10 najlepších alternatív nakupujúcich a konkurentov pre vaše webové stránky elektronického obchodu

0

Služba Shopify je pohodlné, ale nie konečné riešenie a ak z nejakého dôvodu hľadáte alternatívy služby Shopify, pristáli ste na správnom mieste..


Je to jeden z najobľúbenejších softvérov na tvorbu webových stránok pre webové stránky elektronického obchodu, ktorý poskytuje nielen najjednoduchší spôsob a kombináciu výkonných nástrojov, ale tiež vyžaduje veľmi minimálne množstvo technických zručností..

Služba Shopify podporuje množstvo platobných brán a rozšírení na zlepšenie použiteľnosti. To však neznamená, že najlepšie vyhovuje všetkým potrebám.

Okrem toho, ak si nie ste istí obchodom Shopify, môžete ich vyskúšať podpísaním a bezplatná 14-dňová skúšobná verzia.

Vzhľadom na rôznorodosť výrobkov sa potreby pohybujú od človeka k človeku. Existuje šanca, že zo služby Shopify nedostanete funkciu, ktorú skutočne chcete.

Tu uvádzame najlepšiu alternatívu k službe Shopify vrátane komplexného preskúmania každého z nich.

Niektoré z náhradníkov sú hostené tam, kde väčšina technických aspektov riešených samotnou spoločnosťou, ale môžu sa líšiť vo vlastnostiach od Shopify.

Aj keď len málo z nich je hostiteľom, kde väčšina kontrolných a technických prác zostáva vo vašich rukách, ako je napríklad nákup hostingu, inštalácia softvéru, implementácia SSL a prenášanie aktualizácií atď..

Ak vás služba Shopify vypne, javí sa ako hostené riešenie väčší potenciál.

Najlepšia alternatíva služby Shopify 2019

Najlepšie alternatívy a konkurenti pre webové stránky a obchody v elektronickom obchode v roku 2020

BigCommerce

BigCommerce je dobre známa platforma elektronického obchodu, ktorá má významný podiel na trhu. Nemusíte byť technicky zdatní ani si najímať vývojárov.

to je hostovaná platforma čo znamená, že technický tím spoločnosti BigCommerce sa stará o webhosting, SSL, bezpečnostné záplaty a ďalšie aktualizácie.

Okrem toho môžete svoju doménu nasmerovať na nákup u iného registrátora domény alebo na BigCommerce, aby ste sa zbavili technickej práce..

Počnúc dvoma osobami majú teraz stovky zamestnancov. A zatiaľ umožnili obchodníkom viac ako 8 miliárd dolárov.

Rovnako ako Shopify, aj BigCommerce má ľahko použiteľnú správnu radu. Ak ste niekedy používali informačný panel WordPress, potom sa domnievam, že sa nestretnete so žiadnymi problémami pri riešení tém a iných nastavení.

Úprimne povedané, je super ľahké, či už máte nejaké predchádzajúce skúsenosti alebo nie.

Panel dashboardu BigCommerce

Bigcommerce má vo svojom vedre viac funkcií ako Shopify. Poskytujú a 15 dňová skúšobná doba pre skúšobnú jazdu. Existuje veľa bezplatných a platených tém s mnohými prispôsobiteľnými možnosťami.

Okrem základných funkcií súvisiacich s produktmi, platobnými bránami, motívmi a aplikáciami atď. Môžete prejsť na rozšírené nastavenia, ako sú pokladnice, darčekové balenie, sledovanie pridružených spoločností, inventár a upozornenie na objednávky..

Hádajte, čo Shopify účtuje 2% poplatok za každú transakciu. Jediným spôsobom, ako sa tomu vyhnúť, je použitie ich interného spôsobu platby. Na druhej strane, BigCommerce podporuje offline, online a digitálne spôsoby platby a môžete používať akúkoľvek platobnú bránu.

platobné brány veľkého obchodu

Môžete pristupovať k viacerým aplikáciám zadarmo ako MailChimp, zatiaľ čo služba Shopify ponúka množstvo aplikácií, ale väčšina z nich je označená určitými zvýšenými nákladmi.

alternatíva k veľkému obchodu

Z hľadiska cien si obe spoločnosti účtujú takmer podobné poplatky. Nakupujte poplatky 29 dolárov pre základný plán, pričom umožňuje iba 2 zamestnanecký účet.

