10 nejlepších alternativ SquareSpace a konkurentů do roku 2020

2

Na této stránce jste tedy přistáli, abyste vybrali nejlepší alternativu Squarespace, která vyžaduje minimalistické technické dovednosti, ale nabízí skvělou funkčnost.


Squarespace je jedním z nejjednodušších stavitelů, který lze použít, zahrnuje elegantní šablony pro internetové obchody, blogy a módní weby atd..

Pryč jsou dny, kdy se budování webové stránky rozptýlí, když si kupujete doménu a plán hostování. Musíte udělat hodně práce, včetně řešení kódovacích parametrů, abyste vytvořili dobrý vzhled vašeho webu.

S postupem času se však vstupy tvůrců webových stránek zjednodušily – to znamená téměř žádnou technickou práci a spuštění webu během několika minut. Squarespace patří mezi nejlepší software pro tvorbu webových stránek na trhu.

Ačkoli Squarespace kompilauje s množstvím funkcí, ale žádný z nich není oprávněn brát jako perfektního tvůrce webových stránek. Jediné, co můžete získat, je to nejlepší pro vás.

Pokud tedy Squarespace nesplňuje vaše požadavky – zejména pro webové stránky elektronického obchodu, mají velmi omezené platební brány.

Nebojte se, protože existují weboví tvůrci podobní Squarespace, kteří přicházejí s řadou funkcí, které v Squarespace nenajdete..

Pojďme se tedy podívat na naši sbírku nejlepších tipů.

10 nejlepších alternativ pro Squarespace 2020 – spolehliví konkurenti v oblasti Squarespace

1. Wix

Wix - nejlepší alternativa čtvercového prostoru

Wix je jedním z populárních tvůrců stránek, který pomáhá zákazníkům vytvářet webové stránky téměř bez námahy. Začít s nimi je super snadné, průvodce nastavením vám pomůže vybrat mezi ADI a Wix editorem.

Editor ADI nejlépe vyhovuje nováčkům, protože je to hodně automatický způsob, jak položit jen pár jednoduchých otázek, aby si vytvořili navržený web..

Wix editor se také velmi snadno naviguje tam, kde začínáte výběrem ze 100 bezplatných pěkně vypadajících šablon, které patří do různých kategorií, jako je internetový obchod, fotografie, cestování a blog atd. Editor Wix umožňuje provádět změny téměř v každé části webových stránek bez kódování.

Na panelu nástrojů si můžete vybrat rozvržení webové stránky, vytvářet kategorie a provádět různé úpravy. Kromě toho můžete jednoduše přetáhnout prvky a umístit je kamkoli budete chtít.

S Wix získáte přístup na jejich trh aplikací, který poskytne stovkám aplikací snadnou instalaci a výrazně zlepší použitelnost. Můžete hladce začlenit sociální aplikace, marketingové nástroje, možnosti chatu, aplikace elektronického obchodování a mnoho dalšího.

Wix je velmi flexibilní a vkládací kódy jsou vynikajícím nástrojem pro lidi, kteří rádi kódují. Hlavní problém s Wixem je, že jste vázáni šablonou a v určitém okamžiku, pokud se cítíte změnit, musíte znovu vytvořit web.

Při práci s online službami vždy potřebujete podpůrné služby od technických odborníků společnosti. Bohužel nemají funkci živého chatu, ale nabízejí zákaznickou podporu na telefonu a e-mailech. Kromě toho poskytují přístup ke svým průvodcům krok za krokem.

Na Wix můžete začít zdarma, jen kvůli chuti. Jako bezplatný uživatel máte úložiště 500 MB a šířku pásma 1 GB. A když se vám líbí, upgradujte na požadovaný prémiový plán.

Mají různé plány od 4,50 $ / měsíc, které vám umožní připojit vlastní doménu. Chcete-li založit internetový obchod, nabízejí plán elektronického obchodu za 8,25 USD / měsíc s více než 100 USD zdarma.

2. Nakupujte

Nakupujte čtvercovou alternativu pro obchod

Pokud hledáte alternativy Squarespace pro spuštění internetového obchodu, pak je Shopify pravděpodobně tím nejlepším místem.

