10 labākie jūsu vietnes domēna vārdu ģeneratori

Neatkarīgi no tā, vai domājat sākt ceļojumu emuāru vai vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu savam biznesam, jums būs nepieciešama vietne. Vēl svarīgāk ir tas, ka jums ir jāreģistrē nosaukums (vai domēna nosaukums) savam zīmolam, un tam jābūt āķīgam!


Jūs droši vien domājat pats sev: “Kāpēc man tik nopietni jādomā par domēna vārdu? Vai es nevaru vienkārši paņemt līdzi to, kas man ir? ”

Jūs varētu, bet tad tas, iespējams, nebūtu labs domēna vārds. Un, ja vēlaties, lai jūsu emuārs vai vietne gūtu panākumus, jums būs jānāk klajā ar labu domēna vārdu, lai to izmantotu.

Kas ir domēna vārds?

Domēna vārdu ir viegli atcerēties (-i) vārdu (-s), ko izmanto, lai sazinātos ar DNS serveris vietne, kuru vēlamies apmeklēt. Domēna vārda serveris pārveido draudzīgo vārdu uz IP adresi vai otrādi. (avots)

Ja jums nepieciešama neliela palīdzība domēna izdomāšanā, mēs esam nodrošināti! Iepazīstieties ar mūsu domēna vārdu ģeneratoru sarakstu, kuru varat izmantot, lai glābtu galvassāpes par nepieciešamību izdomāt jaunu domēna vārdu.

Piezīme. Ja neesat izvēlējies domēna vārdu, varat iegūt bezmaksas domēnu ar šiem tīmekļa mitinātājiem:

 • InMotion hostings 
 • Hostinger
 • GreenGeeks

1. Lēnā domēna meklēšana

leandomainsearchLean domēna meklēšana

Izveidojis Automattic, aiz WordPress.com platformas esošajiem ļaudīm un galvenajai komandai, kas strādā pie pašas WordPress, Lean Domain Search ir diezgan iespējams, šobrīd izmantotais domēna vārdu ģenerators.

To izmantot ir pietiekami vienkārši. Sāciet tikai ar vienu atslēgvārdu, pēc tam izvēlieties savas domēna opcijas, un tie sniegs simtiem domēnu vārdu ideju, kas šobrīd ir pieejamas. Lieliski, ka viņi pat pārbaudīs, vai vārds ir pieejams arī Twitter!

2. VārdsMesh

namemeshVārdsMesh

NameMesh ļauj sadalīt domēna vārda meklēšanu astoņās dažādās kategorijās: parasts, līdzīgs, jauns, SEO, īss, jautrs, papildu un sajaukts. Tas ļauj eksperimentālākiem nosaukumiem, kurus jūs, iespējams, neesat apsvēris.

Jūs varat arī filtrēt nosaukumus, pamatojoties uz domēna paplašinājumu, domēna pieejamību un arī maksimālo. Ja meklējat jaunu vārdu savam startam, to var izmantot programma NameMesh dari to arī tev.

3. NameStall

namestallNameStall

Vietnē NameStall nav neviena rīka, tā vietā tie nodrošina jūs ar domēna ģeneratoru komplektu, kuru varat izmantot. Trīs no noderīgākajiem, kurus varat izmantot, ir galvenais domēna vārdu ģenerators, trīs vārdu domēna vārdu ģenerators un rhyming domēna vārdu ģenerators.

Lai gan tas sākotnēji varētu šķist milzīgs, taču, tiklīdz jūs to pakavēsit, jūs varēsit izveidot domēnu nosaukumus, kas ir patiesi unikāli. Eksperimentējiet ar “vārdu grupām”, piemēram, “500 populāriem pirmajiem vārdiem”, “pamata angļu vārdiem” vai pat “1500 populāriem pēdējiem vārdiem”, lai sniegtu bezgalīgas iespējas, izmantojot jūsu emuāram pielāgotus nosaukumus..

4. Krūtis nosaukums

bustaname-1Krūtis nosaukums

Izmantojot vārdu Bust A, varat izmantot daudzos viņu filtrēšanas rīkus, lai atrastu domēna vārdu, kas atbilst jūsu prasībām un īpašajām vajadzībām. Vispirms filtrējiet atslēgvārdus un pēc tam atlasiet “sākas” vai “beigu”. Pēc tam jums parādīsies saraksts, kuru varēsit filtrēt atkarībā no tā, cik dabiski vēlaties, lai vārds skan un tā rakstzīmju ierobežojums.

Viņiem ir arī iespēja apskatīt izmantotos domēna vārdus, kā arī iespēju filtrēt pēc paplašinājumiem, piemēram, .com, .net un .org.

Vai jums nav prātā kāds konkrēts atslēgvārds? Varat izmantot viņu opciju “Izveidot nejaušu domēnu”, lai ieteiktu pieejamos vārdus. Ja atrodat kādu, kas jums patīk, varat to saglabāt vai iegādāties, izmantojot saites uz labāko domēnu reģistratūru, piemēram, GoDaddy un NameCheap.

5. Vārda zēns

vārda zēnsVārda zēns

Nameboy ļauj jums atrast pieejamos domēna vārdus, pamatojoties uz jūsu izvēlētajiem atslēgvārdiem. Jūs esat izveidojis atslēgvārdus, kurus Nameboy sastādīs ieteikto domēna vārdu saraksts, kurus varēsit izmantot.

