10 labākie B2B e-komercijas risinājumi 2020. gadam

B2B e-komercija ASV līdz 2023. gadam sasniegs 1,8 triljonus USD un nākamo 5 gadu laikā pieaugs par 10% gadā, saskaņā ar Forresters.


Un tas ir pilnīgi acīmredzami: mūsdienu uzņēmēji vēlas iegādāties produktus saviem uzņēmumiem bez problēmām un maksāt godīgas cenas. B2B e-komercijas veikali ir lieliska vieta uzņēmējiem iepirkties, jo mūsdienīgi tiešsaistes veikali piedāvā lielisku iepirkšanās pieredzi.

Šajā rakstā mēs sniegsim jums īsu pārskatu par populārākajām B2B e-komercijas platformām B2B tiešsaistes veikala izstrādei. Ja plānojat izveidot B2B tīmekļa veikalu, saglabājiet šo izlases sarakstu, lai pārbaudītu katru vairumtirdzniecības e-komercijas platformu un izvēlētos tieši jums piemērotāko..

Populāras B2B e-komercijas platformas

1. CS-Cart B2B & B2C

CS-Cart B2B & B2C ir pašnodarbināta B2B e-komercijas programmatūra vairumtirgotājiem un mazo un lielo uzņēmumu ražotājiem. Šo platformu visā pasaulē izmanto vairāk nekā 35 000 B2C un B2B e-komercijas vietņu. Galvenie CS-Cart mīnusi ir funkciju bagātība un vienkāršība.

CS-Cart B2B ir vairumtirdzniecības e-komercijas platforma. Tam ir visas iepriekš minētās funkcijas, kā arī vairāk, lai piedāvātu B2B pircējiem patiesu B2C iepirkšanās pieredzi. Pateicoties spēcīgajai API, CS-Cart ir gatavs integrēšanai ar jebkuras trešās puses CRM, ERP, grāmatvedības un analītikas sistēmām..

CS-Cart ir pats mitināts B2B e-komercijas skripts – tas jāinstalē uz servera. Tas nozīmē, ka instalēšanas procesam var būt vajadzīgas nelielas tehniskās zināšanas, tāpēc CS-Cart piedāvā detalizētus norādījumus par tā instalēšanu, lietošanu un apkopi. CS-Cart patstāvīgais resurss nodrošina pilnīgu kontroli pār jūsu B2B e-komercijas veikalu. Varat iespējot un atspējot jebkuru funkciju, spēlēt ar iestatījumiem, koriģēt serveri un rediģēt kodu.

CS-Cart lietotājiem patīk programmatūras vienkāršība un tās godīgā cena. Viņi novērtē tās tīro arhitektūru un atvērtā koda kodu.

Lielisks CS-Cart B2B bonuss & B2C ir neierobežots krātuvju skaits, ko var iestatīt neatkarīgi. Jūs varat brīvi atvērt B2B un B2C veikalus, kas darbosies un izskatīsies savādāk, un tos pārvaldīs, izmantojot vienu administratora paneli.

Negatīvie:

Tur ir daži sūdzības par sarežģītu jaunināšanas procesu, ja veikals tiek stipri pārveidots vai serveris neatbilst prasībām. Lietotāji arī saka, ka noklusējuma veikala dizains ir novecojis.

2. 3DCart

3dcart ir mākonis balstīts e-komercijas risinājums. Ir patiešām viegli izveidot e-komercijas vietni, taču to var būt grūti modificēt un pielāgot biznesa mērķiem. Uzņēmums piedāvā B2C un B2B risinājumus.

Tā kā 3dcart ir mākoņu bāzes risinājums, ir viegli izveidot veikalu un iestatīt to. Nav jāuztraucas par instalēšanu un serveri. Bet tam ir tādi paši ierobežojumi kā citiem SaaS platformas: tas nevar piedāvāt jums tādu pašu brīvību un mērogojamību kā pats mitinātie iepirkumu grozu risinājumi.

