10 Najlepszych Shopify alternatyw i konkurentów dla Twoich witryn eCommerce

0

Shopify jest wygodnym, ale nie ostatecznym rozwiązaniem, a jeśli z jakiegoś powodu szukasz alternatyw Shopify, to trafiłeś we właściwe miejsce.


Jest to jedno z najpopularniejszych programów do tworzenia witryn internetowych dla witryn eCommerce, które nie tylko zapewnia najłatwiejszy sposób i kombinację potężnych narzędzi, ale także wymaga minimalnej ilości umiejętności technicznych.

Shopify obsługuje mnóstwo bramek płatności i rozszerzeń w celu zwiększenia użyteczności. Ale to nie znaczy, że najlepiej odpowiada wszystkim potrzebom.

Ponadto, jeśli nie masz pewności co do Shopify, możesz spróbować, rejestrując się bezpłatny 14-dniowy okres próbny.

Ze względu na różnorodność produktów potrzeby zmieniają się w zależności od osoby. Są więc szanse, że nie otrzymasz funkcji od Shopify, której naprawdę chcesz.

Tutaj przedstawiamy najlepszą alternatywę dla Shopify w tym kompleksowy przegląd każdego z nich.

Niektóre zastępstwa są hostowane, gdy większość aspektów technicznych obsługiwanych przez samą firmę, ale mogą różnić się funkcjami od Shopify.

Chociaż niewiele z nich jest hostowanych na własny rachunek, gdzie większość prac kontrolnych i technicznych pozostaje w twoich rękach, takich jak zakup hostingu, instalacja oprogramowania, wdrażanie protokołu SSL i przeprowadzanie aktualizacji itp..

Jeśli Shopify wyłączy cię, to rozwiązanie z własnym hostem wydaje się mieć większy potencjał.

Best Shopify Alternative 2019

Najlepiej kupuj alternatywy i konkurentów 2020 dla stron i sklepów eCommerce

BigCommerce

BigCommerce to renomowana platforma handlu elektronicznego, która zajmuje znaczny udział w rynku. Nie musisz być zaawansowanym technologicznie ani zatrudniać programisty.

Jego platforma hostowana co oznacza, że ​​zespół techniczny BigCommerce zajmuje się hostingiem, SSL, łatkami bezpieczeństwa i innymi aktualizacjami.

Ponadto możesz wskazać domenę kupioną od innego rejestratora domen lub po prostu kupić w BigCommerce, aby pozbyć się prac technicznych.

Począwszy od 2 osób, teraz mają setki pracowników. I do tej pory oni umożliwił sprzedaż handlową ponad 8 miliardów dolarów.

Podobnie jak Shopify, BigCommerce ma również łatwy w obsłudze zarząd. Jeśli kiedykolwiek skorzystasz z pulpitu WordPress, uważam, że nie napotkasz żadnych problemów z tematami i innymi ustawieniami.

Szczerze mówiąc, jest bardzo łatwe, czy masz jakieś wcześniejsze doświadczenia, czy nie.

Panel deski rozdzielczej BigCommerce

Bigcommerce ma więcej funkcji w swoim koszyku niż Shopify. Zapewniają one 15-dniowy okres próbny na jazdę próbną. Istnieje wiele darmowych i płatnych motywów z wieloma konfigurowalnymi opcjami.

Pomijając podstawowe funkcje związane z produktami, bramkami płatności, motywami i aplikacjami itp., Możesz przejść do zaawansowanych ustawień, takich jak kasa, pakowanie prezentów, śledzenie partnerów, zapasy i powiadomienia o zamówieniach.

Zgadnij, co Shopify pobiera 2% opłaty za każdą transakcję. Jedynym sposobem na uniknięcie tego jest skorzystanie z wewnętrznej metody płatności. Z drugiej strony BigCommerce obsługuje metody płatności offline, online i cyfrowe, a Ty możesz korzystać z dowolnej bramki płatności.

bramki płatnicze bigcommerce

Możesz uzyskać dostęp do większej liczby aplikacji za darmo jak MailChimp, podczas gdy Shopify oferuje mnóstwo aplikacji, ale większość z nich jest oznaczona za dodatkową opłatą.

