Veebisaitide jälgimiseks 13 parimat 2020. aasta Pingdomi alternatiivi

5

See sait langeb nagu õudusunenägu. Teie müük kaotas selle seisaku ajal. See ei ole ainult rahaline kahju, vaid ka halb mõju saidi paremusjärjestusele. Seetõttu on tööaeg palju suurem kui laadimisaeg.


Sest kui saidi laadimine võtab rohkem aega, on see endiselt võrgus ja klient saab sellesse sattuda. Pealegi on osa laadimisajast teie käes. Saate seda optimeerimise abil vähendada. Samuti saate WordPressi veebisaidi optimeerimiseks installida mitmesuguseid pistikprogramme.

Kuid seisakud on müügi täielik kaotus. Allpool mainime mõnda võimalikku mõju, mida teie sait võib seisaku tõttu kogeda.

Seisaku tõttu suuremad kaotused

Müük

Kujutage vaid ette, kuidas kliendid saavad toodet osta, kui poe aknaluugid pole maas. Samamoodi, kui veebisait läheb võrguühenduseta, suunab klient teisele saidile ja nii kaotasite nii müügi kui ka kliendid.

Maine

Veebisait, mis jääb enamasti seisaku tormi alla, ei ole mitte ainult otsingumootoris madalamal, vaid prindib külastajate ees ka õõvastava pildi. Ja järgmine kord, kui külastaja näeb teie saiti otsingumootoris, jätab ta teie saidi lihtsalt vahele ja avab järgmise.

Kasutaja ootused

Kasutaja eeldab, et veebisait laadib kiiresti. Veebikasutajad on väga kannatamatud, nii et seisakuid ja viivitusi laadimisaeg tabas teie sait tõsiselt. Siit leiate uuringu Akamai mis näitab, et 30% osalejatest soovib, et veebisait reageeriks sekundi jooksul. Ja 18% inimestest soovib, et sait laaditaks kiiresti. Seega peate täitma kasutaja ootused.

Kas seisakuid saab vältida ?

Esimene samm on, kuidas seisakuid tuvastada? Muidugi pole veebisaiti 24x7x365 võimalik jälgida, isegi mitte suurte ettevõtete jaoks. Parim pingutus on tööriista kasutamine.

Järgmisena, kuidas seisakuid vältida? Kahjuks pole seisakuid täielikult võimalik kõrvaldada. Seisaku oht on alati olemas. Kuid siin on mõned sammud, mida keegi võib teha.

Kõigepealt valige hea mainega ja usaldusväärne veebimajutusettevõte. Selleks soovitame A2Hostingut. Nende teenuste seisakuid on harva. Ettevõte suudab tarnida 99,9% tööaega, kuid jah, nagu me juba varem mainisime, pidage meeles seisakuid.

Teiseks, hoidke serveritel silma peal. Selleks saate kasutada sellist tööriista nagu Pingdom. See tööriist aitab teil saiti jälgida ja tekstisõnumite kaudu teile isegi telefoni teel teateid saata. Lisaks pakuvad nad lehe laadimisaja mõõtmiseks tasuta teenust.

Miks Pingdomi alternatiivid:

Pingdom on suurepärane tööriist, kuid see on kallis ja kaasas piirangutega. Siin on mõned põhjused;

 • Kõrge hind võrreldes paljude teistega
 • 14-päevane prooviversioon vajab krediitkaardiandmeid
 • Tasuta kontot pole

Selle Pingdomi alternatiivide loendi koostamisel võetakse arvesse järgmisi tegureid:

 • Monitoride / kontrollide arv
 • Intervallsagedus, mille järel analüüs viiakse läbi
 • Kontrolli tüübid (see hõlmab teenuste tüüpi, mida saate jälgida)
 • Hinnakujundus
 • Seisaku teatiste saatmise hoiatused ja viisid

13 parimat 2020. aasta Pingdomi alternatiivi oma veebisaidi tööaja jälgimiseks

1. ServiceUptime

teenindusaja alternatiiv pingdomile

Kui kaalute Pingdomi alternatiive, siis kuidas unustada mainida ServiceUptime. Alates 2005. aastast töötav teenus jälgib veebisaitide, serverite ja portide (DNS, allalaaditavad failid ja MySQL serverid jne) tööaega ja toimivust. Teenuse tööaeg võib Webhooki abil käivitada skripti alati, kui juhtus midagi halba, näiteks seisakuid. Seejärel saate saata need andmed tõendusmaterjalina hostiettevõttele või jagada neid oma saidi külastajatega.

Praegu pakuvad nad 3-plaani (tavaline, edasijõudnutele ja professionaalsetele). Nad pakuvad kuni 10 erinevat seirekohta.

Tavalises plaanis saate lisada kuni 10 monitori. Saadaval on 8 kontrollimisintervalli, kuid tavaplaanis saate valida vähemalt 3-minutise kontrolli, mis võimaldab teil saiti analüüsida iga 3 minuti järel.

Tõele au andes, suuremate saitide jaoks on see pikk kestus, seetõttu soovitame valida edasijõudnute plaan, mis maksab endiselt Pingdom Stardi plaanist madalama hinnaga ja toetab 2-minutise kontrollisagedusega. Selle plaani ajal saate lisada maksimaalselt 20 monitori.

