Top 13 najlepszych alternatyw Pingdom 2020 do monitorowania stron internetowych

5

To jak koszmar, gdy strona się zawodzi. Twoja sprzedaż straciła podczas tego przestoju. To nie tylko strata finansowa, ale także zły wpływ na ranking witryny. Dlatego czas sprawności jest znacznie dłuższy niż czas ładowania.


Ponieważ gdy ładowanie strony zajmuje więcej czasu, jest ona nadal online i klient może się do niej dostać. Co więcej, część czasu ładowania jest w twoich rękach. Możesz go zmniejszyć poprzez odpowiednią optymalizację. Możesz także zainstalować różne wtyczki, aby zoptymalizować swoją witrynę WordPress.

Ale przestoje to całkowita strata sprzedaży. Poniżej wymieniliśmy niektóre możliwe efekty, które mogą wystąpić w Twojej witrynie z powodu przestoju.

Poważne straty wynikające z przestoju

Obroty

Wyobraź sobie, jak klienci mogą kupić produkt, jeśli rolety sklepowe są zamknięte. Podobnie, jeśli witryna zostanie wyłączona, klient przekieruje do innej witryny, co spowoduje utratę sprzedaży i klientów.

Reputacja

Strona internetowa, która w większości pozostaje pod wpływem przestojów, nie tylko zajmuje niższą pozycję w wyszukiwarce, ale także drukuje przerażający obraz przed odwiedzającymi. I następnym razem, gdy odwiedzający zobaczy Twoją witrynę w wyszukiwarce, po prostu pominie ją i otworzy następną.

Oczekiwania użytkownika

Użytkownik oczekuje, że witryna szybko się załaduje. Użytkownicy online są bardzo niecierpliwi, dlatego przestoje i opóźnienia w ładowaniu poważnie uderzyły w Twoją witrynę. Spójrz na ankietę autorstwa Akamai co pokazuje, że 30% uczestników chce, aby witryna zareagowała w ciągu sekundy. A 18% ludzi chce, aby witryna szybko się załadowała. Musisz więc spełnić oczekiwania użytkownika.

Czy można uniknąć przestojów? ?

Pierwszym krokiem jest wykrycie przestoju? Oczywiście nie można monitorować witryny 24x7x365, nawet w przypadku dużych korporacji. Najlepszym możliwym wysiłkiem jest użycie narzędzia.

Następnie, jak uniknąć przestojów? Niestety nie ma możliwości całkowitego wyeliminowania przestojów. Zawsze istnieje ryzyko przestoju. Ale oto kilka kroków, które ktoś może podjąć.

Przede wszystkim wybierz dobrze znaną i niezawodną firmę hostingową. W tym celu zalecamy A2Hosting. Zdarzają się rzadkie przypadki przestoju usług. Firma jest w stanie zapewnić 99,9% czasu sprawności, ale tak, jak wspominaliśmy wcześniej, pamiętaj o ewentualności przestoju.

Po drugie, miej oko na serwery. W tym celu możesz użyć narzędzia takiego jak Pingdom. To narzędzie pomaga monitorować witrynę i wysyłać alerty nawet przez telefon za pomocą wiadomości tekstowych. Ponadto oferują bezpłatną usługę pomiaru czasu ładowania strony.

Dlaczego Pingdom Alternatywy:

Pingdom to doskonałe narzędzie, ale jest drogie i ma ograniczenia. Spójrz na kilka powodów;

 • Wysokie ceny w porównaniu do wielu innych
 • 14-dniowy okres próbny wymaga podania danych karty kredytowej
 • Brak darmowego konta

Ta lista alternatyw dla Pingdom została sporządzona z uwzględnieniem następujących czynników:

 • Liczba monitorów / kontroli
 • Częstotliwość interwału, po której przeprowadzana jest analiza
 • Sprawdź typy (obejmuje rodzaj usług, które możesz monitorować)
 • cennik
 • Alerty i rodzaje sposobów wysyłania powiadomień o przestojach

Top 13 najlepszych alternatyw Pingdom 2020 do monitorowania czasu pracy Twojej witryny

1. ServiceUptime

serviceuptime alternatywa dla pingdom

Rozważając alternatywy Pingdom, zapomnijmy wspomnieć o ServiceUptime. Działająca od 2005 r. Usługa monitoruje czas działania, a także wydajność stron internetowych, serwerów i portów (DNS, pliki do pobrania, serwery MySQL itp.). Czas działania usługi może wyzwalać skrypt za pomocą Webhooka, ilekroć dzieje się coś złego, np. Przestój. Następnie możesz wysłać te dane do firmy hostingowej jako dowód lub udostępnić odwiedzającym witrynę.

Obecnie oferują 3-plany (Standard, Advanced i Professional). Oferują do 10 różnych lokalizacji monitorowania.

W planie standardowym możesz dodać do 10 monitorów. Dostępnych jest 8 przedziałów sprawdzania, ale w planie standardowym można wybrać sprawdzanie co najmniej 3 minuty, co pozwala analizować witrynę co 3 minuty.

Szczerze mówiąc, w przypadku większych witryn jest to długi okres, dlatego zalecamy wybranie planu zaawansowanego, który nadal kosztuje mniej niż plan początkowy Pingdom i obsługuje z 2-minutową częstotliwością sprawdzania. W tym planie możesz dodać maksymalnie 20 monitorów.