Bigcommerce alternatywa dla shopify

Z perspektywy cenowej obie firmy prawie pobierają podobne opłaty. Shopify pobiera 29 USD dla podstawowego planu, dopuszczając jednocześnie tylko 2 konta pracowników.

Z drugiej strony BigCommerce obsługuje nieograniczone konto personelu, integrację z Amazon & eBay, nieograniczona liczba produktów, bezpłatny dedykowany SSL za 29,95 $ / miesiąc.

Obie oferują wsparcie czatu na żywo przez całą dobę, zapewniając szybką pomoc. Ponadto fora społeczności, przewodniki i dokumentacja okazują się bardzo pomocne w nauce i rozwiązywaniu problemów.

Wola

Volusion to doświadczony uczestnik branży eCommerce działający od 1999 roku i jeden z najlepszych konkurentów Shopify. Przechodzą przez ponad 180 000 klientów. Volusion oferuje szereg planów spełniających wymagania każdego rodzaju klienta.

Jest to platforma hostowana, co oznacza, że ​​otrzymasz od nich wszystkie rzeczy, aby zabrać swój sklep do publicznej wiadomości. Możesz rozpocząć bezpłatną wycieczkę 14 dniowy okres próbny.

Oferują imponujące bezpłatne projekty witryny sklepowej. Możesz wprowadzić wiele zmian, edytując, nawet jeśli nie masz umiejętności technicznych. Wszystko jest widoczne w ich edytorze WYSIWYG i jesteśmy pewni, że nigdy się nie zgubisz.

Umożliwiają one zwiększenie sprzedaży zintegrować z eBay, Amazon i Facebook, itp. Ponadto prezentują różne przydatne dane analityczne na pulpicie nawigacyjnym.

złudzenie alternatywa dla shopify deski rozdzielczej

Chociaż nie ma tak wielu bram płatniczych jak Shopify, ale wszystkie obsługiwane systemy płatności w Volusion są bezpłatne, podczas gdy Shopify pobiera 2% opłaty transakcyjnej, która obniży Twoje zyski.

Nie musisz instalować dodatków, ponieważ są one wyposażone we wszystko, czego możesz potrzebować. Chcesz śledzić zwrot z inwestycji, poprawić SEO, tworzyć rabaty lub chcesz skonfigurować CRM? Wszystkie są wstępnie zbudowane. Do każdego planu dołączona jest lista funkcji

funkcje planów złudzeń

Różnorodność planów sprawia, że ​​Volusion jest niedrogim i inteligentnym wyborem. Ale musisz być ostrożny przy wyborze planu, ponieważ ograniczają liczbę produktów, takich jak na stronie „Mini” plan możesz sprzedać do 100 produktów. Ponadto plan obejmuje przepustowość 1 GB i bezpieczne kasy.

Przechodząc do większych planów, możesz sprzedawać więcej produktów i korzystać z pomocy telefonicznej. Każdy plan ma kilka unikalnych funkcji.

volusion shopify konkurentów

“Próba” do „Mini” Użytkownicy pakietu mogą uzyskać pomoc, wysyłając wiadomość e-mail lub otwierając czat. Ale inni użytkownicy mogą również kontaktować się z nimi przez telefon. Ponadto są zobowiązani do świadczenia usług wsparcia na najwyższym poziomie posiadaczom planów „pro” i „premium”.

Dokładnie możesz uzyskać pomoc 24/7 bez względu na to, jakiego rodzaju jesteś użytkownikiem. Dostępność różnych planów Volusion pozwala wybrać plan swoich potrzeb. Co więcej, liczne motywy handlowe, łatwa użyteczność i elastyczne dostosowywanie są warte każdego twojego wydatku.

SquareSpace

Squarespace to hostowane oprogramowanie do tworzenia stron internetowych, które oferuje funkcję przeciągnij i upuść, aby zbudować sklep internetowy, blog i strony internetowe. Zaprojektowali ekskluzywne pakiety dla użytkowników eCommerce. Podobnie jak Shopify, otrzymasz intuicyjny panel zaplecza do zarządzania wszystkimi perspektywami Twojego sklepu.

squarespace shopify alternatywa

Chociaż Squarespace nie obejmuje tylu funkcji, co Shopify, ale zawierają one wszystkie podstawowe funkcje, dzięki którym Twoja firma może zacząć działalność.

