Grammatika vs ingver 2020 – kumb on parem?

2

Võõrkeelena inglise keele oskajana teame, kui oluline ja hea on hea korrektuuri tööriist. Kriitiliste probleemidega sisu tundub ebaprofessionaalne, jäme ja võib isegi sundida külastajat teie saidilt lahkuma. See võib tõsiselt mõjutada ka teie usaldusväärsust. Nii et blogijate, tudengite ja kirjanike jaoks on hea, kui nende teenistuses on usaldusväärne tööriist.


Grammatika ja ingver on seal üks enim kasutatud tööriistu. Kõigil neil tööriistadel on oma unikaalsed müügipunktid. Peate lihtsalt tegema täiusliku valiku, see on põhjus, miks me selle pingutuse lõime (Grammarly vs Ginger ülevaade).

Üks asi, mida peate meeles pidama, et korrektuur ei ole inimese korrektorile ideaalne alternatiiv. Kahtlemata on automatiseeritud tööriistad suurepärane viis sisu paljude vigade tuvastamiseks ja teie aja säästmiseks. Kuid oluline on ka üks kord käsitsi korrektuur.

grammatiliselt vs ingveri ülevaade

Liigume siis ilma suurema vaevata areenile

Grammatika vs ingver 2020 – kumb on parem?

Grammatika ülevaade

Korrektuuritööriistade hulgas on populaarseim grammatika, mis kontrollib teie teksti täpsust 400 täpsema grammatiliste reeglite alusel. See on pilvepõhine tarkvara, mille tööks on teil alati vaja Interneti-ühendust.

Lisandmoodulid

Grammatika on kasutatavuse mõttes väga paindlik tööriist. Ettevõte pakub

 • Veebitoimetaja, kus saate oma teksti kontrollida ja dokumente mustandina salvestada.
 • Laiendused Chrome’i, Safari ja Firefoxi brauseritele, mis abistavad teid peaaegu igas veebiredaktoris, nagu WordPress. Sellest on palju abi, kuna te ei pea veebiredaktorile üle minema.
 • Samuti on olemas lisandmoodul Microsoft Office’i ja Outlooki jaoks. Laialdaselt kasutatakse MS Office’i, mis osutab ainult vigadele, nii et grammatika lisamisega saate grammatikaviga tõhusalt tuvastada ja parandada..

grammatikabüroo lisand

 • Samuti tutvustasid nad töölauarakendust. Nüüd ei pea te enam veebiredaktori brauserit avama, selle asemel peate lihtsalt rakenduse töölaual avama ja kirjutama hakkama.

Võite lugeda Grammarly Review 2019: Parim grammatika tööriist blogijatele

Funktsioonide ülevaade

Liides

Kas tarkvara välimus on tõesti oluline? Ja meie vastus on “jah”. Keeruline, vana disainitud liides võtab mõistmiseks palju aega.

Grammarly pakub lihtsustatud ja väga selget liidest, mis aitab teil paremini kirjutada. Kõik funktsioonid on nii silmatorkavad. Kui olete mõelnud, võite nendega alustada, registreerudes kas tasuta kontole või esmaklassilisele kontole.

Žanrispetsiifilised profiilid

Sõnadel võib olla erinev tähendus ja ülesehitus, sõltuvalt teemast / nišist, millest kirjutate. Nii tutvustab Grammatika meeskond mitu profiili, mille hulgast valida. Need profiilid hõlmavad äri-, akadeemilisi, tehnilisi, meditsiinilisi, loomingulisi, blogspotti ja e-kirju jne. Konkreetse profiili valimine võimaldab algoritmil lahendada konkreetse nišiga seotud vigu..

Võib-olla olete teadlik ameerika ja briti inglise keelest, mille kirjaviis, kirjavahemärgid ja grammatikareeglid on mõnevõrra erinevad. Nii võimaldab grammatika valida ka ühe, mis aitab paremini kirjutada.

Sõnavara parendamine

Eriala on Grammarly pro versioonis geniaalse sõnavara täiustamise funktsiooni kujul. Turunduse seisukohast mõjutavad sõnad palju. Sõnavara soovitus aitab dramaatiliselt artikleid mitmekesistada. Kirjutamiskonteksti põhjal soovitage grammatiliselt alternatiivseid sõnu, parandades seeläbi loetavust ja tõhusust.