Veel üks mugav funktsioon, mida kõik plaanid sisaldavad, on kontrolli kinnitamine. Saate valida rikete arvu, mille järel ServiceUptime peaks teid hoiatama, nagu pärast esimest, teist või kolmandat tõrget. Antud on kuni viis võimalust.

Nad saadavad hoiatusi nii e-posti kui SMS-i abil. Lisaks, kui saidil on rohkem kui üks administraator ja kõik soovivad hoiatust saada, saate hõlpsalt lisada mitu kontot ja telefoninumbrit. Nad ei kustuta kunagi varasemat statistikat, nii et kasutaja saab vaadata kõiki tõusud ja mõõnad.

Näeme, et standardplaan sisaldab teatud piiranguid, näiteks ainult 5 SMS-märguannet. Järgmise 10 SMS-i eest peate maksma 2 dollarit. Teenuse tööaeg pakub prooviversiooni ja tasuta kontot. 30-päevane proovikonto ei vaja krediitkaarti ja sellega saab teha 10-000 kontrollimist. Kuigi tasuta kontol on palju piiranguid, näiteks kontrollivad nad 60 minuti pärast. See on lõbus. Nii et võite valida oma vajadustele vastava lisatasu paketi.

Mis meile meeldib:

 • Väga madal hind, konfigureeritav tšekkide tundlikkus, võimaldab kasutajal lisada mitu kontakti, varasem statistika eluea kohta, tasuta plaan sisaldab kõiki tšekitüüpe

Mis meile ei meeldi:

 • Tavaplaanijärgne test 3 minuti pärast, ainult 5 SMS-teavitust, 60-minutiline kontrollperiood tasuta paketis

Külastage teenust ServiceUptime

2. Saidi24x7

Saidi24x7 seirevahend

Pole vale öelda, et Site24x7 on Pingdomile lähedane alternatiiv. Kõik olulised funktsioonid saate kõigest 9 dollariga, kus Pingdom pakub sarnaseid funktsioone enam kui 11 dollariga. See on saadaval kümnes keeles, sealhulgas inglise, hiina, prantsuse ja itaalia jne.

Saate rakenduse Site24x7 alla laadida Andriodis, iPhone’is jne, nii et saate koheseid teatisi. Samuti pakuvad nad seisakuhoiatuste saamiseks lauaarvutirakendust, nii et pole vaja postkasti iga päev külastada.

Oma sihtrühma põhjal saate valida 8 asukohta 60-st. Saate jälgida nii Linuxi kui ka Windowsi põhiseid servereid. See saab jälgida tonni kontrolltüüpe, sealhulgas SSL, DNS, andmebaasid, Ping, FTP ja Amazoni veebiteenus jne..

„Standardse” plaani jaoks saate lisada kuni 10 kuvarit (veebisaiti), samas kui äriplaan lubab kuni 40 veebisaiti. Arvame, et tööriist on mugavam, kui see sisaldab pahavara skannimist.

Veebisaitide oluliseks osaks on tehinguprotsessid, näiteks registreerumine, maksmine ja väljaregistreerimine jne, eriti poodide jaoks. Seega on väga vaja jälgida, kas protsessid töötavad hästi või mitte.

Selliste protsesside jälgimiseks saate saidil Site24x7 lisada ühe sünteetilise veebitehingu nagu Pingdomis. Igal kuul antakse kasutajale 50 SMS-i või kõnelaenu, et telefoni teel muudatusi saada. Nad pakuvad tugiteenuseid e-posti ja foorumi kaudu. Kuid kõigi teiste kõrgemate plaanide korral abistavad nad kliente vestluse ja telefonikõnede kaudu.

Aruanne saadetakse teie kontole valitud perioodi kohta (iga päev, nädal ja kuu). Valehoiatuste vältimiseks sisaldavad kõik plaanid uuesti kontrollimise funktsiooni, mis saab kinnituse kolmest erinevast asukohast.

Ettevõte pakub 30-päevast prooviversiooni ilma krediitkaarti kinnitamata. Koos teiega saate ka 30-päevase tagasimakse poliisi igakuise tellimuse korral, 45-aastase tellimuse puhul. Leidsime saidi24x7 hästi kavandatud ja paljude funktsioonidega tööriista, mis muudab selle Pingdomiga võrreldes paremaks. Ja see on muidugi seda raha väärt.

Mis meile meeldib:

 • Lubada 10 veebisaidi jälgimist, 60-sekundist kontrollsagedust, 30-päevast prooviversiooni ja ka 30-päevast tagasimaksepoliitikat, rakendusi saab kasutada nii Androidis kui ka iOS-is, palju integratsioone (Slack, Hipchat, AlarmsOne jne)

Mis meile ei meeldi:

 • Uus kasutaja võib armatuurlaua pisut keeruliseks pidada, täiendavate kuvarite lisamine on kallis

Külastage saiti24x7

3. StatusCake

Tuvastage seisakuid funktsiooniga StatusCake

StatusCake on muljetavaldav tööriist teie saidi ja parima Pingdomi alternatiivi jälgimiseks. Nad väidavad, et neil on rohkem kui 75000 kasutajat, sealhulgas EA ja NETFLIX jne. Siin käsitleme seda Pingdomi heaks alternatiiviks ja proovimist väärt. Liides on väga sõbralik ja te ei pea midagi õppima. Samuti säilitavad nad vestlusliini ja teadmistebaasi juhuks, kui teil on küsimusi.

