7 Najlepsze oprogramowanie do tworzenia stron internetowych 2020 – Twórz oszałamiające projekty niestandardowe

0

Co! Nie otrzymałem pożądanego projektu wymarzonej witryny?


Nie znasz kodowania, ale chcesz zbudować własny projekt?

Nie chcę wydawać dużych pieniędzy na programistów ani projektantów witryn?

Oto rozwiązanie wszystkich twoich zapytań. Wystarczy wypróbować oprogramowanie do tworzenia stron internetowych, aby zbudować niestandardową stronę internetową.

Zasadniczo istnieją dwa sposoby utworzenia witryny. Albo możesz przejść złożoną drogę i nauczyć się kodować. Po drugie, znajdź edytor WYSIWYG, który sprawia, że ​​projektowanie stron internetowych jest niezwykle łatwe. Większość konstruktorów oferuje funkcję przeciągnij i upuść, w której kładziesz rzeczy na pustym płótnie lub wstępnie zaprojektowanych szablonach.

Zalety Kreatora stron internetowych

 • Możesz uzyskać wszystkie rzeczy w jednym miejscu, takie jak domena, hosting, kreator itp., A najlepsze jest to, że nie są wcale wymagane żadne instalacje, a najlepsze jest to, że nie są wcale wymagane żadne instalacje
 • Nie wymaga umiejętności programistycznych
 • Oszczędność kosztów, ponieważ nie musisz ponosić kosztów projektowania i konserwacji.
 • Do wyboru jest wiele atrakcyjnych szablonów i elementów.
 • Prawie całe oprogramowanie do konstruowania obsługuje przeciąganie i upuszczanie i tak dalej…

Ale prawdziwym problemem jest to, która z nich jest odpowiednią aplikacją do projektowania witryn? Istnieje wielu twórców stron internetowych, którzy twierdzą, że są najlepsi w branży. To jest miejsce, w którym możemy pomóc Ci wybrać najlepszą.

Bez względu na to, czy szukasz witryny biznesowej, osobistego bloga lub sklepu, oto niektóre z najlepszych programów do tworzenia witryn internetowych.

Best Website Builders 2020 – sposób na natychmiastowe przejście do trybu online

Wix [bezpłatny + płatny]

Kreator stron internetowych wix

Wix jest jednym z wiodących darmowych twórców stron internetowych, który oferuje mnóstwo gotowych szablonów związanych z blogiem, biznesem, e-commerce i modą itp. Oprócz wersji premium oferują bezpłatny dostęp, dzięki czemu możesz spróbować ich przed inwestowaniem.

Tworząc konto, Wix oferuje 2 tryby edycji ADI i Edytor Wix. Oba mają identyczne cechy, ale ich styl pracy jest nieco inny.

Wix ADI (Artificial Design Intelligence) to automatyczny sposób na stworzenie strony. Jest to szybki sposób, po prostu zadają kilka prostych pytań przed stworzeniem ostatecznego projektu. Każdą część strony można dostosować. Możesz zmienić motyw, kolory, czcionki, nagłówek i wiele więcej. Ponadto pozwalają dodawać animacje do elementów, aby stworzyć atrakcyjniejszą stronę internetową.

Z drugiej strony, Wix Editor zapewnia również doskonałą obsługę. Zaczyna się od wybrania gotowego szablonu. Do wyboru jest 100 szablonów. Po wybraniu szablonu interfejs edytora zostanie załadowany. Oferuje funkcję łatwego przeciągania i upuszczania, a także można dodawać pola tekstowe, suwaki, przyciski, forum kontaktowe, przyciski społecznościowe i biuletyn itp. Możesz nawet zmieniać pozycje postów. W rzeczywistości możesz dostosować wszystko wyświetlane na ekranie.

Wix oferuje App Market, który pomaga ulepszyć twoją stronę. Istnieje mnóstwo aplikacji do dodawania paska wyszukiwania, komentowania, czatu, przycisku skype, automatycznej poczty e-mail, narzędzi marketingowych i analitycznych. Ponadto, jeśli chcesz stworzyć sklep internetowy, Wix jest doskonałym rozwiązaniem, ponieważ oferuje wiele odpowiednich aplikacji, takich jak integracja recenzji, przycisk połączenia, PayPal, faktury, przelicznik walut i tabele cenowe.