Jejich tvůrce zaměřený na eCommerce usnadňuje složité práce a také získal několik ocenění. Napájí přes 500 000 internetových obchodů. Pro zkušenost si zde můžete vyzkoušet 14denní zkušební jízdu.

Poskytují téměř 100 bezplatných a placených šablon pro internetové obchody. Bohužel většina z nich je placena, ale daná volná témata jsou také pěkně vypadající.

Skvělým bodem při výběru Shopify je, že nemusíte ztrácet čas správou nastavení backendu, protože je to docela jednoduché, dokonce i začátečník to pochopí v žádném okamžiku.

Na palubní desce vašeho Shopify můžete spravovat různé vyhlídky obchodu, jako jsou produkty, objednávky a slevy atd. Poskytují také informace, jako je míra konverze, umístění zákazníka, opakovaný zákazník, celkové objednávky a mnohem více.

Další věcí, která z něj dělá lepší volbu než Squarespace, je dostupnost 1000s aplikací, které můžete začlenit pomocí několika kliknutí. Jednoduše přejděte do obchodu s aplikacemi z řídicího panelu a najdete aplikace týkající se dopravy, platebních bran, sociální, účetní a správy zásob..

Podporují 100 a více platebních bran, zatímco Squarespace se omezuje pouze na Stripe a PayPal. Podobně jako v programu Squarespace si služba Shopify účtuje také transakční poplatek (liší se podle vybraného plánu).

K dispozici jsou kanály zákaznické podpory, jako je živý chat, telefon a e-maily, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu zdarma a prémiovým uživatelům. Případně také udržovali sekci tutoriálů a komunitní fórum.

Další výhodou použití Shopify přes Squarespace je cena.

Existují 3 různé plány, které služba Shopify nabízí, nejzákladnější plán stojí 29 $ / měsíc a účtuje 2% transakční poplatek při použití platební brány třetí strany.

I když je o něco vyšší než mnoho jiných nástrojů elektronického obchodování dostupných na trhu, proto lidé hledají své alternativy, ale jejich ceny stojí za jejich služby, s výjimkou transakčního poplatku, který by mohl trochu ublížit.

3. Pixpa

Pixpa squarespace konkurent

Pixpa je platforma all-in-one pro kreativní profesionály, kteří vytvářejí své webové stránky s integrovaným obchodem s elektronickým obchodem, klientskými galeriemi, blogem a mnohem více.

Pixpa se stala velmi populární alternativou k Squarespace, zejména mezi fotografy, umělci a designéry, kteří milují své všestranné možnosti a cenově efektivní cenové plány.

Vytváření ohromujících webových stránek je hračkou s velkým výběrem témat, která lze perfektně přizpůsobit pixelům. Všechny webové stránky jsou mobilní a fungují skvěle na všech zařízeních.

Jeho jednoduchý, ale výkonný webový tvůrce přetahování nabízí snadné řešení pro kohokoli bez kódovacích dovedností, jak vytvořit a spravovat svou úplnou online přítomnost na jednom místě. Jejich tým podpory je také k dispozici nepřetržitě v živém chatu a e-mailu, aby vám pomohl kdykoli potřebujete pomoc.

Pixpa předstírá Squarespace docela hodně, pokud jde o předvádění, sdílení, prodej a poskytování obrázků. Galerie v Pixpa přicházejí s mnoha funkcemi, jako je podpora multimediálního obsahu, výběr z více než 15 rozvržení galerie, import dat IPTC, výkonné nástroje galerie obrázků a mnoho dalšího.

Můžete také vytvořit galerie s možností elektronického obchodování a prodávat obrázky jako výtisky nebo soubory ke stažení. Integrovaná platforma klientských galerií umožňuje uživatelům zefektivnit jejich pracovní postup a sdílet, prodávat a doručovat obrázky klientům.

S Pixpa můžete také vytvořit plně integrovaný obchod s elektronickým obchodem. Jeden může začít prodávat fyzické produkty, digitální produkty nebo služby během několika minut. Pokud mnoho platforem účtuje poplatek za každou transakci, nemají žádné poplatky za žádnou transakci. Takže veškerý zisk je na vás.