Dzięki zerowym umiejętnościom kodowania możesz stworzyć przyciągający wzrok sklep, stosując różnorodne bezpłatne motywy. Pomagają stworzyć witrynę zoptymalizowaną pod kątem urządzeń mobilnych, która staje się obowiązkowa z powodu szerokiego korzystania ze smartfonów.

Ceny planu dla Sklep e-commerce zaczyna się od 26 USD / miesiąc a dzięki rocznej subskrypcji otrzymasz bezpłatną nazwę domeny. Nie ma limitu liczby produktów, które możesz zarejestrować na swojej stronie. A co najważniejsze, jesteś wolny od wszelkich opłat transakcyjnych. Zniżkami, zamówieniami, klientami i zapasami itp. Można łatwo zarządzać.

Zamiast instalować dodatki Squarespace ma wbudowane funkcje, takie jak płatności, kasa, konto klienta, księgowość, wysyłka i podatek itp. Ponadto istnieją również zintegrowane opcje, takie jak aktywacja SSL i poprawa SEO.

Obecnie obsługują tylko PayPal i Stripe. Dzięki Squarespace nie uzyskasz tyle różnorodności funkcji, co w BigCommerce i LemonStand, ale dostaniesz wystarczającą liczbę narzędzi do swobodnego działania. Dlatego zalecamy wypróbowanie bezpłatnego okresu próbnego karty kredytowej.

Masz problem z poradzeniem sobie z jakimś problemem? Squarespace zapewnia wsparcie społeczności i obszerną bazę wiedzy. Jeśli jednak napotykasz problem, wyślij wiadomość e-mail lub otwórz czat na żywo ze swoim przedstawicielem technicznym.

Usługi wsparcia SquareSpace

Więc jeśli chcesz prostego rozwiązania, w którym nie ma potrzeby instalowania dodatków lub bałagania się przy pracach technicznych, Squarespace będzie dobrym wyborem.

LemonStand

Jeśli głównym problemem, który zniechęca Cię do korzystania z Shopify, jest wycena, to LemonStand jest dobrym konkurentem Shopify. Założona w 2010 r. Lemonstand oferuje solidne rozwiązanie e-commerce dla małych, średnich i dużych firm. Jeśli masz już sklep Shopify, Magento lub BigCommerce, możesz bezproblemowo przeprowadzić migrację na serwerach LemonStand.

Ogromną zaletą Lemonstand jest możliwość dostosowania. Możesz samodzielnie wprowadzić znaczące zmiany w witrynie sklepowej (wymaga umiejętności kodowania) lub stać Cię na dewelopera i projektanta.

W przypadku wersji demo przekazują 14-dniowe konto próbne tak jak Shopify. Zapewniają całkowicie spokój ducha, oferując technicznie hostowaną platformę bez bałaganu.

Po rejestracji odkryjesz dobrze zaprojektowany edytor WYSIWYG z bardzo oczywistą listą funkcji.

panel kontrolny stojaka na cytryny

Nie oferują tak wielu integracji jak Shopify, ale z pewnością zapewniają przydatne Ponad 95 bramek płatności.

aplikacje i systemy płatności w wersji lemonstand

Do tej pory oferują 15 tematów w ekwipunku. Wszystkie motywy są otwarte i bezpłatne. Oczywiście zaawansowany poziom personalizacji wymaga rozwijania umiejętności, ale możesz bez wysiłku zmieniać kolory, logo i favicon itp..

Pakiety LemonStand zaczynają się od 19 USD / miesiąc. Wszystkie plany zawierają podstawowe funkcje, takie jak nieograniczona liczba produktów, konto personelu, pamięć i przepustowość.

Dodatkowo nie ma opłaty transakcyjnej za korzystanie z bramki płatności. Funkcje dotyczące SEO, globalnego CDN, HTTPS, konfigurowalnej kasy i wielu innych elementów, niezależnie od planu.

shopify alternatywy 2017-2018

Jedyne, na czym ci zależy to liczba zamówień, ponieważ plan początkowy (podstawowy) pozwala przetwarzać 75 zamówień miesięcznie. Wybierz plan przewidujący przyszły rozwój.

