10 labākie tīmekļa drošie fonti jūsu emuāram (darbs ar HTML un CSS)

Fonti. Mēs tos redzam katru dienu. Pasaulē ir pieejami visu veidu fonti, sākot no drukātām reklāmām līdz žurnāliem. Ja vien jūs nevarat lasīt, jūs droši vien saprotat, cik svarīgi ir izvēlēties pareizo fontu pareizajam videi


Runājot par emuāriem un vietnēm, ir svarīgi izvēlēties fontu, kas vislabāk atbilst jūsu stilam, bet vēl svarīgāk, lai tie būtu tīmeklī droši fonti.

Kas ir tīmeklī droši fonti?

Visām operētājsistēmām (Windows, Mac, android, ios utt.) Ir noteikts iebūvēto fontu daudzums. Problēma ir atšķirīgā OS, to sistēmās varētu būt instalēti dažādi burtveidoli.

Šeit tiek parādīti Web drošie fonti.

Web drošie fonti galvenokārt ir fontu stili, kas ir koplietoti un skatāmi visās platformās un dažādās sistēmās.

Tīmekļa fontu iegulšanas pakalpojumi

Google tīmekļa fonti vai Typekit ir sistēmas, kas ļauj izmantot fontus, kas izvietoti uz viņu serveriem. Typekit cenu nosaka, pamatojoties uz fontu skaitu, vietnes trafiku un domēnu skaitu, atšķirībā no Google Web Fonts.

Pateicoties Google, Google Web Fonts ir pilnīgi bezmaksas un ērti lietojams. Piemēram, jūs varat izvēlēties tādu fontu tipus kā Lato, Atvērts Sans vai Tinos. Ielīmējiet ģenerēto kodu dokumenta dokumentā. Un jūs esat gatavs atsaukties uz to CSS.

Šeit ir pamata HTML iesācējs, ja vēlaties uzzināt vairāk.

Kāpēc Web drošie fonti ir svarīgi?

“Tas, ko redzat, ir tas, ko jūs saņemat”, kad runa ir par drukāšanu, bet tīmeklī tas, ko redzat ekrānā, var nebūt precīzi tāds pats kā cita ekrānā..

Šis ir piemērs, pieņemsim, ka jūsu pieņemtais dizaineris nolemj savas vietnes teksta dizainā izmantot patiešām iedomātu un neskaidru fontu saimi. Ja apmeklētājam konkrētajā datorā nav instalēts fonts vai tas neatvelk no tīmeklim draudzīgas vietas, visi redzēs noklusējuma fonta variantu, piemēram, Times New Roman.

Iespējams, ka jums ir skaisti izveidota vietne ar satriecošiem fontiem, tā joprojām izskatīsies vienkārša un neglīta, ja to nevar ielādēt jūsu apmeklētājiem.

Ja jums ir šis Web drošais fonts, jums nevajadzēs uztraukties par to, ka jūsu teksti izskatās dīvaini tikai tāpēc, ka esat izvēlējies fontu, kuram nevienam nav piekļuves.

Ja vēlaties uzzināt, kā izveidot vietni (detalizēts ceļvedis), varat sekot saitei, lai apskatītu kādu no nesen publicētajiem rakstiem.

10 labākie Web drošie fonti

Tagad, kad jūs zināt droša tīmekļa fonta nozīmi, ir pienācis laiks sākt tos izmantot savā vietnē.

Lai arī ir daudz fontu, kurus var izvēlēties, mēs iesakām šos 10 tīmeklī drošos fontus izmantot kopā ar HTML un CSS. Tie tiek plaši izmantoti un izskatās arī diezgan labi.

1. Arial

arialArial fontu saimes piemērs

Ielādējiet jebkuru vietni, un iespējams, ka tās izmantos Arial fontu.

Šis sans-serif fonts ir visvairāk plaši lietots fontu un tiek uzskatīts par standartu visiem tīmeklī drošiem fontiem. To bieži izmanto kā specializētu fontu aizstāšanu, kas nav pieejami Windows ierīcēs.

2. Helvetica

helveticaHelvetica fontu saimes piemērs

Ja Arial fonti ir piemēroti tīrām un profesionālām vietnēm, tad dizainera izvēle ir Helvetica.