Mimo to, chcą więcej, pozwalają także wstawiać kody, kody HTML i dodawać pliki Flash (SWF). Ponadto Wix zawiera przewodnik krok po kroku dotyczący poprawy SEO. Usługi wsparcia świadczone są poprzez składanie biletów i bazy wiedzy.

Cennik: Nie ma potrzeby kupowania osobnego planu hostingowego. Ceny planów Wix zaczynają się od 4,50 USD miesięcznie i obejmują przepustowość 1 GB, 500 MB miejsca. Wystarczy kupić nazwę domeny i wskazać witrynę internetową WIX. Z wyjątkiem najbardziej podstawowego planu, wszystkie inne oferują również bezpłatną nazwę domeny. Obsługują 14-dniową politykę zwrotów.

DUDA [bezpłatny + płatny]

oprogramowanie do tworzenia stron internetowych duda

Duda jest dość oczywisty pod względem użyteczności i zachwyca użytkowników responsywnymi projektami i szeregiem funkcji. Został uruchomiony w 2010 roku i obecnie należy do najlepszych twórców stron internetowych, wspierając hosting usługami chmurowymi Amazon. Wywołując zero zamieszania, wystarczy wybrać szablon z gotowych modeli i rozpocząć edycję.

Na pierwszy rzut oka zdasz sobie sprawę, że jego obsługa jest dość prosta. W dowolnym momencie możesz uzyskać widok pulpitu, telefonu komórkowego i tabletu jednym kliknięciem. Duda nie trzyma Cię tylko swoim konstruktorem, więc jeśli masz umiejętności rozwijania, możesz swobodnie grać z kodami CSS i HTML.

Oprócz wyjątkowych opcji edycji, możesz edytować szablon dla dowolnego konkretnego urządzenia (mobilnego, stacjonarnego i tabletu), dzięki czemu możesz zaprojektować najbardziej responsywną stronę internetową, która ma kluczowe znaczenie dla doświadczenia klientów / odwiedzających i wyszukiwarek. Kolejna niezwykła rzecz, która w przeciwieństwie do większości dostępnych tam konstruktorów, Duda może włączyć do Google Analytics prezentację szczegółowych statystyk ruchu.

Istnieje wiele widżetów / elementów do dodania w postach / stronie, takich jak przyciski, kolumny, ikony, serwisy społecznościowe, pasek wyszukiwania, Facebook & Disqus system komentarzy i wiele więcej. Obsługują ponad 100 stylów czcionek. Każdy widget można dostosowywać pod względem stylów, wymiarów itp., A nawet w przypadku niektórych można dodawać animacje i efekty specjalne, takie jak pop-up i Anchor.

Funkcje personalizacji konstruktora stron Dudy sprawiają, że jest to zadziwiające narzędzie. W „Personalizacji” poprzez kliknięcie kilkoma kliknięciami możesz skonfigurować wyskakujące okienka, promocyjne rabaty, zwracanie alertów gości, godziny wolne, specjalne wydarzenie i wiele innych fajnych rzeczy. Możesz także utworzyć niestandardowe wydarzenie. Wydarzenia te okazują się bardzo przydatne w angażowaniu klientów.

Dzięki Duda łatwo jest założyć witrynę e-commerce i zarządzać nią, w której kontrolujesz funkcje związane ze sprzedażą, promocjami, produktami i płatnościami. Dla użytkowników Pro Duda zapewnia pomoc za pośrednictwem czatu na żywo i telefonu. Bezpłatni użytkownicy mogą przeglądać przewodniki i pomocne artykuły.

Cennik: Darmowy plan to najlepszy sposób na poznanie Dudy. Po tym, jak zdecydowałeś się na płatny plan, Business plus zaczyna się od 14,25 USD miesięcznie. Możesz także wziąć dożywotnią subskrypcję abonamentu biznesowego + w cenie 299 USD. Plan zawiera niestandardową nazwę domeny, protokół SSL, kopię zapasową witryny i powiadomienia push push w technologii chrom. Ponadto w przypadku użytkowników e-commerce biznes plus plan pozwala na dodanie do 10 produktów. Ponadto obsługuje płatności PayPal, Stripe i Global Gateway.

