Najlepsze alternatywy DigitalOcean 2020 [Rozpocznij za zaledwie 0,004 $ / godz.]

1

Chcesz wiedzieć, jakie są pewne niezawodne alternatywy DigitalOcean lub podobne usługi chmurowe?


Lub potrzebujesz po prostu świetnych alternatyw, aby przenieść istniejący projekt z DigitalOcean?

Prawie każdy, kto istnieje online, musi wiedzieć o usługach hostingu w chmurze Digitalocean. Powodem ich popularności są wysokiej jakości usługi po niskich cenach. Z tych powodów cieszą się one dobrą opinią i tysiącami zadowolonych klientów.

Ale Czekać!

Dlaczego cyfrowe alternatywy dla oceanów?

Usługi wsparcia są jednym z najważniejszych czynników przy podejmowaniu decyzji o dostawcy hostingu dla projektu. A w usługach wsparcia Czat na żywo jest niezwykle wygodnym sposobem na natychmiastowe uzyskanie pomocy.

Ale DigitalOcean nie oferował czatu na żywo a jedynym sposobem jest przesłanie biletu. Zgłoszenie biletu jest dobre, ale dotyczy drobnych problemów. W przypadku poważnych i poważnych problemów, w których potrzebujesz natychmiastowej pomocy, złożenie biletu jest bardzo niewygodne, ponieważ zajmuje wiele godzin.

Tak więc dla osób, które same mogą poradzić sobie z technicznymi aspektami serwera, nie powinno to stanowić problemu. Ale dla początkujących jest to naprawdę poważny problem i mogą spodziewać się sytuacji stresowych ze względu na niewygodne kanały wsparcia.

Inny powód może być ceną dla niektórych użytkowników. Chociaż DigitalOcean oferuje bardzo przystępną strukturę cenową, ale teraz ze względu na wysoki poziom konkurencji można również znaleźć niektóre tani dostawcy niż ocean cyfrowy.

To niektóre z głównych punktów, zwłaszcza obsługa klienta, która skłania klientów do znalezienia potencjalnych alternatyw.

Wymieniając wszystkie alternatywy, lista staje się dość ogromna, dlatego starannie pozyskujemy tylko bliższych, silniejszych i kompetentniejszych dostawców.

Przejdźmy teraz do prawdziwego tematu

Najlepsze alternatywy DigitalOcean, konkurenci i podobne usługi chmurowe do roku 2020 [Rozpocznij za zaledwie 0,004 $ / godz]

1. Kamatera – WYBÓR # 1

(Najlepszy dla: Programiści, programiści i intensywne zadania związane z zasobami)

Serwery chmurowe Kamatera

Kamatera to nasz „Najlepszy wybór”, Jeśli chodzi o niedrogi hosting w chmurze wsparty elegancką infrastrukturą, wydajnym sprzętem i najnowszymi komponentami serwera. To, co sprawia, że ​​jest doskonałą alternatywą dla DigitalOcean, to dostępność kilkudziesięciu systemów operacyjnych, a także niestandardowe wdrażanie systemów operacyjnych.

Istnieje szeroka gama systemów operacyjnych, w tym Windows, CentOS, Debian, FreeBSD itp., Które można zainstalować za pomocą kilku kliknięć. W rzeczywistości aplikacje dla programistów i CMS, takie jak Drupal, Magento, WordPress, Joomla, Docker, LAMP, LEMP, MongoDB i Tomcat są również dostępne do zainstalowania.

Podobnie jak szybkie udostępnianie w usłudze Digital Oceans, możesz także skonfigurować serwer w chmurze poniżej 60 sekund z pożądanymi zasobami systemowymi. Proces jest prosty, wystarczy przejść do pulpitu nawigacyjnego konta, wybrać strefę serwera, wybrać potrzebny system operacyjny / aplikację, wybrać rdzenie procesora, pamięć RAM, miejsce i inne dodatki (w razie potrzeby) i „ dobrze iść. Otóż ​​to; to jest tak proste, jak to jest.

Firma ma wieloletnie doświadczenie (ponad 2 dekady), wewnętrzni eksperci dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby rozwiązać problemy techniczne za pośrednictwem czatu na żywo, poczty e-mail i połączeń telefonicznych. Kamatera pod tym względem wygrywa z DigitalOcean, ponieważ gospodarz konkurenta nie ma wsparcia na czacie na żywo, pomaga tylko przez e-mail / bilet.

