Top 13 nejlepších alternativ Pingdom 2020 pro sledování webových stránek

5

Je to jako noční můra, když stránky klesají. Během tohoto výpadku se vaše prodeje ztratily. Není to jen finanční ztráta, ale také špatný dopad na hodnocení stránek. Proto je provozuschopnost mnohem delší než doba načítání.


Protože když stránka trvá delší dobu, než se načte, je stále online a zákazník se do ní může dostat. Část doby načítání je navíc ve vašich rukou. Správnou optimalizací ji můžete snížit. Můžete také nainstalovat různé pluginy pro optimalizaci svého webu WordPress.

Ale prostoje je celková ztráta z prodeje. Níže uvádíme některé možné účinky, které se mohou na vašich stránkách vyskytnout v důsledku prostojů.

Hlavní ztráty kvůli prostojům

Odbyt

Jen si představte, jak si zákazníci mohou produkt koupit, jsou-li zavřené okenice. Podobně, pokud web přejde do režimu offline, zákazník se přesměruje na jiný web, a tak jste ztratili prodej i klienty.

Pověst

Web, který většinou zůstává pod bouří prostojů, je nejen ve vyhledávači nižší, ale také vytiskne okouzlující obrázek před návštěvníky. A pokaždé, když návštěvník uvidí váš web ve vyhledávači, jednoduše jej přeskočí a otevře další.

Očekávání uživatelů

Uživatel očekává, že se web rychle načte. Uživatelé online jsou velmi netrpěliví, takže výpadky a zpoždění v době načítání výrazně zasáhly vaše stránky. Zde se podívejte na průzkum od Akamai což ukazuje, že 30% účastníků chce, aby web reagoval během jedné sekundy. A 18% lidí si přeje, aby se web načítal rychle. Musíte tedy splnit očekávání uživatele.

Je možné prostojům zabránit ?

Prvním krokem je, jak zjistit prostoje? Není samozřejmě možné sledovat web 24x7x365, a to ani pro velké korporace. Nejlepší úsilí, které můžete udělat, je použít nástroj.

Další, jak se vyhnout prostojům? Bohužel neexistuje žádný způsob, jak eliminovat prostoje úplně. Vždy existuje riziko prostojů. Ale zde jsou některé kroky, které může někdo udělat.

Nejprve vyberte dobře známou a spolehlivou webhostingovou společnost. K tomu doporučujeme A2Hosting. Ojediněle se vyskytují výpadky jejich služeb. Společnost je schopna poskytnout 99,9% dostupnosti, ale ano, jak jsme se zmínili dříve, mějte na paměti případné výpadky.

Za druhé, dávejte pozor na servery. K tomu můžete použít nástroj jako Pingdom. Tento nástroj vám pomůže sledovat web a zasílat vám upozornění prostřednictvím telefonu prostřednictvím textových zpráv. Navíc nabízejí bezplatnou službu měření doby načítání stránky.

Proč alternativy Pingdom:

Pingdom je vynikající nástroj, ale je drahý a přichází s omezeními. Zde se podívejme na několik důvodů;

 • Vysoké ceny ve srovnání s mnoha dalšími
 • 14denní zkušební verze vyžaduje podrobnosti o kreditní kartě
 • Žádný účet zdarma

Tento seznam alternativ Pingdomu je vytvářen na základě následujících faktorů:

 • Počet monitorů / kontrol
 • Intervalová frekvence, po které se provádí analýza
 • Typy šeků (Zahrnuje typ služeb, které můžete sledovat)
 • Ceny
 • Upozornění a typy způsobů zasílání oznámení o výpadcích

Top 13 nejlepších alternativ pro pingdom 2020 do roku 2020 pro sledování dostupnosti vašeho webu

1. ServiceUptime

alternativa služebního času k pingdomu

Když uvažujeme o alternativách Pingdom, pak jak zapomeneme zmínit ServiceUptime. Od roku 2005 sleduje služba provozuschopnost a výkon webových stránek, serverů a portů (servery DNS, Downloads a MySQL atd.). Služba uptime může spustit skript pomocí Webhook, kdykoli se stalo něco špatného, ​​jako je prostoj. Tato data pak můžete odeslat hostitelské společnosti jako důkaz nebo sdílet s návštěvníky vašich stránek.

V současné době nabízejí 3 plány (Standard, Advanced a Professional). Nabízejí až 10 různých monitorovacích míst.

Ve standardním plánu můžete přidat až 10 monitorů. K dispozici je 8 kontrolních intervalů, ale u standardního plánu si můžete vybrat minimálně 3minutovou kontrolu, která vám umožní analyzovat stránku po každých 3 minutách.

