10 najlepších alternatív a konkurentov SquareSpace 2020

2

Na tejto stránke ste sa dostali, aby ste vybrali najlepšiu alternatívu služby Squarespace, ktorá vyžaduje minimalistické technické znalosti, ale ponúka skvelú funkčnosť.


Squarespace je jedným z najjednoduchších staviteľov, ktorý používa, pozostáva z elegantných šablón pre internetové obchody, blogy a stránky módy atď..

Preč sú dni, keď sa buduje web, rozptyľuje neporiadok kupujúc doménu a plán hostenia. Musíte urobiť veľa práce, vrátane riešenia kódovacích parametrov, aby ste si vytvorili dobrý vzhľad svojich stránok.

Ale s časom plynuli veci so vstupom tvorcov webových stránok jednoduchšie – to znamená takmer žiadnu technickú prácu a spustenie stránky v priebehu niekoľkých minút. Squarespace patrí medzi najlepší softvér na tvorbu webových stránok na trhu.

Hoci program Squarespace kompiluje s množstvom funkcií, žiadny z nich však nie je oprávnený považovať ho za perfektného tvorcu webových stránok. Jediná vec, ktorú môžete získať, je tá najlepšia pre vás.

Takže ak služba Squarespace nespĺňa vaše požiadavky – najmä pre webové stránky elektronického obchodu, majú veľmi obmedzené platobné brány.

Nebojte sa, pretože existujú weboví tvorcovia podobní Squarespace, ktorý prichádza s rôznymi funkciami, ktoré možno v Squarespace nenájdete..

Pozrime sa na našu zbierku najlepších výberov.

10 najlepších alternatív v oblasti štvorcov do roku 2020 – spoľahliví konkurenti v oblasti štvorcov

1. Wix

Wix - najlepšia alternatíva štvorcového priestoru

Wix je jedným z populárnych tvorcov stránok, ktorý pomáha zákazníkom vytvárať webové stránky takmer bez námahy. Začať s nimi je super ľahké, sprievodca nastavením vám pomôže vybrať si medzi editorom ADI a Wix.

Editor ADI najlepšie vyhovuje nováčikom, pretože je to veľmi automatický spôsob, ako položiť iba niekoľko jednoduchých otázok, aby sa vytvoril navrhnutý web..

Editor Wix sa tiež ľahko naviguje tam, kde začínate výberom zo 100 bezplatných pekne vyzerajúcich šablón, ktoré patria do rôznych kategórií, ako je internetový obchod, fotografia, cestovanie a blog, atď. Editor Wix umožňuje vykonávať zmeny takmer v každej časti. webových stránok bez toho, aby došlo k narušeniu kódovania.

Na paneli nástrojov si môžete vybrať rozloženie webovej stránky, vytvoriť kategórie a vykonať rôzne úpravy. Ďalej môžete jednoducho pretiahnuť prvky a umiestniť ich kamkoľvek budete chcieť.

S Wix získate prístup na ich trh aplikácií, ktorý poskytne stovkám aplikácií ľahkú inštaláciu a výrazne zlepší použiteľnosť. Môžete bez problémov začleniť sociálne aplikácie, marketingové nástroje, možnosti rozhovoru, aplikácie elektronického obchodu a mnoho ďalšieho.

Wix je veľmi flexibilný a vkladanie kódov je vynikajúce zariadenie pre ľudí, ktorí radi kódujú. Hlavný problém s Wixom je, že ste viazaní šablónou a v určitom okamihu, ak sa rozhodnete zmeniť ju, musíte stránku znova vytvoriť..

Pri práci s online službami vždy potrebujete podporné služby od technických odborníkov spoločnosti. Žiaľ nemajú funkciu živého rozhovoru, ale ponúkajú zákaznícku podporu prostredníctvom telefónu a e-mailov. Okrem toho poskytujú prístup k ich krok za krokom sprievodcom videom.

Môžete začať na Wix bezplatne len kvôli chuti. Ako bezplatný užívateľ máte k dispozícii 500 MB úložného priestoru a šírku pásma 1 GB. A keď sa vám páči, upgradujte na požadovaný prémiový plán.

