Gramatika vs. Ginger 2020 – Který z nich je lepší?

2

Jako anglický mluvčí, který není rodným jazykem, víme, jak důležité a užitečné je mít dobrý nástroj pro korektury. Obsah s kritickými problémy vypadá neprofesionálně, hrubě a může dokonce nutit návštěvníka, aby opustil váš web. To může také vážně ovlivnit vaši důvěryhodnost. Takže pro blogery, studenty a spisovatele je dobré mít k dispozici spolehlivý nástroj.


Gramatika a Ginger jsou jedním z nejpoužívanějších nástrojů. Všechny tyto nástroje mají své jedinečné prodejní body. Stačí si vybrat perfektní volbu, a proto jsme toto úsilí vytvořili (recenze Grammarly vs Ginger).

Jedna věc, kterou musíte mít na paměti, že korektura není perfektní alternativou k lidskému korektoru. Nepochybně automatizované nástroje jsou skvělý způsob, jak odhalit četné chyby v obsahu a ušetřit čas. Je však také nutné korigovat jednou ručně.

gramatická vs zázvor recenze

Takže bez dalšího přivolání se přesuneme do arény

Gramatika vs. Ginger 2020 – který z nich je lepší?

Gramatická recenze

Mezi korekturními nástroji je Gramatika nejoblíbenější, která kontroluje přesnost textu na základě 400 pokročilých gramatických pravidel. Jedná se o cloudový software, kde pro práci vždy potřebujete připojení k internetu.

Doplňky

Gramatika je velmi flexibilní nástroj, pokud jde o použitelnost. Společnost nabízí

 • Online editor, kde můžete zkontrolovat svůj text a uložit dokumenty jako koncept.
 • Rozšíření pro prohlížeče Chrome, Safari a Firefox, které vám pomohou téměř ve všech webových editorech, jako je WordPress. To je velmi užitečné, protože se nemusíte přepínat do online editoru.
 • K dispozici je také doplněk pro Microsoft Office a Outlook. Kancelář MS je široce používána a upozorňuje pouze na chyby, takže integrací gramatického doplňku můžete efektivně detekovat a opravit překlepy gramatiky..

gramatický kancelářský doplněk

 • Také představili stolní aplikaci. Nyní již nemusíte otevírat prohlížeč pro online editor, místo toho stačí otevřít aplikaci z plochy a začít psát.

Možná si budete chtít přečíst Gramatický přehled 2019: Nejlepší Gramatický nástroj pro bloggery

Přehled funkcí

Rozhraní

Záleží na vzhledu softwaru? A naše odpověď zní „Ano“. Složité, staré navržené rozhraní zabere hodně času na pochopení.

Gramatika nabízí zjednodušené a velmi přímé rozhraní, které vám pomůže při lepším psaní. Všechny funkce jsou tak výrazné. Jakmile se rozhodnete, můžete s nimi začít buď přihlášením k účtu zdarma nebo prémiovým.

Žánrové profily

Slova mohou mít různý význam a strukturu v závislosti na tématu / nika, na kterém píšete. Tím, že pochopíme, tento tým Grammarly představuje několik profilů, ze kterých si můžete vybrat. Tyto profily zahrnují obchodní, akademické, technické, lékařské, kreativní, blogspoty a e-maily atd. Výběr konkrétního profilu umožňuje algoritmu sledovat chyby související s konkrétní výklenkem.

Možná jste si vědomi americké a britské angličtiny, která se poněkud liší v pravopisných, interpunkčních a gramatických pravidlech. Grammarly vám také umožňuje vybrat ten, který vám pomůže s lepšími styly psaní.

Vylepšení slovní zásoby

Specialita přichází ve formě důmyslné funkce pro zlepšení slovní zásoby ve verzi Grammarly pro. Z marketingového hlediska mají slova hodně dopad. Návrh slovní zásoby dramaticky pomáhá při psaní diverzifikovaných článků. Na základě kontextu psaní gramaticky navrhuje alternativní slova, čímž se zlepší čitelnost a efektivita.

