10 najlepszych dostawców hostingu systemu Windows Server 2020

0

Więc planujesz skorzystać Hosting systemu Windows Server ale mylić, aby zdecydować, który jest najlepszym dostawcą na rynku?


Dostępność kilkudziesięciu hostów sprawia, że ​​dość trudno jest wybierać między różnymi firmami, ale przeprowadziliśmy dokładne badanie i znaleźliśmy najlepsze opcje.

Istnieje znacząca różnica między hostingiem Windows i Linux, poza tym, że ten ostatni kosztuje mniej pieniędzy.

Jeśli jesteś programistą lub programistą, który zajmuje się głównie ASP, MS SQL lub ASP.net itp. to hosting oparty na systemie Windows będzie dla Ciebie idealny.

Podstawowe zalety serwerów z systemem operacyjnym Windows:

 • Regularne aktualizacje w celu zapewnienia optymalnej wydajności
 • Firma stojąca za najnowszymi łatkami bezpieczeństwa zapewnia niezawodną ochronę
 • Nie musisz uczyć się zaawansowanych umiejętności zarządzania maszyną
 • Kompatybilny z Microsoft FrontPage i zaawansowanymi funkcjami
 • Idealna opcja do tworzenia aplikacji opartych na systemie Windows
 • Przyjazny dla ASP, Visual Basics, .Net i ASP.net
 • Graficzny interfejs użytkownika jest łatwy w użyciu w porównaniu do systemu Linux
 • Możesz łatwo wdrożyć, zainstalować lub zmienić rzeczy (dzięki GUI)
 • Zezwalaj na dostęp do pulpitu zdalnego

Windows Server Hosting a system operacyjny Linux

10 najlepszych dostawców hostingu systemu Windows Server 2020

1. Kamatera

Jeśli chodzi o hosting Windows Server oparty na chmurze, w jaki sposób możemy zapomnieć o Kamatera, platformie zbudowanej z najnowocześniejszych technologii i najwyższej skalowalności do obsługi wszystkich aplikacji, stron internetowych i środowiska systemu operacyjnego Windows.

W przeciwieństwie do wielu firm hostingowych, które kosztują dużo pieniędzy, ich plany są bardzo przystępne, a także umożliwiają maksymalną skalowalność w podróży. To powiedziawszy, możesz zwiększyć lub zmniejszyć dowolne zasoby serwera, takie jak pamięć, pamięć, moc przetwarzania w ciągu kilku kliknięć.

Proces skalowania jest prosty i szybki dzięki natychmiastowemu udostępnianiu. Wdrożenie wymaganego komputera z wymaganymi zasobami zajmuje mniej niż 1 minutę. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać system operacyjny, strefę centrum danych, procesor, pamięć RAM, pamięć masową, nazwę serwera i cykl rozliczeniowy. Ponadto przyjazny dla użytkownika panel sterowania odgrywa również istotną rolę w zarządzaniu kontem jak urok.

Tym, co wyróżnia Kamatera na tle innych dostawców hostingu w chmurze, jest możliwość natychmiastowej obsługi klienta przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, którą można uzyskać za pośrednictwem czatu na żywo, rozmowy telefonicznej i biletów. Oprócz tego oferują one również ogromną bazę wiedzy, w której można uzyskać pomoc. Kamatera ma dziesięciolecia doświadczenia w branży, ekspertów i najwyższej klasy sprzęt, aby zapewnić maksymalny czas pracy bez przestojów i szybkie usługi.

Wszystkie ich serwery (zlokalizowane w 13 regionach) wykorzystujące najszybsze procesory Intel, które są 300% szybsze niż poprzednie wersje, połączone z siecią publiczną i prywatną 40Gbit i zapewniają wysoce izolowane środowisko. Co więcej, za pomocą dysków SSD można uzyskać najszybszą możliwą prędkość.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wcześniej przygotowanego planu, czy chcesz utworzyć własny serwer, oferują one obie opcje. Możesz utworzyć system operacyjny Server for Windows z maksymalnie 384 GB pamięci RAM, 72 rdzeniami vCPU i pamięcią 1 TB.

