12 svarīgi fakti un statistika par e-pasta mārketingu, kas jums jāzina

Neskatoties uz jūsu darba statusu, vecumu vai dzimumu, iespējams, ka darba dienās pirms izkāpšanas no gultas jūs izlasīsit e-pastu. Jūs, iespējams, to izdarījāt šorīt.


Tagad satura tirgotājiem būtu jāzina, ka e-pasta mārketinga stratēģijai ir būtiska nozīme katram zīmolam. Tātad, ja jūs kaut kā nevēlaties to darīt, šeit ir daži nesenie fakti un skaitļi, kas var palīdzēt jums un jūsu komandai strādāt pie e-pasta kampaņām un saglabāt to uz pareizā ceļa.

Pirms tam šeit ir daži no faktiem un statistikas rakstiem, ko mēs iepriekš darījām:

  • Iepirkšanās tiešsaistē, e-komercija un interneta statistika
  • Cik lielu interneta daļu veido WordPress

Pievienojiet grāmatzīmēm, ja jums ir interese. Tagad iesim uz ceļa!

E-pasta mārketinga statistika un fakti

1. E-pastam ir vislielākā sasniedzamība

Sūtīto un saņemto e-pastu skaits dienā visā pasaulē no 2017. līdz 2023. gadam (miljardos).

Vai zinājāt, ka e-pasts ir visu laiku plašākais mārketinga kanāls? 2018. gadā ir beigušies 3,8 miljardi e-pasta lietotāju visā pasaulē, un paredzams, ka to skaits 2023. gadā pieaugs līdz 4,4 miljardiem lietotāju.

Ja tas nav pietiekami pārsteidzoši, lai jūs varētu sākt plānot klientu sasniegšanu pa e-pastu, HTF analītiķi lēš, ka līdz 2022. gadam e-pasta mārketings turpinās augt un tirgus lielums sasniegs 694 miljonus USD.

E-pasta mārketinga tirgus lielums līdz 2022. gadam sasniegs 694 miljonus USD, izmantojot @placeitapp, pastāstiet draugam

2. E-pasta mārketingā ir visaugstākais IA līmenis

Pētījumos norādīts, ka e-pasta mārketinga kampaņai ir augstāka ieguldījumu atdeves (IA) likme nekā jebkuram citam digitālā mārketinga kanālam.

Ziņojums Datu un mārketinga asociācija paziņoja, ka e-pasta mārketinga IA pārsniedz 42 sterliņu mārciņas par katru iztērēto mārciņu – skaits ir pieaudzis salīdzinājumā ar iepriekšējo ziņojumu 2017. gadā. E-pasta ROI ir palielinājusies no 32 sterliņu mārciņām (2017) līdz 42 latiem (2018)..

Turklāt Ekonomikas skaitīšana no 2018. gada uzsver, ka 74% uzņēmumu vērtē e-pasta mārketinga kanālu un atzīst šo stratēģiju, kas viņu biznesam nodrošina labu vai izcilu IA.

3. Gen Z veicinās e-pasta izmantošanu uzņēmējdarbībā

Millennials un X paaudze izmanto piesātinātu e-pastu, visi to zina, taču ir paaudze, kurai, domājams, pieaugs šī mārketinga stratēģija nākamajiem dažiem gadiem, pieaugot vecumam. Zīmoli tagad derē Z paaudzē.

Tas nav tikai nejaušs notikums. Saskaņā ar SendGrid un olu stratēģija 85% no Gen Z lieto e-pastu vismaz mēnesī, šis skaits pieaug ar vecumu, jo tūkstošgadīgi, un X X lieto e-pastu vismaz reizi mēnesī, attiecīgi 89% un 92%.

Lai arī Gen Z retāk izmanto e-pastu darbam (vairums no tiem vēl nav darbaspēka daļa), viņiem būs e-pasta paradumi gandrīz tādi paši kā tūkstošgadīgajiem. Tas ir gaidāms 68% no tiem lasīs e-pastus no uzņēmumiem, kas sūta sludinājumus, kuponus vai kvītis.

