13 vienkāršākie veidi, kā palielināt zīmola atpazīstamību (un kāpēc tas ir svarīgi)

Zīmola atpazīstamību var definēt kā atpazīstamu zīmolu – cik viegli patērētāji to var atšķirt no konkurentiem. Jūsu zīmolam ir svarīgi palielināt atpazīstamību par zīmolu, jo cilvēki vienkārši neiegādāsies jūsu zīmolu, nevis konkurentu, ja viņi nezina, kas jūs atšķir. Bet, ja viņi atzīst, kas padara jūs atšķirīgu, un novērtē jūs par to, tad jums ir jāpaceļ kāja uz priekšu konkursā.


Google, iespējams, ir zīmola atpazīstamības karalis. Tas ir tik labi pazīstams zīmols, ka mēs to lietojam kā darbības vārdu: meklējot kaut ko tiešsaistē, mēs parasti sakām, ka mēs iesim “Google it”.

Bet nevajag iebiedēt. Kaut arī zīmola atpazīstamība ir Svētais Grāls, lai kļūtu par mājsaimniecības vārdu, jums nav jāsasniedz Google līmenis, lai palielinātu sava zīmola atpazīstamību.

Faktiski cilvēkiem nav pat jāatceras jūsu zīmola vārds, lai jūs sasniegtu zīmola izpratnes pamatlīmeni. Kamēr viņi atceras dažus faktorus, kas atšķir jūsu zīmolu, piemēram, jūsu iesaiņojumu, krāsas, saukli vai daļu no jūsu stāsta, viņiem ir izpratne par jūsu zīmolu. Viņi zina, kas jūs izceļ, un tas viņiem dod iemeslu izvēlēties jūs.

Lasīt – 13 vienkāršākie veidi, kā palielināt izpratni par zīmolu (un kāpēc tas ir svarīgi), autore Džesika, izmantojot @ReferralRock #brandawareness pastāstiet draugam

Atslēgas, lai palielinātu zīmola atpazīstamību

Ir daudz vienkāršu zīmolu atpazīstamības stratēģiju, kuras var ieviest jebkurš zīmols. Saskaņā ar statistiku 91% mazumtirdzniecības zīmolu izmanto 2 vai vairāk sociālo mediju kanālus. Šodien mēs apskatīsim vienkāršākos veidus, kā palielināt jūsu zīmola atpazīstamību.

1. Audzējiet vārdu mutē

Jūsu zīmols var attīstīt zīmola atpazīstamību divos pamatvirzienos: ar tiešu darbību palīdzību, ko veicat sava zīmola reklamēšanai, un ar pozitīvu vārdu mutē.

Mutisks mārketings notiek jebkurā laikā, kad cilvēki pozitīvi dalās jūsu zīmolā ar draugiem, ģimeni vai vienaudžiem. Šī kopīgošana ir būtiska jūsu zīmola panākumiem. Cilvēki daudz vairāk uzticas vienaudžu viedokļiem un ieteikumiem, nekā viņi uzticas reklāmai un citai ziņojumapmaiņai, kas nāk tieši no jūsu zīmola. Tātad, ja kāds dzird par tevi no drauga, viņš, visticamāk, tevi atcerēsies un galu galā iegādāsiesies jūsu produktus vai pakalpojumus.

Gandrīz visas citas zīmola atpazīstamības stratēģijas, kuras mēs aplūkosim, ir atkarīgas no spēkstacijas, kas ir vārdos izteikta, vai to viegli papildina. Tātad, mudinot citus cilvēkus dalīties ar jūsu zīmolu, tas ir visietekmīgākais veids, kā palielināt zīmola atpazīstamību.

2. Izmantojiet sociālos medijus, lai jūsu labā

Cilvēki aizvien vairāk laika pavada sociālajos medijos, kur viņi, protams, kopīgo saturu ar daudziem vienaudžiem vienlaikus. Tātad zīmolu ziņu izveidošana, kurām cilvēki nevar palīdzēt, bet ar kurām viņi var dalīties, ir labs veids, kā palielināt jūsu zīmola atpazīstamību. Triks ir likt jūsu ziņām izskatīties un justies kā saturam, ko cilvēki, protams, kopīgo, nevis kā reklāmām.