Inną wygodną funkcją, którą obejmują wszystkie plany, jest weryfikacja czeku. Możesz wybrać liczbę awarii, po których ServiceUptime powinien ostrzec Cię po pierwszej, drugiej lub trzeciej awarii. Podanych jest maksymalnie pięć opcji.

Wysyłają ostrzeżenia za pomocą e-maila i SMS-a. Co więcej, jeśli witryna ma więcej niż jednego administratora i wszyscy chcą otrzymać alert, możesz łatwo dodać wiele kont i numerów telefonów. Nigdy nie usuwają poprzednich statystyk, aby użytkownik mógł zobaczyć wszystkie wzloty i upadki.

Widzimy, że standardowy plan zawiera pewne ograniczenia, takie jak tylko 5 powiadomień SMS. Za następne 10 SMS-ów trzeba zapłacić 2 USD. Uptime usługi oferuje konto próbne i bezpłatne. 30-dniowe konto próbne nie wymaga karty kredytowej i może przeprowadzać kontrole 10 tys. W przypadku konta bezpłatnego istnieje wiele ograniczeń, takich jak sprawdzanie po 60 minutach. To przezabawne. Możesz więc wybrać plan premium zgodnie ze swoimi wymaganiami.

Co lubimy:

 • Bardzo niskie ceny, konfigurowalna czułość czeków, pozwalają użytkownikowi dodawać wiele kontaktów, przeszłe statystyki dożywotnie, bezpłatny plan obejmuje wszystkie rodzaje czeków

Czego nie lubimy:

 • Standardowy test uruchomienia planu po 3 minutach, tylko 5 powiadomień SMS, 60-minutowy okres sprawdzania w bezpłatnej paczce

Odwiedź ServiceUptime

2. Site24x7

Narzędzie do monitorowania Site24x7

Nie jest błędem stwierdzenie, że Site24x7 jest bliską alternatywą dla Pingdom. Wszystkie niezbędne funkcje otrzymasz już za 9 USD, a Pingdom oferuje podobne funkcje za ponad 11 USD. Jest dostępny w 10 językach, w tym angielskim, chińskim, francuskim i włoskim itp.

Możesz pobrać aplikację Site24x7 na Andriod, iPhone’a itp., Aby otrzymywać natychmiastowe powiadomienia. Oferują również aplikację komputerową do otrzymywania powiadomień o przestojach, więc nie trzeba codziennie odwiedzać skrzynki pocztowej.

Na podstawie grupy docelowej możesz wybrać 8 lokalizacji spośród 60. Możesz monitorować serwery oparte na systemie Linux i Windows. Może monitorować mnóstwo rodzajów czeków, w tym SSL, DNS, bazy danych, Ping, FTP i serwis internetowy Amazon itp.

W planie „Standardowym” możesz dodać do 10 monitorów (stron internetowych), podczas gdy Biznesplan pozwala na maksymalnie 40 stron internetowych. Uważamy, że narzędzie będzie wygodniejsze, jeśli będzie zawierało skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania.

Procesy transakcji, takie jak rejestracja, płatność i wymeldowanie itp. Są ważną częścią stron internetowych, szczególnie w przypadku witryny e-commerce. Dlatego konieczne jest monitorowanie, czy procesy działają dobrze, czy nie.

W Site24x7 możesz dodać jedną syntetyczną transakcję internetową, jak w Pingdom, aby monitorować takie procesy. Każdego miesiąca użytkownik otrzymuje 50 SMS / kredytów głosowych, aby uzyskać zmiany w telefonie. Oferują usługi wsparcia za pośrednictwem poczty elektronicznej i forum. Ale we wszystkich innych wyższych planach pomagają klientom za pośrednictwem czatu i połączeń telefonicznych.

Raport wysyła na twoje konto zgodnie z wybranym okresem (dzienny, tygodniowy i miesięczny). Aby zapobiec fałszywym alertom, wszystkie plany zawierają funkcję ponownego sprawdzania, która otrzymuje potwierdzenie z 3 różnych lokalizacji.

Firma oferuje 30-dniowy okres próbny bez dołączania karty kredytowej. Wraz z tobą otrzymasz również 30-dniową polisę zwrotu w przypadku subskrypcji miesięcznej, a 45 dni w przypadku subskrypcji rocznej. Znaleźliśmy dobrze zaprojektowane narzędzie Site24x7 z mnóstwem funkcji, co czyni go lepszym w porównaniu do Pingdom. I oczywiście będzie warte swojej ceny.

Co lubimy:

 • Zezwalaj na monitorowanie 10 stron internetowych, 60-sekundową częstotliwość sprawdzania, 30-dniową wersję próbną, a także 30-dniową politykę zwrotów, aplikacje dostępne zarówno na Androida, jak i iOS, wiele integracji (Slack, Hipchat, AlarmsOne itp.)

Czego nie lubimy:

 • Nowy użytkownik może uznać, że deska rozdzielcza jest trochę skomplikowana, dodanie dodatkowych monitorów jest drogie

Odwiedź Site24x7

3. StatusCake

Wykryj przestoje dzięki StatusCake

StatusCake to imponujące narzędzie do monitorowania witryny i najlepsza alternatywa Pingdom. Twierdzą, że mają ponad 75000 użytkowników, w tym EA i NETFLIX itp. Tutaj opracowujemy to jako dobrą alternatywę dla Pingdom i warto spróbować. Interfejs jest bardzo przyjazny i nie musisz się niczego uczyć. Utrzymują również linię czatu i bazę wiedzy na wypadek jakichkolwiek pytań.

