Top 10 nejlepších gramatických alternativ v roce 2020

7

Věděli jste, že gramatické chyby mohou ovlivnit hodnocení, popularitu a osobnost vašeho blogu?


Přestože jsou drobné chyby nepoznatelné, psaní článků bez chyb by mělo být vaší nejvyšší prioritou.

Pro anglického mluvčího, který není rodným jazykem, je identifikace a náprava gramatických chyb obrovským úkolem, pokud nezískáte pomoc od ostatních.

Většina lidí se spoléhá na kancelář MS, ale může to být užitečné pro pravopisné chyby, nikoli pro gramatické a / nebo jiné chyby. Zatímco Grammarly je pokročilý nástroj s mnoha funkcemi, jeho drahý plán vás může nutit, abyste našli gramatickou alternativu.

Můžete si také přečíst:
Nejlepší nejlevnější poskytovatelé cloudových služeb

Než začneme, měli byste vědět, že gramatika vám umožní vybrat mezi britskou / americkou angličtinou, zkontrolovat plagiátorství, nabízí četné styly psaní, návrhy na obohacení slovní zásoby, najít gramatiku & interpunkční chyby, a mnohem víc. Přečtěte si naši podrobnou gramatickou recenzi zde.

Proč je gramaticky lepší než ostatní?

Grammarl y je jedním z pokročilých, moderních a dokonalých nástrojů, které nabízejí více funkcí na jednom místě a právě teď neexistuje jediný nástroj, který by jej dostatečně porazil. Přestože existuje mnoho služeb, pokročilý algoritmus Grammarly funguje jako kouzlo a během několika sekund navrhne všechny možné chyby. Takže to zkuste znovu a užijte si 7denní bezplatnou zkušební verzi.

 • Eliminuje gramatické, pravopisné a interpunkční chyby.
 • Navrhuje související slova pro běžně používaná fráze / slova nebo vylepšuje slovní zásobu.
 • Okamžitě zkontrolujte plagiátorství, abyste se vyhnuli duplicitnímu obsahu.
 • Pomocí příkladů můžete zlepšit strukturu vět.

Vyzkoušejte gramatiku TEĎ

Ať už je důvod proč hledat alternativy k Gramatice, ať už je to cena nebo kvalita nebo něco jiného, ​​sestavili jsme seznam nejlepších 10 nejlepší gramatické alternativy.

10 nejlepších gramatických alternativ v roce 2020

1. ProWritingAid

ProWritingAid je vynikající gramatická alternativa, pokud je vaším primárním zájmem cena. Jedná se o nástroj bohatý na funkce, který je k dispozici v bezplatné i prémiové verzi. Můžete jej snadno začlenit do svého prohlížeče, takže můžete analyzovat nedostatky v textu při psaní v Gmailu, WordPress, Facebooku a Twitteru atd. Navíc jej lze snadno integrovat do MS Office a Dokumentů Google. Pro vývojáře také poskytují přístup k rozhraní API, aby jej mohli vývojáři integrovat do své aplikace. Neexistuje žádná stolní aplikace pro bezplatné uživatele.

Stejně jako gramatika, nabízejí spoustu stylů psaní, jako je obecný, obchodní a akademický, blogový příspěvek atd. Můžete si vybrat z amerického, britského a obecného anglického jazyka. Použití programu ProWritingAid je naprosto jednoduché. Po instalaci rozšíření se zobrazí malá ikona, která se zobrazí pokaždé, když se nacházíte v textovém editoru libovolného webu. Nyní stačí umístit kurzor myši na ikonu a vybrat libovolnou možnost, kterou chcete otestovat na gramatiku, nadužívaná slova, styl, klišé a nadbytečnost atd..

Pokud nechcete provádět žádnou instalaci, pak jděte na ProWritingAid a zaregistrujte se. Co dělá tento nástroj blízkou alternativou k gramatice je to, že může provádět 25 typů testů na vašem textu, jako je gramatika, zájmena, struktura vět & délka, přechod a neurčitá slova atd. Jejich styl psaní je velmi účinný při revizi slov pro zlepšení čitelnosti.

Možnost Tezaurus zvýrazňuje slova a kurzorem myši můžete vybrat ze seznamu alternativních slov. Tento nástroj je přístupný za velmi levné sazby a stojí jen 60 USD za roční předplatné, zatímco celoživotní předplatné je 210 USD.

