10 najlepszych tanich dostawców VPS dla systemu Linux 2020

1

Czy polujesz na serwer VPS do hostowania twoich odrastających projektów?


Czy jesteś ciekawy, czy jest jakiś tani dostawca Linux VPS?

VPS odnosi się do wirtualnego prywatnego serwera i jest również określany jako wirtualny serwer dedykowany. W tego typu hostingu serwer fizyczny jest podzielony na wiele maszyn wirtualnych z dedykowanymi zasobami, takimi jak pamięć RAM, pamięć masowa i procesor.

Serwer VPS pozwala na większą kontrolę, np. Instalowanie żądanego systemu operacyjnego i administrowanie serwerem. Może efektywnie przechowywać większe witryny dzięki dedykowanemu środowisku. Chociaż serwer VPS jest również współużytkowany przez różnych użytkowników, ale na całym serwerze jest znacznie mniejsza liczba użytkowników.

Serwer VPS ma pewne wyjątkowe zalety

 • Łatwa skalowalność i dodatkowe zasoby można dodać, przechodząc do panelu sterowania
 • Zapewnia oddzielne środowisko dla każdego użytkownika, dlatego nie może zostać przerwane przez sąsiada VPS
 • Zapewnij większe bezpieczeństwo
 • Każdy użytkownik ma swoje dedykowane zasoby, takie jak pamięć RAM, procesor i pamięć itp.
 • Zapewnia najwyższy czas bezawaryjnej pracy i niesamowitą szybkość Zasoby takie jak serwer dedykowany za połowę kosztów Zapewnia dostęp do konta root, a nawet modyfikację systemu operacyjnego
 • Masz wybór, aby zastosować zarządzany i niezarządzany serwer VPS i wiele więcej

Ze względu na powyższe najlepsze funkcje, ogólnie pokazuje, że takie usługi mogą być bardzo drogie. Ale tak naprawdę nie jest. Hosting VPS może kosztować więcej niż hosting dzielony, ale mimo to pozostaje przystępny.

tani dostawcy serwerów linux vps

Więc jeśli szukasz taniego serwera VPS, który działa z systemem operacyjnym Linux i zapewnia większą niezawodność, bezpieczeństwo i spokój, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Top 9+ najlepszych tanich dostawców hostingu VPS dla systemu Linux 2020

1. Kamatera

Kamatera

Kamatera to idealne miejsce dla entuzjastów Linuksa i Windowsa, którzy szukają punktu kompleksowej obsługi, aby korzystać z niedrogich, ale skalowalnych serwerów wirtualnych opartych na infrastrukturze chmury. Firma ma wieloletnie doświadczenie w branży IT (działającej od 1995 roku), czyli ponad dwie dekady. To powiedziawszy, są w stanie dostarczać najnowocześniejsze, spokojne i zorientowane na wydajność usługi na całym świecie za pośrednictwem wielu centrów danych zlokalizowanych na czterech kontynentach.

Kamatera pozwala wybierać spośród maksymalnie 13 globalnych centrów danych wspieranych przez dyski półprzewodnikowe, wydajne procesory Intel Platinum i przepustowość 400 Gb / s przy 99,95% dostępności – gwarantowana. Dzięki ich konsoli internetowej wdrożenie systemu Linux VPS w chmurze zajmuje mniej niż 60 sekund, ponieważ wszystko odbywa się automatycznie, dzięki natychmiastowemu udostępnianiu. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać lokalizację centrum danych, preferowany serwer, wymagany system operacyjny / aplikację, liczbę procesorów, pamięć RAM, pamięć masową, hasło i nazwę projektu.

Istnieje kilka systemów operacyjnych (ponad 100 obrazów systemu operacyjnego) dostępnych do zainstalowania w różnych wersjach, w tym Ubuntu, CentOS, Windows, FreeBSD, Debian itp. Można łatwo zainstalować cPanel, WordPress, Redis, MySQL, nfSense, phpMyAdmin i LEMP również dzięki przyjaznemu dla użytkownika niestandardowemu panelowi sterowania. Programiści mogą również wdrożyć niestandardowy system operacyjny. Dodatki, takie jak kopie zapasowe, sieć prywatna i hosting zarządzany, mogą być włączone podczas procesu wdrażania lub później, w zależności od Ciebie.

