7 najlepších softvérových nástrojov na tvorbu webových stránok do roku 2020 – Vytvorte úžasný web s vlastným dizajnom

0

Čo! Nedostali ste požadovaný dizajn pre svoj vysnívaný web?


Neznáte kódovanie, ale chcete vytvoriť svoj vlastný dizajn?

Nechceme minúť obrovské peniaze na programátorov alebo návrhárov webových stránok?

Toto je riešenie všetkých vašich otázok. Vyskúšajte softvér na tvorbu webových stránok a vytvorte si vlastné webové stránky.

Spravidla existujú dva spôsoby, ako vytvoriť lokalitu. Buď môžete prejsť zložitým spôsobom a naučiť sa kódovať. Po druhé, nájdite editor WYSIWYG, ktorý značne uľahčuje navrhovanie webových stránok. Väčšina staviteľov ponúka funkciu presúvania myšou, na ktorej umiestnite veci na prázdne plátno alebo vopred navrhnuté šablóny.

Výhody nástroja na tvorbu webových stránok

 • Všetky veci môžete získať na jednom mieste, ako je doména, webhosting a staviteľ atď. Najlepšia vec je, že nie sú potrebné žiadne inštalácie a najlepšia vec je, že sa vôbec nevyžadujú žiadne inštalácie.
 • Nepotrebuje žiadne zručnosti pre vývojárov
 • Úspora nákladov, pretože nemusíte platiť náklady na projektovanie a údržbu.
 • K dispozícii je dostatok atraktívnych šablón a prvkov.
 • Takmer všetok softvér pre staviteľov podporuje drag and drop atď.…

Skutočným problémom je však to, ktorý z nich je ten správny web navrhujúci aplikáciu? Existuje veľa tvorcov webových stránok, ktorí tvrdia, že sú najlepší v odbore. Toto je miesto, kde vám môžeme pomôcť pri výbere toho najlepšieho.

Bez ohľadu na to, čo hľadáte pre vytvorenie obchodnej lokality, osobného blogu alebo obchodu, tu sú niektoré z najlepších softvérov na tvorbu webových stránok..

Najlepšie tvorcovia webových stránok do roku 2020 – spôsob, ako sa okamžite stať online

Wix [zadarmo + platené]

wix on-line staviteľ

Wix je jedným z popredných tvorcov bezplatných webových stránok, ktorý ponúka veľa predpripravených šablón súvisiacich s blogmi, obchodom, elektronickým obchodom a módou atď. Okrem prémiovej verzie ponúkajú bezplatný prístup, takže ich môžete ochutnať pred investovaním.

Vytvorením účtu ponúka spoločnosť Wix dva režimy úprav, ktoré sú ADI a Editor Wix. Obe ponúkajú rovnaké vlastnosti, ale ich štýl práce sa mierne líši.

Wix ADI (Artificial Design Intelligence) je automatický spôsob vytvorenia stránky. Je to rýchly spôsob, ako položia niekoľko jednoduchých otázok pred vytvorením konečného návrhu. Každá časť stránky je prispôsobiteľná. Môžete zmeniť motív, farby, písma, hlavičku a oveľa viac. Navyše vám umožňujú pridávať animácie k prvkom na vytvorenie atraktívnejšej webovej stránky.

Na druhej strane, Wix Editor tiež poskytuje skvelé užívateľské prostredie. Začína sa výberom vopred pripravenej šablóny. Na výber je 100 šablón. Po výbere šablóny sa rozhranie editora načíta. Ponúka jednoduché drag and drop zariadenie a môžete pridať textové polia, posuvníky, tlačidlá, fórum kontaktov, sociálne tlačidlá a informačné letáky atď. Môžete dokonca zmeniť pozície príspevkov. V skutočnosti si môžete prispôsobiť všetko zobrazené na obrazovke.

Wix ponúka trh aplikácií, ktorý vám pomôže vylepšiť vaše stránky. Existuje veľa aplikácií na pridanie vyhľadávacieho panela, komentára, rozhovoru, tlačidla Skype, automatizovaného e-mailu, marketingu a analytického nástroja. Navyše, ak si chcete vytvoriť internetový obchod, Wix je vynikajúce riešenie, pretože ponúka množstvo relevantných aplikácií, ako sú integrácia recenzií, volacie tlačidlo, PayPal, faktúry, prevodník mien a cenové tabuľky..

