10 nejlepších shopify alternativ a konkurentů pro vaše webové stránky elektronického obchodu

0

Shopify je pohodlné, ale ne dokonalé řešení a pokud z nějakého důvodu hledáte alternativy Shopify, přistáli jste na správném místě.


Je to jeden z nejpopulárnějších softwarů pro tvorbu webových stránek pro webové stránky eCommerce, který poskytuje nejjednodušší způsob a kombinaci výkonných nástrojů, ale také vyžaduje velmi minimální množství technických dovedností..

Služba Shopify podporuje tuny platebních bran a rozšíření pro vylepšení použitelnosti. To však neznamená, že nejlépe vyhovuje potřebám každého.

Kromě toho, pokud si nejste jistí Shopify, můžete je vyzkoušet zaregistrováním a bezplatná 14denní zkušební verze.

Vzhledem k různorodosti produktů se potřeby liší od člověka k člověku. Existuje tedy šance, že od služby Shopify nedostanete funkci, kterou opravdu chcete.

Tady představujeme nejlepší alternativu k Shopify včetně komplexního přezkumu každého z nich.

Některé náhražky jsou hostovány tam, kde většina technických aspektů řešených samotnou společností, ale mohou se lišit ve vlastnostech od Shopify.

I když jen málo z nich je hostitelem, kde většina kontrolních a technických prací zůstává ve vašich rukou, jako je nákup hostingu, instalace softwaru, implementace SSL a přenášení aktualizací atd..

Pokud vás Shopify vypne, pak se zdá, že řešení s možností hostování je více potenciální.

Nejlepší Shopify Alternative 2019

Nejlepší alternativy a konkurenti pro webové stránky a obchody elektronického obchodu pro rok 2020

BigCommerce

BigCommerce je dobře známá platforma elektronického obchodování, která zaujímá významný podíl na trhu. Nemusíte být tech-důvtipný nebo najmout vývojáře.

Své hostovaná platforma což znamená, že technický tým BigCommerce se stará o webhosting, SSL, bezpečnostní záplaty a další aktualizace.

Kromě toho můžete zaměřit svou doménu na nákup od jiného registrátora domény nebo jen koupit na BigCommerce, abyste se zbavili technické práce..

Počínaje dvěma osobami mají nyní stovky zaměstnanců. A zatím umožnil obchodníkům více než 8 miliard dolarů.

Stejně jako Shopify má i BigCommerce snadno použitelnou správní radu. Pokud budete někdy používat řídicí panel WordPress, pak se domnívám, že se setkáte s problémy s tématem a jiným nastavením.

Upřímně řečeno, je super snadné, ať už máte nějaké předchozí zkušenosti, nebo ne.

Panel řídicího panelu BigCommerce

Bigcommerce má v kbelíku více funkcí než Shopify. Poskytují 15denní zkušební období pro zkušební jízdu. Existuje spousta bezplatných a placených témat s mnoha přizpůsobitelnými možnostmi.

Kromě základních funkcí souvisejících s produkty, platebními branami, motivy a aplikacemi atd. Se dostanete k pokročilým nastavením, jako je pokladna, dárkové balení, sledování přidružených společností, inventář a oznámení objednávek..

Hádejte, co Shopify účtuje 2% poplatek za každou transakci. Jediným způsobem, jak se tomu vyhnout, je použít vlastní způsob platby. Na druhou stranu, BigCommerce podporuje offline, online a digitální platební metody a můžete používat jakoukoli platební bránu.

platební brány velkého obchodu

Můžete přistupovat k více aplikacím zdarma jako MailChimp, zatímco služba Shopify nabízí spoustu aplikací, ale většina z nich je označena určitými dodatečnými náklady.

alternativa k velkému obchodu

Z pohledu ceny obě společnosti téměř účtují podobné poplatky. Nakupujte poplatky 29 $ pro základní plán, přičemž umožňuje pouze 2 účty pro zaměstnance.

Na druhou stranu, BigCommerce podporuje neomezený účet zaměstnanců, integraci s Amazonkou & eBay, neomezené produkty, zdarma vyhrazený SSL za 29,95 $ / měsíc.

Oba nabízejí nepřetržitou podporu živého chatu pro rychlou pomoc. Navíc fóra komunity, návody a dokumentace se ukázaly jako velmi užitečné pro učení a řešení problémů.

