Top 13 najlepších alternatív Pingdom 2020 na monitorovanie webových stránok

5

Keď stránky klesnú, je to ako nočná mora. Váš predaj sa stratil počas tohto výpadku. Nie je to len finančná strata, ale aj nepriaznivý vplyv na hodnotenie stránok. Preto je doba prevádzkyschopnosti omnoho väčšia ako doba načítania.


Pretože keď stránka vyžaduje načítanie viac času, je stále online a zákazník sa do nej môže dostať. Časť času načítania je navyše vo vašich rukách. Správnou optimalizáciou ju môžete znížiť. Môžete tiež nainštalovať rôzne doplnky na optimalizáciu svojich webových stránok WordPress.

Prestoje sú však celkové straty z predaja. Ďalej uvádzame niektoré možné účinky, ktoré sa môžu vyskytnúť na vašich stránkach v dôsledku výpadkov.

Hlavné straty v dôsledku prestojov

odbyt

Len si predstavte, ako si zákazníci môžu produkt kúpiť, ak sú uzávierky v obchode dole. Podobne, ak sa webová stránka prepne do režimu offline, zákazník sa presmeruje na inú webovú stránku, a tak ste stratili predaj aj klientov.

povesť

Webové stránky, ktoré väčšinou zostávajú pod búrkou prestojov, sú vo vyhľadávači nielen na nižšej priečke, ale pred návštevníkmi vytlačia aj nepríjemný obrázok. A nabudúce, keď návštevník uvidí vaše stránky vo vyhľadávacom nástroji, jednoducho vynechajú vaše stránky a otvoria ďalšie.

Očakávania používateľov

Používateľ očakáva, že sa z webového servera načíta rýchlo. Online používatelia sú veľmi netrpezliví, takže výpadky a oneskorenie načítania výrazne zasiahli vaše stránky. Tu sa pozrite na prieskum spoločnosti Akamai čo ukazuje, že 30% účastníkov chce, aby webová stránka zareagovala do jednej sekundy. A 18% ľudí chce, aby sa web načítal okamžite. Musíte teda splniť očakávania používateľov.

Je možné vyhnúť sa prestojom ?

Prvým krokom je zistenie prestojov? Nie je možné samozrejme sledovať webové stránky 24x7x365, a to ani pre veľké korporácie. Najlepšie úsilie, ktoré môžete urobiť, je použiť nástroj.

Ďalej, ako sa vyhnúť prestojom? Bohužiaľ neexistuje spôsob, ako úplne odstrániť výpadky. Vždy existuje riziko prestojov. Ale tu je niekoľko krokov, ktoré môže niekto urobiť.

Najprv vyberte dobre renomovanú a spoľahlivú webhostingovú spoločnosť. Z tohto dôvodu odporúčame A2Hosting. Zriedkavo sa vyskytujú výpadky ich služieb. Spoločnosť je schopná poskytnúť 99,9% dostupnosti, ale áno, ako sme už spomenuli, nezabudnite na prípadné výpadky.

Po druhé, sledujte servery. Na tento účel môžete použiť nástroj ako Pingdom. Tento nástroj vám pomáha monitorovať web a odosielať vám upozornenia prostredníctvom telefónu prostredníctvom textových správ. Okrem toho ponúkajú bezplatnú službu na meranie rýchlosti načítania stránky.

Prečo alternatívy Pingdom:

Pingdom je vynikajúci nástroj, je však drahý a má obmedzenia. Tu sa pozrieme na niektoré dôvody;

 • Vysoké ceny v porovnaní s mnohými inými
 • 14denná skúšobná verzia vyžaduje podrobnosti o kreditnej karte
 • Žiadny bezplatný účet

Tento zoznam alternatív Pingdomu sa pripravuje na základe týchto faktorov:

 • Počet monitorov / kontrol
 • Intervalová frekvencia, po ktorej sa vykoná analýza
 • Typy šekov (Zahŕňa typ služieb, ktoré môžete sledovať)
 • stanovenie ceny
 • Upozornenia a typy spôsobov odosielania upozornení na prestoje

Top 13 najlepších alternatív pre pingdom 2020 na sledovanie prevádzkyschopnosti vašich webových stránok

1. Servisná doba

alternatíva služby pingdom

Keď uvažujeme o alternatívach Pingdom, potom ako zabudneme spomenúť ServiceUptime. Od roku 2005 služba monitoruje dostupnosť a výkon webových stránok, serverov a portov (servery DNS, súbory na stiahnutie a servery MySQL atď.). Služba uptime môže spustiť skript pomocou Webhook vždy, keď sa niečo zlé stalo ako prestoje. Tieto údaje potom môžete odoslať hostiteľskej spoločnosti ako dôkaz alebo zdieľať s návštevníkmi svojich stránok.

V súčasnosti ponúkajú 3 plány (Standard, Advanced a Professional). Ponúkajú až 10 rôznych monitorovacích miest.

V štandardnom pláne môžete pridať až 10 monitorov. K dispozícii je 8 kontrolných intervalov, ale v štandardnom pláne si môžete zvoliť minimálnu kontrolu 3 min, ktorá vám umožní analyzovať stránku každé 3 minúty.