Weebly [bezpłatny + płatny]

weebly kreator stron internetowych

Weebly w innym twórcy strony WYSIWYG założonym w 2007 roku oferuje dobrze wyposażoną platformę do opracowania strony internetowej. Weebly oferuje setki szablonów dla portfeli, handlu elektronicznego i witryn osobistych. Elastyczny charakter tego darmowego narzędzia do tworzenia witryn pozwala na integrację aplikacji innych firm.

Z Weebly możesz zacząć jako darmowy użytkownik za pomocą subdomeny lub uruchomić profesjonalną stronę internetową pod niestandardową nazwą domeny. Tworzenie nowego postu, sprawdzanie komentarzy, dostęp do stron i ustawień witryny jest dość łatwe i widoczne. Podobnie jak Wix, możesz przeciągać i upuszczać dowolny element, klikając opcje edycji.

Najbardziej wyjątkową cechą Weebly jest użyteczność. Daje przyjemne wrażenia nowemu użytkownikowi, który nigdy wcześniej nie korzystał z oprogramowania do tworzenia witryn. Istnieje wiele elementów, takich jak tekst, obraz, pokaz slajdów, mapa, tabela cen, dodawanie filmów, forum kontaktowe, osadzanie HTML i wiele innych. Ponadto przekazują one w ręce opcje sklepu, takie jak proces realizacji transakcji, integracja z systemem PayPal, zamówienia i wysyłka itp.

Jeśli nie znajdziesz czegoś w edytorze Weebly, przejdź do ich rynku aplikacji, który zawiera zarówno aplikacje bezpłatne, jak i premium. Aby ułatwić użytkownikom, sklasyfikowali aplikacje jako e-commerce, marketing, SEO, statystyki witryn, serwisy społecznościowe i komunikację. Po utworzeniu postu nie zapomnij wyświetlić „opcji postów”, które pozwalają wpisać tytuł i opis, które chcesz wyświetlić w wyszukiwarce. Ponadto możesz planować, włączać / wyłączać komentarze i dodawać posty w wybranej kategorii.

Weebly prowadzi centrum pomocy, które pozwala do nich zadzwonić lub wysłać e-mailem w przypadku problemów. Ponadto dostępny jest czat na żywo od 6:00 do 18:00 czasu pacyficznego (od poniedziałku do piątku) oraz od 8:00 do 17:00 czasu pacyficznego (sobota-niedziela). Możesz przejrzeć ich społeczność i przewodniki po rozwiązaniach. Ogólnie rzecz biorąc, jest to doskonały, intuicyjny kreator stron internetowych, który warto wypróbować.

Cennik: Najniższe płatne abonamenty kosztują zaledwie 8 USD miesięcznie przy bezpłatnej nazwie domeny. Plus, nieograniczone miejsce, 100 USD kredytów marketingowych Google i dostęp do zaawansowanych statystyk strony. Podstawowy plan obejmuje również kilka funkcji handlu elektronicznego, takich jak proces realizacji transakcji i dodanie do 10 produktów. Najpierw oceń swoje wymagania, a następnie wybierz plan.

Squarespace [Trial + Paid]

projektant strony squarespace

Squarespace to kolejne najlepsze oprogramowanie do tworzenia stron internetowych, które obsługuje setki eleganckich szablonów związanych z każdą kategorią, takich jak sklep internetowy, blog, fotografia i podróże itp. Możesz wypróbować ich usługi przez 14 dni. A kiedy się zorientujesz, że właśnie tego szukasz, wybierz abonament premium.

Utworzenie strony internetowej na Squarespace jest bardzo proste. Wystarczy utworzyć konto, wybrać szablon, odpowiedzieć na serię pytań i gotowe. Tworzenie nawigacji i stron jest dość proste. Możesz zmodyfikować projekt w dowolnym momencie za pomocą ich edytora. Ponadto, przesuwając kursor myszy nad dowolnym elementem motywu, pojawią się opcje edycji.

W Squarespace niektóre fajne funkcje są łatwo dostępne. Podobnie jak za pomocą kilku kliknięć, możesz wyświetlić pasek ogłoszeń i pasek informacji mobilnych. Squarespace przedstawia kilka statystyk ruchu na stronach, dzięki czemu możesz głęboko monitorować odwiedzającego. Dostarczają informacje dotyczące źródeł ruchu, popularnych treści i zapytań w wyszukiwarkach itp.