Oprócz chmury VPS, Kamatera zapewnia różnorodną gamę produktów, w tym pamięć blokową, moduł równoważenia obciążenia, zaporę, prywatną sieć chmurową i usługi w chmurze zarządzanej dla wszystkich użytkowników. Ich plany blokowego przechowywania zaczynają się już od 0,05 USD / GB miesięcznie, najlepiej nadają się do przechowywania baz danych i aplikacji po niskich kosztach. Moduł równoważenia obciążenia jest przydatny podczas zarządzania ogromną witryną, aplikacjami lub środowiskiem programistycznym w celu podzielenia obciążenia na wiele w celu zminimalizowania problemów z wydajnością.

Kamatera planuje cenę

Kamatera oferuje do 9 gotowych planów wraz z niestandardową opcją, w której możesz skonfigurować każdy aspekt swojego serwera. Pierwszy pakiet zapewnia moc 1 vCPU, 1 GB pamięci RAM, 20 GB miejsca na dysku SSD i gigantyczną przepustowość 5 TB, kosztem zaledwie 4 USD / miesiąc lub 0,005 USD / godz – czy nie jest niesamowicie niski? Otrzymasz dwie opcje dotyczące systemu rozliczeniowego; co godzinę i co miesiąc. Wszystkie te dodatki mają dostęp do całodobowej obsługi klienta premium. Czeka 30-dniowy bezpłatny okres próbny HostingSprout odwiedzających, więc wypróbuj JUŻ DZIŚ.

2. Vultr (tylko 2,50 USD / mc)

Strona główna serwerów VPS Vultr Linux

Niezależnie od tego, czy jesteś programistą, webmasterem czy blogerem, Vultr oferuje najtańsze serwery Linux VPS, które mogą obsługiwać różne dystrybucje Linuksa, aplikacje, a także instalować niestandardowe ISO. Pomimo tego, że zapewniają deweloperom niedrogie usługi hostingu w chmurze, ich dostępność i prędkości renderowania są również niesamowite. Dostępność wielu centrów danych na całym świecie zapewnia małe opóźnienia, a tym samym najszybsze prędkości ładowania. Możesz wybrać jedną z 16 lokalizacji i skonfigurować najbliższy serwer w chmurze dla docelowych odbiorców.

Centra danych Vultr składają się ze światowej klasy serwerów zbudowanych ze sprzętu klasy korporacyjnej, dysków SSD, procesorów Intel i najnowocześniejszej infrastruktury. Nie można w pełni wykorzystać swoich instancji bez przyjaznego i wydajnego panelu zarządzania, dlatego oferują intuicyjny panel sterowania z wieloma funkcjami, który ułatwia wdrażanie, niszczenie, modyfikowanie i konfigurowanie ustawień systemowych za pomocą kilku kliknięć myszką . Zapewniają najwyższą użyteczność, zapewniając pełną kontrolę i dostęp administratora do maszyny wirtualnej.

Tam, gdzie tradycyjny współdzielony host prosi o subskrypcję długoterminowych planów, aby uzyskać maksymalną zniżkę, Vultr wycenia twoje pieniądze, ponieważ oferują system rozliczeń godzinowych i miesięcznych. Ich system rozliczeniowy oblicza wykorzystane zasoby i tworzy faktury według wykorzystanych zasobów. To powiedziawszy, płacisz tylko za to, z czego korzystasz (pay-as-you-go). Programiści mogą zintegrować API ze środowiskiem programistycznym i szybko zarządzać swoimi serwerami.

Dla różnych gustów systemu operacyjnego i zaspokajania wszystkich potrzeb użytkowników, istnieje szeroki zakres dystrybucji, w tym CentOS, Ubuntu, Debian, Fedora, OpenBSD i CoreOS, itp. Ponadto można łatwo wdrożyć maszynę Windows dla ASP, Aplikacje oparte na .Net i Windows. Izolację sieci prywatnej można osiągnąć za pomocą adresów IP IPv4 i IPv6. Podsumowując, gorąco polecamy Vultr programistom i programistom, a także webmasterom poszukującym taniego VPS zasilanego w chmurze.