68% Gen Z lasīs e-pastus no uzņēmumiem, kuri, izmantojot @placeitapp, sūta sludinājumus, kuponus vai kvītis, pastāstiet draugam

4. Cilvēki paļaujas uz e-pastu, lai tieši sazinātos

Viens no iemesliem, kāpēc e-pasta mārketinga stratēģija tik daudzus gadus ir bijusi veiksmīga, ir tas, ka patērētāji joprojām vēlas un uzticas tiešam savienojumam ar zīmoliem, un labākajā gadījumā viņi labprātīgi abonē, lai caur šo kanālu iegūtu vērtīgu saturu..

Tirgus tendences liecina, ka banku, finanšu un apdrošināšanas pakalpojumi, kā arī mazumtirdzniecības un patēriņa preces, kā arī ceļojumi un viesmīlība ir galvenās nozares, kas pieņem e-pasta mārketinga risinājumus..

5. Tai ir visaugstākie klientu noturēšanas rādītāji

Daudzus gadus tirgotāji e-pastu ir uzskatījuši par visefektīvāko saziņas, iegūšanas, reklāmguvumu un saglabāšanas kanālu. Tagad e-pastam ir visaugstākais klientu saglabāšanas līmenis. Saskaņā ar Emarsys, 81% mazo un vidējo uzņēmumu joprojām paļaujas uz e-pastu kā galveno klientu piesaistīšanas kanālu. Un e-pastā klientu saglabāšanas līmenis ir 80%.

Nākamajos pāris gados saskaņā ar Salesforce tendencēm klientu uzticībā, 75% tūkstošgadu un Gen Zers Paredzams, ka, balstoties uz iepriekšējo mijiedarbību, saistoša būs zīmola aktivitāte.

Padomājiet, ka jūs varat ne tikai noturēt klientus, bet arī saņemt viņus atpakaļ, ja viņi kādu iemeslu dēļ pamet jūsu mārketinga kampaņu.

Centieties palielināt un pievienot vērtību e-pasta saturam brīvdienās un it īpaši Melnās piektdienas laikā. Ir paziņots, ka Melnās piektdienas piedāvājumi ir visaugstākās atlēšanas pakāpes, ko sauc arī par klientu atkārtotu aktivizēšanu; cipari to parāda winback pasūtījumi šajā datumā palielinās par 106%, salīdzinājumā ar pārējo gadu.

E-pasts joprojām ir galvenais klientu aizturēšanas (80%) un mazo un vidējo uzņēmumu ieguves (81%) virzītājspēks, kā Emarsys pastāsta draugam

6. E-pasts palielina pārdošanu tiešsaistē

Omnisend e-pastsArī no Omnisend – absolūti labākā diena (atvērto un klikšķu likmēm) e-pastu nosūtīšanai ir mēneša pirmā diena.

Nosūtot 3 automātiskus e-pastus, var radīt vairāk par 90% vairāk pasūtījumu tiešsaistē salīdzinot ar atsevišķiem e-pastiem, kā apgalvo Omnisend, e-komercijas mārketinga automatizācijas platforma.

Tiek lēsts, ka 81% amerikāņu tiešsaistes pircēju, visticamāk, iepērkas -tiešsaistē vai veikalos – tā rezultātā, ko viņi lasīja e-pastā. Patērētāji, piemēram, saņem e-pastu, piemēram, saņem īpašu piedāvājumu, kuponu, kuru viņi var izmantot, vai ekskluzīvu cenu tiešsaistē.

7. E-pasts ļauj veikt tūlītēju kontaktu ar Amerikas tirgu

Statistika liecina, ka 28% no pieaugušajiem amerikāņiem atzīstiet, ka viņi pastāvīgi ir tiešsaistē.

