10 Wix vietņu piemēri, kurus mēs absolūti dievinam

Savas vietnes izveidošana var būt sarežģīta. Īpaši, ja neesi radošais tips. Par laimi tādu vietņu veidotāji kā Wix nodrošina veidņu komplektu, kuru varat izmantot, lai izveidotu diezgan iespaidīgus tīmekļa dizainus.


Ja esat absolūti iesācējs, izstrādājot vietni, neuztraucieties! Wix ir simtiem skaistu veidņu, no kurām izvēlēties, un ar nelielu darbu. Jūsu vietnei tā būs superīga un profesionāla.

Ko piedāvā Wix?

 • Cena sākot no: USD 8.50 mēnesī
 • Plāni: Savienot, Combo, Neierobežots, e-komercija, VIP
 • Mūsu ātruma pārbaude: A / Uptime pārbaude: 99.96%
 • PRO: Veidojiet no jauna, lielisks tīmekļa redaktors.

Wix veidnesIr vairāk nekā 500 gatavu Wix veidņu (skatīt visas veidnes šeit).

Wix apskata apmeklējums tiešsaistē

Protams, ja tā ir jūsu meklētā iedvesma, mēs esam jūs informēti! Šī ziņa seko manai iepriekšējai Weebly vietņu ziņai.

Mēs esam noapaļojuši 10 vissatriecošākos Wix vietņu piemērus, kas izstrādāti un izveidoti, izmantojot tieši tos pašus rīkus, kas jums.

Piezīme. Mums ir populārs ceļvedis par Wix lietošanu. Uzziniet vairāk, lai izveidotu savu pirmo Wix vietni.

Iepazīstieties ar šiem satriecošajiem reālās dzīves vietņu piemēriem, kas izveidoti, izmantojot Wix! Pastāsti draugam

Pārtikas vietnes, kas veidotas ar Wix

1. Septiņu gramu kafejnīca

Wix vietnes piemērs - Seven Grams CafféAvots: Septiņu gramu kafija

Izmantojot platekrāna vienas lappuses vietni, Seven Grams Caffé apmeklētājus kārdina ar mājās gatavotiem ceptajiem izstrādājumiem un amatniecisku kafiju vienā mutē dzirdinošā fotoattēlā.

Izmantojot vienkāršu un elegantu tīmekļa dizainu, Seven Grams Caffé izvirza savu ēdienu priekšplānā ar atsauksmēm, sociālo mediju uzvednēm, kontaktiem un attēlu galerijām, kas atrodas dažus ritinājumus zemāk.

2. Krūzs

Pārtikas vietne, kas veidota, izmantojot Wix - CrustzAvots: Crustz

Šī konditoreja, kas balstīta uz Kualalumpuru, zina, kā ar viņu vietnes dizainu tikt galā ar jūsu garšas kārpiņu. Tiklīdz jūs ielādējat lapu, jūs sagaidīs ar attēlu, kurā redzams viņu veikals un displejā redzami mutes dzirdinošie konditorejas izstrādājumi..

Izmantojot vienkāršu un tīru vietnes izkārtojumu, apmeklētāji var ērti piekļūt savai galerijai, kontaktinformācijai, konditorejas izstrādājumu sarakstam un citam, izmantojot augšpusē esošo racionalizēto izvēlni.

E-komercijas vietne, kas veidota ar Wix

3. MAAPILIM

e-komercijas vietne, kas veidota, izmantojot Wix - MAAPILIMAvots: MAAPILIM

MAAPILIM piedāvā rokām darinātus vīriešu kopšanas produktus, kas ir minimālistiski un eleganti. Viņu vietņu veikals atkārto to pašu filozofiju, izmantojot vienkāršu attēlu, kurā tiek parādīti viņu produkti, un vienu pogu “Veikals tūlīt”, kas liek apmeklētājiem pārbaudīt viņu krājumus.

Tīrs noformējums un uznirstošā izvēlne nozīmē, ka apmeklētāji var viegli atrast ceļu uz vietni, neradot nekādas grūtības.

Portfeļa vietnes, kas veidotas ar Wix

4. Linda Franzosi

Portfeļa vietnes, kas veidotas ar wix - Linda FranzosiAvots: Linda Franzosi

Ja vēlaties izveidot atsākšanai līdzīgu vietni vai demonstrēt savu portfeli, Lindas Franzosi vietnē parādīts, kā jūs varat izveidot skaistu un profesionālu vietni, izmantojot Wix veidnes un rīkus..

Izmantojot paralakses izkārtojumu, apmeklētāji var izpētīt viņas prasmes un kompetences, klientus, ar kuriem viņa strādāja, un pat savu portfeli. Vietne demonstrē arī viņas talantu satura pārvaldībā un vizuālā noformēšanā ar vizuāli pievilcīgu izkārtojumu, tomēr tajā pašā laikā ir viegli orientēties.

