10 najlepszych alternatyw i konkurentów SquareSpace 2020

2)

Więc wylądowałeś na tej stronie, aby wybrać najlepszą alternatywę Squarespace, która wymaga minimalistycznych umiejętności technicznych, ale oferuje świetną funkcjonalność.


Squarespace jest jednym z najprostszych w użyciu konstruktorów, który obejmuje eleganckie szablony sklepów internetowych, blogów i stron z modą itp..

Dawno minęły czasy, kiedy budowanie strony internetowej rozproszyło bałagan kupując domenę i plan hostingowy. Musisz wykonać wiele pracy, w tym radzić sobie z parametrami kodowania, aby stworzyć dobry wygląd swojej witryny.

Ale z upływem czasu sprawy stały się prostsze dzięki wejściu twórców stron internetowych – nie wymaga prawie żadnych prac technicznych i uruchomienie strony w ciągu kilku minut. Squarespace należy do najlepszych programów do tworzenia stron internetowych dostępnych na rynku.

Chociaż Squarespace kompiluje się z wieloma funkcjami, ale żadna z nich nie może być uznana za idealnego kreatora stron internetowych. Jedyne, co możesz uzyskać, to najlepsze dla Ciebie.

Jeśli więc Squarespace nie spełnia Twoich wymagań – szczególnie w przypadku witryny e-commerce mają one bardzo ograniczone bramki płatnicze.

Nie martw się, ponieważ istnieją narzędzia do tworzenia witryn podobne do Squarespace, które oferują szereg różnych funkcji, których możesz nie znaleźć w Squarespace.

Spójrzmy więc na naszą kolekcję najlepszych typów.

10 najlepszych alternatyw Squarespace 2020 – niezawodni konkurenci Squarespace

1. Wix

Wix - najlepsza alternatywa dla squarespace

Wix jest jednym z popularnych kreatorów stron internetowych, który pomaga klientom w tworzeniu stron internetowych prawie bez wysiłku. Rozpoczynanie z nimi jest bardzo łatwe, kreator instalacji pomaga wybrać pomiędzy ADI a edytorem Wix.

Edytor ADI najlepiej pasuje do początkujących, ponieważ jest to bardzo automatyczny sposób, w którym zadają tylko kilka prostych pytań, aby uzyskać zaprojektowaną stronę internetową.

Edytor Wix jest również bardzo łatwy w nawigacji od miejsca, w którym zaczynasz, wybierając spośród setek darmowych, ładnie wyglądających szablonów należących do różnych kategorii, takich jak sklep internetowy, fotografia, podróże i blog itp. Edytor Wix umożliwia wprowadzanie zmian w prawie każdej części stron internetowych bez bałaganu w kodowaniu.

Możesz wybrać układ strony, tworzyć kategorie i dokonywać różnych edycji z paska narzędzi. Ponadto możesz po prostu przeciągnąć elementy, aby umieścić je w dowolnym miejscu.

Dzięki Wix uzyskasz dostęp do rynku aplikacji, który zapewni setki aplikacji łatwą instalację i znacznie poprawi użyteczność. Możesz bezproblemowo włączyć aplikacje społecznościowe, narzędzia marketingowe, opcje czatu, aplikacje eCommerce i wiele więcej.

Wix jest bardzo elastyczny, a osadzanie kodów jest doskonałym narzędziem dla facetów, którzy uwielbiają pisać. Główny problem z Wix polega na tym, że jesteś związany szablonem, a jeśli chcesz go zmienić, musisz odbudować witrynę.

W przypadku usług online zawsze potrzebujesz usług wsparcia od technicznych ekspertów firmy. Niestety nie mają funkcji czatu na żywo, ale oferują obsługę klienta przez telefon i e-maile. Ponadto zapewniają dostęp do przewodników wideo krok po kroku.

Możesz zacząć na Wix bez żadnych kosztów, tylko dla smaku. Jako darmowy użytkownik masz 500 MB pamięci i przepustowość 1 GB. A kiedy ci się spodoba, uaktualnij do pożądanego planu premium.

