Gramatická recenze 2020: Nejlepší gramatický nástroj pro bloggery

0

Víte, kam dát čárky, středníky a předložky?


Víte, které pomocné sloveso byste měli použít a kdy použít? Pokud jste si někdy najali spisovatele jako na Fiverru, zjistili jste, že většina spisovatelů ani neznala základy angličtiny..

Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, můžete čelit problémům, jako jsou chyby v kouzlech, použití sloves & předložky, chybějící & nadbytečné interpunkce, nadměrné používání pasivního hlasu a mnoho dalších.

Ať už jde o psaní dopisů, aplikací nebo článků, musíte napsat řádky bez chyb.

Nejlepší řešení je tedy použít gramatiku. Nebylo by špatné říci, že gramatika je jedním z nejlepších nástrojů pro kontrolu gramatiky, které v textu berou v úvahu přes 400 typů faktorů, aby odhalily chyby..

Gramatické chyby se stávají nejen příčinou rozpaků, ale také mohou zasáhnout vaši dobrou vůli. V této situaci se použití nástroje, jako je Grammarly, ukazuje jako velmi užitečné. Je to téměř 1 rok, kdy používáme gramatiku, tento nástroj hodně pomáhá při hledání chyb. Navíc uvidíte, že se zlepšujete.

Hlavní rysy gramatiky

 • Podporujte různé styly psaní pro přesnou korekci
 • Kontrola plagiátů
 • Vysvětlení a synonyma slov
 • Snadno zvyšte slovní zásobu

Podívejme se, kolik funkcí má tento nástroj a jak je budete používat?

Jak to funguje?

Dobrá věc je, že je k dispozici zdarma i prémiově. Bezplatná verze má určitá omezení a chybí jí mnoho užitečných funkcí. Ale stále můžete chytit špatná kouzla, gramatické chyby, interpunkční znaménka a další užitečné návrhy, jak přidat profesionalitu do odstavců.

Zde se podíváme na krátké srovnání gramatických bezplatných a prémiových plánů.

Pojistné:

 • Gramatická prémiová verze zvažuje asi 400+ gramatických faktorů pro detekci chyb
 • Může detekovat pokročilé a kritické typy problémů. Předběžné problémy zahrnují 100 typů faktorů, jako je použití předložek, nasměrování nejhorších vět, správná párová slova a mnoho dalšího
 • Kontrola plagiátů
 • Vylepšení slovní zásoby

Volný, uvolnit:

 • Ve bezplatné verzi nástroj najde problémy na základě 100 faktorů
 • Může detekovat pouze kritické problémy, jako je kontrola pravopisu a interpunkční chyby atd.

Rozšíření prohlížeče

Nejprve si zde vytvořte gramatický účet.

Gramatické rozšíření je k dispozici pro všechny hlavní prohlížeče, jako je Chrome, Mozilla a Safari atd. Po přidání rozšíření klikněte na ikonu v prohlížeči a poté vložte podrobnosti.

Během registrace automaticky zobrazí oznámení o přidání rozšíření. Můžete si také stáhnout rozšíření Grammarly chrome z jeho internetového obchodu nebo z ovládacího panelu Grammarly pod aplikacemi.

Gramatický doplněk poskytuje velké pohodlí, ať už skládáte e-mail nebo píšete blogové příspěvky. Pro nalezení chyb nemusíte psát v editoru gramatiky. Budou kategorizovat chyby jako kritické a předem problémy.

Chyby jsou podtrženy červenými (kritickými) a žlutými (předem) barevnými linkami. Kromě toho také uvádějí důvody, proč je vaše věta nesprávná a jaké změny by měly být provedeny, aby byla správná.

Gramatická integrace s MS Office a Outlook

Takže pokud chcete Grammarly pro MS word, pak se prosím ujistěte, že jejich vývojářský tým také vytvořil doplněk pro MS office a výhled. To znamená, že nemusíte importovat dokument do gramatického editoru. Stačí jej povolit v sadě Office a tam to půjde, prozkoumá text a zachytí chyby, pokud existují.

Klikněte na Aplikace uvedené na postranním panelu řídicího panelu Grammarly a uvidíte aplikace, jak je znázorněno na obrázku níže. Protože již rozšíření chrome přidáváme během procesu zpěvu, je proto označeno jako aktivní.

Gramatická recenze pro chrom a kancelář

Nyní klikněte na “Nainstalujte” před „Gramatika pro Microsoft Office“ a začne se stahovat. Když je instalační soubor stažen na místní jednotku, dvakrát na něj klikněte.