Upřímně řečeno, u větších webů je to dlouhá doba, proto vám doporučujeme zvolit pokročilý plán, který bude stále nižší než plán Pingdom Starter a podporuje 2minutovou kontrolní frekvenci. V tomto plánu můžete přidat maximálně 20 monitorů.

Další výhodnou funkcí, která zahrnuje všechny plány, je ověření šeku. Můžete si vybrat počet selhání, po kterých by vás služba ServiceUptime měla upozornit jako na první, druhé nebo třetí selhání. K dispozici je až pět možností.

Odesílají upozornění pomocí e-mailu i SMS. Pokud má web více než jednoho správce a každý chce upozornění získat, můžete snadno přidat více účtů a telefonních čísel. Nikdy neodstraňují minulé statistiky, takže si uživatel může zobrazit všechny vzestupy a pády.

Vidíme, že standardní plán obsahuje některá omezení, jako je pouze 5 upozornění SMS. Za dalších 10 SMS musíte zaplatit 2 $. Služba uptime nabízí zkušební a bezplatný účet. 30denní zkušební účet nevyžaduje žádnou kreditní kartu a může provádět 10k šeky. Zatímco v účtu zdarma, existuje mnoho omezení, jako by to provést kontrolu po 60 minutách. To je veselé. Takže si můžete vybrat prémiový plán podle vašich požadavků.

Co se nám líbí:

 • Velmi nízká cena, konfigurovatelná kontrola citlivosti, umožňuje uživateli přidat více kontaktů, minulá statistika po celou dobu životnosti, plán zdarma zahrnuje všechny typy kontrol

Co se nám nelíbí:

 • Standardní test běhu programu po 3 minutách, pouze 5 upozornění SMS, 60 minut kontrolního období v balíčku zdarma

Navštivte ServiceUptime

2. Site24x7

Monitorovací nástroj Site24x7

Není špatné říkat, že Site24x7 je blízkou alternativou k Pingdomu. Všechny základní funkce získáte za pouhých 9 USD, kde Pingdom nabízí podobné funkce za více než 11 USD. Je k dispozici v 10 jazycích včetně angličtiny, čínštiny, francouzštiny a italštiny atd.

Aplikaci Site24x7 si můžete stáhnout na Andriod, iPhone atd., Abyste mohli dostávat okamžitá oznámení. Nabízejí také stolní aplikaci pro upozornění na prostoje, takže není třeba denně navštěvovat poštovní schránku.

Na základě vaší cílové skupiny si můžete vybrat ze 8 umístění ze 60. Můžete sledovat servery založené na Linuxu i Windows. Může monitorovat tuny typů šeků včetně SSL, DNS, databází, Ping, FTP a Amazon webových služeb atd.

V plánu „Standard“ můžete přidat až 10 monitorů (webových stránek), zatímco obchodní plán umožňuje až 40 webů. Myslíme si, že nástroj bude jednodušší, pokud bude zahrnovat skenování malwaru.

Procesy transakcí, jako je registrace, platba a kontrola atd., Jsou důležitou součástí webových stránek, zejména pro web elektronického obchodu. Je tedy velmi důležité sledovat, zda procesy fungují dobře nebo ne.

Na serveru Site24x7 můžete přidat jednu syntetickou webovou transakci jako v Pingdomu, abyste mohli sledovat tyto procesy. Každý měsíc udělí uživateli 50 SMS / hlasových kreditů, aby se mohli telefonicky měnit. Nabízejí podpůrné služby prostřednictvím e-mailu a fóra. Ale na všech ostatních vyšších plánech pomáhají zákazníkům prostřednictvím chatu a telefonního hovoru.

Přehled se odešle na váš účet podle vybraného období (denní, týdenní a měsíční). Aby se předešlo falešným upozorněním, všechny plány obsahují funkci opětovného ověření, která obdrží potvrzení ze 3 různých míst.

Společnost nabízí 30denní zkušební verzi bez připojení kreditní karty. Spolu s vámi získáte také 30denní zásadu vrácení peněz za měsíční předplatné, zatímco 45 dní za roční předplatné. Našli jsme dobře navržený nástroj Site24x7 s spoustou funkcí, díky kterým je ve srovnání s Pingdomem lepší. A samozřejmě to bude stát za peníze.

Co se nám líbí:

 • Umožňuje sledování 10 webů, 60 sekundovou četnost kontrol, 30denní zkušební a 30denní zásadu vrácení peněz, aplikace dostupné pro Android i iOS, spousty integrací (Slack, Hipchat, AlarmsOne atd.)