Mają różne plany, zaczynające się od 4,50 USD / miesiąc, które pozwalają połączyć domenę niestandardową. Aby założyć sklep internetowy, oferują plan eCommerce za 8,25 USD miesięcznie z ponad 100 USD gratisów.

2. Shopify

Shopify alternatywa squarespace dla sklepu

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów na uruchomienie sklepu internetowego Squarespace, Shopify jest prawdopodobnie najlepszym miejscem.

Konstruktor zorientowany na eCommerce ułatwia złożone zadania, a także zdobył kilka nagród. Obsługują ponad 500 000 sklepów internetowych. Aby uzyskać doświadczenie, możesz wziąć 14 dni jazdy testowej tutaj.

Zapewniają prawie 100 bezpłatnych i płatnych szablonów dla sklepów internetowych. Niestety, większość z nich jest płatna, ale podane darmowe motywy są również ładne.

Świetnym punktem wyboru Shopify jest to, że nie musisz tracić czasu na zarządzanie ustawieniami zaplecza, ponieważ jest to dość proste, nawet początkujący użytkownik może to zrozumieć w mgnieniu oka.

Na pulpicie nawigacyjnym Shopify możesz zarządzać różnymi perspektywami sklepu, takimi jak produkty, zamówienia i rabaty itp. Zapewniają one również wgląd, np. Współczynnik konwersji, lokalizację klienta, powtarzanego klienta, łączną liczbę zamówień i wiele więcej.

Kolejną rzeczą, która sprawia, że ​​jest lepszym wyborem niż Squarespace, jest dostępność tysiąca aplikacji, które można zainstalować za pomocą kilku kliknięć. Wystarczy przejść do sklepu z aplikacjami z pulpitu nawigacyjnego, a znajdziesz aplikacje dotyczące wysyłki, bramek płatności, mediów społecznościowych, księgowości i zarządzania zapasami.

Obsługują ponad 100 bramek płatniczych, a Squarespace ogranicza się tylko do Stripe i PayPal. Podobnie jak Squarespace, Shopify pobiera również opłatę transakcyjną (może się różnić w zależności od wybranego planu).

Kanały obsługi klienta, takie jak czat na żywo, telefon i e-maile, są dostępne 24/7 dla użytkowników bezpłatnych i premium. Alternatywnie prowadzili także sekcję samouczków oraz forum społeczności.

Kolejną zaletą korzystania z Shopify nad Squarespace jest wycena.

Istnieją 3 różne plany oferowane przez Shopify, najbardziej podstawowy abonament kosztuje 29 USD / miesiąc i pobiera 2% opłaty transakcyjnej przy korzystaniu z bramki płatniczej strony trzeciej.

Chociaż jest nieco wyższy niż wiele innych narzędzi e-commerce dostępnych na rynku, dlatego ludzie szukają jego alternatyw, ale jego cena jest warta ich usług, z wyjątkiem opłaty transakcyjnej, która może trochę zaszkodzić.

3). Pixpa

Konkurent Squarespace Pixpa

Pixpa to wszechstronna platforma dla kreatywnych profesjonalistów do tworzenia stron internetowych ze zintegrowanym sklepem e-commerce, galeriami klientów, blogiem i wieloma innymi obiektami.

Pixpa stała się niezwykle popularną alternatywą dla Squarespace, szczególnie wśród fotografów, artystów i projektantów, którzy uwielbiają wszechstronne możliwości i opłacalne plany cenowe.

Tworzenie oszałamiających stron internetowych to pestka dzięki dużemu wyborowi doskonałych w pikselach, w pełni konfigurowalnych motywów. Wszystkie witryny są przyjazne dla urządzeń mobilnych i działają świetnie na wszystkich urządzeniach.

Jego prosty, ale potężny kreator stron typu „przeciągnij i upuść” oferuje łatwe rozwiązanie dla każdego, kto nie ma umiejętności kodowania, aby stworzyć i zarządzać swoją pełną obecnością online w jednym miejscu. Ich zespół wsparcia jest również dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu na czacie i przez e-mail, aby pomóc Ci, gdy potrzebujesz pomocy.