StatusCake võtab rohkem kui Pingdom, kuid nende plaan on piirangutest vaba. Kontroll toimub iga 1 minuti järel 8 erinevast kohast. Kui see tuvastab seisakuid, saab ta kinnituse mitmest asukohast ja annab teile märku.

Lisaks kontrollivad nad ka keskmist. Laadimisaeg. Katsete arv ei ole piiratud. Nad käitavad piiramatu hulga SSL-, domeeni- ja serveri- (Linuxi baasil veebimajutus) seireteste. Pingdom teostab vaid 10 kontrollimist ja ei paku ühtegi vestlust ning sellel on ainult 6 testimiskohta.

Lisaks jälgimisele kontrollivad nad ka kõrgema kava (põhiplaan) 1-tunnise intervalli järel viirust, samal ajal kui kõrgemate plaanide korral on aeg väiksem. Kavas on ka 25 SMS-teadet. StatusCake saadab teateid ka siis, kui teie domeen jõuab aegumiskuupäeva lähedale.

Saate teatiste vastuvõtmiseks integreerida Pushover, Pushbullet, HipChat ja Slack ning palju muid rakendusi. Lisaks sisaldavad kõik lisatasu plaanid sisu sobitamise funktsiooni. Siiani ei maininud nad ühtegi ajaloolist andmepoliitikat, kuid saate vaadata maksimaalselt 3 kuu vanust analüüsi.

Ettevõte ei paku tagasimakse poliitikat, kuid võite proovida StatusCake’i, kuna need pakuvad ka tasuta paketti, et saaksite enne ostu sooritamist kontrollida teenuste kvaliteeti. Kuid see hõlmab mitmesuguseid piiranguid, näiteks testi täitmine 5 minuti pärast ja saidi kontrollimine juhuslikest asukohtadest. Üldiselt on see tööriist korras. Hind võib alguses tunduda kõrge, kuid plaanid on kindlasti teie raha väärt.

Mis meile kõige rohkem meeldib:

 • Piiramatu kontroll, SSL-seire, süvaviiruse skannimine, tugiteenused vestlusliini kaudu

Mis meile ei meeldi:

 • Kulukas, väike arv SMS-teavitusi

Külastage StatusCake’i

4. UptimeDoctor

Uptimedoctori parim uptime service 2017

Ükskõik, kas soovite jälgida veebisaiti või serverit, saab UptimeDoctor seda teie jaoks hetkega teha. Testi lisamisega saate uurida nii tööaega kui ka toimivust. Nagu Pingdom, saab sellesse tööriista lisada 10 monitori (testi), kuid hindade vahel on oluline erinevus.

UptimeDoctori põhiplaan maksis ainult 7,95 dollarit. Ja kui me ütleme, et nende plaanid on omamoodi piiramatud, siis pole see vale. Nad pakuvad erinevaid jälgimissagedusi, näiteks 1, 2, 3, 5, 10, 15, 30 ja 60 minutit.

Kiirtesti saate teha igal ajal, valides asukohad kogu maailmas (Aasia, Euroopa ja Põhja-Ameerika). Need võimaldavad teil lisada isegi põhiplaanisse piiramatuid kontakte. See on suurepärane, kui soovite teatiste vastuvõtmiseks lisada mitu kontakti

Nutitelefonide kaudu hoiatuste vastuvõtmine on väga otstarbekas viis. Tööaegne arst pakub piiramatuid tõuketeateid nii Androidis kui ka IOS-is, kasutades selliseid teenuseid nagu Pushover, Push bullet ja Prowl jne..

Kadude vältimiseks peate jõudluse suundumusi mõõtma, kasutades säilitatavaid andmeid. See pakub eluaegset säilitusaega. Praegu pakuvad nad 29 asukohta. See aitab vältida valehoiatusi. Ja kui see vea tuvastab, kinnitab ta seda viga vähemalt kahes erinevas asukohas.

Lisaks võite loendisse lisada ka asukohti. Tööriista on üsna lihtne kasutada, kuid siiski pakuvad nad tehnilist tuge ja 14-päevast raha tagasi garantii.

UptimeDoctor pakub ka tasuta paketti, mis lubab teil lisada 5 veebisaiti või serverit. Pakett toetab 2 SMS-i, 50 Push-i, piiramatu e-posti märguannet ja sisaldab ka piiramatuid kontakte. See teostab analüüsi nii vähe kui 1-minutise intervalliga ja säilitab andmeid ühe aasta jooksul. Lisaks saate lisatasu paketiga 14 päeva tagasimakset ja 14 päeva pärast väljastavad nad proportsionaalse tagasimakse.

Mis meile meeldib:

 • Analüüsige peaaegu kõiki peamisi protokolle nagu HTTP, HTTPS, pordid ja Ping jne. Arvukad asukohad, andmete säilitamine kogu elu jooksul, Push-hoiatused, kiire e-posti teel reageerimine.