Volúze

Volusion je zkušený účastník v odvětví eCommerce, který pracuje od roku 1999 a je jedním z nejlepších konkurentů Shopify. Přecházejí přes 180 000 zákazníků. Volusion nabízí řadu plánů pro splnění všech typů zákazníků.

Jedná se o hostovanou platformu, což znamená, že od nich dostanete všechny věci, abyste svůj obchod vzali před veřejnost. Můžete zahájit bezplatné turné s 14denní zkušební období.

Nabízejí působivé bezplatné návrhy pro výkladní skříň. Úpravou můžete provést mnoho změn, i když nemáte technické dovednosti. Vše je vidět v jejich WYSIWYG editoru a jsme si jisti, že se nikdy neztratíte.

Pro zvýšení vaší prodejní postavy vám to umožní integrujte se s eBay, Amazon a Facebook, atd. Kromě toho představují na palubní desce různé užitečné analýzy.

volusion alternativa k shopify dashboard

I když není tolik platebních bran, jako je Shopify, ale všechny podporované platební systémy na Volusion jsou zdarma, zatímco Shopify účtuje 2% transakční poplatek, který sníží vaše zisky.

Nemusíte instalovat doplňky, protože jsou vyzdobeny vším, co potřebujete. Chcete sledovat návratnost investic, vylepšit SEO, vytvářet slevy nebo chcete nastavit CRM? Všechny jsou předpřipraveny. Součástí každého plánu je seznam funkcí

funkce plánů volúze

Díky celé řadě plánů je Volusion cenově dostupný a inteligentní výběr. Ale musíte být opatrní při výběru plánu, protože čepice počet produktů, jako na „Mini“ plán můžete prodat až 100 produktů. Navíc plán zahrnuje šířku pásma 1 GB a zabezpečenou pokladnu.

Zatímco se přesunete k větším plánům, máte povoleno prodat více produktů a zařízení telefonické podpory. Každý plán dostal několik jedinečných funkcí.

volusion nakupovat konkurenty

„Trial“ na „Mini“ uživatelé balíčku mohou získat pomoc zasláním e-mailu nebo otevřením chatu. Ale ostatní uživatelé je mohou kontaktovat i v telefonu. Kromě toho jsou odhodlány poskytovat podpůrné služby na úrovni priorit držitelům plánů „pro“ a „prémie“.

Důkladně můžete získat pomoc 24/7 bez ohledu na to, jaký typ uživatelů jste. Dostupnost různých plánů společnosti Volusion vám umožňuje vybrat si plán podle vašich potřeb. Kromě toho mnoho vašich obchodních témat, snadná použitelnost a flexibilní přizpůsobení stojí za vaše každé výdaje.

SquareSpace

Squarespace je hostovaný software pro tvorbu webových stránek, který nabízí zařízení drag and drop pro vybudování internetového obchodu, blogu a webových stránek. Navrhli exkluzivní balíčky pro uživatele eCommerce. Stejně jako u Shopify získáte i intuitivní backendový panel, který spravuje všechny vyhlídky vašeho obchodu.

alternativní čtverec

Ačkoli Squarespace nezahrnuje tolik funkcí, jako je Shopify, ale obsahují všechny základní funkce, díky nimž se vaše firma dostane na povrch.

Díky dovednostem nulového kódování si můžete vybudovat poutavý obchod tím, že využijete rozmanitost svých volných témat. Pomáhají vám vytvořit web optimalizovaný pro mobily, který se stane povinným kvůli rozsáhlému používání smartphonů.

Cena plánu pro e-commerce obchod začíná od 26 $ / měsíc a s ročním předplatným získáte zdarma doménové jméno. Počet produktů, které můžete na svůj web zaregistrovat, není nijak omezen. A co je nejdůležitější, jste osvobozeni od jakýchkoli transakčních poplatků. Slevy, objednávky, zákazníci a zásoby atd. Jsou snadno spravovatelné.

Místo instalace doplňků přichází Squarespace s vestavěnými funkcemi, jako jsou platby, pokladna, zákaznický účet, účetnictví, doprava a daně atd. Navíc existují také integrované možnosti, jako je aktivace SSL a vylepšování SEO.

V současné době podporují pouze PayPal a Stripe. S programem Squarespace tedy nezískáte tolik rozmanitosti funkcí, jako v programech BigCommerce a LemonStand, ale získáte dostatek nástrojů pro volné fungování. Z tohoto důvodu vám doporučujeme vyzkoušet bezplatné zkušební období vaší kreditní karty.