Kiedy porównujemy lokalizacje centrów danych obu dostawców, Kamatera ma również przewagę w tej sekcji. Posiadają 13 centrów danych na czterech kontynentach, podczas gdy DigitalOcean ma 12, ale nie jest to wielka sprawa. Jeśli chodzi o usługi i produkty oferowane przez oba hosty, możesz znaleźć od nich szeroki zakres usług, w tym dodatki, takie jak tworzenie kopii zapasowych, usługi równoważenia obciążenia, zabezpieczenia zapory, adresy IP itp..

Do instalowania aplikacji, systemów operacyjnych i środowisk programistycznych Kamatera i DigitalOcean zapewniają instalator 1 kliknięciem, który zapewnia szybkie uruchomienie serwera. Do wyboru jest ponad 100 obrazów systemu operacyjnego, które zaspokoją wszystkie potrzeby użytkowników.

Podstawowy „standardowy” plan w chmurze (Droplet) kosztuje 5 USD miesięcznie za 1 GB pamięci RAM, 1 vCPU, przepustowość 1 TB i 25 GB miejsca na dysku SSD. W porównaniu do Kamatera, ich plan wejścia kosztuje 4 USD miesięcznie na 1 GB pamięci RAM, 1 vCPU przy 2667 MHz, 20 GB miejsca na dysku SSD, CentOS Linux 8, 1 bezpłatny adres IP i przepustowość 5 TB. Możesz również skonfigurować niestandardowy serwer w chmurze z maksymalnie 384 GB pamięci RAM i 72 rdzeniami vCPU.

Teraz pytanie brzmi: dlaczego Kamatera?

Kamatera jest zdecydowanie jedną z najlepszych platform chmurowych, ponieważ wszystkie ich serwery są zbudowane z najszybszych procesorów Intel Platinum (300% szybciej niż poprzednie generacje). Każdy serwer korzystający z łącza internetowego 40 Gb / s, dysków SSD, aby uniknąć wąskich gardeł, zapewnić zero opóźnień i nieograniczoną skalowalność.

Ponadto oferują także 30-dniowe bezpłatne konto próbne na jazdę próbną, dzięki czemu można sprawdzić i zdecydować, czy jest to odpowiedni hosting dla ich projektów w chmurze. Nie marnuj więcej czasu, przejdź do Kamatera, klikając tutaj i ciesz się kontem TRIAL już DZIŚ.

Plany zakresów
cennik4 USD / mies. – 80 USD / mies
Strony internetowe / aplikacjebez limitu
procesor1 – 72 vCores
Baran1024 MB – 384 GB
Przechowywanie20 GB – 1000 GB SSD
Pasmo5 TB

2. Vultr [Zaczyna się od 0,004 $ / godz.]

(Najlepszy dla: Programiści, programiści i blogerzy)

Vultr najlepszy hosting w niskiej cenie

Podczas wyszukiwania alternatyw DigitalOcean opartych głównie na cenach Vultr staje się silnym wyborem, szczególnie dla programistów. Ich solidna infrastruktura i proaktywne monitorowanie pozwalają im zaoferować 100% gwarancję bezawaryjności. A w przypadku, gdy nie dostarczą roszczenia, przyznają kredyt za awarie na ten okres.

Vultr ma 15 centrów danych zlokalizowane na całym świecie (Ameryka Północna, Azja, Europa i Australia). Pozwala to wdrożyć serwer w pobliżu klientów i zapewnia niewielkie opóźnienie w ładowaniu strony. Vultr wykorzystuje procesory Intel najnowszej generacji. Ponadto serwery zawierają dyski półprzewodnikowe.

Podobnie jak DigitalOcean, Vultr oferuje również hosting w chmurze co godzinę i co miesiąc. Pierwszy niedrogi plan przetwarzania w chmurze kosztuje zaledwie 2,50 USD podczas gdy oferuje 512 MB pamięci RAM, 1-rdzeniowy procesor, pamięć SSD-20 GB i przepustowość 500 GB. Podczas gdy następny plan kosztuje podobnie jak podstawowy plan DigitalOcean (tj. 5 USD), ale zapewnia więcej zasobów, takich jak SSD-25 GB, 1 GB pamięci RAM, 1 rdzeń i przepustowość prawie 1 TB.

