Kümme parimat grammatika alternatiivi 2020. aastal

7

Kas teadsite, et grammatilised vead võivad mõjutada teie ajaveebi asetust, populaarsust ja teie isikupära?


Kuigi väiksemad vead on teadmatud, peaks veavabade artiklite kirjutamine olema teie peamine prioriteet.

Muukeelse inglise keele oskaja jaoks on grammatiliste rikete tuvastamine ja parandamine üle jõu käiv ülesanne, kui teistelt abi ei saa.

Enamik inimesi usaldab MS-i kontorit, kuid sellest võib abi olla õigekirjavigade, mitte grammatiliste ja / või muude vigade korral. Kuigi grammatika on täiustatud tööriist, millel on palju funktsioone, võivad selle kallid plaanid kutsuda teid üles leidma grammatika alternatiivi.

Samuti võiksite lugeda:
Parimad odavad pilvimajutuse pakkujad

Enne alustamist peaksite teadma, et grammatika võimaldab teil valida Briti / Ameerika inglise keele vahel, kontrollida plagiaatlust, pakub arvukalt kirjutamisstiile, soovitusi sõnavara rikastamiseks, grammatika leidmist & kirjavahemärgid, ja palju muud. Meie põhjalikku grammatikaülevaadet saate lugeda siit.

Miks on grammatika parem kui teised?

Grammarl y on üks arenenud, kaasaegseid ja täiuslikke tööriistu, mis pakub ühes kohas mitut funktsionaalsust. Praegu pole ühtegi sellist tööriista, mis oleks piisavalt hea selle võitmiseks. Ehkki teenuseid on palju, töötab Grammarly täiustatud algoritm nagu võlu ja soovitab mõne sekundi jooksul kõik võimalikud vead. Niisiis, proovige see uuesti proovida ja nautige 7-päevast TASUTA prooviperioodi.

 • See välistab grammatika-, kirja- ja kirjavahemärgid.
 • See soovitab seotud sõnu sagedamini kasutatavate fraaside / sõnade jaoks või täiustab sõnavara.
 • Sisu dubleerimise vältimiseks kontrollige kohe plagiaati.
 • Aidake teil näidete abil lauseehitust paremaks muuta.

Proovige grammatikat KOHE

Nii et olenemata grammatika alternatiivide otsimise põhjusest, olgu see siis hinnakujundus või kvaliteet või midagi muud, panime kokku 10 parima nimekirja parimad grammatika alternatiivid.

10 parimat grammatika alternatiivi 2020. aastal

1. ProWritingAid

ProWritingAid on suurepärane grammatiline alternatiiv, kui teie peamine mure on hinnakujundus. See on funktsioonirikas tööriist, mis on saadaval nii tasuta kui ka premium versioonina. Saate selle hõlpsalt oma brauserisse lisada, et Gmaili, WordPressi, Facebooki ja Twitteri jms kirjutades teksti puudusi analüüsida. Lisaks saab selle hõlpsasti integreerida MS Office’i ja Google Docs’iga. Arendajatele pakuvad nad ka juurdepääsu API-le, et arendajad saaksid selle oma rakendusega integreerida. Tasuta kasutajatele pole töölauarakendust.

Nagu grammatika, pakuvad nad palju kirjutamisstiile, nagu üldine, äri- ja akadeemiline, ajaveebipostitus jne. Võite valida USA, Suurbritannia ja üldise inglise keele stiili. ProWritingAidi kasutamine on täiesti lihtne. Pärast laienduse installimist näete väikest ikooni, mis ilmub iga saidi tekstiredaktoris viibimise ajal. Liikuge nüüd hiirekursoriga ikooni kohale ja valige suvaline suvand, mida eelistate grammatika, liigkasutatud sõnade, stiili, klišeede ja koondamiste jne jaoks..

Kui te ei soovi installida, minge lihtsalt ProWritingAidi lehele ja registreeruge. Selle tööriista teeb grammatikale lähedaseks alternatiiviks see, et see suudab teie tekstiga teha 25 tüüpi teste, näiteks grammatika, asesõnad, lauseehitus & pikkus, üleminek ja ebamäärased sõnad jne. Nende kirjutamisstiil on sõnade loetavuse parandamiseks väga tõhus.

