7 nejlepších softwarových nástrojů pro tvorbu webových stránek do roku 2020 – Vytvořte ohromující web pro vlastní design

0

Co! Nezískali jste požadovaný design pro váš vysněný web?


Neznáte kódování, ale chcete si vytvořit vlastní design?

Nechcete utrácet obrovské peníze za kodéry nebo návrháře stránek?

Zde je řešení všech vašich dotazů. Stačí zkusit software pro tvorbu webových stránek a vytvořit si vlastní webovou stránku.

Obecně existují dva způsoby, jak vytvořit web. Buď můžete projít složitou cestou a naučit se kódovat. Za druhé, najděte editor WYSIWYG, díky kterému je návrh webových stránek nesmírně snadný. Většina stavitelů nabízí funkci přetahování, na které položíte věci na prázdné plátno nebo předem navržené šablony.

Výhody Tvůrce webových stránek

 • Můžete získat všechny věci na jednom místě, jako je doména, webhosting a tvůrce atd. A nejlepší je, že nejsou nutné žádné instalace a nejlepší je, že se vůbec nevyžadují žádné instalace.
 • Nepotřebuje žádné vývojářské dovednosti
 • Úspora nákladů, protože nemusíte platit náklady na navrhování a údržbu.
 • K dispozici je řada atraktivních šablon a prvků.
 • Téměř veškerý stavitelský software podporuje drag and drop atd.…

Skutečným problémem je však to, který z nich je ten správný web navrhující aplikaci? Existuje mnoho tvůrců webových stránek, kteří tvrdí, že jsou nejlepší v oboru. To je místo, kde vám můžeme pomoci s výběrem toho nejlepšího.

Bez ohledu na to, co hledáte pro vytvoření obchodního webu, osobního blogu nebo obchodu, zde jsou některé ze špičkových softwarů pro tvorbu webových stránek.

Nejlepší tvůrci webových stránek do roku 2020 – způsob, jak se okamžitě online

Wix [zdarma + zaplaceno]

wix online stavitel stránek

Wix je jedním z předních tvůrců webových stránek zdarma, který nabízí spoustu premade šablon souvisejících s blogem, obchodem, elektronickým obchodem a módou atd. Kromě prémiové verze nabízejí bezplatný přístup, takže je můžete ochutnat před investováním.

Vytvořením účtu nabízí Wix dva režimy pro úpravy, které jsou ADI a Editor Wix. Oba nabízejí identické vlastnosti, ale jejich pracovní styl se mírně liší.

Wix ADI (Artificial Design Intelligence) je automatický způsob, jak vytvořit web. Je to rychlý způsob, jak si před vytvořením konečného návrhu položí několik jednoduchých otázek. Každá část webu je přizpůsobitelná. Můžete změnit motiv, barvy, písma, záhlaví a mnoho dalšího. Navíc vám umožňují přidávat animace k prvkům pro vytvoření atraktivnější webové stránky.

Na druhé straně, Wix Editor také poskytuje skvělý uživatelský zážitek. Začíná výběrem předem připravené šablony. Můžete si vybrat ze 100 šablon. Po výběru šablony se načte rozhraní editoru. Nabízí snadné přetahování a můžete přidat textová pole, posuvníky, tlačítka, kontaktní fórum, sociální tlačítka a informační bulletin atd. Můžete dokonce změnit pozice příspěvků. Ve skutečnosti můžete přizpůsobit vše, co se zobrazuje na obrazovce.

Wix nabízí App Market, který vám pomůže vylepšit váš web. Existuje spousta aplikací pro přidání vyhledávacího panelu, komentáře, chatu, tlačítka Skype, automatizovaného e-mailu, marketingu a analytického nástroje. Kromě toho, pokud chcete vytvořit internetový obchod, je Wix skvělým řešením, protože nabízí četné relevantní aplikace, jako jsou integrace recenzí, tlačítko volání, PayPal, faktury, převodník měn a cenové tabulky..