5. Franču mezglu studijas

Kāzu vietne, kas veidota ar Wix - franču Knot StudiosAvots: Franču mezglu studijas

French Knot Studios zina, kā piesaistīt jūsu uzmanību, izmantojot gudru krāsu izmantošanu un slaidrādi, kas piepildīta ar satriecošiem attēliem. Boutique pasākumu plānotājs, kāzu dizaina un stila studija stratēģiski izvietoja sociālās pogas vietnes augšpusē, lai apmeklētāji ar vienu klikšķi varētu pārbaudīt savu Instagram un Pinterest lapu..

Pat viņu portfeļa lapa ir veidota tā, lai sniegtu sīkāku informāciju par fotoattēliem, kas atrodas zem tā sīktēla.

6. Dzīvnieku mūzika

Portfeļa vietne, kas veidota, izmantojot Wix - Animal MusicAvots: Dzīvnieku mūzika

Viena no iespaidīgākajām portfeļa vietnēm Animal Music iznāk pārsteidzošā dizainā, un visa mājas lapa tiek izmantota kā viena liela vitrīna viņu lielajiem portfeļa gabaliem.

Aptuveni gandrīz neviena teksta apkārtnē apmeklētāji tiek bombardēti ar videoklipiem, attēliem un daudz ko citu, izveidojot vietni, kas ir patiesi unikāla viņu zīmolam. Viņi pat ir pārliecinājušies, ka sociālo mediju pogas ir piestiprinātas sānos, lai cilvēki jebkurā laikā varētu sekot viņu lapai.

7. Liam Rinat

Liam RinatAvots: Liam Rinat

Daudzi dizaineri ir izmantojuši Wix veidni, lai izveidotu dažas satriecošas un skaistas lapas. Pievienojiet Liam Rinat sarakstam ar ļoti unikāli izveidotu personisko vietni, kas piemērota “Visual Storyteller”.

Izmantojot tikai trīs navigācijas pogas, cilvēki var izvēlēties vai nu pārbaudīt viņa portfeli, sazināties ar viņu vai atgriezties mājas lapā. Minimālās pogas nozīmē, ka vietne koncentrējas tikai uz Rinat un neko citu.

8. Sonja Van Duelmena

Sonja Van DuelmenaAvots: Sonja Van Duelmena

Sonja Van Duelmena izmanto savu vietni, lai sniegtu paziņojumu, un šis paziņojums ir šāds: Es esmu mākslas direktors. Visa viņas vietne ir tikai viena liela portfeļa lapa, kurā parādīts viņas izcils darbs, izmantojot dažādus režģu, Ajax, mūra, karuseļu un slīdņu veidņu stilus..

Gudrs tīmekļa dizains un efektīva parallaksa efekta izmantošana liek domāt, ka vietnei ir vairāk dziļuma un vietas, nekā šķiet.

Tīmekļa dizaina vietne, kas veidota ar Wix

9. Brūnās pūces radošais darbs

Tīmekļa dizaina vietne, kas veidota, izmantojot Wix - Brown Owl CreativeAvots: Brūnās pūces radošā

Brown Owl Creative parāda, ko jūs varat darīt ar Wix lielisko dizaineru rokās. Pilnekrāna vietnē tiek parādīta tīmekļa dizaina aģentūras nojauta par radošu izmantošanu, izmantojot dizainu, kuru iedvesmojuši retro fonti un pogas.

Viņi pat pievienoja papildu informāciju par peles ikonu, mainot uz Windows 98 līdzīgu rādītāju, virzot kursoru uz noklikšķināmas sadaļas.

Fotografēšanas vietnes, kas veidotas ar Wix

10. Hilarija O’Leary

Fotogrāfijas vietni veido kopā ar Wix - Hilarija O’LearyAvots: Hilarija O’Leary

Fotogrāfe, kas atrodas Dienvidāfrikā, Hilary O’Leary pilnībā izmanto Wix veidņu dizainu, lai izveidotu satriecošu vietni, kurā būtu redzami viņas tikpat satriecoši Āfrikas savvaļas dzīvnieku attēli..

Izmantojot parallaksa ritināšanas efektu, viņai izdodas piesaistīt apmeklētāja uzmanību ar vienkāršiem (tomēr skaistiem) zīmējumiem, kā arī ar spēcīgiem Āfrikas savvaļas dzīvnieku attēliem..

11. Taizemes fama

Taizemes PhamAvots: Taizemes Pham

Daudziem dizaineriem ir tendence pārspēt savas tīmekļa vietnes dizainu, taču taizemietis Phams ir pilnīgi pretējs, savas vietnes izveidošanai izmantojot vienkāršu Wix Pro galeriju. Viņš prasmīgi uzsver savas fotogrāfijas, kas parāda viņa spēju tvert skaistus mirkļus.