Kontrola plagiátů

Spolu s pokročilým nástrojem pro kontrolu gramatiky je k pěknému kusu softwaru připojena i kontrola plagiátů. Toto je výhodná funkce pro online vydavatele, učitele a studenty. Tento nástroj vám pomůže najít jedinečnost textu oproti 8 miliardám webových stránek a je k dispozici pouze placeným uživatelům. I když to není tak zdatné jako nástroje jako Plagiarism checkerX a Copyscape, atd. Ale stále stojí za to jej využít.

Pomoc při čtení

Pokud se při čtení anglických článků setkáte s problémem, dobrou zprávou je, že gramatika vám pomůže porozumět významu, aniž byste znovu a znovu psali slova do slovníku. To také šetří čas. Jediné, co musíte udělat, je nainstalovat rozšíření webového prohlížeče, kliknout na něj a poté jej povolit.

Pokud nyní najdete některá neznámá slova, stačí na ni dvakrát kliknout, což na stejné obrazovce poskytne význam a vysvětlení.

gramatická vysvětlení box

Některé další užitečné funkce v gramatice

 • Vytvořit osobní slovník: Můžete přidat slova do osobního slovníku gramatiky, takže příště to nebude zvýrazňovat jako chyby.
 • Pravopis a pravý pár: Zjistí chyby pravopisu a návrhy na použití správného páru slov.
 • Pasivní hlas: Program označuje nadužívání pasivního hlasu v obsahu.
 • Interpunkce: Upozorňuje na chybějící a nesprávnou interpunkci.
 • Wordiness: Tím se automaticky zjistí způsob, jak zkrátit věty pro stručné vysvětlení.
 • Opakování: Pokud se určité slovo opakuje, nástroj znovu a znovu poskytne návrh na jeho nahrazení.
 • Tvrzení: Gramaticky také poukazuje na zmatené předložky.

Existuje mnohem více, které můžete prozkoumat vyzkoušením

Zdarma gramatika s omezenými funkcemi
Premium Grammarly těšit na všechny funkce

Zkušenosti gramatiky

Být bloggerem Gramatická webová aplikace je pro nás velmi přínosná. Najdete aplikaci z podporovaného obchodu prohlížeče nebo přejděte do části Aplikace Grammarly dashboard. Automaticky se integruje s téměř textovými textovými poli webového editoru, jako jsou Gmail, Facebook, Twitter a WordPress, atd. Již jsme na začátku zmínili ostatní gramatické doplňky..

Zde se podívejte na editor WordPress;

gramaticky v editoru wordpress

Gramatická webová aplikace ukazuje počet kritických a předstihových chyb, které máme pouze 1 kritickou chybu ve výše uvedeném snímku obrazovky. Návrhy můžete zobrazit umístěním kurzoru nad slovo. Pokud chcete vysvětlení, klikněte na „ZOBRAZIT VÍCE V GRAMMARLY“. Objeví se gramatický editor, kde můžete chyby také napravit a vysvětlení slov počítat jako chybu.

Zdarma a prémiové plány

Gramatika je k dispozici zdarma i placeným uživatelům. Bezplatný účet obsahuje omezené funkce, jako je 150 gramatických pravidel, zatímco tvrdí, že prémie může zkontrolovat váš obsah zvážením 400+ šeků.

Prémiové programy začínají od 29,95 $ za měsíční předplatné, přičemž můžete ušetřit na nákladech tím, že předplatíte roční předplatné, které přichází v 11,66 $ / měsíc.

Klady

 • Pokud angličtina není vaším rodným jazykem, je to nejlepší nástroj tam
 • Poskytuje velmi užitečnou znalostní základnu pro gramatické učení
 • Detekce specifické kontextové chyby
 • Velmi užitečný nástroj pro studenty, blogery a firmy
 • Vestavěný nástroj pro kontrolu duplikace obsahu
 • Prohledejte text, zda neobsahuje strukturu vět, pravopisné chyby, interpunkci a mnoho dalších.