Dostępne są również inne opcje systemu operacyjnego, w tym CentOS, Debian, CloudLinux, Windows, FreeBSD, OpenSUSE, Gentoo, FreeNAS i Ubuntu itp. Co więcej, możesz również wdrożyć własny obraz.

Jako całość zalecamy, aby dać Kamatera szansę na hostowanie danych, ponieważ dostępna jest również 30-dniowa bezpłatna wersja próbna.

2. Vultr – niezawodny hosting Windows w chmurze z 15 opcjami centrum danych

Vultr najlepsza chmura serwerów Windows

Vultr to stosunkowo nowy dostawca hostingu, uruchomiony w 2014 roku, ale zarządzany przez zespół mający ponad 20-letnie doświadczenie w hostingu. Jesteśmy pod wrażeniem ich czasu pracy, szybkości i skalowalności.

Firma szybko się rozrosła i stała się jednym z największych dostawców hostingu w chmurze ponad 100 000 klientów na całym świecie.

Vultr oferuje niezależne serwery w chmurze do korzystania z niego zgodnie z Twoimi potrzebami, takimi jak Windows lub Linux.

Jedną z wyjątkowych rzeczy jest to, że Vultr oferuje szeroki zakres planów z dedykowanymi zasobami. Możesz łatwo znaleźć najbardziej odpowiedni plan, który odpowiada Twoim potrzebom.

Ponadto zaprezentowano technologie chmurowe łatwa skalowalność. Zamiast migrować całe konto, dzięki Vultr możesz w razie potrzeby zwiększać lub zmniejszać zasoby natychmiast.

Istnieje również natychmiastowe udostępnianie zautomatyzowanych serwerów Bare Metal do obsługi dużego ruchu. Dzięki Vultr nigdy nie musisz się martwić skalowalnymi opcjami.

Vultr ma różne centra danych, aby zapewnić niskie opóźnienia niż wiele hostów w chmurze. Oni mają 15 lokalizacji centrów danych do wyboru zgodnie z geolokalizacją odbiorców.

Z drugiej strony pomaga także skrócić czas ładowania witryny i aplikacji na całym świecie. Cała sieć jest zbudowana z dysków półprzewodnikowych i sprzętu klasy biznesowej dla wysokiej prędkości odczytu i zapisu. Dlatego istnieje bardzo niskie ryzyko przestojów, ponieważ system automatycznie przełącza się na inne kopie danych w przypadku awarii sprzętu.

Możesz uznać za wadę lub nie, że Vultr nie oferuje panelu sterowania Plesk do zarządzania serwerem hostingowym Windows. Zapewniają one prosty, opracowany wewnętrznie pulpit nawigacyjny z instalatorem 1 kliknięciem.

Chociaż są partnerami, aby zaoferować Plesk na 30-dniowy okres próbny. Jeśli chodzi o pomoc techniczną, możesz przesłać bilety lub zapoznać się ze szczegółową dokumentacją.

Niestety nie ma czatu na żywo. Hostując na Vultr, możesz nie tylko grać swobodnie, ale także korzystać z łatwej skalowalności i niewątpliwie niezawodnej wydajności.

3. InterServer

InterServer

Interserver ma na celu dostarczanie niezawodnych usług po przystępnych cenach. Hosting to konkurencyjny rynek, a Interserver zajmuje się nim rozsądnie od 1999 roku. Firma często ogłasza ogromne zniżki, takie jak hosting za jedyne 1 cent za ograniczony czas.

Oprócz różnych rodzajów rozwiązań hostingowych możesz także zarejestrować nazwę domeny przy bardzo niskich przedłużeniach w porównaniu do konkurencji.

Podobnie jak inni dostawcy, oferują niższe ceny w przypadku planów długoterminowych, takich jak 3 lata. Ich hosting zoptymalizowany pod kątem systemu Windows ma całkiem nieograniczone możliwości. Otrzymasz nieograniczone miejsce na dane, transfer danych, e-mail i subdomeny. Ponadto możesz hostować do 20 witryn.