Úprimne povedané, pre väčšie stránky je to dlhé trvanie, preto vám odporúčame zvoliť si Pokročilý plán, ktorý stále stojí nižšie ako plán Pingdom Starter a podporuje s kontrolnou frekvenciou 2 minúty. V tomto pláne môžete pridať maximálne 20 monitorov.

Ďalšou výhodnou funkciou, ktorú všetky plány zahŕňajú, je overenie šeku. Môžete si vybrať počet porúch, po ktorých by vás služba ServiceUptime mala upozorniť ako na prvú, druhú alebo tretiu poruchu. K dispozícii je až päť možností.

Upozornenia odosielajú prostredníctvom e-mailu aj prostredníctvom SMS. Navyše, ak stránka obsahuje viac ako jedného správcu a každý chce upozornenie získať, môžete ľahko pridať viac účtov a telefónnych čísel. Nikdy nevymažú minulú štatistiku, takže používateľ môže zobraziť všetky vzostupy a pády.

Vidíme, že štandardný plán obsahuje určité obmedzenia, napríklad iba 5 upozornení SMS. Za ďalších 10 SMS musíte zaplatiť 2 doláre. Služba uptime ponúka bezplatný skúšobný a bezplatný účet. Tridsaťdňový skúšobný účet nevyžaduje žiadnu kreditnú kartu a môže vykonávať šeky s 10 000 ks. Zatiaľ čo na bezplatnom účte existuje veľa obmedzení, ako keby vykonali kontrolu po 60 minútach. To je veľmi vtipné. Môžete si teda vybrať poistný plán podľa svojich požiadaviek.

Čo sa nám páči:

 • Veľmi nízka cena, konfigurovateľná kontrola citlivosti, umožňuje užívateľovi pridať viac kontaktov, minulá štatistika pre celý život, plán zadarmo zahŕňa všetky typy šekov

Čo sa nám nepáči:

 • Štandardný test spustenia programu po 3 minútach, iba 5 upozornení SMS, 60 minútové kontrolné obdobie v bezplatnom balení

Navštívte ServiceUptime

2. Site24x7

Monitorovací nástroj Site24x7

Nie je nesprávne tvrdiť, že web24x7 je blízkou alternatívou k Pingdomu. Získate všetky základné funkcie za pouhých 9 dolárov, kde Pingdom ponúka podobné funkcie za viac ako 11 dolárov. Je k dispozícii v 10 jazykoch vrátane angličtiny, čínštiny, francúzštiny a taliančiny atď.

Aplikáciu Site24x7 si môžete stiahnuť na Andriod, iPhone atď., Aby ste dostali okamžité upozornenia. Ponúkajú tiež aplikáciu pre stolné počítače na získanie upozornení na prestoje, takže nemusíte denne navštevovať poštovú schránku.

Na základe cieľového publika si môžete vybrať 8 umiestnení zo 60. Môžete monitorovať servery so systémom Linux aj Windows. Môže monitorovať tony typov šekov vrátane SSL, DNS, databáz, Ping, FTP a amazonských webových služieb atď.

Do „štandardného“ plánu môžete pridať až 10 monitorov (webových stránok), zatiaľ čo podnikateľský plán umožňuje až 40 webových stránok. Myslíme si, že nástroj bude ľahší, ak bude obsahovať skenovanie škodlivého softvéru.

Procesy transakcií, ako je registrácia, platba a kontrola atď., Sú dôležitou súčasťou webových stránok, najmä v prípade stránok elektronického obchodu. Preto je veľmi dôležité sledovať, či procesy fungujú dobre alebo nie.

Na serveri Site24x7 môžete pridať jednu syntetickú webovú transakciu ako v prípade Pingdom a sledovať tieto procesy. Každý mesiac sa používateľovi udeľuje 50 SMS / hlasových kreditov, aby sa mohli telefonicky meniť. Poskytujú podporné služby prostredníctvom e-mailu a fóra. Ale pri všetkých ostatných vyšších plánoch pomáhajú zákazníkom prostredníctvom rozhovorov a telefonických hovorov.

Prehľad sa odošle na váš účet podľa zvoleného obdobia (denné, týždenné a mesačné). Aby sa predišlo falošným upozorneniam, všetky plány obsahujú funkciu opätovnej kontroly, ktorá získa potvrdenie z 3 rôznych miest.

Spoločnosť ponúka 30-dňovú skúšobnú verziu bez priloženia kreditnej karty. Spolu s vami získate aj 30-dňovú politiku vrátenia platby pri mesačnom predplatnom, zatiaľ čo 45 dní pri ročnom predplatnom. Našli sme dobre navrhnutý nástroj Site24x7 s množstvom funkcií, vďaka ktorým je vynikajúci v porovnaní s Pingdom. A samozrejme to bude stáť peniaze.

Čo sa nám páči:

 • Povoliť monitorovanie 10 webových stránok, frekvenciu kontroly 60 sekúnd, 30-dňovú skúšobnú a 30-dňovú zásadu vrátenia platby, aplikácie dostupné pre Android i iOS, veľa integrácií (Slack, Hipchat, AlarmsOne atď.)