Mis meile ei meeldi:

 • Pole kohandatud porte ega tasuta SMS-teateid, kuid teil on võimalus osta; vastasel juhul on kaasas tasuta piiramatu tõuke- ja e-posti teavitused.

Külastage UptimeDoctorit

5. Pingomeeter

Pingomeetri sulgemise pindomi alternatiiv

Pingomeeter on suurepärane viis saidi jälgimiseks ilma pausideta. Nad pakuvad 4 erinevat kava, mis vastavad üksikisiku ja ettevõtte vajadustele. Kõige põhiplaan nimega VÄIKE ja võimaldab teil lisada 5 monitori. Üleval saab silma peal hoida & alla monitorid, keskmine tööaeg ja keskmine kiirus ainult ühest armatuurlaualt.

See uurib selliseid kontrollitüüpe nagu HTTP, HTTPS, RUM, POP3, tehingud ja paljud muud protokollid. Pidage siin meeles, et väike plaan ei sisaldanud SSL-i ja andmete kinnitusi. Testimiskohtade arv sõltub valitud plaanist nt. väiksel plaanil pakuvad nad 3 asukohta, samas kui X-suurt (suurim plaan) pakuvad kuni 10 asukohta.

Üks asi, mis meile tõeliselt muljet avaldas, on Pingomeetri armatuurlaud. Sellel saate hõlpsalt navigeerida jälgimiseks, märguannete ja konto jaoks. Saate hõlpsalt oma e-posti, Twitteri, telefoninumbri ja veebikonksu integreerida teadete jaoks.

Tööriist on küll lihtne ja töötab suurepäraselt, kuid kui vajate abi, saate seda teha e-posti ja telefoniliini kaudu. Väikese paketi piirang on see, et see võimaldab ainult ühte kontakti. See on vastuvõetav ühe saidi jaoks, millel on üks administraator. Nii et kui soovite saata teatisi rohkem kui ühele kontaktile, minge keskmisele plaanile.

Pingomeeter pakub tasuta kontot, mis võimaldab teil kontrollida ühte veebisaiti ühest USA-st üheminutilise intervalliga ja jälgida ka laadimiskiirust. Lisaks on tasuta kontol saadaval ka erinevad aruanded, näiteks tööaeg ja reageerimisaeg, et mõõta toimivustrende.

Üldiselt on Pingomeeter suurepärane tööriist kindla paneeliga. Samuti pakuvad nad 30-päevast raha tagasi garantii, mis on suurepärane juhuks, kui te pole pärast ostmist rahul.

Mis meile meeldib:

 • 24-tunnine jälgimine, sõbralik juhtpaneel, 30-päevane täielik tagasimakse poliitika, tugipõhised protokollid, madalad hinnad, häireteate integreerimine Twitteri ja telefoninumbriga jne.

Mis meile ei meeldi:

 • Väikeses plaanis saate lisada ainult ühe kontakti (rühma), ainult 24-tunnise tšeki salvestusruumi

Külastage Pingomeetrit

Tutvuge veebimajutusjuhenditega:

SSD hostid | Linuxi hostid | Windowsi hostimine | PHP hostid | MongoDB majutamine | Tomcati majutamine

6. NodePing

Sõlmede määramise saidi parim jälgimisriist

Sõlmede loomine pakub paindlikku ja kulutõhusat teenust saidi tööaja ja seisaku jälgimiseks. Mitte ainult veebisaidid, vaid ka paljud muud teenused, näiteks POP3, IMAP4, DNS, Ping, SSL jälgimine ja palju muud.

Sõlmede määramine korraldab seiret erinevatest piirkondadest (33), mis hõlmavad Põhja-Ameerikat, Euroopat, Ida-Aasiat ja Ladina-Ameerikat. Juhusliku asukoha saate valida ka ülemaailmse valiku valimisel.

Stardikava sobib kõige paremini üksikutele veebisaitidele, mis võimaldavad kuni 5 monitori ja piiramatu arvu kasutajaid. Lisaks saab lisanäitajaid lisada vaid 0,50 dollariga monitori kohta. Teateid saab kasutajatele saata e-posti, SMS-i, Twitteri ja Pushoveri kaudu.

Nad pakuvad laias valikus kontrollisagedusi vahemikus 1 min kuni 1 päev. Sõlmekujundus pani kinnitustundlikkuse kasutaja kätte. Selles saate valida korduste arvu, mille järel nad seisakuid kinnitavad ja sellest teatada.

Kui lubate korduskontrolli, on valeteatiste esitamine tõenäoline, seetõttu soovitame teil asjatute teavituste vältimiseks valida vähemalt kaks kordustesti. Tulemusi saab vaadata numbrite ja diagrammi kujul. Samuti pakub ettevõte vahekaardil Diagnostilised tööriistad käsitsi testimist, mis võimaldab teil testida lehe laadimisaega, pingida, kaevata ja marsruutida jne..

Nodeping ei pakkunud tagasimakse poliitikat, kuid nad pakuvad proovikontoid kindlaksmääratud perioodiks (15 päeva). Võite krediitkaardi üksikasju sisestamata laulda kõik plaanid, isegi kõige hinnatumad paketid. Nende teenuseid usaldavad ka paljud kliendid, sealhulgas Rippleit ja Pureweb jne. Hästi esitletud plaanid muudavad Nodepingi suurepäraseks Pingdomi alternatiiviks.