Pixpa znacznie przewyższa Squarespace, jeśli chodzi o prezentowanie, udostępnianie, sprzedaż i dostarczanie zdjęć. Galerie w Pixpa oferują mnóstwo funkcji, takich jak obsługa treści multimedialnych, ponad 15 układów galerii do wyboru, import danych IPTC, potężne narzędzia galerii obrazów i wiele więcej.

Możesz także tworzyć galerie z obsługą handlu elektronicznego, aby sprzedawać obrazy w formie odbitek lub plików do pobrania. Zintegrowana platforma Client Galleries pozwala użytkownikom usprawnić przepływ pracy oraz udostępniać, sprzedawać i dostarczać obrazy klientom.

Możesz również stworzyć w pełni funkcjonalny, zintegrowany sklep e-commerce za pomocą Pixpa. Można zacząć sprzedawać produkty fizyczne, produkty cyfrowe lub usługi w ciągu kilku minut. Tam, gdzie wiele platform pobiera opłatę za każdą transakcję, nie ma żadnych opłat za żadną transakcję. Zatem cały zysk należy do ciebie.

Co najlepsze, Pixpa oferuje to wszystko za ułamek ceny Squarespace, a ceny zaczynają się już od 6 USD / miesiąc.

Posiada funkcje, opłacalne plany cenowe i wsparcie 24 x 7, dzięki czemu jest preferowaną platformą dla kreacji i małych firm na całym świecie.

Nadal nie rozumiesz, czy powinieneś to wybrać? Nie martw się, dostępny jest również 15-dniowy bezpłatny okres próbny, śmiało spróbuj.

4. Duda

pulpit nawigacyjny duda

Duda to kolejny wielki konkurent Squarespace o rozsądnej strukturze cenowej. Twoja strona będzie działać płynnie, z maksymalnym czasem pracy, ponieważ struktura chmury Amazon jest używana przez Duda do hostowania treści.

Kreator stron internetowych Duda jest dostępny do użytku od 2010 roku i jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mają technicznej wiedzy i innych umiejętności zarządzania witryną. Ma zintegrowane funkcje tworzenia kopii zapasowych, SEO i analiz.

Czas tworzenia witryny znacznie się skraca dzięki funkcji przeciągania i upuszczania. Możesz dodawać elementy do swojej witryny za pomocą prostych kliknięć myszką.

W przeciwieństwie do Squarespace Duda zapewnia mnóstwo dostępnych widżetów, takich jak przycisk, dodawanie tekstu, ostatnie posty i pasek wyszukiwania itp. Ponad 100 czcionek jest obsługiwanych przez ich narzędzie.

Po prostu przeciągnij żądany element i upuść go na stronie internetowej, gdziekolwiek chcesz. Osobiście uważamy, że jest wygodniejszy w użyciu niż Squarespace.

Duda umożliwia wprowadzanie zmian w projekcie witryny w dowolnym momencie. Możesz użyć filmów i zdjęć jako tła i zaprojektować piękną stronę internetową.

Co więcej, funkcja importu zawartości umożliwia importowanie z istniejącej witryny bez konieczności wnikania w prace techniczne.

Możesz nawet wybrać inny układ dla telefonu komórkowego, tabletu i komputera. Co więcej, personalizacja strony internetowej nie stanowi już problemu dla początkujących użytkowników, takich jak dodawanie wyskakujących okienek, pasek powiadomień, telefon do nas i zasady dotyczące godzin pracy itp.

Duda przedstawił narzędzie do tworzenia sklepu eCommerce. Wystarczy przejść do funkcji sklepu na pasku bocznym, gdzie można zarządzać sprzedażą, produktami i promocjami.

Ponadto koszty wysyłki, podatki, faktury, metody płatności i wiele innych ustawień można łatwo skonfigurować.

Możesz przeglądać i wprowadzać zmiany dla określonej platformy, takiej jak komputer stacjonarny, telefon komórkowy i tablet. Bezpłatni użytkownicy mają dostęp do przewodników i wsparcia społeczności, podczas gdy użytkownicy płatni również otrzymują pomoc 24/7 na czacie na żywo i 18-godzinną pomoc telefoniczną.

