Przegląd gramatyczny 2020: najlepsze narzędzie gramatyczne dla blogerów

0

Czy wiesz, gdzie umieścić przecinki, średniki i przyimki?


Czy wiesz, którego czasownika pomocniczego powinieneś użyć i kiedy użyć? Jeśli kiedykolwiek zatrudniłeś pisarza takiego jak na Fiverr, zorientowałeś się, że większość pisarzy nawet nie znała podstaw języka angielskiego.

Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, możesz napotkać problemy, takie jak błędy ortograficzne, użycie czasowników & brak przyimków & zbędne interpunkcje, nadmierne użycie głosu pasywnego i wiele innych.

Niezależnie od tego, czy chodzi o pisanie listów, aplikacji czy artykułów, musisz pisać wolne od błędów linie.

Więc najlepszym rozwiązaniem jest użycie gramatyki. Nie byłoby błędem powiedzieć, że Gramatyka jest jednym z najlepszych narzędzi do sprawdzania gramatyki, które uwzględniają ponad 400 rodzajów czynników w tekście w celu wykrycia błędów.

Błędy gramatyczne nie tylko stają się przyczyną zawstydzenia, ale także mogą uderzyć w twoją dobrą wolę. W tej sytuacji użycie narzędzia takiego jak Gramatyka okazuje się bardzo przydatne. Używamy Gramatyki od prawie 1 roku, to narzędzie bardzo pomaga znaleźć błędy. Ponadto zobaczysz, że się poprawiasz.

Główne cechy gramatyczne

 • Obsługuje różne style pisania dla dokładnej korekty
 • Kontroler plagiatów
 • Słowa Wyjaśnienia i synonimy
 • Z łatwością zwiększ słownictwo

Rozważmy, ile funkcji ma to jedno narzędzie i jak z nich będziesz korzystać?

Jak to działa?

Dobrą rzeczą jest to, że jest dostępny zarówno w wersji bezpłatnej, jak i premium. Darmowa wersja ma pewne ograniczenia i brakuje wielu przydatnych funkcji. Ale nadal możesz wychwycić niewłaściwe czary, błędy gramatyczne, interpunkcje i inne przydatne sugestie, aby dodać profesjonalizm w swoich akapitach.

Oto krótkie porównanie między gramatycznymi i bezpłatnymi planami.

Premia:

 • Gramatycznie wersja premium uwzględnia ponad 400 czynników gramatycznych do wykrywania błędów
 • Może wykrywać zaawansowane i krytyczne problemy. Zaawansowane zagadnienia obejmują 100 rodzajów czynników, takich jak użycie przyimków, wskazywanie trudnych zdań, odpowiednich par słów i wiele więcej
 • Kontroler plagiatów
 • Rozszerzenie słownictwa

Wolny:

 • W darmowej wersji narzędzie znajduje problemy na podstawie 100 czynników
 • Może wykrywać tylko krytyczne problemy, takie jak sprawdzanie pisowni i błędy interpunkcyjne itp.

Rozszerzenie przeglądarki

Przede wszystkim utwórz tutaj konto gramatyczne.

Gramatyczne rozszerzenie jest dostępne dla wszystkich głównych przeglądarek, takich jak Chrome, Mozilla i Safari itp. Po dodaniu rozszerzenia kliknij ikonę wyświetlaną w przeglądarce, a następnie wprowadź szczegóły logowania.

Podczas rejestracji automatycznie wyświetlają powiadomienie o dodaniu rozszerzenia. Możesz również pobrać rozszerzenie Grammarly chrome ze sklepu internetowego lub z pulpitu nawigacyjnego Grammarly w aplikacjach.

Dodatek Gramatyka zapewnia dużą wygodę podczas pisania wiadomości e-mail lub pisania postów na blogu. Aby znaleźć błędy, nie musisz pisać w edytorze gramatyki. Będą klasyfikować błędy jako problemy krytyczne i zaawansowane.

Błędy są podkreślone czerwonymi (krytycznymi) i żółtymi (zaawansowanymi) liniami kolorów. Co więcej, podają również powody, dla których zdanie jest błędne i jakie zmiany należy wprowadzić, aby było prawidłowe.