Stále chcú viac, umožňujú vám tiež vkladať kódy, HTML kódy a pridávať súbory Flash (SWF). Wix navyše prináša sprievodcu krok za krokom, ako vylepšiť SEO. Podporné služby sa poskytujú zadávaním vstupeniek a znalostnou databázou.

ceny: Nie je potrebné kupovať samostatný webhostingový plán. Cena za program Wix sa začína od 4,50 dolárov mesačne, čo zahŕňa šírku pásma 1 GB, úložisko 500 MB. Stačí si kúpiť doménové meno a smerovať na svoju webovú stránku WIX. Okrem najzákladnejšieho plánu ponúkajú všetky ostatné bezplatné doménové meno. Podporujú politiku vrátenia platby 14 dní.

DUDA [zadarmo + platené]

Softvér na tvorbu webových stránok duda

Duda je celkom zrejmý, pokiaľ ide o použiteľnosť, a ohromuje používateľov jeho responzívnym dizajnom a množstvom funkcií. Bola uvedená na trh v roku 2010 a dnes patrí medzi najlepších tvorcov webových stránok tým, že hosťuje cloudové služby Amazon. Ak vyvoláte nulovú úroveň zámeny, jednoducho vyberte šablónu zo svojich vopred vyrobených modelov a začnite upravovať.

Na prvý pohľad si uvedomíte, že obsluha je celkom jednoduchá. Kedykoľvek môžete zobraziť plochu, mobil a tablet iba kliknutím. Duda vás nebude držať iba s ich staviteľom, takže ak máte rozvíjajúce sa zručnosti, môžete hrať s kódmi CSS a HTML voľne.

Okrem vynikajúcich možností úprav môžete šablónu upraviť aj pre konkrétne zariadenie (mobil, stolný počítač a tablet), čo vám umožní navrhnúť najcitlivejšiu webovú stránku, ktorá je rozhodujúca pre skúsenosti zákazníkov a návštevníkov a vyhľadávacie nástroje. Ďalšia pozoruhodná vec, ktorá sa na rozdiel od väčšiny staviteľov tam, Duda môže začleniť do Google Analytics a prezentovať hĺbkové štatistiky návštevnosti.

Do príspevkov / stránky sa dá pridať veľa widgetov / prvkov, ako sú tlačidlá, stĺpce, ikony, sociálne siete, panel vyhľadávania, Facebook & Disqus komentáre systémy a oveľa viac. Podporujú viac ako 100 štýlov písma. Každý widget je prispôsobiteľný podľa štýlov, dimenzií atď. A dokonca s niektorými môžete pridať animácie a špeciálne efekty, ako sú vyskakovacie okná a Anchor..

Vďaka funkciám prispôsobovania webových stránok spoločnosti Duda je tento nástroj úžasný. V časti Prispôsobte kliknutím niekoľkými kliknutiami môžete nastaviť kontextové okná, propagačné zľavy, vracať varovania návštevníkov, otváracie hodiny, špeciálne udalosti a mnoho ďalších zaujímavých vecí. Môžete tiež vytvoriť prispôsobenú udalosť. Tieto udalosti sa ukázali ako veľmi užitočné pri získavaní zákazníkov.

S Dudou je ľahké vytvoriť a spravovať web elektronického obchodu, kde budete mať kontrolu nad funkciami spojenými s predajom, propagačnými akciami, produktmi a platbami. Pre používateľov Pro, Duda poskytuje pomoc prostredníctvom živého chatu a telefónu. Bezplatní používatelia môžu prehľadávať sprievodcov a užitočné články.

ceny: Bezplatný plán je najlepším spôsobom, ako zažiť Dudu. Keď ste sa rozhodli pre platený program, Business Plus začína na 14,25 USD / mesiac. Môžete si tiež vziať doživotné predplatné programu Business + za 299 dolárov. V pláne je uvedený názov vlastnej domény, SSL, zálohovanie stránok a oznámenia o chrome push. Okrem toho vám v prípade podnikania s elektronickým obchodom plus plán umožňuje pridať až 10 produktov. Navyše podporuje platby PayPal, Stripe a Global Gateway.