StatusCake kosztuje więcej niż Pingdom, ale ich plan jest wolny od ograniczeń. Kontrola będzie przeprowadzana co 1 minutę z 8 różnych lokalizacji. Za każdym razem, gdy wykryje przestój, otrzyma potwierdzenie z wielu lokalizacji i ostrzeże Cię.

Ponadto sprawdzają także Śr. Czas ładowania. Nie ma ograniczenia liczby testów. Przeprowadzają nieograniczone testy monitorowania SSL, domeny i serwera (hosting baz na Linuxie). Podczas gdy Pingdom wykonuje tylko 10 testów i nie oferuje żadnego czatu, ma tylko 6 lokalizacji testowych.

Nie tylko monitorują, ale także uruchamiają skanowanie w poszukiwaniu wirusa po 1-godzinnym odstępie czasu w planie nadrzędnym (podstawowym), podczas gdy w wyższych planach czas jest krótszy. Plan obejmuje również 25 alertów SMS. StatusCake wysyła również powiadomienia, gdy domena zbliża się do daty wygaśnięcia.

Możesz zintegrować Pushover, Pushbullet, HipChat i Slack oraz wiele innych aplikacji do otrzymywania powiadomień. Ponadto wszystkie plany premium zawierają funkcję dopasowania treści. Do tej pory nie wspomnieli o żadnej polityce danych historycznych, ale można wyświetlić analizę z maksymalnie 3 miesięcy.

Firma nie oferuje żadnych zasad zwrotu pieniędzy, ale możesz spróbować StatusCake, ponieważ oferują one również bezpłatny plan, dzięki czemu możesz sprawdzić jakość usług przed dokonaniem zakupu. Obejmuje to jednak różne ograniczenia, takie jak wykonanie testu po 5 minutach i sprawdzenie witryny z losowych lokalizacji. Ogólnie rzecz biorąc, to narzędzie jest w porządku. Cena może początkowo wyglądać na wysoką, ale plany z pewnością warte są twoich pieniędzy.

Co lubimy najbardziej:

 • Nieograniczone kontrole, monitorowanie SSL, głębokie skanowanie w poszukiwaniu wirusów, usługi wsparcia przez linię czatu

Czego nie lubimy:

 • Kosztowna, niewielka liczba powiadomień SMS

Odwiedź StatusCake

4. UptimeDoctor

Uptimedoctor najlepsza usługa uptime 2017

Niezależnie od tego, czy chcesz monitorować witrynę internetową, czy serwer, UptimeDoctor może to zrobić natychmiast. Dodając test, możesz sprawdzić czas działania oraz wydajność. Podobnie jak Pingdom, w tym narzędziu możesz dodać 10 monitorów (testów), ale istnieje znacząca różnica między cenami.

Podstawowy plan UptimeDoctor kosztuje tylko 7,95 USD. A jeśli powiemy, że ich plany są w pewnym sensie nieograniczone, to nie będzie źle. Oferują różne częstotliwości monitorowania, takie jak 1, 2, 3, 5, 10, 15, 30 i 60 min.

Możesz przeprowadzić szybki test w dowolnym momencie, wybierając lokalizacje na całym świecie (Azja, Europa i Ameryka Północna). Pozwalają dodawać nieograniczoną liczbę kontaktów nawet w podstawowym abonamencie. Jest to świetne, gdy chcesz dodać więcej niż jeden kontakt do otrzymywania powiadomień

Otrzymywanie ostrzeżeń za pośrednictwem smartfonów jest bardzo celowym sposobem. Lekarz uptime oferuje nieograniczoną liczbę powiadomień push zarówno na Androidzie, jak i iOS, korzystając z usług takich jak Pushover, Push bullet i Prowl itp..

Aby uniknąć strat, należy zmierzyć trendy wydajności, wykorzystując dane w retencji. Oferuje dożywotni okres przechowywania. Obecnie oferują 29 lokalizacji. Pomaga to wyeliminować fałszywe ostrzeżenia. I gdy tylko wykryje błąd, potwierdzi ten błąd z co najmniej 2 różnych lokalizacji.

Co więcej, możesz również dodać lokalizacje z listy. Narzędzie jest dość proste w użyciu, ale nadal oferuje wsparcie techniczne i 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

UptimeDoctor zapewnia również bezpłatny plan, który pozwala na dodanie 5 stron internetowych lub serwerów. Pakiet obsługuje 2 SMS, 50 Push, nieograniczoną liczbę powiadomień e-mail, a także zawiera nieograniczoną liczbę kontaktów. Wykonuje analizę nawet w odstępie 1 minuty i przechowuje dane przez okres jednego roku. Ponadto otrzymasz 14-dniowy zwrot pieniędzy w ramach planu premium, a po 14 dniach wystawią zwrot proporcjonalny.

Co lubimy:

 • Analizuj prawie wszystkie główne protokoły, takie jak HTTP, HTTPS, porty i ping itp., Liczne lokalizacje, Dożywotnie przechowywanie danych, Powiadomienia push, szybka odpowiedź e-mail.