Gramatyczna integracja z MS Office i Outlook

Więc jeśli chcesz gramatycznie dla MS word, to zechcesz zobaczyć, że ich zespół programistów stworzył dodatek do MS Office i programu Outlook. Oznacza to, że nie musisz importować dokumentu do edytora gramatycznego. Po prostu włącz go w pakiecie Office i gotowe, sprawdzi tekst i wykryje błędy, jeśli takie istnieją.

Kliknij aplikacje podane na pasku bocznym gramatycznego pulpitu nawigacyjnego, a zobaczysz aplikacje pokazane na poniższym obrazku. Ponieważ dodaliśmy już rozszerzenie chrome podczas procesu rejestracji, dlatego jest on oznaczony jako Aktywny.

Gramatyczna recenzja dodatku dla Chrome i Office

Teraz kliknij “Zainstalować” podane przed „Gramatycznie dla Microsoft Office” i rozpocznie się pobieranie. Po pobraniu pliku instalacyjnego na dysk lokalny kliknij go dwukrotnie.

Po pewnym załadowaniu zestaw pokazuje Microsoft Office i Outlook jak na poniższym obrazku. Zaznacz oba, jeśli chcesz zintegrować gramatykę z obiema aplikacjami.

Instalowanie dodatku Gramatyka dla pakietu Office

Następnie kliknij „Zainstaluj”. Instalator automatycznie zintegruje rozszerzenie z MS Office.

Teraz otwórz plik dokumentu biurowego i kliknij „Włącz gramatycznie”.

Dodatek biurowy działa również, jeśli masz bezpłatne konto.

Włącz gramatycznie w biurze

Aplikacja komputerowa

Gramatycznie uruchomiła także aplikację komputerową, która działa bezpośrednio z pulpitu komputera zamiast przeglądarki internetowej lub pakietu MS Office. Jeśli masz komputer o niskiej specyfikacji, będzie on działał wolniej podczas instalacji i korzystania z MS Office, ponieważ jest to rodzaj ciężkiej aplikacji.

Możesz więc zainstalować Grammarly aplikację komputerową, która jest bardzo przydatna i pozwala pisać artykuły z większą dokładnością.

Przejdź do gramatycznego pulpitu nawigacyjnego, a następnie kliknij „Aplikacja”. Następnie hit „Zainstalować” przycisk przed „Gramatycznie dla systemu Windows”. Rozpocznie się pobieranie pliku .exe. Teraz uruchom pobrany plik i gotowe. Zostanie on automatycznie zainstalowany na twoim komputerze.

Edytor gramatyczny

Poza tym wszystkim możesz napisać artykuł w edytorze gramatycznym lub po prostu wkleić skopiowany tekst. Możesz także przesłać cały plik dokumentu. Obsługuje różne typy plików dokumentów, takie jak .doc, .docx, .txt, .rtf i .odt itp..

Główną zaletą pisania w edytorze jest to, że automatycznie zapisuje on na koncie. Jeśli więc przypadkowo usuniesz plik z komputera, możesz nadal mieć kopię w edytorze.

Gramatyczny przegląd 2020: bezpłatne i premium funkcje subskrypcji

brytyjski & amerykański angielski

Być może znasz angielski angielski i brytyjski. Porównując te dwa, znajdziesz różnice między słownictwem a strukturą zdań. Na przykład Kolor (brytyjski) i Kolor (amerykański), maska ​​(brytyjska) i kaptur (amerykańska). Niektóre kraje podążają za Brytyjczykami, inne za amerykańskim angielskim.

Więc jeśli w twoim przypadku ważne jest przestrzeganie zasad, takich jak podczas pracy naukowej, możesz łatwo przełączać się między nimi. W tym celu przejdź do gramatycznego pulpitu nawigacyjnego i kliknij „Profil” i wybierz preferowany angielski. Następnie wykryje błędy na podstawie wybranego języka.

Style języka brytyjskiego i amerykańskiego

Korekta pisowni

Może to być podstawowy powód używania gramatyki. W większości pisarze korzystają ze słynnego biura Microsoft, które z pewnością wykrywa złe zaklęcia. Powodem wyboru Gramatyki jest to, że zawiera wiele innych funkcji wraz ze sprawdzaniem pisowni.