Majú rôzne plány od 4,50 $ mesačne, ktoré vám umožňujú pripojiť sa k vlastnej doméne. Ak chcete založiť internetový obchod, ponúkajú plán elektronického obchodu za 8,25 dolárov mesačne s cenou zadarmo viac ako 100 dolárov.

2. Nakupujte

Nakupujte alternatívu štvorcového priestoru pre obchod

Ak hľadáte alternatívy Squarespace na spustenie internetového obchodu, potom je Shopify pravdepodobne tým najlepším miestom.

Ich tvorca zameraný na elektronický obchod uľahčuje zložité práce a získal aj niekoľko ocenení. Napájajú cez 500 000 internetových obchodov. Ak sa chcete dozvedieť viac, môžete tu absolvovať 14 dní skúšobnej jazdy.

Poskytujú takmer 100 bezplatných a platených šablón pre internetové obchody. Bohužiaľ, väčšina z nich je platená, ale dané témy sú tiež pekne vyzerajúce.

Skvelý bod pri výbere služby Shopify je, že nemusíte strácať čas so správou nastavenia backendu, pretože je celkom jednoduché, aby to aj začiatočník pochopil v krátkom čase..

Na informačnom paneli vášho Shopify môžete spravovať rôzne vyhliadky obchodu, ako sú produkty, objednávky a zľavy atď. Poskytujú tiež informácie, ako je miera konverzie, poloha zákazníka, opakovaný zákazník, celkové objednávky a oveľa viac..

Ďalšou vecou, ​​ktorá z neho robí lepšiu voľbu ako program Squarespace, je dostupnosť 1 000 s aplikácií, ktoré môžete začleniť pomocou niekoľkých kliknutí. Stačí prejsť do obchodu s aplikáciami z hlavného panela a nájdete aplikácie týkajúce sa dopravy, platobných brán, riadenia sociálnych sietí, účtovníctva a riadenia zásob..

Podporujú 100+ platobných brán, zatiaľ čo funkcia Squarespace je obmedzená iba na Stripe a PayPal. Podobne ako v programe Squarespace si služba Shopify účtuje aj transakčný poplatok (líši sa podľa vybraného plánu).

K dispozícii sú kanály technickej podpory zákazníkom, ako sú živé rozhovory, telefón a e-maily, a to bezplatne a pre prémiových používateľov. Prípadne udržiavali aj sekciu tutoriálov a komunitné fórum.

Ďalšou výhodou použitia Shopify cez Squarespace je tvorba cien.

Existujú 3 rôzne programy, ktoré služba Shopify ponúka, najzákladnejší program stojí 29 dolárov mesačne a pri použití platobnej brány tretej strany účtuje 2% transakčný poplatok..

Aj keď je o niečo vyššia ako mnoho iných nástrojov elektronického obchodu dostupných na trhu, preto ľudia hľadajú svoje alternatívy, ale ich cena stojí za ich služby, s výnimkou transakčného poplatku, ktorý by mohol trochu ublížiť.

3. Pixpa

Konkurent v štvorcovom priestore Pixpa

Pixpa je platforma all-in-one pre kreatívnych profesionálov na vytváranie svojich webových stránok pomocou integrovaného elektronického obchodu, galérií klientov, blogu a oveľa viac..

Pixpa sa stala veľmi populárnou alternatívou k Squarespace, najmä medzi fotografmi, umelcami a dizajnérmi, ktorí milujú svoje všestranné možnosti a cenovo výhodné cenové plány.

Vytváranie ohromujúcich webových stránok je hračkou s veľkým výberom motívov dokonale prispôsobiteľných pre pixely. Všetky webové stránky sú prispôsobené pre mobilné zariadenia a fungujú skvele na všetkých zariadeniach.

Jeho jednoduchý, ale výkonný tvorca webových stránok, ktorý umožňuje presúvanie myšou, ponúka jednoduché riešenie pre každého, kto nemá skúsenosti s kódovaním, a vytvoriť a spravovať svoju úplnú online prítomnosť na jednom mieste. Ich tím podpory je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni naživo a e-mailom, aby vám pomohol kedykoľvek potrebujete pomoc.