Přesto chtějí více, ale také vám umožňují vkládat kódy, HTML kódy a přidávat soubory Flash (SWF). Navíc Wix přináší průvodce krok za krokem, jak vylepšit SEO. Podpůrné služby jsou poskytovány zadáváním vstupenek a znalostní báze.

Ceny: Není třeba kupovat samostatný webhostingový plán. Ceny plánů Wix začínají od 4,50 $ / měsíc, což zahrnuje šířku pásma 1 GB, úložiště 500 MB. Stačí si zakoupit doménové jméno a odkazovat na svůj web WIX. Kromě nejzákladnějšího plánu nabízejí všechny ostatní také bezplatné doménové jméno. Podporují politiku vrácení 14 dní.

DUDA [zdarma + zaplaceno]

software pro tvorbu webových stránek duda

Duda je docela zřejmý, pokud jde o použitelnost, a ohromuje uživatele svými responzivními návrhy a spoustou funkcí. Byl spuštěn v roce 2010 a nyní patří mezi nejlepší tvůrce webových stránek tím, že napájí hosting pomocí cloudových služeb Amazon. Způsobuje nulovou úroveň záměny, stačí vybrat šablonu ze svých předem připravených modelů a začít upravovat.

Na první pohled si uvědomíte, že obsluha je velmi jednoduchá. Zobrazení plochy, mobilu a tabletu můžete kdykoli získat pouhým kliknutím. Duda vás nebude držet jen s jejich tvůrcem, takže pokud máte rozvíjející se dovednosti, můžete hrát s CSS a HTML kódy volně.

Kromě vynikajících možností úprav můžete také upravovat šablonu pro jakékoli konkrétní zařízení (mobilní, stolní a tablet), což vám umožní navrhnout nejcitlivější web, který je pro zážitek zákazníků / návštěvníků a vyhledávačů rozhodující. Další pozoruhodná věc, kterou na rozdíl od většiny stavitelů venku může Duda začlenit do Google Analytics a prezentovat podrobné statistiky provozu..

Do příspěvků / stránky lze přidat mnoho widgetů / prvků, jako jsou tlačítka, sloupce, ikony, sociální sítě, vyhledávací lišta, Facebook & Disqus komentáře systémy a mnohem více. Podporují více než 100 stylů písma. Každý widget je přizpůsobitelný podle stylů, dimenzí atd. A dokonce s některými můžete přidávat animace a speciální efekty, jako jsou vyskakovací okna a ukotvení..

Díky funkcím personalizace tvůrce webových stránek společnosti Duda je tento nástroj úžasný. V části „Přizpůsobte“ klepnutím na několik kliknutí můžete nastavit vyskakovací okna, propagační slevy, vracet upozornění návštěvníků, hodiny mimo provoz, speciální události a mnoho dalších skvělých věcí. Můžete také vytvořit přizpůsobenou událost. Tyto události se ukázaly jako velmi užitečné při zapojení zákazníků.

U společnosti Duda je snadné vytvořit a spravovat web elektronického obchodu, kde budete mít kontrolu nad funkcemi souvisejícími s prodejem, akcemi, produkty a platbami. Pro uživatele Pro poskytuje Duda pomoc prostřednictvím živého chatu a telefonu. Bezplatní uživatelé mohou procházet svými průvodci a užitečnými články.

Ceny: Plán zdarma je nejlepší způsob, jak zažít Dudu. Když jste se rozhodli pro placený plán, Business Plus začíná na 14,25 $ / měsíc. Můžete si také vzít doživotní předplatné business + plánu za 299 $. Plán nese vlastní název domény, SSL, zálohování webu a oznámení o chrome push. Kromě toho vám v obchodě uživatelů s elektronickým obchodem plus plán umožňuje přidat až 10 produktů. Navíc podporuje platby PayPal, Stripe a Global Gateway.