Vultr nie tylko szybko łączy Cię z Internetem, ale także oferuje niesamowicie zaprojektowany panel sterowania. Możesz łatwo uzyskać dostęp do różnych właściwości serwera. Pozwalają one utworzyć migawkę serwera, która oszczędza czas podczas ponownego wdrażania na nowym serwerze. Vultr zawiera mnóstwo innych funkcji, takich jak blokowanie pamięci, Aplikacje 1-kliknięciem (WordPress, Joomla, GitLab itp.) I liczne szablony systemu operacyjnego.

Vultr utrzymuje różne aplikacje związane z Linuxem, Windows, aplikacjami serwerowymi i serwerami internetowymi. Tutaj coś, co nas trochę rozczarowuje, Vultr nie oferuje czatu na żywo. Wszystko, co możesz zrobić, to po prostu otworzyć bilet i uzyskać pomoc od ich ekspertów. Zasadniczo odpowiadają szybko i oczekujesz odpowiedzi za kilka godzin. Więc jeśli szukasz taniej alternatywy, Vultr może być tą.

Plany zakresów
cennik2,50 USD / mc – 640 USD / mc
Strony internetowebez limitu
procesor1 – 16 rdzeni
Baran512 MB – 96 GB
PrzechowywanieDysk SSD 10 GB – 1600 GB
Pasmo0,5 TB – 15 TB

3. A2Hosting – najlepszy konkurent DigitalOcean dla blogerów

(Najlepszy dla: Blogerzy, marketerzy i webmasterzy)

Chmura VPS A2 z dostosowanym planem

Kolejną potężną opcją, która wchodzi w grę jako alternatywa DigitalOcean, jest A2Hosting, która została uruchomiona w 2003 roku. Uczestniczą również w ochronie środowiska, wspierając projekty energii odnawialnej i współpracując z Carbonfund.org.

Były czasy, kiedy ludzie nie bardzo wiedzieli o swoich usługach, ale teraz rosnąca liczba zadowolonych klientów (ponad 12,3 tys. Recenzji) pokazuje, że A2 jest mocno zaangażowana w jakość. Dyski SSD, różne wewnętrzne narzędzia do strojenia wydajności sprawiają, że hosting A2 jest jednym z najszybszych dostawców hostingu. Nie tylko prędkość, ale także zobowiązują się do zapewnienia 99,9% czasu sprawności.

A2Hosting oferuje zarówno gotowe, jak i konfigurowalne plany hostingu w chmurze. W planach dostosowywania można faktycznie wybrać strefę serwera, pamięć RAM, rdzenie procesora, szybkość procesora i przestrzeń dyskową. Ponadto wybierasz spośród wersji szablonów systemu operacyjnego Ubuntu, Slackware, Fedora, CentOS, Debian i wielu innych. Podczas gdy cPanel wymaga aktywacji licencji. Cloud VPS można włączać i wyłączać na żądanie użytkownika.

Ich plan „Start” (koszt 15 USD) jest doskonałym wyborem dla początkujących i blogerów. Plan obejmuje 10 GB miejsca na dysku SSD, 512 MB pamięci RAM, 2 rdzenie procesora i nieograniczony ruch przychodzący. Obejmują one bezpłatnie dane wychodzące 2 TB, a później będą kosztować tylko 0,12 USD za 1 GB. Wszystkie plany są obsługiwane z gwarancją zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie. Możesz ubiegać się o pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie jesteś z nich zadowolony. Więc nigdy nie zobowiązujesz się do korzystania z ich usług.

Wszystkie kanały wsparcia są dostępne, aby pomóc użytkownikom. Ich personel Guru zapewnia pomoc przez telefon, Skype, połączenia, bilety i czat na żywo. Aby uzyskać pomoc, możesz przejrzeć ich bazę wiedzy. A2Hosting to naprawdę fajny wybór, który oferuje kompatybilny i szybki hosting współdzielony, serwery w chmurze, serwery VPS i dedykowane rozwiązania hostingowe.

Zakresy planów (3 plany)
cennik15 USD miesięcznie – 25 USD miesięcznie
Strony internetowebez limitu
procesor2 rdzenie
Prędkość procesora600 MHZ
Baran512 MB – 1 GB
Pasmo4 TB – 6 TB
PrzechowywanieDysk SSD 10 GB – 25 GB

Uwaga: Możesz zaprojektować plany zgodnie z własnymi wymaganiami z maksymalnie 8 rdzeniami, 16 GB pamięci RAM i 200 GB pamięci.