Máte potíže s řešením nějaké záležitosti? Squarespace poskytuje podporu komunity a rozsáhlou znalostní základnu. Pokud však čelíte problému, pošlete e-mail nebo otevřete live chat s jejich technickým zástupcem.

Služby podpory SquareSpace

Takže pokud chcete jednoduché řešení, kde není třeba instalovat doplňky nebo zprávy s technickou prací, Squarespace by bylo dobré jít.

LemonStand

Pokud je hlavním problémem stanovení ceny, které vás odvádí od Shopify, pak je LemonStand dobrým konkurentem v Shopify. Společnost Lemonstand byla založena v roce 2010 a nabízí robustní řešení elektronického obchodování pro malé, střední a velké podniky. Pokud již máte obchod Shopify, Magento nebo BigCommerce, můžete na serverech LemonStand bezproblémově migrovat.

Velkou výhodou, kterou přináší Lemonstand, je přizpůsobitelnost. Můžete si udělat významné změny ve výkladní skříni sami (potřebujete znalosti kódování) nebo si můžete dovolit vývojáře a designéra.

Pro ukázku předají 14denní zkušební účet stejně jako Shopify. Poskytují naprosto klidné prostředí tím, že nabízejí hostovanou platformu hostovanou bez technických nepořádků.

Po přihlášení objevíte dobře navržený editor WYSIWYG s velmi zřejmým seznamem funkcí.

ovládací panel citronového stojanu

Nenabízejí tolik integrací, jako je Shopify, ale spolu s nimi poskytují užitečné 95+ platební brány.

aplikace pro citronové stoly a platební systémy

Doposud ve svém inventáři nabízejí 15 témat. Všechna témata jsou open-source a zdarma k použití. Pokročilá úroveň přizpůsobení samozřejmě vyžaduje rozvoj dovedností, ale můžete snadno měnit barvy, logo, favicon atd..

Balíčky LemonStand začínají od 19 $ / měsíc. Všechny plány zahrnují základní funkce, jako jsou neomezené produkty, účet zaměstnanců, úložiště a šířka pásma.

Navíc se za použití platební brány neplatí žádný transakční poplatek. Funkce týkající se SEO, Global CDN, HTTPS, přizpůsobitelné pokladny a mnohem více zahrnuty bez ohledu na plán.

nakupovat alternativy 2017–2018

Jediná věc, na které vám záleží je počet objednávek, protože vám počáteční (základní) plán umožňuje zpracovat 75 objednávek za měsíc. Takže si vyberte jakýkoli plán, který předvídá váš budoucí růst.

Zákazníkovi je nápověda poskytována prostřednictvím živého chatu a e-mailů. Podpůrné služby jsou přátelské a jejich reakce je překvapivě rychlá i na e-maily. Kromě toho dodržují příslušnou dokumentaci, kde najdete své odpovědi.

I když je nejzákladnější plán poměrně cenově dostupný s omezenými objednávkami, ale další plán vás výrazně stojí. Celkově vzato, při koupi LemonStandu vyplynulo mnoho funkcí, a proto je to hodná investice.

WooCommerce + WordPress.org [Self-Hosted]

WooCommerce je přední platforma elektronického obchodování, která využívá více než 30% obchodů (tj. Pokrývá většinu tržního podílu než kterákoli jiná).

Ve skutečnosti je to plugin, který je nainstalován na CMS WordPress a poskytuje vám lepší kontrolu a flexibilitu. Navíc je to open source, takže se můžete obrátit na vaše potřeby tím, že požádáte svého vývojáře.

Lze to nazvat a zdarma Nakupujte alternativu protože vám nic neúčtují za svůj software ani za transakční poplatek. Vše, co musíte koupit doménové jméno a spolehlivý WooCommerce hosting.

Můžete je získat od jednoho poskytovatele a zúžit vaši technickou práci. Důrazně doporučujeme, abyste to zkusili SiteGround pro stabilní, bezpečný a uživatelsky příjemný zážitek.

siteground nakupovat alternativy Indie

Může to vyústit v otázku, protože se jedná o řešení, které je hostitelem, takže může vyžadovat spoustu technických znalostí a může zmást začátečníky. Osobně nejsme technicky zdatní kluci a podle našich zkušeností je použití neuvěřitelně jednoduché.