Nii et vali plaan vastavalt oma vajadustele ja jälgi, enne kui oled tabanud olulist kahju.

Mis meile kõige rohkem meeldib:

 • Piiramatu teatis, sealhulgas SMS, toetab peaaegu igat tüüpi protokolle ja teenuseid, ökonoomne hind, piiramatu arv kasutajaid

Mis meile ei meeldi:

 • Stardikava ei sisalda juurdepääsu API-le, nii et see pole arendajatele hea, muidu suurepärane valik

Külastage sõlmpunkti

7. UptimeRobot

odav pingdom alternatiiv - UptimeRobot

See pole liiga vana teenus, mis käivitati 2010. aastal, kuid mida tuntakse peagi kui ühte parimat teenust, mis jälgib tööaega ja mida nüüd usaldab enam kui 360 000 kasutajat. Kui me räägime teenuste tüübist, on tööriist piiratud, kuna see jälgib ainult tööaega, samas kui Pingdom pakub tööaega, reaalset kasutajate jälgimist ja tehingute jälgimist jne..

Uptime roboti loendisse lisamise põhjuseks on selle madal hind, täpsus ja kasutusmugavus. Veelgi enam, kui soovite ainult tööaega jälgida, on UptimeRobot märkimisväärne valik.

Saate jälgida 50 veebisaiti ja saata HTTP, HTTPS, märksõna, pingi ja kohandatud porte vaid ühe kontoga. Veebisaidi seadistamine on lihtne, lihtsalt sisestage URL ja see on see. See jälgib teie saiti iga minuti järel asuvatest erinevatest mandritest (USA, Suurbritannia, Saksamaa ja Kanada jne) asuvatest erinevatest sõlmedest ja kui seisakuid tuvastatakse, saadavad nad hoiatusi. Isegi nad pakuvad madala hinnaga plaani; ikkagi, kui teil pole teenuse kvaliteediga rahul, on teil 30 päeva aega, et küsida täielikku tagasimakset.

Aeg, mis teeb robotist suurepärase valiku, on eelteatis. Saate valida teadete arvu ainult ühe seisaku kohta ja seisaku kestuse, pärast mida nad teid teavitavad. See aitab väikeseid seisakuid tähelepanuta jätta.

Kuidas teateid saada? Nad pakuvad 10 tasuta SMS-i ja piiramatut e-posti kasutajatele seisaku- ja tööaeghoiatuste saatmiseks. Lisaks saab seda integreerida mõnede suurte kanalitega nagu Twitter, Pushover, Slack, HipChat, Boxcar ja webhook jne..

See pole veel möödas, UptimeRobot salvestab viimase 1 aasta andmed ja saate jälgimisloke Excelis hõlpsalt ühe klõpsuga alla laadida. Nagu paljud teised ettevõtted, leiate vastuse KKK-st või saate neid lihtsalt e-postiga saata. Praegu pakuvad nad ka tasuta paketti, mis sisaldab 50 monitori ja 5-minutist jälgimissagedust. Kindlasti on nende plaanid palju väärt ja annavad väärtust.

Mis meile kõige rohkem meeldib:

 • Oskab uurida 50 monitori, lihtne ja arusaadav, madala hinnaga plaane, lubada külastajatega statistilisi andmeid jagada, 30-päevane tagasimaksepoliitika

Mis meile ei meeldi:

 • Teenuste mitmekesisus puudub (ainult üles ja seisakuid)

Külastage UptimeRobot

8. Üles.io

updown.io tasuta saidimonitor

Updown.io pakub teenuseid, kuid erinevas stiilis. Plaani ostmise asemel peate lihtsalt krediiti ostma. Alguses registreerumisel saate tasuta 100 000 krediiti. Hea on see, et nad annavad teile ka teada, kui kaua need krediidid kehtiva monitoride arvu ja kontrollimise sageduse korral kestavad. Ja muidugi pakuvad nad parimat hinda. Krediidi ostmiseks kasutage krediitkaarti, Paypalit või Bitcoine.

Klanitud armatuurlaud annab väga sõbraliku elamuse. Pange lihtsalt URL ja valige jälgimisintervall. Samuti saate armatuurlaual näha reageerimise aja trende. Kui te ei sallinud isegi mõne sekundi pikkust seisakuid, on Updown.io teile.

Need võimaldavad kasutajal valida järelevalvesageduse nii madalale kui 30 sekundile. Kui valime 1min intervalli, näitavad need, et saame saiti jälgida rohkem kui 2 kuud. Vinge jah!

Teie saiti jälgitakse kaheksast erinevast linnast, mis asuvad erinevatel mandritel. Lisaks saate ühe klõpsuga mis tahes asukohta aktiveerida ja desaktiveerida. Järgmine tähelepanuväärne omadus on statistikaesitlused.

Üksikasjalikumate andmete esitamisel antakse esmalt uptime statistika ja seejärel iga asukoha peene graafikaga reageerimise aeg. Lõpuks näete viimase 6 kuu andmeid koos sündmustega.