Helvetica piedāvā stilizētāku sans serif fontu, kas ļauj veidot drosmīgākus dizainus.

3. Times New Roman

reizes-jauns-romiešuTimes New Roman fontu saimes piemērs

Jauna vecā Times fonta variācija.

Iespējams, ka Times New Roman ir tas, kas ir pazīstams lielākajai daļai Windows lietotāju, jo tie ir standarta serif fonts Microsoft Words. Salīdzinot ar Arial, Times New Roman ir nedaudz tradicionāls dizains.

4. Laiki

reizesTimes fontu saimes piemērs

Ja Times jums šķita pazīstams, tas ir tāpēc, ka tas ir bijis standarta fonts, ko izmanto vecām avīžu izdrukām.

Laiki tiek uzskatīti par tradicionālāko fontu, un tos reti izmanto ārpus izdrukām un avīzēm.

5. Trebuchet MS

trebuchet-msTrebuchet MS fontu saimes piemērs

Trebuchet MS sākotnēji izstrādāja Microsoft deviņdesmitajos gados iedvesmots pēc veciem viduslaiku stila fontiem.

Tas kādu laiku bija pamanāmi izmantots kā Windows XP galvenais fonts un kā ķermeņa kopiju fonti tīmeklī.

6. Verdana

VerdanaVerdana fontu saimes piemērs

Viena no drošākajām tīmekļa fonta izvēlēm Verdana sava dizaina izstrādei izmanto vienkāršas serifu līnijas un super lielus burtus.

Fontu iegarenā izskata dēļ tas ir viens no vienkāršākajiem fontiem, ko var lasīt tīklā, un tas bieži ir daudzu emuāru autoru izvēlēts fonts.

7. Arial Black

arial-melnsArial Black fontu saimes piemērs

Ja jums patika Arial fonts, bet gribējāt kaut ko drosmīgāku un lielāku, tad jūs nevarat noiet greizi ar Arial Black. Fonts radās, kad cilvēki vēlējās izmantot Helvetica stila treknrakstu, bet nevēlējās maksāt par tā licenci.

8. Kurjers

kurjersKurjeru fontu saimes piemērs

Kurjeram vajadzētu būt visiem pazīstamam, jo ​​vecais vienvietīgais fonts ir pieejams gandrīz visās ierīcēs un operētājsistēmās kā rezerves līdzeklis visiem “unikālajiem” fontiem..

Tas nav stilīgākais fonts, taču tas ir ļoti lasāms un tīri izstrādāts.

9. Kurjers Jauns

kurjers-jaunsCourier New fontu saimes piemērs

Gluži kā Times, arī Courier bija pārveidojis savu klasisko stilu.

Courier New tiek uzskatīts par vienas vietas fontu un ir pieejams arī lielākajā daļā ierīču un operētājsistēmu.

10. Gruzija

GruzijaDžordžijas šriftu saimes piemērs

Lai gan Verdana parasti ir droša izvēle lielākajai daļai vietņu, ja vēlaties fontu ar nedaudz lielākiem burtiem ar tādu pašu fonta lielumu, Gruzija iekļauj rēķinu.

Lai gan tas ir jāatzīmē, fonts darbojas dažos gadījumos un nedarbojas labi ar citiem serif fontiem (tie izskatās niecīgi blakus Times New Roman).

Pilnīgi nelietojiet: Comic Sans MS

Protams, tas izskatās jautri un nedaudz dīvaini, tomēr nelietojiet Comic Sans MS, ja vēlaties, lai jūsu vietne tiktu uztverta nopietni.

komiksuComic Sans MS fonta piemērs

Sans-serif fonts ir gadījuma rakstura komiksu burtu lietojums, un to parasti izmanto neoficiāliem dokumentiem un bērnu materiāliem. Nelietojiet Comic Sans MS, ja vien jūs nerakstāt bērnu grāmatu vai komiksu grāmatu!

Satīt

Tīmekļa drošu fontu mērķis ir pārliecināties, ka jūsu vietnē izveidotais dizains parādās tieši tā, kā paredzēts citās ierīcēs un platformās. Lai gan daži fonti varētu nedarboties, ir vairāki lieliski dizaini, kas jūsu vietnes fontus padarīs lieliskus.

Tikai apsoliet man, ka jūs nekādā gadījumā neizmantojat Comic Sans MS.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map