Klient otrzymuje pomoc poprzez czat na żywo i e-maile. Usługi wsparcia są przyjazne, a ich odpowiedź jest zaskakująco szybka nawet w wiadomościach e-mail. Dodatkowo podtrzymują stosowną dokumentację, w której można znaleźć odpowiedzi.

Chociaż najbardziej podstawowy plan jest dość przystępny z ograniczonymi zamówieniami, ale następny plan kosztuje znacznie. Podsumowując, przy zakupie LemonStand wiele funkcji wychodzi z pudełka, dlatego jest to godna inwestycja.

WooCommerce + WordPress.org [Self-Hosted]

WooCommerce jest wiodącą platformą handlu elektronicznego, która obsługuje ponad 30% sklepów (tj. Obejmuje większość udziału w rynku niż jakikolwiek inny).

W rzeczywistości jest to wtyczka zainstalowana w WordPress CMS i zapewnia lepszą kontrolę i elastyczność. Co więcej, jest to oprogramowanie typu open source, dzięki czemu możesz zmienić je w swoje potrzeby, pytając programistę.

Można to nazwać darmowa alternatywa dla Shopify ponieważ nie obciążają Cię niczym za swoje oprogramowanie ani opłaty transakcyjne. Wszystko, co musisz kupić Nazwa domeny i a niezawodny WooCommerce hosting.

Oba można uzyskać od jednego dostawcy, aby zawęzić zakres prac technicznych. Zdecydowanie zalecamy spróbowanie SiteGround dla stabilnego, bezpiecznego i przyjaznego dla użytkownika doświadczenia.

siteground shopify alternatywy indie

Może pojawić się pytanie, ponieważ jest to rozwiązanie hostowane przez siebie, dlatego może wymagać dużej wiedzy technicznej i może dezorientować początkujących. Osobiście nie znamy się na technologii i z naszego doświadczenia wynika, że ​​korzystanie z niego jest niezwykle proste.

Wybierz domenę, zarejestruj swój plan w SiteGround i daj trochę czasu na przygotowanie się do konta. Następnie użyj instalatora 1-click z danego cPanel do zainstalowania WordPress.

Teraz zainstaluj wtyczkę WooCommerce i to wszystko. Co więcej, jednym kliknięciem możesz aktywować Zaszyfrujmy SSL zapewniany bezpłatnie przez SiteGround.

WooCommerce jest bardzo bogaty w dodatki do dodawania kolejnych funkcji. Dostępne są setki rozszerzeń związanych z metodami wysyłki, marketingu, metod płatności i księgowości itp.

woocommerce shopify alternatywy reddit

Wtyczka jest dostarczana z bezpłatnym, szybko reagującym motywem o nazwie „Storefront”. Jest też kilka wolnych dzieci tematy. Wszystko, czym możesz zarządzać, znajduje się na karcie WooCommerce wyświetlanej na pulpicie nawigacyjnym WordPress.

Całkowity koszt uzyskania domeny i pakietu hostingowego jest szczególnie znacznie niższy nawet z podstawowego planu Shopify. Co więcej, możesz sprzedawać jak najwięcej produktów i pozwolić ci korzystać z metod płatności offline, online i cyfrowych.

Integracja z Facebookiem sprawia, że ​​Twoja strona na Facebooku jest dobrą witryną sklepową do skutecznego zwiększania współczynnika konwersji. Nie zapewniają wsparcia na czacie na żywo.

Możesz wysłać do nich e-mailem, obejrzeć ich przewodniki wideo krok po kroku i przeczytać ich samouczki. Więc jeśli szukasz ekonomicznego, ale kompletnego rozwiązania, WooCommerce przyciąga uwagę.

Wix

Wix jest głęboką i stale rozwijającą się platformą do tworzenia profesjonalnej obecności w Internecie. Zostały założone w 2006 roku zarządza ponad 110 milionami użytkowników.

Liczne fajne szablony, spora liczba aplikacji i wysoce konfigurowalne opcje motywów sprawiają, że jest to jedna z bardzo bliskich alternatyw Shopify. Zapoznaj się z ich usługami, korzystając z bezpłatnych lub niedrogich płatnych planów.