Vendija ir spēks, veidojot ikoniskas, dalāmas ziņas – viņu Tweets vairākas reizes ir pārcēlies no vīrusa, izraisot izpratni par viņu zīmolu strauji. Lai gan jūs nevarat garantēt, vai ziņa kļūs vīrusu izraisīta (internets ir ļoti neparedzams), joprojām varat viegli ņemt vairākus norādījumus no Vendijas, lai izveidotu firmas ziņas, kuras būtu vērts dalīties.

A. Uzziniet, ko vēlas jūsu auditorija, un pēc tam piegādājiet

Vendija zina, ka tās auditorija mīl humoristisku, asprātīgu saturu, un zēns, ja tas to piegādā. Ikviens viņu izstrādātais amats ir vērsts uz izklaidēšanu. Lielisks piemērs? Viņu “cepeši” jeb pīkstoši un pliki atbildes uz tweets pieminot savu zīmolu un / vai konkurentus, kā arī citu zīmolu tweets. Apskatiet šo piemēru zemāk:

Vendijas tvīta piemērs

Tagad apsveriet savu auditoriju. Vai viņi vēlas humoristisku, izklaidējošu saturu vai nopietnāku informāciju? Vai viņi vēlas iegūt izglītību, iedvesmu vai kaut ko citu? Neatkarīgi no tā, ko viņi vēlas, un neatkarīgi no tā, ar ko viņi, protams, dalās, vajadzētu vadīties pēc jūsu izlaistā sociālo mediju ziņu veida.

B. Uzturiet nemainīgu firmas zīmi

Vendija ievada asprātību un firmas humoru katrā ziņā – neatkarīgi no tā, vai tā ir cepšana, mēms vai viņu pašu lomu spēle ar daudzām iekšējām atsaucēm, šo saturu vienmēr atradīsit to saturā.

Atrodiet sava zīmola balsi, neatkarīgi no tā, vai tā ir sīva, nopietna vai kaut kur pa vidu, un pieturieties pie tā ar katru ievietoto ziņu. Šī konsekvence ir būtiska zīmola atpazīstamības radīšanā, jo tā dod cilvēkiem vēl vienu zīmolu, lai jūs atcerētos.

C. Koncentrējieties uz auditorijas iecienītākajām platformām

Vendija zina koncentrēties uz čivināt (un sekundāri), Instagram), jo tieši tur auditorija pavada visvairāk laika. Mēģinājums izkopt klātbūtni katrā sociālajā tīklā ir pārāk laikietilpīgs, un tas parasti prasa liekas pūles, jo tas liks jūsu ziņas priekšā cilvēkiem, kuri nekandidē pirkt jūsu produktu. Tā vietā koncentrējieties uz platformām, kuras jūsu auditorija apmeklē visvairāk.

D. Izvērst tendences

Vendija konsekventi tweets, ievērojot tendences. Šajā nesenajā tvītā viņi atveido aktieri Emmu Vatsonu, izmantojot “pašpārvaldi” kā spēcīgāku alternatīvu “vientuļajam”.

Padomi zīmola atpazīstamības uzlabošanai - iezīmējiet tendences

Kamēr nemēģināsit atvairīt pretrunīgi vērtēto tēmu, izspēlējot tendences, varat palīdzēt palielināt sava zīmola atpazīstamību. Un pat ja jūsu tonis ir daudz nopietnāks, jūs joprojām varat palielināt atpazīstamību par zīmolu, izceļot tendences jūsu nozarē.

Uzziniet vairāk par sociālo mediju mārketinga padomiem iesācējiem.

3. Veiciniet un atkārtoti ievietojiet lietotāja ģenerētu saturu

Jūsu sociālo mediju stratēģijā nevajadzētu ietvert tikai sava kvalitatīva satura izveidi.

Lietotāju ģenerēta satura veicināšana un piesaistīšana – sociālo mediju ziņas, kuras klienti veido par jūsu zīmolu, un attēli un videoklipi, kuros klienti izmanto jūsu produktus ikdienas dzīvē – ir tikpat svarīgi zīmola izpratnes veidošanai..