Nevýhody

 • Dosud žádný uživatel MS Office add-on pro Mac uživatele.
 • Pricey na měsíční fakturaci, takže doporučujeme roční předplatné
 • Někdy přestanou fungovat nebo přestanou rozpoznávat chyby, dokud znovu neotevřete obsah v gramatickém editoru

Kupte si gramatiku za 400 a více gramatických šeků jen za 11,66 $ / měsíc

Ginger Review

Ginger je také špičkovým nástrojem korektury a také starým. Tento software nabízí skvělou použitelnost díky mnoha doplňkům pro prohlížeče, produkty MS a další aplikace. I když je to ne tak pokročilé jako gramatika, stále hodné vyzkoušet a často považováno za gramatickou alternativu hlavně kvůli cenovým obavám. Stejně jako gramatika i Ginger potřebuje připojení k internetu.

Doplňky

Pokud jde o platformy, kde si můžete užít Gingerových služeb, je to chytřejší jako Grammarly.

 • Online nástroj na jejich webové stránce nevyžaduje vytvoření účtu, stačí vložit text a zkontrolovat jej. Provede kontrolu omezených slov.

zázvor online korektury

 • Pro práci přes plochu mají Windows podporovanou aplikaci, kterou lze zdarma nainstalovat a která je k dispozici na jejich webu.
 • Pokud chcete, aby Ginger spolupracoval s online editačními poli, jako je Facebook, Gmail, Twitter, WordPress, stačí nainstalovat rozšíření prohlížeče, které je k dispozici pro Chrome a Safari.
 • Ginger jde dále než Gramatika tím, že nabízí mobilní aplikace pro Android a iOS. Vše, co musíte udělat, je nainstalovat jejich aplikaci pro psaní z obchodu s aplikacemi a ověřit svůj obsah. Aplikace umožňuje používat i další funkce. K dispozici je také aplikace pro klávesnici.

Rozhraní

Ginger nenabízí online editor, jako je Grammarly, místo toho vybízí uživatele, aby využívali své doplňky. Rozhraní aplikace pro stolní počítače je velmi jednoduché, stejně jako gramatika, kde je vše naprosto jasné. Podívejte se na to.

zázvorové rozhraní

Rephraser

Rephraser věty je skvělou funkcí, která přináší změnu v textu, a umožňuje tak vyjádřit své myšlenky lepšími slovy. Tímto zkontrolujete textovou větu po větě a poskytnete návrhy se synonyma, idiomy, frázemi atd. Osobně je to užitečná funkce, ale ruční kontrola obsahu větou po větě je časově náročná..

Osobní trenér

Gingerův osobní trenér je speciální vzdělávací program, který přichází pro placené zákazníky. Je to vzdělávací program, který vytváří lekce angličtiny na základě vašich chyb, takže v budoucnu se můžete stejným chybám vyhnout. Takže namísto zaměření na obecný osobní trenér angličtiny Ginger vám pomůže zaměřit se na slabé oblasti přizpůsobením přizpůsobených lekcí.

Text na řeč

Jste slabí ve výslovnosti? Pokud ano, ukázalo se to jako velmi užitečné pro učení. I když nyní máme zdarma překladač od Googlu, který umí mluvit slova, ale Ginger přináší různé další funkce. Můžete si vybrat rychlost čtení, mužský / ženský hlas, americký / britský přízvuk a hrát nebo pozastavit kdykoli. Kromě toho upozorní na text, který se právě čte, aby ho bylo možné udržet. Tato funkce bohužel není dostupná bezplatným uživatelům, musíte si zakoupit prémiové předplatné.

Překladatel

Ginger je skvělý software, který vám pomůže překonat jazykovou bariéru. Jedná se o bezplatnou službu, která překládá váš obsah do více než 40 jazyků. Vše, co musíte udělat, stačí vložit text do softwaru a vybrat výstupní jazyk. Nejedná se o špičkovou funkci Google Překladač nabízejí také stejný druh funkčnosti.