Nejlepší ze všeho, Pixpa to vše nabízí za zlomek ceny čtvercového prostoru s cenami již od 6 $ / měsíc.

Díky funkcím, nákladově efektivním cenovým plánům a podpoře 24 x 7 z ní je preferovaná platforma pro kreativy a malé firmy na celém světě.

Stále jste zmatení, když se rozhodnete, zda si to vyberete? Nebojte se, je k dispozici také 15denní bezplatná zkušební verze, jděte do toho a zkuste to.

4. Duda

palubní deska duda

Duda je další velký konkurent společnosti Squarespace s rozumnou cenovou strukturou. Vaše webové stránky budou fungovat hladce s maximální dobou provozu, protože cloudová struktura Amazonu používá Duda pro hostování obsahu.

Tvůrce webových stránek společnosti Duda je k dispozici od roku 2010 a je příjemným řešením pro ty, kteří nemají technické znalosti a další dovednosti v oblasti správy stránek. Má integrované funkce zálohování, SEO a analytické funkce.

Doba vývoje webu se dramaticky snižuje jejich funkcí drag and drop. Položky můžete na svůj web přidat jednoduchým kliknutím myši.

Na rozdíl od Squarespace poskytuje Duda spoustu dostupných widgetů, jako je tlačítko, přidávání textu, nedávné příspěvky a vyhledávací lišta atd. Jejich nástroj podporuje více než 100 písem..

Jednoduše přetáhněte požadovaný prvek a umístěte jej na webovou stránku, kamkoli chcete. Osobně jsme zjistili, že je pohodlnější používat než Squarespace.

Duda vám umožňuje kdykoli provést změny v designu stránek. Můžete použít videa a obrázky jako pozadí a vytvořili krásnou webovou stránku.

Funkce importu jejich obsahu navíc umožňuje importovat ze stávajícího webu bez nutnosti kopání do technické práce.

Můžete dokonce vybrat jiné rozvržení pro mobily, tablety a počítače. Personalizace webových stránek navíc není problémem pro začínající uživatele, jako je přidání vyskakovacích oken, oznamovací lišta, zavolání nám a pravidla mimo pracovní dobu atd..

Duda se svým nástrojem představoval stavitele obchodu s elektronickým obchodem. Stačí procházet a ukládat funkce na postranním panelu, kde můžete spravovat prodej, produkty a propagační akce.

Plus, doprava, daně, faktura, způsoby platby a mnoho dalších nastavení lze snadno konfigurovat.

Můžete zobrazit a provést změny pro konkrétní platformu, jako jsou stolní počítače, mobilní telefony a tablety. Bezplatní uživatelé mají přístup k průvodcům a komunitní podpoře, zatímco placení uživatelé také dostávají pomoc 24/7 v živém chatu a 18 hodin denně telefonickou podporu.

Před nákupem poskytují nejlepší příležitost tím, že nabízejí bezplatný účet namísto několikidenní zkušební doby. V bezplatné verzi můžete také do určité míry využívat jejich funkce elektronického obchodu.

Placené plány začínají od 7,13 $ / měsíc, když se předplatíte na roční bázi, a zahrnují vlastní doménu, HTTPS, zálohu a režim pro vývojáře. Ve srovnání s Squarespace, Duda neúčtuje žádný transakční poplatek, místo toho omezuje počet produktů v každém balíčku.

5. Weebly

podivně podobné čtverci

Díky velkému množství funkcí, dobře navržených šablon a velké použitelnosti je Weebly skvělou alternativou k Squarespace.

Pracuje od roku 2007 a nyní zmocňuje více než 40 milionů podnikatelů, kteří používají Weebly. Krása tohoto tvůrce webových stránek, kterou můžete spravovat pomocí zařízení Android, iPhone a iPad.

Po výběru šablony se dostanete do jejich editoru. Jejich editor webů je velmi jednoduchý a brzy si zvyknete, i když jste nikdy předtím nezkoušeli stavitele. Funguje to velmi hladce, vše, co musíte jen přetáhnout prvek.

Můžete změnit barvu, písma nebo dokonce celé téma bez škytání. Pro vývojáře integrují velmi pohodlný režim úprav CSS / HTML, který zobrazuje různé části motivu, jako je záhlaví, styly a zdroje atd., Což umožňuje rychlou navigaci.