Co se nám nelíbí:

 • Nový uživatel může považovat řídicí panel za trochu složitý, přidání dalších monitorů je drahé

Navštivte Site24x7

3. StatusCake

Zjištění prostojů pomocí StatusCake

StatusCake je působivý nástroj pro sledování vašeho webu a nejlepší alternativy Pingdomu. Tvrdí, že má více než 75 000 uživatelů, včetně EA a NETFLIX atd. Zde je zpracováváme jako dobrou alternativu k Pingdomu a stojí za to vyzkoušet. Rozhraní je velmi přátelské a nemusíte se nic učit. Také udržují linku chatu a znalostní základnu pro případ, že budete mít jakýkoli dotaz.

StatusCake účtuje více než Pingdom, ale jejich plán je bez omezení. Kontrola bude probíhat každou 1 minutu z 8 různých míst. Kdykoli zjistí prostoje, obdrží potvrzení z více míst a upozorní vás.

Kromě toho také kontrolují průměr. Načíst čas. Počet testů není nijak omezen. Spouštějí neomezené testy monitorování SSL, domény a serveru (webový hosting na bázi Linuxu). Zatímco Pingdom provádí pouze 10 kontrol a nenabízí žádný chat a má pouze 6 testovacích míst.

Nejen sledování, ale také provádějí kontrolu viru po 1 hodinovém intervalu na nadřazeném plánu (základní), zatímco časové rozpětí je nižší u vyšších plánů. Součástí plánu je také 25 SMS upozornění. StatusCake také odesílá upozornění, když se vaše doména blíží datu vypršení platnosti.

Pro příjem oznámení můžete integrovat Pushover, Pushbullet, HipChat a Slack a mnoho dalších aplikací. Navíc všechny prémiové plány obsahují funkci shody obsahu. Doposud nezmínily žádnou historickou datovou politiku, ale můžete si prohlédnout analýzu maximálně 3 měsíců.

Společnost nenabízí žádnou politiku vracení peněz, ale můžete zkusit StatusCake, protože také nabízí bezplatný plán, abyste si před provedením nákupu mohli zkontrolovat kvalitu služeb. To však zahrnuje různá omezení, jako je testovací výkon po 5 minutách a kontrola webu z náhodných umístění. Celkově je tento nástroj v pořádku. Cena se na první pohled může zdát vysoká, ale plány určitě stojí za vaše peníze.

Co se nám nejvíce líbí:

 • Neomezené kontroly, monitorování SSL, hluboké skenování virů, podpůrné služby prostřednictvím chatové linky

Co se nám nelíbí:

 • Nákladné, malé množství upozornění SMS

Navštivte StatusCake

4. UptimeDoctor

Uptimedoctor nejlepší uptime služba 2017

Ať už chcete sledovat web nebo server, UptimeDoctor to může udělat za vás okamžitě. Přidáním testu můžete zkontrolovat dobu provozu i výkon. Podobně jako Pingdom můžete do tohoto nástroje přidat 10 monitorů (testů), ale mezi cenami je významný rozdíl.

Základní plán UptimeDoctor stojí pouze 7,95 $. A pokud řekneme, že jejich plány jsou neomezené, nebude to špatné. Nabízejí různé monitorovací frekvence, například 1, 2, 3, 5, 10, 15, 30 a 60 minut.

Rychlý test můžete provést kdykoli výběrem umístění po celém světě (Asie, Evropa a Severní Amerika). Umožňují vám přidat neomezené kontakty i v základním plánu, což je skvělé, pokud chcete přidat více než jeden kontakt pro příjem oznámení

Přijímání upozornění prostřednictvím chytrých telefonů je velmi účelný způsob. Doktor uptime nabízí neomezené oznámení push v systému Android i IOS pomocí služeb jako Pushover, Push bullet a Prowl atd..

Abyste se vyhnuli ztrátám, musíte měřit trendy výkonu pomocí dat při uchovávání. Nabízí celoživotní dobu uchování. V současné době nabízejí 29 míst. To pomáhá eliminovat falešná varování. A kdykoli detekuje chybu, potvrdí tuto chybu alespoň ze dvou různých míst.

Kromě toho můžete také přidat umístění ze seznamu. Tento nástroj je velmi jednoduchý na používání, ale přesto nabízí technickou podporu a 14denní záruku vrácení peněz.

UptimeDoctor také poskytuje bezplatný plán, který vám umožní přidat 5 webových stránek nebo serverů. Balíček podporuje 2 SMS, 50 Push, neomezené e-mailové upozornění a také zahrnuje neomezené kontakty. Provádí analýzu v intervalu 1 minuty a uchovává data po dobu jednoho roku. Kromě toho dostanete 14denní vrácení na prémiový plán a po 14 dnech vydají vrácenou částku.

Co se nám líbí:

 • Analyzujte téměř všechny hlavní protokoly, jako jsou HTTP, HTTPS, Porty a Ping atd., Četná umístění, Zachování dat po celou dobu životnosti, Upozornění Push, rychlá e-mailová odpověď.