Co więcej, nie tylko wskaże niewłaściwe pisownię, ale również wyjaśni wyjaśnienie przykładami, które czynią go lepszym od biura MS w zakresie korekty nieprawidłowych słów.

korekta pisowni przez edytora gramatycznego

Zasady gramatyki

Czy znasz użycie czasów i czasowników itp.? Jest to najczęstszy problem, z którym napotyka większość pisarzy. Użycie niewłaściwych czasowników i czasu zmienia znaczenie zdania. W rezultacie czytelnik może nie rozumieć rzeczy, którą chcesz wyjaśnić.

Gramatycznie pomaga przezwyciężyć tego rodzaju błędy gramatyczne wraz z wyjaśnieniem, dlaczego sugeruje się zmianę słowa.

Znajdź błędy gramatyczne

Błędy interpunkcyjne

Interpunkcje, takie jak przecinki, myślnik, dwukropek i średniki itp. Jest nam bardzo potrzebny odpowiedni rodzaj interpunkcji we właściwym miejscu. Na przykład przecinków można nie tylko użyć do przerwania długiego zdania, ale także wyjaśnić znaczenie.

Gramatycznie wykrywaj błędy interpunkcyjne

Podaj wyjaśnienie & Synonimy

Prawdopodobnie świetna i nasza ulubiona funkcja. Jest dobry dla tych, którzy są na etapie nauki lub słabo znają angielski. Czasami czytasz przez Internet coś takiego jak artykuły i posty na blogach i możesz spotkać się ze słowami, które są bardzo trudne do zrozumienia. Aby to zrozumieć, możesz go Google otworzyć lub otworzyć słownik wyrazów bliskoznacznych dla synonimów i jasnego zrozumienia.

Gramatycznie może być bardzo pomocne w tym przypadku, gdy dodasz rozszerzenie w przeglądarce, takie jak Chrome, a następnie podwójnym kliknięciem na słowo, o którym potrzebujesz wyjaśnienia, otrzymasz różne opisy tego słowa. Spójrz na poniższy obraz.

gramatycznie dodatek do przeglądarki

Jeśli jesteś w edytorze gramatycznym, zawierają również wyjaśnienie tego słowa wraz z synonimami. Kliknij dwukrotnie słowo i gotowe.

synonimy słów podwójnym kliknięciem

Słownik osobisty

Możesz utworzyć swój słownik osobisty w gramatyce, aby nie oznaczał tych słów jako błędnych w przyszłości.

Po lewej stronie pulpitu nawigacyjnego kliknij profil, a następnie dodaj słowo. Co więcej, Gramatyka pozwala również dodawać słowa do słownika, gdy poprawiasz błędy.

Styl i struktura zdania

Funkcje te pomagają wykryć błędne kolejność słów i pozwalają skompilować zdanie z odpowiednią parą słów.

Odpowiednia para przedstawia jasne zrozumienie. Co więcej, zapewnia również sugestie dotyczące pomylonych słów, takich jak kiedy użyć efektu lub wpłynąć?

Funkcje dostępne tylko w gramatycznej wersji Premium

Rodzaje dokumentów

Gramatycznie ma bogatą bazę danych i dlatego oferuje różne typy stylów dokumentów. Pomaga to narzędziu dokładniej znajdować błędy. Dzielą dokumenty na 6 różnych typów, takich jak akademickie, biznesowe, techniczne, medyczne, kreatywne i codzienne. Więc jeśli jesteś studentem i piszesz esej, wybierz esej podany w części akademickiej.

Jeśli jesteś blogerem i piszesz post na blogu, zalecamy wybranie „Artykułu / postu na blogu” podanego w sekcji Biznes dla wydajnej pracy w wykrywaniu problemów.

Różne typy dokumentów

Kontroler plagiatów

Jest to coś, czego potrzebujesz tak intensywnie, wynajmując dowolnego pisarza online. Załóżmy, że na Fiverr zatrudniasz pisarza, a on / ona po prostu kopiuje artykuł z bloga innej osoby i tworzy artykuł dla Ciebie. Wpłynie to nie tylko na wiarygodność Twojego bloga, ale także zaszkodzi Twojemu rankingowi wyszukiwarek.