Czego nie lubimy:

 • Brak niestandardowych portów, brak bezpłatnych powiadomień SMS, ale masz możliwość zakupu; w przeciwnym razie są dostępne nieograniczone powiadomienia push i e-mail za darmo.

Odwiedź UptimeDoctor

5. Pingometr

Pingometr zamyka alternatywę pindom

Pingometr to świetny sposób na monitorowanie strony bez żadnych przerw. Oferują 4 różne plany spełniające indywidualne potrzeby na poziomie przedsiębiorstwa. Bardzo podstawowy plan o nazwie MAŁY i pozwala na dodanie 5 monitorów. Możesz mieć oko na górę & monitory przestoju, średni czas pracy bez przestojów i średnia prędkość z zaledwie jednego pulpitu.

Bada typy czeków, takie jak HTTP, HTTPS, RUM, POP3, Transakcje i wiele innych protokołów. Należy pamiętać, że mały plan nie obejmował weryfikacji SSL i danych. Liczba lokalizacji testowych zależy od wybranego planu, np. na planie małym oferują 3 lokalizacje, podczas gdy X-duży (największy plan) oferuje do 10 lokalizacji.

Jedną z rzeczy, która naprawdę zrobiła na nas wrażenie, jest pulpit Pingometer. Na tej podstawie możesz łatwo nawigować do monitorowania, alertów i konta. Możesz łatwo zintegrować swój e-mail, Twitter, numer telefonu i zaczep internetowy do alertów.

Chociaż narzędzie jest proste i działa świetnie, ale jeśli potrzebujesz pomocy, możesz to zrobić za pośrednictwem poczty e-mail i linii telefonicznej. Ograniczeniem planu Small jest to, że zezwala on tylko na jeden kontakt, co jest dopuszczalne w przypadku pojedynczej witryny mającej jednego administratora. Jeśli więc chcesz wysyłać alerty do więcej niż jednego kontaktu, przejdź do planu średniego.

Pingometr oferuje bezpłatne konto, które pozwala sprawdzić jedną stronę internetową z jednej lokalizacji w USA z częstotliwością 1-minutowego interwału, a także monitorować prędkość ładowania. Co więcej, różne raporty, takie jak czas pracy i czas reakcji są również dostępne na darmowym koncie w celu zmierzenia trendów wydajności.

Ogólnie Pingometr to świetne narzędzie z solidnym panelem. Ponadto oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co jest świetne w przypadku, gdy nie będziesz zadowolony po zakupie.

Co lubimy:

 • Monitorowanie 24/7, Friendly Dashboard, 30-dniowa polityka pełnego zwrotu pieniędzy, protokoły obsługi klucza, niskie ceny, integracja alertów z Twitterem i numerem telefonu itp..

Czego nie lubimy:

 • Możesz dodać tylko jeden kontakt (grupę) na małym abonamencie, tylko 24 godziny przechowywania czeków

Odwiedź Pingometer

Przeglądaj przewodniki po hostingu:

Hosty SSD | Hosty systemu Linux | Hosting Windows | Hosty PHP | Hosting MongoDB | Tomcat Hosting

6. NodePing

Najlepsze narzędzie do monitorowania strony skinienia

Nodeping oferuje elastyczną i opłacalną usługę monitorowania czasu pracy i przestojów witryny. Nie tylko strony internetowe, ale także wiele innych usług, takich jak POP3, IMAP4, DNS, Ping, monitorowanie SSL i wiele innych.

Nodeping wykonuje monitoring z różnych regionów (33) obejmujących Amerykę Północną, Europę, Azję Wschodnią i Amerykę Łacińską. Możesz także wybrać losową lokalizację, wybierając opcję ogólnoświatową.

Plan startowy najlepiej pasuje do poszczególnych stron internetowych, które pozwalają na maksymalnie 5 monitorów i nieograniczoną liczbę użytkowników. Co więcej, dodatkowe monitory można dodać za jedyne 0,50 USD / monitor. Alerty można wysyłać do użytkowników za pośrednictwem wiadomości e-mail, SMS, Twitter i Pushover.

Oferują szeroki zakres częstotliwości sprawdzania od 1 minuty do 1 dnia. Kiwnięcie głową oddało czułość weryfikacji w ręce użytkownika. W tym miejscu możesz wybrać liczbę ponownych kontroli, po których potwierdzą one przestoje i zgłoś je.

Jeśli nie włączysz ponownego sprawdzania, istnieje prawdopodobieństwo fałszywych alarmów, dlatego zalecamy wybranie co najmniej 2 ponownych sprawdzeń, aby uniknąć niepotrzebnych powiadomień. Wyniki można badać w postaci liczb i wykresów. Firma oferuje również test ręczny w zakładce Narzędzia diagnostyczne, który pozwala przetestować czas ładowania strony, ping, dig i traceroute itp..

Firma Nodeping nie zaoferowała żadnych zasad zwrotu pieniędzy, ale oferuje konta próbne na określony okres (15 dni). Możesz wyretuszować dowolny z planów, nawet najbardziej ceniony pakiet, bez podawania danych karty kredytowej. Ich usługi są również zaufane przez wielu klientów, w tym Rippleit i Pureweb itp. Dobrze wyposażone plany sprawiają, że Nodeping jest świetną alternatywą dla Pingdom.

