Top 10 najlepších gramatických alternatív v roku 2020

7

Vedeli ste, že gramatické chyby môžu ovplyvniť hodnotenie, popularitu a osobnosť vášho blogu?


Aj keď menšie chyby nie sú rozpoznateľné, písanie článkov bez chýb by malo byť vašou najvyššou prioritou.

Pre anglického hovorcu, ktorý nie je rodeným jazykom, je identifikácia a odstránenie gramatických porúch ohromujúcou úlohou, pokiaľ nezískate pomoc od ostatných..

Väčšina ľudí sa spolieha na kanceláriu MS, ale môže to byť užitočné pri pravopisných chybách, nie pri gramatických a / alebo iných chybách. Zatiaľ čo Grammarly je pokročilý nástroj s množstvom funkcií, jeho nákladné plány vás môžu vyzvať, aby ste našli gramatickú alternatívu..

Môžete tiež prečítať:
Top Najlacnejší poskytovatelia cloudhostingu

Než začneme, mali by ste vedieť, že gramatika vám umožňuje vybrať si medzi britskou / americkou angličtinou, skontrolovať plagiátorstvo, ponúka početné štýly písania, návrhy na obohatenie slovnej zásoby, nájsť gramatiku & interpunkčné chyby, a oveľa viac. Prečítajte si našu podrobnú gramatickú recenziu tu.

Prečo je gramaticky lepší ako ostatní?

Grammarl y je jedným z vyspelých, moderných a dokonalých nástrojov, ktoré ponúkajú viac funkcií na jednom mieste a momentálne neexistuje jediný nástroj, ktorý by ho dostatočne porazil. Aj keď existuje veľa služieb, pokročilý algoritmus spoločnosti Grammarly funguje ako kúzlo a počas niekoľkých sekúnd navrhuje všetky možné chyby. Takže to skúste znova a užite si 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

 • Eliminuje gramatické, pravopisné a interpunkčné chyby.
 • Navrhuje súvisiace slová pre bežne používané frázy / slová alebo vylepšuje slovnú zásobu.
 • Okamžite skontrolujte plagiátorstvo, aby ste zabránili duplicite obsahu.
 • Pomocou príkladov môžete zlepšiť štruktúru viet.

Vyskúšajte gramatiku TERAZ

Takže bez ohľadu na dôvod hľadania alternatív k Gramatike, či už je to cena alebo kvalita, alebo niečo iné, zostavili sme zoznam najlepších 10 najlepšie gramatické alternatívy.

10 najlepších gramatických alternatív v roku 2020

1. ProWritingAid

ProWritingAid je vynikajúca gramatická alternatíva, keď je vašou hlavnou starosťou tvorba cien. Jedná sa o nástroj bohatý na funkcie, ktorý je k dispozícii vo voľnej aj prémiovej verzii. Môžete ho ľahko začleniť do svojho prehliadača, aby ste mohli analyzovať nedostatky v texte pri písaní v službách Gmail, WordPress, Facebook a Twitter atď. Navyše ho možno ľahko integrovať do MS Office a Dokumentov Google. Pre vývojárov tiež poskytujú prístup k rozhraniu API, aby ho vývojári mohli integrovať do svojej aplikácie. Neexistuje žiadna počítačová aplikácia pre bezplatných používateľov.

Rovnako ako v gramatike, ponúkajú veľa štýlov písania, ako je všeobecný, obchodný a akademický, blogový príspevok atď. Môžete si vybrať z amerického, britského a všeobecného anglického jazyka. Používanie programu ProWritingAid je úplne jednoduché. Po nainštalovaní rozšírenia sa zobrazí malá ikona, ktorá sa zobrazí vždy, keď sa nachádzate v textovom editore ľubovoľnej lokality. Teraz stačí umiestniť kurzor myši na ikonu a vybrať ľubovoľnú možnosť, ktorú chcete otestovať kvôli gramatike, nadmerne používaným slovám, štýlu, klišé a prepúšťaniu atď..