4. CloudWays

(Najlepszy dla: Programiści, blogerzy, przedsiębiorstwa i marketerzy)

Cloudways zarządzana alternatywa dla digitalocean

Cloudways staje się bardzo potencjalnym dostawcą, rozważając alternatywy DigitalOcean. Firma rozpoczęła działalność w 2011 roku, oferując niezawodne plany hostingowe w chmurze zarządzanej. Oferują fantastyczny zestaw funkcji, takich jak pamięć masowa na dyskach SSD, obsługa protokołu HTTP / 2, skalowanie 1-kliknięciem, obszar przejściowy, intuicyjny pulpit do klonowania 1-kliknięciem, bezpłatna migracja strony i wiele więcej.

Cloudways oferują infrastruktury chmurowe od różnych dostawców Vultr, DigitalOcean, Google, Amazon i KYUP. Więc jeśli chcesz korzystać z DigitalOcean, ale jesteś zdezorientowany, ponieważ nie oferują czatu na żywo, Cloudways jest najlepszym rozwiązaniem. Oferują one wewnętrzny zespół wsparcia 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo, e-maila i prośby o połączenie itp., Wybierając chmurę Digital Ocean.

Ich plany hostingowe obsługują mnóstwo aplikacji, a zatem są kompatybilne z blogerami, programistami, projektantami i wymaganiami e-commerce. The najbardziej podstawowy plan (7 USD) oferuje 512 MB pamięci RAM, 20 GB przestrzeni dyskowej, przepustowość 1 TB i wolny 1-kliknij certyfikat SSL. Więcej przepustowości można dodać już za 0,02 USD / GB za pomocą platformy Digital Ocean. Plany są objęte 30-dniową polityką zwrotów. Co więcej, dzięki infrastrukturze kilku firm z pewnością możesz opracować pożądany plan.

CloudWays obsługuje różne platformy chmurowe, dzięki czemu można znaleźć mnóstwo centrów danych na całym świecie. Oznacza to, że możesz wybrać plan dostawcy, który ma centrum danych w pobliżu docelowych odbiorców, co poprawia ładowanie strony. Dla programistów pozwalają łatwa integracja z Git. Ponadto zapewniają SSH & Dostęp SFTP, API, wybór baz danych i zadań cron itp. Tutaj zauważ, że nie możesz zintegrować cPanel lub Plesk.

Cloudways oferują również interfejs Varnish, który poprawia bezpieczeństwo i wydajność strony. Obsługują różne technologie przyjazne prędkości, takie jak NGINX, PHP 7, Memcached i Serwer Apache dla płynnego hostingu. Możesz przetestować ich usługi, oferują one 3-dniowe konto próbne bez karty kredytowej. To lepszy sposób na odkrywanie CloudWays.

Uwaga: Cloudways oferują hosting w chmurze za pomocą infrastruktury DigitalOcean, Vultr, Amazon, Google i Kyup. Poniżej znajduje się cena Cloudways dla platformy DigitalOcean.

 Zakresy planów (4 plany)
cennik7 USD / mies. – 70 USD / mies
Strony internetowebez limitu
procesor1 – 2 rdzenie
Baran512 MB – 4 GB
Przechowywanie20 GB – 60 GB SSD
Pasmo1 TB – 4 TB
SSLWolny

5. Host1Plus

(Najlepszy dla: Deweloperzy – pełny dostęp do katalogu głównego)

serwery chmurowe host1plus

Kontynuując listę alternatyw dla DigitalOcean, oto Host1Plus. Istnieją zarówno serwery chmurowe z systemem Windows, jak i Linux. Kontrola nad funkcjami przyjaznymi dla programistów, takimi jak dostęp SSH, zarządzanie DNS i dostęp API do innych funkcji sprawia, że ​​jest to jeden z najlepszych hostingu w chmurze dla programistów.

Powód, dla którego Host1plus jest nową nazwą dla Ciebie, którą uruchomili w 2008 roku. Ale firma rozwija się tak szybko, że zarządza obecnie ponad 70 000 klientów na całym świecie. Wybór lokalizacji odgrywa znaczącą rolę w ładowaniu witryn, dlatego obecnie oferuje chmurę obliczeniową Host1Plus 3 lokalizacje serwerów w Niemczech, USA i Brazylii.