Weebly [zdarma + zaplaceno]

tvůrce webových stránek

Weebly v jiném tvůrci stránek WYSIWYG založeném v roce 2007 nabízí dobře nabitou platformu pro vývoj webových stránek. Weebly nabízí stovky šablon pro portfolia, elektronický obchod a osobní stránky. Flexibilní povaha tohoto bezplatného webového tvůrce vám umožňuje integrovat aplikace třetích stran.

S Weebly můžete začít jako bezplatný uživatel pomocí subdomény nebo spustit svůj profesionální web pod vlastním jménem domény. Vytvoření nového příspěvku, kontrola komentářů, přístup na stránky a nastavení webu je poměrně snadné a viditelné. Stejně jako u Wix, můžete přetáhnout jakýkoli prvek kliknutím na možnosti úprav.

Nejneobvyklejší věcí Weebly je použitelnost. Nový uživatel, který ještě nikdy nepoužíval software pro tvorbu webů, poskytuje příjemný zážitek. Existuje mnoho prvků, jako je text, obrázek, prezentace, mapa, tabulka cen, přidávání videí, kontaktní fórum, vkládání HTML a mnoho dalšího. Dále vám také dají do rukou možnosti obchodu, jako je pokladní proces, integrace PayPal, objednávky a doprava atd.

Pokud nenajdete něco v editoru Weebly, pak jděte a hledejte na jejich trhu aplikací, který obsahuje bezplatné i prémiové aplikace. A pro zjednodušení věcí pro uživatele, klasifikovali aplikace jako e-commerce, marketing, SEO, statistiky stránek, sociální sítě a komunikaci. Po vytvoření příspěvku nezapomeňte zobrazit „možnosti příspěvku“, které vám umožní zadat název a popis, který chcete zobrazit, do vyhledávače. Navíc můžete naplánovat, povolit / zakázat komentáře a přidávat příspěvky do požadované kategorie.

Weebly udržuje středisko nápovědy, které vám umožňuje při řešení problémů zavolat nebo poslat e-mailem. Kromě toho je k dispozici živý chat od 6:00 do 18:00 tichomořského času (Po-Pá) a od 8:00 do 17:00 tichomořského času (So-Ne). Můžete se podívat na jejich komunitu a průvodce pro řešení. Celkově se jedná o vynikající a intuitivní tvůrce webových stránek, který stojí za to vyzkoušet.

Ceny: Nejnižší placené plány stojí pouhých 8 $ / měsíc s bezplatným názvem domény. Plus, neomezené úložiště, 100 $ marketingové kredity Google a přístup k pokročilým statistikám stránek. Základní plán také obsahuje několik funkcí elektronického obchodování, jako je proces placení a přidání až 10 produktů. Nejprve tedy zhodnoťte své požadavky a poté vyberte plán.

Čtvercový prostor [Trial + Placené]

Návrhář stránek čtvercového prostoru

Squarespace je další nejlepší software pro tvorbu webových stránek, který obstarává stovky elegantních šablon souvisejících s každou kategorií, jako je internetový obchod, blog, fotografie a cestování atd. Jejich služby si můžete zdarma vyzkoušet po dobu 14 dní. A když zjistíte, že je to ten, který hledáte, pak jděte na prémiové předplatné.

Je velmi snadné nastavit web na Squarespace. Stačí si vytvořit účet, vybrat šablonu, odpovědět na řadu otázek a jít. Vytváření navigací a stránek je poměrně jednoduché. Návrh můžete kdykoli upravit prostřednictvím svého editoru. Navíc přesunutím myši nad jakýkoli prvek motivu se zobrazí možnosti úprav.

Ve službě Squarespace jsou některé skvělé funkce snadno dostupné. Stejně jako u několika kliknutí můžete zobrazit oznamovací lištu a informační lištu pro mobilní zařízení. Squarespace představuje několik statistik provozu na stránkách, takže můžete návštěvníka hluboce sledovat. Poskytují informace týkající se zdrojů provozu, oblíbeného obsahu a dotazů na vyhledávače atd.