Dlatego przed opublikowaniem musisz zadbać o wyjątkowość treści. W tym celu Gramatyka oferuje Plagiatism Checker, który ma ogromną ilość 8 milionów stron w swojej bazie danych i jednym kliknięciem skanuje twoje dokumenty.

Jeśli znajdzie podobną kopię tekstu w Internecie, podkreśli te linie. W tym celu umieść artykuł w edytorze gramatyki, a następnie włącz moduł sprawdzania plagiatu. 

Gramatycznie plagiat Recenzja Checker

Nadużywanie tych samych słów

Okazało się, że ta funkcja jest bardzo przydatna, jak wspomniano powyżej. Jest kilka słów, które są najczęściej używane przez pisarzy. Zaprojektowali algorytm gramatyczny w taki sposób, że będzie skanował te słowa w twoim artykule, a następnie dostarczy ci sugestię zastąpienia najczęściej używanych słów.

Narzędzie podkreśla słowo i podaje sugestię wraz ze słowem o podobnym znaczeniu.

Zdanie końcowe

Wiele osób robi i nie robi podczas pisania po angielsku. Niektórzy twierdzą, że użycie przyimka na końcu zdania nie jest właściwe, podczas gdy inni twierdzą, że jest to całkowicie naturalne we współczesnym języku angielskim.

Gramatycznie wskazuje zdania, które kończą się przyimkiem. Wszystko zależy od tego, czy chcesz to zmienić, czy nie. Ale sugerujemy, że jeśli chcesz pisać w formalnym stylu, staraj się nie umieszczać przyimka na końcu zdania. Gramatycznie dzieli się świetnie Poczta na to.

Ulepszanie słownictwa

Jest to najbardziej pomocna opcja dla tych, którzy słabo znają angielski i nie mają w głowie skarbów angielskich słów lub słownictwa. Ponadto, jeśli piszesz większość artykułów na swoim blogu, istnieje szansa, że ​​możesz nadużyć niektórych słów. Po włączeniu tej funkcji analizuje tekst i wykrywa te same słowa, których używasz wiele razy.

Gramatycznie podkreśla te same słowa, a także słowo zastępujące. Ponadto, jeśli zauważysz, że sugerowane słowo Gramatyki nie pasuje do Twojego zdania, możesz dwukrotnie kliknąć podkreślone słowo, aby wyświetlić więcej słów.

Aby korzystać z tego, gdy jesteś w edytorze, po prostu włącz rozszerzenie słownictwa i zacznie działać.

Ulepszanie słownictwa gramatycznego

Wyeliminuj Wordiness

Czasami coś można wyjaśnić kilkoma słowami zamiast konstruowania większych zdań. Niefortunny artykuł może znudzić czytelników, ponieważ zawiera więcej słów niż informacji.

Gramatycznie pomaga wykryć te zdania i dostarczyć sugestii, jak je skrócić.

Profesjonalna korekta

Chcesz poprawić swoje artykuły na blogu przed opublikowaniem, a następnie tutaj, w Gramatyki, możesz to zrobić. Profesjonalny członek ludzki sprawdzi twoje akapity.

Ale tutaj pamiętaj, że będziesz musiał zapłacić za to dodatkową kwotę, nawet jeśli masz premium konto gramatyczne.

Złożenie dokumentu jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do edytora gramatyki, kliknąć ostatnią ikonę podaną na pasku bocznym. A następnie wyślij do korektora.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Początkowo oferują 7-dniowy okres próbny, w którym można korzystać ze wszystkich funkcji premium Gramatyki. Ale zmienili swoje zasady i teraz oferują okres 7 dni na zwrot zamiast okresu próbnego. Po prostu wybierz żądany plan i dokonaj płatności.

Następnie będziesz mieć 7 dni na zażądanie zwrotu pieniędzy, jeśli nie będziesz zadowolony z ich usług.