Saskaņā ar šo Market Watch paziņojums presei, Globālā e-pasta mārketinga tirgū vislielākā tirgus daļa ir Amerikai. Tas ir panākumu atslēga veiksmīgai e-pasta mārketinga stratēģijai.

Faktiski par to liecina eMarketer 2019 prognožu dati 37,2% no Amerikas Savienoto Valstu digitālo reklāmu tirgus piederēs uzņēmumam Google, Līdz 2019. gada beigām Facebook – 22,1% un Amazon – 8%.

Tiek uzskatīts, ka Ziemeļamerikai ir vislielākā tirgus daļa pasaules e-pasta mārketinga tirgū, pēc MarketWatch stāsta draugam

8. E-pasta mārketings ir universāls un mobilais

Kad e-pasta mārketinga kampaņa ir labi veikta un optimizēta atsaucībai, tā ir pievilcīga un piesaista, un tai ir pozitīvas reakcijas, kas galu galā kļūst par pārdošanu.

Atkarībā no jūsu pārvaldītā satura un jūsu zīmola vajadzībām, 53% no e-pastiem tiek atvērtas mobilajās ierīcēs. E-pasta mārketingā varat iekļaut attēlus, piedāvātos videoklipus vai videoklipus, izmantojot tādus rīkus kā slaidrādes veidotājs.

Pievērsiet īpašu uzmanību atsaucībai un tam, ka videoklipi ir optimizēti, lai mobilajās ierīcēs tos pareizi parādītu, jo. Ja nē, apmeklētāji meklēs citur. Saskaņā ar Scientia Mobile un Google Study, 53% patērētāju atsakās no satura, kas netiek parādīts pietiekami ātri, un visi jūsu iepriekšējie centieni būs lemti.

Neraugoties uz to, grafiskajai daudzpusībai jābūt sinhroni ar labi uzrakstītām kopijām un tēmu rindām. Paige Arnof-Fenn, Masačūsetsas mārketinga firmas Mavens īpašnieks & Moguls, norāda e-pastu tēmu rindām jābūt īsām jo daudzi cilvēki lasa telefonos vai planšetdatoros.

9. E-pasts ir digitālā mārketinga vēlamākā platforma

Saskaņā ar eTargetMedia, e-pasta mārketings virzās uz personalizēšanu un interaktīva satura izveidi.

Tas nozīmē, ka informācijai nebūs tikai viens virziens, bet tā pienāks īstajā laikā, un patērētājiem būs iespēja kaut ko rezervēt, veikt aptaujas, skatīties video vai sekot zīmoliem sociālajos medijos. Accenture pētījumi rāda, ka 91% patērētāju dod priekšroku zīmoliem, kas atceras, kas viņi ir, atzīst viņu intereses un piedāvā ieteikumus, kas viņiem ir personīgi svarīgi.

No otras puses, jums vajadzētu zināt, kā nesen teica Adobe firmas satura apsekojums 2019. gadā, ka 25% patērētāju kaitina pārāk personalizēts saturs, tāpēc tam ir jābūt kaut kam pa vidu un patiešām pārdomātam konkrētam mērķim.

10. E-pastam ir zemākā CPA

e-pastam ir viszemākās izmaksas par iegādiE-pastiem ir zemākā vidējā MPI; No otras puses, tiešajam pastam ir visaugstākā MPI ar vidēji 26,40 USD.

E-pastiem ir zemākās vidējās iegādes izmaksas (CPA) ap 10 USD, salīdzinot ar sociālajiem medijiem – 20 USD, tiešais pasts – 31 USD, apmaksāta meklēšana – 16 USD un tiešsaistes attēla reklāmas – 25 USD.

Kāpēc tas ir svarīgi jūsu stratēģijai? Tas ir viegli, vairums zīmolu vēlas sasniegt lielāko skaitu, izmantojot pēc iespējas mazāk resursu.