Přestože šablony nejsou tak přizpůsobitelné jako Wix, ale díky přehlednému a čistému přístrojovému panelu máte přístup ke všem základním možnostem. U některých pokročilých úprav vám umožňují přidat vlastní kódy CSS. Program Squarespace má předdefinované možnosti pro SEO, marketing a zabezpečení. Zde stačí pouze vstoupit do Nastavení a vyplnit povinná pole, aby tyto věci fungovaly dobře. Můžete provádět mapování URL, návrh 404 stránek, sociální sdílení a připojení e-mailových služeb a další.

Samozřejmě potřebujete pomoc v obtížné situaci a díky programu Squarespace jej získáte prostřednictvím okamžitého živého chatu (pondělí až pátek od 16:00 do 20:00 východního času), e-mailů, průvodců, videí a znalostní báze. Navíc mají také komunitní fórum.

Ceny: Program Squarespace pomáhá zákazníkům získat správný výběr plánu kategorizací balíčků Webové stránky a E-commerce. Plán začíná od $ 12 / měsíc s neomezeným hostingem a šířkou pásma. Zahrnuje bezplatné doménové jméno a certifikát SSL.

Základní plán optimalizovaný elektronickým obchodem vás stojí 26 $ / měsíc, který zahrnuje bezplatnou registraci názvu domény, neomezené produkty, SSL, slevy, kontrolu daní a objednávek atd..

Shopify [Trial + Placené]

nakupovat pro vytvoření elektronického obchodu

Pokud jste někdy snili o vytvoření elektronického obchodu, ale zastavili jste se kvůli jeho složitosti, pak je zde přímé řešení, které přichází ve formě Shopify. Na své platformě mají téměř 500 000 aktivních obchodů. Pro účely vyhodnocení můžete zahájit 14denní zkušební účet. Na výběr je více než 100 bezplatných a placených šablon.

Služba Shopify nabízí extrémní úroveň přizpůsobení, kde můžete předem připravená témata tvarovat, jak chcete. Kromě toho může uživatel nahrát také své vlastní šablony. Pokud však chcete překročit tento rámec, služba Shopify vám umožňuje vkládat / měnit kódy CSS a HTML. Obchod je přátelský k mobilním telefonům a zákazník může provádět platby prostřednictvím systému Android pay a iOS pay atd.

Obchodovat s obchodem je velmi snadné. Stejně jako při přidávání produktů stačí přejít na kartu produktů v editoru a přidat nejnovější podrobnosti. Na kartě „Objednávky“ můžete sledovat a ovládat objednávky zákazníků a opustit rezervaci. Pro zvýšení prodeje můžete navrhnout slevy. Tento nástroj dále představuje různé analýzy, jako jsou celkové objednávky, míra konverze, zařízení používané zákazníkem, opakovaný zákazník, umístění, zdroj provozu a mnoho dalších.

Pro zlepšení obchodu nabízí Shopify rozšířený obchod s aplikacemi, který obsahuje více než 1000 bezplatných a placených aplikací doporučených pro prodej, marketing, sociální média, inventář a dopravu atd. A díky jejich flexibilitě, která umožňuje přidávat různé prodejní kanály. Kromě toho vám aplikace Shopify „point of sale“ umožňuje pracovat prostřednictvím Androidu, iPadu nebo iPhone a vlastnit sady dalších funkcí.

Služba Shopify nabízí prémiové uživatele bezplatnou podporu 24/7. Můžete dát kontakt prostřednictvím hovoru, živého chatu, e-mailu nebo odesláním tweetu. Na live chatu mohou uživatelé zdarma čekat dlouho, ale pro placené uživatele jsou jejich služby docela slušné. Služba Shopify je docela předem, ale pokud jste zmatení, podívejte se na spoustu průvodců v jejich centru nápovědy.