Ak nechcete vykonať žiadnu inštaláciu, jednoducho choďte na adresu ProWritingAid a zaregistrujte sa. Čo robí tento nástroj blízkou alternatívou k gramatike, je to, že môže vykonať 25 typov testov vo vašom texte, ako je gramatika, zámenné mená, štruktúra viet & dĺžka, prechod a vágne slová atď. Ich vlastnosť štýlu písania je veľmi účinná pri revízii slov na zlepšenie čitateľnosti.

Voľba Tezaurus zvýrazňuje slová a kurzorom myši môžete vybrať zo zoznamu alternatívnych slov. Tento nástroj je prístupný za veľmi lacné ceny a stojí len 60 dolárov za ročné predplatné, zatiaľ čo celoživotné predplatné je 210 dolárov.

Plány sú podporované 14-dennou zárukou vrátenia peňazí. Nezahŕňajú žiadneho prekladateľa, ale podľa nášho názoru sa všeobecne nepovažuje za povinný komponent v korektúrnom nástroji. Aj keď poskytujú kontrolu plagiátorstva, bude vás to stáť ďalšiu sumu. ProWritingAid je neuveriteľný nástroj s dlhým zoznamom funkcií a určite stojí za vaše peniaze.

2. WhiteSmoke

WhiteSmoke je tiež veľmi efektívny anglický nástroj na písanie a korektúry. Označuje gramatiku, interpunkciu, kontrolu pravopisu a návrhy štýlov písania. Je k dispozícii pre všetky typy zariadení vrátane Mac, Windows, webových prehľadávačov, iOS a Android, atď. Softvér obsahuje viac ako 100 šablón na písanie, ako sú životopisy, sústrasť, ďakujem, správy a sprievodné listy atď..

Prekladač WhiteSmoke je postavený na štatistickom strojovom preklade a zobrazuje preklad s najväčšou pravdepodobnosťou presnosti. Podporujú takmer 55 jazykov. Program zvýrazní slová a kurzorom myši zobrazíte návrhy gramatiky a interpunkcie. Kontroluje 16 rôznych oblastí vety, ako sú fragmenty, napätie, nesprávna interpunkcia a modifikátory klátenia atď..

Tento nástroj poskytuje vysvetlenie, prečo je slovo zvýraznené, a tiež príklad, ako sa s týmto slovom vysporiadať. Predstavuje tiež rozsiahly zoznam synoným prostredníctvom tezauru, ktorý je ideálny na vytváranie slovnej zásoby a na nájdenie alternatívy slova, ktoré sa v dokumente používa mnohokrát. Ďalej definuje aj vybrané slovo.

Pomocou programu WhiteSmoke môžete zistiť, či je text plagiovaný alebo nie. To je veľmi užitočné, ak si na svoje webové stránky najmete autorov online. Spoločnosť vyvinula doplnok, ktorý pomáha používateľom pri písaní v programoch Outlook, MS Office alebo iných textových okienkach. WhiteSmoke poukazuje na chyby červeným písmom (za nesprávne napísanie), zeleným (za gramatiku) a sivým (pre opakované) slová.

Jednou z vynikajúcich vecí je, že poskytujú rôzne výukové programy pre video, ktoré sa týkajú predložiek, pomocných slovies, podstatných mien a zámen, atď. Ak potrebujete pomoc, môžete im zavolať alebo poslať e-mail. Náklady na službu WhiteSmoke stoja 4,16 USD mesačne "nevyhnutný" plán a 6,67 dolárov mesačne pre internet "poistné" predplatné na jeden rok.

Spoločnosť poskytuje 48-hodinovú refundačnú politiku pre plány, ktorých platnosť je kratšia ako 31 dní, zatiaľ čo ostatné plány zahŕňajú 31-dňovú politiku úplnej refundácie. WhiteSmoke je pôsobivý nástroj pre anglické riešenie písania, ale ponúka iba štvordennú skúšobnú verziu, ktorá je veľmi obmedzená. Podľa našich skúseností je Ginger z hľadiska použiteľnosti a spoľahlivosti kompatibilnejší ako WhiteSmoke.

