Gramatika vs. Ginger 2020 – Ktorý z nich je lepší?

2

Ako cudzí anglický rečník vieme, aké dôležité a užitočné je mať dobrý nástroj korektúry. Obsah s kritickými problémami vyzerá neprofesionálne, hrubo a môže dokonca prinútiť návštevníka, aby opustil vaše stránky. Môže to tiež vážne ovplyvniť vašu dôveryhodnosť. Takže pre blogerov, študentov a spisovateľov je dobré mať k dispozícii spoľahlivý nástroj.


Grammarly a Ginger sú jedným z najpoužívanejších nástrojov. Všetky tieto nástroje majú svoje jedinečné predajné miesta. Musíte si urobiť perfektný výber, a preto sme vyvinuli toto úsilie (hodnotenie Grammarly vs Ginger)..

Jedna vec, ktorú musíte mať na pamäti, že korektúry nie sú perfektnou alternatívou k ľudským korektorom. Nepochybne automatizované nástroje sú skvelým spôsobom, ako zistiť početné chyby v obsahu a ušetriť čas. Je však tiež nevyhnutné korigovať raz ručne.

gramatická verzus zázvorová recenzia

Poďme teda ďalej do arény

Gramatika vs. Ginger 2020 – ktorý z nich je lepší?

Gramatická recenzia

Spomedzi korektúrnych nástrojov je Grammarly najobľúbenejší nástroj na kontrolu presnosti textu na základe 400 pokročilých gramatických pravidiel. Jedná sa o softvér typu cloud, kde na prácu vždy potrebujete pripojenie na internet.

Add-ons

Gramatika je veľmi flexibilný nástroj z hľadiska použiteľnosti. Spoločnosť ponúka

 • Online editor, kde si môžete skontrolovať svoj text a uložiť dokumenty ako koncept.
 • Rozšírenia pre prehliadače Chrome, Safari a Firefox, ktoré vám pomôžu takmer v každom webovom editore, ako je WordPress. Je to veľmi užitočné, pretože nemusíte prepínať do online editora.
 • K dispozícii je tiež doplnok pre Microsoft Office a Outlook. Kancelária MS sa často používa na upozornenie na chyby, takže integráciou doplnku Gramatika môžete efektívne zistiť a opraviť gramatické preklepy..

gramatický doplnok do kancelárie

 • Zaviedli tiež aplikáciu pre stolné počítače. Teraz už nemusíte otvárať prehliadač pre online editor, namiesto toho stačí otvoriť aplikáciu z pracovnej plochy a začať písať.

Možno budete chcieť prečítať knihu Grammarly Review 2019: najlepší gramatický nástroj pre bloggerov

Kontrola funkcií

Rozhranie

Záleží na vzhľade softvéru skutočne? A naša odpoveď je „Áno“. Komplexné, staro navrhnuté rozhranie vyžaduje veľa času na pochopenie.

Gramatika ponúka zjednodušené a veľmi priame rozhranie, ktoré vám pomôže pri lepšom písaní. Všetky funkcie sú také výrazné. Akonáhle sa rozhodnete, môžete začať s ich registráciou na bezplatný účet alebo na prémiový účet.

Žánrové profily

Slová môžu mať rôzne významy a štruktúru v závislosti od témy / medzery, na ktorú píšete. Pochopením tohto gramatického tímu predstavuje niekoľko profilov, z ktorých si môžete vybrať. Tieto profily zahŕňajú obchodné, akademické, technické, lekárske, kreatívne, blogspoty a e-maily atď. Výber konkrétneho profilu umožňuje algoritmu sledovať chyby týkajúce sa špecifického miesta..

Možno ste si boli vedomí americkej a britskej angličtiny, ktorá sa trochu líši v pravidlách pravopisu, interpunkcie a gramatiky. Grammarly vám tiež umožňuje vybrať ten, ktorý vám pomôže v lepších štýloch písania.

Vylepšenie slovnej zásoby

Špecialita prichádza vo forme dômyselného vylepšenia slovnej zásoby vo verzii Grammarly pro. Z marketingového hľadiska majú slová veľký vplyv. Návrh slovnej zásoby výrazne pomáha pri písaní diverzifikovaných článkov. Na základe kontextu písania gramaticky navrhujú alternatívne slová, a tým zlepšujú čitateľnosť a efektívnosť.