Chociaż szablony nie są tak konfigurowalne jak Wix, ale masz dostęp do wszystkich niezbędnych opcji dzięki schludnemu i czystemu pulpitowi nawigacyjnemu. W przypadku niektórych zaawansowanych dostosowań pozwalają one dodawać niestandardowe kody CSS. Squarespace ma wbudowane opcje SEO, marketingu i bezpieczeństwa. Tutaj wszystko, co musisz zrobić, to po prostu uzyskać dostęp do Ustawień i wypełnić wymagane pola, aby te rzeczy działały poprawnie. Możesz wykonywać mapowanie adresów URL, projektowanie 404 stron, udostępnianie w serwisach społecznościowych oraz łączenie usług e-mail i nie tylko.

Oczywiście potrzebujesz pomocy w kłopotliwej sytuacji, a dzięki Squarespace otrzymasz ją za pośrednictwem czatu na żywo (od poniedziałku do piątku w godzinach 4–18 czasu wschodniego), e-maili, przewodników, filmów i bazy wiedzy. Dodatkowo mają też forum społeczności.

Cennik: Squarespace pomaga klientowi w dokonaniu właściwego wyboru planu, dzieląc strony internetowe i pakiety e-commerce. Plan zaczyna się od 12 USD miesięcznie z nieograniczonym hostingiem i przepustowością. Obejmuje bezpłatną nazwę domeny i certyfikat SSL.

Zoptymalizowany e-commerce podstawowy plan kosztuje 26 USD / miesiąc, który obejmuje bezpłatną rejestrację nazwy domeny, nieograniczoną liczbę produktów, SSL, rabaty, kontrolę podatków i zamówień itp..

Shopify [wersja próbna + płatna]

shopify za stworzenie sklepu e-commerce

Jeśli kiedykolwiek marzysz o stworzeniu sklepu e-commerce, ale przestajesz ze względu na jego złożoność, oto bezpośrednie rozwiązanie w postaci Shopify. Na swojej platformie mają prawie 500 000 aktywnych sklepów. Do celów ewaluacyjnych możesz założyć 14-dniowe konto próbne. Do wyboru jest ponad 100 darmowych i płatnych szablonów.

Shopify oferuje ekstremalny poziom personalizacji, w którym możesz dowolnie kształtować gotowe motywy. Poza tym użytkownik może przesyłać własne szablony. Ale jeśli chcesz wyjść poza to, Shopify pozwala wstawiać / zmieniać kody CSS i HTML. Sklep jest przyjazny dla telefonów komórkowych, a klient może dokonywać płatności za pośrednictwem systemu Android Pay i iOS itp.

Bardzo łatwo jest poradzić sobie ze sklepem. Podobnie jak w przypadku dodawania produktów, po prostu przejdź do karty produktów w edytorze i dodaj najnowsze szczegóły. Możesz śledzić i kontrolować zamówienia klientów oraz porzucone kasy w zakładce „Zamówienia”. Aby zwiększyć sprzedaż, możesz zaprojektować rabaty. Ponadto narzędzie prezentuje różne analizy, takie jak łączne zamówienia, współczynnik konwersji, urządzenie używane przez klienta, klient stały, lokalizacja, źródło ruchu i wiele innych.

Aby ulepszyć sklep, Shopify oferuje rozszerzony sklep z aplikacjami, który zawiera ponad 1000 bezpłatnych i płatnych aplikacji dotyczących sprzedaży, marketingu, mediów społecznościowych, zapasów i wysyłki itp. A dzięki ich elastyczności, która pozwala dodawać różne kanały sprzedaży. Oprócz tego aplikacja „punkt sprzedaży” Shopify umożliwia obsługę za pośrednictwem Androida, iPada lub iPhone’a oraz posiadanie zestawu innych funkcji.

Shopify oferuje usługi wsparcia 24/7 za darmo dla użytkowników premium. Możesz skontaktować się przez telefon, czat na żywo, e-mail lub wysłać tweet. Na czacie na żywo bezpłatni użytkownicy mogą długo czekać, ale dla płatnych użytkowników ich usługi są całkiem przyzwoite. Shopify jest dość szczery, ale jeśli pomyliłeś, sprawdź mnóstwo przewodników w ich centrum pomocy.