Každá stránka vašeho webu je snadno přizpůsobitelná a má integrovaný nástroj SEO pro zlepšení viditelnosti vyhledávače webu. Tvůrce obsahuje spoustu prvků, které pomáhají při psaní blogu a vytváření webových stránek.

Chcete-li například vytvořit stránku „Kontaktujte nás“, stačí pouze vytvořit stránku a přetáhnout prvek „Kontaktní formulář“ z postranního panelu. Trh aplikací obsahuje stovky aplikací, díky nimž je nejsilnějším konkurentem ve službě Squarespace než jakýkoli jiný nástroj pro tvůrce.

Weebly je dost dobrý na to, aby vybudoval internetový obchod. Elegantně navržená přístrojová deska se hodí při přidávání produktů, dárkových karet, kupónů atd.

Můžete provádět a sledovat objednávky i opuštěné vozíky. Pro provoz eStore je také mnoho funkcí.

Udržují pravděpodobně všechny kanály, které pomáhají zákazníkům, jako je živý chat, e-mail, místo v komunitě a široká škála průvodců a videí. Telefonická podpora je dostupná uživatelům plánu „Pro“ a „Business“. Hlavní nevýhodou Weebly je to, že přichází s omezenými možnostmi úprav šablon.

Pro zkušební jízdu můžete začít jako bezplatný uživatel v rámci své subdomény a úložiště 500 MB. Plány rozdělily na „pro webové stránky“ a „pro internetový obchod“. Takže pro webové stránky se plán pohybuje v rozmezí 8 $ / měsíc až 25 $ / měsíc při roční platbě.

Základní plán zahrnuje bezplatné doménové jméno, $ 100 AdWords a neomezené úložiště. Pro plán „internetového obchodu“ je Weebly poněkud nákladné řešení, protože účtují 3% transakční poplatek a omezené produkty za první dva plány. Balíčky začínají od 8 do 38 $ / měsíc.

Třetí plán stojí $ 25 / měsíc (nižší než základní Shopify) a umožňuje neomezené produkty, SSL certifikát a žádné transakční poplatky. Můžete tedy vyzkoušet Wix nebo jít na alternativy Shopify zde.

6. WooCommerce

WooCommerce - online obchod budování alternativa k náměstí

WooCommerce je plugin WordPress a je považován za silnou alternativu k Squarespace, pokud jde o kontrolu a stanovení cen. WordPress je nejpoužívanější CMS pro vytváření webových stránek nebo blogů. WooCommerce i WordPress jsou zdarma k použití a poskytují nejlepší řešení pro vytvoření internetového obchodu.

Jedinou nevýhodou, které mohou někteří nováčci čelit, je technická práce, jako je nákup doménového jména, webhosting, instalace CMS, SSL certifikát a jejich správa.

Ale takové věci vám také poskytují větší kontrolu. Naštěstí nyní webhostingové společnosti takové věci mnohem usnadňují a všechny ingredience můžete získat na jednom místě. Navíc, někteří dokonce nabízejí předinstalované CMS a WooCommerce.

WooCommerce je přední software používaný téměř 28% online obchodů. Po instalaci pluginu vás provede průvodce nastavením všech nezbytných kroků úložiště.

Neexistuje seznam témat, ale dostanete ohromující výchozí téma „Storefront“ zdarma. K dispozici jsou také některá podřízená témata. Navíc můžete použít libovolné téma třetí strany, pokud chcete, protože WooCommerce je kompatibilní se všemi.

Bezplatná a placená rozšíření jsou krásou WooCommerce. K dispozici je více rozšíření, než kterákoli jiná platforma. Stovky rozšíření naleznete na hlavním panelu na kartě WooCommerce. Existuje spousta platebních bran, jako jsou pruhy, PayPal, náměstí atd.

WooCommerce je zdarma a získáte plnou kontrolu nad pluginem. A pokud budete čelit jakémukoli problému, mají širokou znalostní základnu i videonávody.