Plány jsou podporovány 14denní zárukou vrácení peněz. Neobsahují žádný překladatel, ale podle našeho názoru se obecně nepovažuje za povinnou součást v korekturním nástroji. I když poskytují kontrolu plagiátorství, bude vás to stát další částku. ProWritingAid je neuvěřitelný nástroj s dlouhým seznamem funkcí a určitě stojí za vaše peníze.

2. WhiteSmoke

WhiteSmoke je také velmi efektivní anglický nástroj pro psaní a korektury. Označuje gramatiku, interpunkci, kontrolu pravopisu a návrhy stylů psaní. Je k dispozici pro všechny typy zařízení včetně Mac, Windows, webových prohlížečů, iOS a Android atd. Software obsahuje více než 100 šablon pro psaní, jako jsou životopisy, soustrast, děkuji, zprávy a průvodní dopisy atd..

Překladač WhiteSmoke je postaven na statistickém strojním překladu a ukazuje překlad s nejvyšší pravděpodobností přesnosti. Podporují téměř 55 jazyků. Program zvýrazní slova a podržením kurzoru myši uvidíte návrhy pro gramatiku a interpunkci. Kontroluje 16 různých oblastí věty, jako jsou fragmenty, napětí, nesprávná interpunkce a modifikátory houpajícího se jazyka atd..

Nástroj poskytuje vysvětlení, proč je slovo zvýrazněno, a také příklad, jak se s tímto slovem vypořádat. Představuje také rozsáhlý seznam synonym prostřednictvím tezauru, který je ideální pro vytváření slovní zásoby a nalezení alternativy slova, které se v dokumentu používá mnohokrát. Dále také definuje vybrané slovo.

S pomocí WhiteSmoke můžete zjistit, zda je text plagiovaný nebo ne. To je velmi užitečné, pokud si najmete pro svůj web některé spisovatele online. Společnost vyvinula doplněk, který pomáhá uživatelům při psaní v Outlooku, MS Office nebo jiných textových editorech. WhiteSmoke upozorňuje na chyby červeným písmem (pro překlepy), zeleným (pro gramatiku) a šedým (pro opakovaná) slova.

Jednou z úžasných věcí je, že poskytují různé výukové programy pro video související s předložkami, pomocnými slovesami, podstatnými jmény a zájmeny atd. Pro pomoc jim můžete zavolat nebo poslat e-mail. WhiteSmoke stojí 4,16 $ / měsíc pro "Nezbytný" plán a 6,67 $ / měsíc pro "Pojistné" roční předplatné.

Společnost poskytuje 48hodinovou zásadu vrácení peněz za plány, jejichž platnost je kratší než 31 dní, zatímco ostatní plány zahrnují 31denní zásadu plné náhrady. WhiteSmoke je působivý nástroj pro anglické řešení psaní, ale nabízí pouze 4denní zkušební verzi, která je velmi omezená. Podle našich zkušeností je Ginger kompatibilnější, pokud jde o použitelnost a spolehlivost, než WhiteSmoke.

3. Zázvor

Ginger je dalším docela skvělým nástrojem mezi studenty, učiteli a bloggery díky jeho efektivním výsledkům. Ginger poskytuje funkce ve větším pohodlí, protože je k dispozici pro Windows, iOS, Android, Chrome, Safari a Mac. Při psaní do textových polí, jako je WordPress, můžete použít nástroj Korektura zázvoru nebo jednoduše přejít na jejich web a vložit text. Pomáhá vám také při používání vyhledávací lišty na webech, jako je YouTube.

Ginger chyby detekuje velmi rychle a zdůrazňuje je. Když umístíte kurzor myši na zvýrazněné slovo, poskytne vám návrh na jeho opravu. A pokud chcete schválit všechny návrhy najednou, stačí kliknout na „Schválit vše“. Stejně jako v gramatice si můžete v Gingeru vybrat také britskou nebo americkou angličtinu.

Ginger také přeloží váš dokument do 40 jazyků, včetně čínštiny, francouzštiny, urdštiny, hindštiny, arabštiny a ruštiny. Kromě toho můžete ve slovníku prohledávat definici svých slov a přeformulovat věty podle různých struktur. Kromě toho můžete také vytvořit osobní slovník, aby program příště tato slova nezobrazil chyby. Čtečka textu je další jedinečná funkce Ginger, která je užitečná pro učení výslovnosti, ale je k dispozici pouze v prémiové verzi.