Weebly [zadarmo + platené]

tvorca webových stránok

Weebly v inom tvorcovi stránok WYSIWYG založenom v roku 2007 ponúka dobre nabitú platformu na vývoj webových stránok. Weebly ponúka stovky šablón pre portfóliá, elektronický obchod a osobné stránky. Flexibilná povaha tohto bezplatného nástroja na tvorbu stránok vám umožňuje integrovať aplikácie tretích strán.

S weebly môžete začať ako bezplatný užívateľ pomocou subdomény alebo spustiť svoju profesionálnu webovú stránku pod vlastným názvom domény. Je celkom ľahké a viditeľné vytvoriť nový príspevok, skontrolovať komentáre, získať prístup k stránkam a nastaveniam stránok. Rovnako ako Wix, môžete drag and drop akýkoľvek prvok kliknutím na možnosti úprav.

Najvýnimočnejšou vecou Weebly je použiteľnosť. Nový používateľ, ktorý nikdy predtým nepoužil softvér na tvorbu stránok, poskytuje príjemnú skúsenosť. Existuje mnoho prvkov, ako je text, obrázok, prezentácia, mapa, cenová tabuľka, pridávanie videí, fórum kontaktov, vkladanie HTML a mnoho ďalších. Ďalej do vašich rúk vkladajú aj možnosti obchodu, ako je napríklad proces platby, integrácia PayPal, objednávky a preprava atď.

Ak nenájdete niečo v editori Weebly, choďte a hľadajte na svojom trhu aplikácií, ktorý obsahuje bezplatné aj prémiové aplikácie. A aby používatelia uľahčili prácu, klasifikovali aplikácie ako elektronický obchod, marketing, SEO, štatistiky stránok, sociálne siete a komunikáciu. Po vytvorení príspevku nezabudnite zobraziť „možnosti uverejnenia“, ktoré vám umožňujú zadať názov a popis, ktorý chcete zobraziť, do vyhľadávacieho nástroja. Navyše môžete naplánovať, povoliť / zakázať komentáre a pridávať príspevky do požadovanej kategórie.

Weebly má stredisko pomoci, ktoré vám umožňuje volať alebo poslať e-mailom pri riešení problémov. Okrem toho je k dispozícii live chat od 6:00 do 18:00 tichomorského času (Po – Pi) a od 8:00 do 17:00 tichomorského času (So-Ne). Môžete hľadať v ich komunite a sprievodcoch riešeniami. Celkovo je to vynikajúci, intuitívny tvorca webových stránok a stojí za to vyskúšať.

ceny: Najnižšie platené programy stoja iba 8 dolárov mesačne s bezplatným názvom domény. Navyše, neobmedzené úložisko, 100 $ marketingové kredity spoločnosti Google a prístup k pokročilým štatistikám stránok. Základný plán obsahuje aj niekoľko funkcií elektronického obchodu, ako je proces platby a pridanie až 10 produktov. Najprv posúdte svoje požiadavky a potom vyberte plán.

Štvorcový priestor [Skúšobná + platená]

návrhár stránok so štvorcovými rozmermi

Squarespace je ďalší najlepší softvér na tvorbu webových stránok, ktorý obstaráva stovky elegantných šablón súvisiacich s každou kategóriou, ako je internetový obchod, blog, fotografia a cestovanie atď. Svoje služby si môžete vyskúšať zadarmo po dobu 14 dní. A keď zistíte, že je to ten, ktorý hľadáte, potom choďte na prémiové predplatné.

Je veľmi jednoduché vytvoriť webovú stránku v službe Squarespace. Stačí si vytvoriť účet, vybrať šablónu, odpovedať na sériu otázok a ísť. Vytváranie navigácií a stránok je celkom jednoduché. Dizajn môžete kedykoľvek upraviť pomocou svojho editora. Pohybom myši nad ktorýmkoľvek prvkom témy sa navyše zobrazia možnosti úprav.

V službe Squarespace sú niektoré skvelé funkcie ľahko dostupné. Rovnako ako pri niekoľkých kliknutiach môžete zobraziť panel oznámení a informačný panel pre mobil. Squarespace predstavuje niekoľko štatistík o návštevnosti stránok, takže môžete návštevníka dôkladne sledovať. Poskytujú informácie týkajúce sa zdrojov návštevnosti, obľúbeného obsahu a vyhľadávacích dopytov atď.