3dcart ir diezgan bagātīgs ar īpašībām: tam ir gandrīz visas iespējas, kas paredzētas B2B klientiem, kas minēti raksta sākumā, izņemot vairākus veikalus un uzlabotas cenu lapu pārvaldības funkcijas.

Negatīvie:

Tur ir daudz sūdzību par 3dcart klientu apkalpošanu, un daži lietotāji apgalvo, ka viņi pat zaudējuši naudu nekvalificēta 3dcart atbalsta personāla dēļ.

3. X-grozs

X-Cart ir pirmā PHP iepirkumu groza programmatūra tirgū. Uzņēmums piedāvā mākoņa un pats mitinātus risinājumus.

X-Cart ir piemērots gan B2C, gan B2B biznesam. Diemžēl nav skaidra dalījuma B2C un B2B funkcionalitātē. Risinājumam ir jaudīga pārdevēju pārvaldības sistēma, akcijas, pārskatīšanas sistēma, maksājumu sadale un citas pienācīga tiešsaistes veikala funkcijas.

X-Cart galvenais mīnuss ir tas, ka tam nav pietiekami daudz B2B specifisku funkciju un vairāku krātuvju neatkarīgām B2C un B2B vietnēm. Šī programmatūra ir jāpielāgo, lai to varētu izmantot sarežģītā B2B e-komercijas vietnē.

Negatīvie:

Lietotāju atsauksmes ir labas taču dažiem klientiem nepatīk, ka tehniskais atbalsts dažreiz nevar palīdzēt problēmu risināšanā, programmatūras sarežģītībā un svarīgu funkciju trūkumā.

4. Magento

Magento ir viena no populārākajām iepirkumu grozu sistēmām pasaulē, tomēr tā ir viena no sarežģītākajām lietošanas un attīstības ziņā.

Magento ir ļoti daudzpusīga programmatūra – jūs varat to pielāgot sev vēlamā veidā. Jūs varat padarīt savu Magento bāzēto B2B veikalu par īpaši elastīgu un iespējām bagātu. Diemžēl, lai izveidotu un uzturētu Magento B2B veikalu, jums tas būs nepieciešams saņemiet labu Magento hostingu, kodētāju komanda, kas saprot Magento un zina, kā strādāt ar tā arhitektūru. Tas nozīmē vairāk tēriņu.

Negatīvie:

Magento for B2B ir gandrīz visas iepriekšminētās obligātās funkcijas, taču diemžēl ir lietotāju sūdzības par interfeisa sarežģītību. Cilvēki saka Magento prasa kādu laiku, lai to konfigurētu, pirms jūs varētu to izmantot tiešraidē.

5. TradeGecko

TradeGecko ir B2B e-komercijas skripts, kas koncentrējas uz B2B pārdošanas vienkāršību un automatizāciju. Tas ir paredzēts strauji augošiem vairumtirgotājiem, izplatītājiem, e-komercijas zīmoliem un ražotājiem. TradeGecko ir SaaS produkts: mazāk tehnisku problēmu, bet arī mazāka kontrole.

TradeGecko ir viss: individuālas cenas, spēja paslēpt produktus un cenas no neatļautiem lietotājiem, pielāgoti cenu saraksti, noliktavas, akcijas, ērta pasūtīšana un atkārtota pasūtīšana, kā arī nekas cits. Lietotāji ir apmierināti ar TradeGecko un mīl ērtu lietošanu un labu klientu atbalstu.

Šajā risinājumā ir iebūvēti pārskatu un analītikas rīki, kas ļauj labāk izprast procesus un tos pielāgot, ja nepieciešams. Vienīgais, kas, šķiet, nav iekļauts, ir pilnībā funkcionējoša vairāku veikalu funkcija B2B un B2C vietņu patstāvīgai vadīšanai.

Negatīvie:

Daži lietotāji sūdzas par palēninājumiem, specifisku funkciju trūkumu, biežām administrēšanas paneļa izkārtojuma izmaiņām un augstām cenām.