Aby uzyskać wysoką wydajność, istnieje oddzielny system buforowania oparty na SSD. Ponadto istnieje również bezpłatny zintegrowany CDN aby zapewnić szybkie ładowanie na całym świecie.

Kolejną godną uwagi rzeczą jest to, że obejmują one bezpłatne cotygodniowe kopie zapasowe danych, podczas gdy przywracanie wymaga wysłania żądania. Dodatkowo twoje dane przechowują w odpornym na uszkodzenia mechanizmie pamięci „RAID-10”. InterServer należy do firm, które oferują 99% czasu pracy, i tak, skutecznie umożliwiają to ponad swój obiecany czas pracy.

Dla wygody klientów obejmują one panel sterowania Plesk, który jest nie tylko oferowany przez większość dostawców serwerów Windows, ale także prosty w użyciu. Dostępny jest również bezpłatny certyfikat SSL, który jest niezbędny nie tylko dla bezpieczeństwa, ale także w rankingu wyszukiwarek.

Nie oferują one bezpłatnej domeny, ale można ją kupić po obniżonej cenie 1,99 USD. Firma utrzymuje wszystkie podstawowe sposoby, takie jak czat na żywo, telefon i e-mail, aby pomóc klientom 24/7. Zgodnie z naszym doświadczeniem możemy powiedzieć, że należą do firm z naprawdę szybkim czatem na żywo.

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego dotychczasowego dostawcy, możesz bezproblemowo przeprowadzić migrację do InterServer bez płacenia ani grosza. I oprócz wielu korzyści, jest Kredyt AdWords w wysokości 100 USD i 20% szablon Monster rabat czeka na Ciebie.

4. DreamHost – tani hosting systemu Windows Server w chmurze

dreamhost

Od 1997 roku DreamHost stale rośnie hostował ponad 1,5 miliona domen na ich podłodze. Zapewniają kompletne rozwiązania internetowe, w tym rejestrację nazw domen i wszelkiego rodzaju usługi hostingowe.

W przeciwieństwie do wyżej wymienionych dwóch dostawców, nie oferują hostingu współdzielonego z Windows. Jeśli więc chcesz hostować system Windows, możesz to zrobić na platformie chmurowej.

Co więcej, w przypadku Linuksa ich współdzielony hosting jest doskonałym wyborem, który jest objęty 100% gwarancją czasu pracy, darmowym SSL i 97 dni na zwrot pieniędzy.

Hosting w chmurze DreamHost to niezarządzana usługa, w której możesz wdrożyć Windows, Linux i BSD system operacyjny. Będziesz miał pełny dostęp do roota, więc będziesz mógł zainstalować system operacyjny według własnego wyboru.

Jako hosting w chmurze obsługiwany przez wiele komputerów, które działają jak jeden, więc szanse na przestoje są najniższe. Największą zaletą infrastruktury chmury jest skalowalność, która umożliwia natychmiastowe rozszerzenie zasobów w razie potrzeby.

Oferują dużo miejsca na serwerach SSD. Na najmniejszym planie dostaniesz 80 GB miejsca na dysku SSD i 100 GB pamięci blokowej bez żadnych dodatkowych kosztów.

Ponadto zapewniają izolowane środowisko, dzięki czemu inne konta nie będą miały wpływu na Twoją witrynę podczas skoków ruchu.

Należy pamiętać, że na udostępnionym serwerze Windows panel sterowania Plesk jest bezpłatny, może to wynikać ze wspólnych kosztów. W chmurze DreamHost oferują tylko prosty panel sterowania, więc powinieneś mieć doświadczenie w zarządzaniu hostingiem.

Dzięki chmurze DreamHost nie musisz płacić jednorazowej kwoty jednorazowej. Możesz zrezygnować z ich usług w dowolnym momencie, dzięki czemu nie potrzebujesz polityki zwrotu pieniędzy. Ponadto można łatwo zintegrować aplikacje pamięci masowej innych firm do przechowywania plików kopii zapasowych.

Chociaż mają wsparcie na czacie i przez telefon, wsparcie techniczne DreamHost 24/7 jest głównie zapewniane przez system sprzedaży biletów. DreamHost to doskonały wybór szczególnie dla programistów, ponieważ jest niezawodny i zapewnia pełny dostęp do katalogu głównego w bardzo przystępnych cenach.