Viņu meklēšanas rezultāti parāda arī to, kuri paplašinājumi tiek izmantoti un kuri joprojām ir pieejami. Piemēram, kaut arī varētu izmantot vietni webhostingsecretrevealed.com, tā vietā joprojām varat iegādāties webhostingsecretrevealed.net.

Varat arī pārbaudīt domēna vārdus, kas ir pieejami tālākpārdošanai, kā arī defises ierosinājumus vai atslēgas vārdus.

6. Wordroid

strīdīgsWordroid

Ja vēlaties vairāk domēna vārda un radošuma, noteikti izmēģiniet Wordroid – domēna vārdu ģeneratoru, kas pamatā veido vārdus, kas izskatās jauki un ir lieliski piemēroti emuāru, produktu, uzņēmumu un pat domēnu vārdu nosaukšanai.

Bezmaksas un viedais nosaukšanas rīks ir viens no radošākajiem vārdu ģenerētājiem, jo ​​tie galvenokārt rada jaunus vārdus dažādās valodās. Viņi to dara ar savu īpašo vārdu ģenerēšanas rīku, kas ievēro fonētiskos noteikumus, vienlaikus veidojot vārdus, kas pārtrauc mēli.

Jūs pat varat pielāgot noteiktus vietnes parametrus, piemēram, modeli, darba laika garumu, valodu, kvalitātes līmeni un pat domēna paplašinājumu iekļaušanu.

7. Domēna mīkla

domēna pulverisDomēna mīkla

Domain Puzzler atšķiras no vairuma domēna vārdu ģeneratoru ar to, ka ideāla domēna nosaukuma ģenerēšanai jūs varat izmantot vairākus atslēgvārdus. Balstoties uz jūsu atlasītajiem atslēgvārdiem, Domain Puzzler pārbaudīs visas dažādās kombinācijas, kuras varat izveidot, un vienlaikus pārbaudīs, kuras no tām ir pieejamas reģistrēšanai..

Lai to lietotu, viss, kas jums jādara, ir tikai nodrošināt domēnā nepieciešamo atslēgvārdu kopu, izvēlēties vēlamos paplašinājumus un rīks veiks visu darbu.

8. DomainHole

domēna caurumsDomainHole

Lai arī DomainHole nav tik izvērsts kā citi domēna vārdu ģeneratori, tas joprojām piedāvā dažādus rīkus (lai precīzi būtu vairāki), kurus varat izmantot, lai izveidotu un domēna vārdu.

Papildus parastajiem prāta vētras rīkiem varat meklēt arī nesen reģistrētos domēna vārdus un izveidot nejaušus domēnus ar viņu vārdu ģeneratoriem. Ja vēlaties, varat pat norādīt un pārbaudīt visus domēna paplašinājumus, lai meklētu perfektu domēna vārdu.

9. Domēni Boti

domēna robotsDomēni Bot

Domains Bot veic ne tikai lielisku darbu, radot interesantus domēna vārdus, bet arī ļauj jums izvēlēties sinonīmus, kurus vēlaties izmantot ar oriģinālajiem atslēgvārdiem. Apvienojot šos faktorus, var iegūt dažus glītus nosaukumus, par kuriem jūs, iespējams, nebūtu domājuši.

Lai to lietotu, vispirms ir jāievieto viens vai vairāki sākotnējie atslēgvārdi. Pēc tam jūs varat ar sākotnējiem rezultātiem pielāgot vēlamos TLD, pievienot vai mainīt sinonīmus un pat pievienot vēlamos prefiksus un piedēkļus..

Sākumā liela daļa Domains Bot rezultātu ir diezgan precīzi, taču dodieties vēl tālāk un atradīsit dažas diezgan interesantas kombinācijas.

10. Panabee

panabeejaPanabee

Izmantojot ērti lietojamu domēna vārdu ģeneratoru, uzņēmuma nosaukuma ģeneratoru un domēna vārdu meklēšanas rīku, Panabee gadījumā jūs nevarat noiet greizi. Interesanti, ka viņi gribēja saukties par Pandabee – diemžēl tas domēna vārds jau tika ņemts.

Izmantojot Panabee, jūs varat sākt meklēt domēna vārdu, ievadot divus atslēgvārdus, kuri pēc tam uzskaitīs nosaukuma ieteikumus, pamatojoties uz tiem. Ja tiek izvēlēts vēlamais domēna vārds, varat doties uz domēnu reģistratūras vietni un pārbaudīt, vai nav citu pieejamo paplašinājumu.

Papildus ieteiktajiem domēna vārdiem Panabee var arī pārbaudīt, vai vēlamais domēna vārds tiek izmantots kā sociālā multivides lietotājvārds.

Secinājums

Nosaukt biznesu, kas ir gan stilīgs, gan neaizmirstams, nav viegli. It īpaši, ja jums tas ir jāuztur sava zīmola zīmējumā. Cerams, ka ar labākajiem domēnu ģeneratoriem, kurus esam uzskaitījuši iepriekš, varat atrast pieejamo domēna vārdu, kas labi raksturo jūsu biznesu un zīmolu.

Vai esat jau izveidojis vārdu savam emuāram? Ja jums jau ir lielisks vārds, jums, iespējams, ir nepieciešams satriecošs tīmekļa veidotājs, lai izveidotu savu vietni. Mēs esam iepazinušies ar šo ērto vietnes ceļvedi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map