Čo sa nám nepáči:

 • Nový používateľ môže mať dashboard trochu komplikovaný, pridávanie ďalších monitorov je drahé

Navštívte web24x7

3. StatusCake

Zistite prestoje pomocou StatusCake

StatusCake je pôsobivý nástroj na sledovanie vašich stránok a najlepšej alternatívy Pingdom. Tvrdia, že má viac ako 75 000 používateľov vrátane EA a NETFLIX atď. Tu ho rozoberáme ako dobrú alternatívu k Pingdom a stojí za vyskúšanie. Rozhranie je veľmi priateľské a nemusíte sa nič učiť. Taktiež udržiavajú chatovú linku a vedomostnú základňu pre prípad akýchkoľvek otázok.

StatusCake účtuje poplatky viac ako Pingdom, ale ich plán je bez obmedzení. Kontrola sa vykoná každých 1 minútu z 8 rôznych miest. Kedykoľvek zistí prestoje, dostane potvrdenie z viacerých miest a upozorní vás.

Okrem toho tiež kontrolujú priem. Čas načítania. Počet testov nie je obmedzený. Prevádzkujú neobmedzené monitorovacie testy SSL, domény a servera (webový hosting na báze Linuxu). Zatiaľ čo Pingdom vykonáva iba 10 kontrol a neponúka žiadny rozhovor a má iba 6 testovacích miest.

Nielen monitorujú, ale tiež robia vyhľadávanie vírusu po 1-hodinovom intervale na nadradenom pláne (základný), zatiaľ čo časové rozpätie je nižšie pri vyšších plánoch. Súčasťou plánu je aj 25 upozornení SMS. StatusCake tiež odosiela upozornenia, keď sa vaša doména blíži ku dňu exspirácie.

Na prijímanie upozornení môžete integrovať Pushover, Pushbullet, HipChat a Slack a mnoho ďalších aplikácií. Všetky prémiové programy navyše obsahujú funkciu porovnávania obsahu. Doposiaľ nespomínali žiadne zásady týkajúce sa historických údajov, ale môžete si prezrieť analýzu trvajúcu maximálne 3 mesiace.

Spoločnosť neponúka žiadne pravidlá pre vrátenie platby, ale môžete skúsiť program StatusCake, pretože ponúka aj bezplatný program, aby ste si pred nákupom mohli skontrolovať kvalitu služieb. To však zahŕňa rôzne obmedzenia, ako napríklad vykonanie testu po 5 minútach a kontrola miesta z náhodných miest. Celkovo je tento nástroj v poriadku. Cena sa môže zdať na prvý pohľad vysoká, ale plány určite stoja za vaše peniaze.

Čo sa nám najviac páči:

 • Neobmedzené kontroly, sledovanie SSL, hlboké skenovanie vírusov, podporné služby prostredníctvom chatovej linky

Čo sa nám nepáči:

 • Nákladné, malé množstvo upozornení SMS

Navštívte StatusCake

4. UptimeDoctor

Uptimedoctor najlepšie uptime služby 2017

Či už chcete sledovať webovú stránku alebo server, UptimeDoctor to môže urobiť za vás okamžite. Pridaním testu môžete skontrolovať dobu prevádzky aj výkon. Podobne ako Pingdom, v tomto nástroji môžete pridať 10 monitorov (testov), ​​medzi cenami je však výrazný rozdiel.

Základný plán programu UptimeDoctor stojí iba 7,95 dolárov. A ak povieme, že ich plány sú trochu neobmedzené, nebude to zlé. Ponúkajú rôzne monitorovacie frekvencie, napríklad 1, 2, 3, 5, 10, 15, 30 a 60 minút.

Rýchly test môžete vykonať kedykoľvek výberom miest po celom svete (Ázia, Európa a Severná Amerika). Umožňujú vám pridať neobmedzený počet kontaktov aj v základnom pláne, čo je skvelé, keď chcete pridať viac ako jeden kontakt na prijímanie upozornení

Prijímanie upozornení prostredníctvom smartfónov je veľmi výhodný spôsob. Doktor uptime ponúka neobmedzené oznámenia push v systéme Android aj IOS pomocou služieb ako Pushover, Push bullet a Prowl, atď..

Ak sa chcete vyhnúť stratám, musíte zmerať trendy výkonnosti pomocou údajov pri uchovávaní. Ponúka celoživotné udržiavacie obdobie. V súčasnosti ponúkajú 29 miest. Pomáha to eliminovať falošné varovania. A kedykoľvek zistí chybu, potvrdí túto chybu najmenej z 2 rôznych miest.

Okrem toho môžete pridať miesta zo zoznamu. Tento nástroj je veľmi jednoduchý na používanie, ale napriek tomu ponúka technickú podporu a záruku vrátenia peňazí 14 dní.

UptimeDoctor tiež poskytuje bezplatný plán, ktorý vám umožňuje pridať 5 webových stránok alebo serverov. Balík podporuje 2 SMS, 50 Push, neobmedzené e-mailové upozornenia a tiež obsahuje neobmedzené kontakty. Vykonáva analýzu v intervale 1 minúty a uchováva údaje pri zachovaní po dobu jedného roka. Okrem toho dostanete 14 dní vrátenie prémiového programu a po 14 dňoch vydajú vrátenie s hodnotením.

Čo sa nám páči:

 • Analyzujte takmer všetky hlavné protokoly, ako HTTP, HTTPS, Porty a Ping atď..

