pirms to darāt. Šeit ir neliels pārbaudījums. Ielādējiet savu emuāru pārlūkprogrammā un pēc tam ielādējiet jebkuru citu vietni.

Ievērojiet kaut ko atšķirīgu?

Neatkarīgi no tā, ka tās ir divas dažādas vietnes (acīmredzot), jūs pamanīsit, ka vairumam vietņu cilnē ir šīs mazās ikonas. Tie ir favoni, kas ir saīsināti no izlases ikonas, un ticiet vai nē, bet tāda ir jūsu zīmolam.

Kas ir favicons un kur es viņus iegūstu?

Kas ir favicons patiesībā? Tās ir mazas mazas ikonas, kas parādās pirms URL lapas, grāmatzīmju saraksta, vietnes adreses joslas, cilņu pārlūkiem un citiem interfeisa elementiem..

Faviksiem parasti ir šādi izmēri: 16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 64 × 64, 128 × 128. Lielākā daļa pārlūkprogrammu izmanto .ICO formātu, bet daži izmanto arī * .GIF un * .PNG.

Nav tik grūti izveidot faviconu, un, izmantojot šos 15 bezmaksas Favicon ģeneratorus, kurus mēs absolūti iesakām, jums savā vietnē būs profesionāla izskata favicon.!

1. Favicon ģenerators

favicon_genFavicon ģenerators

Iespējams, ka visvieglāk izmantojamais ģenerators, Favicon ģenerators ļauj jums izveidot gatavību lietošanai, vienkārši augšupielādējot attēlu viņu vietnē. Šis bezmaksas favicon ģenerators spēj importēt GIF, JPEG un PNG attēlu formātus tieši no datora un pārveidot to .ICO formātā. Kad tas ir izdarīts, vienkārši augšupielādējiet favicon failu savas vietnes saknes mapē.

Apmeklējiet Favicon ģeneratoru

2. Favicon.cc

favicon_ccFavicon.cc

Radošākai tieksmei jūs varat izveidot faviconu, izmantojot vietni Favicon.cc. Tiešsaistes bezmaksas favicon ģenerators un veidotājs. Vietne ir lieliska, lai izveidotu favicon uz vietas, kuru varat arī animēt. Varat importēt attēlus, kā arī vietne atbalsta JPG, JPEG, GIF, PNG, BMP, ICO un CUR attēlu formātus..

Apmeklējiet vietni Favicon.cc

3. Dinamiska piedziņa – Favicon ģenerators

dinamiskā piedziņaDinamiska piedziņa – Favicon ģenerators

Daļa no Dynamic Drive tīmekļa rīkiem, Dynamic Drive – Favicon ģenerators ir vēl viens vienkāršs un ērti lietojams bezmaksas favicon ģenerators. Lai ģenerētu favicona ikonu, varat augšupielādēt attēlus, kas ir GIF, JPG, PNG un BMP formātā. Viņiem ir arī papildu iespēja izveidot darbvirsmas ikonu 32 × 32 un ikonu 48 × 48 XP.

Apmeklējiet Dynamic Drive – Favicon Generator

4. Genfaviksons

genfaviconGenfaviksons

Genfavicon ļauj izveidot favonu tikai trīs vienkāršās darbībās. Ļoti patīkami Genfavicon ir tas, ka, veidojot, jūs varat izvēlēties ikonas izmēru. Kad esat augšupielādējis attēlu JPEG, GIF vai PNG formātā, varat izvēlēties sava favona izmēru (16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 128 × 128). Varat arī priekšskatīt savu veidolu, noklikšķinot uz “Uztveršana & Priekšskatījums ”.

Apmeklējiet Genfavicon

5. Favicongenerators

favicongenratorFavicongenerators

Favicongenerator ir vienkāršs ikonu ģenerators, kas izmanto ļoti vienkāršu interfeisu, padarot to vienkāršu lietotājiem. Šis bezmaksas favicon ģenerators ir tas, kas jums nepieciešams PNG, JPG vai GIF attēlu konvertēšanai .ico formātā. Vietnei nav daudz iespēju, un tai ir nepieciešams perfekti kvadrātveida attēls (100 pikseļi x 100 pikseļi), taču to ir ļoti ērti izmantot, ja esat slinks, lai padomātu par favicona izveidi.

Apmeklējiet Favicongenerator

6. Prodraw

priekšvārdsProdraw

Lai gan vairums favicon ģeneratoru atbalsta parastos attēlu failus, tikai nedaudzi ļauj jums izmantot fotoattēlu failus. Prodraw atbalsta ne tikai parastos JPG, GIF, PNG un BMP failus, bet arī atbalsta TIF failu formātus. Bezmaksas favicon rīks var ģenerēt ikonu vairākos izmēros (16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 128 × 128) un var arī radīt tos dažādos asināšanas līmeņos, lai jūs varētu salīdzināt, kura jūsu vietnei izskatās labāka..

Apmeklējiet vietni Prodraw

7. Logaster.com

logatersVietne Logaster.com

Ar vairāk nekā 5 000 000 dažādiem logotipiem, kas izveidoti zem to jostām, Logaster ir bezmaksas favicon ģenerators tiem, kas vēlas pievienot “personisku pieskārienu”, veidojot favicon. Darba sākšana ar Logaster ir pietiekami vienkārša. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Izveidot logotipu”, uzrakstiet sava uzņēmuma vārdu un atlasiet darbības veidu. Pēc tam jums tiks izvēlēta logotipu veidne, kuru varēsit pielāgot.

