Najlepsi dostawcy hostingu WordPress 2020: [Zaufani, niezawodni i niedrogie hosty]

7

Chcesz założyć blog lub witrynę biznesową, ale nie wiesz, który jest najlepszym hostingiem WordPress w 2020 roku?


Nie martw się, przygotowaliśmy szczegółową listę najlepszych hostów WordPress, aby pomóc Ci wybrać odpowiednią firmę.

Ale przede wszystkim trochę wprowadzenia do WordPress, jest to open-source CMS (system zarządzania treścią) uruchomiony w 2003 roku przez Matta Mullenwega i Mike’a. Teraz WordPress zapewnia ponad 25% stron internetowych na całym świecie i jedną z najpopularniejszych platform CMS.

Możesz go zainstalować swobodnie na serwerze internetowym i przejść do trybu online w ciągu kilku minut. Rośnie bardzo szybko ze względu na prostotę, elastyczność i oferuje szeroki katalog produktów bezpłatnych i premium (wtyczki i motywy).

Korzystając z niego, możesz stworzyć dowolny rodzaj strony internetowej, np. Personal Blog, stronę w stylu magazynu, sklep z zakupami, stronę eCommerce, strony z wiadomościami i wiele więcej. W skrócie, istnieje wiele możliwości, które można zrobić za pomocą WordPress.

Dlaczego WordPress?

Prawie wszystkie firmy hostingowe obsługują WordPress, oferują instalację jednym kliknięciem i są łatwe w użyciu. To jeszcze nie koniec; WordPress ma wiele do zaoferowania, np. Bezpłatne tysiące szablonów, łatwą konfigurację, bezpłatne wtyczki, przyjazne dla wyszukiwarek i wiele więcej.

W tym artykule naszym celem jest pozyskanie najlepszych firm hostingowych, które są kompatybilne z WordPress podczas korzystania ze wspólnych planów hostingowych.

Ale! Oto krytyczny problem, który Który jest najlepszy hosting WordPress, który naprawdę pasuje do mojej witryny?

Nie martw się! Ułatwiliśmy ci to.

Przede wszystkim zastanów się, jak ważne są dla Ciebie te czynniki, i przypisz każdemu z nich priorytety;

 1. Prędkość
 2. Czas pracy
 3. funkcje
 4. Wsparcie
 5. Koszt
 6. Polityka zwrotów

Jesteśmy prawie pewni, że teraz łatwo jest wybrać hosting najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

Jak wykonujemy testy:

 • Wszystkie testy wykonujemy, instalując tę ​​samą wersję WP.
 • Na każdym hostingu instalujemy szablon Rise zasilany motywem kwitnącym
 • Ta sama liczba postów i stron
 • W okresie próbnym nie ma zainstalowanego narzędzia buforowania ani żadnych wtyczek
 • Wykonujemy testy przy użyciu bardzo podstawowych planów poniższych firm. Ponieważ uważamy, że jeśli dostarczą jakość w swoim bardzo podstawowym planie, z pewnością będą dobrzy w wyższych.

Wordpress Hosting 2019

10 najlepszych dostawców hostingu WordPress do 2020 roku

Oto lista naszych ustaleń, które wspierają i uruchamiają WordPressa bardzo płynnie i z przekonaniem ogłaszamy je jako najlepszych dostawców hostingu WordPress.

1. A2Hosting

A2Hosting

Zmienili markę i uruchomili ją w 2003 roku pod nazwą A2hosting, która wcześniej była „Iniquinet”. Jest to jedna z najlepszych firm hostingowych WordPress, która daje 99,9% gwarancji nieprzerwanego działania. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​skutecznie realizują swoje roszczenia.

A2Hosting jest bardzo automatyczny, optymalizują twoją witrynę, automatycznie instalując zoptymalizowaną wtyczkę A2, która jest tworzona przez A2hosting. Pozwoli ci to zaoszczędzić, zwłaszcza gdy nie masz wystarczającej wiedzy na temat optymalizacji witryny?