Na druhej strane, BigCommerce podporuje neobmedzený účet zamestnancov, integráciu s Amazonkou & eBay, neobmedzené produkty, bezplatné dedikované SSL za 29,95 $ mesačne.

Obaja ponúkajú podporu živého chatu 24/7 pre rýchlu pomoc. Navyše fóra komunity, príručky a dokumentácia sa ukázali ako veľmi užitočné pri učení a riešení problémov.

Volusion

Volusion je skúseným účastníkom v odvetví elektronického obchodu, ktorý funguje od roku 1999 a je jedným z najlepších konkurentov Shopify. Prechádzajú cez 180 000 zákazníkov. Volusion ponúka celý rad plánov na splnenie všetkých typov zákazníkov.

Je to hosťovaná platforma, čo znamená, že od nich dostanete všetky veci, aby ste si vzali obchod pred verejnosť. Môžete začať s bezplatnou prehliadkou 14-denná skúšobná doba.

Ponúkajú pôsobivé bezplatné dizajny pre výklady. Úpravou môžete vykonať mnoho zmien, aj keď nemáte technické zručnosti. V ich WYSIWYG editore je všetko viditeľné a sme si istí, že sa nikdy nestratíte.

Umožňujú vám zvýšiť vašu obratnosť integrovať sa s eBay, Amazon a Facebook, Na palubnej doske ďalej prezentujú rôzne užitočné analýzy.

alternatíva volúcie k nakupovaniu prístrojovej dosky

Hoci nie je toľko platobných brán, ako je Shopify, ale všetky podporované platobné systémy na službe Volusion sú zadarmo, zatiaľ čo služba Shopify účtuje 2% transakčný poplatok, ktorý zníži vaše zisky.

Doplnky nemusíte inštalovať, pretože sú vybavené všetkým potrebným. Chcete sledovať návratnosť investícií, zlepšovať SEO, vytvárať zľavy alebo chcete nastaviť CRM? Všetky sú predpripravené. Súčasťou každého plánu je zoznam funkcií

funkcie plánov zmysel

Rozsah plánov robí z Volusion cenovo dostupnú a inteligentnú voľbu. Musíte si však dávať pozor pri výbere plánu, pretože obmedzujú počet produktov, ako na “Mini” plán môžete predať až 100 produktov. Navyše, plán zahŕňa šírku pásma 1 GB a bezpečné pokladne.

Kým prechádzate na väčšie plány, máte povolené predávať viac produktov a zariadení telefonickej podpory. Každý plán dostal niekoľko jedinečných funkcií.

voľba nakupovať konkurentov

“Trial” na “Mini” používatelia balíka môžu získať pomoc odoslaním e-mailu alebo otvorením rozhovoru. Ale ostatní používatelia ich môžu kontaktovať aj v telefóne. Okrem toho sa zaväzujú poskytovať podporné služby na úrovni priority majiteľom programov „pro“ a „premium“.

Dôkladne môžete získať pomoc 24/7 bez ohľadu na to, aký typ používateľov ste. Dostupnosť rôznych plánov spoločnosti Volusion vám umožňuje vybrať si plán podľa vašich potrieb. Okrem toho mnohé vaše obchodné témy, ľahká použiteľnosť a flexibilné prispôsobenie si vyťažia z vašich výdavkov.

Squarespace

Squarespace je hosťovaný softvér na tvorbu webových stránok, ktorý ponúka zariadenie drag and drop na vybudovanie internetového obchodu, blogu a webových stránok. Navrhli exkluzívne balíčky pre používateľov elektronického obchodu. Podobne ako Shopify získate aj intuitívny backend panel, ktorý spravuje všetky vyhliadky vášho obchodu.

alternatíva

Hoci program Squarespace nezahŕňa toľko funkcií, ako má Shopify, ale zahŕňajú všetky základné funkcie, vďaka ktorým sa vaše podnikanie rozbehne na zem.