Čo sa nám nepáči:

 • Žiadne vlastné porty, žiadne bezplatné SMS upozornenia, ale máte možnosť kúpiť; v opačnom prípade sú k dispozícii neobmedzené upozornenia push a email.

Navštívte UptimeDoctor

5. Pingometer

Alternatíva blízko pingometra

Pingometer je skvelý spôsob, ako monitorovať lokalitu bez prestávky. Ponúkajú 4 rôzne plány na uspokojenie individuálnych potrieb na úrovni podniku. Úplný základný plán s názvom SMALL a umožňuje pridať 5 monitorov. Môžete dávať pozor na hore & monitorov nadol, priemernú dobu prevádzkyschopnosti a priemernú rýchlosť z jediného palubného panela.

Skúma typy šekov ako HTTP, HTTPS, RUM, POP3, Transakcie a mnoho ďalších protokolov. Nezabúdajte, že plán Small nezahŕňal SSL a overenie údajov. Počet testovacích miest závisí od zvoleného plánu, napr. na malom pláne ponúkajú 3 miesta, zatiaľ čo X-veľký (najväčší plán) ponúka až 10 miest.

Jedna vec, ktorá nás skutočne zaujala, je prístrojová doska Pingometer. Na tomto mieste môžete ľahko navigovať a sledovať, výstrahy a účet. Môžete ľahko integrovať svoj e-mail, Twitter, telefónne číslo a webový hák pre upozornenia.

Tento nástroj je síce jednoduchý a funguje skvele, ale ak potrebujete pomoc, môžete tak urobiť prostredníctvom e-mailu a telefónnej linky. Obmedzenie v prípade malého plánu spočíva v tom, že umožňuje iba jeden kontakt, čo je prijateľné pre jednotlivé stránky s jedným správcom. Ak teda chcete odosielať upozornenia viacerým kontaktom, choďte na stredný plán.

Pingometer ponúka bezplatný účet, ktorý vám umožní skontrolovať jednu webovú stránku z jedného miesta v USA s frekvenciou 1 minúty a tiež sledovať rýchlosť načítania. Na bezplatnom účte sú navyše k dispozícii rôzne prehľady, ako napríklad doba prevádzkyschopnosti a doba odozvy, ktoré slúžia na meranie trendov výkonnosti.

V zásade je Pingometer vynikajúcim nástrojom s pevným panelom. Tiež ponúkajú 30 dní záruku vrátenia peňazí, čo je skvelé pre prípad, že nie ste spokojní po zakúpení.

Čo sa nám páči:

 • Monitorovanie 24 hodín denne, 7 dní v týždni, priateľský informačný panel, politika vrátenia platby 30 dní, podpora kľúčových protokolov, nízke ceny, integrácia výstrah s Twitterom a telefónne číslo atď..

Čo sa nám nepáči:

 • Môžete pridať iba jeden kontakt (skupinu) v malom pláne, iba 24-hodinová kontrola úložiska

Navštívte pingometer

Preskúmajte sprievodcov webhostingom:

Hostitelia SSD Hostitelia systému Linux Windows Hosting Hostitelia PHP MongoDB Hosting | Hosting spoločnosti Tomcat

6. NodePing

Najlepší monitorovací nástroj kývajúci na webe

Nodeping ponúka flexibilné a nákladovo efektívne služby na sledovanie prevádzkyschopnosti a prestojov. Nielen webové stránky, ale aj mnoho ďalších služieb, ako sú POP3, IMAP4, DNS, Ping, monitorovanie SSL a oveľa viac.

Kývnutie vykonáva monitorovanie z rôznych regiónov (33) pokrývajúcich Severnú Ameriku, Európu, východnú Áziu a Latinskú Ameriku. Náhodné umiestnenie môžete vybrať aj výberom možnosti celosvetovo.

Štartovací plán najlepšie vyhovuje jednotlivým webovým stránkam, ktoré umožňujú až 5 monitorov a neobmedzený počet používateľov. Navyše, ďalšie monitory môžu byť pridané iba za 0,50 $ / monitor. Upozornenia môžu byť zaslané používateľom prostredníctvom e-mailu, SMS, Twitteru a Pushovera.

Ponúkajú širokú škálu kontrolných frekvencií od 1 minúty do 1 dňa. Nodeping vložil citlivosť overenia do rúk používateľa. V tomto môžete vybrať počet opätovných kontrol, po ktorých potvrdia prestoje a nahlásia ich.

Ak nepovolíte opätovnú kontrolu, existuje pravdepodobnosť falošných upozornení, preto vám odporúčame vybrať aspoň 2 opätovné kontroly, aby ste predišli zbytočným upozorneniam. Výsledky je možné skúmať vo forme čísel a grafov. Spoločnosť tiež ponúka manuálny test na karte Diagnostické nástroje, ktorý vám umožní testovať čas načítania stránky, ping, kopanie a sledovanie, atď..

Kývnutie neponúkalo žiadne pravidlá pre vrátenie platby, ponúka však skúšobné účty na stanovené obdobie (15 dní). Môžete spievať ktorýkoľvek z programov aj v prípade najcennejších balíkov bez uvedenia podrobností o kreditnej karte. Ich službám tiež dôveruje mnoho zákazníkov vrátane spoločností Rippleit a Pureweb atď. Vďaka dobre navrhnutým plánom je Nodeping skvelou alternatívou k pingdom.