Existují dvě verze zdarma a prémiové. Bezplatná verze chybí některé vlastnosti, jako je zpráva o analýze chyb, čtečka textu a neomezená kontrola gramatiky. Doporučujeme vám nainstalovat jejich rozšíření prohlížeče nebo plochu namísto vyzkoušení jejich webových stránek. Protože když svůj text zkontrolujete vložením na jejich web, bude analyzovat pouze omezená slova.

U ročního plánu gramaticky účtuje 11,66 $ / měsíc, zatímco Ginger stojí 7,49 $ / měsíc (nabízí 40% slevu). Ginger je jednou z velkých gramatických alternativ pro Mac a další uživatele, ale postrádá plagiátorský nástroj, který usnadňuje online vydavateli bojovat proti duplicitě. Pokud navíc použijete jejich synonyma nebo definiční funkci pravým kliknutím na slovo, přejde na kartu synonym nebo definice místo zobrazení informací na stejné kartě. Není to žádný velký problém, ale zdá se to dráždivé.

 • Gramatika vs Ginger – Který z nich je lepší?

4. Raketový batoh

Další na seznamu je Jetpack WordPress plugin. Pokud používáte WordPress, možná již tento plugin používáte. Protože tento jediný nástroj může přinést řadu výhod, jako je sledování provozu na webu, zlepšení zabezpečení, bezplatná témata a mnoho dalšího. Jeho korektura funguje na stejných principech jako Po uplynutí lhůty. U blogerů WordPress je skvělé mít nástroj pro korektury přímo v editoru příspěvků namísto samostatného vkládání obsahu do textového editoru anglického nástroje pro kontrolu..

Po instalaci Jetpack se zobrazí ikona, jako je tato. Začněte psát nebo jen vložte obsah a stiskněte tuto ikonu. Začne skenovat a označovat slova červenou, zelenou a modrou čarou. Červená znamená, že slovo je chybně napsáno nebo zneužito; zelená ukazuje gramatické chyby, zatímco modrá označuje nápovědu pro psaní stylů. Navíc poskytuje také vysvětlení chyb.

Nástroj Korektura korektury Jetpack můžete nakonfigurovat navigací Users => Tvůj profil. Zaškrtněte políčka u funkce, kterou chcete povolit. Hlavní rys zahrnuje detekci nadměrně používaných, složitých, pasivních hlasů, frází atd.

gramatické funkce jetpacku

Tento nástroj může navíc korigovat příspěvky psané v angličtině, španělštině, portugalštině, němčině a francouzštině.

Tento nástroj je jednoduchý a můžete použít všechny jeho funkce korektury, aniž byste museli platit ani cent. Ale chyběly některé hlavní rysy. Nemůžete vytvořit osobní slovník a nebude poukazovat na zneužitá slova napsaná v jiných jazycích než angličtině. Také vám nedovolí vybírat z amerických, britských a kanadských anglických stylů. Podle našich zkušeností to není tak efektivní jako gramatika nebo zázvor, ale je to hodný bezplatný nástroj, který vám může pomoci zlepšit vaše základní dovednosti psaní.

5. PaperRater

PaperRater pracuje na počítačových algoritmech, které se láskyplně nazývají Grendel. V současné době neexistuje žádné rozšíření nebo stolní verze tohoto nástroje. Stačí navštívit jejich Korektor a gramatická kontrola a vložte svůj text do pole, které se objeví před vámi, a získejte zprávu. Jejich systém zdůrazňuje slova, která jsou chybně napsaná nebo mají gramatické problémy. Níže uvedený obrázek uvádí funkce PaperRater.

funkce korektora papíru

Vzhledem k tomu, že online vydavatelé každý rok vydávají velké množství dat, je nezbytné zveřejnit původní data. PaperRater také nabízí plagiátorství jako Gramatika. Ale v bezplatné verzi, plagiátorství checker jen řekne procento unoriginality. Plagované řádky nebo obsah nemůžete najít bez přihlášení k placenému plánu. Je také integrován s nástrojem korektor, což znamená, že musíte vložit text do Plagiarism Checker samostatně.

Nabízejí také slovní zásobu. Stačí vložit slovo a představí definici i různé příkladné věty, abyste získali představu, jak toto slovo použít.

PaperRater je podobný gramatice, ale jeho bezplatná verze má různá omezení. Nelze importovat soubory a nástroj je omezen na 5 stránek. Jejich korektor je navíc trochu složitý. U prémiového předplatného, ​​i když je tento software levný, nejde o konečné řešení, na které se nemůžete spolehnout.