3. A2Hosting

A2Hosting to kolejny najwyżej oceniany tani dostawca Linux VPS, który oferuje klientom wiele funkcji w ramach swoich usług. Są głęboko cenione jako jeden z najlepszych i cennych dostawców hostingu. Założona w 2003 roku A2Hosting oferuje teraz wspólne, chmurowe, VPS, dedykowane i specjalistyczne plany hostingowe WordPress. W krótkim czasie możesz także skonfigurować serwer VPS.

Oferuje niezarządzany, zarządzany i Core VPS pakiety hostingowe. Uruchomiona zostanie usługa niezarządzana już od 5 USD i uważany za najlepszą tanią opcję VPS dla doświadczonych programistów. W przeciwieństwie do planów zarządzanych, niezarządzana usługa zapewnia dostęp do roota, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad systemami operacyjnymi, niezbędne ustawienia, takie jak uruchamianie, zamykanie i wiele innych praw administracyjnych.

A2Hosting oferuje wiele możliwości wyboru centrów danych w USA (Michigan), Europie (Amsterdam) i Azji (Singapur) bez nakładania dodatkowych opłat. Wszystkie ich serwery są wyposażone w pamięć SSD, dlatego możesz spodziewać się znacznej przewagi szybkości. Masz również opcję uruchomienia Turbo Boost w procesie kasowym w celu zwiększenia prędkości. Ponadto A2Hosting pozwala wybierać spośród systemów operacyjnych Linux, takich jak Debian, CentOS, Ubuntu i wiele innych.

Wszystkie niezarządzane plany można konfigurować dzięki czemu możesz wybrać rdzenie procesora, pamięć, przepustowość i pamięć RAM itp. zgodnie ze specyfikacją. Najbardziej podstawowy niezarządzany plan obejmuje 20 GB miejsca na dane, 1 wynik, 512 MB i transfer danych 2TD. Zadania można wykonać za pomocą wiersza poleceń, ale masz opcjonalny cPanel co kosztuje 19,95 USD.

konfigurowanie serwera VPS dla Linux-a A2hosting

Ale jeśli szukasz spokojnych rozwiązań i nie masz nic przeciwko płaceniu za nie, ich plany zarządzania są dla Ciebie. Plan kosztuje 32,99 USD / mc z 4 GB pamięci RAM, 75 GB miejsca na dysku SSD, bezpłatnym SSL, 4 procesorami vCPU, cPanel i funkcjami prędkości Turbo. Ale nie da ci dostępu do roota, co będzie problemem dla niektórych użytkowników. Jeśli więc użytkownicy chcą mieć dostęp do roota w zarządzanych usługach VPS, A2 oferuje specjalnie zaprojektowane plany Core VPS w tej samej cenie.

Oprócz usług najwyższej jakości zapewniają one również obsługę klienta na poziomie Guru. Całodobowy czat na żywo, telefon, Skype i system biletowy są właśnie utrzymywane w celu natychmiastowego rozwiązywania problemów klientów. Poza tym wszystkie plany są wspierane gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie, w ciągu pierwszych 30 dni pełny zwrot, a następnie proporcjonalny zwrot. Oferują również bezpłatne usługi migracji witryn. Absolutnie zalecamy je, ponieważ A2hosting jest bezpiecznym, stabilnym i niezawodnym dostawcą.

4. Hostinger – 3,95 USD / mies

Kiedy mówimy o „pozbawionym reklam” darmowym hoście WordPress, Hostinger jest wystarczająco hojny, aby pomóc Ci stworzyć stronę internetową bez płacenia ani grosza. Chociaż darmowe konto ma ograniczony dostęp, ale umożliwia utworzenie w pełni funkcjonalnej strony. Oprócz swoich tanich planów hostingu dzielonego, mają również najtańszy w branży wirtualny prywatny serwer oferujący obsługę Linuksa i różne dystrybucje. Umożliwia także dedykowany adres IP do mapowania niestandardowego portu przez IPv4 i IPv6, nawet w przypadku bardzo podstawowego pakietu.