Vďaka zručnostiam s nulovým kódovaním si môžete vybudovať pútavý obchod pomocou rôznych bezplatných tém. Pomáhajú vám vytvoriť web optimalizovaný pre mobilné zariadenia, ktorý sa stáva povinným kvôli rozsiahlemu používaniu smartfónov.

Cena plánu pre Obchod s elektronickým obchodom začína od 26 dolárov mesačne a pri ročnom odbere získate bezplatné doménové meno. Počet produktov, ktoré môžete zaradiť na svoje stránky, nie je nijako obmedzený. A čo je najdôležitejšie, nemusíte mať žiadne transakčné poplatky. Zľavy, objednávky, zákazníci a zásoby atď. Sú ľahko spravovateľné.

Namiesto inštalácie doplnkov je program Squarespace dodávaný so zabudovanými funkciami, ako sú platby, platba, zákaznícky účet, účtovníctvo, preprava a dane atď. K dispozícii sú tiež integrované možnosti, ako je aktivácia SSL a vylepšenie SEO.

V súčasnosti podporujú iba služby PayPal a Stripe. S programom Squarespace teda nebudete mať toľko rozmanitosti funkcií, ako v programoch BigCommerce a LemonStand, ale získate dostatok nástrojov na voľné fungovanie. Z tohto dôvodu vám odporúčame vyskúšať si skúšobnú lehotu na svoju kreditnú kartu.

Máte problém vyriešiť nejaký problém? Squarespace poskytuje podporu komunity a rozsiahlu vedomostnú základňu. Ak však čelíte problému, pošlite e-mail alebo otvorte live chat s ich technickým zástupcom.

Podporné služby SquareSpace

Takže ak chcete jednoduché riešenie, kde nie je potrebné inštalovať doplnky alebo správy s technickými prácami, bolo by dobré ísť do služby Squarespace.

LemonStand

Ak je hlavným problémom cena, ktorá vás odvracia od služby Shopify, potom je spoločnosť LemonStand dobrým konkurentom v službe Shopify. Spoločnosť Lemonstand bola založená v roku 2010 a ponúka robustné riešenie elektronického obchodu pre malé, stredné a veľké podniky. Ak už máte obchod Shopify, Magento alebo BigCommerce, môžete na serveroch LemonStand bezproblémovo migrovať.

Veľkou výhodou, ktorú prináša Lemonstand, je prispôsobiteľnosť. Môžete robiť významné zmeny na výkladnej skrini sami (potrebujete zručnosti v oblasti kódovania) alebo si môžete dovoliť vývojára a dizajnéra.

Za ukážku odovzdajú 14-dňový skúšobný účet rovnako ako Shopify. Poskytujú úplne pokojné prostredie tým, že ponúkajú samo hostenú hostenú platformu bez technických problémov.

Po registrácii objavíte dobre navrhnutý editor WYSIWYG s veľmi zrejmým zoznamom funkcií.

ovládací panel citrónového stojana

Neponúkajú toľko integrácií, ako je Shopify, ale poskytujú užitočné spolu s nimi 95+ platobných brán.

aplikácie s platbami na citróny a platobné systémy

Zatiaľ ponúkajú vo svojom inventári 15 tém. Všetky témy sú otvorené a bezplatné. Pokročilá úroveň prispôsobenia si samozrejme vyžaduje rozvíjajúce sa zručnosti, ale môžete bez námahy meniť farby, logo, favicon atď..

Balíčky LemonStand začínajú od 19 dolárov mesačne. Všetky plány zahŕňajú základné funkcie, ako sú neobmedzené produkty, účet zamestnancov, ukladací priestor a šírka pásma.

Navyše sa za používanie platobnej brány neplatia žiadne transakčné poplatky. Funkcie týkajúce sa SEO, Global CDN, HTTPS, prispôsobiteľnej pokladnice a oveľa viac vrátane bez ohľadu na plán.

nakupovať alternatívy 2017-2018

Jediná vec, na ktorej vám záleží je počet objednávok, ktorý vám umožňuje počiatočný (základný) plán na spracovanie 75 objednávok mesačne. Takže si vyberte akýkoľvek plán, ktorý predvída váš budúci rast.