Tesauruse valik tõstab esile sõnad ja hiirekursori hõljumisega saate valida alternatiivsete sõnade loendist. Tööriist on juurdepääsetav väga odavate hindadega ja selle aastane tellimus maksab vaid 60 dollarit, eluaegse tellimuse hind on aga 210 dollarit.

Plaane toetab 14-päevane raha tagasi garantii. Neisse ei kuulu ühtegi tõlki, kuid meie arvates üldiselt ei peeta seda korrektuuri tööriista kohustuslikuks komponendiks. Kuigi need pakuvad plagiaadi kontrollimist, maksavad see teile täiendava summa. ProWritingAid on uskumatu tööriist, millel on pikk funktsioonide loetelu ja mis on kindlasti teie raha väärt.

2. WhiteSmoke

WhiteSmoke on ka väga tõhus ingliskeelne kirjutamis- ja korrektuuritööriist. See näitab nii grammatikat kui kirjavahemärke, õigekirjakontrolli ja stiilisoovitusi. See on saadaval igat tüüpi seadmetele, sealhulgas Mac, Windows, veebibrauserid, iOS ja Android jne. Tarkvara sisaldab enam kui 100 kirjutamismalli, näiteks Resumes, kaastundeavaldused, tänan teid, aruanded ja kaaskirjad jne..

WhiteSmoke’i tõlk on üles ehitatud statistilisele masintõlkele ja näitab tõlget, mille tõenäosus on õige. Nad toetavad peaaegu 55 keelt. Programm tõstab sõnad esile ja hiirekursori hõljumisega näete grammatika ja kirjavahemärkide soovitusi. See kontrollib lause 16 erinevat piirkonda, nagu näiteks killud, pingelised, valed kirjavahemärgid ja täppismuundurid jne..

Tööriist selgitab, miks sõna esile tõstetakse, ja pakub ka näite selle sõna käsitlemiseks. See sisaldab ka tesauruse kaudu ulatuslikku sünonüümide loetelu, mis sobib suurepäraselt sõnavara koostamiseks ja sõnale alternatiivi leidmiseks, mida teie dokumendis mitu korda kasutatakse. Lisaks määratleb see ka valitud sõna.

WhiteSmoke’i abil saate teada, kas tekst on plagiaatlik või mitte. See on väga kasulik, kui palkate oma veebisaidile mõned veebikirjutajad. Ettevõte töötas välja lisandmooduli, mis aitab kasutajatel Outlooki, MS Officei või muude teksti redigeerimise kastidesse kirjutades. WhiteSmoke juhib tähelepanu vead punase fondi (õigekirjavea), rohelise (grammatika) ja halli (korduvate) sõnade korral.

Üks lahe asi on see, et nad pakuvad mitmesuguseid videoõppeõpetusi, mis on seotud eessõnade, abistavate verbide, nimisõnade ja häälduskeeltega jne. Abi saamiseks võite neile helistada või e-kirja saata. WhiteSmoke maksab 4,16 dollarit kuus "Oluline" kava ja 6,67 dollarit kuus "Lisatasu" üheaastane tellimus.

Ettevõte pakub 48-tunnist tagasimakse poliitikat plaanidele, mis kehtivad vähem kui 31 päeva, samas kui muud plaanid sisaldavad 31-päevast täielikku tagasimakse poliisi. WhiteSmoke on muljetavaldav tööriist ingliskeelse kirjutamislahenduse jaoks, kuid need pakuvad ainult 4-päevast prooviversiooni, mis on väga piiratud. Meie kogemuse kohaselt on ingver kasutatavuse ja töökindluse osas ühilduvam kui WhiteSmoke.

3. Ingver

Ingver on tõhusate tulemuste tõttu veel üks üsna geniaalne vahend õpilaste, õpetajate ja blogijate seas. Ingver pakub funktsioone hõlpsamalt, kuna see on saadaval opsüsteemidele Windows, iOS, Android, Chrome, Safari ja Mac. Redigeerimisväljadele (nt WordPress) trükkimisel võite kasutada ingveri korrektuuri tööriista või minna lihtsalt nende saidile ja kleepida tekst. See aitab teil isegi otsinguriba kasutamisel sellistel veebisaitidel nagu YouTube.