Takže si vyberte plán podľa svojich požiadaviek a začnite monitorovať skôr, ako zasiahnete akékoľvek významné straty.

Čo sa nám najviac páči:

 • Neobmedzené upozornenia vrátane SMS, Podpora takmer všetkých typov protokolov a služieb, ekonomické stanovovanie cien, Neobmedzený počet používateľov

Čo sa nám nepáči:

 • Štartovací plán nezahŕňa prístup k API, takže to nie je dobré pre vývojárov, inak je to skvelá voľba

Navštívte Nodeping

7. UptimeRobot

lacná alternatíva pre pingdom - UptimeRobot

Nie je to príliš stará služba, ktorá bola spustená v roku 2010, ale čoskoro sa nazýva jednou z najlepších služieb na sledovanie dostupnosti a teraz dôveryhodná pre viac ako 360 000 používateľov. Ak hovoríme o type služieb, nástroj je obmedzený, pretože monitoruje iba dostupnosť, zatiaľ čo Pingdom ponúka dostupnosť, skutočné monitorovanie používateľov a sledovanie transakcií atď..

Dôvodom zaradenia robota do prevádzky je nízka cena, presnosť a jednoduchosť použitia. Navyše, ak chcete monitorovať iba dostupnosť, potom je UptimeRobot značnou možnosťou.

Môžete sledovať 50 webových stránok a odosielať protokoly HTTP, HTTPS, kľúčové slová, Ping a vlastné porty iba do jedného účtu. Nastavenie webovej stránky je jednoduché, stačí vložiť adresu URL a to je všetko. Sleduje vašu stránku z rôznych uzlov umiestnených na rôznych kontinentoch (USA, Veľkej Británii, Nemecku a Kanade atď.) Po každej minúte a keď zistí výpadky, ktoré odosielajú, varuje. Aj keď ponúkajú nízky cenový plán; napriek tomu máte 30 dní na to, aby ste požiadali o úplnú refundáciu, ak nie sú spokojní s kvalitou služby.

To, čo robí robota z prevádzky skvelou voľbou, je oznámenie vopred. Môžete vybrať počet upozornení iba na jeden výpadok a trvanie prestojov, po ktorých vás budú informovať. Pomôže to ignorovať malé prestoje.

Ako sa vám teda zobrazujú upozornenia? Ponúkajú 10 bezplatných správ SMS a neobmedzený e-mail na zasielanie upozornení na prestoje a uptime používateľom. Ďalej môže byť integrovaný do niektorých veľkých kanálov, ako sú Twitter, Pushover, Slack, HipChat, Boxcar a webhook atď..

Ešte nie je koniec, UptimeRobot ukladá údaje za posledné 1 rok a monitorovacie protokoly si môžete jednoducho stiahnuť v Exceli jediným kliknutím. Podobne ako mnoho iných spoločností, môžete nájsť odpoveď prostredníctvom často kladených otázok alebo len poslať e-mailom. V súčasnosti ponúkajú aj bezplatný plán, ktorý zahŕňa 50 monitorov a 5-minútovú monitorovaciu frekvenciu. Ich plány určite stoja veľa a prinášajú hodnotu.

Čo sa nám najviac páči:

 • Môže preskúmať 50 monitorov, jednoduché a priame, nízko cenové plány, umožniť zdieľanie statických údajov s návštevníkmi, politiku vrátenia platby 30 dní

Čo sa nám nepáči:

 • Žiadna rozmanitosť služieb (iba prestoje a prestoje)

Navštívte UptimeRobot

8. Updown.io

bezplatný monitor stránok updown.io

Updown.io ponúka služby, ale v inom štýle. Namiesto nákupu plánu stačí kúpiť kredity. Pri prvom prihlásení získate 100 000 kreditov zadarmo. Dobrá vec je, že vám tiež oznámia, ako dlho tieto kredity vydrží s aktuálnym počtom monitorov a frekvenciou kontrol. A samozrejme ponúkajú bezkonkurenčné ceny. Na nákup kreditov použite kreditnú kartu, Paypal alebo bitcoíny.

Elegantný prístrojový panel poskytuje veľmi príjemný zážitok. Stačí zadať adresu URL a vybrať interval sledovania. Na prístrojovom paneli nájdete aj trendy doby odozvy. Ak ste netolerovali prestoje ani niekoľkých sekúnd, potom je Updateown.io pre vás.

Umožňujú užívateľovi zvoliť monitorovaciu frekvenciu tak nízko ako 30 sekúnd. Keď vyberieme interval 1 minúty, ukazujú, že môžeme monitorovať lokalitu dlhšie ako 2 mesiace. Úžasné yay!

Vaše stránky sú sledované z 8 rôznych miest na rôznych kontinentoch. Okrem toho môžete aktivovať a deaktivovať ktorékoľvek miesto jediným kliknutím. Ďalšou pozoruhodnou vlastnosťou sú štatistické prezentácie.

Keď idete do detailov, dostanú sa najskôr všetky štatistiky dostupnosti a potom čas odozvy každého miesta s jemnou grafikou. Nakoniec sa zobrazia údaje za posledných 6 mesiacov spolu s udalosťami.

