Kuidas kogu WordPressi veebisaiti varundada – juhend piltidega

0

Varundamine on WordPressi saidi / ajaveebi üks olulisemaid tugisambaid. Oletame, et teie saidiga juhtus midagi valesti ja te ei leia algpõhjuseid või kogu teie sait on haavatav. Siis on kiireim ja lihtsaim viis loodud varukoopia taastamine. WordPressi saidi varukoopia loomine on väga lihtne. Ajad on möödas, kui peate kõiki asju käsitsi tegema. Nüüd peate lihtsalt klõpsama ja see on ka kõik.


Palju hostimise pakkujad lisage plaanidesse tasuta varukoopia loomise ja taastamise teenused, kuid peate nende poliitikat veelkord kontrollima. Nagu InMotioni puhul, saate ka varukoopia taastada ainult üks kord nelja kuu jooksul. Juhul kui SiteGround, nad loovad ainult ühe eksemplari ja peate taastama iga kord, kui soovite. Need on fantastilised hostingu pakkujad; me ei jäta nende teenuseid tähelepanuta ainult varunduspiirangute tõttu.

Nii et lahendus on WordPressi saidi täieliku saidi varukoopia loomine, installides lihtsa pistikprogrammi, kus te ei vaja tehnilisi oskusi. Varundamise tegemine pistikprogrammi kaudu on ülilihtne protseduur. Updraftplus on parim tasuta ja usaldusväärne pistikprogramm teie töö salvestamiseks.

Kuidas WordPressi saiti / ajaveebi kohe varundada – Updraftplus

Updraftplus

Updraftplus on tasuta pistikprogramm, mis võimaldab teil tasuta varukoopia luua ja toetada mitut serveri asukohta, kus talletate varufaile nagu Google’i draiv ja Dropbox jne. Võite teha varukoopia kogu WordPressi veebisaidilt või valitud failidest, näiteks teemadest, andmebaas, pistikprogrammid jne. Ja samamoodi, kui soovite taastada, saate valida ka taastatava faili või kogu saidi.

WordPressi saidi varundamise sammud:

 • Logige sisse oma WordPressi juhtpaneelile ja liikuge saidile „Pluginad” ja klõpsake siis nuppu „Lisa uus”.

kuidas WordPressis uut pluguini lisada

 • Otsige üles “updraftplus” ja installige pistikprogramm
 • Pärast pistikprogrammi installimist palub see teil seda teha “Aktiveeri”.

updraftplus plugina installimine ja aktiveerimine

Nüüd peate tegema mõned vajalikud sätted. Ärge muretsege. Järgige lihtsalt allpool toodud samme

 • Hõljutage WordPressi juhtpaneeli külgribal hiirekursorit kursori kohal „Seaded” ja siis klõpsake nuppu “UpdraftPlus varundused”.

kuidas pääseda juurde updraftplus seadetele

 1. Pärast klõpsamist ilmub teie ees pistikprogrammi seadistuspaneel. Nüüd klõpsake nuppu „Seaded” Vaadake allolevat pilti
 2. Vahekaardil Seadistamine peate konfigureerima failide ja andmebaaside ajakava ning varukoopiate arvu. Pärast seda võite valida, millal varukoopia tuleb luua.
 3. Siin saate valida ka iga varukoopia eksemplaride arvu. Altpoolt valime iganädalase varunduskava ja igast varukoopiast 2 koopiat.

WordPressi saidi varukoopia ajakava

 • Pärast seda vahekaardil Seadistamine on järgmine samm serveri asukoha määramine, kuhu soovite varufaile salvestada. Selles juhendis selgitame “dropboxi” protseduuri. Kuna see on ülikerge ja uustulnuk saab selle hõlpsalt integreerida. Valige lihtsalt „Dropbox” praegu ja konfigureerime selle sätted hiljem. Siin vaadake pistikprogrammis saadaolevaid kaugkoha valikuid.

dropbox varukoopia salvestamiseks

 1. Nüüd kerige veelgi alla ja valige kõik failid, kui soovite kogu WordPressi saidi varundada. Samuti saate varundada konkreetseid asju, näiteks teemasid, pistikprogramme ja andmebaase jne.
 2. Varukoopiatega seotud aruannete saamiseks märkige ka ruut E-post.
 3. Pange oma e-posti aadress, millele soovite aruandeid saada.
 4. Lõpus tabas “Salvesta muudatused”.

Wordpressi saidi varundamise täielik säte

Pärast muudatuste salvestamist peate linkima kaugema asukoha pistikprogrammiga. Siit saate teada, kuidas ühendada Dropbox varundusfailide salvestamiseks ja seejärel soovi korral need failid oma kohalikku draivi alla laadida.

Kuidas Dropboxi WordPressi saidi varufailide salvestamiseks Updraftplusi abil ühendada:

 • Klõpsake hüpikaknal pakutavat linki, mis kuvatakse kohe pärast muudatuste salvestamist või kerib üles ja klõpsake lingil, nagu on näidatud allpool toodud joonisel või

link updraft dropboxi pilvesalvestusega

 • Pärast klõpsamist avaneb Dropboxi veebisaidi leht, kus küsitakse “Logi sisse”. Kui teil kontot pole, looge uus.
 • Pärast sisselogimist kuvatakse teade, kus küsitakse juurdepääsu. Nüüd klõpsake nuppu “lubama” ja siis täielik häälestus.
 • Kui klõpsate nuppu „Täielik häälestus”, suundub see automaatselt tagasi teie Updraftplusi paneelile. Klõpsake nuppu „Varunda kohe” WordPressi saidi varundamiseks. Tavaliselt hakkab see automaatselt veebisaidi täieliku varukoopia loomist.
 • Kui soovite varundada mõnda konkreetset faili, klõpsake nuppu „Varunda kohe” sisse “Praegune seis” sakk. Failide valimiseks ilmub kast. Oletame, et tahame luua andmebaasi ja pistikprogrammide varukoopia, siis märkige ainult need ruudud. Siit näete allolevat pilti

valige WordPressi saidi varundamise kohandamiseks failid

 • Aastal “Praegune seis” vahekaardil Updraftplus näete varundamise käiku. See on kõik, mille olete saidi varukoopia edukalt loonud.

Kuidas salvestada WordPressi saidi varukoopia kohaliku draivi

Kui soovite varukoopiafailid oma arvuti kõvakettale salvestada, laadige see kaust lihtsalt Dropboxist alla. Suurema turvalisuse tagamiseks on soovitatav faile alati hoida mitmes kohas.

 • Logi sisse oma Dropboxi kontole
 • Valige kaust ja klõpsake siis allalaadimisel.

laadige WordPressi saidi varukoopia alla oma kohalikku draivi

Varufailide taastamine:

Kui varukoopia valmis, on teie saidi sisu üsna turvaline. Kui juhtus midagi valesti ja teie sait sattus krahhi, peate selle kohe taastama. Sest kui te seda ei teinud, on tõenäoline, et kaotate sellel perioodil külastajate arvu.

 • Taastamiseks klõpsake nuppu “Olemasolevad varukoopiad” ja siis klõpsake nuppu “Taastama”.

kuidas taastada WordPressi blogi varukoopia

 • Kui soovite valida failid, mida soovite taastada, kuvatakse kast. Märkige kõik ruudud, kui soovite kõik asjad taastada.

Nii saate luua WordPressi veebisaidi / ajaveebi täieliku varukoopia ja kuidas seda taastada? Kui teil on oma saidi varundamisega siiski probleeme, küsige abi saamiseks kõhelge. Meil on hea meel teid aidata.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map