Ingver tuvastab vead väga kiiresti ja tõstab need esile. Kui viite hiire esiletõstetud sõna kohale, annab see soovituse selle parandamiseks. Ja kui soovite kõik ettepanekud korraga heaks kiita, klõpsake lihtsalt nuppu Kinnita kõik. Nagu Grammarly, saab ka Gingeris valida kas briti või ameerika inglise.

Ingver tõlgib teie dokumendi ka 40 keelde, sealhulgas hiina, prantsuse, urdu, hindi, araabia ja vene keel. Lisaks võite otsida oma sõnade määratlusest sõnastiku kaudu ja sõnastada lauseid mitmesuguse ülesehituse järgi. Lisaks saate luua ka isikliku sõnaraamatu, nii et programm järgmisel korral nende sõnade korral vigu ei näita. Tekstilugeja on veel üks ainulaadne ingveri funktsioon, mis on kasulik häälduse õppimiseks, kuid see on saadaval ainult esmaklassilises versioonis.

On kaks versiooni Tasuta ja Premium. Tasuta versioonil puuduvad mõned omadused, nagu näiteks vigade analüüsi aruanne, tekstilugeja ja piiramatu grammatikakontroll. Soovitame nende veebisaidi proovimise asemel installida nende brauserilaiendi või töölaua. Sest kui kontrollite oma teksti veebisaidile kleepimisega, analüüsib see ainult piiratud sõnu.

Aastaplaani eest võtab Grammarly 11,66 dollarit kuus, ingver aga 7,49 dollarit kuus (pakkudes 40% allahindlust). Ingver on üks suurepäraseid Grammarly alternatiive Maci ja teiste kasutajate jaoks, kuid tal puudub plagiaatluse tööriist, mis hõlbustab veebipõhist väljaandjat võitlema dubleerimise vastu. Lisaks, kui kasutate nende sünonüüme või definitsioonifunktsiooni, paremklõpsates sõna, nihkub see sünonüümide või määratluste vahekaardile, selle asemel et teavet samal vahekaardil kuvada. See pole suur probleem, kuid tundub ärritav.

 • Grammatika vs ingver – kumb on parem?

4. JetPack

Järgmine loendis on Jetpack WordPressi pistikprogramm. Kui kasutate WordPressi, siis võite seda pluginat juba kasutada. Kuna see üks tööriist võib pakkuda arvukalt eeliseid, näiteks oma saidi liikluse jälgimine, turvalisuse parandamine, tasuta teemad ja palju muud. Selle korrektuurfunktsioon töötab samadel põhimõtetel nagu Pärast surnud rida. WordPressi blogijate jaoks on suurepärane, kui teil on korrektuuri tööriist otse postituse redigeerijas, selle asemel, et sisu eraldi ingliskeelse kabe tööriista tekstiredaktorisse kleepida..

Pärast Jetpacki installimist näete sellist ikooni. Alustage sisu kirjutamist või lihtsalt kleepige sisu ja klõpsake siis seda ikooni. See alustab skannimist ja tähistab sõnad punase, rohelise ja sinise joonega. Punane tähendab sõna valesti kirjutatud või valesti kasutamist; roheline näitab grammatikavigu, sinine aga vihje stiili kirjutamiseks. Lisaks selgitab see ka vigu.

Jetpacki korrektuuri tööriista saab konfigureerida navigeerides Kasutajad => Sinu profiil. Märkige lihtsalt selle funktsiooni ruudud, mille soovite lubada. Peamiseks funktsiooniks on liigkasutatud, keerukate, passiivsete hääle- ja sõnaoskuslausete tuvastamine jne.

jetpacki grammatika omadused

Lisaks saab tööriist korrigeerida inglise, hispaania, portugali, saksa ja prantsuse keeles kirjutatud postitusi.