Wybierz plan zgodnie z własnymi wymaganiami i zacznij monitorować, zanim trafisz na jakąkolwiek znaczącą stratę.

Co lubimy najbardziej:

 • Nieograniczone powiadomienia, w tym SMS, obsługa prawie wszystkich rodzajów protokołów i usług, ekonomiczne ceny, nieograniczona liczba użytkowników

Czego nie lubimy:

 • Plan początkowy nie obejmuje dostępu do interfejsu API, więc nie jest dobry dla programistów, w przeciwnym razie świetny wybór

Odwiedź Nodeping

7. UptimeRobot

tania alternatywa dla pingdom - UptimeRobot

To nie jest zbyt stara usługa, uruchomiona w 2010 roku, ale wkrótce znana jako jedna z najlepszych usług do monitorowania czasu pracy i zaufana przez ponad 360 000 użytkowników. Jeśli mówimy o rodzaju usług, narzędzie jest ograniczone, ponieważ monitoruje tylko czas działania, podczas gdy Pingdom oferuje czas działania, monitorowanie rzeczywistych użytkowników i monitorowanie transakcji itp..

Powodem umieszczenia robota bez przestojów jest jego niska cena, dokładność i łatwość użycia. Ponadto, jeśli chcesz wyłącznie monitorować czas pracy, to UptimeRobot jest znaczącą opcją.

Możesz monitorować 50 stron internetowych i przesyłać porty HTTP, HTTPS, słowa kluczowe, Ping i niestandardowe za pomocą jednego konta. Konfiguracja strony internetowej jest prosta, wystarczy podać adres URL i to wszystko. Obserwuje Twoją witrynę z różnych węzłów znajdujących się na różnych kontynentach (USA, Wielka Brytania, Niemcy i Kanada itp.) Po każdej minucie i po wykryciu przestoju wysyłają ostrzeżenia. Nawet oni oferują plan niskiej ceny; nadal masz 30 dni, aby poprosić o pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z jakości usługi.

To, co sprawia, że ​​robot uptime jest doskonałym wyborem, to wcześniejsze powiadomienie. Możesz wybrać liczbę alertów dla pojedynczego przestoju i czas przestoju, po którym będą Cię informować. Pomoże to zignorować małe przestoje.

Jak otrzymujesz powiadomienia? Oferują 10 bezpłatnych SMS-ów i nieograniczoną liczbę e-maili do wysyłania ostrzeżeń o przestojach i czasie pracy do użytkowników. Ponadto można go zintegrować z niektórymi dużymi kanałami, takimi jak Twitter, Pushover, Slack, HipChat, Boxcar, webhook itp..

To jeszcze nie koniec, UptimeRobot przechowuje dane z ostatniego roku i możesz łatwo pobrać dzienniki monitorowania w Excelu za pomocą jednego kliknięcia. Podobnie jak wiele innych firm, możesz znaleźć odpowiedź za pomocą FAQ lub po prostu wysłać je e-mailem. Obecnie oferują również bezpłatny plan obejmujący 50 monitorów i 5-minutową częstotliwość monitorowania. Z pewnością ich plany są bardzo cenne i zapewniają wartość.

Co lubimy najbardziej:

 • Może zbadać 50 monitorów, Proste i jednoznaczne, Plany niskiej ceny, Zezwalaj na udostępnianie statystyk odwiedzającym, 30-dniowa polityka zwrotów

Czego nie lubimy:

 • Brak różnorodności usług (tylko przestoje i przestoje)

Odwiedź UptimeRobot

8. Updown.io

darmowy monitor witryny updown.io

Updown.io oferuje usługi, ale w innym stylu. Zamiast kupować plan, wystarczy kupić kredyty. Przy pierwszej rejestracji otrzymasz 100 000 punktów za darmo. Dobrą rzeczą jest to, że informują one również, jak długo te kredyty wystarczają przy bieżącej liczbie monitorów i częstotliwości sprawdzania. I oczywiście oferują bezkonkurencyjne ceny. Użyj karty kredytowej, Paypal lub Bitcoinów, aby kupić kredyty.

Elegancki pulpit nawigacyjny zapewnia bardzo przyjazne wrażenia. Wystarczy wpisać adres URL i wybrać interwał monitorowania. Możesz również zobaczyć trendy czasu reakcji na pulpicie nawigacyjnym. Jeśli nie tolerujesz przestoju trwającego nawet kilka sekund, to Updown.io jest dla Ciebie.

Pozwalają użytkownikowi wybrać częstotliwość monitorowania już od 30 sekund. Kiedy wybieramy interwał 1min, pokazują, że możemy monitorować witrynę przez ponad 2 miesiące. Świetnie tak!

Twoja witryna jest monitorowana z 8 różnych miast na różnych kontynentach. Co więcej, możesz aktywować i dezaktywować dowolną lokalizację jednym kliknięciem. Kolejną godną uwagi funkcją są prezentacje statystyczne.

Kiedy wchodzisz w szczegóły, najpierw podawane są statystyki dostępności, a następnie czas reakcji każdej lokalizacji z drobną grafiką. Na koniec możesz zobaczyć dane z ostatnich 6 miesięcy wraz z wydarzeniami.