Tāpat kā viss mutvārdu mārketings, arī lietotāju radītais saturs ir spēcīgs, jo jūsu klientu draugi un sekotāji uzticas tam, ko jūsu klienti izvēlas koplietot. Tā rezultātā cilvēki, visticamāk, atceras jūsu zīmolu, kad tas ir redzams viņu draugu sākotnējā saturā. Veiciniet lietotāju ģenerētu saturu ar šīm stratēģijām:

 • Izveidojiet zīmolu hashtag, kuru klienti var izmantot, kad viņi izliek ziņas par jūsu produktu. Piemēram, apavu zīmols Džeks Rodžerss ir izveidojis hashtag #lovemyjacks, ko tas izmanto, lai mobilizētu fanus.

Zīmola atpazīstamība - izveidojiet zīmolu apzīmējumu klientiem@ thecarolinagirl67 vietnē Instagram

 • Bieži savā lapā parādiet vislabāko lietotāja ģenerēto saturu (vienmēr atcerieties pievienot tagus un ieskaitīt jebkura satura veidotājus, kurus jūs atkārtoti nosūtāt, lai viņi saņemtu pelnīto atzinību). American Eagle’s Aerie to dara kā daļu no savas apņemšanās parādīt autentiskus ķermeņus, kurus nemaina Photoshop. Klienti atzīmē savu Aerie izskatu ar #aeriereal, un šie izskati ir regulāra zīmola pašu Instagram plūsmas sastāvdaļa..

@lagrossequifaitdesvideos, caur @aerie, vietnē Instagram

 • Sāciet konkursu, kurā lietotājiem ir jāiesniedz zīmols ar lietotāja izveidotu saturu, lai iekļūtu, un uzvarētājiem jāpiedāvā pievilcīgas balvas.
 • Izveidojiet firmas “izaicinājumu”, kurā cilvēki veic noteiktu uzdevumu, kas saistīts ar jūsu zīmolu, izmanto noteiktu atsauci un marķē jūsu kontu. (Varat arī to pārveidot par konkursu vai pat nopelnīt labdarības ziedojumu katram dalībniekam.) Pat ja cilvēki nepiedalās izaicinājumā, viņi joprojām atzīmēs savus draugus, ja viņiem patīk tas, ko viņi redz, radot vairāk zīmolu izpratne par jums.

4. Sāciet zīmola vēstnieku programmu

Starp cilvēkiem, kas veido lietotāju veidotu saturu, jums noteikti jāatrod vairāki klienti, kuri izceļas ar izcilu izskatu un kuri kopīgo kvēlojošus ierakstus un komentārus par jūsu zīmolu, neprasot.

Padomājiet par šo klientu pieņemšanu darbā kā zīmola vēstnieki– jūsu zīmola ilgtermiņa pārstāvji, kuri regulāri reklamē jūs savās platformās un patiesā balsī. Viņi ir motivēti izplatīt vārdu par jūsu zīmolu tāpēc, ka aizraujas ar jums un vēlas, lai jūs gūtu panākumus, un tāpēc, ka, viņuprāt, jūsu produkti vai pakalpojumi gūtu labumu no viņu auditorijas..

Iespējams, ka esat dzirdējis terminu “zīmola vēstnieks” saistībā ar zīmola slavenību pārstāvi. Tomēr vēstniekiem nav jābūt slavenībām vai cilvēkiem ar lielu sekotāju, ja vien viņi ir pilnvaroti jūsu nišā vai starp jūsu mērķauditoriju. Tas viss ir saistīts ar tādu pārstāvju izvēli, kuriem uzticas auditorija un kuriem ir patīkami sarunāties viens pret vienu par jūsu zīmolu un tā produktiem.

Piemēram, daudzi zīmoli, kas vērsti uz koledžas studentiem, vada universitātes pilsētiņas vēstnieku programmas, lai palielinātu saikni, kuru studenti jau ir izveidojuši ar vienaudžiem. Bumble lietotne ir viens piemērs – viņi vada detalizētu studentu vēstnieku programmu “Medus”.