Ich plany są bardzo atrakcyjne dla prowadzenia bloga. Wszystkie plany obejmują dyski półprzewodnikowe, a jeśli masz fundusze, wybierz plan „Turbo”. Ponieważ oferuje „serwery Turbo” i „Optymalizator witryny A2”, dzięki czemu Twoja strona jest 20 razy szybsza.

Firma podejmuje różne środki ostrożności dotyczące bezpieczeństwa i wprowadza w swoich planach Brute Force, podwójną zaporę ogniową, skanowanie antywirusowe, różne narzędzia bezpieczeństwa i automatyczne tworzenie kopii zapasowych..

Dostarczają wysokiej jakości usługi wsparcia i utrzymują czat na żywo, połączenia telefoniczne, e-maile i dużą bazę wiedzy. Więc nie musisz się o nic martwić. Kontaktujemy się z nimi za pośrednictwem czatu na żywo i testujemy, zadając różne pytania. Odpowiedź jest bardzo przydatna w krótkim czasie.

Kluczowe cechy: (Plan Lite)

 • Przechowywanie: bez limitu
 • Pasmo: bez limitu
 • Domeny: Nie
 • Strony internetowe: 1 może być hostowany
 • Konta e-mail: 25
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 dni

2. SiteGround (60% zniżki)

siteground najlepszy hosting dla WordPress 2019

SiteGround został uruchomiony późno w porównaniu do swoich konkurentów (BlueHost, DreamHost itp.), Ale rozwija się bardzo szybko i zyskał dobrą sławę, zwłaszcza wśród blogerów. Firma dobrze opracowała plany hostingowe i oferuje różne technologie, aby zapewnić szybkość, czas pracy, bezpieczeństwo itp.

Zakup planu jest bardzo łatwy i wystarczy podać kilka szczegółów. A teraz jesteś w cPanel, gdzie 1-klikający instalator czeka na ciebie do instalacji WordPress.

Wszystkie centra danych są wspierane przez wiele źródeł zasilania, takich jak generatory i UPS, aby Twoje witryny były zawsze online. Istnieje wbudowana opcja tworzenia kopii zapasowych, aby zapobiec utracie danych. Dyski SSD, SuperCacher, CloudFlare i wiele innych mają po prostu uczynić twoją stronę niesamowicie szybką. Co więcej, jeśli masz już dość przestojów z istniejącym hostingiem, nie przejmuj się przejściem do SiteGround z powodu izolacji konta, proaktywnie monitorowanie serwera nigdy Cię nie zawiedzie.

SiteGround poświęciła swoją wiedzę specjalistyczną usługom wsparcia i przydzieli kompetentny personel do pomocy klientom przez telefon, czat na żywo i system sprzedaży biletów. Zaufaj nam, są dostępne 24 godziny na dobę i odpowiadają w mgnieniu oka.

Kluczowe cechy:- (Plan StartUP)

 • Przechowywanie: 10 GB
 • Odwiedziny: 10 000 / mies.
 • Domeny: 1 darmowa domena, nieograniczona liczba subdomen i zaparkowane domeny
 • Strony internetowe: Możesz hostować 1 stronę internetową
 • Konta e-mail: bez limitu
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 dni

3. InMotionHosting

Hosting InMotion

Do celów ewaluacyjnych przyjmujemy plan „Uruchomienia”. Plan hostingowy jest dobrze zoptymalizowany za pomocą WordPress i ma unikalne funkcje, takie jak wstępnie zainstalowane WP, automatyczne aktualizacje, wydajne, integracja WP-CLI itp. Itp. Firma oferuje 250 USD kredytów reklamowych, w tym 100 USD Adwords, 75 USD Bing i 75 USD Yahoo do kieruj ruchem wysokiej jakości.

Obsługa klienta w USA oferuje rozwiązania telefoniczne, czat na żywo i wiadomości e-mail w każdym aspekcie. Możesz je również przesyłać przez Skype. Kontaktujemy się z nimi za pomocą czatu na żywo (ponieważ jest to najczęstszy sposób) i doświadczamy ich bardzo szybko. Wygląda na to, że czekają na Ciebie.