Gdy szukasz taniego VPS dla Linuksa, Hostinger obejmuje szeroką gamę dystrybucji, takich jak CentOS 64-bitowy, CentOS z cPanel i WHM, panel sterowania VestCP, panel Webuzo, Fedora, Ubuntu i Debian itp. Mówiąc prosto, uzyskaj różne dystrybucje i architektury, aby skonfigurować żądane środowisko hostingowe dla swoich projektów. Dla maksymalnej wygody użytkownika istnieją instalatory skryptów jednym kliknięciem, umożliwiające łatwe wdrożenie dowolnego systemu operacyjnego, serwerów Minecraft, sieci VPN i integrację z innymi aplikacjami. Ponadto funkcja 1-kliknięcia zawiera wszystkie popularne skrypty i opcje systemu operacyjnego.

Wszystkie serwery Hostinger VPS wyposażone w dyski półprzewodnikowe i statyczny sprzęt gwarantują błyskawiczną wydajność. Dyski SSD działają 20x lub szybciej w porównaniu do tradycyjnych napędów mechanicznych. To powiedziawszy, zapewnia wyższą prędkość we / wy, nawet podczas gwałtownego ruchu. Wysoka niezawodność jest również zapewniona dzięki zastosowaniu procesorów Intel Xeon i 128 GB pamięci RAM. Połączenie tego najnowocześniejszego sprzętu daje platformę zoptymalizowaną pod kątem wydajności, stworzoną z myślą o oszałamiających usługach.

Dzięki zaawansowanym narzędziom do zarządzania, które ułatwiają maksymalne wykorzystanie serwera wirtualnego, z pulpitu nawigacyjnego wykonywanie kopii zapasowych i wdrażanie kontenerów instalacyjnych jest szybkie. Pomoc techniczna jest dostępna przez całą dobę, aby pomóc Ci za pośrednictwem czatu na żywo i poczty e-mail, nawet w przypadku niezarządzanych kont VPS. Być może wiesz, że wielu hostów nie oferuje pomocy dla niezarządzanych usług, ale nie jest to prawdą, jeśli wybierzesz Hostinger. Mają wewnętrzny zespół ekspertów, którzy jak najszybciej rozwiązują problemy. Bardzo podstawowy plan kosztuje tylko 3,95 USD miesięcznie z 1 GB pamięci RAM, 2,4 GHz, 20 GB miejsca na dysku SSD i przepustowością 1 TB.

5. Hosting InMotion

InMotion to najlepsza firma, którą z pewnością polubisz, szukając niedrogi serwer VPS. Wszystkie ich wirtualne serwery są wyposażone w najnowocześniejsze funkcje. Przekonujący fakt, że przedstawiają infrastrukturę opartą na chmurze, aby ich usługi były nie do pobicia. Ponadto otrzymasz bezpłatne usługi zarządzania serwerami, takie jak aktualizacje systemu operacyjnego i poprawki zabezpieczeń itp. Oferują one w sumie dwie lokalizacje do wyboru dla centrum danych: Waszyngton, D.C. i Los Angeles, Kalifornia.

InMotion zawiera wiele zaawansowanych funkcji. Wszystkie plany zawarte w cPanel który jest najbardziej intuicyjnym w branży panelem sterowania, który znacznie ułatwia zarządzanie funkcjami, takimi jak domeny, poczta e-mail i bazy danych. I naprawdę nie musisz płacić za to osobno, nawet w tanich planach serwerów Linux. Ponadto ich plany są zoptymalizowane pod kątem handlu elektronicznego i zapewniają bezpłatne usługi migracji witryn.

Podczas korzystania z InMotion jesteś prawie całkowicie bezpieczny, ponieważ oferują bezpłatne usługi tworzenia kopii zapasowych danych. Plus Live State Snapshot okazuje się bardzo przydatny, gdy serwer jest niespokojny przez aktualizację dowolnej wersji aplikacji. Dzięki tej miłej funkcji możesz cofnąć się w czasie, aby wszystko było dobrze.