Za rozhovor s jejich odborníky stačí předložit lístek a oni vám pomohou v jejich nejlepším případě. Je to skutečná nákladově efektivní alternativa čtvercového prostoru s více funkcemi. Pro hladký chod stačí vybrat pouze kompatibilní poskytovatele webhostingu WooCommerce.

7. BigCommerce

BigCommerce pro alternativu čtvercového prostoru 2017

Načte se spoustou funkcí BigCommerce poskytuje řešení pro spuštění internetového obchodu eCommerce. Je to hodná alternativa k Squarespace a velmi podobná tvůrci obchodu Shopify. Umožňují snadnou integraci předvádět vaše produkty na Amazonu, Facebooku, eBay a bezproblémově s mnoha POS programy atd., Takže vám umožňují zvýšit míru konverze.

Nabízejí řadu pokročilých funkcí úprav ve vašich rukou. Kromě toho existuje také obrovský seznam responzivních bezplatných a placených témat, kde každé z nich má spoustu možností úprav. J

ust přejděte na kartu „Storefront“ na postranním panelu řídicího panelu, kde můžete upravovat různé vyhlídky motivu i celý design.

Můžete přistupovat ke všem funkcím přímo z backendu a provádět úkoly, jako je přidávání produktů, správa objednávek a zákazníků atd. Kromě toho můžete nastavit postup placení, dárkové balení, exportovat téma třetí strany, živý chat a mnoho dalších také zahrnuta.

Kromě toho jejich obchod s aplikacemi umožňuje využívat rozmanitost funkcí souvisejících s marketingem, platbami, účetnictvím, monitorovacími nástroji a mnohem více.

Na rozdíl od náměstí, Bigcommerce neukládá žádný transakční poplatek za žádný plán. Pomáhají zákazníkovi prostřednictvím živého chatu, telefonu a e-mailu. Navíc se můžete podívat na jejich průvodce. Univerzita BigCommerce přenáší spoustu videí nebo se ptá na fóru komunity.

Rozmanitost dostupných plánů v rozmezí od 29,95 do 249,95 $ / měsíc. Přestože se základní plán jeví jako nákladný, je to však mnohem méně než čtvercový prostor.

Navíc je k dispozici více platebních bran a umožňuje vám uvést váš obchod na větších trzích. Se všemi plány na zabezpečené transakce byl poskytnut také vyhrazený certifikát SSL. Celkově vzato, BigCommerce je mnohem lepší než Squarespace pro stavbu online obchodu.

8. Jimdo

Tvůrce webových stránek Jimdo

Jimdo není tak bohatý, pokud jde o rozmanitost šablon, jako je Squarespace, ale jednoduchost použití, tvorba cen a bohatá zásoba widgetů dělají z Jimdo těsnou alternativu k Squarespace..

Nejlepší je, že vám umožní pracovat z jejich mobilní aplikace dostupné pro uživatele Android a iOS. Je to perfektní řešení pro živnostníky a obchodní weby.

Jimdo nabízí dva způsoby, Jimdo Dolphin a editor. Delfín vytvoří web ve větru, kde položí několik otázek, a během několika minut se váš web připraví k uvedení na trh.

Integrovaný softwarový nástroj SEO může zlepšit viditelnost internetového obchodu i podstránek, aby na váš web mohlo jezdit více zákazníků..

Můžete provádět změny stylů šablon, pozadí nebo pokud si chcete vylepšit vývojové dovednosti, jen si zahrajte s HTML a CSS.

Tvůrce Jimdo nabízí funkce pro spuštění zcela funkčního elektronického obchodu. Pro přijímání plateb můžete přidat proužek a Paypal atd. Plus, správa objednávek, zásoby a vytváření slev jsou super snadné. A co je nejdůležitější, neúčtují žádné transakční poplatky.

Velkou výhodou Jimdo oproti Squarespace je dostupnost widgetů, které můžete přidat na svůj web pro větší funkčnost.

Nástroje týkající se elektronického obchodu, webových stránek, komunikačních nástrojů a mnoho dalšího jsou pryč jen pár kliknutí. Pro zákaznickou podporu bohužel nenabízejí telefonickou podporu. V případě jakýchkoli problémů můžete získat odbornou pomoc prostřednictvím e-mailů nebo průvodců pro kutily.