Tööriist on lihtne ja saate kasutada kõiki selle korrektuuri funktsioone, maksmata isegi sentigi. Kuid sellel jäid puudu mõned olulised omadused. Isiklikku sõnastikku koostada ei saa ja see ei osuta valesti kasutatud sõnadele, mis on kirjutatud muudes keeltes peale inglise keele. Samuti ei lase nad teil valida USA, Suurbritannia ja Kanada inglise stiilide hulgast. Meie kogemuse põhjal pole see nii tõhus kui grammatika või ingver, kuid on väärt tasuta tööriist, mis aitab teil parandada oma põhilisi kirjutamisoskusi.

5. PaperRater

PaperRater töötab arvutialgoritmidel, mida südamlikult nimetatakse Grendeliks. Praegu pole selle tööriista laiendamist ega töölauaversiooni. Külastage lihtsalt neid Korrektor ja grammatikakontroll ja pange oma tekst kasti, mis ilmub teie ees, ja saate aruande. Nende süsteem kriipsutab alla valesti kirjutatud või grammatikaprobleemidega sõnu. Allpool olev pilt loetleb PaperRateri funktsioonid.

korrektuuri paperrateri funktsioonid

Kuna veebikirjastajad avaldavad igal aastal palju andmeid, on vaja algsed andmed avaldada. PaperRater pakub ka plagiaadikontrolli nagu Grammarly. Kuid tasuta versioonis näitab plagiaadi kontrollija ainult ebaoriginaalsuse protsenti. Ilma tasulist paketti tellimata ei leia plagiaadiga ridu ega sisu. Samuti on see integreeritud korrektoritööriistaga, mis tähendab, et peate teksti eraldi plagiaatluse kontrollimisse kleepima.

Samuti pakuvad nad sõnavara ehitajat. Pange lihtsalt sõna sisse ja nad esitavad nii määratluse kui ka erinevad näidislaused, et saaksite idee selle sõna kasutamisest.

PaperRater sarnaneb grammatikaga, kuid selle tasuta versioonil on mitmesuguseid piiranguid. Faile ei saa importida ja tööriist on piiratud 5 leheküljega. Pealegi on nende korrektor natuke keeruline. Lisatasu tellimuse jaoks, ehkki tarkvara on odav, ei ole see ülim lahendus ja te ei saa sellele loota.

6. Lihtne kirjutada

Funktsioonide mitmekesisus muudab SlickWrite’i grammatikale lähedaseks alternatiiviks. Esiteks kasutage kirjutamiseks nende redaktorit või lihtsalt teksti kleepimist. Nüüd klõpsake nuppu külgribalt. Tööriist osutab teie lõikudele mitmesuguseid elemente, näiteks ülearused laused, passiivne hääl, üleminekusõnad, määrsõnad ja tavalised alussõnad jne..

SlickWrite’i lahe asi on see, et sellel on mitu integreeritud võimalust. Sõna valimisel ilmub allosas hüpik, kus saate valida seotud sõnade leidmise, tesauruse või sõnastiku määratluse. Samuti sisaldab see Google’i ja Vikipeedia võimalusi, et saada rohkem teavet.

Loetavus on väga oluline, sest kohutavalt loetav artikkel on lugejate ja / või teabeotsijate jaoks peaaegu kasutu. SlickWrite lauseehituse funktsiooni abil saate oma artikli loetavust suurendada. See näitab keerulisi ja pikki lauseid. Kirjanikuna ei pruugi te „Voolust” teada olla. SlickWrite esitab graafilisi üksikasju sõna pikkuse, lause pikkuse ja struktuurilise voo kohta, nii et kasutaja saab hõlpsalt voolukiirust muuta.

Saate SlickWrite’i mõne hetke jooksul konfigureerida, minge lihtsalt selle seadetesse ja märkige ruudud, milliseid probleeme soovite oma tekstist leida. Kõigi omaduste hulgas on selle veebipõhise korrektuuritarkvara parim osa statistika. See sisaldab teie sisu põhjalikku koondanalüüsi ning fraaside ja sõnade statistikat. Siiani saate nende teenuseid tasuta kasutada, kuna praegu pole premium-versiooni.