Aj keď šablóny nie sú tak prispôsobiteľné ako Wix, ale vďaka elegantnej a čistej palubnej doske máte prístup ku všetkým základným možnostiam. Pre niektoré rozšírené prispôsobenia vám umožňujú pridať vlastné kódy CSS. Squarespace má preddefinované možnosti pre SEO, marketing a bezpečnosť. Tu stačí iba otvoriť Nastavenia a vyplniť požadované polia, aby tieto veci fungovali dobre. Môžete vykonať mapovanie adries URL, navrhovanie 404 stránok, zdieľanie v sociálnych sieťach a pripojenie e-mailových služieb a ďalšie.

Potrebujete, samozrejme, pomoc v ťažkej situácii a pomocou služby Squarespace ju získate prostredníctvom okamžitého živého chatu (pondelok až piatok od 16:00 do 20:00 východného času), e-mailov, sprievodcov, videí a znalostnej základne. Navyše majú aj komunitné fórum.

ceny: Program Squarespace pomáha zákazníkom získať správny výber plánu kategorizáciou balíkov Webové stránky a Elektronický obchod. Plán začína od $ 12 / month s neobmedzeným hosťovaním a šírkou pásma. Zahŕňa bezplatné doménové meno a certifikát SSL.

Základný plán optimalizovaný elektronickým obchodom vás stojí 26 dolárov mesačne, ktorý zahŕňa bezplatnú registráciu názvu domény, neobmedzené produkty, SSL, zľavy, kontrolu daní a objednávok atď..

Shopify [Trial + Platené]

nakupovať na vytvorenie elektronického obchodu

Ak ste niekedy snívali o vytvorení elektronického obchodu, ale zastavili ste sa kvôli jeho zložitosti, potom je tu priame riešenie, ktoré prichádza vo forme Shopify. Na svojej platforme majú takmer 500 000 aktívnych obchodov. Na účely hodnotenia môžete začať so 14-dňovým skúšobným účtom. Na výber je viac ako 100 bezplatných a platených šablón.

Služba Shopify ponúka extrémnu úroveň prispôsobenia, kde môžete vopred pripravené témy tvarovať podľa vášho želania. Okrem toho môže užívateľ nahrať aj svoje vlastné šablóny. Ak však chcete ísť ďalej, služba Shopify vám umožňuje vkladať / meniť kódy CSS a HTML. Obchod je priateľský k mobilným telefónom a zákazník môže uskutočňovať platby prostredníctvom systému Android pay a iOS pay atď.

Je veľmi ľahké obchodovať s obchodom. Rovnako ako pri pridávaní produktov, prejdite v editore na kartu Produkty a pridajte najnovšie podrobnosti. Na karte „Objednávky“ môžete sledovať a kontrolovať objednávky zákazníkov a opustené objednávky. Pre zvýšenie predaja môžete navrhnúť zľavy. Nástroj okrem toho predstavuje rôzne analytické nástroje, ako sú celkové objednávky, miera konverzie, zariadenie používané zákazníkom, opakujúci sa zákazník, miesto, zdroj prenosu a mnoho ďalších..

Na vylepšenie obchodu ponúka Shopify rozšírený obchod s aplikáciami, ktorý obsahuje viac ako 1 000 bezplatných a platených aplikácií určených na predaj, marketing, sociálne médiá, inventár a dopravu atď. A vďaka svojej flexibilite, ktorá umožňuje pridávanie rôznych predajných kanálov. Okrem toho vám aplikácia Shop point „point of sale“ umožňuje prevádzkovanie cez Android, iPad alebo iPhone a vlastnenie množín ďalších funkcií.