Pixpa predstihuje Squarespace dosť veľa, pokiaľ ide o predvádzanie, zdieľanie, predaj a poskytovanie obrázkov. Galérie v Pixpa prichádzajú s množstvom funkcií, ako je podpora multimediálneho obsahu, výber z 15 a viac galérií, import údajov z IPTC, výkonné nástroje galérie obrázkov a oveľa viac.

Môžete tiež vytvoriť galérie s povoleným elektronickým obchodom a predávať obrázky ako výtlačky alebo súbory na stiahnutie. Integrovaná platforma Client Galleries umožňuje používateľom zefektívniť ich pracovný tok a zdieľať, predávať a doručovať obrázky klientom.

S Pixpa môžete tiež vytvoriť plnohodnotný integrovaný obchod s elektronickým obchodom. Jeden môže začať predávať fyzické výrobky, digitálne produkty alebo služby v priebehu niekoľkých minút. Ak mnoho platforiem účtuje poplatok za každú transakciu, nemajú za žiadnu transakciu žiadne poplatky. Celý zisk je teda na vás.

Najlepšie zo všetkého je, že Pixpa to všetko ponúka za zlomok ceny štvorca s cenami začínajúcimi iba 6 dolárov mesačne..

Vďaka vlastnostiam, nákladovo efektívnym cenovým plánom a podpore 24 x 7 je z nej preferovaná platforma pre kreatívy a malé podniky na celom svete.

Stále ste zmätení pri rozhodovaní, či by ste si to mali zvoliť? Nerobte si starosti, je k dispozícii aj bezplatná skúšobná doba 15 dní, choďte do toho a skúste to.

4. Duda

palubná doska duda

Duda je ďalší veľký konkurent spoločnosti Squarespace s primeranou cenovou štruktúrou. Vaša webová stránka bude fungovať hladko a s maximálnou prevádzkou, pretože cloudová štruktúra Amazonu používa spoločnosť Duda na hosťovanie obsahu.

Tvorca webových stránok spoločnosti Duda je k dispozícii od roku 2010 a je pekným riešením pre tých, ktorí nemajú technické znalosti a iné zručnosti v oblasti riadenia stránok. Má integrované zálohovanie, SEO a analytické funkcie.

Čas potrebný na vývoj stránok sa dramaticky skracuje funkciou drag and drop. Položky môžete na svoj web pridať jednoduchým kliknutím myšou.

Na rozdiel od služby Squarespace poskytuje spoločnosť Duda veľa dostupných miniaplikácií, ako sú tlačidlo, pridávanie textu, posledné príspevky a panel vyhľadávania atď. Ich nástroj podporuje viac ako 100 písiem..

Jednoducho potiahnite požadovaný prvok a umiestnite ho na webovú stránku, kdekoľvek chcete. Osobne sme zistili, že použitie je pohodlnejšie ako Squarespace.

Duda vám umožňuje kedykoľvek vykonať zmeny v dizajne stránok. Môžete použiť videá a obrázky ako pozadie a navrhnúť krásnu webovú stránku.

Funkcia importu ich obsahu vám navyše umožňuje importovať z existujúcej stránky bez toho, aby sa kopala do technickej práce.

Môžete dokonca vybrať iné rozloženie pre mobily, tablety a počítače. Okrem toho personalizácia webových stránok už nie je problémom pre začínajúcich používateľov, ako je pridávanie automaticky otváraných okien, lišta s upozornením, zavolajte nám a pravidlá mimo pracovnej doby atď..

Duda so svojím nástrojom predstavoval staviteľa obchodu s elektronickým obchodom. Stačí prejsť a uložiť funkcie na bočnom paneli, kde môžete spravovať predaj, produkty a propagácie.

Plus, doprava, dane, faktúra, spôsoby platby a mnoho ďalších nastavení je možné nakonfigurovať bez námahy.