Przed zakupem zapewniają najlepszą okazję, oferując darmowe konto zamiast kilkudniowego okresu próbnego. W wersji bezpłatnej możesz także w pewnym stopniu korzystać z funkcji e-commerce.

Płatne plany zaczynają się od 7,13 USD miesięcznie przy subskrypcji rocznej i obejmują domenę niestandardową, HTTPS, tryb tworzenia kopii zapasowych i programisty. W porównaniu do Squarespace, Duda nie pobiera żadnych opłat transakcyjnych, zamiast tego ogranicza liczbę produktów w każdym pakiecie.

5. Weebly

słabo podobny do squarespace

Mnogość funkcji, dobrze zaprojektowane szablony i duża użyteczność sprawiają, że Weebly jest doskonałą alternatywą dla Squarespace.

Pracuje od 2007 r., A obecnie umożliwia ponad 40 milionom przedsiębiorców korzystających z Weebly. Piękno tego narzędzia do tworzenia witryn, którym można zarządzać witryną również przy użyciu urządzeń z Androidem, iPhone’a i iPada.

Po wybraniu szablonu przejdziesz do jego edytora. Ich edytor stron jest bardzo prosty, a wkrótce się przyzwyczaisz, nawet jeśli nigdy wcześniej nie próbowałeś konstruktora. Działa bardzo płynnie, wystarczy przeciągnąć element.

Możesz zmienić kolor, czcionki, a nawet cały motyw bez żadnych problemów. Dla programistów integrują bardzo wygodny tryb edycji CSS / HTML, który pokazuje różne części motywu, takie jak nagłówek, style i zasoby itp., Umożliwiając szybką nawigację.

Każda strona Twojej witryny jest łatwa do dostosowania i posiada zintegrowane narzędzie SEO poprawiające widoczność witryny w wyszukiwarkach. Konstruktor zawiera mnóstwo elementów, które pomagają w pisaniu postów na blogu i tworzeniu stron internetowych.

Na przykład chcesz utworzyć stronę „Kontakt”, wystarczy utworzyć stronę i przeciągnąć element „Formularz kontaktowy” z paska bocznego. Rynek aplikacji zawiera setki aplikacji, dzięki czemu jest najsilniejszym konkurentem Squarespace niż jakiekolwiek inne narzędzie do budowania.

Weebly jest wystarczająco dobry, aby zbudować sklep internetowy. Elegancko zaprojektowany pulpit przydaje się przy dodawaniu produktów, kart podarunkowych, kuponów itp.

Możesz wykonywać i monitorować zamówienia oraz porzucone wózki. Istnieje również wiele funkcji niezbędnych do obsługi sklepu internetowego.

Obsługują prawdopodobnie wszystkie kanały, aby pomagać swoim klientom, takie jak czat na żywo, e-mail, miejsce w społeczności oraz szeroka gama przewodników i filmów. Pomoc telefoniczna jest dostępna dla użytkowników planu „Pro” i „Business”. Główną wadą Weebly jest to, że ma ograniczone opcje edycji szablonów.

W przypadku jazdy testowej możesz rozpocząć jako wolny użytkownik w jego poddomenie i 500 MB miejsca. Podzielili plany na „dla stron internetowych” i „dla sklepu internetowego”. W przypadku strony internetowej abonament waha się od 8 USD do 25 USD miesięcznie, gdy jest płacony rocznie.

Podstawowy plan obejmuje bezpłatną nazwę domeny, 100 USD AdWords i nieograniczone miejsce. W przypadku planu „sklep internetowy” Weebly jest nieco kosztownym rozwiązaniem, ponieważ pobiera opłatę transakcyjną w wysokości 3% i ogranicza produkty w dwóch pierwszych planach. Pakiety zaczynają się od 8 USD do 38 USD miesięcznie.