Co se nám nelíbí:

 • Žádné vlastní porty, žádná upozornění SMS zdarma, ale máte možnost zakoupit; v opačném případě jsou k dispozici neomezené push a e-mailová upozornění zdarma.

Navštivte UptimeDoctor

5. Pingometr

Pingometr blízko pindom alternativa

Pingometer je skvělý způsob, jak monitorovat web bez jakékoli pauzy. Nabízejí 4 různé plány pro uspokojení individuálních potřeb na podnikové úrovni. Základní plán s názvem SMALL a umožňuje přidat 5 monitorů. Můžete dávat pozor na nahoru & monitory dolů, průměrná doba bezporuchovosti a průměrná rychlost z jediného řídicího panelu.

Zkoumá typy kontrol, jako jsou HTTP, HTTPS, RUM, POP3, Transakce a mnoho dalších protokolů. Zde mějte na paměti, že plán Small neobsahoval SSL a ověření dat. Počet testovacích míst závisí na plánu, který vyberete např. na Small plánu nabízejí 3 místa, zatímco X-velký (největší plán) nabízí až 10 míst.

Jedna věc, která nás opravdu zaujala, je řídicí panel Pingometer. Na tomto můžete snadno navigovat a sledovat, výstrahy a účet. Můžete snadno integrovat svůj e-mail, Twitter, telefonní číslo a webový hák pro upozornění.

Přestože je tento nástroj jednoduchý a funguje skvěle, ale přesto potřebujete pomoc, můžete tak učinit prostřednictvím e-mailu a telefonní linky. Omezení s malým plánem spočívá v tom, že umožňuje pouze jeden kontakt, což je přijatelné pro jednotlivé stránky s jedním administrátorem. Pokud tedy chcete zasílat upozornění více kontaktům, přejděte na plán Střední.

Pingometer nabízí bezplatný účet, který vám umožní kontrolovat jeden web z jednoho místa v USA s frekvencí 1 minuty a také sledovat rychlost načítání. Na bezplatném účtu jsou navíc k dispozici různé přehledy, jako je doba provozu a doba odezvy, které měří trendy výkonu.

Celkově je Pingometer skvělý nástroj s pevným panelem. Také nabízejí 30denní záruku vrácení peněz, což je skvělé pro případ, že nejste spokojeni po zakoupení.

Co se nám líbí:

 • 24/7 monitorování, Friendly Dashboard, 30 dní plná politika vrácení peněz, Podpora klíčových protokolů, Nízké ceny, Integrace výstrah s Twitterem a telefonním číslem atd..

Co se nám nelíbí:

 • Do malého plánu můžete přidat pouze jeden kontakt (skupinu), pouze 24 hodinové úložiště šeků

Navštivte Pingometer

Prozkoumejte průvodce webhostingem:

Hostitelé SSD Hostitelé Linuxu Windows Hosting | Hostitelé PHP | MongoDB Hosting | Tomcat Hosting

6. NodePing

Nejlepší nástroj pro sledování kývnutí na webu

Nodeping nabízí flexibilní a nákladově efektivní službu pro sledování provozuschopnosti a prostoje webu. Nejen webové stránky, ale také mnoho dalších služeb, jako je POP3, IMAP4, DNS, Ping, monitorování SSL a mnoho dalšího.

Kývnutí provádí monitorování z různých regionů (33) pokrývajících Severní Ameriku, Evropu, východní Asii a Latinskou Ameriku. Náhodné umístění můžete také vybrat výběrem celosvětové možnosti.

Startovací plán nejlépe vyhovuje jednotlivým webům, které umožňují až 5 monitorů a neomezený počet uživatelů. Navíc lze přidat další monitory za pouhých 0,50 $ / monitor. Upozornění lze uživatelům zasílat prostřednictvím e-mailu, SMS, Twitteru a Pushoveru.

Nabízejí široký rozsah kontrolních frekvencí od 1 minuty do 1 dne. Nodeping vložil citlivost ověření do rukou uživatele. V tom můžete vybrat počet opětovných kontrol, po kterých potvrdí prostoje a ohlásí je.

Pokud nepovolíte opětovnou kontrolu, existuje šance na falešná upozornění, takže vám doporučujeme vybrat alespoň 2 opětovné kontroly, abyste se vyhnuli zbytečným upozorněním. Výsledky lze zkoumat v podobě čísel a grafů. Společnost také nabízí ruční test na kartě Diagnostické nástroje, který umožňuje testovat dobu načítání stránky, ping, kopat a traceroute atd..

Nodeping nenabízel žádnou politiku vracení peněz, ale nabízí zkušební účty na stanovené období (15 dní). Můžete zpívat jakýkoli z plánů i nejcennější balíček, aniž byste museli uvádět údaje o kreditní kartě. Jejich služby jsou také důvěryhodné mnoha zákazníky, včetně Rippleit a Pureweb atd. Díky dobře navrženým plánům je Nodeping skvělou alternativou Pingdom.