Wix oferuje 2 sposoby konfiguracji Twojej witryny. ADI to szybki sposób na wycieczkę po tym, jak odpowiedziałeś na szereg pytań dotyczących sklepu, który chcesz założyć. Podczas gdy druga metoda nazywa się edytorem Wix, oferuje więcej możliwości dostosowywania i kontroli, zacznij od wyboru 100 szablonów.

witryny wix, takie jak shopify

Oprócz szablonów Wix stworzył ogromny sklep, który zawiera ponad 280 aplikacji związanych z każdą kategorią.

Osadzanie czatu na żywo, integracja z mediami społecznościowymi, bramki płatności lub tworzenie kuponów – wszystko to można zrobić, instalując proste dodatki.

Ponadto możesz osadzać kody HTML, dodawać lightboxy, różne style przycisków i pudełka, aby dostosować sklep zgodnie z własnymi wymaganiami.

Wix Shopify Alternative 2018

Wix świadczy usługi po bardzo niewiarygodnych cenach. A ich struktura cenowa pozwala im uzyskać przewagę nad Shopify. Plany zaczynają się od 4,50 USD / miesiąc z bardzo ograniczonymi funkcjami, takimi jak przepustowość 1 GB i 500 MB pamięci. Ten plan umożliwia także połączenie domeny niestandardowej. Jest to więc bardzo osobisty lub testowy plan.

W przypadku poważnego biznesu musisz wybrać większy plan. Możesz jedynie założyć sklep internetowy „ECommerce” i “VIP” plany. The Plan eCommerce kosztuje tylko 16,50 USD / mc z przepustowością 10 GB i pamięcią 20 GB.

Zawiera również niektóre gratisy, takie jak bezpłatna nazwa domeny i niektóre płatne aplikacje. Podczas gdy ich najwyższe “VIP” abonament nadal kosztuje mniej (24,50 USD / mc) niż Shopify i pozwala na nieograniczony ruch.

Wix został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić maksymalną łatwość obsługi nawet nowym użytkownikom. Ponadto mają krok po kroku tutoriale i przewodniki wideo dla lepszego zrozumienia.

Obecnie nie oferują czatu na żywo, ale w celu uzyskania pomocy technicznej możesz wysłać im wiadomość e-mail. Niezależnie od tego, czy posiadasz wcześniejszą wiedzę, czy nie, Wix nie rozczaruje Cię bogactwem funkcji, unikalnym designem i przystępną ceną.

Magento [Self-Hosted]

Magento to kolejna wiodąca platforma e-commerce założona w 2007 roku. Dzięki pełnej przydatnych funkcji na pokładzie platforma jest dobrym wyborem, patrząc na alternatywę Shopify.

Możesz odgadnąć ich doskonałość usług, ponieważ zaufały im znane na całym świecie marki, takie jak King Burger, Tom Dixon i Ncare itp..

Magento jest dostępny zarówno w wersji darmowej, jak i płatnej. Ich płatna wersja pojawia się ze strukturą hostowaną w chmurze i zmienia Twój wybór w eCommerce w naprawdę ekstrawagancki wybór, a nawet może nie być dostępny.

Podczas, gdy Magento typu open source (również wydanie społecznościowe) można pobrać za darmo. Ale potrzebujesz domeny i planu hostingowego, aby uruchomić wersję open source.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, SiteGround jest bardzo przyjaznym hostem dla rozwiązań e-commerce. Ponadto zapewniają hosting SSD, Serwer zoptymalizowany pod kątem Magento, oraz natychmiastowa obsługa klienta 24/7. Istnieje kilka innych unikalnych funkcji:

Hosting witryny sieci Web dla Magento

Po rozwiązaniu problemów technicznych obsługa oprogramowania Magento jest niezwykle łatwa i przyjemna. Ładnie wyglądający panel wymaga jedynie małej krzywej uczenia się i gotowe.

Dodawanie produktów jest tak proste, jak na innych platformach e-commerce. Możesz zrobić wiele rzeczy, dzięki którym jest to potężne narzędzie do tworzenia kuponów, wysyłania list życzeń, oszczędzania koszyka, gdy klient wyszedł bez zakupu, różnych narzędzi SEO, zarządzania produktami fizycznymi i cyfrowymi, prawie 46 bramek płatniczych i więcej niż myślisz, że Shopify może zrobić.