Cennik: Obecnie Shopify ma trzy pakiety. Podstawowy plan zaczyna się od 29 USD. W tym planie naliczona zostanie opłata transakcyjna w wysokości 2%, jeśli korzystasz z bramki płatniczej strony trzeciej, podczas gdy płatności nie są pobierane, jeśli korzystasz z płatności Shopify. Ponadto obejmuje nieograniczoną przestrzeń dyskową, przepustowość i produkty. Plan zawiera bezpłatny SSL dla bezpiecznych transakcji. Ponadto pozwala tworzyć blog wraz ze sklepem.

Kreator stron internetowych [bezpłatny + płatny]

twórca strony wesitebuilder

Kreator stron internetowych to dobry wybór na początek, nie tylko dlatego, że jest łatwy do zrozumienia, ale także zapewnia tysiące gotowych szablonów. Wystarczy wybrać projekt i rozpocząć polerowanie. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, nie pomylisz się, widząc panel edycji nawet od pierwszego wejrzenia, ponieważ jest dość przejrzysty i dobrze zaprojektowany. Możesz wprowadzić zmiany w tle witryny, kolorach i czcionkach itp., Zbliżając się do karty projektu.

Przede wszystkim możesz przeciągać elementy w dowolne miejsce w obszarze serwisu. Następnie, klikając element, pojawia się małe okno edycji zawierające różne opcje edycji, takie jak zmiana projektów, stylów, pozycji i wymiarów itp. Ponadto możesz dodać animację do określonego elementu lub do całej witryny, jeśli chcesz. Zmiana rozmiaru elementów jest z pewnością wygodna, ponieważ zamiast pisać wymiary, możesz po prostu zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar kursorem myszy.

Konstruktor dość eliminuje potrzebę umiejętności kodowania, ponieważ istnieje szeroki zakres elementów do dodania w postach i stronach. Podobnie jak w przypadku jednego przycisku, istnieje prawie 6 wzorów. Oprócz tego istnieje wiele innych przydatnych elementów, takich jak portale społecznościowe, skrzynki, forum kontaktowe, osadzanie HTML / stron, mapy Google, biuletyn, dodawanie filmów i różne kształty itp..

WebsiteBuilder jest kompatybilny z wieloma innymi aplikacjami SEO, Analytics, społecznościowymi i monetyzacyjnymi. Możesz bezproblemowo włączyć narzędzia Bing i Google dla webmasterów. Obejmują one również gęstość słów kluczowych, generator map witryn i integrację AdSense. Kreator stron internetowych nie ogranicza się tylko do tworzenia stron internetowych. Za jego pomocą możesz zbudować imponujący sklep eCommerce. Należy pamiętać, że wszystkie funkcje integracji i przechowywania są dostępne dla użytkowników premium. Ale darmowy użytkownik może bez ograniczeń korzystać z darmowego narzędzia do tworzenia witryn.

Posiadanie zespołu wsparcia ekspertów jest bardzo konieczne podczas pracy online. Dlatego WebsiteBuilder oferuje pomoc poprzez e-mail i rozmowy telefoniczne. Ponadto baza wiedzy zawiera obszerne artykuły na temat edytora, SEO, domen i mediów społecznościowych. Ogólnie jest to świetny kreator stron, który ma bogatą opcję edycji i liczne szablony.

Cennik: Najniższe plany premium zaczynają się od 5,99 USD miesięcznie, w tym bezpłatnej nazwy domeny i kredytu reklamowego. Plan umożliwia również integrację narzędzi SEO i marketingowych. Tutaj zauważ, że nie zezwala na niestandardowy adres e-mail. W przypadku niestandardowych kont e-mail musisz zasubskrybować ich abonament biznesowy. Oferują one osobny plan dla użytkowników handlu elektronicznego, który kosztuje 11,99 USD miesięcznie z bezpłatną domeną, wsparciem na poziomie priorytetu i niestandardowymi adresami e-mail.