3. Zázvor

Ďumbier je ďalším veľmi geniálnym nástrojom medzi študentmi, učiteľmi a blogermi kvôli jeho efektívnym výsledkom. Ginger poskytuje funkcie s väčším pohodlím, pretože je k dispozícii pre systémy Windows, iOS, Android, Chrome, Safari a Mac. Pri písaní do textových polí, ako je WordPress, môžete použiť nástroj Korektúra zázvoru alebo jednoducho prejsť na svoju stránku a vložiť text. Pomáha vám to aj pri používaní panela vyhľadávania na webových stránkach, ako je YouTube.

Ginger chyby zistí veľmi rýchlo a upozorní na ne. Keď umiestnite kurzor myši na zvýraznené slovo, poskytne návrh na jeho opravu. A ak chcete schváliť všetky návrhy naraz, stačí kliknúť na „Schváliť všetky“. Rovnako ako v gramatike, aj v Ginger si môžete vybrať britskú alebo americkú angličtinu.

Ginger prekladá váš dokument do 40 jazykov vrátane čínštiny, francúzštiny, urdčiny, hindčiny, arabčiny a ruštiny. Okrem toho môžete prehľadávať definíciu vašich slov v slovníku a preformulovať svoje vety podľa rôznych štruktúr. Okrem toho môžete tiež vytvoriť osobný slovník, aby program nabudúce nezobrazil chyby pre tieto slová. Čítačka textu je ďalšou jedinečnou funkciou zázvoru, ktorá je užitočná na učenie výslovnosti, ale je k dispozícii iba v prémiovej verzii.

K dispozícii sú dve verzie zadarmo a prémiové. Bezplatná verzia nemá niektoré vlastnosti, ako je správa o analýze chýb, čítačka textu a neobmedzená kontrola gramatiky. Odporúčame vám nainštalovať rozšírenie prehliadača alebo pracovnú plochu namiesto vyskúšania ich webových stránok. Pretože pri kontrole textu vložením na jeho webovú stránku bude analyzovať iba obmedzené slová.

Pri ročnom pláne účtuje gramaticky 11,66 USD mesačne, zatiaľ čo Ginger stojí 7,49 dolárov mesačne (ponúka zľavu 40%). Ginger je jednou z veľkých gramatických alternatív pre Mac a iných používateľov, chýba mu však plagiátorský nástroj, ktorý by vydavateľovi online pomohol bojovať proti duplicite. Okrem toho, keď použijete ich synonymá alebo definície pomocou pravého kliknutia na slovo, prejde na kartu synonymá alebo definície namiesto toho, aby sa informácie zobrazovali na tej istej karte. Nie je to veľký problém, ale vyzerá to dráždivo.

 • Gramatika vs zázvor – ktorý z nich je lepší?

4. JetPack

Ďalší na zozname je doplnok Jetpack WordPress. Ak používate WordPress, možno tento doplnok už používate. Pretože tento jediný nástroj môže priniesť množstvo výhod, ako napríklad sledovanie návštevnosti vašich stránok, zvýšenie bezpečnosti, témy zadarmo a oveľa viac. Jeho korektúra funguje na rovnakých princípoch ako Po konečnom termíne. Pre blogerov WordPress je skvelé mať korektúrny nástroj priamo v poštovom editore namiesto vloženia obsahu samostatne do textového editora nástroja na kontrolu angličtiny..

Po nainštalovaní Jetpacku sa zobrazí ikona, ako je táto. Začnite písať alebo len prilepte obsah a potom kliknite na túto ikonu. Začne skenovať a slová označí červenou, zelenou a modrou čiarou. Červená znamená, že slovo je nesprávne napísané alebo nesprávne použité; zelená ukazuje gramatické chyby, zatiaľ čo modrá označuje rady pre štýly písania. Okrem toho poskytuje aj vysvetlenie chýb.

Nástroj korektúry Jetpack môžete nakonfigurovať tak, že prejdete na Users => Tvoj profil. Len začiarknite políčka pre funkciu, ktorú chcete povoliť. Hlavnou črtou je odhalenie nadmerne používaných, zložitých, pasívnych hlasových fráz a slovných spojení atď.

gramatické vlastnosti jetpacku

Tento nástroj môže navyše korigovať príspevky napísané v angličtine, španielčine, portugalčine, nemčine a francúzštine.