Kontrola plagiátu

Spolu s pokročilým nástrojom na kontrolu gramatiky je k peknému softvéru pripojený aj nástroj na kontrolu plagiátorstva. Toto je výhodná funkcia pre vydavateľov, učiteľov a študentov online. Tento nástroj vám pomôže nájsť jedinečnosť textu oproti 8 miliardám webových stránok a je k dispozícii iba plateným používateľom. Aj keď to nie je až také zdatné ako nástroje, ako je napríklad Plagiátorstvo, checkerX a Copyscape, atď..

Pomoc pri čítaní

Ak sa pri čítaní anglických článkov stretávate s problémom, dobrá správa je, že gramatika vám pomôže porozumieť významu bez toho, aby ste opakovane písali slová do slovníka. Aj to šetrí čas. Jediné, čo musíte urobiť, je nainštalovať rozšírenie internetového prehliadača, kliknite naň a potom ho povolte.

Ak teraz nájdete nejaké neznáme slová, stačí naň dvakrát kliknúť a na tej istej obrazovke získate význam a vysvetlenie.

gramatické vysvetlenie box

Niektoré ďalšie užitočné funkcie gramatiky

 • Vytvoriť osobný slovník: Môžete pridať slová do osobného slovníka gramatiky, takže nabudúce to nebude zvýrazňovať ako chyby.
 • Pravopis a pravý pár: Zisťuje chyby pravopisu, ako aj návrhy na použitie pravého páru slov.
 • Pasívny hlas: Program označuje nadmerné využívanie pasívneho hlasu v obsahu.
 • interpunkciu: Poukazuje na chýbajúcu a nesprávne umiestnenú interpunkciu.
 • Wordiness: Týmto sa automaticky nájde spôsob, ako skrátiť vety na stručné vysvetlenie.
 • opakovania: Ak sa určité slovo opakuje znova a znova, nástroj poskytuje návrh na jeho nahradenie.
 • Proposition: Gramaticky poukazuje aj na zmätené predložky.

Existuje oveľa viac, ktoré môžete preskúmať vyskúšaním

Gramatika zadarmo s obmedzenými funkciami
Premium Grammarly si užíva všetky funkcie

Skúsenosti gramaticky

Ako bloger Gramatická webová aplikácia je pre nás veľmi prospešná. Nájdete aplikáciu z podporovaného obchodu prehliadača alebo prejdite do časti Aplikácie na paneli Gramatika. Automaticky sa integruje s takmer textovými poľami textových editorov, ako sú Gmail, Facebook, Twitter a WordPress atď. Už na začiatku sme spomínali ďalšie gramatické doplnky..

Tu sa pozrite na editor WordPress;

gramaticky v editore wordpress

Gramatická webová aplikácia zobrazuje počet kritických a chýb vopred, ktoré máme iba 1 kritickú chybu na hornom obrázku obrazovky. Návrhy môžete zobraziť umiestnením kurzora myši nad slovo. Ak chcete vysvetlenie, kliknite na „ZOBRAZIŤ VIAC V GRAMMÁRII“. Objaví sa gramatický editor, v ktorom môžete chyby opraviť a vysvetliť, že slová sa počítajú ako chyby..

Bezplatné a prémiové plány

Gramatika je k dispozícii zadarmo aj plateným používateľom. Bezplatný účet obsahuje obmedzené funkcie, ako napríklad 150 gramatických pravidiel, pričom tvrdia, že prémia môže skontrolovať váš obsah zvážením 400+ kontrol.

Prémiové programy začínajú od 29,95 dolárov za mesačné predplatné, zatiaľ čo pri predplatení ročného predplatného, ​​ktoré sa dodáva za 11,66 USD mesačne, môžete ušetriť na nákladoch..

Pros

 • Ak angličtina nie je vaším rodným jazykom, je to najlepší nástroj tam
 • Poskytuje veľmi užitočnú základňu znalostí pre gramatiku
 • Detekcia špecifických kontextových chýb
 • Veľmi užitočný nástroj pre študentov, blogerov a firmy
 • Vstavaný nástroj na kontrolu duplicity obsahu
 • Naskenujte text, aby ste zistili štruktúru viet, chyby pravopisu, interpunkciu a mnoho ďalších.