Louisa (@louisavons) kalpo par Bumble Honey universitātes pilsētiņas vadītāju Lojolas universitātē Čikāgā.

5. Palīdzība Nozīmīgi cēloņi

Ja ir iemesls, kāpēc jūsu zīmols aizraujas, ziedojuma izdarīšana parādīs jūsu empātiju un palielinās jūsu stāju sabiedrības acīs.

Noteiktie naudas ziedojumi ir izdevīgi, taču ņemiet vērā arī šos neaizmirstamākos atdošanas veidus.

 • Jūs varētu izveidot labdarības saikni ar noteiktiem produktiem, piemēram, TOMS (ar katru pārdoto apavu pāri, pāris tiek ziedots bērnam, kuram tas nepieciešams).
 • Vai arī jūs varētu izveidot sociālās apmaiņas kampaņu, kurā katrs ziņojums ar firmas zīmi izsauc ziedojumu kādai labdarības organizācijai. Tas ar katru akciju ātri palielinās izpratni gan par jūsu lietu, gan ar savu zīmolu!

Disneja #shareyourears ir viens labdarības hashtag kampaņas piemērs. Par katru ziņu, kurā bija Mickey ausis un hashtag, kas tika dalīta noteiktā laika posmā, Disney ziedoja fondam Make-A-Wish.

 • Jūsu darbinieki var brīvprātīgi pavadīt laiku kopienas pasākumos vai bezpeļņas organizācijās, vai arī jūsu zīmols var sākt savu uzņēmuma brīvprātības dienu.
 • Vēl labāk, ja jūsu produkti tiešā veidā dotu labumu kopienas organizācijai, kāpēc gan tos neziedot? Piemēram, pudelēs pildīta ūdens uzņēmums var ziedot ūdeni futbola turnīram vai joslu sacensībām, vai mājas labiekārtošanas veikals var ziedot krājumus Habitat for Humanity.

Protams, jebkura filantropija būtu jāveic, jo jūs patiesi vēlaties palīdzēt kādam cēlonim. Ja atdošana tiek veikta tikai publicitātes dēļ, jūsu auditorija varēs pateikt, un tas apšaudīs.

6. Pastāstiet stāstus aiz sava zīmola

Kopīgojot autentiskus stāstus par jūsu zīmolu, cilvēkiem ir vieglāk atcerēties jūs un dalīties ar jums ar citiem. Tāpēc noteikti iesaistieties pārdomātā zīmola stāstniecībā.

Vai jūs sākāt savu zīmolu, lai apmierinātu vajadzības, kuras neviens cits neatbilst? Vai jūsu produkti ir izstrādāti, lai atrisinātu kādu konkrētu problēmu? Paziņojiet pasaulei, jo šādi stāsti ir ļoti dalāmi.

Neuztraucieties, ja neiederaties nevienā no šīm kategorijām. Jūsu zīmols joprojām var uzrakstīt “paraksta stāstu” jūsu unikālajā balsī un tonī. Šis autentiskais un neaizmirstamais stāsts parāda jūsu zīmola misiju un vērtības, kā un kāpēc tās radās, kā arī to, kā jūs apņematies šīs vērtības visā, ko dara un saka jūsu zīmols, ieskaitot jūsu attiecības ar klientiem.

Ziemeļu seja dalās ar viņu parakstu stāstu.

Jūsu klientu stāsti ir būtiska jūsu zīmola stāsta sastāvdaļa, tāpēc apsveriet iespēju dalīties pieredzē ar jums savā emuārā, lapā “atsauksmes” vai video formā. Tas būs vēl efektīvāk, ja ļausit klientiem pastāstīt savus stāstus!

Pārbaudiet iepriekš minēto Zendesk klientu atsauksmes par Tālummaiņa, kur viņi dalās, kāpēc viņiem patīk videokonferenču platforma.