Trzeci plan kosztuje 25 USD miesięcznie (mniej niż podstawowy Shopify) i pozwala na nieograniczoną liczbę produktów, certyfikat SSL i brak opłaty transakcyjnej. Więc możesz wypróbować Wix lub przejść do Shopify alternatyw tutaj.

6. WooCommerce

WooCommerce - alternatywa budowania sklepu internetowego dla squarespace

WooCommerce to wtyczka WordPress i uważana za silną alternatywę dla Squarespace, jeśli chodzi o kontrolę i wycenę. WordPress to najczęściej używany CMS do tworzenia stron internetowych lub blogów. Zarówno WooCommerce, jak i WordPress są bezpłatne i stanowią najlepsze rozwiązanie do założenia sklepu internetowego.

Jedyną wadą, jaką mogą napotkać niektórzy nowicjusze, są prace techniczne, takie jak zakup nazwy domeny, hosting, instalacja CMS, certyfikatu SSL, a następnie zarządzanie nimi wszystkimi.

Ale takie rzeczy dają również większą kontrolę. Na szczęście teraz firmy hostingowe znacznie ułatwiają takie rzeczy i można uzyskać wszystkie składniki w jednym miejscu. Ponadto niektóre oferują nawet wstępnie zainstalowany CMS, a także WooCommerce.

WooCommerce to wiodące oprogramowanie używane przez prawie 28% sklepów internetowych. Po zainstalowaniu wtyczki kreator poprowadzi cię do skonfigurowania wszystkich niezbędnych kroków sklepu.

Nie ma listy motywów, ale otrzymasz darmowy, oszałamiający domyślny motyw „Storefront”. Dostępne są również niektóre motywy podrzędne. Ponadto możesz użyć dowolnego motywu strony trzeciej, jeśli chcesz, ponieważ WooCommerce jest kompatybilny ze wszystkimi.

Bezpłatne i płatne rozszerzenia to piękno WooCommerce. Dostępnych jest więcej rozszerzeń do zainstalowania niż jakakolwiek inna platforma. Znajdziesz setki rozszerzeń na desce rozdzielczej w zakładce WooCommerce. Istnieje wiele bram płatniczych, takich jak pasek, PayPal i Square itp.

WooCommerce jest bezpłatny i zyskujesz pełną kontrolę nad wtyczką. A jeśli napotkasz jakiś problem, mają szeroką bazę wiedzy, a także samouczki wideo.

Aby porozmawiać ze swoimi ekspertami, po prostu prześlij zgłoszenie, a oni pomogą Ci najlepiej, jak potrafią. Jest to prawdziwie opłacalna alternatywa Squarespace z większą liczbą funkcji. Wystarczy tylko wybrać kompatybilnego dostawcę usług hostingowych WooCommerce, aby zapewnić płynne działanie.

7. BigCommerce

BigCommerce dla alternatywy squarespace 2017

Wiele funkcji BigCommerce zapewnia rozwiązanie do uruchomienia sklepu internetowego eCommerce. Jest to godna alternatywa dla Squarespace i bardzo podobna do konstruktora sklepów Shopify. Pozwalają na łatwą integrację, aby zaprezentować Twoje produkty na Amazon, Facebook, eBay i bezproblemowo z wieloma programami POS itp., Co pozwala zwiększyć współczynnik konwersji.

Oferują wiele zaawansowanych funkcji edycji w twoich rękach. Co więcej, istnieje również ogromna lista elastycznych darmowych i płatnych motywów, z których każda ma wiele opcji edycji. jot

przejdź do zakładki „Storefront” na pasku bocznym pulpitu nawigacyjnego, gdzie możesz edytować różne perspektywy motywu, a także cały projekt.

Możesz uzyskać dostęp do wszystkich funkcji bezpośrednio z zaplecza, aby wykonywać zadania, takie jak dodawanie produktów, zarządzanie zamówieniami i klientami itp. Ponadto, konfigurowanie procesu realizacji transakcji, pakowanie prezentów, eksportowanie motywu strony trzeciej, czat na żywo i wiele innych w zestawie.

Co więcej, ich sklep z aplikacjami pozwala korzystać z różnorodnych funkcji związanych z marketingiem, płatnościami, rachunkowością, narzędziami monitorowania i wiele więcej.