Usługi wsparcia

W przypadku tego typu narzędzi możesz nie potrzebować usług wsparcia. Ale nadal możesz przesłać prośbę o jakąkolwiek pomoc i otrzymasz odpowiedź za godzinę. Nie ma znaczenia, czy jesteś użytkownikiem darmowym, czy premium, na pewno Ci pomogą.

Piszą także wiele artykułów na temat różnych produktów, aby rozwiązać problemy. Dlatego przed przesłaniem prośby zalecamy przejrzenie ich bazy wiedzy, a jeśli nie znalazłeś rozwiązania, wyślij im wiadomość e-mail.

cennik

Gramatycznie oferuje trzy plany na podstawie czasu trwania miesięcznego, kwartalnego i rocznego. Abonament miesięczny kosztuje 29,95 USD, co jest dość wysoką kwotą, więc przynajmniej wybierz plan kwartalny, jeśli chcesz ich usługi na krótki okres.

Szczerze mówiąc, zalecamy subskrypcję abonamentu rocznego, który kosztuje zaledwie 11,66 USD / mc i pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy.

kup gramatycznie

Plusy

 • Może wykryć ponad 400 rodzajów błędów i umożliwia ich poprawienie jednym kliknięciem.
 • Bardzo wygodna w użyciu. Możesz zintegrować go z MS Office, Outlook, a nawet pobrać aplikację komputerową.
 • Działa z prawie wszystkimi aplikacjami, takimi jak edytor WordPress, Gmail, Facebook, Twitter i wszędzie.
 • Doskonałe, jeśli angielski nie jest Twoim językiem ojczystym
 • Odpowiednie narzędzie dla blogerów, studentów, listów biznesowych i pracy medycznej itp.
 • Narzędzie do sprawdzania plagiatu umożliwia sprawdzenie artykułów, jeśli są oryginalne lub działają w trybie kopiowania i wklejania.
 • Wybór stylu języka brytyjskiego lub amerykańskiego.
 • Dostępne zarówno w wersji bezpłatnej, jak i premium.

Ograniczenia

 • Narzędzie działa świetnie w Chrome, Mozilli i safari (jak twierdzą), ale co z innymi znanymi przeglądarkami, takimi jak Opera.
 • Maj wydaje się kosztowny w ujęciu miesięcznym, ale w przypadku planu rocznego jest tani
 • Musisz mieć połączenie z Internetem, aby znaleźć problemy. Nie ma wersji offline.
 • Do tej pory nie ma dodatku MS Office dla użytkowników komputerów Mac. Ale użytkownicy komputerów Mac mogą pobrać aplikację komputerową i użyć rozszerzenia przeglądarki.
 • Jednak to narzędzie nie może wyeliminować potrzeby korzystania z korektora ludzkiego.

Wniosek

Gramatyka z pewnością wykonuje swoją pracę. To jest całkowicie warte twoich pieniędzy. Próbujemy wielu innych narzędzi, ale do tej pory Gramatyka działa bardzo dobrze i jest łatwa w użyciu. Polecamy to bez wątpienia.

W przypadku indywidualnych blogerów mogą zacząć od wersji bezpłatnej, ale starają się jak najszybciej przejść do planu premium, ponieważ wyeliminowanie błędów z wyprzedzeniem jest konieczne, jeśli chcesz profesjonalnie wyglądać w swoich artykułach. Możesz utworzyć bezpłatne konto tutaj.

Jeśli polegasz na biurze w wykrywaniu błędów, sugerujemy, abyś chociaż raz spróbował. Ponieważ biuro MS koncentruje się głównie na rejestrowaniu błędów ortograficznych, podczas gdy Gramatyka jest zaawansowanym narzędziem. Co więcej, nie jest to zwykłe narzędzie, ale także licencjonowane przez ponad 600 korporacji i uniwersytetów.

Uważamy, że powinieneś wydać trochę pieniędzy i uzyskać abonament premium, ponieważ może lepiej wskazać błędy.

Jak dotąd cieszymy się gramatycznie i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług. Podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Naprawdę doceniamy twoje komentarze i mamy nadzieję, że to Recenzja gramatyczna pomoże ci dowiedzieć się wszystkiego na ten temat.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map