6. Úhledný zápis

Díky rozmanitosti funkcí je SlickWrite těsnou alternativou k gramatice. Nejprve ze všeho použijte editor pro psaní nebo jen vložte text. Nyní stiskněte kontrolu z postranního panelu. Nástroj poukáže na různé prvky z vašich odstavců, jako jsou nadbytečné věty, pasivní hlas, přechodná slova, příslovce a běžná počáteční slova atd..

Super věc na SlickWrite je, že má více integrovaných možností. Když vyberete slovo, v dolní části se objeví vyskakovací okno, ve kterém si můžete vybrat hledání přidružených slov a definice tezauru nebo slovníku. Obsahuje také možnosti Googlu a Wikipedie pro získání více informací.

Čitelnost je velmi důležitá, protože článek, který je strašně čitelný, je pro čtenáře a / nebo uchazeče o informace téměř zbytečný. Pomocí funkce větné struktury SlickWrite můžete zvýšit čitelnost článku. Ukáže složité a zdlouhavé věty. Jako spisovatel možná nevíte o „Flow“. SlickWrite představuje grafické podrobnosti o délce slova, délce věty a strukturálním toku, takže uživatel může snadno měnit rychlost toku.

SlickWrite můžete nakonfigurovat během několika okamžiků, stačí přejít na jeho nastavení a zaškrtnout políčka, jaké typy problémů chcete v textu najít. Ze všech kvalit je nejlepší součástí tohoto webového korekturního softwaru statistika. Bude představovat hloubkovou souhrnnou analýzu vašeho obsahu a statistiky frází a slov. Zatím si můžete své služby užívat zdarma, protože v současné době neexistuje žádná prémiová verze.

SlickWrite je pozoruhodný nástroj, který obsahuje četná pravidla, která můžete povolit nebo zakázat podle své vůle. Ale to postrádá pohodlí. Stejně jako v gramatice umožňují opravu jedním kliknutím, kde stačí kliknout na návrh opravy. To znamená, že Slick Write můžete použít pouze k detekci chyb. U anglického mluvčího, který není rodným jazykem, doporučujeme vyzkoušet nástroj, který poskytuje snadné použití pro opravu, jako je gramatika.

 • Zvažte také čtení: Nejlepších 10 plagiátorských služeb a služeb

7. 1Kontrola

Při zkoumání nejlepších 10 nejlepších gramatických alternativ se 1Checker díky své pružné povaze určitě dostal do dobré pozice. Můžete použít online verzi nebo ji nainstalovat do zařízení Windows nebo Mac. Může být integrován do aplikací Word a Outlook. Program pracuje na systému zpracování přirozeného jazyka, který je kombinací počítačové vědy a umělého jazyka.

Když kliknete na „Recenze“, po nějaké době se zobrazí statistiky, které jsou procenta gramatiky, pravopisu a dalších chyb. Stačí zavřít a začít upravovat. Nástroj jednoduše upozorňuje na chyby a uvádí tipy pod slovy. Na postranním panelu také zobrazují vysvětlení označených slov. Pokud nechcete zkontrolovat každou chybu, stačí kliknout na „Použít vše“ pro automatickou opravu.

1Checker také poskytuje spoustu šablon týkajících se podnikání a komunikace. Jednoduše vyberte „Šablonu dokumentu“ a vyplňte mezery, které se objeví na levé straně. Automaticky generují jemnou kopii dokumentu. 1Checker také obsahuje překladač, který využívá technologii Google a Bing, takže můžete rychle překládat neurčitá slova a fráze.

Je to bezplatný program, jako je gramatická bezplatná verze, která detekuje základní chyby. To může být užitečné pro odstranění wordiness, pravopisné chyby a strukturální změny. Celkově vzato je vhodné tento software používat, protože vás nic nestojí.

8. Korekce online

OnlineCorrection je bezplatný online program, který vás chrání před rozpaky, kterým můžete čelit v důsledku gramatických a pravopisných chyb. Pečlivě analyzuje váš obsah a poté vypíše chyby. Opravy jsou velmi snadné, protože nesprávná slova jsou označena různými barvami. Nástroj také poskytuje navrhovaná slova.

OnlineCorrection hledá v textu gramatiku, styl, kouzlo, interpunkci a duplicitu slov. Neexistuje způsob, jak najít originalitu obsahu. Rovněž nenabízejí žádnou prémiovou verzi nástroje.

Spolu s funkcí korekce v angličtině podporuje OnlineCorrection také více jazyků, což je nejlepší část této kontroly. Tento software dokáže korigovat jakýkoli text napsaný v němčině, francouzštině, španělštině, italštině, polštině, portugalštině a ruštině.