Rozhodněte se o doméně, zaregistrujte svůj plán na webu SiteGround a věnujte nějaký čas přípravě na svůj účet. Poté použijte pro instalaci WordPress instalační program na jedno kliknutí z daného cPanelu.

Nyní nainstalujte plugin WooCommerce a to je vše. Navíc stačí pouhým kliknutím aktivovat Pojďme šifrovat SSL poskytované zdarma pomocí SiteGround.

WooCommerce je velmi bohaté na doplňky pro přidání dalších funkcí. K dispozici jsou stovky rozšíření týkajících se způsobů přepravy, marketingu, platebních metod a účetnictví atd.

woocommerce nakupovat alternativy reddit

Plugin je dodáván s bezplatným vysoce citlivým tématem s názvem „Storefront“. Existuje také několik dětí zdarma témata. Vše, co můžete spravovat z karty WooCommerce zobrazené na hlavním panelu WordPress.

Celkové náklady na získání domény a hostingového balíčku jsou obzvláště mnohem nižší, dokonce i ze základního plánu Shopify. Kromě toho můžete prodat co nejvíce produktů a umožnit vám používat offline, online a digitální platební metody.

Díky integraci na Facebooku je vaše stránka na Facebooku dobrým výkladem pro efektivní zvýšení konverzního poměru. Neposkytují podporu živého chatu.

Můžete jim poslat e-mail, sledovat jejich podrobné video průvodce a přečíst si jejich návody. Takže pokud hledáte ekonomické, ale kompletní řešení, WooCommerce je poutavým hlediskem.

Wix

Wix je hluboká a neustále se rozvíjející platforma, která vytváří profesionální přítomnost na webu. Společnost byla založena v roce 2006 a nyní jsou spravuje více než 110 milionů uživatelů.

Četné šikovné šablony, velké množství aplikací a vysoce přizpůsobitelné možnosti motivů z něj činí jednu z velmi blízkých alternativ k Shopify. Seznamte se tedy s jejich službami pomocí bezplatných nebo dostupných placených programů.

Wix nabízí dva způsoby, jak nastavit váš web. ADI je rychlý způsob, který vás provede prohlídkou poté, co jste odpověděli na řadu otázek týkajících se vašeho obchodu, který chcete nastavit. Zatímco druhá metoda se nazývá Wix editor nabízí více přizpůsobení a ovládání, začněte výběrem z 100s šablon.

wix weby jako shopify

Kromě šablon Wix vytvořil obrovský obchod, který obsahuje 280+ aplikací souvisejících s každou kategorií.

Vložení živého chatu, integrace sociálních médií, platebních bran nebo vytváření kuponů lze provést pouze instalací jednoduchých doplňků.

Dále můžete vložit kódy HTML, přidat lightboxy, různé styly tlačítek a políčka a přizpůsobit obchod podle vašich požadavků.

Wix nakupovat alternativu 2018

Wix poskytuje své služby za velmi neuvěřitelné ceny. A jejich cenová struktura jim umožňuje získat výhodu nad Shopify. Plány začínají od 4,50 $ / měsíc s velmi omezenými funkcemi, jako je šířka pásma 1 GB a 500 MB úložiště. Tento plán vám také umožňuje připojit vlastní doménu. Je to jako velmi osobní nebo testovací plán.

Pro některé seriózní podnikání musíte vybrat větší plán. Internetový obchod můžete nastavit pouze na „ECommerce“ a „VIP“ plány. Plán elektronického obchodu stojí jen 16,50 $ / měsíc s šířkou pásma 10 GB a úložištěm 20 GB.

To také nese některé zadarmo, jako je zdarma doménové jméno a některé placené aplikace. Zatímco jejich nejvyšší „VIP“ plán stále stojí nižší (24,50 $ / měsíc) než služba Shopify a umožňuje neomezený provoz.

Wix je navržen tak, aby poskytoval maximální snadnou použitelnost i pro nováčky. Kromě toho mají krok za krokem návody a video průvodce pro lepší porozumění.

V současné době nenabízejí live chat, ale kvůli technické podpoře jim můžete poslat e-mail. Takže ať už máte předchozí znalosti nebo ne, Wix vás nezklame svými bohatými funkcemi, jedinečným designem a dostupností.

Magento [Self-Hosted]

Magento je další přední platforma elektronického obchodování založená v roce 2007. S celou řadou užitečných funkcí na palubě je tato platforma dobrou volbou při pohledu na alternativu Shopify.