7. Uzmanīgi izvēlieties iepakojumu, saukļus un citu zīmolu

Šajā digitālajā laikmetā “izkraušanas” pieredze kļūst vēl pamanāmāka. Sociālajos medijos (īpaši digitālajās video platformās) cilvēki koncentrējas uz visiem produkta atklāšanas aspektiem, sākot ar iepakojumu. Tas pierāda, ka, ja jūsu iepakojums ir neaizmirstams, cilvēki vēl vairāk atceras jūsu zīmolu. Tāpēc apsveriet iespēju ievietot savu zīmolu preču nosūtīšanas kastēs, pārveidot iepakojumu tā, lai tas izceltos, vai pat radīt produkta atvēršanas pieredzi.

Vīrusu radītā LOL Surprise rotaļlietu līnija ir apguvusi šo pieredzi – rotaļlietas “slāņu” atvēršana, lai atklātu, kādi pārsteigumi ir iekšā, ir tikpat svarīga kā pati iegūtā rotaļlieta, un šī unikālā “atbloķēšana” ir padarījusi rotaļlietu tik populāru.

Vienkāršākais

Jums nav jādodas tik tālu līdz LOL bumbiņai, bet uzmanīga iepakojuma retoolēšana ir vienkāršs veids, kā palielināt zīmola atpazīstamību. Bet kā būtu, ja jūs pārdodat programmatūru, pakalpojumu vai citu produktu, kam nav īstas paketes? Neatkarīgi no tā, ko jūs pārdodat, ir daudz citu zīmolu elementu, kurus varat koncentrēt, lai padarītu neaizmirstamus, piemēram, saukli, krāsas un misiju.

Gadījumā, ja jūs meklējat logotipus zīmola veidošanai, šeit ir bezmaksas logotipi, kurus varat lejupielādēt – reģistrēšanās nav nepieciešama.

8. Izveidojiet informatīvas emuāra ziņas

Informatīvu emuāra ziņu izstrāde ir stratēģija, kas labi darbosies visiem zīmoliem neatkarīgi no tā, ko pārdodat. Ja jūs rakstāt par tēmām savā nišā, kas atbilst auditorijas vajadzībām, tas palielinās jūsu autoritāti potenciālo klientu acīs. Kad esat palīdzējis cilvēkiem, viņiem būs grūti aizmirst jūs, it īpaši, ja viņi gūs labumu no jūsu produktiem. Viņi, visticamāk, atgriezīsies pirkumā, jo uzticas jūsu saturam. Tāpēc izdomājiet jautājumus, kurus cilvēki uzdod jūsu nišā, un rakstiet emuāra ziņas, kurās atbild uz šiem jautājumiem.

Tālāk ir aprakstīts, kā izveidot pareizos emuāru veidošanas paradumus.

9. Viesu emuārs citās vietnēs

Neierobežojiet emuāru veidošanu tikai savā vietnē. Augstas kvalitātes viesu ziņu iesniegšana citās vietnēs, kas saistītas ar jūsu nišu, bet kuras tieši nekonkurē ar jūsu vietni, ir labs veids, kā novietot savu zīmolu jaunas, atbilstošas ​​auditorijas priekšā. Ideālā gadījumā vietne, kurā jūs ievietojat viesus, ļaus jums iekļaut autora biogrāfiju ar saiti un viena teikuma aprakstu par jūsu zīmolu. Ja to nav, varat vismaz ievietot dažas saites uz savas vietnes saturu, kas, cerams, palīdzēs palielināt jūsu trafiku.

Padomājiet arī par emuāru veidošanu vietnē LinkedIn vai Vidēja. Šajās vietnēs jau ir izveidota liela auditorija, un šo ziņu beigās jūs vienmēr varēsit iekļaut īsu sava uzņēmuma spraudni. Atzīmējiet saturu, lai tas tiktu sagrupēts ar citiem ierakstiem jūsu nišā.

10. Kopīgojiet pārliecinošus attēlus un video

Saskaņā ar McKnight Kurland, cilvēki atceras tikai no 10 līdz 20% no tā, ko viņi lasa vai dzird, bet viņi atceras apmēram 65% no tā, ko redz. Skaidrs, ka, ja jūs veidojat tikai emuārus un citu tekstuālu saturu, tas ne vienmēr ir pietiekams, lai uzlabotu zīmola atpazīstamību. Jūs palielināsit iespēju atcerēties, ja veidojat saistošu vizuālo saturu – infografiku, kā arī citus zīmolu attēlus un videoklipus..

