10 labākie Dropshipping piegādātāji, kas pieejami 2020. gadā

Kravu pārvadāšana var būt ļoti ienesīgs bizness, ja tā tiek veikta pareizi. Pareizi izveidojot savu kravas piegādes veikalu, izvēloties pareizās produktu nišas un atrodot labākie dropshipping piegādātāji tas viss lielā mērā ietekmē jūsu panākumus. Tik populāra ir šī pasūtījuma izpildes metode, kas veido gandrīz trešdaļa tiešsaistes veikalu.


Labāko kravas piegādes produktu saskaņošana ar savu nišu notiek, veicot pētījumus un eksperimentus, bet kā jūs izlemjat, kurš ir labākais piegādātājs jūsu kravas piegādes biznesam? Par laimi, šī ir līnija, kurā jums nav obligāti jāizvēlas – varat strādāt ar vairākiem piegādātājiem.

Populārākās kravas piegādes kompānijas

1. AliExpress

AliExpress - labākais dropshipping piegādātājsAr vairāk nekā 100 miljoniem produktu AliExpress ir viens no lielākajiem kravas piegādes piegādātājiem (izmēģiniet šeit!)

Cena: Bezmaksas

AliExpress nav nepieciešams ieviest Āzijā, jo tas ir Ķīnas e-komercijas uzņēmuma Alibaba pamatlicējs. Galvenā atšķirība ir tā, ka Alibaba parasti veic vairumtirdzniecību, savukārt AliExpress rūpējas par mazumtirdzniecības klientiem. Uzskata to par Austrumu Amazoni.

Pieejams kopš 2010. gada, tai ir izteikta priekšrocība, ka tā atrodas reģionā, kuru daudzi uzskata par pasaules rūpnīcu. Tas nozīmē ātru piekļuvi gandrīz visa veida patēriņa precēm par saprātīgām cenām. Ja jūsu viesi atrodas ASV vai ES reģionos, nosūtīšana var aizņemt zināmu laiku un pasūtījumiem pievienot nedaudz vairāk piemaksu.

Piegāde ar AliExpress var būt viens no pāris veidiem. Pirmais ir tradicionālā metode, kas nozīmē, ka pēc pasūtījuma saņemšanas AliExpress sistēmā jums manuāli jāievada pircēja un darījuma dati..

Nākamais veids ir, izmantojot Oberlo, lietotne, kuru var atrast Shopify vietņu veidotāju lietojumprogrammu tirgū. Tas ļauj jūsu Shopify veikalu tieši savienot ar AliExpress sistēmu, lai viss būtu automatizēts.

Apmeklējiet vietni AliExpress

2. DHgate

DHgate - tiešsaistes tirgusDHgate, kuras galvenā mītne atrodas Pekinā, Ķīnā, ir tiešsaistes tirgus mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības patēriņa precēm.

Cena: Bezmaksas

DHgate ir vēl viens Ķīnā izveidots tiešsaistes tirgus, taču tas nav tik liels kā Alibaba. Tāpēc vietne darbojas gan vairumtirdzniecībā, gan mazumtirdzniecībā uz vienas platformas. Mūsdienās tas ne tikai savieno cilvēkus ar piegādātājiem Ķīnā, bet arī ar avotiem no Vjetnamas, Japānas un Turcijas.

Viena no DHgate unikālajām iezīmēm ir tā, ka tai ir digitālie tirdzniecības centri (DTC) vairākās pasaules valstīs. Tās ir fiziskas noieta vietas, kur pārdevēji var pārbaudīt produktus pirms partnerības lēmumu pieņemšanas. Pašlaik tai ir DTC Amerikas Savienotajās Valstīs, Ungārijā, Austrālijā, Spānijā, Krievijā, Turcijā, AAE un Peru.

Varat strādāt tieši ar DHgate vai arī izmantot lietotni, ja atrodaties veikalā Shopify. Viņiem nav savas lietotnes, taču viņi strādā, kaut arī to sauc ShopMaster.

3. Oberlo

Oberlo - kravas kuģu piegādātājsOberlo ir Shopify lietotne, kas palīdz vienmērīgi integrēties ar kravas piegādes piegādātājiem (pārbaudiet!)

Cena: Starta plāns ir bezmaksas

Tā vietā, lai būtu tiešsaistes tirgus, piemēram, AliExpress vai DHgate, Oberlo ir tiešsaistes tirgus integrētājs, kas ir īpaši izstrādāts kravas kuģiem, kurus var izmantot Shopify. Šī lieliskā lietojumprogramma ļauj jums iegūt produktus no vairākām platformām un darbojas kā centrālais informācijas panelis.

Tas padara visu brīvo kravas piegādes procesu brīvu, sākot no produktu atrašanas līdz to uzskaitīšanai jūsu Shopify vietnē. Kaut arī AliExpress ir nozīmīgs Oberlo avots, tas darbojas arī ar integrētu piegādātāju grupu, kuras nosaukums ir Oberlo piegādes tirgus. Tie galvenokārt ir no Eiropas, Ziemeļamerikas un Ķīnas.