Jeśli chodzi o szybkość, czas ładowania jest naprawdę krótki, a dzięki zastosowaniu dysków SSD, OptimumCache i innych technologii zwiększania prędkości usługi są naprawdę szybkie. Obsługiwany jest także PHP 7, który jest bardzo przyjazny i oferuje szybkość. Ponieważ średnio 99,9% czasu Uptime uporczywie, przyjazny dla e-commerce, przeciągnij i upuść budowniczy firma jest zawsze naszym pierwszym wyborem podczas hostingu WordPress i zalecamy InMotion Hosting bez żadnych niejasności.

Kluczowe cechy: (Plan uruchomienia)

 • Przechowywanie: bez limitu
 • Pasmo: bez limitu
 • Domeny: 1 darmowa domena, 6 zaparkowanych domen i 25 subdomen
 • Strony internetowe: 2 strony internetowe mogą być hostowane
 • Konta e-mail: bez limitu
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy: 90 dni

4. BlueHost

BlueHost Best WordPress Hosting 2019

Jeśli chodzi o wizerunek marki, BlueHost nie ma sobie równych, a najlepsze jest to oficjalnie polecany przez WordPress.

Korzystając z podstawowego planu hostingowego, stwierdziliśmy, że są bardzo profesjonalni w świadczeniu usług. Instalator za jednym kliknięciem jest bardzo przydatny podczas instalacji WordPressa.

W razie problemów możesz skontaktować się z dostępną przez całą dobę pomocą techniczną na żywo przez telefon, czat i sprzedaż biletów.

BlueHost zapewnia szybkość dzięki technologii ochrony zasobów i CloudFlare. Korzystając z bezpłatnej usługi CloudFlare, możesz zwiększyć prędkość swojej witryny o 2x, a załaduje się ona w ciągu 2 ~ 3 sekund.

Powinieneś wybrać plan „plus”, ponieważ oferuje on wiele funkcji niż plan „podstawowy”, takich jak eksperci ds. Spamu, 200 USD na kampanie reklamowe, nieograniczone miejsce itp..

Kluczowe cechy: (Plan podstawowy)

 • Przechowywanie: 50 GB
 • Pasmo: Niezmierzone (bez określonego limitu)
 • Domeny: 1 darmowa domena, 25 subdomen i 5 zaparkowanych domen
 • Strony internetowe: Możesz hostować 1 stronę internetową
 • Konta e-mail: 5
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 dni

5. GreenGeeks

hosting greengeek

Trey Gardner założył GreenGeeks w 2006 roku. Jeśli przywiązujesz wagę do środowiska, z przyjemnością usłyszysz, że wykorzystują energię odnawialną i otrzymają kilka nagród za swoje inicjatywy proekologiczne.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii firma jest w stanie zapewnić szybkość. Najnowsze procesory Intel Xeon, dyski SSD, 64 GB pamięci RAM DDR3 Ram zaprojektowane z myślą o maksymalnej prędkości. Ponadto serwery są odpowiednio zarządzane pod względem czynników bezpieczeństwa, pożaru i wilgotności, aby zapobiec wszelkim spadkom usług.

Przeszkolony i doświadczony personel zapewnia pomoc przez telefon, czat na żywo i prośby o bilety. Dostępny jest również duży asortyment artykułów, często zadawanych pytań i samouczków wideo. Więc jeśli w każdym razie znajdziesz czat na żywo lub inny wolny system, wówczas baza wiedzy z pewnością Ci pomoże.

Firma twierdzi o gwarancji 99,9% czasu bezawaryjnego i posiada wiele centrów danych, aby dzielić dane między nimi, aby uniknąć ich utraty. Uwierz nam, że nasza firma z pewnością spełniła swoje oczekiwania dotyczące dostępności. Jeśli chodzi o czas ładowania, wynosi on głównie 1,7 do 2,3 sekundy.

Istnieje nadmiar funkcji, takich jak darmowy kreator stron internetowych, brak opłaty migracyjnej, narzędzia SEO, instalator WP 1-kliknięcia, PHP7, CDN i tak dalej.