Plagiaadi kontrollija

Kõrgetasemelise grammatikakontrolli tööriista kõrval on kena tarkvara juurde lisatud ka plagiaadi kontrollija. See on soodne funktsioon veebiväljaandjate, õpetajate ja õpilaste jaoks. See tööriist aitab teil leida teksti unikaalsust 8 miljardi veebisaidi korral ja see on saadaval ainult tasulistele kasutajatele. Kuigi see pole nii keeruline, kui sellised tööriistad nagu Plagiaat checkerX ja Copyscape jne. Kuid siiski on seda väärt kasutada.

Abiks lugemisel

Kui teil on ingliskeelsete artiklite lugemise ajal probleem, on hea uudis see, et grammatika aitab teil tähendust mõista ilma sõnastikku uuesti ja uuesti kirjutamata. Nii on ka aja kokkuhoid. Kõik, mida peate tegema, on installida nende veebibrauseri laiendus, klõpsake sellel ja seejärel lubage see.

Kui leiate mõne teile tundmatu sõna, siis topeltklõpsake lihtsalt seda, et see pakuks tähendust ja selgitust samal ekraanil.

grammatiliselt selgitav lahter

Mõned muud grammatika kasulikud funktsioonid

 • Loo isiklik sõnastik: Saate sõnu lisada grammatika isiklikku sõnaraamatusse, nii et järgmine kord ei rõhutata neid vigadena.
 • Õigekiri ja õige paar: See tuvastab õigekirjavead ja soovitused parema sõnapaari kasutamiseks.
 • Passiivne hääl: Programm tähistab passiivse hääle liigset kasutamist sisus.
 • Kirjavahemärgid: Tõstab esile puuduvad ja valesti paigutatud kirjavahemärgid.
 • Sõnasus: Nii leitakse automaatselt viis lühikese selgituse saamiseks lausete lühendamiseks.
 • Kordus: Kui konkreetne sõna kordub ikka ja jälle, pakub tööriist soovituse selle asendada.
 • Ettepanek: Grammarly osutab ka segasetele eessõnadele.

Seal on palju muud, mida saate proovida

Tasuta piiratud funktsioonidega grammatika
Premium Grammarly naudib kõiki funktsioone

Grammatika kogemus

Blogijaks olemine Grammarly veebirakendus on meile väga kasulik. Rakenduse leiate toetatud brauseripoest või liikuge lihtsalt Grammarly juhtpaneeli rakenduste jaotisele. See integreerub automaatselt peaaegu veebitoimetaja tekstikastiga, nagu Gmail, Facebook, Twitter ja WordPress jms. Me juba mainisime teisi grammatika lisandmooduleid alguses.

Siin vaadake WordPressi redaktorit;

grammatika WordPress-redaktoris

Grammatikaveebirakendus näitab kriitiliste ja edasivigade arvu, mida meil ülaltoodud ekraanipildil on ainult 1 kriitiline viga. Ehkki näete ettepanekuid, libistades kursori sõna kohale. Kui soovite selgitust, klõpsake lihtsalt nuppu „VAATA ROHKEM PÕHJAL”. Ilmub grammatiline toimetaja, kus saate ka vigu parandada ja vaadata veateadet lugevate sõnade seletust.

Tasuta ja premium-kavad

Grammatika on saadaval nii tasuta kui ka tasulistele kasutajatele. Tasuta konto sisaldab piiratud funktsioone, näiteks 150 grammatilisi reegleid, samal ajal kui nad väidavad, et lisatasu abil saab teie sisu kontrollida, kui kaalute üle 400 kontrolli.

Lisatasu plaanid algavad igakuise tellimuse korral alates 29,95 dollarist, samas kui saate tellida aastase tellimuse, mille hind on 11,66 dollarit kuus, kulude kokkuhoiuga tõsiselt kokku hoida..

Plussid

 • Kui inglise keel pole teie emakeel, on see parim vahend
 • Pakub grammatikaõppes väga kasulikku teadmistebaasi
 • Spetsiifiliste kontekstivigade tuvastamine
 • Väga kasulik tööriist õpilastele, ajaveebide pidajatele ja ettevõtetele
 • Sisseehitatud sisu dubleerimise kontrollimise tööriist
 • Skaneerige oma tekstis lauseehituse, kirjavigu, kirjavahemärke ja paljusid teisi.