Zápory

 • Doposiaľ žiadny užívateľ MS Office pre používateľov Mac.
 • Cena za mesačnú fakturáciu, preto odporúčame ročné predplatné
 • Niekedy prestanú fungovať alebo prestanú rozpoznávať chyby, až kým znova neotvoríte obsah v editore gramatiky

Nakúpte gramatiku za viac ako 400 gramatických šekov len za 11,66 dolárov mesačne

Ginger Review

Ďumbier je tiež špičkovým nástrojom korektúry a tiež starým nástrojom. Tento softvér ponúka veľkú použiteľnosť vďaka viacerým doplnkom pre prehliadače, produkty MS a ďalšie aplikácie. Aj keď je to tak nie také pokročilé ako gramatika, stále hodný na to, aby sa pokúsil často uvažovať o gramatickej alternatíve hlavne kvôli cenovým obavám. Rovnako ako gramatika, aj Ginger potrebuje pripojenie na internet.

Add-ons

Pokiaľ ide o platformy, na ktorých si môžete vychutnať Ginger služby, je to šikovnejšie ako gramatika.

 • Online nástroj na svojej webovej stránke nevyžaduje vytvorenie účtu, stačí vložiť text a skontrolovať ho. Vykoná kontrolu obmedzených slov.

zázvor online korektúry

 • Na prácu na pracovnej ploche majú aplikáciu podporovanú systémom Windows, ktorú si môžete zdarma nainštalovať a ktorá je k dispozícii na ich stránkach.
 • Ak chcete, aby Ginger spolupracoval s online editačnými boxmi, ako sú Facebook, Gmail, Twitter, WordPress, nainštalujte iba rozšírenie svojho prehliadača, ktoré je k dispozícii pre prehliadače Chrome a Safari..
 • Ginger ide ďalej ako gramatika tým, že ponúka mobilné aplikácie pre Android a iOS. Všetko, čo musíte urobiť, je nainštalovať ich aplikáciu na písanie z obchodu s aplikáciami a korigovať svoj obsah. Aplikácia umožňuje používať aj ďalšie funkcie. K dispozícii je tiež aplikácia pre klávesnicu.

Rozhranie

Ginger nenabízí editora online, ako je Grammarly, namiesto toho nabáda používateľov, aby využívali svoje doplnky. Rozhranie aplikácie pre stolné počítače je veľmi jednoduché, rovnako ako gramatika, kde je všetko úplne jasné. Pozrite sa na to.

zázvorové rozhranie

Rephraser

Rephraser vety je vynikajúcou vlastnosťou, ktorá prináša variáciu v texte, a umožňuje tak vyjadriť svoje myšlienky lepšími slovami. Toto skontroluje textovú vetu podľa vety a poskytne návrhy so synonymami, idiomami, frázami atď. Osobne je to užitočná funkcia, ale manuálna kontrola vety s vetou je skutočne časovo náročná..

Osobný tréner

Osobný tréner spoločnosti Ginger je špeciálny školiaci program určený pre platených zákazníkov. Je to vzdelávací program, ktorý zostavuje hodiny angličtiny na základe vašich chýb, aby ste sa v budúcnosti mohli vyhnúť rovnakým chybám. Takže namiesto zamerania sa na všeobecný osobný tréner angličtiny Ginger vám pomáha zamerať sa na slabé miesta prispôsobením prispôsobených lekcií.

Prevod textu na reč

Ste slabí vo výslovnosti? Ak áno, ukázalo sa to ako veľmi užitočné pri učení. Aj keď teraz máme bezplatný prekladateľ od spoločnosti Google, ktorý dokáže hovoriť slová, ale Ginger prináša rôzne ďalšie funkcie. Môžete si vybrať rýchlosť čítania, mužský / ženský hlas, americký / britský prízvuk a kedykoľvek si ich môžete zahrať alebo pozastaviť. Okrem toho zdôrazní text, ktorý sa práve čítava, aby sa zachoval. Táto funkcia bohužiaľ nie je dostupná pre bezplatných používateľov, ktorí si musia kúpiť prémiové predplatné.

prekladateľ

Ginger je vynikajúci softvér, ktorý vám pomôže prekonať jazykovú bariéru. Je to bezplatná služba, ktorá prekladá váš obsah do viac ako 40 jazykov. Všetko, čo musíte urobiť, stačí vložiť text do softvéru a zvoliť výstupný jazyk. Nie je to špičková funkcia Google Prekladač ponúkajú tiež rovnaký druh funkčnosti.