Kluczowe cechy: (Plan podstawowy) 

 • Przechowywanie: bez limitu
 • Pasmo: bez limitu
 • Domeny: 1 darmowa domena, nieograniczona liczba zaparkowanych i subdomen
 • Strony internetowe: bez limitu
 • Konta e-mail: bez limitu
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 dni

6. DreamHost

DreamHost WordPress Hosting 2019

DreamHost kończy prawie 19 lat w branży i obsługuje ponad 1 500 000 witryn. Oferują różnorodne usługi hostingowe, takie jak Shared, Managed, VP i Dedicated, które są odpowiednie do hostowania witryn o małym lub dużym natężeniu ruchu. Po zakupie planu hostingowego jest to nieco trudne dla użytkowników korzystających z cPanel, ponieważ firma oferuje własny panel dostosowywania. Ale nie martw się, zaprojektowali go jako przyjazny dla użytkownika i po odrobinie skupienia, nawigacja jest bardzo łatwa.

Bezpieczeństwo, trzymają się ściśle, niezależnie od tego, czy jest to strona e-commerce czy jakakolwiek inna strona internetowa. Dostępny jest certyfikat SSL, automatyczne skanowanie złośliwego oprogramowania i wiele kroków uwierzytelniania w celu zatuszowania luk bezpieczeństwa. Firma oferuje gwarancję 100% bezawaryjności, która może być przyczyną wyższych cen. Zamiast korzystać z tradycyjnych dysków, ich serwery są wyposażone w dyski SSD, dzięki czemu Twoja witryna jest niezwykle szybka

W przypadku usług wsparcia nie oferowali oni pomocy technicznej przez telefon. Są dostępne na czacie na żywo, e-mailu i Twitterze 24/7/365 i pamiętaj, że są laureatami nagrody Best Customer Services 2016.

Ta firma jest również polecana przez WordPress.org

Kluczowe cechy: (Plan podstawowy)

 • Przechowywanie: bez limitu
 • Pasmo: bez limitu
 • Domeny: 1 darmowa domena
 • Strony internetowe: Możesz hostować nieograniczoną stronę internetową
 • Konta e-mail: bez limitu
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy: 97 dni

7. MediaTemple

mediatemple doskonały WordPress hosting 2019

Działają w branży i pracują dla zadowolenia swoich klientów od 1998 roku, aw 2013 roku została przejęta przez Godaddy. Mediatemple jest jednym z najlepsi dostawcy hostingu WordPress w celu zapewnienia niezawodności programistom, blogerom, projektantom, innowatorom itp. Po zapoznaniu się z osobistym planem znaleźliśmy:

Plany hostingowe Media Temple obejmują nagradzane i wsparte na najwyższym poziomie opcje pomocy technicznej w USA oraz pomoc klientom za pośrednictwem czatu na żywo, telefonu, biletów, a nawet Twittera. Podaliśmy nasze preferencje dotyczące czatu na żywo i uznaliśmy je za superszybkie i niesamowite. Niezależnie od tego, czy chodzi o instalację, czy o inny problem dotyczący bezpieczeństwa, aktualizacji, panelu administracyjnego… zawsze są gotowi do pomocy.

Podczas testu prędkości i obciążenia stwierdziliśmy, że są dość wydajne. Zastosowanie dysków SSD, skalowalnej przepustowości, PhP 7, CloudFlare CDN sprawia, że ​​Twoja strona działa doskonale. 99,99% Gwarancja bezawaryjności, a jeśli nie zostaną dostarczone, możesz poprosić o kredyt zgodnie z ich polityką kredytową. Ponadto automatyczne tworzenie kopii zapasowych zabezpiecza dane.

Chociaż plany Company Grid są drogie, ale w zamian zapewniają jakość pod każdym względem. Oznacza to, że naprawdę dostarczają to, za co płacisz

Kolejnym cudownym stanowiskiem firmy są inicjatywy bezpieczeństwa. Częste skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, słabych punktów, nieaktualnych wtyczek, wykrywania spamu itp. Oraz SiteLock w celu wykrycia i usunięcia złośliwego oprogramowania. Co więcej, jeśli Twoja witryna została zaatakowana przez hakerów, po prostu zadzwoń do nich i pozwól ich ekspertom ds. Bezpieczeństwa poradzić sobie z problemami bezpieczeństwa. Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju zabezpieczeń potrzebujesz, oferują różne pakiety zabezpieczeń.