Takže si vyberte plán podle svých požadavků a začněte sledovat, než zasáhnete jakoukoli významnou ztrátu.

Co se nám nejvíce líbí:

 • Neomezené oznámení včetně SMS, Podpora téměř všech typů protokolů a služeb, ekonomické stanovení cen, Neomezený počet uživatelů

Co se nám nelíbí:

 • Startovací plán nezahrnuje přístup k API, takže to není dobré pro vývojáře, jinak skvělá volba

Navštivte Nodeping

7. UptimeRobot

levná alternativa pro pingdom - UptimeRobot

Není to příliš stará služba, která byla spuštěna v roce 2010, ale brzy je známá jako jedna z nejlepších služeb pro sledování provozuschopnosti a nyní důvěryhodná více než 360 000 uživatelům. Pokud mluvíme o typu služeb, nástroj je omezený, protože monitoruje pouze provozuschopnost, zatímco Pingdom nabízí provozuschopnost, skutečné monitorování uživatelů a monitorování transakcí atd..

Důvodem zařazení robota do provozu je jeho nízká cena, přesnost a snadnost použití. Navíc, pokud chcete pouze sledovat provozuschopnost, pak je UptimeRobot značnou možností.

Můžete sledovat 50 webů a odesílat HTTP, HTTPS, klíčová slova, Ping a vlastní porty v jediném účtu. Nastavení webu je jednoduché, stačí zadat URL a to je vše. Sleduje vaše stránky z různých uzlů na různých kontinentech (USA, Velké Británii, Německu a Kanadě atd.) Po každé minutě a když zjistí výpadky, které odesílají varování. I oni nabízejí nízký cenový plán; přesto máte 30 dní na to, abyste požádali o plnou náhradu, pokud nejste spokojeni s kvalitou služby.

Věc, která dělá robota bez provozu skvělou volbou, je oznámení předem. Můžete zvolit počet výstrah pouze pro jednu prostoje a dobu trvání prostoje, po které vás informují. To pomůže ignorovat malé prostoje.

Jak tedy dostáváte upozornění? Nabízejí 10 bezplatných SMS a neomezený e-mail pro zasílání upozornění na prostoje a uptime uživatelům. Navíc může být integrován do některých velkých kanálů, jako jsou Twitter, Pushover, Slack, HipChat, Boxcar a webhook atd..

Ještě není konec, UptimeRobot ukládá data za poslední 1 rok a monitorovací protokoly si můžete snadno stáhnout v Excelu jediným kliknutím. Stejně jako mnoho jiných společností můžete najít odpověď prostřednictvím nejčastějších dotazů nebo jim jen poslat e-mail. V současné době také nabízejí bezplatný plán, který zahrnuje 50 monitorů a 5minutovou monitorovací frekvenci. Jejich plány jistě stojí za hodně a přinášejí hodnotu.

Co se nám nejvíce líbí:

 • Může prozkoumat 50 monitorů, jednoduchý a přímý, plány s nízkou cenou, umožnit sdílení statiky s návštěvníky, 30denní zásada vrácení peněz

Co se nám nelíbí:

 • Žádná rozmanitost služeb (pouze prostoje a prostoje)

Navštivte UptimeRobot

8. Updown.io

bezplatný monitor webu updown.io

Updown.io nabízí služby, ale v jiném stylu. Místo nákupu plánu stačí koupit kredity. Při prvním přihlášení získáte zdarma 100 000 kreditů. Dobrá věc je, že vám také dají vědět, jak dlouho tyto kredity vydrží s aktuálním počtem monitorů a četností kontrol. A samozřejmě nabízejí bezkonkurenční ceny. K zakoupení kreditů použijte kreditní kartu, Paypal nebo bitcoiny.

Elegantní přístrojová deska poskytuje velmi příjemný zážitek. Stačí zadat adresu URL a vybrat interval sledování. Na hlavním panelu můžete také zobrazit trendy doby odezvy. Pokud jste netolerovali prostoje ani několika sekund, pak je Updateown.io pro vás.

Umožňují uživateli zvolit monitorovací frekvenci až na 30 sekund. Pokud zvolíme interval 1min, ukazují, že můžeme web sledovat více než 2 měsíce. Úžasné yay!

Váš web je sledován z 8 různých měst na různých kontinentech. Navíc můžete aktivovat a deaktivovat libovolné místo pouhým kliknutím. Další významnou funkcí jsou statistické prezentace.

Když se podíváte do podrobností, nejprve jsou uvedeny statistiky dostupnosti a poté doba odezvy každého místa s jemnou grafikou. Nakonec uvidíte spolu s událostmi posledních 6 měsíců.