5. TMDHosting

TMDHosting

Oto charakterystyczny TMDhosting, który ma wiele powodów, które zmuszają osoby poszukujące do rozważenia ich podczas przeszukiwania serwera Windows. TMD jest szczególnie stabilnym hostem internetowym z gwarancja bezawaryjności na poziomie 99,999% i niesamowicie szybkie usługi.

Możesz korzystać z możliwości serwera opartych na systemie Windows we wspólnym środowisku. Firma zastąpiła dyski o niskiej prędkości obrotowej Dyski SSD są 20 razy szybsze, dlatego twoja strona ładuje się szybciej.

Oprócz wydajności, TMDHosting zapewnia ogromną 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która wykracza poza standardowy okres. Oznacza to, że masz więcej czasu na ich ocenę. Najlepsze jest to, że ich podstawowy plan może pomieścić do 6 stron internetowych, nieograniczoną przestrzeń dyskową, bazę danych MSSQL i przepustowość.

Co najważniejsze, zawsze zapewniają szybką dostępność najnowszych platform .NET. TMD ma silne zabezpieczenia po stronie serwera, zaporę ogniową i zaktualizowane poprawki bezpieczeństwa. Posiadają aktywne zapory sieciowe obsługiwane przez popularną BitNinja. Ponadto automatyczne monitorowanie, automatyczne aktualizacje i eksperci SPAM zapewniają bezpieczeństwo.

Firma jest wystarczająco hojna, aby oferować tani hosting wraz z bezpłatną nazwą domeny dla każdego planu. Jest również darmowy SSL jednym kliknięciem co jest ważne zarówno dla bezpieczeństwa, jak i rankingu SERP.

Do zarządzania funkcjami hostingu wszystkie konta zawierają panel Plesk, który nieco różni się od cPanel, ale jest łatwy w obsłudze. Nikt nie wyobraża sobie prowadzenia witryny bez kopii zapasowych i oczywiście kopie zapasowe kosztują dodatkowe pieniądze. Ale TMDHosting ułatwia to, oferując bezpłatne usługi tworzenia kopii zapasowych i przywracania.

Posiadanie ekspertów firmy do pomocy technicznej jest zawsze lepsze niż poleganie na wsparciu osób trzecich. TMDhosting udostępnia całodobową obsługę klienta za pośrednictwem wielu kanałów, takich jak czat na żywo i bilety.

Pomoc telefoniczna jest również dostępna od poniedziałku do piątku. Dostajesz najlepsze usługi o wartości pieniężnej i niedrogie plany serwerów Windows ze wszystkimi dzwonkami i gwizdkami do płynnego działania.

6. A2Hosting

a2hosting Windows VPS Server

Będąc jednym z najbardziej elastycznych hostów internetowych w branży, A2Hosting dostosował swoje usługi do potrzeb klientów. Przedsięwzięcie rozpoczęło się w 2001 r., Aby obsługiwać wybranych klientów, ale w 2003 r. Postanowili obsługiwać szerszy rynek, wprowadzając różnorodne usługi hostingu za pośrednictwem swojej platformy.

Dzisiaj prezentują zarówno plany serwerów Linux i Windows. Oprócz VPS i dedykowanego możesz nawet korzystać z hostingu Windows we współdzielonym środowisku w ekonomicznych cenach.

A2Hosting wie, jak duża prędkość ma kluczowe znaczenie dla klientów. Niezależnie od typu hostingu (współdzielony, VPS itp.) Wszystkie pakiety są dostarczane z Serwery oparte na SSD do bezproblemowego przesyłania danych. Ponadto wybór lokalizacji centrum danych (USA, Europa i Azja) zależy od Ciebie.

Lokalizacja najbliższa Twoim klientom pozwala na szybkie przesyłanie danych z centrum danych do przeglądarki klienta, a tym samym szybki czas ładowania. Możesz nawet skonfigurować technologie Turbo dla dodatkowej przewagi prędkości.