Jeśli chcesz uwolnić się od zmartwień, medialna świątynia jest świetną opcją do rozważenia:

Kluczowe cechy: (Plan osobisty)

 • Przechowywanie: 20 GB
 • Pasmo: Skalowalny 1 TB
 • Domeny: Nie
 • Strony internetowe: 100 może być hostowanych
 • Konta e-mail: 1000
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 dni

8. HostGator

Hostgator hosting 2019

Począwszy od akademika uniwersyteckiego w październiku 2002 r. Firmy Brent Oxley, zyskuje ponad 1000 aktywnych klientów rocznie. Teraz Hostgator to znana nazwa i najlepszy hosting WordPress dla małych i średnich witryn i blogów. Oferują szeroką gamę planów hostingowych, w tym Shared / Web, Cloud, WordPress, Reseller, VPS i Dedicated. Ich główną zaletą jest wycena, która jest rajdowa, jeśli porównamy ją z jakością.

Do celów testowych zakupiliśmy plan pisklęcia, który naszym zdaniem jest dobrym planem na początek.

Połączenia, czat na żywo, sprzedaż biletów, samouczki wideo i duża liczba forów są dostępne 24 x 7 x 365. Usługi wsparcia są dobre, a personel jest bardzo kompetentny, ale jak wiemy, czat na żywo zajmuje od 15 do 45 minut. Ale to nie zdarza się za każdym razem, gdy są one szybkie. Ale firma powinna to poprawić i zachować spójność.

Uptime jest bardzo ważny, ponieważ jeśli twoja strona nie działa, ludzie przenoszą się na inną i tracisz wielu klientów i czytelników. SiteGround ubiegający się o 99,9% gwarancji bezawaryjności. Nasz test pokazuje, że usługi firmy są stabilne i utrzymuje twoją witrynę zawsze online.

HostGator zapewnia 100 USD na AdWords, 100 USD na Yahoo! / Bing, Wbudowany instalator WP, przystępne ceny, cPanel, darmowy kreator witryn z ponad 4500 darmowymi szablonami i wiele więcej. Wystarczy wejść do HostGator, na pewno będziesz cieszyć się ich usługami

Kluczowe cechy: (Plan wylęgowy)

 • Przechowywanie: Nie mierzone
 • Pasmo: Nie mierzone
 • Domeny: Brak darmowej domeny, nieograniczona liczba subdomen
 • Strony internetowe: 1 dozwolone
 • Konta e-mail: bez limitu
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy: 45 dni

9. WebHostingHub

webhostinghub

WebHostingHub oferuje tylko wspólne plany hostingowe wordpress i jest znany jako bardzo dobra opcja dla stron o niskim poziomie. Nie za stara, firma rozpoczęła działalność w 2010 roku. WebHostingHub pod kierownictwem InMotion Company (znana marka w branży hostingowej), co stanowi bardzo pozytywny punkt na korzyść WHH.

Nie umieścili żadnych statystyk ani nie twierdzili, że mają gwarancję Uptime. Ale nasze wyniki testów są całkiem do zaakceptowania i utrzymują funkcjonalność witryny. Witryny o niskiej prędkości irytujące klientów, dlatego firma oferuje dyski SSD znane z wysokiej prędkości w porównaniu z dyskami mechanicznymi.

Przewagą firmy jest liczba oferowanych funkcji. Dyski SSD są 20-krotnie szybsze niż tradycyjne, 90 dni na testowanie usług, kredyt na kampanie marketingowe, instalator Softaculous, brak przestojów podczas migracji, przeciąganie & drop builder, cPanel, bardzo kompatybilny z WordPress, POP3 / IMAP Email, a lista jest długa. Pobierają bardzo niewielką kwotę (1 USD) za tworzenie kopii zapasowej co 24 godziny.