W przypadku alertów oferują one luźną integrację, pocztę e-mail i SMS. Inne usługi obejmują dopasowanie treści i testowanie SSL. Jeśli chcesz monitorować określony ciąg tekstowy, dopasowanie treści to świetny sposób, który ostrzega, gdy nie znajdzie tego ciągu tekstowego.

Więc po co czekać, po prostu zarejestruj się teraz za darmo, a jeśli zarejestrujesz się przez nas, otrzymasz 100 000 dodatkowych kredytów.

Co lubimy najbardziej:

 • Prosty i tani, odstęp 30 sekund, bezpłatne kredyty 100 000 dla wszystkich, potwierdzenie z wielu lokalizacji przed powiadomieniem, szybkie usługi wsparcia

Czego nie lubimy:

 • Ceny w euro, które mogą wprowadzać w błąd niektórych klientów, alerty SMS są kosztowne (7500 kredytów / SMS)

Odwiedź Updown

9. Uptime.com

Uptime.com

Uptime.com oferuje różne korzyści. Za pomocą tego jednego narzędzia możesz błyskawicznie analizować DNS, serwer WWW, serwery pocztowe i złośliwe oprogramowanie. Może także wykonywać monitorowanie PING. Oferują do testowania 30 lokalizacji na całym świecie. Firma twierdzi, że ma gigantycznych zadowolonych klientów, w tym AMD, IBM i CISCO itp. Co czyni ich lepszymi od Pingdom?

Uptime.com oferuje 4 różne plany, od 10 do 400 USD. Podstawowy plan jest dobrze opracowany dla poszczególnych stron internetowych. Niezależnie od planu wszyscy mogą przeprowadzać analizy z częstotliwością 1 minuty.

Podstawowy plan najlepiej dostosowany do witryn, które polegają głównie na odbiorcach w USA (odbiorcy docelowi w USA). Powodem jest to, że wykonuje to kontrole tylko z lokalizacji w USA zamiast z różnych miejsc na kontynentach. Ponadto ten plan obejmuje 50 czeków (monitorów), podczas gdy podstawowy plan Pingdom (startowy) obejmuje tylko 10 czeków.

Dane z przeszłości mogą mieć kluczowe znaczenie przy podejmowaniu decyzji technicznych i innych. Uptime przechowuje dane z ostatnich 4 miesięcy. Co więcej, dopasowują treść, która szuka określonego ciągu w Twojej witrynie, a jeśli ten ciąg nie jest obecny, otrzymasz alert. Możesz także dodać niestandardowe porty, monitorowanie SSL i generować raporty RUM, aby mieć oko na średni czas ładowania.

Obsługują wiele kanałów, aby ostrzegać użytkowników o nieprzyjemnych zdarzeniach, takich jak przestoje itp. Otrzymasz powiadomienia SMS-em, e-mailem, Twitterze, Webhook i powiadomień push (na HipChat i Pushover itp.). W przypadku problemów możesz uzyskać pomoc za pośrednictwem poczty e-mail lub otworzyć bilet. Podany jest również numer telefonu, a dla samopomocy utrzymali dużą bazę wiedzy.

Uptime.com nie oferuje żadnego konta próbnego ani bezpłatnego, ale Pingdom oferuje 14-dniowy okres próbny. Za pomocą tego narzędzia możesz sprawdzić kondycję domeny za darmo. Pulpit nawigacyjny jest prosty i przyjazny i nie uważamy, że początkujący może napotkać jakiekolwiek trudności.

Co lubimy:

 • 50 kontroli, szczegółowe informacje o czasie pracy i ładowaniu itp., Szczegółowe informacje o kondycji domeny, mnóstwo kanałów dla alertów, 1min wskaźnik testowania, wirus & skanowanie złośliwego oprogramowania, statystyki RUM

Czego nie lubimy:

 • Tylko lokalizacja w USA do testowania w abonamencie podstawowym, Konto dla jednego użytkownika
 • Wygląda na drogie z zaledwie 20 czekami
 • Wsparcie premium dla wyższych planów

Odwiedź Uptime

10 Szczęśliwe aplikacje

Test dostępności i wydajności witryny Happyapps

Obsługa szerokiej gamy typów czeków, takich jak strony internetowe, aplikacje, ping, bazy danych, Postgres i gniazda itp. Sprawia, że ​​HappApps nadaje się do wszystkich rodzajów testów. Oferują większą wartość w porównaniu do Pingdom.

Podstawowy plan HappyApps kosztuje mniej niż 10 USD, a Pingdom kosztuje 11,95 USD. Ponadto w Pingdom pozwalają one dodać 10 czeków (monitory lub strony internetowe itp.), Podczas gdy HappyApps obsługuje do 25 czeków. To doskonały wybór, jeśli masz wiele stron internetowych.

Krótka częstotliwość monitorowania pozwala kontrolować czas pracy. W HappyApps oferują one 1-minutową częstotliwość. Oprócz tego podane są statystyki czasu reakcji.

Możesz wyciszyć czek w dowolnym momencie. Jest to bardzo pomocne, gdy przeprowadzasz konserwację i nie chcesz otrzymywać powiadomień. Po prostu kliknij dodany czek, a następnie flagę podaną w prawym górnym rogu, i gotowe – jest teraz w trybie wyciszenia.