SlickWrite on tähelepanuväärne tööriist, mis sisaldab arvukalt reegleid, mida saate oma tahtmise korral lubada või keelata. Kuid sellel puudub mugavus. Nagu grammatikas, võimaldavad need korrigeerimist ühe klõpsuga, kus peate lihtsalt klõpsama paranduse ettepanekul. See tähendab, et saate funktsiooni Slick Write kasutada ainult vigade tuvastamiseks. Võõrkeelena inglise keele oskajatele soovitame proovida tööriista, mis pakub paranduste jaoks hõlpsat kasutamist, näiteks grammatika.

 • Mõelge ka lugemisele: 10 parimat plagiaatikabe ja -teenust

7. 1kontrollija

Uurides 10 parimat grammatika alternatiivi, oli 1Checker oma paindliku olemuse tõttu kindlasti heas positsioonis. Võite kasutada veebiversiooni või installida selle Windowsi või Maci seadmetele. Seda saab integreerida Wordi ja Outlookiga. Programm töötab loodusliku keele töötlemise süsteemil, mis on kombinatsioon arvutiteadusest ja kunstlikust keelest.

Kui klõpsate nupul „Läbivaatamine”, kuvatakse mõne aja pärast statistika, mis näitab protsentides grammatika, õigekirja ja muid vigu. Lihtsalt sulgege see ja alustage redigeerimist. Tööriist lihtsalt tõstab vead esile ja esitab sõnade all näpunäited. Samuti kuvatakse külgribal tähistatud sõnade seletused. Kui te ei soovi igat viga üle vaadata, klõpsake automaatse paranduse tegemiseks lihtsalt nuppu Rakenda kõik.

1Checker pakub ka tonne äri- ja kommunikatsioonimallidega seotud malle. Valige lihtsalt „Dokumendimall” ja täitke seejärel vasakul küljel olevad tühikud. Nad genereerivad dokumendi automaatselt peene koopia. 1Checker sisaldab ka Google’i ja Bingi toega tõlkijat, et saaksite ebamääraseid sõnu ja fraase kiiresti tõlkida.

See on tasuta programm, nagu Grammarly tasuta versioon, põhivigade tuvastamiseks. See võib olla abiks sõnade, kirjavigade ja struktuurimuutuste kõrvaldamisel. Kokkuvõttes tasub seda tarkvara kasutada, kuna see ei maksa teile midagi.

8. Online parandus

OnlineCorrection on tasuta veebiprogramm, mis päästab teid piinlikkusest, millega võite kokku puutuda grammatiliste ja kirjavigade tõttu. See analüüsib hoolikalt teie sisu ja loetleb seejärel vead. Paranduste tegemine on väga lihtne, kuna valed sõnad on tähistatud erinevate värvidega. Tööriist pakub ka soovitatud sõnu.

OnlineCorrection otsib teie tekstis grammatikat, stiili, kirjapilti, kirjavahemärke ja sõnade dubleerimist. Sisu originaalsust ei leita kuidagi. Samuti ei paku nad tööriista ühtegi premium-versiooni.

Koos ingliskeelse paranduse funktsiooniga toetab OnlineCorrection ka mitut keelt, mis on selle kontrollija parim osa. Tarkvara suudab korrektselt lugeda saksa, prantsuse, hispaania, itaalia, poola, portugali ja vene keeles kirjutatud teksti.

OnlineCorrection on lihtne tööriist artikli korrektuurimiseks enne avaldamist või kellelegi esitamist. See võib olla arvestatav võimalus, kui otsite tasuta grammatilisi alternatiive. Samuti pole vaja registreeruda, nii et peaksite proovima.

9. HemingWay

HemingWay keskendub peamiselt teie postituste loetavuse suurendamisele. Võite kasutada nende veebiversiooni või alla laadida töölauarakenduse. Kuid lauaarvuti versiooni eest peate maksma 19,99 dollarit. Lisaks saab seda kasutada WordPressis või keskmises redaktoris. Nad esitavad ka loetavuse hinde.