Pomoc při čtení

Čtení článků na webu je poněkud chaotické, pokud nejste dobře anglicky. Stejně jako Gramatika vám i Ginger v tomto pomůže, když na něj dvakrát kliknete a objeví se pole, které vysvětluje význam. Kliknutím na „Více“ získáte další vysvětlení na stejné obrazovce.

Nastavení takové funkce nevyžaduje žádné technické práce. Stačí nainstalovat webový doplněk a je připraven. Upřímně, myslíme si, že v tom Grammarly odvádí dobrou práci než Ginger.

vysvětlení zázvoru

Některé další užitečné funkce v Gingeru

 • Oprava pravopisu: Stejně jako jiné nástroje korektury je i Ginger schopen detekovat chybně napsaná slova.
 • Opravit vše: Tento software vám umožní opravit všechny chyby najednou nebo můžete všechny změny vrátit jediným kliknutím.
 • US / UK English: Můžete přepínat mezi jazyky, takže software problémy detekuje efektivněji.
 • Interpunkce: Umístění interpunkce na správném místě je vždy rozhodující. Ginger interpunkční kontrola vám k tomu pomůže.
 • Osobní slovník: Přidejte svá slova do osobního slovníku, abyste je v budoucnu počítali jako chyby.
 • Synonyma: Má synonyma a jejich definiční sekci. Stačí kliknout pravým tlačítkem myši na slovo v editoru Ginger a vybrat funkci synonym.

Zkušenost Ginger

Pokud pracujete na webu, je vhodnější vyzkoušet doplněk prohlížeče, který lze nainstalovat z obchodu Chrome nebo přímo prostřednictvím webu Ginger. Funguje s téměř každým online editorem a upozorňuje na chyby, jak je vidět níže v editoru WordPress.

Software upozorňuje na chyby a máte možnosti buď přidat slovo do osobního slovníku, nebo jej pouze opravit pomocí jejich návrhu.

zázvor v wordpress

Zdarma a prémiové plány

Ginger nabízí zdarma i prémiové plány. Bezplatní uživatelé získají přístup k omezené gramatické kontrole a větám. Zatímco prémiový uživatel může používat věty, fráze, osobní trenér, čtečku textu a překladatelský nástroj neomezeně.

Aktuálně je měsíční tarif k dispozici za pouhých 14,98 $ / měsíc, zatímco roční předplatné vás stojí kolem 74,88 $ / rok (6,24 $ / měsíc).

Klady

 • Funkce osobního trenéra pomáhá snížit šance na opakování stejné chyby.
 • Rozšíření pro Android, iOS, MS Office, prohlížeče a desktop.
 • Zjištění gramatických, interpunkčních znamének a překlepů
 • Umí přeformulovat věty pro lepší formulaci a jasnost

Nevýhody

 • Ginger neobsahuje žádný nástroj na kontrolu plagiátů.
 • Žádná aplikace pro MAC OS. Ale máte doplněk Safari.

Gramatika vs. Ginger: Verdikt

Podle našeho názoru je tedy Grammarly nejpokrokovějším nástrojem korektury dostupným na trhu. Společnost neustále zlepšuje výkon a nyní dokáže detekovat chyby na základě 400+ faktorů. Je super inteligentní hledat kontextové chyby a poskytovat návrhy správných slov. Můžete jej použít kdekoli, jako v kanceláři MS, webovém prohlížeči nebo nainstalovat aplikaci pro stolní počítače.

Na druhé straně, Ginger je také docela úžasný, ale plný zbytečných služeb, jako je překladatel a čtečka textu atd., Protože Google Translator může tento úkol efektivně provádět. Zatímco Ginger také chybí plagiátorství, které se může ukázat jako vhodná volba pro online vydavatele.

Navštivte Ginger

Navštivte gramatiku

Dejte nám vědět, který z nich mezi Grammarly a Ginger nabízí lepší výkon. Myslíte si, že Gramatika plagiátorství stojí za to použít, snaží se to opravdu oslovit nějaký plagiát? Neváhejte se podělit o své myšlenky v sekci komentářů níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map