Na A2hosting udostępnianie serwera Windows jest najtańszym sposobem korzystania z technologii Windows OS. Otrzymasz nieograniczoną przestrzeń dyskową SSD na potrzeby związane z pamięcią masową, taką jak system operacyjny, bazy danych.

Ponadto każdy plan obejmuje nieograniczony transfer danych, co oznacza, że ​​nie ma miesięcznych ograniczeń liczby odwiedzin.

Hosting dla systemu Windows obejmuje panel sterowania Plesk, który ma intuicyjny interfejs do zarządzania domenami, e-mailami i bazami danych itp. Obsługują wiele Wersje ASP.NET, .NET, Silverlight, a także bezpłatne certyfikaty SSL.

Zwykle system operacyjny Windows jest krytykowany za słabe zabezpieczenia. A2Hosting zapewnia odpowiednią ochronę przed złośliwymi działaniami.

Skanowanie antywirusowe, aktualizacje jądra, zapora, a zwłaszcza system przed brutalną siłą chronią cię ze wszystkich stron. Nie musisz się więc martwić o bezpieczeństwo na serwerze internetowym Windows.

Obsługa klienta jest podstawą każdej firmy hostingowej; mądrze zarządzali także obsługą klienta. Czat na żywo, e-maile i wsparcie telefoniczne są dostępne 24/7/365 w celu uzyskania pomocy.

A2Hosting to niezawodny host internetowy, niezależnie od tego, czy chcesz hostować system Windows, czy Linux. Co więcej, staniesz się niewiarygodny gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie (tj. w ciągu 30 dni pełny zwrot kosztów, a następnie proporcjonalnie niewykorzystanych usług).

7. GoDaddy

GoDaddy hosting dla systemu Windows

Jeśli masz niski budżet i szukasz taniego hostingu serwerów Windows, to Godaddy jest rozsądną opcją. GoDaddy jest największym tego rodzaju rejestratorem domen zarządza ponad 76 milionami domen. Oprócz rejestracji domen oferują hosting hostingu Linux i Windows.

GoDaddy słynie z ogromnych zniżek wprowadzających, dzięki którym możesz zaoszczędzić znaczne pieniądze, podpisując długoterminowe umowy, takie jak 3-letnie. Możesz także kupować narzędzia marketingowe, zabezpieczenia sieci, usługi SEO, hosting poczty e-mail i narzędzia biurowe.

GoDaddy był na pierwszych stronach gazet z powodu poważnego załamania usług, gdy spadły ich usługi hostingowe i pocztowe, co poważnie wpłynęło na ich reputację. Ale teraz znacznie się poprawiły, a potem nie ma poważnego przypadku awarii usług.

Zapewniają Czas działania 99,9% i mają protokoły bezpieczeństwa z aktywną ochroną DDoS. Istnieje prawie 50+ aplikacji, które można wdrożyć jednym kliknięciem. Do zarządzania hostingiem, bezpłatny panel sterowania Plesk wyposażony w każdy plan, który jest dość znany z serwera Windows VPS.

W pierwszym planie „Economy” obejmują 100 GB pamięci i nieograniczoną przepustowość. Ponadto pozwala na 10 baz danych MySQL i 1 MSSQL. Umożliwia hosting 1 domeny, podczas gdy pozostałe dwa plany mogą obsługiwać nieograniczoną liczbę stron internetowych.

Możesz usłyszeć darmową nazwę domeny, ale GoDaddy wykonuje inną pracę. Wraz z bezpłatną nazwą domeny zapewniają bezpłatny e-mail Microsoft Office 365 na pierwszy rok subskrypcji.

W żadnym pakiecie nie ma bezpłatnej kopii zapasowej, chociaż istnieje opcjonalna usługa tworzenia kopii zapasowych, która kosztuje zaledwie 0,99 USD miesięcznie. Tworzą jednak automatyczne kopie zapasowe, a także monitorowanie bezpieczeństwa.