Infografika ir lieliska, lai paziņotu statistiku un ar to saistīto informācijas kodumu; Lai uzzinātu, cik tie ir noderīgi un jaudīgi, apskatiet zemāk esošo infografiku vietnē Visual.ly.

Jūs varētu arī pārvērst saturu no populāriem emuāru ierakstiem īsos videoklipos, tāpēc saturu ir vieglāk sagremot. Tāpat kā attēli, videoklipi ir viegli kopīgoti, tie palīdzēs ātri palielināt jūsu zīmola atpazīstamību.

11. Izmantojiet aplādes priekšrocības

Ja jūsu konkrētajā nišā vēl nav Podcast apraides, lieliska zīmola atpazīstamības stratēģija ir tāda izveide, lai atbildētu uz jautājumiem un pievērstu uzmanību citiem jūsu nozarē. Tomēr ir iespējams, ka jūsu niša jau ir pārpildīta ar podkastus, it īpaši, ja jūs pārdodat kaut kādu B2B vairāku pārdevēju programmatūra. Tādā gadījumā jums vajadzētu, lai jūsu dibinātājs, izpilddirektors vai cita ievērojama persona jūsu uzņēmumā parādās citos saistītos Podcast epizodēs. Šis ir ērts veids, kā piesaistīt savu zīmolu jaunas, atbilstošas ​​auditorijas priekšā, tāpat kā viesu ziņās.

12. Pievelciet SEO

Kad klienti Google izmanto tēmu, viņi parasti neskatās tālāk par meklēšanas rezultātu pirmo lapu. Bet, ja jūsu zīmols šajā pirmajā lappusē ir ļoti augstāks nekā konkurenti, jūsu zīmols izskatīsies daudz autoritatīvāks – un cilvēki pirms konkursa dabiski uzzinās par jūsu zīmolu..

Un SEO ir pieņemama izvēle zīmola atpazīstamības palielināšanai. Saskaņā ar 59% aptaujāto tirgotāju 2005 Referral Rock aptauja, SEO ir viena no rentablākajām metodēm zīmola atpazīstamības palielināšanai.

Tāpēc noteikti optimizējiet savu vietni atslēgvārdiem, kas ir cieši saistīti ar jūsu zīmolu un ko meklē jūsu auditorija. Ideālā gadījumā jūs optimizēsit trīs atslēgvārdu veidus: vispārīgos atslēgvārdus, kas raksturo jūsu produktu vai pakalpojumu kategorijas, konkrētus atslēgvārdus, kas vairāk koncentrējas uz jūsu produkta veidu, un īpašos atslēgvārdus, kas rada jautājumus, kas saistīti ar jūsu nišu.

Izpētiet arī savu konkurenci Google tīklā – vietnēs, kurās cīnāties par savu vietu pirmajā lapā – lai jūs zināt, kas jums jādara, lai cīnītos par vēlamo klasifikāciju. Parasti jums šķiet, ka ilgākiem, konkrētākiem atslēgvārdiem ir maza konkurence, un viņi piesaista cilvēkus, kuri, visticamāk, iegādāsies no jums, kaut arī parasti tie netiek meklēti tik bieži.

13. Dodiet prom bezmaksas spēlētājus

Kurš nemīl kaut ko iegūt par velti? Piešķirot bezmaksas laupījumu ar savu zīmolu vai vērtīgus kuponus, tas var radīt paliekošu iespaidu. Tātad atrodiet kādu notikumu savā kopienā, piemēram, sporta spēli, koncertu, ekspo, konferenci vai kopienas dienu, kur jūs, visticamāk, satiksit daudzus cilvēkus no sava zīmola vēlamās auditorijas. Rezervējiet vietu un izdaliet bezmaksas piedāvājumus!

Šujmašīnu uzņēmums Sallie Tomato izdalīja pildspalvas ar iespiestu logotipu.

Ja jūs nolemjat izdalīt laupījumu, jūsu labākā izvēle ir priekšmeti, kurus cilvēki var valkāt vai nēsāt sev līdzi (domājiet, krekli, cepures, ūdens pudeles vai somiņas). Tas ļaus cilvēkiem, kuri izmanto laupījumu, pārvērtīsies par staigājošiem stendiem, piešķirot jūsu zīmola atpazīstamībai vēl vienu stimulu!