Ucraft [Trail + Paid]

oprogramowanie do tworzenia witryn ucraft

Last but not least, Ucraft zapewnia szybkie rozwiązanie do budowy witryny lub stron docelowych. 14-dniowe konto próbne dostępne dla wszystkich do testowania jakości. Oferują ogromną listę szablonów do wyboru. Ponadto ich hosting jest obsługiwany przez platformę hostingową Google Cloud, aby zapewnić maksymalną dostępność i nie musisz się martwić ograniczeniami przepustowości.

Strona internetowa jest podzielona na osobne bloki z dostosowywanymi opcjami, aby przyciągnąć uwagę. Ucraft oferuje różne elementy, takie jak dodawanie akapitów, nagłówków, przycisków, filmów i minutników itp. Mają też funkcję przełączania języków. Dodatkowo możesz zintegrować Instagram, SoundCloud i kanał Twitter.

Pulpit nawigacyjny Ucraft zapewnia dostęp do różnych funkcji, w tym do menedżera SEO, domen i dodawania członków zespołu. Ponadto zapewniają narzędzie do tworzenia logo. Za pomocą tego panelu możesz dodawać kategorie i zarządzać różnymi perspektywami wpisów i stron. Obsługują wiele integracji aplikacji, w tym czat Zendesk, Google Analytics i hotjar itp.

Konstruktor umożliwia dodawanie efektów specjalnych do elementów strony. Ucraft oferuje narzędzie do projektowania z dodatkowym kosztem zaledwie 2,99 USD / na zawsze. Jest to narzędzie inspirowane programem Photoshop, które może edytować układ, style, typografię i edycję zestawu interfejsu użytkownika. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​prosty panel edycji, szeroka gama szablonów, liczne i obsługa Google Cloud wystarczają, aby stać się jednym z najlepszych programów do tworzenia witryn internetowych.

Ikona czatu zawsze pojawia się na ekranie, na którym rozpoczynasz rozmowę z członkami Ucraft w celu uzyskania pomocy. Jest to trochę powolne, jak zwykle, odpowiedź otrzymasz za kilka godzin. Ponadto mają centrum wsparcia, które jest pełne przewodników na prawie każdy temat.

Cennik: W przypadku subskrypcji premium Ucraft zaczyna się od 8 USD / miesiąc. Możesz tworzyć nieograniczoną liczbę stron internetowych. Dostępne są także artykuły plus, SEO i aplikacje wielojęzyczne. Ceny znacznie się obniżą, jeśli zapłacisz za cały rok, który kosztuje tylko 77 USD. Pakiet roczny zawiera 1 bezpłatną nazwę domeny. A za jedyne 149 USD otrzymasz dożywotni dostęp do Ucraft.

Wniosek

Podsumowując, najlepsze oprogramowanie do tworzenia stron internetowych to świetny sposób na stworzenie strony internetowej lub sklepów e-commerce. Nie musisz nauczyć się kodować, ponieważ konstruktory WYSIWYG działają na zasadzie przeciągnij i upuść. Konstruktorzy to nie tylko oszczędność czasu, ale także oszczędność kosztów tworzenia niestandardowego projektu od programistów.

Ponieważ firma zajmująca się tworzeniem stron internetowych zarządza prawie wszystkim, możesz skupić się na budowaniu witryny zamiast zajmować się serwerem i innymi aspektami technicznymi.

Wszystkie wyżej wymienione konstruktory są proste i zapewniają bardzo przyjazną obsługę.

Które z nich jest najlepszym oprogramowaniem do tworzenia witryn internetowych?

Wybór narzędzia do tworzenia stron internetowych zależy od twoich wymagań. Polecamy Wix do tworzenia stron internetowych. Ma setki szablonów i bogaty rynek aplikacji. Co więcej, tryb ADI jest doskonałym wyborem dla początkujących.

Do konfiguracji strona e-commerce, sugerujemy spróbować Shopify ponieważ znacznie łatwiej jest prowadzić sklep, nawet jeśli nie masz wcześniejszego doświadczenia.

I dla blogi modowe, podróżnicze i fotograficzne, Squarespace oferuje dość trafne i wspaniałe szablony z edycją „przeciągnij i upuść”.

Który wybierzesz?

Czy korzystałeś już z wyżej wymienionych osób??

Czekamy na Twoje cenne komentarze i jeśli masz inne nierozwiązane pytania dotyczące twórców stron internetowych, możesz je zapytać.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map