GoDaddy jest dość ograniczony od strony obsługi klienta, głównym sposobem udzielania pomocy klientom są wiadomości e-mail, podczas gdy czat na żywo jest dostępny w określonych godzinach. Tak, w przeszłości GoDaddy miał do czynienia z pewnymi niekorzystnymi zdarzeniami, ale firma znacznie się poprawiła, aby zapewnić stabilne rozwiązania internetowe.

8. 1 i 1 IONOS – Najtańszy hosting Windows VPS Server

1 i 1 tani Windows VPS z plesk

Rozpoczęła swoją podróż w 2003 roku, możesz głównie usłyszeć o nich jako rejestrator domen z powodu charakterystycznych ofert promocyjnych, takich jak Domeny 0,99 USD oraz znaczne zniżki na zakup popularnych rozszerzeń, takich jak .com. Ale 1&1 to coś więcej niż rejestrator domen. Oferują obszerny katalog produktów hostingowych, zabezpieczeń internetowych, marketingu online, hostingu poczty e-mail i narzędzi do budowania stron internetowych.

Jeśli nie chcesz robić dużej dziury w kieszeni, to 1 i 1 to niedrogi sposób na uruchomienie serwera hostingowego Windows. Możesz skorzystać z ASP.NET i .NET podczas gdy kosztuje tylko mniej niż jednego dolara miesięcznie. Nawet ich pierwszy plan oferuje nieograniczoną przestrzeń dyskową i umożliwia hosting nieograniczonej liczby domen.

Również w ramach rocznej subskrypcji otrzymasz bezpłatną nazwę domeny na pierwszy rok. 1&1 jest w stanie zapewnić 99,9% czasu pracy bez przestojów, ale z perspektywy prędkości może być konieczne dbanie o optymalizację i posiadanie aktywnej sieci CDN. Świetną rzeczą jest to, że nawet przy najtańszym serwerze z systemem Windows twoja inwestycja jest chroniona 30-dniową polisą zwrotu.

1 i 1 ma wiele centrów danych w 10 różnych lokalizacjach, w tym w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, co umożliwia im oferowanie funkcji takich jak nadmiarowość geograficzna. Poprzez ten system przechowują twoje dane w dwóch oddzielnych centrach danych, więc nie będziesz narażony na awarię sprzętu.

Podobnie jak inni gospodarze, 1&1 IONOS oferuje bezpieczny hosting poprzez wdrożenie zapory ogniowe, monitorowanie serwera, obrona DDoS, itp. Ale dla dodatkowej opieki można również włączyć opcjonalne zabezpieczenia SiteLock, które są skuteczną usługą chroniącą przed lukami w zabezpieczeniach i włamaniami. Możesz skorzystać z 30-dniowej wersji próbnej, a następnie zaledwie 0,99 USD / mc.

Wszystkie plany systemu Windows obejmują również hosting poczty e-mail. Możesz utworzyć do 100 kont e-mail. Pamiętaj, że każde konto zawiera 2 GB miejsca na pocztę e-mail.

Wraz z innymi gratisami, 1 i 1 podaruj 100 USD kredytu marketingowego na promocję na Bing. E-mail, czat i telefon to główne sposoby pomocy technicznej 24/7. Jeśli brakuje Ci gotówki i chcesz najtańszego hostingu dla systemu Windows, 1 i 1 to niewątpliwie opcja do przemyślenia.

9. HostWinds

hostwinds

Uruchomiony w 2010 roku HostWinds to wielokrotnie nagradzany dostawca hostingu Windows VPS. Kiedyś zapisali się na listę 500 Inc..

Kategoria hostingu HostWinds VPS występuje w obu opcjach; Linux i Windows. Decydują o tym, czy wybrać zarządzany, czy niezarządzany plan Windows VPS.

Jeśli jesteś doświadczoną osobą, możesz znacznie zaoszczędzić na kosztach, wybierając serwer niezarządzany, podczas gdy blogerzy / deweloperzy nowi w VPS najlepiej zarządzają rozwiązaniami zarządzanymi.

HostWinds pozwala wybierać spośród różnych wersji systemu operacyjnego Windows. Wiedzą, jak ważna jest szybkość dla właścicieli witryn i odwiedzających, dlatego wszystkie serwery są połączone Porty 1 Gb / s i dyski SSD.