Po částečném načtení se nastavení zobrazí Microsoft Office a Outlook jako na obrázku níže. Zaškrtněte obě možnosti, pokud chcete integrovat gramatiku do obou aplikací.

Instalace doplňku gramatiky pro kancelář

Poté klikněte na „Instalovat“. Instalační program automaticky integruje rozšíření s MS Office.

Nyní otevřete soubor kancelářských dokumentů a klikněte na „Povolit gramatiku“.

Kancelářský doplněk funguje také, i když máte účet zdarma.

Povolit gramaticky v kanceláři

Desktop aplikace

Gramaticky také spustil aplikaci pro stolní počítače, která funguje přímo z plochy počítače místo webového prohlížeče nebo kanceláře MS. Pokud máte počítač s nízkými specifikacemi, bude při instalaci a používání MS Office pracovat pomaleji, protože se jedná o druh těžké aplikace.

Můžete tedy nainstalovat aplikaci Grammarly pro stolní počítače, která je velmi užitečná a umožňuje vám psát články s větší přesností.

Přejděte na panel Gramatika a poté klikněte na ikonu “Aplikace”. Poté zasáhl „Nainstalujte” tlačítko před „Gramatika pro Windows“. Začne stahovat soubor .exe. Nyní spusťte stažený soubor a tam to půjde, automaticky se nainstaluje do vašeho počítače.

Gramatický editor

Kromě toho všeho můžete napsat článek do gramatického editoru nebo zkopírovat zkopírovaný text. Můžete také nahrát celý soubor dokumentu. Podporuje různé typy souborů dokumentů, jako jsou .doc, .docx, .txt, .rtf a .odt atd.

Hlavním okrajem psaní v editoru je to, že se automaticky uloží na váš účet. Takže pokud omylem odeberete soubor z počítače, můžete kopii stále mít v editoru.

Grammarly Review 2020: Předplatné zdarma a prémiové funkce

britský & americká angličtina

Možná jste si vědomi britské a americké angličtiny. Pokud tyto dva porovnáte, najdete rozdíly mezi slovní zásobou a strukturou vět. Například barva (britská) a barva (americká), kapota (britská) a kapuce (americká). Některé země následují Brity, zatímco jiné americké americké angličtiny.

Pokud je tedy ve vašem případě důležité dodržovat pravidla jako při akademické práci, můžete mezi nimi snadno přepínat. Za tímto účelem přejděte na hlavní panel Grammarly a klikněte na „Profil“ a vyberte preferovanou angličtinu. Poté zjistí chyby na základě vybraného jazyka.

Britské a americké jazykové styly

Oprava pravopisu

Může to být základní důvod, proč používat gramatiku. Spisovatelé většinou používají slavnou kancelář společnosti Microsoft, která určitě odhalí nesprávná kouzla. Důvod pro výběr gramatiky, že přichází s mnoha dalšími funkcemi a kontrolou pravopisu.

Kromě toho bude poukazovat nejen na nesprávná hláskování, ale také poskytne vysvětlení s příklady, díky nimž je nad opravou nesprávných slov lepší než v kanceláři MS..

pravopisná korekce gramatickým editorem

Gramatická pravidla

Znáte použití časů a sloves atd.? Toto je nejčastější problém, kterému většina spisovatelů čelí při psaní. Použití nesprávných sloves a napjatého stavu mění význam věty. V důsledku toho váš čtenář nemusí rozumět věci jasně, kterou chcete vysvětlit.

Gramatika vám pomůže překonat tento typ gramatických chyb spolu s vysvětlením, proč se navrhuje změnit slovo.

Najděte gramatické chyby

Interpunkční chyby

Interpunkce, jako jsou čárky, pomlčka, dvojtečka a středníky atd. Je velmi důležité, abychom měli správný druh interpunkce na správném místě. Například čárky nelze použít pouze k přerušení dlouhé věty, ale také k objasnění významu.

Gramaticky detekují interpunkční chyby

Poskytněte vysvětlení & Synonyma

Pravděpodobně skvělá a naše oblíbená funkce. Je to dobré pro ty, kteří jsou ve fázi učení nebo jsou slabí v angličtině. Někdy čtete něco jako články a blogové příspěvky přes internet a můžete čelit slovům, která jsou velmi těžko pochopitelná. A pro pochopení byste to měli Google nebo otevřít tezauru pro synonyma a jasné porozumění.