Serwery Host1Plus są wyposażone w Intel Xeon E5 v3. Ponadto wszystkie ich plany obejmują zaplanowane kopie zapasowe, jedno bezpłatne IPv4, skalowalność i wstępnie zainstalowane szablony systemów operacyjnych. Oferuje bezpłatny dedykowany adres IP. Ponadto ich serwery obsługują Hiperwizory KVM które poprawiły wydajność i bezpieczeństwo niż OpenVZ.

Korzystając z Host1plus, musisz pracować głównie z wierszami poleceń. Ale możesz zainstalować dowolny inny system operacyjny. Jeśli nie chcesz, aby wiersze poleceń działały, możesz użyć dodatku cPanel, wydając 15 USD. Najbardziej podstawowy plan obejmuje 1-rdzeniowy procesor, 512 MB pamięci RAM, 20 GB przestrzeni dyskowej i przepustowość 2 TB, kosztując 8 USD miesięcznie. Poza tym oferują 14-dniową politykę zwrotów.

W celu świadczenia usług wsparcia Host1plus oferuje czat i bogatą bazę wiedzy. Ponadto naprawdę doceniamy ich samouczki, które zawierają pomocne treści. Firma również oferować usługi czatu w godzinach 9-18 GMT + 3. Ale możesz przesyłać je przez Skype nawet po godzinach pracy. Host1plus to rosnący dostawca, który oferuje tanie usługi przetwarzania w chmurze, zapewniając dużą kontrolę w rękach użytkownika.

Linux OSZakresy planów (6 planów)Windows OSZakresy planów (4 plany)
cennik8 USD / mies. – 156 USD / miescennik25 USD / mies. – 152 USD / mies
Strony internetowebez limituStrony internetowebez limitu
procesor1 rdzenie – 8 rdzeniprocesor2 rdzenie – 8 rdzeni
Baran512 MB – 32 + GBBaran4 GB – 32 + GB
Przechowywanie20 GB – 1000 GB SSDPrzechowywanie100 GB – 1000 GB SSD
Pasmo2 TB – 24 TBPasmo6 TB – 20 TB

6. DreamHost – Unlimited SSD Cloud Hosting

(Najlepszy dla: Programiści, blogerzy, marketerzy)

Cloud Hosting Dreamhost 2017

Działający od 1997 roku Dreamhost jest znany jako zaufany i doświadczony dostawca. Oprócz wysokiej jakości usług hostingowych zajmują również pozycję najlepszego rejestratora domen. Oferują uruchomienie serwera w ciągu 30 sekund, co stanowi szybkie rozwiązanie dla programistów, marketerów i blogerów.

Firma zbudowała inteligentną architekturę, która składa się z najnowszych technologii, takich jak dyski półprzewodnikowe i procesory nowej generacji. Przekazują kontrolę nad serwerem w twoje ręce i możesz wprowadzać zmiany za pomocą linii poleceń i innych narzędzi.

Dreamhost oferuje 1-rdzeniowy procesor z 512 MB pamięci RAM. Plan zawiera również 80 GB miejsca na dysku SSD i 100 GB miejsca na dysku 4,50 USD / mies podczas gdy możesz dodatkowo dodawać dodatkowe bloki według własnych potrzeb już za 10 USD miesięcznie. Zapewniają bezpłatny ruch do przesyłania, podczas gdy Ty zostaniesz obciążony opłatą za przepustowość pobierania. Twoja inwestycja jest zabezpieczona 97-dniową polisą zwrotu.

Potrzebujesz bardziej pomysłowych planów? Oferują również serwery z maksymalnie 8 GB pamięci RAM. Kolejną zaletą korzystania z Dreamhost, możesz uruchomić serwer w chmurze przez długi czas, podczas gdy opłaty będą naliczane przez maksymalnie 600 godzin. (25 dni) w danym miesiącu. Będziesz więc mógł korzystać z usług przez dłuższy czas przy niskich cenach w porównaniu do DigitalOcean.

DreamHost oferuje również narzędzia przyjazne dla programistów w ramach DreamObjects, pobierając opłaty nominalne. Obejmuje tworzenie aplikacji internetowych, automatyczne tworzenie kopii zapasowych witryn WordPress oraz integrację aplikacji do przechowywania danych (CloudBerry, QNAP i Dropshare i wiele innych) itp..