Możesz przeglądać historię ostatnich 30 dni, aby analizować średnie. E-mail to jedyny sposób na skontaktowanie się z nimi online lub przeglądanie centrum pomocy. Uważamy jednak, że pomoc nie jest potrzebna, ponieważ nowa osoba może łatwo zrozumieć, jak z niej korzystać.

Każdego miesiąca otrzymujesz 20 powiadomień SMS o otrzymywaniu ostrzeżeń o przestojach i przestojach. Ale obejmują nieograniczoną liczbę powiadomień e-mail. Ponadto oferują również 30-dniową polisę zwrotu.

Mimo to, jeśli się wahasz, spróbuj HappyApps, rejestrując darmowe konto, na którym możesz przesłać do 3 stron internetowych do monitorowania. Ponadto zawiera minimalną częstotliwość 5 min, nieograniczoną liczbę powiadomień e-mail i przechowuje 7-dniową historię.

Wiemy, że 5-minutowy interwał to długi okres, kiedy szczególnie chcesz monitorować czas pracy. Ale na darmowym koncie, ponieważ możesz dodać wszystkie rodzaje czeków, więc warto zaprzyjaźnić się z ich pulpitem.

Co lubimy:

 • 25 kontroli, 1 min monitorowania, przyjazny i łatwy w użyciu, Zezwól wielu użytkownikom z rolami, Mnóstwo rodzajów czeków

Czego nie lubimy:

 • Niestandardowy typ czeku dostępny tylko w najbardziej cenionym abonamencie, bez zasad refundacji

Odwiedź HappyApps

11. Host-Tracker.com

najtańsza alternatywa pingdom 2017

Jednym z głównych powodów umieszczenia Host-trackera na liście alternatyw Pingdom jest jego kusząca cena. Ich podstawowy plan jest znaczącą opcją dla mniejszych witryn. Węzły znajdują się w ponad 140 lokalizacjach, a teraz mają ponad 43 tys. Klientów. Co więcej, firma zyskała zaufanie niektórych gigantów, takich jak Microsoft, Panasonic, Kaspersky itp.

W osobistym planie możesz monitorować do 5 adresów URL. Ich cechą wyróżniającą są miejsca, z których monitorowana jest Twoja witryna. Możesz swobodnie wybierać lokalizacje, pamiętając o docelowych odbiorcach.

Istnieje wiele usług, takich jak HTTP, ping, porty, wygasanie certyfikatów, bazy danych, procesor, monitorowanie dysku twardego i wiele innych. Ale dostępne usługi zależą od wybranego planu.

W osobistym planie przeprowadzają kontrolę po 10 minutach. Wiemy, że wydaje się to długi czas, ale w przypadku mniejszych witryn jest to nadal opłacalna opcja. Możesz dodać 5 kontaktów. Nie ma ograniczeń co do liczby alertów wysyłanych za pośrednictwem wiadomości e-mail, ale ostrzeżenia SMS są ograniczone do 50.

Host-tracker korzysta z różnych środków, takich jak Skype, Viber i Hangout itp., Aby informować użytkowników o awarii i wzroście witryny. Wraz z tezami śledzą także czas reakcji.

Obecnie Host Tracker przyjmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz jednak zapisać się na 30-dniowy okres próbny lub bezpłatne konto – wszystko zależy od Ciebie. Jeśli masz większą witrynę, zalecamy wybór "Plan biznesowy" który obejmuje wiele przydatnych usług, w tym sprawdzanie czarnej listy DNS i obsługę do 25 monitorów i 300 alertów SMS.

Co lubimy:

 • Bardzo niskie ceny, mnóstwo kanałów (Skype, Hangout itp.) Dla powiadomień, mnóstwo węzłów dla zweryfikowanych alertów, usprawnia monitorowanie dzięki raportom tygodniowym i rocznym

Czego nie lubimy:

 • Wysoki interwał monitorowania w planie osobistym, brak wielu funkcji, takich jak dopasowanie treści i interfejs API itp. W planie osobistym.

Odwiedź Host-Tracker

12. Monitor portu

Sprawdzanie statusu witryny monitorowania portu

Nie chcę wchodzić w złożoność usług, oto PortMonitor z niskimi cenami. Na pulpicie nawigacyjnym możesz dodać stronę internetową, DNS, serwer i niestandardowe porty. Pulpit nawigacyjny ciągle się odświeża, aby prezentować najnowsze szczegóły. Przedstawia stan dostępności i czas reakcji z ostatnich 24 godzin, 7 dni i 30 dni.

PortMonitor oferuje 6 gotowych planów o różnych specyfikacjach, także jeśli potrzebujesz planu niestandardowego, możesz to zrobić poprzez kontakt z forum. Pierwsze dwa plany kosztują niewiele, jeśli porównamy je z podstawowym planem Pingdom.

Pierwszy pakiet zawiera 10 monitorów, a drugi plan 20 monitorów. Automatyczne uruchamianie jest wykonywane co 1 minutę, aby sprawdzić, czy w Twojej witrynie występują przestoje lub przestoje oraz jaki jest czas reakcji.

Możesz otrzymywać powiadomienia za pośrednictwem poczty e-mail i Pushover na dwa sposoby. Przejdź do karty ustawień w panelu, a następnie wybierz powiadomienia e-mail dla powiadomień e-mail. Aby otrzymywać ostrzeżenia na smartfonie, wystarczy skonfigurować kartę Pushover.