Tento nástroj je jednoduchý a môžete použiť všetky jeho korektúry bez toho, aby ste platili ani cent. Premeškali však niektoré hlavné funkcie. Nemôžete vytvoriť osobný slovník a nebude poukazovať na zneužité slová napísané v iných jazykoch ako v angličtine. Taktiež vám nedovolia vyberať z anglických štýlov v USA, Veľkej Británii a Kanade. Podľa našich skúseností to nie je také účinné ako gramatika alebo zázvor, ale je to hodný bezplatný nástroj, ktorý vám môže pomôcť zlepšiť základné zručnosti písania..

5. PaperRater

PaperRater pracuje na počítačových algoritmoch, ktoré sa láskyplne nazývajú Grendel. Momentálne nie je k dispozícii žiadne rozšírenie ani počítačová verzia tohto nástroja. Stačí navštíviť ich Korektor a gramatická kontrola a vložte text do poľa, ktoré sa zobrazí pred vami, a získajte prehľad. Ich systém zdôrazňuje slová, ktoré sú napísané nesprávne alebo majú gramatické problémy. Na nasledujúcom obrázku sú uvedené funkcie aplikácie PaperRater.

funkcie korektora papiera

Keďže vydavatelia online vydávajú každý rok veľa údajov, je potrebné zverejniť pôvodné údaje. PaperRater tiež ponúka kontrolu plagiátorstva ako Gramatika. Ale v bezplatnej verzii kontrolér plagiátorstva hovorí iba o percentuálnom vyjadrení nepravidelnosti. Plagované riadky alebo obsah nemôžete nájsť bez prihlásenia na odber plateného plánu. Je tiež integrovaný s nástrojom korektora, čo znamená, že musíte vložiť text do Plagiarism Checker samostatne.

Ponúkajú tiež slovnú zásobu. Stačí vložiť slovo a predstaví definíciu, ako aj rôzne príklady viet, aby ste získali predstavu, ako dané slovo použiť.

PaperRater je podobný gramatike, ale jeho bezplatná verzia má rôzne obmedzenia. Nemôžete importovať súbory a nástroj je obmedzený na 5 strán. Ich korektor je navyše trochu zložitý. Pokiaľ ide o prémiové predplatné, hoci je tento softvér lacný, nie je to dokonalé riešenie, na ktoré sa nemôžete spoľahnúť.

6. Slick Write

Vďaka rozmanitosti funkcií je SlickWrite blízkou alternatívou k gramatike. V prvom rade použite ich editor na písanie alebo len vložte text. Teraz stlačte kontrolu z bočného panela. Nástroj upozorní na rôzne prvky z vašich odsekov, ako sú nadbytočné vety, pasívny hlas, prechodné slová, príslovky a bežné počiatočné slová atď..

Super vec na SlickWrite je, že má viac integrovaných možností. Ak vyberiete slovo, v dolnej časti sa objaví kontextové okno, v ktorom si môžete zvoliť nájdenie priradených slov a tezauru alebo definíciu slovníka. Zahŕňa tiež možnosti spoločnosti Google a Wikipedia na získanie ďalších informácií.

Čitateľnosť je veľmi dôležitá, pretože článok, ktorý je strašne čitateľný, je pre čitateľov a / alebo žiadateľov o informácie takmer zbytočný. Pomocou funkcie vetnej štruktúry SlickWrite môžete zvýšiť čitateľnosť svojho článku. Ukáže komplexné a zdĺhavé vety. Ako spisovateľ možno neviete o „toku“. SlickWrite predstavuje grafické podrobnosti o dĺžke slova, dĺžke vety a štrukturálnom toku, aby užívateľ mohol ľahko meniť rýchlosť toku.

SlickWrite môžete nakonfigurovať v priebehu niekoľkých okamihov, jednoducho prejdite na jeho nastavenia a začiarknite políčka, aké typy problémov chcete nájsť v texte. Medzi všetkými kvalitami je najlepšou súčasťou tohto webového korektúrneho softvéru štatistika. Predstaví hĺbkovú súhrnnú analýzu vášho obsahu, ako aj štatistiku fráz a slov. Zatiaľ môžete využívať svoje služby bezplatne, pretože v súčasnosti neexistuje prémiová verzia.