Pomoc pri čítaní

Čítanie článkov na webe je trochu komplikované, ak nie ste dobrí v angličtine. Podobne ako v gramatike vám aj Ginger v tomto pomôže, keď dvakrát kliknete na slovo a objaví sa okno s vysvetlením významu. Kliknutím na „Viac“ získate ďalšie vysvetlenie na tej istej obrazovke.

Na nastavenie tejto funkcie nie je potrebná žiadna technická práca. Stačí nainštalovať webový doplnok a je pripravený. Úprimne povedané, myslíme si, že v tomto Grammarly odvádza dobrú prácu ako Ginger.

vysvetlenie zázvoru

Niektoré ďalšie užitočné funkcie v zázvoru

 • Oprava pravopisu: Rovnako ako iné nástroje korektúry, aj Ginger dokáže efektívne detekovať nesprávne napísané slová.
 • Opraviť všetky: Tento softvér umožňuje opraviť všetky chyby naraz alebo môžete všetky zmeny vrátiť jedným kliknutím.
 • US / UK English: Môžete prepínať medzi jazykmi, aby softvér zistil problémy efektívnejšie.
 • interpunkciu: Umiestnenie interpunkcie na správnom mieste je vždy rozhodujúce. Ginger interpunkcia vám to pomôže.
 • Osobný slovník: Pridajte svoje slová do osobného slovníka, aby ste ich v budúcnosti spočítali ako chyby.
 • synonymá: Má sekciu synonymá a definíciu. Stačí kliknúť pravým tlačidlom myši na slovo v editore Ginger a vybrať funkciu synoným.

Skúsenosti Ginger

Ak pracujete na webe, je vhodnejšie vyskúšať doplnok prehliadača, ktorý je možné nainštalovať z obchodu Chrome alebo priamo prostredníctvom webových stránok Ginger. Pracuje s takmer každým online editorom a poukazuje na chyby, ako je uvedené nižšie, ktoré môžete vidieť v editore WordPress.

Softvér upozorňuje na chyby a máte možnosti buď pridať slovo do osobného slovníka, alebo ho jednoducho opraviť svojím návrhom.

zázvor v wordpress

Bezplatné a prémiové plány

Ginger ponúka bezplatné aj prémiové plány. Bezplatní užívatelia získajú prístup k obmedzenej gramatickej kontrole a preformulovaniu viet. Zatiaľ čo prémiový používateľ môže používať frázovú frázu, osobný tréner, nástroj na čítanie textu a prekladateľský nástroj neobmedzene.

V súčasnosti je mesačný program k dispozícii iba za 14,98 dolárov mesačne, zatiaľ čo ročné predplatné vás stojí okolo 74,88 dolárov / rok (6,24 dolárov mesačne).

Pros

 • Funkcia osobného trénera pomáha znižovať šance na opakovanie tej istej chyby.
 • Rozšírenia pre Android, iOS, MS Office, prehliadače a počítače.
 • Zistite gramatické, interpunkčné znamienka a preklepy
 • Môže preformulovať vety pre lepšie znenie a jasnosť

Zápory

 • Súčasťou Ginger nie je žiadny nástroj na kontrolu plagiátov.
 • Žiadna aplikácia pre MAC OS. Máte však doplnok Safari.

Gramatika vs. Ginger: Verdikt

Podľa nášho názoru je preto Grammarly najpokrokovejším nástrojom korektúry dostupným na trhu. Spoločnosť neustále vylepšuje výkonnosť a teraz dokáže zistiť chyby na základe 400+ faktorov. Je super inteligentné nájsť kontextové chyby a poskytnúť návrhy správnych slov. Môžete ho použiť kdekoľvek, napríklad v kancelárii MS, webovom prehľadávači alebo nainštalovať aplikáciu pre stolné počítače.

Na druhú stranu, Ginger je tiež docela úžasný, ale plný zbytočných služieb, ako sú prekladateľ a textové čítačky atď, pretože Google Translator môže túto úlohu efektívne vykonať. Zatiaľ čo Gingerovi chýba aj kontrola plagiátorstva, ktorá sa môže ukázať ako vhodná voľba pre vydavateľov online.

Navštívte Ginger

Navštívte gramatiku

Dajte nám vedieť, ktorý z nich medzi Grammarly a Ginger ponúka lepší výkon. Myslíte si, že je vhodné použiť program na kontrolu gramatiky v plagiátorstve? Neváhajte a podeľte sa o svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map