10+ labākās bezmaksas WordPress motīvi 2020 (iekļautas WooCommerce motīvi)

Šo rakstu rakstīja Lana Miro.


Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izcelties ar WordPress emuārs, izceliet personīgo portfeli vai, lai pārstāvētu tiešsaistes veikalu, jums jāizveido vietne ar visaugstāko kvalitāti. Tomēr dažreiz mums trūkst budžeta un mums ir jāmeklē šādi vai citi veidi, kā ietaupīt naudu, atverot vietni..

Tīmekļa izstrādātāji maksā daudz par gatavu vietni, dažām gatavām vietņu veidnēm ir diezgan augsta cenu zīme … Bet kāpēc gan neizmēģināt bezmaksas vietņu veidnes?

Šādi risinājumi ļauj jums iepazīties ar šo vai to procesu, motoriem, sistēmām un dienas beigās izveidot foršu vietni, kas palīdzēs uzlabot ienākumus. Lai pateiktu vairāk, bezmaksas veidnes ir gandrīz tāda pati funkcionalitāte un izcils dizains, kas dod jums iespēju izveidot brīnišķīgu vietni.

Vai es savās vietnēs varu izmantot bezmaksas WordPress tēmas?

Visilgāk bezmaksas tēmas bieži tiek saistītas ar to, ka tās ir zemas kvalitātes un bezjēdzīgas. Lai gan dažos gadījumos tas ir taisnība, mēs nevaram noliegt faktu, ka miljoniem cilvēku ir izmantojuši bezmaksas WordPress motīvus, lai aktivizētu savas vietnes.

Kāpēc?

Tā kā bezmaksas motīvi ir ļoti ērti lietojami, vienkārši un vienkārši, kas padara tos par perfektu platformu tiem, kam nepazīstat kodēšanu vai iesācējiem..

Bet tas nav viss, dažas bezmaksas WordPress veidnes faktiski var sniegt lielisku lietotāja pieredzi, kas ir vizuāli pievilcīga un vienkārši lietojama. Parastam WordPress lietotājam premium veidne var būt pārāk sarežģīta, jo tajās parasti ir pārāk daudz funkciju, kas jums, iespējams, nav vajadzīgas vienkāršai vietnei.

Vēl daži punkti par to, kāpēc jums vajadzētu meklēt bezmaksas WordPress tēmas:

 • Tas ir par brīvu! Kas nozīmē, ka jums nemaz nav jātērē nauda. Tas ir lieliski, ja jums ir ierobežots budžets.
 • Ne visas bezmaksas tēmas ir zemas kvalitātes. Jūs reti atradīsit WordPress motīvu ar sliktu un pārblīvētu kodējumu, jo katra tēma tiek pārbaudīta ar WP standartiem & vadlīnijas.
 • Ir vairāki uzticami tēmu nodrošinātāji. Lielvārdu tēmu veidotāji, piemēram, ThemeGrill, ThemeIsle un Theme Monsters, ir labi pazīstami ar savu kvalitatīvo motīvu palīdzību..
 • To kopums ir freemium, kas būtībā ir bezmaksas tēma ar premium jauninājumu. Tas ļauj jebkurā laikā jaunināt uz premium motīvu ar labākām funkcijām un atbalstu.

Piezīme. Pirms jebkādas WordPress tēmas instalēšanas šeit ir saraksts ar labākajiem mazajiem uzņēmumiem paredzētā tīmekļa mitināšanas iespējām.

Populāras bezmaksas atsaucīgas WordPress motīvas

Šeit mēs esam sagatavojuši jums sarakstu ar 10+ bezmaksas WordPress tēmām (General, WooCommerce un Blog), kas palīdzēs jums izcelties ar profesionālu vietni neatkarīgi no jūsu biznesa. Šīs tēmas ir viegli lietojamas, un tām ir plašs funkciju klāsts.

Tāpēc netērēsim laiku un pārbaudīsim katru no šīm tēmām!

Labākās bezmaksas WordPress motīvi

Jen + Ben: WordPress tēma kāzu plānotājam

Jen + Ben - kāzu plānotāja WordPress tēmaSīkāka informācija | Demonstrācija

Jen + Ben ir WordPress tīrās kodēšanas tēma ar tīru un elegantu dizainu. Neskatoties uz to, ka šī tēma ir bezmaksas, tai ir viss modernais, un tai jābūt rīkiem un funkcijām, lai izveidotu brīnišķīgu un ļoti funkcionālu vietni, kas veic reklāmguvumus. Turklāt to izstrādājuši labākie nozares vadītāji, kas klientiem ļauj izbaudīt gludu dizainu un lielisku funkcionalitāti.