SlickWrite je pozoruhodný nástroj, ktorý obsahuje početné pravidlá, ktoré môžete povoliť alebo zakázať podľa vašej vôle. To však postráda pohodlie. Rovnako ako v gramatike umožňujú opravu jedným kliknutím, kde stačí kliknúť na návrh na opravu. To znamená, že Slick Write môžete použiť iba na zisťovanie chýb. V prípade anglického hovorcu, ktorý nie je rodeným jazykom, odporúčame vám vyskúšať nástroj, ktorý umožňuje ľahké použitie pri korekcii, napríklad Gramatika.

 • Zvážte aj čítanie: 10 najlepších plagiátorských služieb a služieb

7. 1Checker

Pri skúmaní najlepších 10 najlepších gramatických alternatív sa 1Checker vďaka svojej flexibilite určite ocitol v dobrej pozícii. Môžete použiť online verziu alebo ju nainštalovať na svoje Windows alebo Mac zariadenia. Môže byť integrovaný do programov Word a Outlook. Program pracuje na systéme spracovania prirodzeného jazyka, ktorý je kombináciou počítačovej vedy a umelého jazyka.

Po kliknutí na „Recenzia“ sa po určitom čase zobrazia štatistické údaje, ktoré vyjadrujú percentuálny podiel gramatických, pravopisných a iných chýb. Stačí ho zavrieť a začať upravovať. Nástroj jednoducho upozorňuje na chyby a uvádza tipy pod slovami. Na bočnom paneli tiež zobrazujú vysvetlenie označených slov. Ak nechcete skontrolovať každú chybu, stačí kliknúť na položku Použiť všetky a automatická oprava sa uskutoční.

1Checker taktiež poskytuje veľa šablón súvisiacich s podnikaním a komunikáciou. Stačí len vybrať „Šablóna dokumentu“ a vyplniť prázdne miesta, ktoré sa objavia na ľavej strane. Automaticky vygenerujú jemnú kópiu dokumentu. 1Checker tiež obsahuje prekladač, ktorý používa technológia Google a Bing, takže môžete rýchlo preložiť nejasné slová a frázy.

Je to bezplatný program, ako je gramatická bezplatná verzia, ktorá zisťuje základné chyby. Môže byť nápomocný pri odstraňovaní chybovosti, pravopisných chýb a štrukturálnych zmien. Celkovo vzaté, je vhodné používať tento softvér, pretože vás to nič nestojí.

8. OnlineCorrection

OnlineCorrection je bezplatný online program, ktorý vás ochráni pred trápeniami, ktorým môžete čeliť v dôsledku gramatických a pravopisných chýb. Starostlivo analyzuje váš obsah a potom uvádza chyby. Opravy sú veľmi jednoduché, pretože nesprávne slová sú označené rôznymi farbami. Tento nástroj poskytuje aj navrhované slová.

OnlineCorrection vyhľadáva v texte gramatiku, štýl, kúzlo, interpunkciu a duplikáciu slov. Neexistuje spôsob, ako nájsť originalitu obsahu. Taktiež neponúkajú žiadnu prémiovú verziu nástroja.

Spolu s funkciou korekcie v angličtine podporuje program OnlineCorrection aj viac jazykov, ktoré sú tou najlepšou súčasťou tejto kontroly. Softvér dokáže korigovať akýkoľvek text napísaný v nemčine, francúzštine, španielčine, taliančine, poľštine, portugalčine a ruštine.

OnlineCorrection je jednoduchý nástroj na korektúru článku pred publikovaním alebo prezentáciou každému. Môže to byť značná možnosť, ak hľadáte bezplatné gramatické alternatívy. Tiež sa nemusíte prihlasovať, mali by ste im to skúsiť.

9. Hemingway

HemingWay sa zameriava najmä na zvýšenie čitateľnosti vašich príspevkov. Môžete použiť ich online verziu alebo si stiahnuť aplikáciu pre počítač. Za verziu pre počítače musíte zaplatiť 19,99 dolárov. Okrem toho ho možno použiť v programoch WordPress alebo Medium Editor. Predstavujú tiež stupeň čitateľnosti.