Magento najlepiej shopify alternatywę

Oprogramowanie open source Magento jest bezpłatne, a także nie pobierało żadnych opłat transakcyjnych. Ale w przeciwieństwie do Shopify, Magento nie wyświetla się z darmowymi motywami, ale tylko domyślnym. Możesz go kupić w sklepie Magento lub od zewnętrznych programistów.

Chociaż naszym zalecanym hostem dla Magento jest „SiteGround”, który zapewnia kilka darmowych szablonów. I oczywiście znajdziesz mnóstwo darmowych i premium rozszerzeń na ich rynku, aby dodać więcej funkcji. Jeśli potrzebujesz pomocy, odwiedź sekcję zasobów na stronie internetowej, instrukcje obsługi i dokumentację techniczną.

Zanim zdecydujesz się na Magento, chcemy wspomnieć, że jest to niezawodne rozwiązanie tylko dla doświadczonych technicznie facetów, w przeciwnym razie stracisz dużo czasu. Albo zatrudnisz programistę, który ostatecznie zwiększy twoje wydatki.

Co chcemy powiedzieć, że jeśli nie masz doświadczenia w dziedzinie technologii lub dopiero zaczynasz, chcesz szybko założyć sklep internetowy, musisz wypróbować inną alternatywę, taką jak Bigcommerce.

BigCartel

BigCartel to także miłe rozwiązanie do wyszukiwania podczas wyszukiwania usług podobnych do Shopify. Staje się bardzo potencjalnym wyborem, jeśli chcesz uruchomić sklep na poziomie indywidualnym, ponieważ jest dostępny najwyższy plan może sprzedać do 300 produktów. Ten fantastyczny budowniczy rozpoczął swoją podróż w 2005 roku.

Różne dodatki to świetny sposób na dodanie większej liczby funkcji w celu poprawy użyteczności sklepu. Podobnie jak Shopify, BigCartel obsługuje również wiele integracji aplikacji.

kategorie aplikacji bigcartel kupuj alternatywę

Dobry i łatwy w obsłudze design jest kluczowym elementem każdego sklepu internetowego. BigCartel oferuje ponad 12 darmowych motywów z wieloma opcjami do dostosowania. Wystarczy kilka kliknięć, aby dokonać poważnych zmian w zastosowanym motywie. Ponadto programista może wykonać pełne dostosowanie kodu do dowolnego z płatnych planów.

Wygląda na to, że Shopify to tylko dotychczasowy konstruktor e-commerce, który pobiera opłatę transakcyjną za korzystanie z metod płatności stron trzecich. Z drugiej strony, BigCartel obsługuje obecnie Apple Pay, PayPal, Square i stripe, ale żadne z nich nie kosztuje żadnej opłaty transakcyjnej.

BigCartel stosuje unikalne podejście i zamiast oferować okres próbny, zapewnia dożywotnie darmowe konto wraz z płatnymi planami. Ale bezpłatny plan jest ograniczony tylko do 5 produktów i nie oferuje śledzenia zapasów ani analiz.

Co więcej, nie możesz wskazać domeny niestandardowej. Plany płatne są podzielone głównie według liczby produktów, które możesz sprzedać. Najbardziej podstawowa cena planu 9,99 USD / mc gdzie możesz opublikować 25 produktów. Więc jeśli chcesz zrobić poważny interes, musisz kupić plan premium, który dostarczy Ci mnóstwo innych przydatnych funkcji.

BigCartel planuje funkcje

Centrum pomocy BigCartel zawiera bardzo pomocne samouczki, które prowadzą do sposobu obsługi oprogramowania. Znajdziesz przewodniki na każdy temat, od podstawowych do zaawansowanych. Ponadto mają opcje czatu i poczty e-mail, jeśli chcesz porozmawiać z ich przedstawicielami technicznymi. Więc jeśli uważasz, że Twój sklep jest ograniczony do 300 produktów, warto spróbować. Ponadto, ponieważ istnieje dostępność małego planu, możesz zacząć od mniejszego planu, aby zaoszczędzić na kosztach.