W przeciwieństwie do Squarespace, Bigcommerce nie pobiera żadnej opłaty transakcyjnej od żadnego planu. Pomagają klientowi za pośrednictwem czatu na żywo, telefonu i poczty e-mail. Dodatkowo możesz spojrzeć na ich przewodniki. Uniwersytet BigCommerce przenosi mnóstwo filmów lub zadaje pytanie na forum społeczności.

Różnorodność dostępnych planów, od 29,95 USD do 249,95 USD / mc. Chociaż podstawowy plan wydaje się kosztowny, ale jest on znacznie niższy niż Squarespace.

Co więcej, dostępnych jest więcej bramek płatności i pozwalają wystawić swój sklep na większych rynkach. Dedykowany certyfikat SSL zawiera również wszystkie plany dotyczące bezpiecznych transakcji. Podsumowując, BigCommerce jest znacznie lepszy niż Squarespace do budowy sklepu internetowego.

8. Jimdo

Kreator stron internetowych Jimdo

Jimdo nie jest tak bogaty w różnorodność szablonów jak Squarespace, ale łatwość użycia, ceny i bogata oferta widżetów sprawiają, że Jimdo jest bliską alternatywą dla Squarespace.

Najlepsze jest to, że umożliwiają obsługę z poziomu aplikacji mobilnej dostępnej dla użytkowników Androida i iOS. To idealne rozwiązanie dla freelancerów i witryn biznesowych.

Jimdo oferuje dwa sposoby: Jimdo Dolphin i redaktor. Dolphin tworzy witrynę w mgnieniu oka, gdzie zadaje szereg pytań, a po kilku minutach witryna jest gotowa do uruchomienia.

Wbudowane w oprogramowanie narzędzie SEO może poprawić widoczność sklepu internetowego oraz podstron, dzięki czemu więcej klientów może jechać do Twojej witryny.

Możesz wprowadzać zmiany w stylach szablonów, tle lub jeśli chcesz poprawić umiejętności programistyczne, po prostu graj z HTML i CSS.

Jimdo builder oferuje funkcje umożliwiające uruchomienie w pełni funkcjonalnego sklepu e-commerce. Możesz dodać pasek i Paypal itp. Do akceptowania płatności. Ponadto zarządzanie zamówieniami, zapasy i tworzenie rabatów są bardzo łatwe. A co najważniejsze, nie pobierają żadnej opłaty transakcyjnej.

Dużą przewagą Jimdo nad Squarespace jest dostępność widżetów, które możesz dodać do swojej witryny w celu zwiększenia funkcjonalności.

Narzędzia dotyczące e-commerce, stron internetowych, narzędzi komunikacyjnych i wiele więcej są w zasięgu kilku kliknięć. W przypadku obsługi klienta nie oferują oni wsparcia telefonicznego. W przypadku problemów możesz uzyskać pomoc eksperta za pośrednictwem wiadomości e-mail lub przewodników dla majsterkowiczów.

Obecnie do wyboru są dwa plany premium. Pierwszy abonament kosztuje 7,50 USD miesięcznie za roczną subskrypcję. Otrzymasz bezpłatną nazwę domeny, 5 GB przestrzeni dyskowej, przepustowość 10 GB i podejście do podstawowych funkcji sklepu (15 produktów).

W przeciwieństwie do większości konstruktorów, Jimdo zawiera jedno konto e-mail z podstawowym planem. W przypadku większych projektów zasubskrybuj plan 20 USD miesięcznie, który obejmuje nieograniczone miejsce na dane & przepustowość, nieograniczona liczba produktów i priorytetowe wsparcie.

9. Uderzająco

Uderzająco prosta alternatywa dla squarespace

Uderzające jest, gdy poszukujesz konkurenta Squarespace. Dzięki uproszczonemu interfejsowi tworzenie witryny i zarządzanie nią jest łatwe.