Môžete zobraziť a vykonať zmeny pre konkrétnu platformu, napríklad pre stolné počítače, mobilné zariadenia a tablety. Bezplatní používatelia majú prístup k sprievodcom a komunitnej podpore, zatiaľ čo platení používatelia tiež dostávajú pomoc 24 hodín denne, 7 dní v týždni naživo a telefonickú podporu 18 hodín denne.

Pred nákupom poskytujú najlepšiu príležitosť tým, že ponúkajú bezplatný účet namiesto niekoľkých dní skúšobnej verzie. V bezplatnej verzii môžete do určitej miery využívať aj funkcie elektronického obchodu.

Platené programy začínajú od 7,13 USD mesačne, keď sa predplatíte na ročnom základe a zahŕňajú vlastnú doménu, HTTPS, zálohu a režim pre vývojárov. V porovnaní s programom Squarespace spoločnosť Duda neúčtuje žiadne transakčné poplatky, namiesto toho obmedzuje počet produktov v každom balení.

5. Weebly

veľmi podobné námestiu

Vďaka veľkému počtu funkcií, dobre navrhnutých šablón a veľkej použiteľnosti je Weebly skvelou alternatívou k priestorom Squarespace.

Pracuje od roku 2007 a teraz oprávňuje viac ako 40 miliónov podnikateľov, ktorí používajú spoločnosť Weebly. Krása tohto tvorcu webových stránok, ktorú môžete spravovať pomocou zariadení so systémom Android, iPhone a iPad.

Po výbere šablóny sa dostanete do ich editora. Editor ich stránok je veľmi jednoduchý a čoskoro si zvyknete, aj keď ste predtým staviteľa nikdy nevyskúšali. Funguje to veľmi hladko, všetko, čo musíte len pretiahnuť prvok.

Môžete zmeniť farbu, písmo alebo dokonca celú tému bez škytania. Pre vývojárov integrujú veľmi pohodlný režim úprav CSS / HTML, ktorý zobrazuje rôzne časti témy, ako napríklad hlavičky, štýly a prostriedky atď., Ktoré umožňujú rýchlu navigáciu.

Každá stránka vášho webu je ľahko prispôsobiteľná a má integrovaný nástroj SEO na zlepšenie viditeľnosti vyhľadávacieho nástroja na stránke. V staviteľovi je veľa prvkov, ktoré pomáhajú pri písaní blogového príspevku a vytváraní webových stránok.

Napríklad, ak chcete vytvoriť stránku „Kontaktujte nás“, stačí vytvoriť stránku a presunúť prvok „Kontaktný formulár“ z bočného panela. Trh aplikácií obsahuje stovky aplikácií, vďaka ktorým je najsilnejším konkurentom programu Squarespace ako akýkoľvek iný nástroj pre tvorcov.

Weebly je dosť dobrý na vybudovanie internetového obchodu. Elegantne navrhnutá prístrojová doska sa hodí pri pridávaní produktov, darčekových kariet, kupónov atď.

Môžete vykonávať a monitorovať objednávky, ako aj opustené vozíky. Existuje tiež veľa funkcií potrebných na prevádzku eStore.

Udržiavajú pravdepodobne všetky kanály, ktoré svojim zákazníkom pomáhajú, ako napríklad živý rozhovor, e-mail, miesto v komunite a široká škála sprievodcov a videí. Telefonická podpora je k dispozícii pre používateľov programov Pro a Business. Hlavnou nevýhodou Weebly je to, že prichádza s obmedzenými možnosťami úpravy šablón.

Pre skúšobnú jazdu môžete začať ako bezplatný užívateľ pod svojou subdoménou a úložiskom 500 MB. Plány rozdelili na „pre webové stránky“ a „pre internetový obchod“. Pokiaľ ide o webovú stránku, plán sa pri ročnom platení pohybuje v rozmedzí od 8 $ / mesiac do 25 $ / mesiac.

Základný plán zahŕňa bezplatné doménové meno, 100 USD v službe AdWords a neobmedzené úložisko. Pre plán „internetového obchodu“ je Weebly trochu nákladné riešenie, pretože účtuje 3% transakčný poplatok a obmedzené produkty za prvé dva plány. Balíčky začínajú od 8 $ do 38 $ / mesiac.