Ceny: V současné době má Shopify tři balíčky. Základní plán začíná od 29 $. V tomto plánu bude účtován 2% transakční poplatek, pokud používáte platební bránu třetí strany, zatímco v případě, že využíváte platby Shopify, není žádný poplatek. Dále zahrnuje neomezené úložiště, šířku pásma a produkty. Tento plán přináší zdarma SSL pro zabezpečené transakce. Navíc vám umožní vytvořit blog společně s obchodem.

Nástroj pro tvorbu webových stránek [zdarma + placené]

tvůrce webu wesitebuilder

Webový nástroj pro tvorbu webových stránek je spolehlivá volba, a to nejen proto, že je snadno srozumitelný, ale také poskytuje tisíce předem připravených šablon. Stačí jen vybrat design a začít leštit. Nezáleží na tom, pokud jste začátečník, nebudete se mýlit s tím, že byste viděli editační panel i na první pohled, protože je to docela jasné a dobře navržené. Změny pozadí webu, barev a písem atd. Můžete provést na kartě Návrh.

Nejprve můžete prvky přetáhnout kamkoli v oblasti webu. Poté kliknutím na prvek se zobrazí malé okno pro úpravy, které obsahuje různé možnosti úprav, jako jsou změny vzorů, stylů, pozic a kót atd. Navíc můžete přidat animaci do konkrétního prvku nebo na celý web, pokud chcete. Změna velikosti položek je určitě výhodná, protože nyní místo psaní rozměrů stačí zvětšit nebo zmenšit velikost kurzorem myši.

Tvůrce zcela eliminuje potřebu kódovacích dovedností, protože do příspěvků a stránek lze přidat širokou škálu prvků. Stejně jako u jediného tlačítka existuje téměř 6 vzorů. Kromě toho existuje mnoho dalších užitečných prvků, jako jsou sociální sítě, krabice, kontaktní fórum, vkládání HTML / stránek, mapy Google, informační bulletin, přidávání videí a různých tvarů atd..

WebsiteBuilder je kompatibilní s mnoha dalšími aplikacemi SEO, Analytics, Social a monetization. Můžete snadno integrovat nástroje Bing a Google pro webmastery. Zahrnují také hustotu klíčových slov, generátor souborů Sitemap a integraci AdSense. Tvůrce webových stránek se neomezuje pouze na vytváření webových stránek. Můžete s ním vytvořit pozoruhodný obchod s eCommerce. Mějte na paměti, že všechny funkce integrace a úložiště jsou dostupné prémiovým uživatelům. Volný uživatel si však může bez omezení užívat svého bezplatného tvůrce webových stránek.

Při práci online je velmi důležité mít tým odborné podpory. Webový prohlížeč tedy nabízí pomoc prostřednictvím e-mailu a telefonních hovorů. Databáze znalostí navíc obsahuje obsáhlé články o editoru, SEO, doménách a sociálních médiích. Celkově je to skvělý webový tvůrce, který má bohaté možnosti úprav a četné šablony.

Ceny: Nejnižší prémiové plány začínají od 5,99 $ měsíčně včetně bezplatného doménového jména a reklamního kreditu. Plán umožňuje integraci SEO a marketingových nástrojů. Upozorňujeme, že nepovoluje vlastní e-mailovou adresu. U vlastních e-mailových účtů si musíte předplatit jejich předplatné obchodního plánu. Nabízejí samostatný plán pro uživatele elektronického obchodování, kteří stojí 11,99 $ měsíčně s bezplatnou doménou, podporou na úrovni priorit a vlastními e-mailovými adresami.