Możesz zapoznać się z ich usługami jako darmowy użytkownik, w którym wybierasz spośród prawie 25 motywów, a następnie pojawia się edytor. Naszym zdaniem Strikingly jest bardziej odpowiedni do tworzenia stron internetowych i oszałamiających stron internetowych.

W porównaniu do Squarespace, uderzająco trzyma sklep z aplikacjami, który jest ograniczony do kilku aplikacji. Niektóre narzędzia już przez nich zintegrowane, takie jak SEO, analityka Google, współpraca i media społecznościowe itp.

Jeśli wiesz trochę o kodowaniu, możesz dodać kody niestandardowe. Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu otworzyć „Ustawienia” i zmodyfikować ustawienia zgodnie ze swoimi wymaganiami.

Będąc prostym narzędziem, pozwala tylko zmieniać czcionki lub cały szablon. Możesz także zmienić układ i tło witryny. Dodatkowo istnieje szereg efektów animacji dla tła strony, przewijania i najechania kursorem.

Bardzo ograniczona liczba opcji edycji i kilka integracji może stać się wąskim gardłem podczas próby uruchomienia sklepu eCommerce w uderzający sposób. Tak więc brak różnorodności funkcji w Uderzająco nie czyni go właściwym wyborem dla sklepu internetowego.

Powiedziawszy to, Strikingly nie jest najlepszym narzędziem do tworzenia stron internetowych, jeśli chcesz stworzyć złożoną witrynę. Ale z pewnością jest warty i wygodniejszy w użyciu niż Squarespace, gdy szukasz twórców witryn osobistych i biznesowych ze wspaniałymi gotowymi projektami.

Wielu konstruktorów w branży nie zgadza się z obsługą czatu, a dzięki uderzającemu powinieneś czuć się swobodnie ze względu na czat na żywo, forum, e-mail, samouczki wideo i przewodniki.

Pod ich subdomeną możesz założyć bezpłatne konto, które zapewnia zawężenie do niektórych funkcji o przepustowości 5 GB. Obecnie istnieją dwa plany premium, pierwszy kosztuje 8 USD, a drugi 16 USD.

Drugi plan obejmuje ekskluzywne funkcje, takie jak dostęp do sklepu z aplikacjami, osadzanie HTML / CSS / JavaScript, akcje mobilne i różne czcionki. Ponadto utrzymuje nieograniczoną przepustowość. Oba mają bezpłatną domenę i 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy przy rozliczaniu rocznym.

10. Wola

Volusion - lepszy niż brak miejsca w sklepie

Przeszukujesz kreatora stron internetowych, takiego jak Squarespace, który zawiera kompleksowe zestawy funkcji dla sklepu internetowego? Potem nadchodzi Volusion. Dzięki funkcji przeciągnij i upuść zbudowanie oszałamiającego sklepu nie zajmie dużo czasu. Twierdzą, że pomagają do tej pory zwiększyć sprzedaż o prawie 26 miliardów dolarów.

Obecnie Volusion oferuje 11 darmowych i 38 płatnych imponujących szablonów, z którymi możesz zabrać swojego twórcę 14-dniowe konto próbne. Ich wygodny pulpit nawigacyjny nigdy nie pozwala ci pomylić i pomaga bezbłędnie zarządzać zamówieniami, klientami, zapasami itp. Co więcej, będą też prowadzić po raz pierwszy.

Volusion ułatwia marketing dzięki zintegrowanym narzędziom. Wystarczy przejść do zakładki „Marketing”, która pozwala sprzedawać na Amazon, Facebook i eBay itp. Co więcej, możesz zaprojektować kupony i ofertę dnia, aby przyciągnąć więcej klientów. Istnieją również opcje SEO, a także generator map witryn do prawidłowego indeksowania i indeksowania.

Kolejną świetną rzeczą jest to, że Volusion nie pobiera żadnego procentu transakcji. Bramki płatności, takie jak Authorize.net, Skrill i Stripe itp. Są dostępne za darmo. Nie ma rynku aplikacji, który rozszerzyłby funkcje sklepu, a zawierał prawie każde narzędzie, dzięki czemu masz więcej czasu na skupienie się na sklepie.