6. Contalog

Contalog ir paredzēts daudzkanālu tirdzniecībai: jūs varat viegli pielāgot B2B un B2C uzņēmumus tīmekļa un mobilajiem kanāliem. Contalog ir daudz B2B funkciju, piemēram: centralizēta krājumu, pasūtījumu un produktu informācijas pārvaldība vairākos pārdošanas gadījumos un citi rīki, lai efektīvi pārdotu uzņēmumiem.

Contalog B2B e-komercijas platforma ir mākoņdatošanas risinājums – varat piekļūt savam veikalam no jebkura datora vai mobilās ierīces. Šī B2B e-komercijas programmatūra ļauj jums manuāli pievienot produktus, augšupielādēt no izklājlapas vai importēt no esošās iepirkšanās vietnes. Diemžēl jūs nevarat ievadīt pēc sērijas numura vai skenēt svītrkodus.

Ir vairāki plāni, no kuriem izvēlēties, katram no tiem ir atšķirīga cena. Pamata plāns ir bezmaksas un piemērots maziem uzņēmumiem, kuriem mēnesī ir tikai 100 pasūtījumu. Dažādi plāni var apstrādāt vairāk pasūtījumu, kā arī ļauj jums papildināt programmatūru. Contalog B2B e-komercijas programmatūra tiek integrēta ar jūsu e-komercijas platformu, lai jūsu krājumus varētu automātiski atjaunināt, tiklīdz klienti pērk no jums. No šīs programmatūras varat arī saņemt paziņojumus par krājumiem, kas ir maz.

Negatīvie:

Kaut arī Contalog ir liels atbalsts un to ir viegli izmantot, lietotāji saka ka bija nepieciešams laiks, lai pierastu pie tā interfeisa.

7. InsiteCommerce

InsiteCommerce ir B2B e-komercijas programmatūra vidējiem un lieliem ražotājiem un izplatītājiem. Šī ir mākoņa platforma: to ir viegli izvietot un uzturēt. Uzņēmums jums piedāvā savu serveri un instalē veikalu jums. Bet pielāgošanu un mērogošanu varētu būt grūti, jo jums nekad nebūs pilnīgas mākoņa kontroles.

InsiteCommerce paļaujas uz elastīgu API integrācijai ar trešo personu CRM un ERP sistēmām. Šim B2B e-komercijas skriptam ir dažas noderīgas B2B funkcijas, piemēram, uzlabota pasūtījumu pārvaldības sistēma ar rēķinu ģenerēšanu, ātra pārkārtošana un pasūtījumu statusi, “Citāti” funkcionalitāte un iebūvētas īpašas piegādes iespējas.

Diemžēl šai platformai nav visas galvenās B2B funkcijas, kas minētas šī raksta sākumā, tāpēc jums, iespējams, vajadzēs to pielāgot, pievienojot pielāgotu funkcionalitāti. Cerams, ka tās “integrācijas arhitektūra” pieļauj zināmu mērogošanu.

Negatīvie:

Tīmeklī nav tik daudz lietotāju atsauksmju par InsiteCommerce. Atsauksmes ir pareizas, bet lietotāji sūdzēties par ļoti garu mācīšanās līkni, dārgiem jauninājumiem un atkarību no trešo pušu partneriem.

8. Pepperi

Pepperi ir B2B pārdošanas platforma lieliem uzņēmumiem un uzņēmumiem. Tā ir SaaS B2B e-komercijas sistēma. Kā jau minēts iepriekš, SaaS e-komercijas vietni vienmēr ir vieglāk izvietot un atbalstīt, taču tā nekad nav jūsu pilnīgā kontrolē.

Pepperi piedāvā vietējās mobilās lietotnes Android un iOS ierīcēm ar bezsaistes datu atbalstu. Tas nozīmē, ka jūs varēsit pārvaldīt savu katalogu, kad tagad būs pieejams interneta savienojums. Lietotājiem patīk Pepperi tīmekļa un mobilās saskarnes.