V současné době jsou na výběr dva prémiové plány. První tarif stojí za roční předplatné 7,50 $ měsíčně. Získáte bezplatný název domény, úložiště 5 GB, šířku pásma 10 GB a přístup k základním funkcím úložiště (15 produktů).

Na rozdíl od většiny stavitelů zahrnuje Jimdo jeden e-mailový účet se základním plánem. U větších projektů se přihlaste k odběru svého plánu $ 20 / month, který zahrnuje neomezené úložiště & šířka pásma, neomezené produkty a podpora priorit.

9. Úžasně

Úžasně jednoduchá alternativa čtvercového prostoru

Pozoruhodně je na cestách, když hledáme konkurenta ve hře Squarespace. Díky jeho zjednodušujícímu rozhraní se stává snadné vytvářet a spravovat web.

Jako bezplatný uživatel se můžete vydat na prohlídku jejich služeb, kde si vyberete z téměř 25 témat a poté se před vámi objeví editor. Podle našeho názoru je Strikingly vhodnější pro vytváření jednostránkových webů a ohromujících webových stránek.

Ve srovnání s programem Squarespace drží nápadně obchod s aplikacemi, který je omezen na několik aplikací. Některé nástroje, které již integrují, jako je SEO, Google Analytics, spolupráce a sociální média atd.

Pokud víte něco o kódování, můžete přidat vlastní kódy. Jediné, co musíte udělat, je pouze otevřít „nastavení“ a upravit nastavení podle vašich požadavků.

Protože je to jednoduchý nástroj, umožní vám to pouze změnit písma nebo celou šablonu. Můžete také změnit rozvržení a pozadí webu. Kromě toho existuje řada animačních efektů na pozadí stránky, posouvání a odkazy na přechodu.

Velmi omezený počet možností úprav a několik integrací se může stát pro vás překážkou, když se pokoušíte nápadně spustit obchod s eCommerce. Chybějící rozmanitost funkcí ve Strikely proto z něj nebude pro internetový obchod správná volba.

S tím řekl, Strikingly není nejlepší tvůrce webových stránek, pokud chcete vytvořit komplexní web. Při hledání osobních a firemních tvůrců webových stránek s nádhernými předpřipravenými návrhy je však určitě užitečné a pohodlnější je použít než Squarespace..

Mnoho stavitelů v oboru uklouzlo podporu chatu, zatímco s úžasně byste se měli cítit klidně kvůli živému chatu, fóru, e-mailu, videonávodům a průvodcům.

Pod jejich subdoménou si můžete založit bezplatný účet, který poskytuje zúžení některých funkcí s šířkou pásma 5 GB. V současné době existují dva prémiové plány, z nichž první stojí 8 USD, zatímco druhý 16 USD.

Druhý plán obsahuje exkluzivní funkce, jako je přístup k obchodu s aplikacemi, vkládání HTML / CSS / JavaScript, mobilní akce a různá písma. Navíc udržuje neomezenou šířku pásma. Oba mají bezplatnou doménu a 14denní záruku vrácení peněz na roční fakturaci.

10. Volúze

Volusion - lepší než čtvercový prostor pro obchod

Hledáte tvůrce webových stránek, jako je Squarespace, který obsahuje komplexní sady funkcí pro internetový obchod? Pak přijde Volusion. Díky jeho funkci přetahování bude budování ohromujícího obchodu trvat dlouho. Tvrdí, že doposud pomohly zvýšit prodej téměř 26 miliard dolarů.

V současné době nabízí Volusion 11 bezplatných a 38 placených působivých šablon a můžete se řídit jejich tvůrcem 14denní zkušební účet. Jejich pohodlný řídicí panel vám nikdy nedovolí zmást a pomůže vám bezchybně spravovat objednávky, zákazníky a zásoby atd. Kromě toho budou také průvodci poprvé.

Volusion usnadňuje marketing pomocí integrovaných nástrojů. Stačí přejít na kartu „Marketing“, která vám umožní prodávat na Amazonu, Facebooku a na eBay atd. Kromě toho můžete navrhnout kupóny a dohodnout dne tak, abyste přilákali více zákazníků. K dispozici jsou také možnosti SEO a generátor souborů Sitemap pro správné procházení a indexování.