Gramatika vám může být velmi nápomocná, když přidáte rozšíření do svého prohlížeče, jako je Chrome, a poté poklepáním na slovo, o kterém potřebujete vysvětlení, získáte různé popisy tohoto slova. Podívejte se na obrázek níže.

gramatický doplněk prohlížeče

Pokud jste v editoru gramatiky, pak také poskytnou vysvětlení slova spolu se synonyma. Poklepejte na slovo a tam to je.

synonyma slov dvojitým kliknutím

Osobní slovník

Můžete si vytvořit svůj osobní slovník v gramatice, takže v budoucnu nebude tato slova označovat jako překlepy.

Na levé straně řídicího panelu klikněte na profil a poté přidejte slovo. Gramatika vám navíc umožňuje při opravě chyb přidávat slova do slovníku.

Styl a struktura věty

Tyto funkce vám pomohou odhalit vadná pořadí slov a umožní vám sestavit větu se správným párem slov.

Správný pár představuje jasné porozumění. Navíc vám také poskytne návrh na zmatená slova, jako kdy použít efekt nebo ovlivnit?

Funkce Dostupné pouze ve verzi Grammarly Premium

Typy dokumentů

Gramatika má bohatou databázi, a proto nabízí různé typy stylů dokumentů. Pomůže to nástroju najít chyby přesněji. Rozdělují dokumenty do 6 různých typů, jako jsou akademické, obchodní, technické, lékařské, kreativní a neformální. Takže pokud jste student a píšete esej, vyberte esej uvedenou v části Akademie.

Pokud jste bloger a píšete blogový příspěvek, doporučujeme vám vybrat článek / blogový příspěvek uvedený v sekci Business pro efektivní práci při odhalování problémů..

Různé typy dokumentů

Kontrola plagiátů

To je něco, co tak intenzivně potřebujete, když najmete online spisovatele. Předpokládejme, že na Fiverru najmete spisovatele a on jen zkopíruje článek z blogu jiného uživatele a vyrobí pro vás článek. To nejen ovlivní důvěryhodnost vašeho blogu, ale také poškodí hodnocení vašeho vyhledávače.

Před publikováním se tedy musíte postarat o jedinečnost vašeho obsahu. Za tímto účelem Grammarly nabízí Plagiarism Checker, který má neuvěřitelných zásob 8 milionů stránek ve své databázi a pouhým jediným kliknutím prohledá vaše dokumenty.

Pokud najde podobnou kopii textu na internetu, pak tyto řádky podtrhuje. Za tímto účelem vložte článek do editoru gramatiky a zapněte kontrolu plagiátů. 

Gramatická kontrola plagiátů

Nadužívání stejných slov

Tuto funkci jsme považovali za velmi užitečnou, jak bylo uvedeno výše. Existují slova, která spisovatelé nejčastěji používají. Navrhli gramatický algoritmus tak, aby vyhledal slova ve vašem článku a poté vám navrhl nahradit slova, která se používají nejčastěji.

Nástroj podtrhuje slovo a poskytne vám návrh spolu se slovem, které má podobný význam.

Předpozice Konečná věta

Je jich mnoho a ne, když píšete v angličtině. Někteří říkají, že použití předložky na konci věty není vhodné, zatímco jiní říkají, že je to v moderní angličtině naprosto přirozené.

Gramaticky poukazuje na věty, které končí předložkou. Je tedy na vás, zda to změníte nebo ne. Doporučujeme vám však, abyste v případě, že chcete psát ve formálním stylu, pokusili se umístit předložku na konec věty. Gramatika sdílí skvěle pošta Na toto.

Vylepšení slovní zásoby

Je to nejužitečnější volba pro ty, kteří jsou anglicky slabí a nemají v mysli poklad anglických slov, nebo můžete vyslovit slovní zásobu. Navíc, pokud píšete většinu článků pro svůj blog, je pravděpodobné, že některá slova nadměrně použijete. Aktivací této funkce bude analyzovat text a nacházet stejná slova, která používáte mnohokrát.

Gramaticky zdůrazňuje stejná slova a také poskytuje slovo pro nahrazení. Dále, pokud vidíte, že Grammarlyho navrhované slovo se nehodí do vaší věty, můžete dvakrát kliknout na podtržené slovo pro více slov.

Pro použití tohoto, když jste v editoru, stačí povolit vylepšení slovní zásoby a začne to fungovat.

Gramatické vylepšení slovní zásoby

Eliminujte wordiness

Někdy může být věc vysvětlena několika slovy místo toho, aby se konstruovaly větší věty. Čarodějný článek může čtenáře ponořit, protože obsahuje více slov než informace.

Gramaticky vám pomůže tyto věty odhalit a poskytne vám návrhy, jak je můžete zkrátit.