Travelop lite: bezmaksas WordPress tēma ceļojumu blogam

Travelop lite - ceļojumu foto emuārs WordPress tēmaSīkāka informācija | Demonstrācija

Vai vēlaties dalīties ar saviem ceļojuma fotoattēliem ar auditoriju? Ja tā, tad tuvāk apskatiet šo bezmaksas WordPress tēmu, kas ļauj jums piepildīt savus sapņus bez jebkāda budžeta. Tam ir viegli un intuitīvi instalēšanas un pielāgošanas procesi, tāpēc absolūti nav jābūt programmētājam.

PetInn: pilnībā atsaucīga WordPress tēma dzīvniekiem & lolojumdzīvnieku labdarība

PetInn - atsaucīga dzīvnieku un mājdzīvnieku labdarības WordPress tēmaSīkāka informācija | Demonstrācija

Petlnn ir vienreizēja WordPress tēma, kas tika izstrādāta mājdzīvnieku labdarības aģentūrām un organizācijām. Tam ir savstarpēja pārlūka saderība, kas klientiem ļauj redzēt jūsu vietni neatkarīgi no meklēšanas sistēmas, kuru viņi izmanto. Turklāt nekautrējieties dalīties ar savām domām, elpu aizraujošiem stāstiem vai galvenajām ziņām iebūvētajā emuārā.

Spēļu izstrādes studijas bezmaksas WordPress tēma

Spēle Bezmaksas attīstības studijas WordPress tēmaSīkāka informācija | Demonstrācija

Tēma ir ideāls rīks, lai izplatītu vārdu par savu spēļu izstrādes studiju! Tam ir uzkrītošs un pilnībā atsaucīgs dizains, iepriekš ielādēts emuārs un daudz citu lielisku iespēju, kas palīdzēs jums izcelties ar lielisku vietni. bagātiniet auditoriju ar šo spēles attīstības studijas bezmaksas WordPress tēmu.

Grafika: Arhitekta literārā WordPress tēma

Arhitekta Lite bezmaksas WordPress tēmaSīkāka informācija | Demonstrācija

Grafique ir bezmaksas WordPress tēma arhitektiem, kas ļauj profesionāli parādīt savu arhitektu portfeli. Motīva uzstādīšana ir vienkārša, un tas palīdzēs jums turpināt darboties ar acu skatienu un bez nervozēšanas.

Adveland: atrakciju parka WordPress tēma

Adveland atrakciju parka WordPress tēmaSīkāka informācija | Demonstrācija

Adveland ir spilgta bezmaksas WordPress tēma ar lielisku dizainu un bagātīgu skaitu augstākās klases funkciju. Tā savstarpēja pārlūka saderība palīdzēs jums parādīt jūsu biznesu visiem klientiem neatkarīgi no tā, kādu pārlūku viņi izmanto. Turklāt klienti vienmēr var uzdot jums jautājumu, izmantojot kontaktformu.

Formā: vienas lapas bezmaksas WordPress tēma

Formāta - vienas lapas WordPress tēmaSīkāka informācija |Demonstrācija

Shapely ir satriecoša WordPress tēma ar mobilam draudzīgu un tīklam gatavu dizainu. Tēmai ir arī lietotājam draudzīga dokumentācija un ērts instalēšanas process. Lai padarītu to īsāku, ir tīri patīkami strādāt ar šo tēmu.

Bezmaksas WooCommerce motīvi

Bezmaksas WooCommerce tēma veikalā

Veikals - WordPress tēmaSīkāka informācija | Demonstrācija

Veikals ir elastīga WooCommerce tēma, kas pārstāvēs jūsu tiešsaistes veikalu no labākās iespējamās puses. Tas ir aprīkots ar veselu virkni modernu funkciju, kas palīdzēs jums izveidot brīnišķīgu tiešsaistes veikalu, kas veic reklāmguvumus.