V prípade upozornení ponúkajú nevyužitú integráciu, e-mail a SMS. Medzi ďalšie služby patrí porovnávanie obsahu a testovanie SSL. Ak chcete sledovať určitý textový reťazec, zhoda obsahu je skvelý spôsob, ktorý vás upozorní, keď nenájde tento reťazec (text)..

Tak prečo čakať stačí sa zaregistrovať zadarmo a ak sa zaregistrujete cez nás, získate ďalších 100 000 kreditov.

Čo sa nám najviac páči:

 • Jednoduché a lacné, interval 30 sekúnd, bezplatné kredity 100 000 pre všetkých, potvrdenie pred potvrdením z viacerých miest, rýchle podporné služby

Čo sa nám nepáči:

 • Ceny v eurách, ktoré môžu niektorých zákazníkov zavádzať, upozornenia SMS sú nákladné (7500 kreditov / SMS)

Navštívte Aktualizácia

9. Uptime.com

Uptime.com

Vďaka rôznym výhodám tu prichádza Uptime.com. Pomocou tohto jedného nástroja môžete okamžite analyzovať DNS, webový server, poštové servery a malware. Môže tiež vykonávať monitorovanie PING. Ponúkajú 30 miest na celom svete na testovanie. Spoločnosť tvrdí, že má niekoľko obrovských spokojných zákazníkov vrátane spoločností AMD, IBM a CISCO atď. Čo ich robí nadradenými ako Pingdom?

Uptime.com ponúka 4 rôzne plány v rozsahu od 10 do 400 dolárov. Základný plán je pre jednotlivé webové stránky dobre vypracovaný. Bez ohľadu na plán môžu všetky vykonávať analýzu s frekvenciou 1 min.

Základný plán najlepšie vyhovujúci webom, ktoré sa spoliehajú hlavne na americké publikum (americké cieľové publikum). Dôvod je ten, že to vykonáva iba kontroly z miest v USA namiesto rôznych miest na kontinentoch. Tento plán tiež obsahuje 50 kontrol (monitory), zatiaľ čo základný plán Pingdom (štartér) obsahuje iba 10 kontrol.

Údaje z minulosti môžu byť rozhodujúce pri prijímaní technických a iných rozhodnutí. Služba Uptime teda uchováva vaše posledné 4 mesiace. Okrem toho robia zhodu obsahu, ktorý hľadá konkrétny reťazec na vašom webe, a ak tento reťazec nie je prítomný, dostanete upozornenie. Môžete tiež pridať vlastné porty, monitorovanie SSL a vygenerovať správy RUM, aby ste sledovali priemernú dobu načítania.

Podporujú viac kanálov, ktoré upozorňujú používateľov na nepríjemné udalosti, ako napríklad prestoje atď. Dostanete upozornenia prostredníctvom SMS, e-mailov, Twitteru, Webhook a push push (na HipChat a Pushover, atď.). V prípade akýchkoľvek problémov môžete pomoc získať e-mailom alebo otvoriť lístok. Telefónne číslo je tiež uvedené a pre svojpomoc si udržali veľkú vedomostnú základňu.

Uptime.com neponúka žiadny skúšobný alebo bezplatný účet, ale Pingdom ponúka 14-dňovú skúšobnú verziu. Pomocou tohto nástroja môžete bezplatne skontrolovať stav domény. Prístrojová doska je jednoduchá a priateľská a nemyslíme si, že nováčik môže mať problémy.

Čo sa nám páči:

 • 50 kontrol, podrobnosti o dostupnosti a zaťažení atď., Podrobnosti o zdravotnom stave domény, množstvo kanálov na upozornenia, rýchlosť testovania 1 min, vírus & skenovanie škodlivého softvéru, štatistika RUM

Čo sa nám nepáči:

 • Iba umiestnenie v USA na testovanie podľa základného plánu, účet jedného používateľa
 • Vyzerá to drahé iba s 20 kontrolami
 • Prémiová podpora pre vyššie plány

Navštívte službu Uptime

10. Šťastné aplikácie

Dostupnosť a výkonnosť webu Happyapps

Vďaka podpore širokej škály typov šekov, ako sú webové stránky, aplikácie, ping, databázy, Postgres a zásuvky, je HappApps vhodný pre všetky typy testov. V porovnaní s Pingdomom ponúkajú väčšiu hodnotu.

Hlavný plán spoločnosti HappyApps je nižší ako 10 dolárov, zatiaľ čo Pingdom si účtuje 11,95 dolárov. Okrem toho vám v Pingdom umožňujú pridať 10 šekov (monitorov alebo webových stránok atď.), Zatiaľ čo HappyApps podporuje až 25 šekov. Vynikajúca voľba, ak máte viac webových stránok.

Krátka frekvencia monitorovania vám umožňuje sledovať prevádzkový čas. Takže v službe HappyApps ponúkajú frekvenciu 1 minúty. Spolu s tým sú uvedené aj štatistické údaje o čase odozvy.

Kontrolu môžete kedykoľvek ignorovať. To je veľmi užitočné, keď vykonávate údržbu a nechcete dostávať upozornenia. Stačí kliknúť na šek, ktorý ste pridali, a potom kliknúť na vlajku uvedenú v pravom hornom rohu a teraz je to v režime stlmenia..