Po prilepení textu sa zvýraznia frázy rôznymi farbami. Tento nástroj vám povie, ktorá veta je ťažko čitateľná, a tiež poskytuje návrhy na zjednodušenie slov. Editor Hemingway má tiež niekoľko možností, ako sú nadpisy, tučné písmo, kurzíva, guľky, vkladanie odkazov atď. Na druhej strane, editor gramatiky neumožňuje používateľovi vkladať odkazy alebo vkladať text s hypertextovými odkazmi..

Nástroj tiež označuje pasívny hlas z viet. Z nášho pohľadu Hemingway nie je účinným nástrojom pre gramatické chyby.

Aj keď je to skvelý nástroj na zlepšenie čitateľnosti vašich článkov, kam sa však hodí? Najprv môžete použiť nejaký pokročilý nástroj, ako je Grammarly, a potom tento článok prejsť cez Hemingway, takže váš článok nebude obsahovať iba gramatické chyby, ale bude tiež zložený tak, aby bol ľahko čitateľný..

10. Reverso

Ak hľadáte webový korektúrny nástroj, Reverso je pre vás. Vyvinuli rozšírenie pre používateľov prehliadača Chrome, ale neexistuje žiadna aplikácia pre počítače, Android alebo iOS. Ak chcete používať online verziu, jednoducho prejdite na stránku R e verso a vložte text. Nemusí nájsť chyby vopred, ale je dobré nájsť základné chyby.

Čo z neho robí podobný softvér ako Gramatika? Má integrovaný slovník spolu s možnosťami konjugácie a synoným. Ak ich chcete použiť, vyberte najskôr celý text a potom vyberte možnosť. Je dobré, ak nechcete otvárať rôzne weby, aby ste našli definíciu alebo synonymá konkrétnych slov.

Reverso podporuje viac jazykov, čo znamená, že dokáže prekladať vaše údaje do akéhokoľvek jazyka, ktorý podporujú, ako je nemčina, francúzština, arabčina a ruština, atď. Ak si chcete vylepšiť svoje gramatické zručnosti, mali by ste navštíviť ich dobre organizovanú vedomostnú základňu, kde sa nachádzajú. obsahujú informácie o časoch, slovesách, príslovkách, predložkách a mnohých ďalších témach. Majú tiež veľa tém týkajúcich sa francúzskych gramatických pravidiel.

Ak čelíte jazykovým prekážkam pri čítaní článkov, musíte použiť ich rozšírenie Chrome. Po nainštalovaní rozšírenia dvakrát kliknite na ktorékoľvek zo slov, ktoré sa objavili na akejkoľvek webovej stránke, a preložte ich do 11 rôznych jazykov. Podobne môžete prekladať vety.

Podľa našich osobných skúseností sa tento nástroj môže použiť na zostavenie rôznych viet, ale na korektúry sa naň nemôžete spoľahnúť. Navyše, s Reversom je malý problém, že dokáže skontrolovať iba 600 znakov. Takže pre jednoduché korektúry a čo je najdôležitejšie, ak trpíte jazykovými rozdielmi, potom to určite má zmysel používať.

 • Hosting SSD
 • top "10" Najrýchlejší poskytovatelia webhostingu
 • top "10" Windows Server Hosting Services
 • 10 "najlepší" Nakupujte alternatívy nastavenia vášho elektronického obchodu

záver

Podľa našich skúseností ProWritingAid a WhiteSmoke patria medzi najsľubnejšie gramatické alternatívy.

Osobne však odporúčame najprv sa pokúsiť používať gramatiku, pretože je to najpokrokovejší nástroj, ktorý dokáže zistiť 400+ jednoduchých až pokročilých gramatických chýb a tiež sa osvedčuje pri vylepšovaní slovnej zásoby. Navyše má v súčasnosti najpriaznivejšie rozhranie v porovnaní s akýmikoľvek nástrojmi v tomto odvetví.

Máte vo svojej mysli najlepšiu gramatickú alternatívu? Ak áno, podeľte sa oň v časti s komentármi a informujte nás, ktorý nástroj použijete na opravu chýb pri písaní.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map