Pro výstrahy nabízejí neomezenou integraci, e-mail a SMS. Mezi další služby patří porovnávání obsahu a testování SSL. Pokud chcete sledovat nějaký konkrétní textový řetězec, pak shoda s obsahem je skvělý způsob, který vás upozorní, když tento řetězec (text) nenajde..

Proč tedy čekat, stačí se zaregistrovat zdarma a pokud se zaregistrujete přes nás, získáte 100 000 dalších kreditů.

Co se nám nejvíce líbí:

 • Jednoduchý a levný, 30 sekundový interval, 100K kredity zdarma pro všechny, potvrzení z více míst před upozorněním, rychlé podpůrné služby

Co se nám nelíbí:

 • Ceny v eurech, které mohou některé zákazníky zmást, upozornění na SMS jsou nákladná (7500 kreditů / SMS)

Navštivte Updown

9. Uptime.com

Uptime.com

Představujeme různé výhody zde přichází Uptime.com. Pomocí tohoto jediného nástroje můžete okamžitě analyzovat DNS, Webserver, poštovní servery a malware. Může také provádět monitorování PING. Nabízejí k testování 30 míst po celém světě. Společnost prohlašuje, že má několik obřích spokojených zákazníků včetně AMD, IBM a CISCO atd. Takže to, co je dělá lepšími než Pingdom?

Uptime.com nabízí 4 různé plány od 10 do 400 dolarů. Základní plán je dobře vytvořen pro jednotlivé webové stránky. Bez ohledu na plán mohou všichni provádět analýzu s frekvencí 1 min.

Základní plán nejlépe vyhovuje webům, které se hlavně spoléhají na americké publikum (americké cílené publikum). Důvodem je, že to provádí pouze kontroly z amerických lokalit namísto různých míst na kontinentech. Tento plán také zahrnuje 50 kontrol (monitory), zatímco základní plán Pingdom (startér) zahrnuje pouze 10 kontrol.

Údaje z minulosti mohou být rozhodující při přijímání technických a jiných rozhodnutí. Služba Uptime tedy uchovává vaše poslední 4 měsíce. Navíc provádějí shodu obsahu, která hledá konkrétní řetězec na vašem webu, a pokud tento řetězec není přítomen, zobrazí se upozornění. Můžete také přidat vlastní porty, monitorování SSL a vygenerovat zprávy RUM, abyste sledovali průměrnou dobu načítání.

Podporují více kanálů, které upozorňují uživatele na nepříjemné události, jako jsou prostoje atd. Dostanete upozornění prostřednictvím SMS, e-mailů, Twitteru, Webhook a oznámení push (na HipChat a Pushover atd.). V případě jakýchkoli problémů můžete pomoc získat e-mailem nebo otevřít lístek. Je také uvedeno telefonní číslo a pro svépomoci si udržovali velkou znalostní základnu.

Uptime.com nenabízí žádný zkušební nebo bezplatný účet, ale Pingdom nabízí 14denní zkušební verzi. Pomocí tohoto nástroje můžete bezplatně zkontrolovat stav domény. Palubní deska je jednoduchá a přátelská a nemyslíme si, že by nováček mohl mít potíže.

Co se nám líbí:

 • 50 kontrol, podrobnosti o dostupnosti a načtení atd., Podrobnosti o stavu domény, spousta kanálů pro upozornění, testovací frekvence 1min, virus & skenování malwaru, statistiky RUM

Co se nám nelíbí:

 • Pouze umístění v USA pro testování podle základního plánu, účet jednoho uživatele
 • Vypadá to drahé s pouhými 20 kontrolami
 • Prémiová podpora pro vyšší plány

Navštivte Uptime

10. Šťastné aplikace

Dostupnost a výkonnost webu Happyapps

Díky podpoře široké škály typů šeků, jako jsou webové stránky, aplikace, Ping, databáze, Postgres a Sockets atd., Je HappApps vhodný pro všechny typy testů. Ve srovnání s Pingdomem nabízejí větší hodnotu.

Primární plán společnosti HappyApps je nižší než 10 USD, zatímco Pingdom účtuje 11,95 USD. Kromě toho vám v Pingdomu umožňují přidat 10 šeků (monitorů nebo webových stránek atd.), Zatímco HappyApps podporuje až 25 šeků. Skvělá volba, pokud máte více webových stránek.

Krátká frekvence monitorování vám umožní sledovat dobu provozu. Takže na HappyApps nabízejí frekvenci 1 minuty. Spolu s tím jsou také uvedeny statistiky doby odezvy.

Kontrolu můžete ztlumit kdykoli. To je velmi užitečné, když provádíte nějakou údržbu a nechcete dostávat upozornění. Stačí kliknout na šek, který jste přidali, a poté kliknout na vlajku danou v pravém horním rohu a nyní je nyní v režimu ztlumení.