Usługi obsługi klienta są świadczone za pośrednictwem czatu na żywo, telefonu i wiadomości e-mail. Ponadto utrzymywali obszerną bazę wiedzy do samodzielnej pomocy.

Aby zaspokoić potrzeby różnych klientów, zaprojektowali różne pakiety. Plany zaczynają się od 15 do 135 USD / miesiąc przy zróżnicowanych specyfikacjach. Pierwszy plan „Mini” pozwala opublikować do 100 produktów i przepustowość 1 GB. Musisz dodatkowo zapłacić za SSL. Wybierając którąkolwiek z usług Volusion, ostrożnie przewiduj przyszłe potrzeby.

11. WebFlow

twórca strony internetowej

Webflow to kolejne narzędzie podobne do Squarespace, ale oferuje więcej możliwości dostosowywania. Przed dokonaniem inwestycji możesz zacząć od darmowego konta.

Zajmie to prawie godzinę, aby zapoznać się z ich deską rozdzielczą, która jest pełna funkcji. Oprogramowanie zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić maksymalną personalizację bez dotykania kodów.

Aby dodać elementy, takie jak tekst, obrazy, filmy, kolumny i wiele innych, wystarczy przeciągnąć i upuścić w wybranym miejscu. Opcje edycji są najlepszą częścią tego oprogramowania.

Wystarczy kliknąć dowolny element, a zobaczysz mnóstwo opcji po prawej stronie. Ponadto możesz skonfigurować działania oparte na wyzwalaczach. Platforma obsługuje tylko kilka integracji, takich jak mapy Google, analizy i media społecznościowe.

Mimo że edycja WebFlow jest łatwa i nie wymaga umiejętności kodowania, możesz dowolnie kształtować stronę internetową, ale dla osób posiadających wiedzę na temat kodowania możesz bezproblemowo zmieniać kody javascript, HTML i CSS.

WebFlow umożliwia przełączanie się między różnymi widokami, takimi jak komputer stacjonarny, tablet i telefon komórkowy. Bardzo przydatne jest nie tylko wprowadzanie zmian w konkretnych urządzeniach. To najlepsze podejście do projektowania responsywnych stron internetowych.

Jeśli pomyliłeś się podczas wycieczki po ustawieniach backendu, musisz spojrzeć na samouczki wideo opublikowane w sekcji bazy wiedzy. Ponadto zapewnia wsparcie przez e-mail, forum społeczności i liczne przewodniki.

Główną wadą WebFlow jest brak możliwości eCommerce. Redaktor koncentruje się na tworzeniu stron internetowych / blogów informacyjnych.

Bezpłatny plan WebFlow daje ograniczony dostęp do ich funkcji. Plany premium zaczynają się od 12 USD miesięcznie i pozwalają na 25 000 miesięcznych wizyt. Obejmuje także nieograniczoną liczbę kopii zapasowych, certyfikaty SSL i CDN.

Z naszego punktu widzenia ich ceny są wyższe niż innych konkurentów, takich jak Wix, Duda i Weebly. Ale wysoka elastyczność, funkcje CMS i liczne narzędzia do edycji sprawiają, że jest to potencjalny wybór dla freelancerów, projektantów i firm.

Tak więc, która jest najlepszą alternatywą dla Squarespace?

Jak wspomnieliśmy wcześniej w naszym artykule, że nie można nazwać go „najlepszym”, musisz zachować swoje priorytety, a następnie wybierać spośród wyżej wymienionych konkurentów Squarespace. Znajdziesz tańsze, łatwe w użyciu i bogate w funkcje usługi.

Z naszego doświadczenia, Shopify to najlepszy wybór dla sklepów internetowych i do tworzenia prostych stron internetowych Wix jest doskonałym wyborem.

Tak więc, aby znaleźć odpowiednie narzędzie, które odpowiada Twoim potrzebom i wymaganiom, przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji sprawdź cechy wszystkich wymienionych usług.

Daj nam znać swój wybór i doświadczenie z każdą alternatywą Squarespace za pośrednictwem sekcji komentarzy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map