Tretí program stojí 25 USD / mesiac (nižší ako základný obchod) a umožňuje neobmedzený počet produktov, certifikát SSL a žiadny transakčný poplatok. Môžete skúsiť Wix alebo ísť na Shopify alternatívy tu.

6. WooCommerce

WooCommerce - alternatíva budovania internetového obchodu k námestiu

WooCommerce je doplnok WordPress a považuje sa za silnú alternatívu k Squarespace, pokiaľ ide o kontrolu a tvorbu cien. WordPress je najčastejšie používaný redakčný systém na vytváranie webových stránok alebo blogov. WooCommerce aj WordPress sú voľne použiteľné a poskytujú najlepšie riešenie na založenie internetového obchodu.

Jedinou nevýhodou, ktorej môžu niektorí nováčikovia čeliť, je technická práca, ako napríklad nákup názvu domény, webhosting, inštalácia CMS, certifikát SSL a ich všetky správa..

Ale také veci vám tiež dávajú väčšiu kontrolu. Našťastie teraz webhostingové spoločnosti takéto veci oveľa uľahčujú a všetky ingrediencie môžete získať na jednom mieste. Navyše, niektorí dokonca ponúkajú predinštalované CMS, ako aj WooCommerce.

WooCommerce je popredný softvér, ktorý používa takmer 28% internetových obchodov. Po inštalácii doplnku vás sprievodca prevedie všetkými potrebnými krokmi v obchode.

Neexistuje zoznam motívov, ale dostanete ohromujúci predvolený motív Storefront. K dispozícii sú aj niektoré podradené témy. Navyše môžete použiť ľubovoľnú tému tretej strany, ak chcete, pretože WooCommerce je kompatibilný so všetkými.

Bezplatné a platené rozšírenia sú krásou WooCommerce. Na inštaláciu je k dispozícii viac rozšírení ako na akejkoľvek inej platforme. Na prístrojovom paneli nájdete stovky rozšírení na karte WooCommerce. Existuje veľa platobných brán, ako sú prúžky, PayPal a námestie atď.

WooCommerce je zadarmo a získate plnú kontrolu nad doplnkom. A ak máte akýkoľvek problém, majú rozsiahlu vedomostnú základňu, ako aj videonávody.

Ak sa chcete porozprávať s odborníkmi, odošlite lístok a pomôžu vám v najlepšom prípade. Je to skutočná nákladovo efektívna alternatíva štvorcového priestoru s viacerými funkciami. Pre bezproblémové fungovanie stačí vybrať kompatibilného poskytovateľa webhostingu WooCommerce.

7. BigCommerce

Veľký obchod pre alternatívu štvorcového priestoru 2017

Načítava sa veľa funkcií BigCommerce poskytuje riešenie na spustenie internetového obchodu eCommerce. Je to hodná alternatíva k programu Squarespace a veľmi podobná nástroju Shopify store Builder. Umožňujú jednoduchú integráciu na predstavenie vašich produktov na Amazon, Facebook, eBay a bezproblémovo s mnohými POS programami, atď., Takže vám umožňujú zvýšiť mieru konverzie.

Ponúkajú vám niekoľko pokročilých funkcií úprav vo vašich rukách. Okrem toho existuje aj rozsiahly zoznam responzívnych bezplatných a platených tém, z ktorých každá má veľa možností úprav. J

prejdite na kartu „Storefront“ na bočnom paneli dashboardu, kde môžete upravovať rôzne vyhliadky témy, ako aj celý dizajn.

Môžete pristupovať ku všetkým funkciám priamo z koncového zariadenia, aby ste mohli vykonávať úlohy, ako je pridávanie produktov, správa objednávok a zákazníkov atď. Okrem toho môžete nastaviť postup platby, zabalenie darčekov, exportovať motív tretej strany, priamy rozhovor a mnoho ďalších. zahrnuté.

Okrem toho vám ich obchod s aplikáciami umožňuje využívať rôzne funkcie súvisiace s marketingom, platbami, účtovníctvom, monitorovacími nástrojmi a oveľa viac.