Obecnie istnieją 3 różne plany VPS. Podstawowy plan „VPS-1000HA-S” pojawia się z 4 GB pamięci RAM, miesięczną przepustowością 4 TB, 3 adresami IP i bezpłatnym certyfikatem SSL. Ponieważ możesz hostować nieograniczoną liczbę domen, oferują one również wystarczającą pojemność 75 GB na dyskach SSD. Ponadto możesz uzyskać darmowa nazwa domeny ze wszystkimi planami 6 i 12 miesięcy.

Szybki przegląd głównych funkcji VPS.

inmotion Linux VPS funkcje

InMotion zawsze utrzymuje poziom obsługi klienta na najwyższym poziomie i obsługuje rozwiązania za pośrednictwem czatu na żywo, skype, biletów i telefonu. Oprócz tego posiadają ogromną bazę wiedzy. InMotion jest jednym z naszych ulubionych dostawców i jesteśmy pewni, że wielu innych użytkowników powiedziałoby to samo. Ponadto jest to najlepsze miejsce, aby uzyskać wszystkie rodzaje rozwiązań hostingowych w rozsądnej cenie.

6. DreamHost

DreamHost jest jednym z najtańszych dostawców hostingu Linux VPS z usługami zarządzanymi. Zapewniają niezawodne rozwiązanie dla blogerów, projektantów i programistów. Założona w 1997 roku firma przeszła długą drogę i dlatego została uznana za zaufanego dostawcę. Teraz są zobowiązani do zapewnienia 100% czasu pracy bez przestojów i w ramach drugiej szybkiej usługi.

Musisz tylko wypełnić proces kasowania, a oni wyjaśnią, aby uruchomić serwer w krótkim czasie. Ponadto DreamHost ma długoterminową umowę wsparcia z Ubuntu, która zapewnia najnowsze aktualizacje, obejmujące luki w zabezpieczeniach i bezproblemowe usługi dla krótszych przestojów. Zapewniają pamięć na 20-krotnie szybszych dyskach SSD zamiast standardowych dysków SATA.

DreamHost oferuje wewnętrzny panel sterowania, który pomaga w zwiększaniu zasobów. Zakup planu, który przenosi więcej pamięci RAM, pamięci masowej i rdzeni procesora dla nowego projektu, jest główną przyczyną niepotrzebnych wydatków, więc za pomocą panelu sterowania można zamówić więcej zasobów tylko w razie potrzeby. Taka skalowalność jest dość oszczędna.

Co więcej, ich bardzo przystępne plany hostingowe dla systemu Linux zawierają standardowe funkcje, takie jak PHP, Perl, Python, Nginx, XCache, dostęp SSH i inne. Ponadto wszystkie plany obejmują Let’s encrypt, który można aktywować za pomocą kliknięcia i jest uważany za niezbędny element SERP.

Funkcje Dreamhost VPS

Bardzo podstawowy plan po prostu rozwija się w 15 USD z 1 GB pamięci RAM i 30 GB pamięci na dyskach półprzewodnikowych. Zapewniają również nieograniczoną przepustowość dla wszystkich pakietów. Najlepsza część planów DreamHost bez limitu liczby domen, które możesz hostować na jednym koncie, dzięki czemu programiści i projektanci mogą inicjować wiele projektów dla swoich klientów. Ponadto otrzymasz 1 dedykowany adres IP z tym planem.

Jeśli skonfigurowałeś VPS na swoim koncie, ale stwierdziłeś, że ten VPS nie spełnia twoich potrzeb i chcesz go anulować, otrzymasz zwrot pełnej usługi za cały rok minus pierwszy miesiąc za VPS. Personel pomocy technicznej jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę, aby Ci pomóc. Są one dostępne na Twitterze i w wiadomościach e-mail z ładnym okresem odpowiedzi. Czat na żywo jest dostępny od 6:00 do 22:00 czasu pacyficznego (PST). Podsumowując, DreamHost jest nie tylko tani, ale także jednym z najlepszych dostawców Linux VPS.

7. Bluehost

Rzadko jest ktoś, kto pracuje online (webmasterzy, blogerzy) i nie wie o Bluehost. Firma jest niezwykle rozpowszechniona wśród początkujących. Bluehost oferuje różne plany zaspokojenia potrzeb różnych klientów. Ich usługi obejmują współdzielone, chmurowe, zarządzane WordPress, WooCommerce, VPS i dedykowane plany hostingowe. Możesz także zarejestrować w nich domenę.