Oberlo piedāvā arī citas izdevīgas funkcijas, piemēram, pārdošanas tendenču analīzi, daudzvalodu atbalstu un pat Chrome paplašinājumu. Pamata plāns ir bezmaksas, taču, palielinot pārdoto produktu skaitu, jums, iespējams, būs jāpiesakās uz apmaksātu plānu (kas sākas no USD 29,90 mēnesī)..

4. Kabelis

Preču piegādes ķēdes piegādātājs ASVSpocket palīdz jums atrast piegādījumus, kas saistīti ar piegādi ASV / ES reģionā (uzzināt vairāk)

Cena: Sākot no 12 USD mēnesī

Kaut arī Spocket var būt pieejams ierobežotāks produktu un piegādātāju skaits, tas atkāpjas no paļaušanās uz Ķīnā esošajiem piegādātājiem. Tehniski Spocket piegādātāji ir pieejami 28 valstīs, taču viņu pašu uzņemšana joprojām ir vērsta uz nedaudzām, proti, ASV, Lielbritānijā, Kanādā, Austrālijā un Vācijā.

Tas padara viņus par nelielu trāpījumu un garām daudziem kritušajiem kuģiem, kuri, iespējams, cer uz globālu sasniedzamību. Tomēr, ja jūsu mērķis ir izvēlēties un apkalpot ļoti specifiskus tirgus, tad Spocket varētu būt laba izvēle jums.

Spocket ir ļoti ierobežots sākuma plāns, kuru varat izmēģināt bez maksas 14 dienu laikā. Pēc tam jums jāmaksā 12 USD mēnesī, lai paliktu pie tāda paša plāna – vai vairāk, lai iegūtu labāku plānu pārdot vairāk produktu. Šī platforma ir paredzēta lietošanai ar WooCommerce.

Uzziniet vairāk par mūsu Spocket gadījuma pētījumu šeit.

5. SaleHoo

Saleshoo - vairumtirgotāji un preču piegādes piegādes piegādātājiSalesHoo ir platforma, kurā varat atrast gan vairumtirgotājus, gan piegādātāju pakalpojumus.

Cena: Sākot no 67 USD / gadā

SaleHoo ir viens no unikālākajiem piedāvājumiem šajā sarakstā, jo tas ir īpaši izveidots pašiem bijušajiem kravas kuģiem. Tam ir savs piegādātāju tirgus, kas atbalsta gan kravas piegādes, gan vairumtirgotājus. Katru no tiem tieši pārskata SaleHoo personāls, tāpēc viņi, visticamāk, ir uzticamāki nekā tie, kas atrodas platformās, kurās strādā liels skaits mazumtirgotāju.

SaleHoo platforma darbojas kā meklētājprogramma, ļaujot ātri izvērst vispārīgos meklējumus noteiktām kategorijām un pēc tam produktiem, no kuriem izvēlēties. Varat arī runāt ar piegādātājiem tieši caur viņu vietni – tas ir lielisks veids, kā iegūt vairāk informācijas un radīt uzticību.

Diemžēl SaleHoo nav bezmaksas versijas, un ir pieejami tikai divi plāni – gada vai kalpošanas laiks. Dzīves plāns tomēr nopietnam kravas pārvadāšanas veidam piedāvā labu cenas un kvalitātes attiecību. Abus plānus atbalsta naudas atdošanas garantija.

6. Doba

Cena: Sākot no 29 USD mēnesī

Doba ir vēl viens produktu tirgus, un tas pretendē uz piegādātāju mitināšanu, kuru piedāvājumā ir vairāk nekā divi miljoni produktu. Šeit esošā sistēma ļauj jums iegādāties produktus un pēc tam tos eksportēt kopā, lai tos iekļautu veikalā.

Šis avots acīmredzami nav tik plašs kā AliExpress vai pat DHgate un mazāk integrēts nekā tādas lietotnes kā Oberlo. Vietējās funkcijas ir noderīgas, taču galu galā tās vairāk kalpo kā ērtības kravas kuģiem, kuriem joprojām būs jāveic ievērojamas darbības to galos..

Doba abonementi neatšķiras pēc apjoma, bet dārgākiem plāniem ir uzlabotas funkcijas. Lai arī tā var būt norma, pat pieejamo produktu skaits ir ierobežotāks viņu sākuma plānos – sākot no 29 USD mēnesī.

7. Nogriezts

Cenu noteikšana: Sākot ar USD 47 mēnesī

Dropified ir integratora platforma, kas ļauj piekļūt dropshipping produktiem gan AliExpress, gan eBay. Šī ir laba kombinācija starp Austrumiem un Rietumiem un piedāvā kravas kuģiem labu produktu klāstu no visas pasaules.

Šeit ietvertās funkcijas ir paredzētas nemanāmām darbībām un ietver produktu izvēli un iekraušanu, pasūtījumu pārvaldību un ar produktu uzturēšanu saistīto automatizāciju (piemēram, cenu atjauninājumus, krājumus utt.). Papildus e-komercijas vietnēm jūs varat strādāt arī ar Dropified vietnē Facebook, tāpēc faktiski nav nepieciešams izveidot preču piegādes veikalu, lai sāktu pārdot.