Tas atkal parāda, ka labu radošu personu rokās jūs varat izveidot satriecošas vietnes Wix ar vienkāršāko dizainu.

Personiskās tīmekļa vietnes, kas veidotas ar Wix

12. Kārlija Klosa

Personīgā vietne, kas veidota ar Wix - Karlie KlossAvots: Kārlija Klosa

Jūs esat redzējis, kā Kārlija Klosa reklamē Wix, un ir viegli saprast, kāpēc. Viņas vietne ir lielisks piemērs tam, cik jaudīgas ir veidnes un rīki, ko Wix var piedāvāt.

Pilnībā Kloss izstrādātā vietne izceļ visas svarīgās detaļas ar savu jaunāko darbu, kas parādīts mājas lapā, kā arī ar sociālo mediju pogām, projektiem un kampaņām, kā arī ar savu Kode ar Klossy iniciatīvu.

13. Sergio Aguero

Sergio AgueroAvots: Sergio Aguero

Mančestras pilsētas čempionu Sergio “Kun” Aguero oficiālā vietne ir tikpat ievērojama kā viņa futbola prasmes. Izmantojot satriecošo Wix veidni, Aguero vietne saviem faniem sniedz visu nepieciešamo informāciju par futbola superzvaigzni, kas ietver viņa stāstu, statistiku un klātbūtni sociālajos medijos.

Turklāt viņa vietne ir skatāma arī divās valodās – angļu vai viņa dzimtajā Espanŏl. Tādā veidā viņa fani no Argentīnas un visas pasaules var izlasīt par viņa gatavošanos Pasaules kausa izcīņai vai Čempionu līgai

Darbs ar Wix veidnēm

Viena svarīga lieta, kas jāņem vērā, lietojot Wix veidni, ir tāda, ka nevarat mainīt jaunu veidni izveidotajai Wix vietnei. Kad esat izvēlējies veidni un pievienojis tai saturu, jūs nevarat mainīt uz citu veidni.

Ja vēlaties izmantot citu veidni, jums ir jāizveido jauna vietne ar jauno veidni. Pēc jaunās vietnes izveidošanas jums tas jādara pārsūtiet savu plānu un domēnu uz jaunizveidoto vietni. Ja jūsu domēna vārds ir reģistrēts trešās puses domēna reģistros, jums jāpārliecinās, vai DNS ieraksts ir pareizi atjaunināts jaunajā vietnē.

Bieži uzdotie jautājumi Wix vietnēs

Kādas vietnes izmanto Wix?

Wix pārvalda visu veidu vietnes visā pasaulē, sākot no profesionāliem portfeļiem, piemēram, Karlie Kloss, līdz biznesa vietnēm, piemēram, Real Graphene USA. Pēc tirgus daļas Wix ir otrs populārākais vietņu veidotājs pasaulē, un lietotāji pārvalda vairāk nekā 300 000 domēnu.

Cik maksā Wix?

Cenas Wix svārstās no USD 4,50 mēnesī līdz USD 24,50 mēnesī par standarta vietnēm. e-komercijas vietnes maksā vairāk un svārstās no zemākās USD 17 mēnesī līdz 35 USD mēnesī. Pēc pieprasījuma ir pieejami arī pielāgoti plāni.

Uzziniet vairāk par Wix plāniem un cenām.

Kādi ir Wix trūkumi?

Atkarībā no jūsu vajadzībām laika gaitā Wix plāni var kļūt diezgan dārgi, un jūs galvenokārt aprobežojaties ar resursu atbalstīšanu tikai no Wix ekosistēmas. Wix arī neatļauj vietņu eksportu, tāpēc, ja nolemjat pārcelties nākotnē, būs grūti pārsūtīt to uz citu resursdatoru.

Vai Wix ir labāks par WordPress?

Wix ir vietņu veidotājs, un WordPress ir satura pārvaldības sistēma. Wix ir vieglāk izmantot, taču tam nav WordPress potenciāla ilgtermiņā.

Vai Wix pieder jūsu saturs?

Wix nepieder jūsu saturam, taču tā patentētā dizaina dēļ tas lietotājiem neļauj eksportēt savas vietnes.

Iesaiņošana

Šīs ir tikai dažas no tūkstošiem brīnišķīgo un profesionāli izstrādāto Wix vietņu. Wix pieejamo dizaina un veidņu ārprātīgais daudzums nozīmē, ka neviena no abām vietnēm nebūs vienāda.

Ja jūs jūtaties iedvesmojuši pārsteidzošie tīmekļa dizaini, kāpēc gan šodien nesākt to padarīt par savu?

* Tulkojums: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map