Další skvělá věc je, že Volusion neúčtuje žádné procento transakcí. Platební brány jako Authorize.net, Skrill, Stripe atd. Jsou k dispozici zdarma. Neexistuje trh aplikací, který by rozšířil funkce obchodu, místo toho, že zahrnovaly téměř každý nástroj, takže vám dává více času zaměřit se na obchod.

Služby péče o zákazníky jsou poskytovány prostřednictvím živého chatu, telefonu a e-mailů. Dále udržovali rozsáhlou znalostní základnu pro svépomoc.

Aby vyhověli potřebám různých zákazníků, navrhli různé balíčky. Plány začínají od 15 do 135 $ měsíčně s různými specifikacemi. První plán „Mini“ umožňuje publikovat až 100 produktů a šířku pásma 1 GB. Za SSL musíte platit navíc. Takže při vyzvedávání služeb Volusion předvídejte pečlivě vaše budoucí potřeby.

11. WebFlow

tvůrce webových stránek

Webflow je další nástroj podobný Squarespace, ale nabízí větší přizpůsobitelnost. Před investováním můžete začít s bezplatným účtem.

Trvá téměř hodinu, než se seznámíme s jejich přístrojovou deskou, která je nabitá funkcemi. Software navržený tak, aby poskytoval maximální přizpůsobitelnost, aniž by se dotýkal kódů.

Chcete-li přidat prvky jako text, obrázky, videa, sloupce a mnoho dalšího, stačí je přetáhnout a pustit na požadované místo. Možnosti úprav jsou nejlepší součástí tohoto softwaru.

Stačí kliknout na některý z prvků a na pravé straně uvidíte spoustu možností. Kromě toho můžete nastavit spouštěcí akce. Platforma podporuje jen několik integrací, jako jsou mapy Google, analytika a sociální média.

I když existuje úprava WebFlow, která je snadná as nulovou dovedností kódování, můžete webovou stránku tvarovat, jak chcete, ale pro ty, kteří mají znalosti kódování, můžete hladce změnit kódy Javascript, HTML a CSS..

WebFlow vám umožňuje přepínat mezi různými pohledy, jako jsou stolní počítače, tablety a mobilní telefony. Nejen to, ale také provádění změn na konkrétních zařízeních, je také velmi užitečné. Je to nejlepší přístup k navrhování responzivních webů.

Pokud jste při procházce zmateni při nastavení backendu, musíte se podívat na videonávody zveřejněné v sekci znalostní báze. Kromě toho jim poskytují e-mailovou podporu, komunitní fórum a mnoho průvodců.

Hlavní nevýhodou systému WebFlow je, že postrádá možnosti elektronického obchodování. Editor se zaměřuje pouze na budování informačních webů / blogů.

Bezplatný plán WebFlow poskytuje omezený přístup k jejich funkcím. Prémiové plány začínají od 12 $ / měsíc a umožňují 25 000 měsíčních návštěv. Zahrnuje také neomezené zálohy, certifikáty SSL a CDN.

Podle našeho pohledu je jejich cena vyšší než u jiných konkurentů, jako jsou Wix, Duda a Weebly. Díky vysoké flexibilitě, funkcím CMS a velkému množství nástrojů pro editaci je však potenciální volbou pro nezávislé pracovníky, designéry a firmy..

Takže, což je nejlepší alternativa k čtvercovému prostoru?

Jak jsme již dříve zmínili v našem článku, že není nic, co by se dalo nazvat jako „nejlepší“, musíte udržet své potřeby v prioritách a poté si vybrat z výše uvedených konkurentů v oboru Squarespace. Najdete levnější, snadno použitelné a funkčně bohaté služby.

Podle našich zkušeností, Nakupujte je nejlepší volbou pro internetové obchody a pro vytváření jednoduchých webových stránek Wix je vynikající výběr.

Pokud jde o správný nástroj, který vyhovuje vašim potřebám a požadavkům, před provedením jakéhokoli rozhodnutí zkontrolujte funkce všech služeb, které jsme zmínili.

Sdělte nám svůj výběr a zkušenosti s jakoukoli alternativou Squarespace prostřednictvím sekce komentářů.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map