Co więcej, możesz wybrać centrum danych z Dallas lub Seattle zgodnie z docelową grupą odbiorców. Hostwinds jest jedną z niewielu firm, które obiecują dostarczyć zadziwiający Dostępność 99,999%. To powiedziawszy, twój klient zawsze będzie miał dostęp do twojej witryny.

Podjęli również wiele kroków w celu zapewnienia bezpieczeństwa swoich usług. Oprócz podstawowego monitorowania istnieje również tryb automatyczny System wykrywania DDoS. Dodatkowo dzięki obecności nocnych kopii zapasowych możesz swobodnie operować za jedyne 1 USD miesięcznie.

Dzięki VPS otrzymujesz całkowicie prywatne konto hostingowe od innych. Oznacza to, że nie ma ryzyka, że ​​twoje konto zostanie zakłócone przez inne ciężkie witryny na tym samym serwerze.

Skalowalność to jedna z zasadniczych części, na którą należy zwrócić uwagę, jeśli przewidujesz natychmiastowy wzrost w najbliższej przyszłości. Pozwalają one bezproblemowo aktualizować VPS, a dla bardziej redundantnych opcji dostępne są dedykowane pakiety.

Pamiętaj, że nie ma bezpłatnego panelu sterowania Plesk, co oznacza, że ​​musisz zapłacić kilka dodatkowych dolarów za licencję. Koszt licencji zależy od wybranej wersji.

Obszar obsługi klienta HostWinds robi wrażenie, gdy osoba wsparcia pojawia się w ciągu kilku sekund na czacie na żywo. Ponadto pomocne są również bilety pomocy technicznej, telefon i baza wiedzy.

10. CloudWays – najlepszy hosting Windows Server Hosting w chmurze

cloudways

Od samego początku Cloudways jest najlepszym rozwiązaniem dla serwerów Linux i Windows. Nawiązali współpracę z kilkoma wiodącymi dostawcami chmur, takimi jak Vultr, Amazon i Google itp., I upraszczają ich usługi wraz z aktywną obsługą klienta. Dzięki Cloudways otrzymasz zarządzane usługi oparte na najnowocześniejszej architekturze chmurowej w rozsądnej cenie.

Cloudways jest nieco najlepszą opcją, jeśli nie chcesz zajmować się sprawami technicznymi lub na etapie dla początkujących. Umożliwia łatwe korzystanie z chmury Amazon, Google, Kyup, Vultr i Linode.

Tutaj zauważ, że podobnie jak inne firmy chmurowe, panel Plesk nie jest wliczony w cenę. Aby zarządzać, możesz kupić licencję Plesk lub zarządzać za pomocą ich uproszczonego panelu sterowania.

Mimo że Cloudways obejmują bezpłatny Let’s Encrypt SSL, kilka systemów buforowania dla szybkości, a co najważniejsze, całodobową obsługę klienta przez czat na żywo.

Większość dostawców usług w chmurze nie przejmuje się migracją witryny, podczas gdy Cloudways to oferuje darmowa migracja na konto. Użytkownicy WordPress mają wtyczkę WordPress do przesyłania danych. A w przypadku innych musisz złożyć wniosek.

Najbardziej niezwykła część Cloudways, która ze względu na partnerstwo z innymi dostawcami udostępnia szeroką gamę centrów danych do obsługi witryny lub aplikacji. Ponadto możesz skorzystać z ich usług bezpłatnie, zakładając 3-dniowe konto próbne.

CloudWays zawiera instalator 1-kliknięcia w swoim panelu sterowania, który obsługuje Ponad 10 aplikacji, takich jak WordPress. Dostępne są również zaawansowane opcje hostingu, których normalnie nie można znaleźć na współdzielonym hostingu systemu Windows, takie jak klonowanie jednym kliknięciem i przemieszczanie.

Nie ma żadnych zasad zwrotu pieniędzy, ponieważ w dowolnym miesiącu możesz anulować ich usługi, więc nie będą naliczane żadne potwierdzenia. Jest to wygodny sposób na wdrożenie komputera z systemem Windows wraz z aktywnymi kanałami wsparcia.