Neaizmirstiet par bezmaksas “koduma lieluma” pieredzi ar savu produktu vai pakalpojumu. Ja cilvēki, kas to izmēģina, izbauda savu pieredzi, viņi, visticamāk, jūs atcerēsies un atgriezīsies iegādāties, un viņi, iespējams, to pastāstīs arī draugiem. Jūsu produktu izmēģinājuma izmēra versiju vai bezmaksas paraugu izsniegšana ir lieliska izvēle, ja jūsu zīmols to atļauj.

Bet ko darīt, ja jūsu produkts nav fizisks? Jums joprojām ir iespējas. Ja jūs pārdodat programmatūru vai digitālo abonementu, demonstrācija vai bezmaksas izmēģinājuma versija ir vēl viens solīds bezmaksas piedāvājums, kuru jūs varat atdot. Un, ja jūs sniedzat atkārtotu pakalpojumu, jūs varētu piedāvāt bezmaksas pirmo pakalpojumu vai kredītus par šo pakalpojumu.

13. Sāciet novirzīšanas programmu

Mēs nevaram pietiekami uzsvērt, cik būtiska ir mutvārdu forma zīmola izpratnes veidošanā. Bet vārdu mutē var būt grūti izsekot un kontrolēt. Tomēr neuztraucieties – sākot novirzīšanas programmu, jūs viegli varat reklamēt un izsekot mutiski, nododot spēku sava biznesa rokās..

Novirzīšanas programmas ļauj piedāvāt aizraujošu atlīdzību esošajiem klientiem, kuri tieši dalās jūsu zīmolā ar draugiem. Jūs varat izvēlēties stimulus, kas vislabāk motivēs klientus dalīties, piemēram, bezmaksas produktus, veikalu kredītus, atlaides, pakalpojumu jauninājumus vai firmas zīmi.

Arī novirzīšanas programmas ļauj klientiem viegli dalīties, izmantojot viņu izvēlētās metodes, veicot tikai dažus klikšķus. Un, ja izvēlaties a novirzīšanas programmas programmatūra, šo novirzīšanu ir vienkārši izsekot.

Lime Crime novirzīšanas programma piedāvā 20% atlaidi kuponam klientiem, kuri atsaucas uz saviem draugiem, un ļauj klientiem ērti kopīgot saturu pa e-pastu, Facebook, Messenger vai nokopējot un ielīmējot novirzīšanas saiti.

Kad viņu draugi vai ģimenes locekļi viņus personīgi norāda uz jūsu biznesu, potenciālie klienti pievērš īpašu uzmanību, jo viņi uzticas saviem vienaudžiem. Tā rezultātā šie norādītie potenciālie klienti, visticamāk, kļūs par jūsu klientiem, un, visticamāk, arī par paliec uzticīgs jūsu zīmolam ilgāku laiku.

Noslēgumā

Zīmola atpazīstamība ir saistīta ar to, kā padarīt jūsu zīmolu neaizmirstamu un parādīt auditorijai, kā tas atšķiras no konkurentiem.

Jūs varat palielināt zīmola atpazīstamību divos pamatvirzienos – veicot tiešas darbības, ko veic jūsu zīmols, un daloties ar citiem mutiski. Pārliecinieties, ka apvienojat abas šīs pieejas, jo cilvēki atceras un uzticas vienaudžu viedoklim.

Kura no iepriekšminētajām stratēģijām, jūsuprāt, darbosies vislabāk, lai attīstītu savu biznesu tiešsaistē? Sāciet tos lietot un palieliniet sava zīmola atpazīstamību.

Jessica Huhn ir mārketinga satura autore Referral Rock, kur viņi uzskata, ka katram biznesam ir potenciāls palielināt savu vārdu mutē mārketingu. Kad Džesika neraksta, pastāv liela iespēja, ka viņa dzied, sakārto dziesmas vai dalās un izbauda saturu sociālajos medijos. Sazinieties ar Džesiku LinkedIn.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map