Ucraft [Trail + Placené]

software pro tvorbu stránek ucraft

V neposlední řadě poskytuje Ucraft rychlé řešení pro vytváření stránek nebo vstupních stránek. 14denní zkušební účet je k dispozici všem pro testování kvality. Nabízejí obrovský seznam šablon, ze kterých si můžete vybrat. Jejich hosting je navíc podporován hostingovou platformou Google cloud, aby byla zajištěna maximální dostupnost a nemusíte se obtěžovat omezeními šířky pásma.

Webová stránka je rozdělena do samostatných bloků s přizpůsobitelnými možnostmi, a tak vytváří poutavý design. Ucraft nabízí různé prvky, jako je přidání odstavců, nadpisů, tlačítek, videí a časovačů odpočítávání atd. Mají také funkci přepínání jazyků. Kromě toho můžete integrovat kanály Instagram, SoundCloud a Twitter.

Řídicí panel Ucraft poskytuje přístup k různým funkcím, včetně správce SEO, domén a přidávání členů týmu. Navíc poskytují nástroj pro tvorbu log. Z tohoto panelu můžete přidávat kategorie a spravovat různé vyhlídky na příspěvky a stránky. Podporují řadu integrací aplikací včetně chatu Zendesk, Google Analytics a hotjaru atd.

Tvůrce vám umožňuje přidat do prvků vaší stránky speciální efekty. Ucraft nabízí návrhářský nástroj s dodatečnými náklady pouhých 2,99 $ / navždy. Je to nástroj inspirovaný aplikací Photoshop, který dokáže upravovat rozvržení, styly, typografii a úpravy sady UI. Podle našich zkušeností stačí jednoduchý editační panel, široká škála šablon, četná podpora a podpora Google Cloud, aby se dostala mezi nejlepší software pro tvorbu webových stránek..

Na obrazovce se vždy zobrazí ikona chatu, kde zahájíte konverzaci se členy Ucraft o pomoc. Obecně je to trochu pomalé, odpověď dostanete během několika hodin. Kromě toho mají podpůrné středisko, které je plné průvodců na téměř každé téma.

Ceny: Pro prémiové předplatné začíná Ucraft od 8 $ / měsíc. Můžete vytvářet neomezené webové stránky. K dispozici jsou také články plus, SEO a vícejazyčné aplikace. Ceny se výrazně snižují, pokud jste platili celý rok, který stojí pouhých 77 USD. Roční balíček obsahuje 1 název domény zdarma. A za pouhých 149 dolarů získáte celoživotní přístup k Ucraft.

Závěr

Celkově vzato, nejlepší software pro tvorbu webových stránek je skvělý způsob, jak vytvořit webové stránky nebo obchody s elektronickým obchodem. Nemusíte se učit kódování, protože stavitelé WYSIWYG pracují na principu drag and drop. Stavitelé nejen šetří čas, ale také šetří vaše náklady na vytvoření vlastního designu od vývojářů.

Vzhledem k tomu, že společnost zabývající se tvorbou webových stránek spravuje téměř vše, můžete se místo vytváření serveru a dalších technických aspektů zaměřit na budování webu.

Všichni výše uvedení stavitelé jsou přímí a poskytují vysoce uživatelsky přívětivý zážitek.

Který z nich je nejlepší software pro tvorbu webových stránek?

Výběr tvůrce webových stránek závisí na vašich požadavcích. Doporučujeme Wix pro vytváření webových stránek. Má stovky šablon a bohatý trh aplikací. Navíc je jejich ADI režim vynikající volbou pro začátečníky.

Pro nastavení web elektronického obchodu, doporučujeme vyzkoušet Nakupujte protože mnohem jednodušší je provozovat obchod, i když nemáte předchozí zkušenosti.

A pro módní, cestovní a fotografické blogy, Squarespace nabízí docela relevantní a ohromující šablony s drag and drop editací.

Takže který z nich si vyberete?

Už jste použili někoho výše uvedeného?

Těšíme se na vaše cenné komentáře a pokud máte další nevyřešený dotaz týkající se tvůrců webových stránek, neváhejte se zeptat.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map