Môžete prehliadať históriu posledných 30 dní a analyzovať priemery. E-mail je jediný spôsob, ako ich kontaktovať online alebo prehliadať centrum pomoci. Myslíme si však, že pomoc nie je potrebná, pretože nový človek môže ľahko pochopiť, ako ju používať.

Každý mesiac dostanete 20 upozornení SMS, aby ste dostali upozornenia týkajúce sa dostupnosti a prestojov. Zahŕňajú však neobmedzené e-mailové upozornenia. Okrem toho ponúkajú aj politiku vrátenia platby za 30 dní.

Ak však neváhate, skúste HappyApps zaregistrovať bezplatný účet, na ktorom môžete odoslať až 3 webové stránky na sledovanie. Okrem toho obsahuje minimálnu frekvenciu 5 minút, neobmedzené e-mailové upozornenia a uchováva históriu 7 dní.

Vieme, že 5-minútový interval je dlhý interval, keď chcete konkrétne sledovať dobu prevádzky. Ale na bezplatný účet, pretože môžete pridať všetky typy šekov, takže by mohlo byť užitočné spriateliť sa s ich informačným panelom.

Čo sa nám páči:

 • 25 šekov, 1 min. Monitorovanie, priateľské a ľahko použiteľné, Povoliť viacerým používateľom úlohy, veľa typov šekov

Čo sa nám nepáči:

 • Vlastný typ šeku je k dispozícii iba pri najhodnotnejšom pláne, bez pravidiel vrátenia platby

Navštívte HappyApps

11. Host-Tracker.com

najlacnejšia alternatíva na pingdom 2017

Jedným z hlavných dôvodov umiestnenia hostiteľa v zozname alternatív Pingdom je jeho lákavá tvorba cien. Ich základný plán je značnou možnosťou pre menšie webové stránky. Uzly sa nachádzajú na viac ako 140 miestach a teraz majú viac ako 43 000 zákazníkov. Spoločnosť navyše získala dôveru niektorých gigantov, ako sú Microsoft, Panasonic, Kaspersky atď.

Podľa osobného plánu môžete sledovať až 5 adries URL. Ich charakteristickou črtou sú miesta, z ktorých sa monitoruje váš web. Miesta si môžete slobodne vybrať, pričom nezabudnite na svoje cieľové publikum.

Existuje mnoho služieb, ako sú HTTP, ping, porty, expirácie certifikátov, databázy, CPU, monitorovanie HDD a oveľa viac. Dostupné služby však závisia od zvoleného plánu.

V osobnom pláne vykonajú kontrolu po 10 minútach. Vieme, že sa to zdá byť vysoké, ale pre menšie webové stránky je to stále uskutočniteľná možnosť. Môžete pridať 5 kontaktov. Počet upozornení odoslaných prostredníctvom e-mailov nie je nijako obmedzený, ale upozornenia SMS sú obmedzené na 50.

Hostiteľský sledovač používa rôzne prostriedky, ako sú Skype, Viber a Hangout, atď., Aby informoval používateľov o tom, že stránky klesajú a stúpajú. Spolu s nimi tiež sledujú čas odozvy.

Host Tracker v súčasnosti prijíma 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Môžete sa tiež prihlásiť na odber 30-dňovej skúšobnej verzie alebo na bezplatný účet, ktorý je na vás všetko. Ak máte väčšie stránky, odporúčame vám vybrať si "Podnikateľský plán" ktorá obsahuje množstvo užitočných služieb vrátane kontroly a podpory čiernej listiny DNS až 25 monitorov a 300 upozornení SMS.

Čo sa nám páči:

 • Veľmi nízka cena, veľa kanálov (Skype, Hangout atď.) Pre oznámenia, Tony uzlov na overenie upozornení, Zefektívňuje monitorovanie s týždennými až ročnými prehľadmi

Čo sa nám nepáči:

 • Vysoký interval sledovania v Osobnom pláne, chýba veľa funkcií, ako je prispôsobenie obsahu a API atď. V Osobnom pláne.

Navštívte Host-Tracker

12. Port Monitor

Kontrola stavu portu monitora

Nechcem sa dostať do zložitosti služieb, potom tu je PortMonitor s nízkymi cenami. Na palubnú dosku môžete pridať webové stránky, DNS, server a vlastné porty. Prístrojová doska sa automaticky obnovuje, aby prezentovala najnovšie podrobnosti. Predstavuje stav dostupnosti a času odozvy za posledných 24 hodín, 7 dní a 30 dní.

PortMonitor ponúka 6 vopred pripravených plánov s rôznymi špecifikáciami, aj keď potrebujete vlastný plán, môžete tak urobiť prostredníctvom kontaktného fóra. Prvé dva plány boli nízke, ak by sme ich porovnali so základným plánom spoločnosti Pingdom.

Prvý balík obsahuje 10 monitorov, zatiaľ čo druhý plán 20 monitorov. Automatické spustenie sa vykoná po každých 1 minútach, aby sa zistilo, či sa na vašom webe vyskytujú prestoje alebo výpadky a aká je doba odozvy.