Zákazníkovi poskytuje pomoc živý chat a e-maily. Podporné služby sú priateľské a ich odozva je prekvapivo rýchla aj na e-maily. Okrem toho dodržiavajú príslušnú dokumentáciu, v ktorej nájdete svoje odpovede.

Aj keď, najzákladnejší plán je pomerne cenovo dostupný s obmedzenými objednávkami, ale ďalší plán vás výrazne stojí. Celkovo vzaté, pri kúpe zariadenia LemonStand vypršalo veľa funkcií, a preto je to hodná investícia.

WooCommerce + WordPress.org [Self-Hosted]

WooCommerce je vedúca platforma elektronického obchodu, ktorá využíva viac ako 30% obchodov (t. J. Pokrýva väčšinu podielu na trhu ako ktorýkoľvek iný).

V skutočnosti ide o doplnok, ktorý je nainštalovaný na systéme WordPress CMS a poskytuje vám lepšiu kontrolu a flexibilitu. Okrem toho je to otvorený zdroj, takže sa môžete obrátiť na svoje potreby tak, že požiadate svojho vývojára.

Môže sa to nazvať a zadarmo Nakupujte alternatívu pretože vám neúčtujú nič za softvér ani za transakčný poplatok. Všetko, čo musíte kúpiť doménové meno a a spoľahlivý WooCommerce hosting.

Môžete oboje získať od jedného poskytovateľa, aby ste zúžili svoju technickú prácu. Dôrazne vám odporúčame vyskúšať SiteGround pre stabilný, bezpečný a užívateľsky príjemný zážitok.

siteground nakupovať alternatívy India

Môže sa objaviť otázka, pretože ide o samo hostené riešenie, takže si môže vyžadovať veľa technických znalostí a môže zmiasť začiatočníkov. Osobne nie sme technicky zdatní chlapci a podľa našich skúseností je používanie neuveriteľne jednoduché.

Rozhodnite sa o doméne, zaregistrujte svoj plán na stránkach SiteGround a venujte nejaký čas príprave na svoj účet. Potom pomocou inštalačného programu na jedno kliknutie z daného cPanel nainštalujte program WordPress.

Teraz nainštalujte doplnok WooCommerce a to je všetko. Navyše jediným kliknutím si môžete aktivovať Poďme šifrovať SSL poskytované zadarmo pomocou programu SiteGround.

WooCommerce je veľmi bohatá na doplnky pre pridávanie ďalších funkcií. K dispozícii sú stovky rozšírení týkajúcich sa spôsobov dopravy, marketingu, spôsobov platby a účtovníctva atď.

woocommerce nakupovať alternatívy reddit

Doplnok je dodávaný s bezplatnou vysoko responzívnou témou s názvom „Storefront“. Existuje tiež niekoľko detí zadarmo témy. Všetko, čo môžete spravovať, nájdete na karte WooCommerce zobrazenej na hlavnom paneli WordPress.

Celkové náklady na získanie domény a hostingového balíka sú oveľa nižšie, dokonca aj zo základného plánu Shopify. Okrem toho môžete predať toľko produktov a umožniť vám používať offline, online a digitálne spôsoby platby.

Vďaka integrácii na Facebook je vaša stránka na Facebooku dobrým výkladom pre efektívne zvyšovanie miery konverzie. Neposkytujú podporu živého chatu.

Môžete im poslať e-mail, pozrieť si ich podrobných sprievodcov videa a prečítať si ich návody. Takže ak hľadáte ekonomické, ale kompletné riešenie, WooCommerce je pútavým hľadiskom.

Wix

Wix je hlboká a neustále rastúca platforma na vytváranie profesionálnych webových prezentácií. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a teraz je spravuje viac ako 110 miliónov používateľov.

Početné šikovné šablóny, veľké množstvo aplikácií a vysoko prispôsobiteľné možnosti tém z neho robia jednu z veľmi blízkych alternatív Shopify. Zoznámte sa teda s ich službami pomocou bezplatných alebo dostupných platených programov.