Märguannete jaoks pakuvad nad nõrka integreerimist, e-posti ja SMS-e. Muud teenused hõlmavad sisu sobitamist ja SSL-testimist. Kui soovite jälgida mõnda konkreetset tekstistringi, on sisu sobitamine suurepärane viis, mis annab teile märku, kui stringi (teksti) ei leita.

Miks oodata, registreeruge lihtsalt tasuta ja kui registreerute meie kaudu, saate 100 000 lisakrediiti.

Mis meile kõige rohkem meeldib:

 • Lihtne ja odav, 30-sekundiline intervall, tasuta 100K krediiti kõigile, kinnitamine mitmest asukohast enne hoiatust, kiirtugiteenused

Mis meile ei meeldi:

 • Hinnakujundus eurodes, mis võib mõnda klienti segadusse ajada, SMS-teavitused on kallid (7500 krediiti / SMS)

Külastage ülaosas

9. Uptime.com

Uptime.com

Erinevate eelistega siin saab Uptime.com. Selle ühe tööriista abil saate DNS-i, veebiserverit, meiliservereid ja pahavara hetkega analüüsida. See võib teostada ka PING-i jälgimist. Nad pakuvad testimiseks 30 asukohta kogu maailmas. Ettevõte väidab, et tal on mõned hiiglaslikud õnnelikud kliendid, sealhulgas AMD, IBM ja CISCO jne. Mis teeb neist Pingdomist paremad?

Uptime.com pakub 4 erinevat plaani alates 10 dollarist kuni 400 dollarini. Põhiplaan on üksikute veebisaitide jaoks hästi välja töötatud. Olenemata kavast võivad kõik analüüse teha 1-minutise sagedusega.

Põhiplaan sobib kõige paremini saitidele, mis sõltuvad peamiselt USA vaatajaskonnast (USA sihtrühm). Põhjus on see, et kontrollimine toimub ainult mandrite ümber asuvatest USA paikadest, mitte aga mandrite ümber. Samuti sisaldab see plaan 50 kontrolli (monitori), samas kui Pingdomi põhi- (käivitus) plaan sisaldab ainult 10 kontrolli.

Varasemad andmed võivad olla tehniliste ja muude otsuste tegemisel üliolulised. Niisiis, Uptime hoiab teie viimase 4 kuu andmeid. Lisaks sellele vastavad nad sisule, mis otsib teie saidilt konkreetset stringi, ja kui seda stringi pole, saate sellekohase hoiatuse. Keskmisele laadimisajal silma peal hoidmiseks võite lisada ka kohandatud sadamaid, SSL-i jälgimist ja RUM-aruannete genereerimist.

Nad toetavad mitut kanalit, et hoiatada kasutajaid selliste ebameeldivate sündmuste eest nagu seisakuid jne. Teile saadetakse hoiatusi SMS-ide, e-kirjade, Twitteri, Webhooki ja tõuketeatega (HipChatis ja Pushoveris jne). Probleemide korral saate abi saada e-posti teel või pileti avada. Samuti antakse telefoninumber ja eneseabiks hoidsid nad suurt teadmistebaasi.

Uptime.com ei paku ühtegi prooviversiooni ega tasuta kontot, kuid Pingdom pakub 14-päevast prooviversiooni. Selle tööriista abil saate domeeni tervist tasuta kontrollida. Armatuurlaud on lihtne ja sõbralik ning me ei arva, et uustulnuk võib raskustega kokku puutuda.

Mis meile meeldib:

 • 50 kontrolli, üksikasjad tööaja ja laadimise kohta jne, domeeni tervise üksikasjad, palju kanaleid häirete jaoks, 1min testimissagedus, viirus & pahavara skannimine, RUM-i statistika

Mis meile ei meeldi:

 • Ainult USA asukoht põhiplaani, ühe kasutajakonto, testimiseks
 • Näib kallis vaid 20 tšekiga
 • Lisatasu kõrgemate plaanide jaoks

Külastage Uptime’i

10. Õnnelikud rakendused

Happyappsi saidi saadavuse ja jõudluse test

Toetades laia valikut kontrollitüüpe nagu veebisaidid, rakendused, pingid, andmebaasid, Postgres ja pistikupesad jne, muudab HappApps igat tüüpi testideks. Nad pakuvad võrreldes Pingdomiga suuremat väärtust.

HappyAppsi esmane plaan jääb alla 10 dollari, Pingdom võtab aga 11,95 dollarit. Lisaks võimaldavad need Pingdomis lisada 10 tšekki (monitorid või veebisaidid jne), samal ajal kui HappyApps toetab kuni 25 tšekki. Nii et suurepärane valik, kui teil on mitu veebisaiti.

Lühike monitooringu sagedus võimaldab teil tööajast silma peal hoida. Nii et nad pakuvad HappyAppsis 1-minutist sagedust. Koos sellega antakse ka reageerimise aja statistika.

Saate tšeki igal ajal summutada. See on väga kasulik hooldustööde tegemisel ja te ei soovi teateid saada. Klõpsake lihtsalt lisatud tšekil ja siis klõpsake paremas ülanurgas antud lipul. Ja nüüd lähete nüüd vaigistusrežiimi.