Pepperi ir universālā kanāla B2B risinājums, kas viegli integrējams ar CRM un ERP sistēmām, izmantojot jaudīgu API. Tam ir daudz iebūvētu iespēju piedāvāt B2C līdzīgu pieredzi vairumtirdzniecības klientiem: lielisks kataloga dizains, ērtas norēķinu un nosūtīšanas metodes, individuālas cenas lietotāju grupām, cenrāžu pārvaldība, paziņojumi un daudz kas cits.

Negatīvie:

Lietotāji ir apmierināti ar Pepperi kopumā, bet daži – ar Ziņot briesmīgs klientu atbalsts, kas nav pieejams piektdien un sestdien, un aizkavētais interfeiss (lai arī skaists).

9. Rokasspiediens

Rokasspiediens ir paredzēts ražotājiem un izplatītājiem, kuri pārdod mazumtirdzniecības veikaliem vai citiem biznesa klientiem. Tā ir jaudīga, ērti lietojama platforma, lai izveidotu vietni un mobilo lietotni saviem B2B klientiem.

Klientu pasūtīšanai Handshake palīdz nodrošināt mūsdienīgu B2B e-komercijas pieredzi, lai ērti pasūtītu tiešsaistē, un mobilo lietotni plauktu pasūtījumiem, kad klienti atrodas uz grīdas..

Tirdzniecības rep pasūtīšanai Handshake nodrošina īpašu pārdošanas rep lietotni, kas viņiem sniedz nepieciešamo klientu, produktu, cenu un inventāra informāciju. Pasūtījumus var ātri noformēt un iesniegt uzreiz.

Negatīvie:

Lietotāji ir apmierināti ar rokasspiedienu, bet daži to dara sakiet ka lietotne laiku pa laikam avarē. Arī lietotāji ziņo par dažām sinhronizācijas kļūdām.

10. ORO komercija

OROCommerce ir B2B e-komercijas skripts, kas atbalsta gan B2B, gan B2C biznesa modeļus. Tas atbalsta arī B2X scenārijus. Šī programmatūra ir paredzēta lieliem vairumtirdzniecības uzņēmumiem un uzņēmumiem.

OROCommerce sākotnēji integrējas ar viņu pašu CRM sistēmu OROCRM, kas ļauj organizēt klientu kontaktus un sakārtot klientu mijiedarbības darbplūsmu..

OROCommerce ir viens no elastīgākajiem B2B e-komercijas risinājumiem šodien tirgū. Šajā risinājumā ietilpst korporatīvie konti, administrēšanas lomas, vairāki cenu saraksti, labs API integrēšanai ar biznesa sistēmām, stabila reklāmas sistēma, pircējiem specifiski katalogi un cenas.

Negatīvie:

Lietotāji saka ka jums, iespējams, būs nepieciešama apmācība, lai pierastu pie OROCommerce, un izstrādātāji sūdzas par attīstības dokumentācijas trūkumu. Platforma ir ārkārtīgi elastīga un sarežģīta, kas nozīmē, ka tās vadīšana sākumā varētu būt izaicinoša.

Kādas funkcijas vajadzētu būt B2B e-komercijas skriptam

B2B e-veikalam vajadzētu būt īpašām funkcijām, lai automatizētu uzņēmumu pirkšanas procesu. Tas nozīmē, ka B2B e-komercijas risinājumam ir jābūt īpašām funkcijām, kādas nav B2C iepirkšanās programmatūrai. Pārliecinieties, vai izvēlētajai B2B e-komercijas platformai ir šādas iespējas:

Viegli pasūtīt produktus vairumā

Patiesai B2B e-komercijas programmatūrai būtu jāpiedāvā ērts interfeiss produktu pasūtīšanai bez taras. Iedomājieties tikai: grozam ir jāpievieno 50 televizori un 20 dažādu veidu apkures katli. Ja veikals nepiedāvā ērtu saskarni, jūs pavadīsiet stundas tikai tam, lai piepildītu grozu. Nevienam nepatīk tērēt laiku, īpaši uzņēmējiem.