Dropified nodala plānus gan pēc produktu apjoma, gan pēc funkcijām, tāpēc jaunie viņu zemākā plāna pārstāvji var pierast pie pamatīpašībām, pirms pāriet uz labākām lietām. Cenas tomēr nav lētas, un tās svārstās no 47 USD mēnesī līdz 167 USD mēnesī.

8. Zīmoli visā pasaulē

Cenu noteikšana: 299 USD / gadā

Worldwide Brands apgalvo, ka piedāvā piekļuvi ne tikai lielākajam vairumtirdzniecības produktu klāstam, bet arī piedāvā vislabākās kvalitātes piegādātājus. Lai gan pēdējais var būt iespējams, prioritāte ir ļoti apšaubāma prasība. Tomēr tas, ka tirgū darbojas kopš 1999. gada, ir pilnīgi iespējams.

Vietne ir pilnībā paredzēta produktu un piegādātāju galerijai, tāpēc šeit nav daudz zvanu un svilpienu. Tas ir vienkārši milzīgs resursu fonds, kuru varat izmantot, lai atrastu lietas, kuras varat pievienot savam dropship produktu portfelim.

Vispasaules zīmoli apgalvo, ka tas ir piemērots eBay un Amazon veikaliem, taču, tā kā tas ir direktorijs, tas darbosies ar jebkuru drukāšanas vidi, piemēram, jūsu e-komercijas vietni. Par piekļuvi piegādātāju bāzei viņi iekasē vienreizēju maksu 299 USD.

9. vairumtirdzniecība2b

Wholesale2b - tirgus, lai savienotu piegādātājus ar dropshippers

Cenu noteikšana: No USD 29,99 mēnesī

Wholesale2b ir atšķirīgs zvērs no vairuma līdz šim šeit uzskaitīto zīmolu. Lai gan tas darbojas kā tirgus, lai savienotu piegādātājus ar kravas nosūtītājiem, tas lietotājiem piedāvā daudz vairāk, ja viņi ir gatavi maksāt cenu.

Pamata lietotāji, kuri vienkārši vēlas piekļūt kravas piegādes piegādātāju datu bāzei, to var izdarīt šeit un vienkārši manuāli pārsūtīt vēlamos produktus uz saviem pārdošanas kanāliem. Tomēr Wholesale2b ir padarījis viņu datu bāzi tik daudz pieejamāku, pateicoties plaša spektra platformu, piemēram, Shopify, BigCommerce, ECWID un WooCommerce, integrācijas iespējām..

Tai ir arī plāni tiem, kas vēlas pārdot tikai eBay, Amazon vai savās vietnēs. Katrs no šiem plāniem tomēr tiek piedāvāts, tāpēc, ja plānojat izmantot vairāk nekā vienu pārdošanas kanālu, vietnē Wholesale2b būs jāreģistrējas uz vairākiem plāniem – tas var ievērojami samazināt izmaksas.

10. MegaGoods

Cenu noteikšana: Sākot ar USD 14,99 mēnesī

No visiem šeit uzskaitītajiem avotiem MegaGoods ir vienīgais, kam ir vairāk produktu nišas, nevis uzskaitīts viss zem saules. Galvenās interešu jomas ir plaša patēriņa elektronikā, un jūs varēsit atrast visu, kas saistīts ar automašīnas audio un spēļu aprīkojumu.

Tā vietā, lai darbotos kā starpnieks, MegaGoods faktiski pieder visi tajā uzskaitītie produkti, tāpēc viss nāk no viena un tā paša avota. Kravu pārvadāšana ar viņiem ir līdzīga sadarbībai ar vienu masīvu uzņēmumu, kas paredzēts izsūtīšanai tikai kravas kuģiem.

Šeit jūs iegūsit 30 dienu izmēģinājuma piekļuvi viņu datu bāzei, pēc kuras būs jāmaksā ikmēneša pakalpojuma maksa USD 14,99 apmērā. Šī ir viena no vismocīgākajām un vismocīgākajām kravas piegādes sistēmām, taču tā noteikti nenodrošinās jums daudz ar automatizācijas rīku palīdzību..

Apmeklējiet vietni MegaGoods

Secinājums: Dropshippers izvēlas daudz

Kā jūs droši vien varat pateikt no šī saraksta, dropshipperiem nav neviena universāla risinājuma. Šajā gadījumā tā ir laba lieta, jo jūs varat izvēlēties vēlamos kravas piegādes piegādātājus, kas vislabāk atbilst jūsu biznesa veikšanas veidam..

Cenas arī ļoti atšķiras, un, ja jūs darbojaties ar ienesīgu kravas piegādes biznesu, vairumā gadījumu maksa kļūst nenozīmīga. Daži no šiem piegādātājiem arī ir diezgan labi izveidoti, tāpēc nevajadzētu uztraukties par darbu ar kādu no tiem.

Tie, kas strādā ar Shopify, šķiet, tomēr parāda daudz lielāku tendenci uz automatizāciju, un par to, kas viņiem ir jāpiedāvā, iekasē ļoti nelielu maksu. Tomēr jautājums ir tāds, ka jums būs izvēles iespējas – daudz izvēles.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map