Niska cena Bluehost sprawia, że ​​Linux VPS jest dostępny dla wszystkich. Firma wykorzystuje zaawansowane technologie, takie jak OpenStack i KVM. Co więcej, wdrażając hypervisor KVM, BlueHost zapewnia gwarantowane zasoby dla każdego użytkownika VPS.

Oferty Bluehost ulepszone cPanel który jest najbardziej intuicyjnym pulpitem nawigacyjnym na rynku. To bardzo miłe dla początkujących użytkowników lub dla tych, którzy nie chcą pracować ze złożonymi wierszami poleceń. Ponadto zapewniają pełny dostęp do CentOS i serwera, za który zapłaciłeś. Kolejną ogromną zaletą uzyskania Bluehost, że dodatkowe zasoby są w locie. Możesz dodać więcej miejsca za pośrednictwem cPanel w podróży.

Bluehost staje się bardziej korzystnym wyborem, jeśli szukasz tanich, ale stosunkowo niezawodnych usług VPS z funkcjami usuwania. W ciągu zaledwie 19,99 USD / mc. możesz wynająć serwer wirtualny, który ma 2 rdzenie CPU, 30 GB pamięci SAN na dyskach SSD, nieograniczoną przepustowość i 2 GB pamięci RAM. Obejmują one również 1 adres IP. Istnieje również 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy za twoje pieniądze. Otrzymasz również jedna darmowa nazwa domeny.

Chociaż jest to miły dostawca, ale istnieją pewne wady w zdobywaniu Bluehost. Przede wszystkim nie zapewniają wyboru lokalizacji centrum danych. Wybór lokalizacji centrum danych może być konieczny podczas konfigurowania witryn e-commerce. Po drugie, w przypadku gdy większość firm oferuje bezpłatne szyfrowanie, Bluehost uwzględnił go jako funkcję opcjonalną i za to trzeba zapłacić dodatkową kwotę.

Doskonała obsługa klienta to podstawa pakietu hostingowego, w którym można rozwiązać wszelkie napotkane komplikacje i uzyskać rozwiązania od ekspertów technicznych. Bluehost zapewnił ci całodobową obsługę klienta przez czat na żywo, e-mail i połączenia. Chociaż Bluehost zajmuje do 10 mennic. w odpowiedzi, ale ogólnie zapewnia dość zadowalające usługi.

8. Host1Plus

Host1plus jest jednym z dostawców oferujących tanie Linux VPS na dyskach SSD, dzięki czemu wydajność osiąga zupełnie nowy poziom. Zaprojektowali głównie usługi dla programistów. Wystarczy zainicjować serwer VPS 4 USD / miesiąc z mnóstwem funkcji programistycznych. Ceny dalej spadają, po prostu wydłużając okres subskrypcji od ponad miesiąca.

Host1plus zbudowany na solidnej infrastrukturze wykorzystującej procesory Intel Xeon, wirtualizację OpenVZ i system buforowania SSD. Ponadto ich połączenie obsługuje łącze wysyłające do 500 Mb / s. Ponadto twierdzą, że oferują system pamięci masowej RAID 10, który jest znany z dużej szybkości i minimalnego wskaźnika awaryjności.

host1plus Linux vps funkcje hostingu

Jedną rzeczą, którą chcemy wyjaśnić, jest bardziej przystępna dla doświadczonych programistów, ponieważ mogą z łatwością pracować w wierszach poleceń. Z drugiej strony dla niedoświadczonych i nietechnicznych użytkowników Host1plus oferuje licencję cPanel, która kosztuje 15 USD miesięcznie, co sprawia, że ​​ich usługi są nieco kosztowne.

Istnieje nadmiar planów do wyboru, dzięki czemu możesz wygodnie znaleźć ten, który może spełnić twoje wymagania. Ich pierwszy plan o nazwie „Amber” pozwala na 20 GB pamięci Ceph, 512 MB pamięci RAM, 1 rdzeń procesora i przepustowość 1 TB. Ponadto Host1plus umożliwia uruchomienie systemu Linux OpenVZ i Linux KVM.