Aptieku bezmaksas WooCommerce tēma

Aptieku bezmaksas WooCommerce tēmaSīkāka informācija | Demonstrācija

Šai tēmai ir mobilajām ierīcēm piemērots dizains un liels potenciāls padarīt jūsu tiešsaistes narkotiku veikalu par vienu no labākajiem nišā. Vēl vairāk sakot, pateicoties šai WooCommerce tēmai, jūs varat ietaupīt ievērojamu naudas summu tikai tāpēc, ka tā ir bezmaksas. Neskatoties uz šo faktu, tam ir lieliska funkcionalitāte un pievilcīgs dizains.

eStore bezmaksas WooCommerce tēma

e-veikals - bezmaksas WooCommerce WordPress tēmaSīkāka informācija | Demonstrācija

eStore ir lieliska bezmaksas WooCommerce tēma, kas ļauj izveidot augstas funkcionalitātes tiešsaistes veikalu. Tas ir optimizēts SEO, tam ir saderība ar pārlūku, viss ķekars pielāgotu logrīku un virkne citu lielisku rīku un funkciju. Nevilcinieties pārbaudīt tā demonstrāciju!

Tyche Bezmaksas e-komercijas tēma

Tyche - bezmaksas e-komercijas tēmaSīkāka informācija | Demonstrācija

Jums nepieciešama stilīga tēma, lai reklamētu savu tiešsaistes veikalu? Pārbaudiet šo bezmaksas e-komercijas tēmu, kas jūs īsumā iespaidos. Šeit jums ir elegants vietnes slīdnis, āķīgs dizains un daudz WooCommerce funkciju.

Mājdzīvnieku piederumu veikals WooCommerce tēma (Premium)

Mājdzīvnieku piederumi WooCommerce tēmaSīkāka informācija | Demonstrācija

Vai meklējat tēmu, kas palīdzēs jums izcelties ar mājdzīvnieku piederumu tiešsaistes veikalu? Apskatiet šo bezmaksas WooCommerce tēmu ar plašu WooCommerce rīku klāstu. Jums nebūs jāpieliek pūles, lai pielāgotu to jūsu gaumei un mērķiem.

Bezmaksas WordPress emuāru motīvi

Cento bezmaksas WordPress emuāra tēma

Sīkāka informācija | Demonstrācija

Ja jūs meklējat tīru un skaisti noformētu WordPress emuāra tēmu, Cenote varētu būt jums piemērota. Tam ir dažādas topogrāfijas, krāsu un izkārtojuma iespējas, lai izveidotu unikālu elpu aizraujošu emuāru. Šī atsaucīgi izstrādātā tēma tika veidota, ņemot vērā SEO draudzīgumu, ļaujot jums viegli izveidot jebkura veida emuārus.

Amadeus bezmaksas WordPress emuāra tēma

Sīkāka informācija | Demonstrācija

Amadeus ir bezmaksas WordPress tēma, kas paredzēta emuāru autoriem un rakstniekiem. Tas nāk ar pilnvērtīgu izvēlni vienkāršai navigācijai un tādām individuālām funkcijām kā paralaksa galvenes attēli, pielāgoti logrīki, vislabākie emuāru fonti ar pilnkrāsu un citi. Šī eleganti izstrādātā WordPress emuāra tēma ir 100% atsaucīga, SEO draudzīga un sagatavota tulkošanai.

Ascendant bezmaksas WordPress emuāra tēma

Ascendant - daudzfunkcionāla WordPress tēmaSīkāka informācija | Demonstrācija

Ascendant ir tīra daudzfunkcionāla WordPress tēma, kuru vislabāk var izmantot tīmekļa vietņu blogošanai un jebkura cita veida uzņēmējdarbībai. Varat to viegli pielāgot savām vajadzībām un uzsvērt dizainu ar bagātīgu Google fontu izvēli. Vēl vairāk sakot, klienti var baudīt jūsu vietni, izmantojot jebkuru digitālu ierīci, jo Ascendant ir piemērots jebkura izmēra ekrānam.

Rezumē: bezmaksas WordPress motīvi

Apkopojot, šie bezmaksas WordPress motīvi ļauj jums izcelties ar lielisku vietni pat bez jebkāda budžeta. Tādējādi jums ir profesionāls risinājums ar cenu zīmi 0,00 USD. Vai nav forši? Vēl jāsaka, ka šīm tēmām ir brīnišķīga funkcionalitāte, kas ļauj radīt iespaidu uz auditoriju.

Starp citu, kāda tēma jums patika visvairāk? Vai varbūt starp bezmaksas WordPress jums ir arī savs priekšnieks & WooCommerce tēmas? Lūdzu, dalieties savās domās komentāru sadaļā zemāk. Un sekojiet līdzi vairāk! Veiksmi!

Lana Miro iemīlas skaistajā web dizainā. Viņai patīk dalīties pieredzē un izpētīt kaut ko interesantu. Viņa sadarbojas arī ar TemplateMonster. lai palīdzētu ikvienam atrast labākos risinājumus saviem tiešsaistes projektiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map