Miinused

 • Siiani pole Maci kasutajatele ühtegi MS Office’i lisandmoodulit.
 • Kuuarvelduste puhul on see kallis, seetõttu soovitame tellida iga aasta
 • Mõnikord lõpetage töö või lõpetage vigade tuvastamine, kuni avate uuesti grammatikaredaktoris sisu

Osta grammatikat hinnaga 400+ grammatikakontrolli hinnaga vaid 11,66 dollarit kuus

Ingveri ülevaade

Ingver on ka ülim korrektuuritööriist ja ka vana. Tarkvara pakub brauserite, MS-toodete ja muude rakenduste mitmekordsete lisandmoodulite tõttu suurepärast kasutatavust. Kuigi see on mitte nii arenenud kui grammatika, endiselt proovimiseks piisavalt väärt ja kaalutakse sageli grammatika alternatiivi peamiselt hinnamurede tõttu. Nagu grammatika, vajab ka Ginger Interneti-ühendust.

Lisandmoodulid

Kui rääkida platvormidest, kus saate ingveri teenuseid nautida, on see käepärasem nagu Grammarly.

 • Nende veebisaidil olev veebiriist ei vaja konto loomist. Pange lihtsalt tekst ja kontrollige seda. See kontrollib piiratud sõnu.

ingveri veebikorrektuur

 • Töölaua kaudu töötamiseks on neil Windowsi toetatud rakendus, mis on tasuta installitav ja oma saidil saadaval.
 • Kui soovite, et Ginger töötaks koos selliste veebitoimetamiskastidega nagu Facebook, Gmail, Twitter, WordPress, installige lihtsalt brauserilaiend, mis on saadaval Chrome’i ja Safari jaoks.
 • Ingver läheb Grammarlyst kaugemale, pakkudes mobiilirakendusi Androidi ja iOS-i jaoks. Peate vaid installima nende kirjutusrakenduse rakenduste poest ja korrigeerima oma sisu. Rakendus võimaldab teil kasutada ka muid funktsioone. Samuti on olemas klaviatuurirakendus.

Liides

Ginger ei paku veebitoimetajat nagu Grammarly, selle asemel julgustavad nad kasutajaid oma lisandmooduleid kasutama. Töölauarakenduse liides on väga lihtne nagu ka grammatika, kus kõik on täiesti selge. Vaata seda.

ingveri liides

Refraaser

Lausete ümbersõnastamine on suurepärane omadus tuua teie tekstis variatsioonid, võimaldades teil oma mõtteid paremate sõnadega väljendada. See kontrollib teie tekstilauseid lausete kaupa ning pakub sünonüüme, idioome ja fraase jne. Isiklikult on see kasulik funktsioon, kuid sisu lause lause käsitsi kontrollimine on tõesti aeganõudev..

Isiklik treener

Ingveri personaaltreener on spetsiaalne koolitusprogramm, mis tuleb ette tasulistele klientidele. See on õppeprogramm, mis loob teie vigadest lähtuvalt inglise keele tunde, et tulevikus saaksite samu vigu vältida. Nii et üldisele inglise ingveri ingveri personaaltreenerile keskendumise asemel aitab teil kohandatud õppetunde kohandades keskenduda nõrkadele aladele.

Tekst kõneks

Kas olete häälduses nõrk? Kui jah, siis osutub see õppimiseks väga kasulikuks. Ehkki nüüd on meil Google’is tasuta tõlkija, kes oskab sõnu rääkida, kuid Ingver pakub ka muid funktsioone. Saate valida lugemiskiiruse, meeste / naiste hääle, USA / Suurbritannia aktsendi ja seda igal ajal mängida või peatada. Veelgi enam, see tõstab esile praegu loetava teksti, et seda säilitada. Kahjuks pole see funktsioon tasuta kasutajatele saadaval. Peate ostma nende lisatasu tellimuse.

Tõlkija

Ingver on suurepärane tarkvara, mis aitab teil keelebarjäärist üle saada. See on tasuta teenus, mis tõlgib teie sisu enam kui 40 keelde. Kõik, mida peate tegema, lihtsalt kleepige oma tekst tarkvara ja valige väljastuskeel. See pole nagu tipptasemel funktsioon Google tõlkija pakuvad ka samasugust funktsionaalsust.

Abiks lugemisel

Veebis artiklite lugemine on mõnevõrra segane, kui te ei oska inglise keelt. Nagu grammatika, aitab ka ingver teid selles, kus te topeltklõpsate lihtsalt sõnal ja ilmub kast, mis selgitab tähendust. Kui klõpsate „Veel”, saate samal ekraanil rohkem selgitusi.