Wix ponúka dva spôsoby nastavenia vašich webových stránok. ADI je rýchly spôsob, ktorý vás prevedie prehliadkou potom, čo ste odpovedali na sériu otázok týkajúcich sa vášho obchodu, ktorý chcete nastaviť. Zatiaľ čo druhá metóda sa nazýva Wix editor ponúka viac prispôsobenia a kontroly, začnite výberom z 100 s šablón.

wix stránky ako shopify

Okrem šablón spoločnosť Wix vytvorila obrovský obchod, ktorý obsahuje 280+ aplikácií súvisiacich s každou kategóriou.

Vloženie živého chatu, integrácie sociálnych médií, platobných brán alebo vytvorenia kupónov sa dá uskutočniť iba nainštalovaním jednoduchých doplnkov..

Ďalej môžete vložiť kódy HTML, pridať lightboxy, rôzne štýly tlačidiel a políčka a prispôsobiť tak obchod podľa svojich požiadaviek.

Wix nakupovať alternatívu 2018

Wix poskytuje svoje služby za veľmi neuveriteľné ceny. A ich cenová štruktúra im umožňuje získať výhodu nad Shopify. Plány začínajú od 4,50 dolárov mesačne s veľmi obmedzenými funkciami, ako je šírka pásma 1 GB a 500 MB úložného priestoru. Tento plán vám umožňuje pripojiť sa aj k vlastnej doméne. Je to ako veľmi osobný alebo testovací plán.

Pre niektoré vážne podnikanie, musíte si vybrať väčší plán. Internetový obchod môžete nastaviť iba na “Ecommerce” a “VIP” plány. Plán elektronického obchodu stojí iba 16,50 dolárov / mesiac s šírkou pásma 10 GB a úložiskom 20 GB.

Prináša aj niektoré bezplatné správy, napríklad bezplatné doménové meno a niektoré platené aplikácie. Aj keď sú najvyššie “VIP” stále vás plánujú nižšie náklady (24,50 EUR / mesiac) ako služba Shopify a umožňujú neobmedzený prenos.

Wix je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu ľahkú použiteľnosť aj pre nováčikov. Okrem toho majú krok za krokom návody a videopríručky pre lepšie porozumenie.

V súčasnosti neponúkajú live chat, ale kvôli technickej podpore im môžete poslať e-mail. Či už teda máte predchádzajúce vedomosti alebo nie, Wix vás nesklame svojimi bohatými funkciami, jedinečným dizajnom a dostupnosťou.

Magento [Self-Hosted]

Magento je ďalšou vedúcou platformou elektronického obchodu založenou v roku 2007. Vďaka plným užitočným funkciám je táto platforma dobrou voľbou pri pohľade na alternatívu Shopify..

Môžete sa hádať o vynikajúcich službách, ktorým dôverujú svetovo známe značky ako King Burger, Tom Dixon a Ncare atď..

Magento je k dispozícii v bezplatnej aj platenej verzii. Ich platená verzia sa objaví so štruktúrou hostenou v cloude a zmení váš výber elektronického obchodu na skutočne extravagantnú voľbu alebo dokonca z cenovej dostupnosti..

Kým open-source Magento (tiež komunitné vydanie) je voľne k stiahnutiu. Na spustenie open-source verzie však potrebujete doménu a hostingový plán.

Ako sme už spomínali, SiteGround je veľmi priateľským hostiteľom pre riešenia elektronického obchodu. Okrem toho poskytujú SSD hosting, Optimalizovaný server Magento, a nepretržitá podpora zákazníkov. Existuje niekoľko ďalších jedinečných funkcií:

Webhosting pre web Magento

Po zvládnutí technických situácií je obsluha softvéru Magento neuveriteľne ľahká a zábavná. Pekne vyzerajúci panel si vyžaduje vašu malú krivku učenia sa a vy ste tam.

Pridávanie produktov je také jednoduché ako v iných platformách elektronického obchodu. Môžete robiť veľa vecí, vďaka ktorým je výkonným nástrojom na vytváranie kupónov, posielanie zoznamov želaní, šetrenie košíka, keď zákazník odišiel bez nákupu, rôzne nástroje SEO, správu fyzických a digitálnych produktov, takmer 46 platobných brán a viac, ako si myslíte, že Shopify dokáže.