Můžete procházet historii posledních 30 dnů a analyzovat průměry. E-mail je jediný způsob, jak je kontaktovat online nebo procházet centrum nápovědy. Myslíme si však, že není potřeba pomoci, protože nový člověk to snadno pochopí, jak ji používat.

Každý měsíc je vám zasláno 20 SMS upozornění, abyste dostávali upozornění na uptime a downtime. Zahrnují však neomezená e-mailová upozornění. Navíc nabízejí také 30denní politiku vrácení peněz.

Pokud však váháte, zkuste to HappyApps tak, že si zaregistrujete bezplatný účet, kde můžete odeslat až 3 weby k monitorování. Kromě toho obsahuje 5 minut minimální frekvence, neomezené e-mailové upozornění a uchovává 7denní historii.

Víme, že 5minutový interval je dlouhé rozpětí, pokud chcete konkrétně sledovat dobu provozu. Ale na bezplatný účet, protože můžete přidat všechny typy šeků, takže by mohlo být užitečné se s jejich dashboardem spřátelit.

Co se nám líbí:

 • 25 kontrol, 1 min sledování, přátelský a snadno použitelný, Povolit více uživatelům s rolemi, tuny typů kontrol

Co se nám nelíbí:

 • Vlastní typ šeku je k dispozici pouze u nejdražšího plánu, bez zásady vrácení peněz

Navštivte HappyApps

11. Host-Tracker.com

nejlevnější alternativní pingdom 2017

Jedním z hlavních důvodů umístění hostitele v seznamu alternativ Pingdomu je jeho lákavá cena. Jejich základní plán je značnou volbou pro menší webové stránky. Uzly jsou umístěny na více než 140 místech a nyní mají více než 43 tisíc zákazníků. Navíc společnost získala důvěru některých gigantů jako Microsoft, Panasonic a Kaspersky atd.

Podle osobního plánu můžete sledovat až 5 adres URL. Jejich rozlišovací vlastností jsou místa, z nichž váš web monitoruje. Místa můžete libovolně vybírat s ohledem na cílové publikum.

Existuje mnoho služeb, jako jsou HTTP, ping, porty, expirace certifikátů, databáze, CPU, monitorování HDD a mnoho dalšího. Dostupné služby však závisí na zvoleném plánu.

V osobním plánu provedou kontrolu po 10 minutách. Víme, že se zdá být vysoká doba trvání, ale pro menší webové stránky je to stále schůdná možnost. Můžete přidat 5 kontaktů. Počet upozornění odeslaných e-mailem není nijak omezen, ale upozornění SMS jsou omezena na 50.

Host-tracker používá různé prostředky, jako jsou Skype, Viber a Hangout, atd., Aby informoval uživatele o tom, jak web klesá a nahoru. Spolu s prací také sledují dobu odezvy.

Host Tracker v současné době přijímá 30denní záruku vrácení peněz. Můžete se také přihlásit k odběru 30denní zkušební verze nebo k bezplatnému účtu, který je na vás. Pokud máte větší web, doporučujeme vám vybrat si "Podnikatelský plán" který zahrnuje spoustu užitečných služeb včetně kontroly a podpory černé listiny DNS až 25 monitorů a 300 SMS upozornění.

Co se nám líbí:

 • Velmi nízká cena, spousta kanálů (Skype, Hangout atd.) Pro oznámení, Tuny uzlů pro ověřená upozornění, Zefektivňuje monitorování s týdenními až ročními zprávami

Co se nám nelíbí:

 • Vysoký interval sledování v osobním plánu, chybí mnoho funkcí, jako je přizpůsobování obsahu a API atd. V osobním plánu.

Navštivte Host-Tracker

12. Port Monitor

Kontrola stavu portu monitoru

Nechcete se dostat do složitosti služeb, pak tady je PortMonitor s nízkými cenovými plány. Na ovládací panel můžete přidat web, DNS, server a vlastní porty. Palubní deska se automaticky obnovuje, aby představovala nejnovější podrobnosti. Představuje stav dostupnosti a doby odezvy za posledních 24 hodin, 7 dní a 30 dní.

PortMonitor nabízí 6 předem připravených plánů s odlišnou specifikací také, pokud potřebujete vlastní plán, můžete tak učinit prostřednictvím kontaktního fóra. První dva plány byly nízké, pokud jsme je porovnali se základním plánem Pingdomu.

První balíček obsahuje 10 monitorů, zatímco druhý plán 20 monitorů. Automatické spuštění se provádí po každých 1 minutách, aby se změřilo, zda se na vašem webu vyskytují prostoje nebo prostoje a jaká je doba odezvy.