Selle funktsiooni seadistamine ei vaja tehnilist tööd. Installige lihtsalt veebi lisandmoodul ja see on valmis. Ausalt, me arvame, et Grammarly teeb selles head tööd kui Ginger.

ingveri selgitamine

Veel mõned ingveri kasulikud funktsioonid

 • Õigekirja parandus: Nagu muud korrektuuririistad, on ka ingver valesti kirjutatud sõnade tuvastamiseks tõhus.
 • Paranda kõik: Tarkvara võimaldab teil kõik vead korraga parandada või saate kõik muudatused ühe klõpsuga tühistada.
 • USA / Suurbritannia inglise keel: Võite keelte vahel vahetada, nii et tarkvara tuvastab probleemid vilumalt.
 • Kirjavahemärgid: Kirjavahemärkide õigesse kohta paigutamine on alati ülioluline, ingveri kirjavahemärkide kontrollija aitab teil seda teha.
 • Isiklik sõnastik: Lisage oma sõnad isiklikku sõnaraamatusse, et neid tulevikus vigadena arvestada.
 • Sünonüümid: Sellel on sünonüümid ja nende määratluse jaotis. Gingeri redaktoris paremklõpsake lihtsalt mõnel sõnal ja valige funktsioon sünonüümid.

Ingveri kogemine

Kui töötate veebis, siis on sobivam proovida brauseri lisandmoodulit, mille saab installida Chrome’i poest või otse Gingeri veebisaidi kaudu. See töötab peaaegu iga veebitoimetajaga ja juhib tähelepanu sellistele vigadele nagu allpool, mida WordPressi redigeerijas näete.

Tarkvara toob esile vead ja teil on võimalus kas lisada sõna isiklikku sõnaraamatusse või parandada see lihtsalt nende soovitusega.

ingver WordPressis

Tasuta ja premium-kavad

Ingver pakub nii tasuta kui ka premium-pakette. Tasuta kasutajad saavad juurdepääsu piiratud grammatikakontrollile ja lausete ümbersõnastamisele. Kuigi lisatasu kasutaja saab kasutada lause ümbersõnastamist, on personaaltreener, tekstilugeja ja tõlkeriist piiramatult.

Praegu on kuuplaan saadaval vaid 14,98 dollarit kuus, aastane tellimus maksab teile umbes 74,88 dollarit aastas (6,24 dollarit kuus)..

Plussid

 • Personaaltreeneri funktsioon aitab vähendada võimalusi sama viga uuesti teha.
 • Laiendused Androidile, iOS-ile, MS Office’ile, brauseritele ja töölauale.
 • Tuvastage grammatilised, kirjavahemärgid ja kirjavead
 • Oskab lauseid parema sõnastuse ja selguse huvides ümber sõnastada

Miinused

 • Ingveri komplekti ei kuulu ükski plagiaadi kontrollimise tööriist.
 • MAC OS-i jaoks pole ühtegi rakendust. Kuid teil on Safari lisandmoodul.

Grammatika vs ingver: kohtuotsus

Nii et meie arvates on grammatika kõige arenenum korrektuuri tööriist, mis turul saadaval. Ettevõte parandab jõudlust pidevalt ja nüüd suudab ta tuvastada vigu, mis põhinevad enam kui 400 teguril. On äärmiselt nutikas leida kontekstivigu ja pakkuda soovitusi õigete sõnade leidmiseks. Saate seda kasutada kõikjal, näiteks MS Office’is, veebibrauseris või installida töölauarakendust.

Teisest küljest on ingver ka üsna hämmastav, kuid täis ebavajalikke teenuseid, näiteks tõlkija ja tekstilugeja jne, kuna Google’i tõlkija saab seda ülesannet tõhusalt täita. Ehkki Gingeril jääb puudu ka plagiaadi kontrollimisest, mis võib osutuda veebiväljaannete jaoks mugavaks võimaluseks.

Külastage Gingerit

Külastage grammatikat

Andke meile teada, milline neist grammatika vs ingveri vahel pakub paremat jõudlust. Kas arvate, et grammatiliselt kasutatav plagiaatkontroll on väärt kasutamist, kas see peaks tõesti tegelema mis tahes plagiaadis sisalduva sisuga? Palun ärge kartke jagada oma mõtteid allpool olevas kommentaaride jaotises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map