Magento najlepšie nakupovať alternatívu

Otvorený zdroj spoločnosti Magento je bezplatný a tiež neúčtuje žiadne transakčné poplatky. Na rozdiel od Shopify sa Magento nezobrazuje s bezplatnými témami, ale iba s predvolenými. Môžete si kúpiť jeden z trhu Magento alebo od vývojárov tretích strán.

Naším odporúčaným hostiteľom pre server Magento je „SiteGround“, ktorý poskytuje niekoľko bezplatných šablón. A samozrejme nájdete na svojom trhu množstvo bezplatného a prémiového rozšírenia o ďalšie funkcie. V prípade, že potrebujete pomoc, navštívte časť zdrojov na svojich webových stránkach, používateľské príručky a technickú dokumentáciu.

Predtým, ako sa rozhodnete pre Magento, chceme spomenúť, že je to spoľahlivé riešenie iba pre technicky zdatných chlapcov, inak skončí s veľkou stratou času. Alebo najmete vývojára, ktorý nakoniec zvýši vaše náklady.

Čo chceme povedať, že ak nie ste technicky zdatní alebo len začnete, chcete rýchlo vytvoriť internetový obchod, potom musíte vyskúšať inú alternatívu, ako je napríklad Bigcommerce..

BigCartel

BigCartel je tiež pekným riešením, na ktoré sa treba pozerať pri hľadaní služieb podobných Shopify. Ak chcete spustiť obchod na individuálnej úrovni, pretože je k dispozícii, stáva sa veľmi potenciálnou voľbou Najvyšší plán môže predať až 300 výrobkov. Tento fantastický staviteľ začal svoju cestu v roku 2005.

Rôzne doplnky sú skvelým spôsobom, ako pridať ďalšie funkcie na zlepšenie použiteľnosti v obchode. Podobne ako v službe Shopify vám program BigCartel podporuje aj vykonávanie viacerých integrácií aplikácií.

kategórie aplikácií bigcartel nakupujú alternatívu

Dobrý a ľahko ovládateľný dizajn je rozhodujúcou súčasťou každého internetového obchodu. BigCartel ponúka 12+ bezplatných tém s množstvom prispôsobiteľných možností. Pouhými kliknutiami môžete urobiť významné zmeny v použitej téme. Okrem toho môže vývojár vykonať úplné prispôsobenie kódu pre ktorýkoľvek z platených programov.

Vyzerá to, že služba Shopify je iba tvorcom elektronického obchodu, ktorý sme doteraz zažili a účtuje transakčný poplatok za použitie spôsobov platby treťou stranou. Na druhej strane, BigCartel v súčasnosti podporuje Apple Pay, PayPal, Square a Stripe, zatiaľ čo žiadny nestojí žiadny transakčný poplatok.

BigCartel uplatňuje jedinečný prístup a namiesto poskytovania skúšobného obdobia poskytuje popri platených programoch aj bezplatný celoživotný účet. Plán zadarmo je však obmedzený na 5 produktov a neponúka žiadne sledovanie zásob ani analytické údaje.

Okrem toho nemáte dovolené nasmerovať vlastnú doménu. Platené programy sú rozdelené hlavne podľa počtu produktov, ktoré môžete predať. Najzákladnejšia cena plánu 9,99 dolárov / mesiac kde môžete publikovať 25 produktov. Ak teda potrebujete podniknúť nejaké vážne obchody, musíte si kúpiť prémiový plán, ktorý vám prinesie aj množstvo ďalších užitočných funkcií..

bigcartel plány funkcie

Centrum pomoci BigCartel má veľmi užitočné návody, ktoré vás dovedú k spôsobu ovládania softvéru. Nájdete sprievodcov ku všetkým témam, od základného postupu. Okrem toho majú možnosti rozhovoru a e-mailu, ak chcete hovoriť so svojimi technickými zástupcami. Takže ak si myslíte, že váš obchod zostáva obmedzený na 300 produktov, stojí za to vyskúšať. Navyše, keďže je k dispozícii malý plán, môžete začať od menšieho plánu a ušetriť tak náklady.