Konfigurowanie serwera VPS za pomocą Host1plus jest bardzo proste. Po prostu wybierz pożądane centrum danych, które jest strategicznie zlokalizowane w pobliżu docelowej grupy odbiorców. Mają w sumie 5 lokalizacji na mapie: Chicago (USA), Los Angeles (USA), São Paulo (Brazylia), Frankfurt (Niemcy) i Johannesburg (Republika Południowej Afryki). Następnie wybierz system Linux, którego chcesz użyć, i podaj informacje rozliczeniowe. Otóż ​​to

Linux OS

Host1plus zapewnia usługi wsparcia. Ale jedyną rzeczą, która nas rozczarowuje, jest niedostępność czat na żywo, który jest dostępny tylko w godzinach 9-18 GMT + 3. Chociaż odpowiedź jest szybka, powinni oni oferować usługi czatu 24/7, aby szybko rozwiązać problemy klienta. Alternatywnie możesz nawiązać kontakt za pośrednictwem wiadomości e-mail lub przeglądać ich samouczki i bazę wiedzy. Podsumowując, możemy powiedzieć, że jest to dobry dostawca VPS, ale dla doświadczonych programistów.

 • Top 10 najtańszych serwerów VPS: najlepsze tanie serwery VPS

9. HostGator

HostGator jest zaskakująco powszechny wśród osób poszukujących niedrogich rozwiązań hostingowych. Oprócz podstawowych rozwiązań hostingowych, takich jak współdzielony i zarządzany WordPress, są one również preferowane ze względu na ich błyskawiczne, ale niedrogie rozwiązanie do przechowywania w chmurze dla blogerów. Dzięki HostGator możesz uzyskać serwer VPS z cPanel lub bez niego

Serwer wirtualny jest całkowicie odizolowany od innych użytkowników i zapewnia autonomiczną kontrolę nad instalacją systemu operacyjnego i konfiguracją ustawień. Dla wszystkich serwerów Linux VPS, zapewniają pamięć w systemie RAID 10 co zapewnia lepszą ochronę i maksymalną dostępność danych. Co więcej, jeśli zamierzasz rozpocząć mały projekt, nie ma potrzeby uzyskiwania większego planu, ponieważ możesz łatwo zamontować zasoby, gdy Twoja witryna wyrosnie..

Ich pierwszy plan o nazwie Snappy 2000, który zapewnia dostęp do 2 rdzeni procesora, 2 GB pamięci RAM, 120 GB przestrzeni internetowej i przepustowości 1,5 TB. Obejmują one adresy 2-IP. HostGator zapewnia dostęp do wiodących funkcji, takich jak serwer WWW Apache, PHP, MySQL, Perl i Python itp. Ponadto, HostGator zapewnia ochronę DDOS, Tabela zapory ogniowej IP i inne ścisłe środki bezpieczeństwa. Serwery VPS są zasilane procesorami Intel.

Jeśli chodzi o ceny, HostGator może cię poważnie zaskoczyć. Na krótszy czas zamieniają się w naprawdę drogie usługi 79,95 USD / mc podczas gdy koszt zaczyna maleć wraz ze wzrostem okresu subskrypcji i staje się już od 19,95 USD. Bez wątpienia są doskonałym dostawcą VPS, ale takie taktyki sprawiają, że klienci ich unikają.

Z pewnością ich pracownicy są dostępni 24 godziny na dobę, ale nie są tak bystrzy, jak powinni. Przez większość czasu musisz czekać co najmniej 10 minut, a czasem opóźnienie może wzrosnąć do 30-40 minut. W rzadkich przypadkach otrzymujemy szybką odpowiedź.

Krótko mówiąc, jeśli chodzi o wydajność serwera VPS, są one niewątpliwie niesamowite, ale ich strategia cenowa i usługi wsparcia są głównymi czynnikami przełamującymi transakcje. Jeśli więc subskrybujesz ich abonament, jeśli uznasz, że nie jest to żądana usługa, poproś o zwrot pieniędzy, ponieważ zapewniają 45-dniowa polityka zwrotów.