11. HostGator

hostagor

Wreszcie, HostGator jest znaną marką w branży hostingowej. Ogromne zniżki są jednym z punktów ich popularności. Możesz uruchomić ASP.NET po wyjątkowo konkurencyjnych cenach. I zyskujesz nie mierzoną przepustowość i pamięć. W szczególności potężny panel sterowania Plesk jest dołączony do planów hostingowych Windows bez dodatkowych kosztów.

HostGator oferuje 99,9% gwarancji czasu działania, który dotyczy zarówno awarii sieci, jak i sprzętu. A jeśli czas pracy spadnie poniżej obiecanego procentu, wydadzą kredyt na Twoje konto.

Ich serwer hostingowy Windows zawiera mnóstwo funkcji programowania, takich jak wiele wersji ASP.NET, PHP, Python, AJAX, i wiele więcej.

HostGator jest jednym z hostów oferujących zróżnicowane zasady zwrotu pieniędzy. W przypadku, gdy większość firm zapewnia 30-dniową zasadę zwrotu kosztów w systemie Windows lub jej brak, HostGator daje 45 dni bezpieczeństwo twoich funduszy.

W przeciwieństwie do wielu, pozwalają na nieograniczoną liczbę baz danych MSSQL i MySQL. Każde konto powstaje z bezpłatnych współdzielonych certyfikatów SSL.

Prawie 40 skryptów opensource można zainstalować jednym kliknięciem. Podczas budowania witryny może być potrzebny dobry układ.

Obecnie HostGator utrzymuje prawie 4500 darmowych szablonów związane z różnymi kategoriami. I nie martw się o istniejącą migrację witryny, ponieważ oferują one bezpłatną migrację i transfer domen.

Chociaż HostGator to świetny host internetowy, który oferuje skalowalne opcje z przystępną ceną. Ale nie znaleźliśmy ich tak szybko na żywo. Przeważnie ich średni czas reakcji wynosi od 5 minut, co nie jest szybkie.

Dodatkowo do zapytań można wykorzystać bilety pomocy technicznej i telefon. Jednak obecność wielu sposobów pomocy klientom jest rzeczywiście pomocna. Mają także obszerną bazę wiedzy, w której można znaleźć przewodniki dla majsterkowiczów i samouczki.

Ostatnie przemyślenia: Który serwer Windows powinienem wybrać??

Tak więc, który wybrać, aby cieszyć się szybkimi usługami, niezawodnym hostingiem i wsparciem technicznym guru?

Wymieniliśmy niektóre z najlepszych firm hostingowych dla systemu operacyjnego Windows, które mogą hostować Twoje projekty na niezawodnej platformie wspieranej infrastrukturą klasy korporacyjnej. Oto jednak nasze rekomendacje:

A2Hosting: Są one nie tylko niedrogie dla serwerów Windows, ale także wystarczająco hojne, aby oferować nieograniczony hosting SSD, wsparcie dla guru, panel sterowania Plesk Onyx, bezpłatne certyfikaty SSL i 20x szybsze serwery Turbo wraz z gwarancją zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie.

DreamHost: Potrzebujesz więcej miejsca i dużej przestrzeni do przechowywania bloków? W tym scenariuszu wybierz DreamHost, ponieważ otrzymasz bezpłatne 100 GB pamięci blokowej, 80 GB hostingu półprzewodnikowego i przepustowość wolną od ograniczeń. Dzięki nim możesz łatwo wdrożyć system operacyjny Windows, BSD i Linux.

1 i 1: Jeśli jesteś początkującym lub masz najniższy budżet, możesz wybrać 1 i 1. Na tej liście najlepszy hosting serwera Windows, są to najtańsze dostępne dyski o pojemności 100 GB, bezpłatny certyfikat Wildcard SSL, 2,5 GB pamięci RAM i całodobowa obsługa klienta przez wiele kanałów.

Teraz twoja kolej, aby zdecydować, który najlepiej pasuje do twojego projektu i podjąć mądrą decyzję. Potrzebujesz dalszej pomocy? Nie wahaj się zapytać w sekcji komentarzy poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map