Keskmiste analüüsimiseks saate sirvida viimase 30 päeva ajalugu. E-post on ainus viis nendega veebis ühendust võtta või abikeskust sirvida. Kuid me arvame, et abi pole vaja, sest uus inimene saab hõlpsasti aru, kuidas seda kasutada.

Igal kuul antakse teile 20 SMS-i hoiatust töö- ja seisakuaegade hoiatuste saamiseks. Kuid need sisaldavad piiramatuid e-posti teateid. Lisaks pakuvad nad ka 30-päevast tagasimakse poliitikat.

Kui proovite siiski kõhelda, proovige HappyAppsi jaoks registreeruda tasuta konto, kus saate jälgida kuni 3 veebisaiti. Lisaks sisaldab see vähemalt 5-minutist minimaalset sagedust, piiramatuid e-posti teateid ja sellel on 7 päeva ajalugu.

Me teame, et 5-minutine intervall on pikk ajavahemik, kui soovite konkreetselt tööaega jälgida. Kuid tasuta kontol, kuna saate lisada igat tüüpi tšekke, nii et võib olla kasulik nende armatuurlauale sõbralikult tutvuda.

Mis meile meeldib:

 • 25 kontrollimist, 1-minutine jälgimine, sõbralik ja hõlpsasti kasutatav, lubada mitmele kasutajale rollidega, tonni kontrolltüüpe

Mis meile ei meeldi:

 • Kohandatud tšeki tüüp on saadaval ainult kõige väärtuslikuma plaani korral, tagasimaksepoliitika puudub

Külastage HappyAppsi

11. Host-Tracker.com

odavaim pingdom alternatiiv 2017

Üks peamisi põhjusi Host-tracker positsioneerimiseks Pingdomi alternatiivide loendis on ahvatlev hinnakujundus. Nende põhiplaan on arvestatav võimalus väiksemate veebisaitide jaoks. Sõlmed asuvad enam kui 140 asukohas ja nüüd on neil üle 43 000 kliendi. Lisaks sellele sai ettevõte usalduse mõnede hiiglaste, nagu Microsoft, Panasonic ja Kaspersky jne.

Isikliku plaani järgi saate jälgida kuni 5 URL-i. Nende eripäraks on kohad, kust teie saiti jälgitakse. Asukohti saate vabalt valida, pidades silmas oma sihtrühma.

Seal on palju teenuseid, näiteks HTTP, ping, pordid, sertifikaatide aegumine, andmebaasid, CPU, HDD jälgimine ja palju muud. Kuid teile kättesaadavad teenused sõltuvad valitud plaanist.

Isiklikus plaanis teostavad nad kontrolli 10 minuti pärast. Me teame, et see tundub pikaajaline, kuid väiksemate veebisaitide jaoks on see siiski mõistlik valik. Saate lisada 5 kontakti. E-kirjade kaudu saadetavate teadete arv ei ole piiratud, kuid SMS-i hoiatused on piiratud 50-ga.

Host-tracker kasutab mitmesuguseid vahendeid, näiteks Skype, Viber ja Hangout jne, et kasutajaid teavitada, kui sait alla läheb ja üles läheb. Lõputööde ajal jälgivad nad ka reageerimise aega.

Praegu võtab Host Tracker kasutusele 30-päevase raha tagasi garantii. Kuid võite ka tellida 30-päevase prooviversiooni või tasuta konto, see on kõik teile sobiv. Kui teil on suurem sait, soovitame teil valida "Äriplaani" mis sisaldab palju kasulikke teenuseid, sealhulgas DNS-i musta nimekirja kontroll ja tugi kuni 25 monitori ja 300 SMS-teavitust.

Mis meile meeldib:

 • Väga madal hind, palju kanaleid (Skype, Hangout jne) teadete jaoks, tonnide sõlmede kontrollitud hoiatusi, muudab jälgimise tõhusamaks iga-aastaste aruannete abil

Mis meile ei meeldi:

 • Isiklikus plaanis on suur jälgimisintervall, isiklikus plaanis puuduvad paljud funktsioonid, näiteks sisu sobitamine ja API jms.

Külastage host-jälgijat

12. Sadamamonitor

Sadamamonitori saidi oleku kontrollimine

Kui te ei soovi teenuste keerukusesse sattuda, on siin madala hinnaga plaanidega PortMonitor. Armatuurlaual saate lisada veebisaidi, DNSi, serveri ja kohandatud pordid. Armatuurlaud värskendatakse automaatselt, et esitada uusimad üksikasjad. See näitab viimase 24 tunni, 7 päeva ja 30 päeva tööaega ja reageerimisaega.

PortMonitor pakub 6 erineva spetsifikatsiooniga eelplaani ka juhul, kui teil on vaja kohandatud plaani, saate seda teha foorumi kaudu. Kaks esimest plaani maksavad madalad, kui võrrelda neid Pingdomi põhiplaaniga.

Esimene pakett sisaldab 10 monitori, teine ​​plaan aga 20 monitori. Automaatne käivitamine viiakse läbi iga 1 minuti järel, et mõõta, kas teie saidil on seisakuid või tööaega ning milline on reageerimise aeg.