PrestaShop [S hostiteľom]

Prestashop je bezplatná platforma, ktorá vám umožňuje predávať neobmedzený počet produktov bez účtovania akýchkoľvek transakčných nákladov a blízkej alternatívy Shopify..

Vo všeobecnosti môžeme povedať, že je to bezplatné, ale skutočne musíte kúpiť doménu a webhosting, aby ste mohli prevádzkovať obchod pomocou tohto doplnku, napríklad doplnku Magento alebo WooCommerce..

Na druhej strane majú tiež hostenú verziu, ktorá používa verziu 1&1 hosting (lacný poskytovateľ hostenia WordPress).

Keďže je hostiteľom hostiteľa, jeho nastavenie môže byť pre niektorých začínajúcich používateľov problematické. Ale osobne sme to vyskúšali a nie je nič, čo by sa malo zamieňať. Odporúčame vám, aby ste sa sami rozhodli, že sa prihlásite na program s cennejším poskytovateľom hostingu ako 1&1.

Už sme sa zmienili SiteGround kde môžete získať hostingové balíčky, ako aj doménu, a tak ich prepoja, aby sa minimalizovala vaša práca. Počas inštalácie budete čeliť nulovým problémom a oveľa viac výhod.

alternatíva k nakupovaniu

Prestashop je viacjazyčná platforma, ktorá podporuje 25 jazykov tým pomáha pri medzinárodnom predaji. Dajú vám do rúk 600+ funkcií, ako sú neobmedzené produkty, atribúty produktu, darčekové balenie, viac mien a podrobnosti o opustenom košíku, atď. Po inštalácii uvidíte ukážkový účet, ktorý vám pomôže pozrieť sa na podrobnosti, ktoré sa nachádzajú v PrestaShope..

nastavenie backendu prestashop nakupovať alternatívu

Platforma sa dodáva iba s jednou predinštalovanou témou. Ak chcete získať viac tém, navštívte ich trhovisko, alebo môžete požiadať o licenciu zakúpenú od tretej strany. PrestaShop ponúka nespočetné množstvo modulov pre vylepšenie obchodu. Bohužiaľ, iba niekoľko z nich je zadarmo.

Z dôvodu povahy otvoreného zdroja vám môže nezávislý vývojár pomôcť vykonať zmeny podľa vašich požiadaviek. PrestaShop tiež udržiava komunitné fórum, príručky, školenia, dokumentáciu a videonávody. Majú telefónnu linku pre všeobecnú pomoc. Ak potrebujete technickú pomoc, musíte si kúpiť plán podpory, ktorý vytvorí veľkú dieru vo vrecku.

Záver – Aká je najlepšia alternatíva na nakupovanie?

Shopify je úžasným riešením pre webové stránky s online nakupovaním, ale vďaka „pretekom o dokonalosť“ sú v meste k dispozícii alternatívy s funkciami out-of-the-box a obzvlášť prijateľnou cenou. Dúfame, že vyššie uvedené najlepšie alternatívy služby Shopify vám pomôžu nájsť tú, ktorá zodpovedá vašim potrebám.

Pretože existujú dva typy alternatív, hostiteľom a Self-hostované. Hostovaná platforma ako BigCommerce je vynikajúcou voľbou pre začínajúcich používateľov, zatiaľ čo ak máte niekoľko technických zručností, môžete ľahko použiť samoobslužný server typu WooCommerce, ktorý ponúka väčšiu kontrolu nad zdrojmi a veľmi ľahko ovládateľný.

Mierne obmedzenie prichádza s väčšinou hostovaných riešení je absencia vlastného vytvárania e-mailov. Takmer všetky hostované platformy Shopify, BigCommerce, a Volusion, atď. neponúkajú vlastný e-mailový účet vôbec alebo iba vo vyšších plánoch. Vlastný e-mailový účet končí názvom vášho obchodu / názvu domény a vyzerá profesionálnejšie.

Toto sú skutočne najlepšie alternatívy Shopify s dôveryhodnými službami. Skúste im to, pretože väčšina z nich ponúka skúšobný účet a dajte nám vedieť svoj výber v sekcii komentárov nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map