Na rozdiel od námestia, Bigcommerce neúčtuje za žiadny plán transakčný poplatok. Pomáhajú zákazníkovi prostredníctvom živého chatu, telefónu a e-mailu. Navyše sa môžete pozrieť na ich sprievodcov. Univerzita BigCommerce nesie veľa videí alebo kladie otázku na fóre komunity.

Rozmanitosť dostupných plánov v rozmedzí od 29,95 do 249,95 dolárov / mesiac. Aj keď sa zdá, že základný plán je nákladný, je to však oveľa menej ako v štvorcovom priestore.

Okrem toho je k dispozícii viac platobných brán a umožňuje vám zaradiť váš obchod na väčšie trhy. Špeciálny certifikát SSL tiež poskytuje všetky plány na bezpečné transakcie. Celkovo vzaté, BigCommerce je oveľa lepšie ako Squarespace na vybudovanie internetového obchodu.

8. Jimdo

Tvorca webových stránok spoločnosti Jimdo

Jimdo nie je natoľko bohatý, pokiaľ ide o rozmanitosť šablón ako Squarespace, ale jednoduchosť použitia, tvorba cien a bohatá ponuka widgetov premenia Jimdo na blízku alternatívu k Squarespace..

Najlepšie je, že vám umožňujú pracovať z ich mobilnej aplikácie, ktorá je k dispozícii pre používateľov systému Android a iOS. Je to perfektné riešenie pre živnostníkov a obchodné weby.

Jimdo ponúka dva spôsoby, Jimdo Dolphin a editor. Delfín vytvára stránky vo vetre, kde kladú množstvo otázok, a za pár minút sa vaše stránky pripravia na uvedenie na trh.

Softvérový vstavaný nástroj SEO môže zlepšiť viditeľnosť internetového obchodu, ako aj podstránok, aby na vaše stránky mohlo ísť viac zákazníkov..

Môžete robiť zmeny v štýloch šablón, na pozadí alebo ak si chcete vylepšiť vývojové schopnosti, jednoducho si zahrajte s HTML a CSS.

Program Jimdo Builder ponúka funkcie na spustenie úplne funkčného elektronického obchodu. Na prijímanie platieb môžete pridať prúžok a Paypal atď. Plus, správa objednávok, inventár a vytváranie zliav sú super ľahké. A čo je najdôležitejšie, neúčtujú sa žiadne transakčné poplatky.

Veľkou výhodou Jimdo oproti Squarespace je dostupnosť widgetov, ktoré môžete pridať na svoje stránky kvôli väčšej funkčnosti.

Nástroje týkajúce sa elektronického obchodu, webových stránok, komunikačných nástrojov a oveľa viac sú preč len pár kliknutiami. Zákaznícka podpora bohužiaľ nenabízí telefonickú podporu. V prípade akýchkoľvek problémov môžete získať odbornú pomoc prostredníctvom e-mailov alebo sprievodcov pre domácich majstrov.

V súčasnosti si môžete vybrať z dvoch prémiových programov. Prvý program stojí 7,50 dolárov mesačne na ročné predplatné. Získate bezplatný názov domény, úložisko 5 GB, šírku pásma 10 GB a prístup k základným funkciám obchodu (15 produktov).

Na rozdiel od väčšiny staviteľov, Jimdo obsahuje jeden e-mailový účet so základným plánom. Pri väčších projektoch sa prihláste na odber svojho 20-mesačného plánu, ktorý zahŕňa neobmedzené úložisko & šírku pásma, neobmedzené produkty a prioritnú podporu.

9. Pozoruhodne

Úžasne jednoduchá alternatíva štvorcového priestoru

Pozoruhodne je na cestách, keď hľadáte konkurenta v štvorci. Vďaka zjednodušujúcemu rozhraniu sa stáva ľahké vytvárať a spravovať webovú stránku.

Ako bezplatný používateľ sa môžete vydať na prehliadku svojich služieb, kde vyberiete z takmer 25 tém a potom sa pred vami dostane editor. Podľa nášho názoru je nápadne vhodnejšie vytvárať jednostránkové webové stránky a ohromujúce webové stránky.