Bardzo przyjazne i kooperacyjne wsparcie dostępne 24 godziny na dobę przez telefon, czat na żywo, e-mail. Możesz także rozmawiać z nimi przez Skype. Wsparcie, które otrzymaliśmy, było fantastyczne. Opublikowali informacje na Facebooku i Twitterze dotyczące narzędzi, które mogą być pomocne w tworzeniu witryny i blogów, więc śledź je, aby być na bieżąco.

Kluczowe cechy: (Iskra)

 • Przechowywanie: bez limitu
 • Pasmo: bez limitu
 • Domeny: 1 darmowa domena, 5 zaparkowanych i 25 subdomen
 • Strony internetowe: 2 dozwolone
 • Konta e-mail: bez limitu
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy: 90 dni

10. HostWinds

hostwinds wiarygodni dostawcy hostingu WordPress 2019

Cóż, firma nie różni się zbytnio od innych w branży. Rozpocznij niedawno w 2010 r. Firma zakłada różne centra danych w Dallas, Teksasie i Infomart, które są wspierane przez generatory, agregaty chłodnicze, monitorowanie bezpieczeństwa itp. W celu ochrony przed każdą katastrofą.

Hostwinds stara się zapewnić wyjątkowe usługi wsparcia. Okazało się, że czat na żywo jest wystarczająco uczciwy, aby szybko rozwiązać problem. Usługi telefoniczne, czat na żywo, system biletowy i baza wiedzy są utrzymywane przez firmę w celu rozwiązania problemów klientów. Usługi te są dostępne za każdym razem, każdego dnia i przez cały rok.

Firma dobrze opracowała technologie, aby zapewnić maksymalną prędkość i 99,9% gwarancji bezawaryjności. Wyniki są dość godne szacunku i stabilne. Technika WindSpeed ​​pomaga chronić zasoby każdego użytkownika i przeprowadzoną optymalizację, która poprawia wydajność Twojej witryny.

Kluczowe cechy: (Podstawowy)

 • Przechowywanie: bez limitu
 • Pasmo: bez limitu
 • Domeny: Brak darmowej domeny, nieograniczona liczba subdomen
 • Strony internetowe: 2 dozwolone
 • Konta e-mail: bez limitu
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy: 60 dni

Wniosek – który jest najlepszym gospodarzem WordPress w 2020 roku?

Powyżej listy nacisk na najlepszych gospodarzy, który pokazuje zadowalające wyniki. Jeśli jesteś miłośnikiem WordPress i szukasz hostelu, który najlepiej pasuje do Twojego bloga lub witryny, powinieneś spróbować z tych.

Prawie wszystkie firmy używające dysków SSD zapewniają wysoką reakcję, takie jak InMotion, SiteGround, A2Hosting itp. Każda z firm hostingowych ma swoje zalety i wady, takie jak WebHostingHub i SiteGround, oferuje wiele funkcji w pakietach przyjaznych dla portfela, ale WHH to nowa nazwa w branży, a SiteGround ograniczył liczbę odwiedzin miesięcznie.

Naszym zdaniem, InMotion, A2Hosting, SiteGround osiągają wyniki nieco wyższe, płynne i odpowiednie ze wszystkich perspektyw (cena, najnowsza technologia itp.), Podczas gdy MediaTemple jest również bardzo dobrą opcją, ale kosztowną.

SiteGround: Zalecane przez WordPress.org, wspierane przez najnowocześniejszą infrastrukturę, dyski SSD, wiele centrów danych, najnowsze serwery najnowszej generacji i najlepszą w branży obsługę klienta.

InMotionHosting: Hosting SSD, bezpłatna migracja, darmowa nazwa domeny, różne kanały wspierające, lata doświadczenia w branży, 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

A2Hosting: Nieograniczone miejsce na dyskach SSD, bezpłatna automatyczna aktywacja SSL, zaufane i uprzywilejowane przez indywidualnych użytkowników, a także strony internetowe z recenzjami.

Na koniec chcemy powiedzieć, że wybierz firmę, która najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom. Starannie opracowaliśmy listę po wykonaniu kilku testów i osądów z różnych punktów widzenia (wydajność, wsparcie, wartość itp.). Wybierz odpowiedni hosting WordPress spełniający wszystkie potrzeby hostingowe i zdolny do obsługi ruchu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map