Organizācijas B2B e-komercijas veikalā

Parasti iepirkuma process uzņēmumos ir saistīts ar vairāk nekā vienu personu. Jums ir nepieciešama funkcija, kas ļauj apvienot lietotājus organizācijās. Tādā veidā organizācijas īpašnieks veikalā esošajai organizācijai varēja pievienot vairāk lietotāju: vadītājus, tirgotājus, grāmatvežus. Un viņi visi varēja strādāt vienā kontā kā dažādi lietotāji.

Elastīgi cenu veidošanas rīki

B2B e-komercijas skriptam ir jāatbalsta lietotāju grupas ar dažādām atlaidēm un privilēģijām un atlaidēm, kas ir atkarīgas no tā, cik daudz pircējs jūsu veikalā jau ir iztērējis. Uzņēmumi parasti pērk lielu skaitu produktu uzreiz, un viņi pērk regulāri. Ir svarīgi piedāvāt pircējiem daudzuma atlaides un individuālas atlaides, ņemot vērā viņu līmeni (līmeņi)..

Vairāki veikali

Ja jūs plānojat pārdot gan uzņēmumiem, gan privātpersonām, tiešsaistes veikalā obligāti jābūt vairāku veikalu funkcijai. Jums vajadzētu būt iespējai patstāvīgi konfigurēt savus veikalus, it kā jūs vadītu vairākus veikalus.

Integrācija ar trešo personu pakalpojumiem

Mūsdienu CRM, ERP, grāmatvedības un analītikas pakalpojumi var ievērojami uzlabot jūsu biznesa sniegumu. Pārliecinieties, vai nākamajam B2B e-komercijas skriptam ir jaudīga API un tas ir integrēts ar trešo personu biznesa pakalpojumiem.

Vienkārša pasūtīšana

Ko darīt, ja uzņēmums regulāri no jums pērk palīgmateriālus? Nelieciet viņiem noformēt pasūtījumu katru reizi, kad viņi iepērkas jūsu e-komercijas vietnē. Uzņēmumam vajadzētu spēt pārreģistrēt tos pašus produktus ar vienādu preču skaitu tikai ar vienu klikšķi.

Vienkārša cenu saraksta lejupielāde

Pirms pasūtīšanas menedžerim jāsaņem vadītāja apstiprinājums produktu sarakstam un cenām. Tātad pārvaldniekam vajadzētu būt iespējai ātri lejupielādēt cenu sarakstu ar pašreizējām cenām.

Ērta pasūtījuma noformēšana

Daži uzņēmēji vienkārši nav pieraduši iegādāties produktus saviem uzņēmumiem, izmantojot tīmekļa veikala saskarni. Viņi parasti zvana un pasūta pa tālruni. Šādos gadījumos jūsu pārvaldnieks izveido pasūtījumu administratora panelī. Ir svarīgi, lai viņš to izdarītu ātri, runājot ar klientu pa tālruni.

Aizveriet neatļautu lietotāju veikalu

Jums vajadzētu būt iespējai paslēpt katalogu no nevēlamiem skatieniem un manuāli pārbaudīt katru reģistrēto pircēju. Tas pasargās jūs no konkurentu negantajām darbībām un uzlabos jauno pircēju piesardzību.

Noslēgumā

Jūsu B2B e-komercijas vietnei nav perfektas platformas. Jebkura programmatūra jums būs jāpielāgo vairāk vai mazāk tā, lai tā būtu piemērota jūsu biznesa procesiem un mērķiem. Tāpēc, pirms jūs izlemjat par B2B CMS, sazinieties ar katru pārdevēju no šī saraksta, pieprasiet demonstrāciju un pārliecinieties, ka varēsit pielāgot un pielāgot platformu.

Jans Kulakovs ir satura un mārketinga speciālists e-komercijas programmatūras izstrādes uzņēmumā CS-Cart. Viņš aizraujas ar vizuālā satura izveidi un mīl to dalīties ar pasauli. Jans var izskaidrot sarežģītas lietas vienkāršiem vārdiem, tāpēc viņš vada uzņēmuma emuāru un rada saturu citiem e-komercijas un mārketinga emuāriem. Sazinieties ar Yan Facebook un Instagram.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map