Služba Shopify ponúka bezplatnú podporu nepretržitým službám pre prémiových používateľov. Kontakt môžete dať prostredníctvom hovoru, živého chatu, e-mailu alebo odoslania tweetu. Pri live rozhovore môžu používatelia bezplatne čakať dlho, ale pre platených používateľov sú ich služby celkom slušné. Služba Shopify je už vopred, ale ak ste zmätení, pozrite si tony sprievodcov v ich centre pomoci.

ceny: V súčasnosti má Shopify tri balíčky. Úplný základný plán začína od 29 dolárov. V tomto pláne sa budú účtovať 2% transakčné poplatky, ak použijete platobnú bránu tretej strany, zatiaľ čo v prípade, že využívate platby Shopify, neplatíte žiadny poplatok. Ďalej zahŕňa neobmedzené úložisko, šírku pásma a produkty. Tento plán prináša pre zabezpečené transakcie bezplatný SSL. Navyše vám umožní spolu s obchodom vytvoriť blog.

Tvorca webových stránok [zadarmo + platené]

tvorca webu wesitebuilder

Nástroj na tvorbu webových stránok je spoľahlivá voľba, a to nielen preto, že je ľahko zrozumiteľný, ale poskytuje aj tisíce vopred pripravených šablón. Všetko, čo musíte urobiť, je len vybrať dizajn a začať leštiť. Nezáleží na tom, či ste začiatočník, nebudete sa mýliť so zobrazením panela úprav na prvý pohľad, pretože je to celkom jasné a dobre navrhnuté. Zmeny na pozadí stránky, farbách a písmach atď. Môžete vykonať na karte Návrh.

Najprv môžete prvky presunúť kamkoľvek v oblasti lokality. Ďalej kliknutím na prvok sa zobrazí malé okno na úpravy, ktoré obsahuje rôzne možnosti úprav, ako sú zmena vzorov, štýlov, pozícií a rozmerov atď. Okrem toho môžete pridať animáciu do konkrétneho prvku alebo do celej lokality, ak chcete. Zmena veľkosti položiek je určite výhodná, pretože namiesto písania dimenzií stačí veľkosť kurzora myši zväčšiť alebo zmenšiť.

Staviteľ celkom eliminuje potrebu kódovacích schopností, pretože do príspevkov a stránok je možné pridať veľké množstvo prvkov. Rovnako ako v prípade jedného tlačidla, existuje takmer 6 návrhov. Okrem toho existuje mnoho ďalších užitočných prvkov, ako sú sociálne siete, krabice, fórum kontaktov, vkladanie HTML / stránok, mapy Google, informačné letáky, pridávanie videí a rôzne tvary atď..

WebsiteBuilder je kompatibilný s mnohými ďalšími aplikáciami SEO, Analytics, Social a speňaženia. Môžete integrovať nástroje Bing a Google pre správcov webových stránok bez problémov. Zahŕňajú tiež hustotu kľúčových slov, generátor súborov Sitemap a integráciu AdSense. Tvorca webových stránok sa neobmedzuje iba na vytváranie webových stránok. Môžete s tým vytvoriť výrazný obchod s elektronickým obchodom. Majte na pamäti, že všetky funkcie integrácie a ukladania sú dostupné pre prémiových používateľov. Slobodný používateľ sa však môže tešiť z jeho bezplatného tvorcu webových stránok bez obmedzenia.

Pri prevádzke online je nevyhnutné mať tím technickej podpory. WebsiteBuilder teda ponúka pomoc prostredníctvom e-mailov a telefonických hovorov. Znalostná základňa navyše obsahuje komplexné články o editoroch, SEO, doménach a sociálnych médiách. Celkovo je to skvelý nástroj na tvorbu stránok, ktorý má bohaté možnosti úprav a početné šablóny.

ceny: Najnižšie poistné plány začínajú od 5,99 $ mesačne vrátane bezplatného názvu domény a reklamného kreditu. Plán umožňuje integráciu SEO a marketingových nástrojov. Upozorňujeme, že nepovoľuje vlastnú e-mailovú adresu. Pre vlastné e-mailové účty je potrebné prihlásiť sa na odber ich podnikateľského plánu. Ponúkajú samostatný plán pre používateľov elektronického obchodu, ktorí stoja 11,99 dolárov mesačne s bezplatnou doménou, podporou na úrovni priority a vlastnými e-mailovými adresami..