Upozornění můžete obdržet dvěma způsoby e-mailem a Pushoverem. Přejděte na kartu nastavení na panelu a poté vyberte e-mailová upozornění pro e-mailová upozornění. A pro příjem upozornění na smartphonu stačí nakonfigurovat kartu Pushover.

Navíc si můžete kdykoli prohlížet zprávy a události a také odesílat týdenní a měsíční e-mailové zprávy. Pro vývojáře nabízejí rozhraní REST API, které umožňuje snadnou integraci monitorování portů s webovými stránkami a aplikacemi atd.

Pokud však nejste přesvědčeni, můžete zkusit účet zdarma, což je nejlepší způsob, jak měřit kvalitu služeb. Pokrývá maximálně 2 monitory, 60 sekundovou monitorovací frekvenci, upozornění e-mailem a Push, atd.

Co se nám líbí:

 • Nízká cena, neomezené e-mailové a push oznámení, 1 rok minulých dat při uchovávání, 1min četnost kontroly, Povolit více kontaktů, ověření před vytvořením události selhání

Co se nám nelíbí:

 • Žádné SMS upozornění. Pokud umožňují integraci Twitteru a Hangoutu, bude to jednodušší

Navštivte PortMonitor

13. R apidspi ke

Rychlá alternativa k pingdomu

Možná je najdete drahé a ano, jsou. Důvodem jejich zařazení je to, že na jednom místě získáte spoustu řešení. Jak má webmaster větší web a méně času se zaměřit na monitorovací služby přesunem mezi různými dashboardy? Zde přichází do hry RapidSpike.

Nabízí interval 1 až 60 minut, výběr je na vás. Profesionální plán lze sdílet mezi 5 uživateli a umožní vám přidat neomezený počet monitorů. To je skvělé, když pracujete ve skupině.

Sleduje webové stránky, servery, porty, SSL, SEO statistiky a mnoho dalšího. Po přidání monitoru můžete dokonce sledovat konkrétní stránky vašeho webu. Každý měsíc je dáno 25 kreditů na SMS / hlasové hovory. Kromě toho můžete nakonfigurovat povinnost Slack and Webhooks a Pager pro příjem výstrah.

Rapidspike také nabízí pokročilé monitorování včetně WHOIS a SSL a ukazuje jejich expiraci a další statistiky. Pokud Google zakáže váš web z důvodu škodlivého softwaru, pak v Google prohledá značku vašeho webu varovným signálem, takže návštěvníci dostanou upozornění, když se pokusí vstoupit, a proto nemusí váš web navštívit..

Rapidspike monitoruje seznam Bezpečného prohlížení Google a odesílá upozornění na malware a škodlivý obsah. Na jediném panelu můžete také sledovat SEO na svém webu pomocí Alexa Rank, Google Analytics, Moz rank a statistik zpětného odkazu.

Není konec; existuje více, můžete sledovat výkon prostřednictvím skutečného sledování uživatelů. Nabízejí režim TV, který představuje živé statistiky, takže můžete rychle zachytit problémy. Toto je užitečná funkce, pokud máte samostatnou obrazovku.

Rapidspike provádí globální monitorování, generuje grafické zprávy a umožňuje uživatelům konfigurovat citlivost výstrah. Kromě toho můžete sdílet statistiky s ostatními vytvořením veřejné stránky stavu. Je to velmi užitečný nástroj, pokud si můžete dovolit. Zaregistrujte se a získejte 30denní zkušební období.

Co se nám líbí:

 • Nabízí neomezené monitory, monitorování SEO, detekci malwaru, SSL & Monitorování WHOIS, integrace s mnoha nástroji, sledování intervalu 1 min.

Co se nám nelíbí:

 • Vysoké ceny, bombardování služeb může nováčky zmást

Navštivte RapidSpike

Závěr:

Takže výše jsme se zmínili o některých skvělých alternativách Pingdomu, které vám umožní sledovat vaše webové stránky. Většina společností v seznamu nabízí plány za nižší ceny než Pingdom, včetně všech základních funkcí. Je to vaše volba.

UptimeRobot je dobrá volba, protože podporuje různé typy kontrol, 50 monitorů a 1minutový testovací interval. Sledování provozuschopnosti je však omezené. Na druhou stranu, Statuscake a Rapidspike poskytují užitečné funkce, ale vysoké ceny.

Nejlepší způsob, jak vybrat službu, je mít na paměti počet faktorů, jako je interval kontroly, počet monitorů, typy výstrah, uchovávání dat a umístění uzlů. Ceny jsou samozřejmě také nezbytné.

Těšíme se na vaše myšlenky a dejte nám vědět o vaší zkušenosti. Existuje nějaká nejlepší alternativa Pingdomu, o které si myslíte, že by měla být uvedena zde? Navrhněte prosím v sekci komentáře níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map