Upozornenia môžete dostávať dvoma spôsobmi prostredníctvom e-mailu a Pushovera. Prejdite na kartu nastavenia na paneli a potom vyberte e-mailové upozornenia pre e-mailové upozornenia. A na prijímanie upozornení na smartfóne stačí nakonfigurovať kartu Pushover.

Okrem toho si môžete kedykoľvek zobraziť prehľady a udalosti a tiež zasielať týždenné a mesačné e-mailové správy. Pre vývojárov ponúkajú rozhranie REST API, ktoré umožňuje ľahkú integráciu monitorovania portu s webovou stránkou a aplikáciou atď.

Ak si nie ste istí, môžete vyskúšať ich bezplatný účet, ktorý je najlepším spôsobom na meranie kvality služieb. Zahŕňa maximálne 2 monitory, 60-minútovú monitorovaciu frekvenciu, upozornenia e-mailom a push, atď.

Čo sa nám páči:

 • Nízka cena, neobmedzené e-mailové a push oznámenia, 1 rok minulých údajov pri uchovávaní, 1 min. Frekvencia kontroly, povolenie viacerých kontaktov, overenie pred vytvorením udalosti zlyhania

Čo sa nám nepáči:

 • Žiadne upozornenia SMS. Ak umožňujú integráciu Twitter a Hangout, bude to jednoduchšie

Navštívte PortMonitor

13. R apidspi ke

Alternatíva Rapidspike k pingdomu

Možno ich nájdete nákladne a áno, sú. Dôvodom ich zaradenia je to, že na jednom mieste získate veľa riešení. Ako má webmaster väčšie webové stránky a menej času na to, aby sa mohol sústrediť na monitorovacie služby tým, že sa posúva medzi rôznymi dashboardmi? Tu prichádza do hry RapidSpike.

Ponúka interval od 1 do 60 minút, výber je na vás. Profesionálny plán je možné zdieľať medzi 5 používateľmi a umožňuje vám pridať neobmedzené množstvo monitorov. To je skvelé, keď pracujete v skupine.

Monitoruje webové stránky, servery, porty, SSL, SEO štatistiky a oveľa viac. Po pridaní monitora môžete dokonca sledovať konkrétne stránky svojho webu. Každý mesiac je pridelených 25 kreditov na SMS / hlasové hovory. Okrem toho môžete nakonfigurovať povinnosť Slack and Webhooks a Pager na prijímanie upozornení.

Rapidspike tiež ponúka pokročilé monitorovanie vrátane WHOIS a SSL a ukazuje ich expiráciu a ďalšie štatistiky. Ak spoločnosť Google zablokuje vaše stránky z dôvodu škodlivého softvéru, potom v prehliadači Google vyhľadá vašu značku s upozornením, takže návštevníci dostanú varovania vždy, keď sa pokúsia vstúpiť, a preto nemusia navštíviť váš web..

Rapidspike monitoruje zoznam Bezpečného prehliadania Google a odosiela upozornenia na škodlivý softvér a škodlivý obsah. Na jedinom dashboarde môžete tiež sledovať SEO na svojich stránkach pomocou štatistík Alexa Rank, Google Analytics, Moz rank a backlink.

Nie je koniec; existuje viac, môžete sledovať výkon prostredníctvom skutočného monitorovania používateľov. Ponúkajú režim TV, ktorý predstavuje živé štatistiky, takže môžete rýchlo zachytiť problémy. Toto je užitočná funkcia, ak máte samostatnú obrazovku.

Rapidspike vykonáva globálne monitorovanie, generuje grafické správy a umožňuje používateľom nakonfigurovať citlivosť výstrah. Okrem toho môžete zdieľať štatistické údaje s ostatnými vytvorením verejnej stránky stavu. Ak si to môžete dovoliť, je to veľmi užitočný nástroj. Zaregistrujte sa a získajte 30-dňovú skúšobnú verziu.

Čo sa nám páči:

 • Ponúka neobmedzené monitory, SEO monitoring, detekciu malwaru, SSL & Monitorovanie WHOIS, integrácia s mnohými nástrojmi, sledovanie intervalu 1 min.

Čo sa nám nepáči:

 • Vysoké ceny, bombardovanie služieb môže nováčikovia zmiasť

Navštívte RapidSpike

záver:

Takže vyššie sme spomenuli niektoré z vynikajúcich alternatív Pingdom, ktoré vám umožnia sledovať vaše webové stránky. Väčšina spoločností v zozname ponúka plány za nižšie ceny ako Pingdom vrátane všetkých základných funkcií. Je to všetko, čo si vyberiete.

UptimeRobot je dobrá voľba, pretože podporuje rôzne typy kontrol, 50 monitorov a 1-minútový testovací interval. Monitorovanie prevádzkyschopnosti je však obmedzené. Na druhej strane, Statuscake a Rapidspike poskytujú užitočné funkcie, ale vysoké ceny.

Najlepším spôsobom, ako vybrať službu, je mať na pamäti počet faktorov, ako sú interval kontroly, počet monitorov, typy výstrah, uchovávanie údajov a umiestnenie uzlov. Samozrejme, ceny sú tiež nevyhnutné.

Tešíme sa na vaše myšlienky a dajte nám vedieť o vašich skúsenostiach. Existuje nejaká najlepšia alternatíva, ktorá by mala byť uvedená tu? Prosím, odporučiť v sekcii poznámky nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map