Ucraft [Trail + Platené]

Softvér na tvorbu stránok ucraft

V neposlednom rade poskytuje Ucraft rýchle riešenie na vytvorenie stránky alebo vstupných stránok. 14-dňový skúšobný účet, ktorý je k dispozícii každému na testovanie kvality. Ponúkajú rozsiahly zoznam šablón, z ktorých si môžete vybrať. Ich hosting je navyše podporovaný platformou hostingu spoločnosti Google v cloude, aby bola zaistená maximálna dostupnosť a nemusíte sa obávať obmedzení šírky pásma..

Webová stránka je rozdelená do samostatných blokov s prispôsobiteľnými možnosťami, a tak vytvára pútavý dizajn. Ucraft ponúka rôzne prvky, ako je pridávanie odsekov, nadpisy, tlačidlá, videá a odpočítavače času, atď. Majú tiež funkciu prepínania jazykov. Okrem toho môžete integrovať kanály Instagram, SoundCloud a Twitter.

Prístrojová doska Ucraft poskytuje prístup k rôznym funkciám vrátane správcu SEO, domén a pridávania členov tímu. Navyše poskytujú nástroj na tvorbu loga. Z tohto panela môžete pridávať kategórie a spravovať rôzne vyhliadky na príspevky a stránky. Podporujú množstvo integrácií aplikácií vrátane chatu Zendesk, Google Analytics a hotjar atď.

Tvorca vám umožňuje pridať k prvkom vašej stránky špeciálne efekty. Ucraft ponúka návrhársky nástroj s dodatočnými nákladmi iba 2,99 dolárov / navždy. Je to nástroj inšpirovaný aplikáciou Photoshop, ktorý dokáže upravovať rozloženie, štýly, typografiu a úpravu súpravy UI. Podľa našich skúseností postačuje jednoduchý panel úprav, široká škála šablón, početná podpora a podpora služby Google Cloud, aby sa zaradila medzi najlepší softvér na tvorbu webových stránok..

Na obrazovke sa vždy objaví ikona chatu, kde začnete konverzáciu s členmi Ucraft o pomoc. Je to trochu pomalé, pretože vo všeobecnosti dostanete odpoveď o niekoľko hodín. Okrem toho majú podporné centrum, ktoré je plné sprievodcov k takmer každej téme.

ceny: Pre prémiové predplatné sa Ucraft začína od 8 dolárov mesačne. Môžete vytvárať neobmedzené webové stránky. K dispozícii sú tiež články, SEO a viacjazyčné aplikácie. Ceny sa značne znižujú, ak ste platili celý rok, ktorý stojí iba 77 dolárov. Ročný balík obsahuje 1 bezplatný názov domény. A za pouhých 149 dolárov získate celoživotný prístup k Ucraft.

záver

Celkovo vzaté, najlepší softvér na tvorbu webových stránok je skvelý spôsob, ako vytvoriť webovú stránku alebo e-commerce obchody. Nemusíte sa učiť kódovať, pretože stavitelia WYSIWYG pracujú na princípe drag and drop. Stavitelia nie sú len šetriaci čas, ale tiež šetria vaše náklady na vytvorenie vlastného dizajnu od vývojárov.

Keďže spoločnosť zaoberajúca sa tvorcami webových stránok spravuje takmer všetko, môžete sa namiesto riešenia serverov a iných technických aspektov zamerať na vytvorenie stránky.

Všetci uvedení stavitelia sú priamočiare a poskytujú užívateľsky príjemné prostredie.

Ktorý z nich je teda najlepším softvérom na tvorbu webových stránok?

Výber nástroja na tvorbu webových stránok závisí od vašich požiadaviek. Odporúčame Wix na vytváranie webových stránok. Má stovky šablón a bohatý trh aplikácií. Navyše ich ADI režim je vynikajúcou voľbou pre začiatočníkov.

Pre nastavenie stránka elektronického obchodu, odporúčame vám skúsiť to Shopify pretože prevádzka obchodu je omnoho jednoduchšia, aj keď nemáte predchádzajúce skúsenosti.

A pre módy, cestovanie a blogy o fotografii, Štvorcový priestor ponúka pomerne relevantné a ohromujúce šablóny s drag and drop editáciou.

Takže ktorý si vyberiete?

Už ste použili niekoho vyššie uvedeného?

Tešíme sa na vaše cenné pripomienky a ak máte akékoľvek ďalšie nevyriešené otázky týkajúce sa tvorcov webových stránok, neváhajte sa opýtať.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map