PrestaShop [Self-hosted]

Prestashop to darmowa platforma, która pozwala sprzedawać nieograniczoną liczbę produktów bez obciążania kosztami transakcji i bliską alternatywą Shopify.

Zasadniczo możemy powiedzieć, że jest darmowy, ale naprawdę musisz kupić domenę i hosting, aby prowadzić sklep za pośrednictwem tego, podobnie jak Magento lub wtyczka WooCommerce.

Z drugiej strony mają także wersję hostowaną, która korzysta z 1&1 hosting (tani dostawca hostingu WordPress).

Ponieważ jest on hostowany, więc jego skonfigurowanie może być problematyczne dla niektórych początkujących użytkowników. Ale osobiście tego próbowaliśmy i nie ma się co mylić. Sugerujemy, abyś sam podejmował decyzje, subskrybując plan z bardziej wartościowym dostawcą usług hostingowych niż 1&1.

Już wspominamy SiteGround gdzie możesz uzyskać pakiety hostingowe, a także domenę, aby połączyć je oba, aby zminimalizować Twoją pracę. Podczas instalacji napotkasz zero problemów i znacznie więcej korzyści.

siteground alternatywa dla shopify

Prestashop to wielojęzyczna platforma, która obsługuje 25 języków stąd pomoc w sprzedaży międzynarodowej. Wprowadzają w Twoje ręce ponad 600 funkcji, takich jak nieograniczona liczba produktów, atrybuty produktów, pakowanie prezentów, wiele walut i szczegóły porzuconego koszyka, itp. Po zainstalowaniu zobaczysz konto demo, które pomoże przyjrzeć się szczegółom prezentowanym w PrestaShop.

ustawienia zaplecza prestashop shopify alternatywa

Platforma ma tylko jeden wstępnie zainstalowany motyw. Aby uzyskać więcej motywów, odwiedź ich rynek lub możesz złożyć wniosek zakupiony od strony trzeciej. PrestaShop oferuje niezliczoną liczbę modułów do rozszerzenia sklepu. Ale niestety tylko kilka jest darmowych.

Ze względu na charakter oprogramowania typu open source niezależny programista może pomóc wprowadzić zmiany zgodnie z wymaganiami. PrestaShop obsługuje także forum społeczności, przewodniki, szkolenia, dokumentację i samouczki wideo. Mają linię telefoniczną do ogólnej pomocy. Aby uzyskać pomoc ekspertów technicznych, musisz kupić ich plan wsparcia, który stworzy dużą dziurę w kieszeni.

Wniosek – jaka jest najlepsza alternatywa dla Shopify?

Shopify to zadziwiające rozwiązanie dla witryn internetowych z zakupami online, ale dzięki „wyścigowi do doskonałości”, ponieważ w mieście dostępne są alternatywy z gotowymi funkcjami i wyjątkowo przystępną ceną. Mamy nadzieję, że wyżej wymienione najlepsze alternatywy Shopify pomogą Ci znaleźć ten, który odpowiada Twoim potrzebom.

Ponieważ istnieją dwa rodzaje alternatyw, Hostowany i Hosting własny. Platforma hostowana jak BigCommerce jest doskonałym wyborem dla początkujących użytkowników, a jeśli masz kilka umiejętności technicznych, możesz z łatwością korzystać z hostowanego przez siebie hosta, takiego jak WooCommerce, który oferuje większą kontrolę nad zasobami i jest bardzo łatwy w obsłudze.

Niewielkie ograniczenie wiąże się z większością hostowanych rozwiązań – brak niestandardowego tworzenia wiadomości e-mail. Prawie wszystkie hostowane platformy jak Shopify, BigCommerce, i Wola, itp. w ogóle nie oferują niestandardowego konta e-mail lub tylko w wyższych planach. Niestandardowe konto e-mail kończy się nazwą sklepu / domeny i wygląda bardziej profesjonalnie.

Są to więc rzeczywiście najlepsze alternatywy Shopify z zaufanymi usługami. Po prostu spróbuj, ponieważ większość z nich oferuje konto próbne i daj nam znać swój wybór w sekcji komentarzy poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map