Możesz w każdej chwili skontaktować się z ich usługami wsparcia za pośrednictwem czatu i wiadomości e-mail. Aby uzyskać pomoc przez telefon, musisz kupić funkcję „oddzwonienia”. Podsumowując, DreamHost to dobry wybór, a ceny sprawiają, że jest naprawdę bliską alternatywą dla DigitalOcean.

 Zakresy planów (3 plany)
Ceny4,50 USD / mc – 48 USD / mc
Strony internetowebez limitu
procesor1 rdzeń – 4 rdzenie
Baran512 MB – 8 GB
PasmoPrzesyłanie ruchu za darmo
Przechowywanie80 GB –SSD

7. HostGator Cloud Hosting

(Najlepszy dla: Blogerzy, webmasterzy i marketerzy)

Hostgator Cloud Najlepsze szybkie cyfrowe alternatywy

HostGator oferuje szybkie, ale ekonomiczne usługi hostingu w chmurze. Możesz usłyszeć, że niektórzy ludzie narzekają na udostępnionego hostingu. Ale korzystając z hostingu w chmurze HostGator, poczujesz zupełnie nowe wrażenia. Nawet niektórzy znani blogerzy wymieniają usługi HostGator Cloud jako najlepszy hosting.

Oprócz jakości, drugą rzeczą, która sprawia, że ​​HostGator jest dobrą alternatywą DigitalOcean dla blogerów i webmasterów, jest wycena. Hostgator oferuje już tylko pakiet chmur pisklęcia 4,95 USD / miesiąc podczas gdy Digitalocean pobiera 5 USD miesięcznie. Ponadto, w porównaniu do DigitalOcean, HostGator oferuje swoim użytkownikom więcej zasobów, takich jak 2-rdzeniowy procesor, 2 GB pamięci RAM, niezmierzona przepustowość i pamięć itp. Podczas gdy DigitalOcean zapewnia 1-rdzeniowy procesor, 20 GB pamięci SSD, 512 MB pamięci RAM i 1 TB pasmo.

Skalowalność to piękno HostGator, a za pomocą zaledwie kilku kliknięć możesz zwiększyć zasoby zgodnie z własnymi wymaganiami. Jest to nie tylko oszczędność kosztów, ale także eliminuje problemy z migracją danych i brakiem zasobów. Aby zapewnić szybkie usługi, obejmują zintegrowane lokalne buforowanie ze wszystkimi swoimi planami.

Kolejnym motywem wyboru HostGatora zamiast digitalocean jest panel sterowania. HostGator zawiera łatwy w obsłudze panel sterowania. Ponadto HostGator wykazuje większe zaufanie do swoich usług, w wyniku czego oferują 45 dni gwarancja zwrotu pieniędzy, która jest powyżej średniej branżowej.

Nadal nie pod wrażeniem HostGator? Jesteśmy pewni, że to zmieni zdanie. Digitalocean nie oferuje czatu na żywo i aby uzyskać pomoc, musisz przesłać bilet, co jest procesem powolnym. A jeśli nie wiesz dużo o zarządzaniu serwerem i innych parametrach technicznych, możesz wpaść w poważne kłopoty. Z drugiej strony HostGator zapewnia obsługę klienta przez telefon, czat na żywo i sprzedaż biletów. Chociaż nie są spójne na czacie na żywo, ale wciąż znacznie lepsze niż jakikolwiek system sprzedaży biletów.

 Chmura Hatchling, Baby i Business
cennik4,95 – 9,95 USD / mies
Strony internetowe1 – bez ograniczeń
procesor2 rdzenie – 6 rdzeni
Baran2 GB – 6 GB
PasmoNie mierzone
PrzechowywanieNie mierzone
Subdomenybez limitu

Uwaga: Wyższe plany obejmują funkcje SSL i zaparkowanych domen

8. Hosting InMotion

(Najlepszy dla: Sprzedawcy internetowi, blogerzy i większe projekty rozwijające się)

Przegląd hostingu InMotion Cloud VPS

Kolejną najlepszą alternatywą dla DigitalOcean jest dobrze zorganizowany, zaufany i popularny hosting InMotion. Firma jest zaufana przez CNET i uzyskała ocenę A + w BBB. Ponadto istnieją tysiące dobrych recenzji od prawdziwych użytkowników. Powszechnie wyróżniają się niezwykle szybkimi usługami, obsługą klienta z szybką reakcją i hojnością 90 dni polityka zwrotów.