Teateid saate saata kahel viisil e-posti ja Pushoveri kaudu. Minge paneeli sätete vahekaardile ja valige siis e-kirjade märguanded e-posti teel. Ja kui soovite nutitelefonis hoiatusi vastu võtta, peate lihtsalt vahekaardi Pushhover konfigureerima.

Lisaks saate aruandeid ja sündmusi igal ajal vaadata, samuti saadavad nad iganädalasi ja igakuiseid e-kirju. Arendajatele pakuvad nad REST API-t, mis võimaldab hõlpsat pordimonitoride integreerimist veebisaidi ja rakendusega jne.

Kui te pole siiski veendunud, võite proovida nende tasuta kontot, mis on parim viis teenuse kvaliteedi mõõtmiseks. See hõlmab maksimaalselt 2 monitori, 60 s min jälgimissagedust, e – posti ja push teateid jne.

Mis meile meeldib:

 • Madalad hinnad, piiramatu e-posti ja tõukemärguanded, 1 aasta varasemate andmete säilitamine, 1 min kontrollimise sagedus, mitme kontakti lubamine, kontrollimine enne rikke sündmuse loomist

Mis meile ei meeldi:

 • SMS-teateid pole. Kui need lubavad Twitteri ja Hangouti integreerimist, on see hõlpsam

Külastage PortMonitorit

13. R apidspi ke

Rapidspike alternatiiv pingdomile

Võib juhtuda, et need on kulukad ja jah. Nende värbamise põhjus on see, et saate ühest kohast palju lahendusi. Kuidas on veebimeistril suurem veebisait ja vähem aega, et keskenduda jälgimisteenustele, vahetades erinevaid armatuurlaudu? Siin tuleb mängu RapidSpike.

See pakub intervalli 1 kuni 60 minutit, valik on teie enda teha. Professionaalset plaani saab jagada 5 kasutaja vahel ja see võimaldab teil lisada piiramatu hulga kuvasid. See on suurepärane, kui töötate rühmas.

See jälgib veebisaite, servereid, sadamaid, SSL-i, SEO statistikat ja palju muud. Pärast monitori lisamist saate isegi oma veebisaidi konkreetseid lehti jälgida. Igal kuul antakse 25 SMS- või kõnekõnet. Lisaks saate konfigureerida häirete, funktsiooni Webhooks ja Pager teate vastuvõtmiseks.

Rapidspike pakub ka täiustatud seiret, sealhulgas WHOIS ja SSL, ning näitab nende aegumis- ja muud statistikat. Kui Google lisab teie saidi musta nimekirja pahavara põhjuste tõttu, otsib Google Google’i saidi märgistuses hoiatusmärgiga ja nii saavad külastajad hoiatusi alati, kui nad proovivad siseneda ja seega ei pruugi nad teie saiti külastada..

Rapidspike jälgib Google’i ohutu sirvimise loendit ja saadab teatisi pahavara ja kahjuliku sisu kohta. Ainult ühe juhtpaneeli abil saate oma saidi SEO-d jälgida ka Alexa Rank, Google Analytics, Moz rank ja backlink statistika abil.

See pole veel läbi; neid on veelgi, saate toimivust jälgida reaalse kasutajaseire abil. Nad pakuvad telerirežiimi, mis näitab reaalajas statistikat, et saaksite probleemid kiiresti tabada. See on kasulik funktsioon, kui teil on eraldi ekraan.

Rapidspike teeb globaalset seiret, genereerib graafilisi aruandeid ja võimaldab kasutajatel häiretundlikkust konfigureerida. Lisaks saate avaliku oleku lehe loomisega jagada statistikat ka teistega. See on väga kasulik tööriist, kui saate seda endale lubada. Registreeruge kohe ja saate 30-päevase prooviversiooni.

Mis meile meeldib:

 • Pakub piiramatu hulga kuvasid, SEO jälgimist, pahavara tuvastamist, SSL-i & WHOIS-seire, integreerimine paljude tööriistadega, sisaldab 1-minutise intervalliga jälgimist.

Mis meile ei meeldi:

 • Kõrge hind, teenuste pommitamine võib algajaid segadusse ajada

Külastage RapidSpike

Järeldus:

Nii et eespool mainisime mõnda suurepärast Pingdomi alternatiivi, et oma veebisaite jälgida. Enamik nimekirja kuuluvaid ettevõtteid pakub Pingdomist madalamate hindadega plaane, mis sisaldavad kõiki olulisi funktsioone. See on kõik teie valik.

UptimeRobot on hea valik, kuna see toetab erinevaid kontrollitüüpe, 50 monitori ja 1-minutist testimisintervalli. Kuid tööaja jälgimine on piiratud. Teisalt pakuvad Statuscake ja Rapidspike kasulikke funktsioone, kuid nende hind on kõrge.

Parim viis teenuse valimiseks on meeles pidada selliste tegurite arvu nagu kontrollvahemik, monitoride arv, häirete tüübid, andmete säilitamine ja sõlmede asukohad. Muidugi on ka hinnakujundus hädavajalik.

Ootame teie mõtteid edasi ja anname teile oma kogemusest teada. Kas on mõni parim Pingdomi alternatiiv, mida peaksite siin loetlema? Palun soovitage allpool kommentaaride jaotises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map