Profesionální korektury

Chcete korigovat své články v blogu před publikováním, pak zde na Gramatice to můžete udělat. Váš lidský člen korigoval vaše odstavce.

Ale mějte na paměti, že za to budete muset zaplatit další částku, i když máte prémiový gramatický účet.

Odeslání dokumentu je velmi snadné. Stačí přejít do editoru gramatiky a kliknout na poslední ikonu na postranním panelu. A pak pošlete korektorovi.

Záruka vrácení peněz

Nejprve nabízejí 7denní zkušební období, ve kterém můžete využívat všechny prémiové funkce Gramatiky. Změnili však svou politiku a nyní nabízejí namísto zkušební doby politiku vrácení 7 dní. Stačí si vybrat požadovaný plán a provést platbu.

Poté budete mít 7 dní na to, abyste požádali o vrácení peněz, pokud jste s jejich službami nespokojili.

Služby podpory

U tohoto typu nástrojů možná nebudete potřebovat podpůrné služby. Stále však můžete odeslat žádost o jakoukoli pomoc a odpověď dostanete za hodinu. Nezáleží na tom, jestli jste bezplatný nebo prémiový uživatel, určitě vám pomohou.

Oni také psát spoustu článků o jejich různých produktech vyřešit problémy. Před odesláním žádosti vám proto doporučujeme prozkoumat jejich znalostní bázi a pokud jste řešení nenašli, pošlete jim e-mail.

Ceny

Gramatika nabízí tři plány na základě doby trvání měsíčně, čtvrtletně a ročně. Měsíční tarif stojí 29,95 $, což je dost vysoká, takže pokud si přejete, aby jejich služby byly krátkodobé, vyberte alespoň čtvrtletní tarif.

Upřímně řečeno, doporučujeme vám přihlásit se k odběru ročního plánu, který stojí pouhých 11,66 $ / měsíc a ušetří vám spoustu peněz.

koupit gramaticky

Klady

 • Dokáže detekovat více než 400 typů chyb a umožňuje je opravit jedním kliknutím.
 • Velmi pohodlné použití. Můžete ji integrovat do MS Office, aplikace Outlook nebo dokonce stáhnout aplikaci pro stolní počítače.
 • Funguje s téměř všemi aplikacemi jako v editoru WordPress, Gmailu, Facebooku, Twitteru a všude.
 • Skvělé, pokud angličtina není vaším rodným jazykem
 • Vhodný nástroj pro blogery, studenty, obchodní dopisy a lékařskou práci atd.
 • Kontrola plagiátorství umožňuje zkontrolovat články, pokud jsou originální, nebo kopírovat.
 • Výběr jazykového stylu britský nebo americký.
 • K dispozici zdarma i za příplatek.

Omezení

 • Tento nástroj funguje velmi dobře v prohlížeči Chrome, Mozilla a safari (jak tvrdí), ale co ostatní známé prohlížeče, jako je Opera.
 • Může se zdát nákladný na měsíční bázi, ale pro roční plán je levný
 • Abyste mohli najít problémy, musíte mít připojení k internetu. Neexistuje žádná offline verze.
 • Pro uživatele Mac zatím neexistuje žádný add office MS Office. Uživatelé počítačů Mac si však mohou stáhnout aplikaci pro stolní počítače a použít rozšíření prohlížeče.
 • Přesto tento nástroj nemůže eliminovat potřebu lidského korektora.

Závěr

Gramatika si jistě odvede svou práci. Stálo to za vaše peníze. Snažíme se mnoho dalších nástrojů, ale Gramatika zatím funguje velmi dobře a snadno se používá. Doporučujeme to bezpochyby.

Pro jednotlivé bloggery mohou začít bezplatnou verzí, ale zkuste se co nejdříve přejít k prémiovému plánu, protože pokud chcete ve svých článcích profesionálně vypadat, je nutné odstranit chyby předem. Zde si můžete vytvořit účet zdarma.

Pokud se spoléháte na úřad při odhalování chyb, doporučujeme vám to vyzkoušet jednou. Protože se kancelář MS zaměřuje hlavně na zachycení pravopisných chyb, zatímco Gramatika je pokročilý nástroj. Navíc to není běžný nástroj, ale také licencované více než 600 společnostmi a univerzitami.

Myslíme si, že byste měli utratit nějaké peníze a získat prémiové předplatné, protože to může lépe poukázat na chyby.

Zatím si užíváme gramatiky a jsme velmi spokojeni s jejich službami. Neváhejte se s námi podělit o své zkušenosti. Vážíme si vašich komentářů a doufáme Gramatická recenze pomůže vám o tom všechno vědět.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map