Oferta InMotion zarządza usługami hostingowymi Cloud VPS, co może być powodem, że ich plany są drogie w porównaniu do DigitalOcean. Ale wysokie specyfikacje planów zasługują na takie ceny. Wystarczy wziąć przykład z ich planu VPS-1000HA-S (najbardziej podstawowego), który kosztuje 29,99 USD / miesiąc ale zawiera 4 GB pamięci RAM, 75 GB pamięci SSD, przepustowość 4 TB, 3 adresy IP, kopie zapasowe i wiele innych. Ponadto nieograniczona liczba witryn może być hostowana w ramach jednego abonamentu. Wszystkie plany Cloud VPS są również zoptymalizowane pod kątem potrzeb handlu elektronicznego.

Dzięki tak pomysłowym planom możesz odgadnąć, że jest on stworzony dla blogerów i sprzedawców internetowych zamiast dla początkujących. Ponieważ oferują hosting oparty na chmurze VPS, możesz się spodziewać solidny jak skała 99,99% Czas działania i błyskawiczna prędkość. Strefy prędkości maksymalnej odgrywają znaczącą rolę w poprawie prędkości, co pozwala wybrać lokalizację centrum danych podczas procesu realizacji transakcji.

Jeśli już używasz cPanel z obecnym dostawcą, z przyjemnością dowiesz się, że InMotion obejmuje ten intuicyjny cPanel ze wszystkimi ich planami Cloud VPS. Zapewniają również bezpłatną nazwę domeny z planami 6 i 12 miesięcy. Zamiast 1 lub 2 rdzeni, InMotion opracowuje system, w którym twoje zadanie jest rozłożone na dostępne rdzenie procesora w celu szybszego wykonania, dzięki czemu wiele zadań można wykonać spontanicznie.

Inną funkcją, która sprawia, że ​​InMotion jest jedną z najlepszych alternatyw DigitalOcean, jest obsługa klienta. Nie tylko czat na żywo, telefon i e-maile, ale także możesz rozmawiać przez Skype.

Mimo że ich plany są kosztowne w porównaniu do DigitalOcean, otrzymasz dobrze wyposażony plan, który obejmuje niesamowitą szybkość z dyskiem SSD (20 razy szybszym niż wirujące dyski), migawkę serwera, tworzenie kopii zapasowych, bezpłatną migrację witryny i wiele więcej.

 Zakresy planów (3 plany)
Ceny29,99 USD / mc – 74,99 USD / mc
Strony internetowebez limitu
procesorWolny
Baran4 GB – 8 GB
Pasmo4 TB – 6 TB
Przechowywanie75 GB – 260 GB SSD
Adresy IP3 – 5
cPanelWolny

Wniosek

Hosting w chmurze stopniowo staje się popularną platformą dla programistów, blogerów i sprzedawców internetowych ze względu na jego potencjalne korzyści, takie jak niezawodny czas pracy, wiele możliwości wyboru centrów danych, duża prędkość i wiele więcej.

Ponadto przetwarzanie w chmurze oferuje unikalną funkcję, w której dane są klonowane na różnych serwerach, aw przypadku awarii serwera witryna nadal będzie działać normalnie za pośrednictwem innego działającego serwera. To kuszące piękno hostingu w chmurze.

Wybór najlepszej alternatywy dla DigitalOcean staje się bardzo prosty, ponieważ monitoruje rodzaj pracy, którą chcesz wykonać. Jeśli szukasz alternatywy dla rozwijające się potrzeby, to zalecamy Kamatera i Vultr ponieważ wszystkie narzędzia i aplikacje przyjazne dla programistów będą dostępne w jednym miejscu. Ponadto mają również wewnętrzny zespół wsparcia 24/7, który szybko reaguje na zapytania użytkowników.

Z drugiej strony, jeśli jesteś bloger lub marketer internetowy i chcesz hostować swojego bloga na chmurze na dłuższą metę następnie A2Hosting i DreamHost oferować usługi zapewniające spokój ducha. Są niezwykle szybkie, zapewniają ponad 99,9% czasu sprawności, są łatwe w użyciu i zapewniają usługi wsparcia głównie za pośrednictwem czatu na żywo, telefonu i biletów. Ponadto istnieje wiele dobrych recenzji innych firm na temat obu hostów.

To nasza skromna sugestia na temat alternatyw DigitalOcean. Wybierz dostawcę swoich potrzeb i podziel się z nami swoimi cennymi przemyśleniami. To będzie dla nas przyjemność.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map