Teksti kleepimisel tõstab see esile eri värvi fraasid. Tööriist ütleb teile, millist lauset on raske lugeda, ning pakub ka soovitusi sõnade lihtsustamiseks. Hemingway redigeerijal on ka mitu võimalust, nagu pealkirjad, paksus kaldkirjas, täpploendid, linkide lisamine jne. Ehkki teiselt poolt ei luba grammatikaredaktor kasutajal linke sisestada ega hüperlinkidega teksti kleepida..

Tööriist tähistab lausetest ka passiivset häält. Meie arvates pole Hemingway tõhus vahend grammatiliste vigade leidmiseks.

Kuigi see on suurepärane vahend teie artiklite loetavuse parandamiseks, kuhu see sobib? Esmalt võite kasutada mõnda täiustatud tööriista, näiteks grammatikat, ja seejärel edastada see artikkel Hemingway kaudu, nii et teie artikkel pole mitte ainult grammatiliste vigadeta, vaid ka hõlpsasti loetav..

10. Tagurpidi

Kui otsite veebipõhist korrektuuri tööriista, on Reverso teie jaoks. Nad töötasid välja Chrome’i kasutajatele laiendi, kuid pole töölaua-, Androidi- ega iOS-i rakendust. Veebiversiooni kasutamiseks minge lihtsalt aadressile R e verso ja kleepige tekst. See ei pruugi leida eelvigu, kuid on hea põhivigade leidmiseks.

Mis teeb sellest Grammarly sarnase tarkvara? Sellel on integreeritud sõnastik koos konjugaadi ja sünonüümi võimalustega. Nende kasutamiseks valige kõigepealt kogu tekst ja seejärel valige suvand. On hea, kui te ei soovi avada erinevaid saite, et leida konkreetsete sõnade määratlust või sünonüüme.

Reverso toetab mitut keelt, mis tähendab, et see võib tõlkida teie andmed mis tahes keeltesse, mida nad toetavad, nagu saksa, prantsuse, araabia ja vene keel jne. Kui soovite oma grammatikaoskusi parandada, peaksite külastama nende hästi korraldatud teadmistebaasi, kus nad omada teavet ajate, tegusõnade, määrsõnade, eessõnade ja paljude muude teemade kohta. Neil on ka arvukalt teemasid prantsuse grammatikareeglite kohta.

Kui artiklite lugemisel on keelebarjäär, peate kasutama nende Chrome’i laiendit. Pärast laienduse installimist topeltklõpsake suvalisel veebilehel ilmunud sõnadel, et tõlkida need 11 erinevasse keelde. Samamoodi saate tõlkida lauseid.

Meie isikliku kogemuse kohaselt saab seda tööriista kasutada mitmesuguste lausete konstrueerimiseks, kuid korrektuuriks ei saa te sellele loota. Lisaks on Reversoga väike probleem see, et see suudab kontrollida ainult 600 tähemärki. Nii et lihtsa korrektuuri jaoks ja mis kõige tähtsam, kui teil on keelelisi erinevusi, on seda kindlasti mõistlik kasutada.

 • SSD hostimine
 • Ülaosa "10" Parimad kiireimad veebimajutusteenuste pakkujad
 • Ülaosa "10" Windows Serveri majutusteenused
 • 10 "Parim" Ostke e-kaubanduse saidi seadistamise alternatiive

Järeldus

Meie kogemuste kohaselt ProWritingAid ja WhiteSmoke on ühed kõige lootustandvamad grammatika alternatiivid.

Kuid isiklikult soovitame kõigepealt proovida grammatikat kasutada, kuna see on kõige arenenum tööriist, mis suudab tuvastada 400+ lihtsat kuni edasijõudnud grammatilist viga ning mis on hea ka sõnavara parendamiseks. Lisaks sellele on sellel tööstuses praegu kasutatavate tööriistadega võrreldes kõige sõbralikum liides.

Kas teil on teie meelest mõni parim grammatiline alternatiiv? Kui jah, siis palun jagage allpool kommentaaride jaotises ja andke meile teada, millist tööriista kasutate kirjutamisvigade parandamiseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map