V porovnaní s programom Squarespace pozoruhodne drží obchod s aplikáciami, ktorý je obmedzený na niekoľko aplikácií. Niektoré nástroje, ktoré už integrujú, ako napríklad SEO, Google Analytics, spolupráca a sociálne médiá atď.

Ak viete niečo o kódovaní, môžete pridať vlastné kódy. Jediné, čo musíte urobiť, je jednoducho otvoriť „nastavenia“ a upraviť nastavenia podľa vašich požiadaviek.

Keďže ide o jednoduchý nástroj, umožní vám to iba zmeniť písmo alebo celú šablónu. Môžete tiež zmeniť rozloženie a pozadie webu. Okrem toho existuje množstvo animačných efektov na pozadí stránky, posúvaní a odkazoch pri umiestnení kurzora myši.

Pri obmedzenom počte obchodov s elektronickým obchodom sa pre vás môže stať veľmi obmedzený počet možností úprav a niekoľko integrácií. Chýbajúca rozmanitosť funkcií v aplikácii Strikely preto z nej neurobí správnu voľbu pre internetový obchod.

S tým povedané, nápadne nie je najlepší tvorca webových stránok, ak chcete vytvoriť komplexné stránky. Pri hľadaní staviteľov osobných a obchodných webových stránok s nádhernými predpripravenými návrhmi sa však určite oplatí a vhodnejšie ich použiť ako štvorcový priestor..

Mnoho staviteľov v priemysle posúva podporu chatu, zatiaľ čo s pozoruhodne by ste sa mali cítiť pokojne kvôli živému chatu, fóru, e-mailu, videonávodom a sprievodcom..

V rámci ich subdomény si môžete vytvoriť bezplatný účet, ktorý poskytuje zúženie na niektoré funkcie so šírkou pásma 5 GB. V súčasnosti existujú dva poistné plány, prvý stojí 8 dolárov a druhý 16 dolárov.

Druhý plán obsahuje exkluzívne funkcie, ako je prístup do obchodu s aplikáciami, vkladanie HTML / CSS / JavaScript, mobilná akcia a rôzne písma. Okrem toho udržuje neobmedzenú šírku pásma. Obaja majú bezplatnú doménu a 14-dňovú záruku vrátenia peňazí na ročnú fakturáciu.

10. Volúcia

Volúcia - lepšie ako štvorcový priestor pre obchod

Hľadáte tvorcu webových stránok, napríklad Squarespace, ktorý obsahuje komplexné sady funkcií pre internetový obchod? Potom prichádza Volusion. Vďaka funkcii drag and drop nebude potrebné vybudovať ohromujúci obchod. Tvrdia, že zatiaľ pomáhajú pri zvyšovaní predaja takmer 26 miliárd dolárov.

V súčasnosti ponúka spoločnosť Volusion 11 bezplatných a 38 platených pôsobivých šablón, pomocou ktorých môžete vziať jednotku svojho staviteľa 14-dňový skúšobný účet. Ich pohodlný palubný panel vám nikdy nedovolí pomýliť sa a pomôže vám spravovať objednávky, zákazníkov a zásoby atď. Okrem toho budú po prvýkrát tiež viesť sprievodcu.

Volusion uľahčuje marketing vďaka integrovaným nástrojom. Prejdite na kartu Marketing, ktorá vám umožňuje predávať na stránkach Amazon, Facebook a eBay atď. Okrem toho môžete navrhnúť kupóny a dohodnúť si deň tak, aby ste prilákali viac zákazníkov. K dispozícii sú tiež možnosti SEO a generátor súborov Sitemap pre správne indexové prehľadávanie a indexovanie.

Ďalšou skvelou vecou je, že spoločnosť Volusion neúčtuje žiadne percento transakcií. Platobné brány ako Authorize.net, Skrill a Stripe atď. Sú k dispozícii zadarmo. Neexistuje žiadny trh s aplikáciami na rozšírenie funkcií obchodu, namiesto toho, že obsahujú takmer každý nástroj, takže vám poskytuje viac času na zameranie sa na obchod.