OnlineCorrection je jednoduchý nástroj pro korekturu článku před publikováním nebo prezentací komukoli. Může to být značná možnost, pokud hledáte bezplatné gramatické alternativy. Také se nemusíte registrovat, měli byste je proto vyzkoušet.

9. HemingWay

HemingWay se zaměřuje hlavně na zvýšení čitelnosti vašich příspěvků. Můžete použít jejich online verzi nebo si stáhnout aplikaci pro počítače. Za verzi pro počítače však musíte zaplatit 19,99 $. Kromě toho ji lze použít v WordPressu nebo v editoru Medium. Představují také stupeň čitelnosti.

Když vložíte text, zvýrazní fráze různými barvami. Nástroj vám řekne, která věta je obtížně čitelná, a také poskytuje návrhy na zjednodušení slov. Editor Hemingway má také několik možností, jako jsou nadpisy, tučné písmo, kurzíva, odrážky, vkládání odkazů atd. Zatímco editor Gramatiky na druhé straně neumožňuje uživateli vkládat odkazy nebo vkládat text s hypertextovými odkazy.

Nástroj také označuje pasivní hlas z vět. Z našeho pohledu není Hemingway efektivním nástrojem pro gramatické chyby.

Ačkoli je to skvělý nástroj pro zlepšení čitelnosti vašich článků, kam se to hodí? Nejprve můžete použít nějaký pokročilý nástroj, jako je Grammarly, a pak tento článek projít skrz Hemingway, takže váš článek bude nejen prostý gramatických chyb, ale také složený způsobem, který je snadno čitelný.

10. Reverso

Pokud hledáte webový nástroj pro korektury, pak Reverso je pro vás. Vyvinuli rozšíření pro uživatele prohlížeče Chrome, ale neexistuje aplikace pro počítače, Android nebo iOS. Chcete-li používat online verzi, přejděte na R e verso a vložte text. Nemusí najít chyby předem, ale je dobré najít základní chyby.

Co z něj dělá podobný software jako Grammarly? Má integrovaný slovník spolu s možnostmi konjugace a synonyma. Chcete-li je použít, vyberte nejprve celý text a poté vyberte možnost. Je dobré, pokud nechcete otevírat různé weby a najít definici nebo synonyma konkrétních slov.

Reverso podporuje více jazyků, což znamená, že dokáže převést vaše data do jakéhokoli jazyka, který podporují, jako je němčina, francouzština, arabština a ruština, atd. Pokud chcete zlepšit své gramatické dovednosti, měli byste navštívit jejich dobře organizovanou znalostní databázi, kde mít informace o časech, slovesech, příslovkách, předložkách a mnoha dalších tématech. Mají také řadu témat o francouzských gramatických pravidlech.

Pokud narazíte na jazykové bariéry při čtení článků, musíte použít jejich rozšíření pro Chrome. Po instalaci rozšíření dvakrát klikněte na některá ze slov zobrazených na jakékoli webové stránce a přeložte je do 11 různých jazyků. Podobně můžete překládat věty.

Podle našich osobních zkušeností lze tento nástroj použít k vytváření různých vět, ale pro korektury se na něj nemůžete spolehnout. Kromě toho je malým problémem s Reverso to, že dokáže zkontrolovat pouze 600 znaků. Takže pro jednoduché korektury a co je nejdůležitější, pokud trpíte jazykovými rozdíly, pak je určitě rozumné použít.

 • SSD Hosting
 • Horní "10" Nejlepší nejrychlejší poskytovatelé webhostingu
 • Horní "10" Windows Server Hosting Services
 • 10 "Nejlepší" Nakupujte alternativy nastavení vašeho elektronického obchodu

Závěr

Podle našich zkušeností, ProWritingAid a Bílý kouř patří mezi nejslibnější gramatické alternativy.

Osobně však doporučujeme nejprve se pokusit použít gramatiku, protože jde o nejpokročilejší nástroj, který dokáže detekovat 400+ jednoduchých až pokročilých gramatických chyb a také se osvědčuje pro zdokonalování slovní zásoby. Navíc má v současné době nejpříjemnější rozhraní ve srovnání s jakýmkoli nástrojem v oboru.

Máte ve své mysli nějakou nejlepší gramatickou alternativu? Pokud ano, podělte se s námi v sekci komentářů níže a dejte nám vědět, jaký nástroj používáte k opravě chyb při psaní.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map