Můžete uhodnout, že jejich služby jsou dokonalé, protože jim důvěřují světově proslulé značky, jako jsou King Burger, Tom Dixon a Ncare atd..

Magento je k dispozici v bezplatné i placené verzi. Jejich placená verze se objeví se strukturou hostovanou v cloudu a promění váš výběr elektronického obchodu ve skutečně extravagantní volbu nebo dokonce z cenové dostupnosti.

Zatímco open-source Magento (také komunitní vydání) je volně ke stažení. Ke spuštění open-source verze však potřebujete doménu a hostingový plán.

Jak jsme již dříve zmínili, SiteGround je velmi přátelským hostitelem pro řešení elektronického obchodování. Navíc poskytují SSD hosting, Optimalizovaný server Magento, a okamžitá zákaznická podpora 24/7. Existuje několik dalších jedinečných funkcí:

Webový webhosting pro Magento

Jakmile zvládnete technické situace, je ovládání softwaru Magento úžasně snadné a zábavné. Pěkně vyhlížející panel vyžaduje pouze vaši malou křivku učení a vy jdete.

Přidávání produktů je stejně snadné jako u jiných platforem elektronického obchodu. Můžete dělat spoustu věcí, díky kterým je výkonným nástrojem pro vytváření kuponů, zasílání seznamů přání, ukládání vozíku, když zákazník odešel bez zakoupení, různé nástroje SEO, správu fyzických a digitálních produktů, téměř 46 platebních bran a víc, než si myslíte, že Shopify dokáže.

Magento nejlépe nakupovat alternativu

Otevřený zdroj Magento je bezplatný a také neúčtuje žádné transakční poplatky. Na rozdíl od Shopify se Magento neobjevuje s volnými tématy, ale pouze s výchozím. Můžete si koupit jeden z trhu Magento nebo od vývojářů třetích stran.

Přesto je naším doporučeným hostitelem pro server Magento „SiteGround“, který poskytuje některé bezplatné šablony. A samozřejmě, najdete spoustu bezplatných a prémiových rozšíření na jejich trhu pro přidání dalších funkcí. V případě, že potřebujete pomoc, navštivte sekci zdrojů na svých webových stránkách, uživatelské příručky a technickou dokumentaci.

Než se rozhodnete pro Magento, chceme zmínit, že se jedná o spolehlivé řešení pouze pro technicky zdatné lidi, jinak skončí s velkou ztrátou času. Nebo najmete vývojáře, který nakonec zvýší vaše náklady.

Co chceme říci, že pokud nejste tech důvtipní nebo jen začnete, chcete zřídit internetový obchod rychle, pak musíte zkusit jinou alternativu, jako je Bigcommerce.

BigCartel

BigCartel je také hezké řešení, na které se musíte dívat při hledání služeb podobných Shopify. To se stává velmi potenciální volbou, pokud si přejete spustit individuální úroveň úložiště, protože je k dispozici nejvyšší plán může prodat až 300 produktů. Tento fantastický stavitel zahájil svou cestu v roce 2005.

Různé doplňky jsou skvělým způsobem, jak přidat další funkce, aby se zlepšila použitelnost obchodu. Podobně jako u Shopify vám BigCartel také podporuje několik integrací aplikací.

bigcartel kategorie aplikací nakupují alternativu

Dobrý a snadno ovladatelný design je rozhodující součástí jakéhokoli internetového obchodu. BigCartel nabízí 12+ bezplatných témat s množstvím přizpůsobitelných možností. Pouhým kliknutím můžete provádět významné změny v použitém motivu. Kromě toho může vývojář provádět úpravy kódu na libovolném z placených plánů.

Vypadá to, že Shopify je pouze tvůrce elektronického obchodu, kterého jsme doposud zažili, a účtuje transakční poplatek za použití platebních metod třetích stran. Na druhou stranu, BigCartel v současné době podporuje Apple Pay, PayPal, Square a Stripe, zatímco žádný nestojí žádné transakční poplatky.

BigCartel zaujímá jedinečný přístup a místo nabízení zkušebního období poskytuje vedle placených plánů také celoživotní bezplatný účet. Plán zdarma je však omezen na 5 produktů a nenabízí žádné sledování zásob ani analytiku.