Apmeklējiet vietni Logaster.com

8. Favicon.pro

Favicon.proFavicon.pro

Favicon.pro ir vēl viens lielisks bezmaksas favicon ģenerators, kuru varat izmantot, lai ātri un ērti izveidotu savai vietnei adresātu. Viņiem ir visas ikonu ģeneratora pamatfunkcijas, kas ļauj augšupielādēt attēlus PNG, JPG vai GIF formātā un konvertēt tos uz ikonām. Vēl viena lieliska lieta par Favicon.pro ir tā, ka tajās ir arī detalizēts ceļvedis ikonas izveidošanai un augšupielādēšanai jūsu vietnē. Cik satriecoši tas ir!

Apmeklējiet vietni Favicon.pro

9. Antifavicons

antifaviconAntifavicons

Antifavicon nedaudz atšķiras no citiem ikonu ģeneratoriem ar to, ka favicon izveidošanai vispār neizmanto attēlus. Tā vietā tas pilnībā rada tekstu, izmantojot tekstu. Rīkam ir divi teksta lodziņi, kuros varat ierakstīt, lai izveidotu ikonu. Bez tam jūs varat pielāgot teksta krāsas un tā fonu. Lai arī iespējas ir ierobežotas, šis bezmaksas favoon ģenerators ir laba izvēle personām, kurām nav projektēšanas iemaņu.

Apmeklējiet Antifavicon

10. RealFaviconGenerator.net

realfavicongenRealFaviconGenerator.net

RealFaviconGenerator ir pārsteidzoši spēcīgs rīks, salīdzinot ar citiem favicon ģeneratoriem. Izmantojot šo rīku, jūs varat izveidot simbolu visās pieejamās platformās. Turklāt jums ir arī iespēja pārbaudīt pašu ikonu. Vienkārši ierakstiet savu vietni, noklikšķiniet uz pogas “Pārbaudīt Favicon”, un tā sniegs jums atsauksmes par jūsu favicon. Jūs varat pārbaudīt, kā jūsu favons izskatās dažādos pārlūkos vai operētājsistēmās, un labot trūkstošo.

Apmeklējiet vietni RealFaviconGenerator.net

11. Favic-o-Matic

favicomatisksFavic-o-Matic

Favic-o-Matic apgalvo, ka ir “galvenais favicon ģenerators”, un to dara, nodrošinot divas vienkāršas iespējas. Augšupielādējiet attēlu un pārveidojiet to vienā .ICO failā vai izveidojiet faviksonu visām pieejamām platformām, ieskaitot iOS un Android lietotnes. Papildu iestatījumos jūs pat varat pielāgot savam faviconam izmēru, fona krāsu un daudz ko citu.

Apmeklējiet vietni Favicomatic.com

12. Favikon

favikonFavikon

Nepieciešams vienkāršs favicon ģenerators? Favikon ir jūsu atbilde. Šis vienkāršais ikonu ģenerators ļauj apgriezt un lejupielādēt attēlu kā .ICO failu. Izņemot to, Favikon nav daudz, ko jūs varat darīt. Ja jums ir jāizsvītro vienkāršs faviks, tad šis bezmaksas rīks noteikti ir paredzēts jums.

Apmeklējiet Favikon

13. Faviconit

faviconitFaviconit

Faviconit ir vēl viens viegli lietojams rīks, lai izveidotu favicon, apple touch ikonas un arī HTML galvenes vairākām platformām un ierīcēm. Darbības ir pietiekami vieglas, vienkārši augšupielādējiet savu attēlu, un tas tiks darīts pārējais. Šis bezmaksas favicon ģenerators arī ļauj ērti pārdēvēt jūsu ikonu. Lai piekļūtu vairāk pielāgošanas opcijām, varat noklikšķināt uz pogas “Advanced”.

Apmeklējiet Faviconit

14. Ksikonitors

ksikonitorsKsikonitors

Vai vēlaties izveidot savu ikonu no jauna? Xiconeditor ir lielisks, ja vēlaties izveidot faviconu, kas ir pilnībā izgatavots pēc pasūtījuma. Šai vietnei ir tipa rīks, otas rīks, zīmuļu rīks, dzēšgumija un citi, lai bez maksas varētu izveidot patiesi unikālu faviconu. Jūs varat arī importēt savu ikonu un apgriezt to tieši ar pieejamajiem rīkiem un pirms faviksona lejupielādes to priekšskatīt.

Apmeklējiet vietni Xiconeditor

15. Faviksons

faviconrFaviconr

Faviconr var ģenerēt ikonas, izmantojot JPG, GIF un PNG failus, līdzīgi kā citi šī saraksta rīki. Otra lieta, ko tā var darīt, ir izveidot favonu ar caurspīdīgu fonu, izmantojot caurspīdīgu GIF vai PNG attēlu failu. Ar Faviconr nav pieejami nekādi rīki, kas padara Faviconr izveidi par vienkāršu lietu ar šo rīku.

Apmeklējiet vietni Faviconr.com

Aptiniet

Lai izveidotu faviksu, nav jāpieliek daudz pūļu, taču tā noteikti palīdz. Ja jums ir pašiem savs unikāls un pielāgots veidols, tas liecina, ka jūs nopietni domājat par savu zīmolu un vietni. Turklāt šie bezmaksas favicon ģeneratori ir ērti lietojami, un nav sāpīgi tos izmēģināt!

Ja jūs domājat, ka mums kaut kas lielisks pietrūkst, labi, vienkārši paziņojiet mums. Mēs pievienosim sarakstam.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map