E-pastiem ir viszemākās vidējās iegādes izmaksas (CPA) – apmēram 10 USD, izmantojot @placeitapp, pastāstiet draugam

11. Cilvēki patiesībā lasa savus e-pastus

Saskaņā ar Internetlivestats, katru sekundi visā pasaulē tiek nosūtīti aptuveni 936 740 likumīgi e-pasti.

Lai gūtu panākumus, jums jākoncentrējas uz labi izpildītu e-pasta mārketinga dizainu. Ja jūs joprojām strādājat pie tā un jums ir nepieciešami bezmaksas logotipi vai ātri logo dizains, kopā ar citiem zīmola vizuālajiem attēliem apskatiet veidnes un dizaina rīkus, ko piedāvā e-pasta mārketinga pakalpojumi, vai izmantojiet tiešsaistes veidotājus, piemēram, vietnē Placeits. Tādā veidā jūs varat ietaupīt daudz laika, ko tā vietā var izmantot izpētei.

Mēdza teikt, ka cilvēki lasa savus e-pastus, bet tas nenozīmē, ka viņi visu lasa vai ka viņiem ir laiks lasīt romāna lieluma biļetenu.

Attiecībā uz pašu rakstīto saturu jums vajadzētu sarunāties tā, lai tas būtu no 300 līdz 500 vārdiem, lai cilvēki reāli lasītu jūsu ziņojumu, nevis tikai ritinātu uz leju, lai nokļūtu svarīgākajā vietā..

Ja jūs rakstāt garus e-pastus, tie, iespējams, nonāks miskastē.

12. Biļeteni palielina klientu iesaisti

Ja iemācīsities apgūt e-pasta mārketinga rīkus, palielināsit pārdošanas apjomus un reklāmguvumu līmeņus, un skaitļi rāda, ka jums jākoncentrējas uz lieliska biļetena izveidi, it īpaši, ja sākat jaunu zīmolu.

Kā norāda autors Deivs Pells, kaut arī viņi ir miruši un pāris reizes atgriežas pēdējās desmitgadēs, biļeteni ir nemirstīgi. Kāpēc? Viņš norāda uz dažiem iemesliem, un vissvarīgākais ir tas, ka e-pasts ir personisks, jūs ievadāt kāda cita labi ierobežoto vietu: viņa personīgo iesūtni..

Ir ļoti svarīgi, lai katrs e-pasts atspoguļotu mājasdarbu izpildi. Tas nozīmē, ka jūs veltāt laiku pārdomāta satura rakstīšanai, īsi izskaidrojat produktu ieguvumu priekšrocības un, ja iespējams, piešķirat papildu priekšrocības e-pasta abonentiem.

E-pasta mārketings nebūt nav miris! Šeit ir 12 fakti un statistika par e-pasta mārketingu, izmantojot @placeitapp, pastāstiet draugam

Secinājumi

Ņemiet vērā, ka e-pasta iesūtne ir tā, kuru plūsmu lietotāji var kontrolēt 100%, un, tiklīdz viņi atrakstīs abonentus vai atzīmēs jūsu e-pastus kā mēstules, jūs vairs nezināt..

Virsraksti ar “e-pasts ir miris” nāk un aiziet, kad lietotājus satrauc jaunas tehnoloģijas vai modernas sociālo mediju platformas, taču atcerieties, ka arī e-pasts ir izdzīvojis. Padomājiet par to, kad pirmo reizi izveidojāt savu personīgo e-pasta adresi. Pēc visiem šiem gadiem jūs joprojām to pārbaudāt, abonējat jaunus pakalpojumus un turpināsit to darīt arī nākamajos gados.

Kā mārketinga speciālisti, izaicinājums tagad ir atkarīgs no e-pasta mārketinga kampaņas pielāgošanas pašreizējām tendencēm un jaunajiem lietotājiem.

Placeina pārstāve ir Karina Ramos. Platforma, kurā ikviens var izgatavot savus zīmola vizuālos līdzekļus neatkarīgi no tehniskajām vai mākslinieciskajām prasmēm. Sazinieties ar Placeit on Facebook un LinkedIn.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map