Ponadto możesz przeglądać raporty i wydarzenia w dowolnym momencie, a także wysyłać tygodniowe i miesięczne raporty e-mail. Dla programistów oferują interfejs API REST, który umożliwia łatwą integrację monitora portów ze stroną internetową i aplikacją itp.

Jeśli jednak nie jesteś przekonany, możesz wypróbować ich darmowe konto, co jest najlepszym sposobem pomiaru jakości usługi. Obejmuje maksymalnie 2 monitory, 60-minutową częstotliwość monitorowania, powiadomienia e-mail i powiadomienia push itp.

Co lubimy:

 • Niskie ceny, nieograniczona liczba powiadomień e-mail i Push, dane z przeszłości 1 rok przy retencji, częstotliwość sprawdzania 1 min, Zezwalaj na wiele kontaktów, Weryfikacja przed utworzeniem zdarzenia awarii

Czego nie lubimy:

 • Brak powiadomień SMS, jeśli pozwolą na integrację z Twitterem i Hangoutem, będzie to wygodniejsze

Odwiedź PortMonitor

13. R apidspi ke

Rapidspike alternatywa dla pingdom

Możesz uważać je za kosztowne i tak, są. Powodem ich zapisania jest to, że dostaniesz wiele rozwiązań w jednym miejscu. W jaki sposób webmaster ma większą witrynę internetową i mniej czasu na skupienie się na usługach monitorowania, przechodząc między różnymi pulpitami nawigacyjnymi? Tutaj wchodzi RapidSpike.

Oferuje interwał od 1 do 60 minut, wybór należy do Ciebie. Profesjonalny plan może być dzielony między 5 użytkowników i umożliwia dodawanie nieograniczonej liczby monitorów. Jest to świetne, gdy pracujesz w grupie.

Monitoruje strony internetowe, serwery, porty, SSL, statystyki SEO i wiele więcej. Po dodaniu monitora możesz nawet śledzić określone strony swojej witryny. Każdego miesiąca przyznaje się 25 kredytów SMS / połączeń głosowych. Ponadto możesz skonfigurować funkcję Slack oraz, Webhooks i Pager do otrzymywania powiadomień.

Rapidspike oferuje również zaawansowane monitorowanie, w tym WHOIS i SSL oraz pokazuje ich wygaśnięcie i inne statystyki. Jeśli Google umieszcza Twoją witrynę na czarnej liście z powodów związanych ze złośliwym oprogramowaniem, w wyszukiwarce Google zaznacz znak ostrzegawczy, aby odwiedzający otrzymywali ostrzeżenia za każdym razem, gdy próbują wejść, a zatem mogą nie odwiedzać Twojej witryny.

Rapidspike monitoruje listę Bezpiecznego przeglądania Google i wysyła powiadomienia o złośliwym oprogramowaniu i szkodliwych treściach. Na jednym pulpicie nawigacyjnym możesz również monitorować SEO swojej witryny za pomocą Alexa Rank, Google Analytics, rankingu Moz i statystyk linków zwrotnych.

To nie koniec; jest więcej, możesz śledzić wydajność poprzez monitorowanie rzeczywistych użytkowników. Oferują tryb telewizyjny, który prezentuje statystyki na żywo, dzięki czemu można szybko uchwycić problemy. Jest to przydatna funkcja, jeśli masz osobny ekran.

Rapidspike wykonuje globalne monitorowanie, generuje raporty graficzne i pozwala użytkownikom konfigurować czułość alertów. Ponadto możesz udostępniać statystyki innym osobom, tworząc publiczną stronę statusu. Jest to bardzo przydatne narzędzie, jeśli możesz sobie na to pozwolić. Zarejestruj się teraz i uzyskaj 30 dniowy okres próbny.

Co lubimy:

 • Oferuje nieograniczoną liczbę monitorów, monitorowanie SEO, wykrywanie złośliwego oprogramowania, SSL & Monitorowanie WHOIS, integracja z wieloma narzędziami, oferuje monitorowanie 1-minutowego odstępu czasu.

Czego nie lubimy:

 • Wysokie ceny, bombardowanie usług może dezorientować początkujących

Odwiedź RapidSpike

Wniosek:

Powyżej wspomnieliśmy o kilku świetnych alternatywach Pingdom do śledzenia stron internetowych. Większość firm na liście oferuje plany po niższych cenach niż Pingdom, w tym wszystkie niezbędne funkcje. To wszystko twój wybór.

UptimeRobot to dobry wybór, ponieważ obsługuje różne typy kontroli, 50 monitorów i 1-minutowy odstęp testowy. Ale ogranicza się tylko do monitorowania czasu pracy. Z drugiej strony Statuscake i Rapidspike zapewniają przydatne funkcje, ale o wysokich cenach.

Najlepszym sposobem na wybranie usługi jest wzięcie pod uwagę liczby czynników, takich jak interwał sprawdzania, liczba monitorów, rodzaje alertów, przechowywanie danych i lokalizacja węzłów. Oczywiście ustalanie cen jest również konieczne.

Czekamy na Wasze przemyślenia i informujemy nas o Waszych doświadczeniach. Czy istnieje jakaś najlepsza alternatywa Pingdom, która Twoim zdaniem powinna być tutaj wymieniona? Proszę zasugerować w sekcji komentarzy poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map