Služby starostlivosti o zákazníka sa poskytujú prostredníctvom živého chatu, telefónu a e-mailov. Ďalej udržiavali rozsiahlu vedomostnú základňu pre svojpomoci.

Aby vyhoveli potrebám rôznych zákazníkov, navrhli rôzne balíčky. Plány začínajú od 15 do 135 dolárov mesačne s rôznymi špecifikáciami. Prvý plán „Mini“ umožňuje publikovať až 100 produktov a šírku pásma 1 GB. Za SSL musíte platiť navyše. Takže pri vyzdvihovaní služieb Volusion predvídajte svoje budúce potreby starostlivo.

11. WebFlow

tvorca webových stránok

Webflow je ďalší nástroj podobný programu Squarespace, ale ponúka viac prispôsobiteľnosti. Pred investovaním môžete začať s bezplatným účtom.

Trvá takmer hodinu, kým sa zoznámia s informačným panelom, ktorý je nabitý funkciami. Softvér navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu prispôsobiteľnosť bez toho, aby sa dotkol kódov.

Ak chcete pridať prvky, ako je text, obrázky, videá, stĺpce a oveľa viac, stačí ich pretiahnuť a presunúť na požadované miesto. Možnosti úprav sú najlepšou súčasťou tohto softvéru.

Stačí kliknúť na niektorý z prvkov a na pravej strane uvidíte veľa možností. Okrem toho môžete nastaviť spúšťacie akcie. Platforma podporuje iba niekoľko integrácií, ako sú mapy Google, analytické nástroje a sociálne médiá.

Aj keď existuje úprava WebFlow, ktorá je jednoduchá as nulovými zručnosťami pri kódovaní, môžete webovú stránku tvarovať podľa vlastného želania, ale pre tých, ktorí majú znalosti kódovania, môžete bez problémov zmeniť kódy Javascript, HTML a CSS..

WebFlow vám umožňuje prepínať medzi rôznymi zobrazeniami, ako sú stolné počítače, tablety a mobilné telefóny. Nielen to, ale aj vykonávanie zmien na konkrétnych zariadeniach je tiež veľmi užitočné. Je to najlepší prístup k navrhovaniu responzívnych webových stránok.

Ak ste sa pri prehliadke zmäteli, aby ste nastavili backend, musíte sa pozrieť na videonávody uverejnené v časti databázy poznatkov. Okrem toho poskytujú e-mailovú podporu, komunitné fórum a množstvo sprievodcov.

Hlavnou nevýhodou systému WebFlow je, že mu chýbajú možnosti elektronického obchodu. Editor sa zameriava iba na vytváranie informačných webov / blogov.

Bezplatný plán WebFlow poskytuje obmedzený prístup k ich funkciám. Prémiové plány začínajú od 12 dolárov mesačne a umožňujú 25 000 mesačných návštev. Zahŕňa tiež neobmedzené zálohovanie, certifikáty SSL a CDN.

Podľa nášho pohľadu je ich cena vyššia ako u iných konkurentov ako Wix, Duda a Weebly. Vďaka vysokej flexibilite, funkciám CMS a veľkému počtu nástrojov na úpravu je táto voľba potenciálnou voľbou pre nezávislých pracovníkov, návrhárov a podniky..

Takže, čo je najlepšou alternatívou k námestiu?

Ako sme už uviedli v našom článku, že nikoho nemožno nazývať „najlepší“, musíte udržiavať svoje potreby v prioritách a potom si vybrať z vyššie uvedených konkurentov v štvorci. Nájdete lacnejšie, ľahko použiteľné a na služby bohaté funkcie.

Podľa našich skúseností, Shopify je najlepšou voľbou pre internetové obchody a vytváranie jednoduchých webových stránok Wix je vynikajúci výber.

Preto pred správnym nástrojom, ktorý vyhovuje vašim potrebám a požiadavkám, skontrolujte vlastnosti všetkých služieb, ktoré sme spomenuli.

Dajte nám vedieť svoj výber a skúsenosti s akoukoľvek alternatívou v štvorci prostredníctvom sekcie komentárov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map