Navíc nemáte dovoleno nasměrovat vlastní doménu. Placené plány jsou kategorizovány hlavně podle počtu produktů, které můžete prodat. Nejzákladnější plánová cena 9,99 $ / měsíc kde můžete publikovat 25 produktů. Pokud tedy potřebujete podniknout nějaké seriózní podnikání, musíte si koupit prémiový plán, který vám také poskytne spoustu dalších užitečných funkcí..

bigcartel plánuje funkce

Centrum nápovědy BigCartel obsahuje velmi užitečné návody, které vás dovedou ke způsobu ovládání softwaru. Najdete průvodce na každé téma, základní pro postup. Kromě toho mají možnosti chatu a e-mailu, pokud chcete mluvit se svými technickými agenty. Takže pokud si myslíte, že váš obchod zůstává omezen na 300 produktů, stojí za to vyzkoušet. Navíc, protože je k dispozici malý plán, můžete začít od menšího plánu a ušetřit tak náklady.

PrestaShop [S hostitelem]

Prestashop je bezplatná platforma, která vám umožní prodat neomezený počet produktů bez účtování transakčních nákladů a blízké alternativy Shopify.

Obecně lze říci, že je to zdarma, ale opravdu musíte koupit doménu a webhosting, abyste mohli provozovat obchod prostřednictvím tohoto, jako je plugin Magento nebo WooCommerce..

Na druhé straně mají také hostovanou verzi, která používá 1&1 hosting (levný poskytovatel služeb WordPress).

Vzhledem k tomu, že je hostitelem hostitele, může být jeho nastavení pro některé začínající uživatele problematické. Ale osobně jsme to zkusili a není co zmatit. Doporučujeme, abyste se sami rozhodovali, že se přihlásíte k plánu s cennějším poskytovatelem hostingu než 1&1.

Už jsme se zmínili SiteGround kde můžete získat hostingové balíčky i doménu, a tak oba propojí, aby minimalizovali vaši práci. Při instalaci budete mít nulové potíže a získáte mnohem více výhod.

alternativa k siteground

Prestashop je vícejazyčná platforma, která podporuje 25 jazyků proto pomáhá při mezinárodním prodeji. Přidají vám do rukou 600+ funkcí, jako jsou neomezené produkty, atributy produktů, dárkové balení, více měn a podrobnosti o opuštěném košíku atd. Po instalaci uvidíte demo účet, který vám pomůže podívat se, jak se podrobnosti vyskytují v PrestaShopu..

nastavení backendu prestashopu nakupovat alternativu

Platforma je dodávána pouze s jedním předinstalovaným motivem. Pro více témat navštivte jejich tržiště nebo můžete použít zakoupené od třetí strany. PrestaShop nabízí bezpočet modulů pro rozšíření obchodu. Bohužel pouze několik jich je zdarma.

Díky povaze open source vám může nezávislý vývojář pomoci provést změny podle vašich požadavků. PrestaShop také udržuje komunitní fórum, průvodce, školení, dokumentaci a videonávody. Mají telefonní linku pro obecnou pomoc. Chcete-li získat technickou odbornou pomoc, musíte si koupit plán podpory, který vytvoří velkou díru v kapse.

Závěr – Jaká je nejlepší alternativa k nákupu?

Shopify je úžasné řešení pro webové stránky s online nakupováním, ale díky „závodu o dokonalost“, protože ve městě jsou k dispozici alternativy s out-of-the-box funkce a zejména cenově dostupné ceny. Doufáme, že výše uvedené nejlepší alternativy Shopify vám pomohou najít tu, která odpovídá vašim potřebám.

Protože existují dva typy alternativ, Hostováno a S hostitelem. Hostovaná platforma jako BigCommerce je skvělou volbou pro začínající uživatele, zatímco pokud máte několik technických dovedností, můžete snadno použít Self-hosted jako WooCommerce, který nabízí větší kontrolu nad zdroji a velmi snadné ovládání.

Mírné omezení přichází s většinou hostovaných řešení je absence vlastního vytváření e-mailů. Téměř všechny hostované platformy jako Nakupujte, BigCommerce, a Volúze, atd. nenabízejí vlastní e-mailový účet vůbec nebo jen ve vyšších plánech. Vlastní e-mailový účet končí názvem vašeho obchodu / názvu domény a vypadá profesionálně.

Takže to jsou skutečně nejlepší alternativy Shopify s důvěryhodnými službami. Vyzkoušejte je, protože většina z nich nabízí zkušební účet a sdělte nám svůj výběr v sekci komentáře níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map