10. 1 i 1

1and1 to dostawca, który w krótkim czasie inauguruje najtańszy serwer Linux. Nowoczesne technologie, takie jak VMware Virtualization, Intel Xeon 2660 v2 & 2683 v3 i dyski półprzewodnikowe są adoptowane przez 1 i 1, aby zapewnić usługi najwyższej jakości. Ponadto ich plany VPS są oparte na usługach w chmurze.

1&1 oferuje plany dla użytkowników Windows i Linux. Możesz wybierać spośród mnóstwa szablonów systemu operacyjnego, takich jak Ubuntu, Debian, Windows 2012, 2008 i 2016 itp. 1 i 1 przekazać pełny dostęp do serwera root, co jest jednym z podstawowych problemów większości programistów, aby swobodnie pracować.

Zapewniają wybór centrum danych w USA, Niemczech i Hiszpanii. Najniższy pakiet składa się z 1 rdzenia CPU, 512 MB pamięci RAM i dużej ilości miejsca (30 GB) na dyskach SSD. Nie musisz się martwić o miesięczny transfer danych, ponieważ pozwalają one na nieograniczony ruch we wszystkich planach. Dodatkowo dołączony certyfikat SSL.

Pamiętaj też, że pozwalają one tylko na 1 statyczny adres IP. Ponadto, jeśli chcesz korzystać z cPanel lub Plesk, musisz zapisać się do ich planu wirtualnego serwera „Cloud M”. Założenie konta jest niezwykle proste, wystarczy wybrać centrum danych i wybrać system operacyjny, szczegóły płatności i gotowe. Gotowe.

Spójrz na wyróżniające się cechy 1 i 1;

1 i 1 serwer vps featuress

1&1 jest bardzo podobny do rozwiązania VPS dla doświadczonych programistów. Najważniejszy powód, dla którego oni nie oferował czatu na żywo, więc musisz się z nimi skontaktować za pośrednictwem wiadomości e-mail lub połączenia. Uważamy, że czat na żywo jest wygodniejszy, jeśli Twoim pierwszym językiem nie jest angielski, a pominięcie takiej funkcji jest naprawdę rozczarowujące dla początkujących użytkowników.

Ponieważ nie wszyscy znają się na technologii i napotykają kilka incydentów. Możemy odgadnąć, jak to jest, gdy dojdzie do krytycznego incydentu, ale nie ma sposobu, aby uzyskać natychmiastową pomoc od firmy. Dlatego nigdy nie zachęcamy nowych użytkowników do wyboru dostawcy takiego jak 1&1, który nie oferuje bardzo podstawowego czatu na żywo. Ale jeśli znasz administrację serwerem, to dobrze jest przejść i zdecydowanie bardzo niedrogie.

 • 10 najlepszych dostawców serwerów hostingowych Linux

 Wniosek

Mniejsze witryny działają dobrze z dzielonym hostingiem, ale w przypadku dużych witryn absolutnie potrzebujesz środowiska VPS. Powyżej oceniani dostawcy VPS są nie tylko tanie, ale również doskonale spełniają twoje rosnące potrzeby. Wszystkie są lepsze w branży i zapewniają rozwiązania dla programistów, projektantów, blogerów i przedsiębiorstw.

Więc co polecamy dla taniego rozwiązania Linux VPS?

Chociaż wszyscy recenzowani hosty są wspaniali, ale niewątpliwie zalecamy hosting VPS zarządzany przez InMotion, który jest wspierany przez infrastrukturę Cloud. Obejmuje wszystkie niezbędne funkcje dla programistów, blogerów i webmasterów. Są również wyjątkowo szybkie i zapewniają niezawodny czas pracy w rozsądnych cenach.

Jeśli realizujesz niezarządzane plany, A2 Hosting jest dobrze znanym graczem i oferuje tani serwer Linux VPS.

Wybór należy wyłącznie do ciebie. Pamiętaj o swoich przepisach i wybierz jeden z tych, które oceniliśmy powyżej, aby uzyskać niedrogie i wartościowe usługi.

Więc wypróbowałeś któregokolwiek z dostawców omówionych powyżej lub zamierzasz spróbować? Podziel się swoimi cennymi doświadczeniami z nami i innymi czytelnikami poprzez komentarze.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map